PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات در مورد کیبرد های(KORG(Pa500 , 800, Pa 1X , Pa 2X

rezarmz
Sunday 7 June 2009, 10:55 AM
اگه سوالی از کیبرد KORG دارید در خدمتم

saead24
Saturday 29 August 2009, 08:39 PM
آقا لطف کنین بگین pa80 بهتره یا pa500 persian از همه نظر به غیر از قیمت . ممنون میشم اگر زود جواب بدهید

HamedSedighi
Saturday 29 August 2009, 10:04 PM
آقا لطف کنین بگین pa80 بهتره یا pa500 persian از همه نظر به غیر از قیمت . ممنون میشم اگر زود جواب بدهید

به نظر من pa80

ehsanmir
Saturday 29 August 2009, 10:21 PM
سلام
من جدیدا یه pa500 گرفتم ولی چندتا سوال دارم.ممنون میشم راهنمایم کنید.
1.ایا در هنگام پخش midi میشه نت های اون رو روی خط حامل دید یا نه؟
2.وقتی دستگاه خاموش میشه بطور خودکار تنظیمات اون بر میگرده به تنظیمات کمپانی.ایا میشه کاری کرد که تنظیمات دستگاه بعد از خاموش شدن تغییر نکنه؟
3.در قسمت لاور تن , چه تور میتونم صدا رو کش بدم در حالی که فقط یکبار کلاویه رو فشار بدم و تا دفعه بعد که نت دیگه رو مینوازم صدا کشیده بشه بدون اینکه دستم روی کلاویه بمونه؟
4.چطور میتونم کیبرد رو به دو قسمت تبدیل کنم که هر قسمت یه صدا داشته باشه؟

بازهم ممنون

ehsanmir
Tuesday 1 September 2009, 09:37 PM
ممنون از پاسختون:pianoplay1:
کلی چیز یاد گرفتم:2rw592q:
این بخش کیبرد مدتیه شل شده.بچه ها کمرنگند:dj10:

rezarmz
Saturday 5 September 2009, 05:00 PM
سلام
من جدیدا یه pa500 گرفتم ولی چندتا سوال دارم.ممنون میشم راهنمایم کنید.

2.وقتی دستگاه خاموش میشه بطور خودکار تنظیمات اون بر میگرده به تنظیمات کمپانی.ایا میشه کاری کرد که تنظیمات دستگاه بعد از خاموش شدن تغییر نکنه؟
3.در قسمت لاور تن , چه تور میتونم صدا رو کش بدم در حالی که فقط یکبار کلاویه رو فشار بدم و تا دفعه بعد که نت دیگه رو مینوازم صدا کشیده بشه بدون اینکه دستم روی کلاویه بمونه؟

بازهم ممنون

سلام من فقط میتونم جواب این دو تا رو بدم اخه من دستگاه 2هستش

برای تنظیمات باید توی گولبال بری وتنظیماتش رو در ست کنی
یرای صدا هم
صدای گیتار روبیار ومحکم بر روی کلاویه بزن صدا تغییر خواهد کرد یا صدای ترامپد

rezarmz
Sunday 6 September 2009, 09:58 AM

سلام
اگه شما جشن رو هستید همون 80 خیلی از نظر من بهتره اما اگه کار استودیویی میکنید 500از 80 خیلی بهتره 80سمپلر خوره اما 500 نه
500خورجی قویتر از 80 داره و صدای خود دستگاه 500خیلی طبیعی تر از 80 هستش ........

GhazalMusic
Monday 21 December 2009, 09:47 AM
سلام دوستان سوال من راجع به ست هاست..چگونه میشه از چند ست یک ست گلچین کرد منظورم اینه که مثلا چندتا ریتم رو از یک ست به ست دیگه Export کرد همراه با Instrument های اون..
ممنون از کمک شما.

dishdish
Saturday 26 December 2009, 01:16 AM
سلام دوستان سوال من راجع به ست هاست..چگونه میشه از چند ست یک ست گلچین کرد منظورم اینه که مثلا چندتا ریتم رو از یک ست به ست دیگه Export کرد همراه با Instrument های اون..
ممنون از کمک شما.

خب این خیلی طولانی هستش کار 40 خط نوشته هم شاید نباشه

معمولا تو 800 وقتی که یه dk یا یه سمپل user رو اود میکنی تمام سمپلاشم باهاش لود میشه

این راحت ترین راه هستش ولی جدیدا بعضی از برنامه به مشکل بر میخورن که اگه همچین اتفاقی بیوفته شما مجبوری که از روش kmp گلچین کنی

HamedSedighi
Saturday 26 December 2009, 01:08 PM
در کیبرد korg pa2xpro که به صورت audio نیز می توان ضبط کرد.آیا قسمتهای مختلف ریتم و رنگ صوت های در تراک های جداگانه ذخیره می شوند ؟

یا اینکه در 2 تراک ضبظ می شوند که فکر کنم به این صورت باشه رنگ صوت ها در یک تراک و تراک دوم شامل ریتم و جزئیاتش است؟

dishdish
Saturday 26 December 2009, 03:20 PM
من اصلا منظور شما رو نفهمیدم

در pa2x میشه mp3 ضبط کرد حالا سوال شما چیه ؟

شما میتونید کارتون رو تو سکوانسرش تنظیم کنید بعد در حال پخش کردن کارتون اون رو mp3 ضبط کنید

اگه منظور دیگه ای دارین واضح تر بگید

mmshmgkiran
Saturday 20 February 2010, 08:34 AM
سلام : ميخواستم بدونم آيا ميشه ريتمهاي 800 و 2 را در 1 اجرا كرد . اگه ميشه چه جوري .
ممنون

M8H
Saturday 20 February 2010, 08:54 AM
سلام : ميخواستم بدونم آيا ميشه ريتمهاي 800 و 2 را در 1 اجرا كرد . اگه ميشه چه جوري .
ممنون
دوست عزیز ریتم های Pa800 و Pa2x pro یکی هستن!
بله میشه ریتم های Pa800 رو روی Pa1x اجراء کرد.ولی خییییییلی وقت میبره و مکافات داره.

mmshmgkiran
Wednesday 24 February 2010, 11:45 AM
سلام و خسته نباشي :

اگه مكافاتشو به جون بخرم . آيا امكان داره به من راهنمايي كنيد و بگوييد چطوري ميشه اينكارو كرد.
با تشكر
محمد مهدي شميراني

mmshmgkiran
Sunday 28 February 2010, 05:48 PM
سلام

آقايون يكي به من بگه چطوري ريتمهاي 800 و 2 رو روي 1 اجرا كنم .
لااقل بگين بلد نيستيد يا بگين نميشه يا بگين ميشه نميگيم .
سپاسگزار

ehsanmir
Sunday 28 February 2010, 05:59 PM
من بلد نیستم.........D:

ehsanmir
Sunday 28 February 2010, 07:17 PM
سلام

سپاسگزار

من pa500 دارم.کلی ریتم pa1 ,pa2.pa800,pa50,pa80 رو دانلود کردم.همشون رو هم روی کیبردم اجرا میشه.فقط شاید بخش های از ریتم رو اجرا نکنه.بخاطر سمپل نخوردنش.اما بخش اعظم ریتم رو پخش میکنه.یعنی شما هیچ کاستی در ریتم نمیبینی.

HamedSedighi
Sunday 28 February 2010, 11:57 PM
سلام

سپاسگزار

سلام

خب اگر که من بلد بودم از شما دریغ نمی کردم .

من تا بحال کیبرد از این برند نداشتم .

M8H
Monday 1 March 2010, 12:03 AM
سلام و خسته نباشي :

اگه مكافاتشو به جون بخرم . آيا امكان داره به من راهنمايي كنيد و بگوييد چطوري ميشه اينكارو كرد.
با تشكر
محمد مهدي شميراني
دوست عزیز شما این سوال رو به صورت خصوصی به لحن بدی ازم سوال کردین!
و من هم جواب دادم که نمیشه به صورت نوشتن توضیح داد!
و همچنین بهتون گفتم که نمیشه ریتم های Pa800 رو به صورت کامل بهد Pa1x تبدیل کرد.
ولی ریتم های Pa80 رو میشه به صورت کامل تبدیل کرد.
که این کار به آموزش حضوری نیاز داره.

mmshmgkiran
Monday 1 March 2010, 02:10 PM
سلام و دوست گرامي:
كجاي لحن سوال من بد بود كه باعث شده شما از من گلايه كنيد.
سوال من عينا اين بود:
m&h باسلام
من ميخوام ياد بگيرم چطوري ريتمهاي 800 را روي 1 اجرا كنم .لطف كنيد منو راهنمايي كنيد.
تشكر
محمد مهدي شميراني
حالا جواب شما
دوست عزیز اینطوری نمیشه بهتون یاد داد.
بعد ریتمهای 800 هم فکر نکنم بشه ولی واسه 80 میشه.
بعد منم بشوخي نه با لحن بد( اصلا منظور بدي را دنبال نكرده بود ) نوشتم

سلام : خسته نباشي . آقا زحمت كشيدي اينو كه ننه قمر خانم هم ميدونه.
من مشكلم سر اجراي ريتمهاي 800 و 2 رو 1 بود.

در هر حال اميدوارم باعث دلخوري شما نشده باشم.

باتشكر
محمد مهدي شميراني

mmshmgkiran
Monday 1 March 2010, 02:19 PM
m&h عزيز
باسلام
من وقتي ريتمهاي 80 رو تبديل به ست ميكنم . همه چيز اجراميشود الا ريتمها . يعني فرمت اونا رو نميشناسه . من از ورژن 3.1 pa1x دارم استفاده ميكتم . اگه ممكنه لطف كنيد اينو واسم توضيح بدين بايد چكار كنم.
درباره تبديل ريتمهاي 800 و 2 به 1 اگه مختصر راهنمايم كني هم واسم خوبه لااقل ميرم دنبالش ازش سر در بيارم.
از منم دلخور نشو من بچه بي ادبي نيستم كه جواب خوبي رو با بدي بدم . سوءتفاهمي بود كه ناچارا پيش اومد.
بسيار سپاسگزارم .
محمد مهدي شميراني

kiarash56
Monday 8 March 2010, 11:50 AM
سلام دوستان
من تا چندی پیش ارگ یاماها 2000 داشتم که خیلی ازش راضی بودم و حالا یک ماهی است که کرگ pa50 سمپل خریداری کرده ام .یکی از مشکلاتی که افرادی مثل من در مواجهه با کرگ باهاش برخورد دارند تفاوتهای بسیار زیاد نرم افزار های این دو ارگ نسبت به همدیگر است.
به عقیده من یاماها از نرم افزارهای روتین تری استفاده کرده ولی کرگ داستان رو بقول معروف پیچونده..
در این رابطه چند سوال دارم که اگر راهنمایی ام کنید خیلی ممنون خواهم بود:
1- آیا در کرگ هم این امکان وجود دارد که با فشردن fill یا همان پاساژ خودمان همزمان صدا به همراه variation تغییر کنه؟
2- اگر این امکان وجود داره چگونه می توان آنها را برای همیشه ثبت کرد و هر بار لازم نباشه مدام تغییر بدهیم؟
3-دستگاه من خروجی صدای ضعیفی داره..چگونه میشه اکولایزر دستگاه را تنظیم کرد که مثل یاماها با خاموش شدن دوباره این تنظیمات ریست نشه.
4-... هیچی فکر کنم خیلی سوال پرسیدم بقیه اش را سری بعد مطرح خواهم کرد D:

dj20javad
Monday 29 March 2010, 01:54 PM
دوست عزيز گلچين كردن ريتم 800 رو بلدم ولي وقتي كه درام كيت رو جاي ديگه لود مي كنم يا يوزر كيت يا اصلا همين استايل خودش رو همش به هم ميريزه مي خواستم بپرسم از كجا بايد درام كيت يا يوزر كيتش رو تعريف كنم You can see links before reply

M8H
Monday 29 March 2010, 01:58 PM
دوست عزيز گلچين كردن ريتم 800 رو بلدم ولي وقتي كه درام كيت رو جاي ديگه لود مي كنم يا يوزر كيت يا اصلا همين استايل خودش رو همش به هم ميريزه مي خواستم بپرسم از كجا بايد درام كيت يا يوزر كيتش رو تعريف كنم You can see links before reply
دوست عزیز شما برنامه ای که داری گلچین میکنی از ریتم های تبدیل شده به Pa800 هستش؟!
درسته؟

اگه ریتم های تبدیل شده به pa800 باشه شما به هیچ وجه نمیتونی اونو گلچین کنی مگر اینکه درام کیتشو خودت بزنی.
چون درام کیت های تبدیلی وقتی توش دست کاری بشه کلا بهم میریزه!

k-p80
Friday 9 April 2010, 01:27 PM
با سلام
دوستان اگر کسی میدونه
طریقه ی کرن کردن نت در pa80 رو توضیح بدید

salman5708
Saturday 24 April 2010, 05:47 PM
You can see links before reply
سلام
من رو ساز pa800 وقتی می خوام از user1 user2 یا userDk تو پوشه SOUND یه ست دیگه، یه صدا یا درام کیت لود کنم (واسه گلچین کردن صدا و ریتم ها از تو ست ها) وقتی اون صدا یا درام کیت رو انتخاب میکنم و لود رو میزنم 1-2 دقیقه طول میکشه تا لود کنه و خودش اتوماتیک سمپل های مربوط به اون صدا رو هم لود میکنه و میاره رو رم
و بعد مثلا میرم اون ریتم که درام کیت ایناش رو لود کردم رو هم لود میکنم و اون ریتم خیلی خوب و سالم و با همون کیفیت اجرا میشه...

تا اینجا همه چیز خوب و عالی بود ، حالا بریم سراق مشکل:
تو بعضی از ست ها وقتی می خوام یه چیزی از توش لود کنم ( از تو user1 user2 یا userDk ) وقتی اون صدا یا درام کیت رو انتخاب میکنم و لود رو میزنم 2-3 ثانیه بیشتر طول نمیکشه لودش و وقتی میرم چک میکنم میبینم هیچ چیزی نیمده یا یه چیز دیگه ای جاش اومده و در کل سمپل های مربوطه رو لود نکرده...

ممنون میشم من رو تو حل این مشکل راهنمایی کنید
در ضمن ست هایی که می خوام ازش گلچین کنم مخصوص 800 هستش و تبدیلی نیست.
با سپاس

saead24
Tuesday 4 May 2010, 05:50 PM
با سلام
فوري
دوستاني كه يك هارد سالم pa80 ظرفيت پايين سراغ دارند همراه با قيمت و طريقه نصب رو لطفاً به بنده اطلاع دهند
با تشكر

hamed2743
Thursday 13 May 2010, 10:29 PM
سلام به دوستان عزیزم
من یه تعداد ریتم برا pa500-persian احتیاج دارم کسی مستونه راهنمایی کنه از کجا میتونم دانلود کنم؟
راستی تو کاتالوگش نوشته ریتم های pa60-pa80-pa800-p1x-I series روش اجرا میشه به شرط اینکه سمپل نباشه
مرسی

ehsanmir
Thursday 13 May 2010, 11:04 PM
سلام به دوستان عزیزم
من یه تعداد ریتم برا pa500-persian احتیاج دارم کسی مستونه راهنمایی کنه از کجا میتونم دانلود کنم؟
راستی تو کاتالوگش نوشته ریتم های pa60-pa80-pa800-p1x-I series روش اجرا میشه به شرط اینکه سمپل نباشه
مرسی

سلام
بله اجرا میکنه.ولی در مورد ریتم ایرانی فکر نکنم بتونی زیاد ریتم گیر بیاری.چون زیاد براش ریتم ساخته نشده.ولی اگر ریتمهای غربی عربی خواستی بگو تا راهنماییت کنم.

hamed2743
Friday 14 May 2010, 08:09 PM
ممنون رفیق
اگه راهنمایی کنی ممنونت می شم
کار راه بندازه به هر حال
مرسی

ehsanmir
Friday 14 May 2010, 09:38 PM
ممنون رفیق
اگه راهنمایی کنی ممنونت می شم
کار راه بندازه به هر حال
مرسی

سلام
تو این صفحه کلی ریتم هست.خودش هم نوشته مربوط به کدوم مدل میشه.من همشون رو دانلود کردم و به راحتی پخش میکنه.
باز سوالی بود بپرس.

:am

hamed2743
Wednesday 19 May 2010, 12:51 AM
سلام دوست من ممنون از لطفت ولی من اینا رو قبلا دانلود کردم بیشترش تو خود دستگاه هست
اگه بازم سورسی داشتی بزار
مرسی

aliz46
Wednesday 26 May 2010, 09:32 PM
در مورد اجرای ریتم های یک مدل در مدل های دیگر :

طبق نوشته موجود در سایت کورگ " ریتم مدلهای جدیدتر و کاملتر در مدلهای قدیمی تر قابل اجرا نیست".

برای انتقال از مدلهای قدیمی به مدلهای جدید فقط یک فلاش کافیه یا اگر در کامپیوتر دارید با usb به قسمت ریتم ها انتقال بدهید. همین

avr m16
Saturday 19 June 2010, 09:51 PM
باسلام مي خواستم pa800بگيرم به نظرتون براي كارهي شرقي جواب ميده.مرسي

ehsanmir
Saturday 19 June 2010, 10:26 PM
باسلام مي خواستم pa800بگيرم به نظرتون براي كارهي شرقي جواب ميده.مرسي

سلام
اگر منظورتون کارهای ایرانیه بله جواب میده.چون ریتم ایرانی برای این ساز تو ایران خیلی زیاده.سمپل هم که میخوره.در کل کیبرد خوبیه.فقط اگر در مورد سخت افزارش بیشتر تحقیق کنی ضرر نمیکنی.چون من چیزهای جالبی در مورد سخت افزارش نشنیدم.قبل از خرید حتما با چند نفر که این کیبرد رو داشتند مشورت کن.
موفق باشید:am

avr m16
Sunday 20 June 2010, 02:37 PM
خيلي ممنون كه جوابم رو دادين .پس با اين حساب شما چه كيبوردي رو پيشنهاد ميكنين. كيبوردي براي كارهاي عربي و خليجي. بازم ممنون.

ehsanmir
Sunday 20 June 2010, 08:49 PM
خيلي ممنون كه جوابم رو دادين .پس با اين حساب شما چه كيبوردي رو پيشنهاد ميكنين. كيبوردي براي كارهاي عربي و خليجي. بازم ممنون.

ببین عزیزم
شما چند تا انتخاب داری.حالا من میگم . تصمیم نهایی با خودت.
pa800 که تو بازار ریتم فراوون براش پیدا میشه.
pa50 هم مثل pa800.
اما این دو ساز در اصل ساز محلی نیستند.یعنی مختص جایی نیست.
pa500 persian که مختص ایران ساخته شده.با ساز ها و ریتمهای ایرانی و خلیجی.کلا pa500 ها در سایت کورگ برادر کوچک pa800 و pax1 معرفی شده.چون از خیلی لحاظ شبیه به هم هستند.
yamaha or700 هم یه ساز محلی هست که برای کارهای شرقی بسیار مناسبه.هم ایرانی.هم عربی.
ولی اشکال این دو ساز اخر اینه که خودش ریتمهای فابریک ایرانی و شرقی داره و ریتم زیادی در بازاد پیدا نمیشه.
حالا اگر شما برای مجلس و مراسم نمیخوای استفاده کنی یکی از دوساز اخر رو پیشنهاد میکنم.اما اگر برای مراسم احتیاج داری 2 کیبرد اول رو پیشنهاد میکنم.
باز سوالی بود , در خدمتم.

avr m16
Monday 21 June 2010, 01:29 PM
مرسي،ممنون از راهنمايي كامل تون.

M8H
Monday 21 June 2010, 06:23 PM
از سوالهاي مبتدي و پيش پا افتاده اي كه ازتون مي پرسم خيلي معذرت ميخوام،ولي واقعا به كمك تون نياز دارم،با راهنمايي شما وخواستهاي خودم pa800 مناسب كارمه ،اگه زحمتي نيست يه آماري از سخت افزارش هم به من بدين خيلي ممنون ميشم.
دوست من لطفا 1 سوال رو در یک تاپیک کنید!!

پاسختون رو در این تاپیک پایین دادم!!

You can see links before reply (You can see links before reply) قیمت روز انواع کیبورد

pa500
Saturday 7 August 2010, 06:27 PM
doostan man ritm pa 500 mikham kodumetun darid lotfan baram bezarid ru site

firzi
Saturday 7 August 2010, 06:52 PM
doostan man ritm pa 500 mikham kodumetun darid lotfan baram bezarid ru site

دوست عزیز فارسی تایپ کنید.
شما باید درخواستتون رو در تاپیک مخصوص pa500 ارائه کنید.
ممنون.

hooooman2004
Sunday 12 September 2010, 05:59 PM
سلام
من یک کیبورد 50 تبدیلی دارم.وقتی میخوام فلشم را ریستور کنم تا 50% میره فیلد میشه.فقط برنامه ای که در حال حاظر روی فلش هست را میتونم دوباره با فلابی ریستور کنم.یعنی همیشه با هارد باید برنامه بریزم رو فلشم؟

tooti22
Friday 1 October 2010, 04:59 AM
سلام من یه مشکل در رابطه با ریختن بکاب در pa 50 دارم

من وقتی که بکاب را دونه دونه میخوام بریزم به فلابی 3 که میرسم ارور میده دقیقن در 25 درصد من فلابی و ریتم را عوض کردم ولی همون مشکلو داشت

اینم ارورش:
error: card restor faild

tooti22
Friday 1 October 2010, 05:11 AM
سلام

من یه مشکل در رابطه با ریختن بکاب در pa 50 دارم

من وقتی که بکاب را دونه دونه میخوام بریزم به فلابی 3 که میرسم ارور میده دقیقن در 25 درصد من فلابی و ریتم را عوض کردم ولی همون مشکلو داشت

اینم ارورش:
error: card restor faild

ایمیل:peimanmail@gmail.com

beta66
Saturday 2 October 2010, 05:38 PM
سلام
دلایل زیادی وجود دارند اما مواردی که بیشتر وجود داره 1- ویروسی و خراب بودن ریتم ها-2 -خراب شدن فلش - 3 - اشکال در برد سمپل که باید توسط افراد متخصص بررسی بشه.

keyarash
Sunday 10 October 2010, 02:47 PM
دوست عزیز این پیقام مال اینه که فلاپی خرابه یا بد سکتور شده به نظر من بهترین راه استفاده از فلاپی با این مارکه(maxell):30:

avang.korg
Tuesday 12 October 2010, 12:52 PM
سلام دوستان

من korg 2x دارم و قصد دارم سمپلهاشو اكسپورت كنم و هر وقت وارد قسمت اكسپورت ميشم با ارور مواجه ميشم و هيچ سمپلي هم به نمايش در نمياد...

لطفا راهنمايي كنيد.........ممنون

avang.korg
Friday 15 October 2010, 12:34 AM
سلام دوستان

من korg 2x دارم و قصد دارم سمپلهاشو اكسپورت كنم و هر وقت وارد قسمت اكسپورت ميشم با ارور مواجه ميشم و هيچ سمپلي هم به نمايش در نمياد...

لطفا راهنمايي كنيد.........ممنون

دوستان واقعا كسي نميتونه منو راهنمايي كنه؟

avang.korg
Friday 15 October 2010, 01:08 AM
ممنون ميشم اگه برنامه تبديل فايلهاي 80 به 2x رو بذارين ونحوه كارشم توضيح بدين.....

فرزاد کیانی ابهری
Sunday 24 October 2010, 11:44 AM
فرق عمده ی pa800وpa2 در چیه؟میخوام کیبرد بخرم راهنمایی میخواستم.

amir0172
Sunday 24 October 2010, 12:20 PM
دوستان این سایت نمایندگی کرگ هر چیزی در مورد کیبورد کرگ میخواین بدونین و برنامه ها و ...وجود داره

firzi
Sunday 24 October 2010, 01:05 PM
فرق عمده ی pa800وpa2 در چیه؟میخوام کیبرد بخرم راهنمایی میخواستم.

سلام دوست عزیز.
pa800 و pa2x pro در چند چیز جزئی با هم تفاوت دارن.
مثل رم سمپل:pa800 64 mb ولی pa2x pro 128 mb
تعداد کلاوی ها
نوع کلاوی ها
بورد mp3 player و video out در pa2x هستش ولی برای pa800 به صورت optional هستش
صفحه نمایشگر pa2x متحرک ولی برای pa800 ثابت هستش.
من به شما pa800 رو پیشنهاد می کنم.
چون اختلاف pa800 و pa2x pro خیلی کمه ولی اختلاف قیمت خیلی زیادی دارن.
من خودم pa800 دارم و ازش هم راضی هستم.:am

ehsanmir
Friday 29 October 2010, 09:57 AM
سلام
اقا یه سوال میکنم تو رو خدا هر کس میدونه حتما راهنمایی کنه.بد جور گیرم.ایا میشه pa500 یا کلا هر کورگی رو ریست کرد و برگردوند به حالت کارخونه؟ البته بگم با اپدیت کردن نشد.میخوام مثل روز اول بشه.تنظیماتی که کردم رو نمیخوام.
ممنون ..........
موفق باشید

aliz46
Friday 29 October 2010, 10:21 AM
[quote=ehsanmir;158058]سلام
اقا یه سوال میکنم تو رو خدا هر کس میدونه حتما راهنمایی کنه.بد جور گیرم.ایا میشه pa500 یا کلا هر کورگی رو ریست کرد و برگردوند به حالت کارخونه؟ البته بگم با اپدیت کردن نشد.میخوام مثل روز اول بشه.تنظیماتی که کردم رو نمیخوام.
ممنون ..........
موفق باشید[/q

سلام

مسلما ریست میشه و

فکر میکنم تو دفترچه راهنما نوشته شده .

اگر نداری بگو تا بگردم پیدا کنم .

ehsanmir
Friday 29 October 2010, 04:07 PM
سلام

مسلما ریست میشه و

فکر میکنم تو دفترچه راهنما نوشته شده .

اگر نداری بگو تا بگردم پیدا کنم .

سلام
به دلیل جابجایی از تهران به تبریز یادم رفت دفترچه ش رو از خونه بیارم.الان هم سر جوی استیک که نمیدونم از کجا دستکاری کردم اسیرم.مشکل اینه که وقتی جوی استیک رو میدم بالا نت رو یه پرده میبره بالا.مثل اینکه دارم میدمش سمت راست.حالا نه میتونم تنظیماتش رو پیدا کنم.نه میتونم ریستش کنم.ممنون میشم یه راهنمایی کنید.

HamedSedighi
Friday 29 October 2010, 04:43 PM
سلام
ممنون ..........
موفق باشید

این دفترچه راهنما

HamedSedighi
Friday 29 October 2010, 05:04 PM
احسان داخل منوی میکسر کیبردت یه tab هست یه نام tunning و اونجا چک کن که PB sensivity همگی روی عدد 2 باشند .

البته این حساسیت بند هست اما شاید محور y جوی ستیک کیبردت هم با تغییر استاندارد پیچ بند که عدد هست تغییر کنه .

حالا چک کن که آیا همه PB sensivity ها روی 2 باشند .

ضمنا عدد 2 برای pitch bend در موسیقی در تمامی سخت افزارها و نرم افزارها استاندارد است .

aliz46
Friday 29 October 2010, 05:41 PM
سلام
به دلیل جابجایی از تهران به تبریز یادم رفت دفترچه ش رو از خونه بیارم.الان هم سر جوی استیک که نمیدونم از کجا دستکاری کردم اسیرم.مشکل اینه که وقتی جوی استیک رو میدم بالا نت رو یه پرده میبره بالا.مثل اینکه دارم میدمش سمت راست.حالا نه میتونم تنظیماتش رو پیدا کنم.نه میتونم ریستش کنم.ممنون میشم یه راهنمایی کنید.

:18::26:

سلام مجدد

این سوال شما باعث شد که مجبور بشم دفترچه راهنمای 2x رو بخونم و یادم بیاد که :

متاسفانه راهی برای بازگشت به تنظیم کارخانه وجود ندارد مگر آنکه از همان ابتدا یک بک آپ از داده ها تهیه کرده باشید. که فکر میکنم شما هم مثل من همون اوایل که کیبورد رو گرفتید این کار رو از ترس از دست رفتن اطلاعات انجام داده باشید ( من خودم تازه یادم اومد که این کار رو کردم ) . اگر اینطور باشه که همون بک آپ رو restore کنید.
اگر نه : تمام داده ها در cd که همراه با کیبورد به شما تحویل شده وجود دارد .

و اگر نه : تمام داده های اریجینال در سایت کرگ موجود است .:39:

در مورد تنظیم جوی استیک هم من تمام دفترچه رو نگاه کردم تنها جاییکه به لحاظ تئوریک ( چون نمیدونم در عمل اینطور میشه یا نه ، چون انجام ندادم ) قابلیت تنظیمی برای اثرگذاری جهت حرکت جوی استیک وجود داره در بخش midi edit است وگرنه حتی تو بخش تنظیمات گلوبال هم چیزی در این مورد نداره . البته پیچ-بند رو میشه در گلوبال تغییر داد ولی محور حرکت رو نه .

ببخشید که اطلاعات بیشتری نتونستم پیدا کنم.

موفق باشید:27:

علی محمدی
Monday 1 November 2010, 08:21 PM
با سلا م با اجازه Arckey (You can see links before reply) عزیز میخواهم در حد توان به دوستان در بخش کیبورد pa500persian کمکی کرده باشم.
مشکل آقا احسان فکر کنم ریست کردن بود. البته اگر کیبوردشان pa500 persian باشد. درست است؟

ehsanmir
Monday 1 November 2010, 09:04 PM
با سلا م با اجازه Arckey (You can see links before reply) عزیز میخواهم در حد توان به دوستان در بخش کیبورد pa500persian کمکی کرده باشم.
مشکل آقا احسان فکر کنم ریست کردن بود. البته اگر کیبوردشان pa500 persian باشد. درست است؟

سلام علی اقا
بله درسته.مشکل ریست کردن دارم.البته مال من معمولیه نه پرشین که فکر نکنم فرقی داشته باشه.ولی چیزی که منرو اذیت میکنه این که با اپدیت همه چیز به حالت اول بر میگرده الا مشکل جوی استیک که میترسم مشکل سخت افزاری باشه نه نرم افزاری.هر کاریش میکنم تنظیماتش فرق نمیکنه.یعنی توی بالا دادن جوی استیک نت رو یه پرده میبره بالاوقبلا اینطور نبود.نمیدونم مشکل از کجاست.خودم هم گیج شدم.تمام چیزهایی رو هم که دوستان گفتند یا میدونستم یا اجرا کردم.ولی نشد که نشد.من تعجب میکنم از این که جوی استیک تنظیمات نداشته باشه.نمیدونم شاید هم داره و من پیداش نمیکنم.:106:

علی محمدی
Monday 1 November 2010, 09:16 PM
احسان جان بنده از 500 معمولی اطلاعاتی ندارم ولی به قول شما نباید تفاوتی با پرشین داشته باشد.
به هر حال شما طبق راهنمایی بنده جهت رسیت عمل کنید شاید مشکل جوستیک هم حل شود اگر با عمل رسیت هم درست نشد احتمالا مشکل از تاچ بند شما میباشد.
در رسیت کردن هم دو دل نباشید ولی قبلا یک بک آپ از کیبورد خودتان بگیرید. اگر هم به اتفاق پاک شدند ، مهم نیست بنده تمامی فایلهای مربوطه را خدمتتان ارائه میکنم. نگران نباشید.

ehsanmir
Monday 1 November 2010, 09:56 PM
احسان جان بنده از 500 معمولی اطلاعاتی ندارم ولی به قول شما نباید تفاوتی با پرشین داشته باشد.
به هر حال شما طبق راهنمایی بنده جهت رسیت عمل کنید شاید مشکل جوستیک هم حل شود اگر با عمل رسیت هم درست نشد احتمالا مشکل از تاچ بند شما میباشد.
در رسیت کردن هم دو دل نباشید ولی قبلا یک بک آپ از کیبورد خودتان بگیرید. اگر هم به اتفاق پاک شدند ، مهم نیست بنده تمامی فایلهای مربوطه را خدمتتان ارائه میکنم. نگران نباشید.

ممنون علی آقا
برای تست عالیه.فردا شب حتما امتحان میکنم.ولی چیزی در مورد ریست ننوشته. در ثانی این که نوشتید اگر درست نشد مشکل از تاچ بند هست منظورتون نرم افزاریه یا سخت افزاریه؟
بازم برای وقتی که گذاشتی ممنون.راستی اگر از این اطلاعات مفید در مورد این کیبرد داری ممنون میشم همش رو اپلود کنی .چون من خودم از این کیبرد اینقدر اطلاع ندارم و کار باهاش یکم پیچیده هست.
ممنون
موفق و موید باشید............:am

HamedSedighi
Monday 1 November 2010, 10:04 PM
درود
جناب محمدی نیاز به اجازه نیست ،
حضور شما در بخش کیبرد مفید و مؤثر هست و خواهد بود .
من تا به حال هیچ کدام از کیبرد های برند کرگ را نداشته ام و چیزی هم که نوشتم بعد دنلود کردن دفترچه راهنما نوشتم .

بنابراین حتما شما بهتر از من می دانید .

تشکر .

علی محمدی
Tuesday 2 November 2010, 10:59 AM
با تشکر از مدیریت انجمن ، بنده از هیچ کسی بیشتر نمیدانم شما لطف دارید ، تا حد توان مثمر ثمر خواهم بود.

آقای احسان ببخشید اشتباهی نحوه تست کردن را برایتان ارسال کردم ولی مهم نیست آن هم به کارتان می آید. حال نحوه رسیت کردن و بارگذاری مجدد os را آپلود میکنم.
منظورم از اینکه بعد از رسیت کردن و بارگذاری مجدد جویستیک همان حالت بود ایراد سخت افزاری است و احتمال دارد که جابجا شده باشد. شما این مراحل را انجام بدهید و نتیجه را بازگو کنید انشاللله که مشکل حل شود. تا مرحله به مرحله مشکل شما را با کمک باقی دوستان به سر انجام برسانیم.

ehsanmir
Thursday 4 November 2010, 07:00 PM
با تشکر از مدیریت انجمن ، بنده از هیچ کسی بیشتر نمیدانم شما لطف دارید ، تا حد توان مثمر ثمر خواهم بود.

آقای احسان ببخشید اشتباهی نحوه تست کردن را برایتان ارسال کردم ولی مهم نیست آن هم به کارتان می آید. حال نحوه رسیت کردن و بارگذاری مجدد os را آپلود میکنم.
منظورم از اینکه بعد از رسیت کردن و بارگذاری مجدد جویستیک همان حالت بود ایراد سخت افزاری است و احتمال دارد که جابجا شده باشد. شما این مراحل را انجام بدهید و نتیجه را بازگو کنید انشاللله که مشکل حل شود. تا مرحله به مرحله مشکل شما را با کمک باقی دوستان به سر انجام برسانیم.

سلام اقای محمدی دوست گرامی
از اینکه پیگیر مشکلم شدی بسیار ممنون.اطلاعات خیلی خوبی در اختیارم گذاشتی.اگر نتیجه هم نگیرم بازم همون که از شما چیزهایی یاد گرفتم برام کلی ارزش داره.حالا فردا حتما این کار رو میکنم ببینم نتیجه چی میشه.ولی چیزی که مسلمه اینکه با بالا دادن جوی استیک +y عمل +x انجام میشه که من دارم شک میکنم نکنه مشکل سخت افزاریه که اگر این طور باشه نمیدونم خودم میتونم تعمیرش کنم یا نه.
حالا انشاا... که درست بشه.
راستی اگر بکاپی که قبلا گفتید رو برام اپ کنید ممنون میشم.شاید به کارم بیاد.چون من نه بکاپ گرفتم و نه cd کیبردم پیشم هست.
بازم ممنون دوست عزیز
موفق باشید

علی محمدی
Friday 5 November 2010, 12:15 AM
بفرمایید این هم بک آپ

ehsanmir
Friday 5 November 2010, 06:56 PM
با سلام
اول از هر چیز از دوستانی که پیگیر مشکل من بودند مخصوصا اقای علی محمدی کمال تشکر و سپاس رو دارم.این مشکل باعث شد خیلی چیزها رو یاد بگیرم و تجربه خوبی برام شد.درسته یکم اذیتم کرد ولی ارزشش رو داشت.با اطلاعاتی که از اقای محمدی گرفتم خیلی چیزها رو یاد گرفتم.
اما در مورد مشکل جوی ستیکم که حتی بعد از ریست کردن و اپلود سیستم عامل بازهم مشکل همچنان سر جاش بود.بعد از اتمام کار و اینکه مشکل حل نشد دیگه ایمان اوردم مشکل سخت افزاریه و نمیتونه نرم افزاری باشه.خلاصه دل رو زدم به دریا و شروع کردم به باز کردنش .خدا بده برکت 600 تا پیچ باز کردم.فکر کنم یه نیم ساعتی داشتم پیچ باز میکردم.خلاصه بازش کردم و رسیدم به جوی ستیک .جوی ستیک رو از روی بدنه باز کردم و خلاصه 1 ساعتی باهاش ور رفتم.اخر سر دیدم یکی از سیمها که توی عکس مشخصه (سیم وسط) رو که تکون میدم عکس العمل نشون میده.سرتون رو درد نیارم .حکایت از این قرار بود که این سیم قطع شده بود.چون من با جوی ستیک زیاد کار میکنم و جوی ستیک رو بالا و پایین داده بودم این سیم کش اومده بود و قطع شده بود.برای همین کارش رو درست انجام نمیداد.اینجا هم یه چیزی اضافه کنم که بقدری این سیستم جوی ستیک حساس هست که حتی اهم بدن هم روش تاثیر میزاره و صدا رو تغییر میده.این برام تجربه ای شد که هر موقع جوی ستیک از حالت عادیش خارج شد امکان قطع شدن سیم هست.چون خیلی خیلی حساسه.به هر جهت سیم و وصل کردم و الان مشکلم حل شد.ولی برام تجربه خیلی با ارزشی بود.
بازم ازتمام دوستانی که تو این مدت در کنارم بودند تشکر میکنم.اگر این اطلاعات نبود شاید متوجه نمیشدم که مشکل سخت افزاریه.نه نرم افزاری.
بازم ممنون
همگی موفق و موید باشید:am

علی محمدی
Saturday 6 November 2010, 02:58 PM
از لطف شما ممنونم احسان جان.
خوشحالم که مشکلتان حل شد. ظاهرا تمام مشکلاتی که بر سر 500 می آید فقط از ناحیه پیچ بند یا همان جوستیک است.شما چندمین نفر هستید که این مشکل را داشتید. به هر حال تجربه خوبی کسب کردید که ارزشمند است.

ehsanmir
Monday 29 November 2010, 06:43 AM
سلام
اقایون اساتید یه سوال در مورد ساخت ریتم.میخوام بدونم وقتی ما روی var 1 ریتم میسازیم میشه این ریتم رو به var 2 ,3 و 4 کپی کنیم.
ممنون........
شاد و پیروز باشید..............

hhhtina
Thursday 30 December 2010, 03:22 PM
سلام خدمت شما لطفا راهنمایی کنید اجرای برنامه های pa 2x pa800 در کیبورد pa1x

aliz46
Wednesday 5 January 2011, 10:44 PM
سلام خدمت شما لطفا راهنمایی کنید اجرای برنامه های pa 2x pa800 در کیبورد pa1x

سلام

کیبوردهای سری 1 توانایی اجرای برنامه های 2x و 800 را ندارند ( طبق نوشته سایت کورگ)

aliz46
Wednesday 5 January 2011, 10:51 PM
چون ممکنه با مجموع نوشته های قبلی در این تاپیک برخی دوستان جدید ( مثل یکی از دوستان خودم که این مطلب را خوانده و بعد حضوری سوال کرده بود ) فکر کنند که امکان بازگشت به تنظیمات کارخانه بطور کلی وجود ندارد ، گفتم یک توضیح بذارم که منظور من و دوستانمون از عدم امکان بازگشت به تنظیمات کارخانه ، فقدان راه مستقیم از طریق خود کیبورد بود وگرنه امکان ریست وجود داره .

در سایت کورگ دو برنامه برای ریست کردن و بازگشت به تنظیمات کارخانه برای pa2x وجود دارد که لینکش رو در زیر میگذارم که مربوط به بخش Utilities و System Reset است :

shiva22
Saturday 15 January 2011, 06:43 PM
با سلام خدمت دوستان ايا كسي ميدونه چطور سازهاي ريتم رو ميشه عوض كرد.
2-كرون ارگ رو ميشه ذخيره كرد وقتي ارگ روشن ميشه كرن باشه .............

مرسي .تشكر از دوستان

ehsanmir
Sunday 16 January 2011, 06:46 PM
با سلام خدمت دوستان ايا كسي ميدونه چطور سازهاي ريتم رو ميشه عوض كرد.
2-كرون ارگ رو ميشه ذخيره كرد وقتي ارگ روشن ميشه كرن باشه .............

مرسي .تشكر از دوستان

سلام
اگر کیبردتون کورگ هست اول باید اون ریتم مورد نظرتون رو انتخاب کنید بعد قسمت رکورد که برید اونجا میتونید تغییرات روی ریتم جاری رو انتخاب کنید و بعد که وارد قسمت رکورد شدید هر سازی رو که خواستید انتخاب کنید و جایگزین کنید.بعد ریتم مورد نظر رو ذخیره کنید.البته توی یوزر 1 یا 2.اگر هم خواستید روی خود ریتم اصلی کیبرد ذخیره کنید بگید تا بیشتر توضیح بدم.البته این کار رو پیشنهاد نمیکنم.توی همون یوزر ذخیره کنید بهتره.

shiva22
Monday 17 January 2011, 11:13 AM
سلام
اگر کیبردتون کورگ هست اول باید اون ریتم مورد نظرتون رو انتخاب کنید بعد قسمت رکورد که برید اونجا میتونید تغییرات روی ریتم جاری رو انتخاب کنید و بعد که وارد قسمت رکورد شدید هر سازی رو که خواستید انتخاب کنید و جایگزین کنید.بعد ریتم مورد نظر رو ذخیره کنید.البته توی یوزر 1 یا 2.اگر هم خواستید روی خود ریتم اصلی کیبرد ذخیره کنید بگید تا بیشتر توضیح بدم.البته این کار رو پیشنهاد نمیکنم.توی همون یوزر ذخیره کنید بهتره.

ممنون از راهنماييتان اما دركدام قسمت ركورد ميشه ساز رو عوض كرد

.....در مورد سوال دوم هيچ راهي نيست؟
....ممنون

ehsanmir
Monday 17 January 2011, 09:10 PM
سلام
همونطور که توی عکس میبینید شما تعدادی ساز دارید مثل درام , گیتار بیس, پیانو و ...... که روی هر کدومش که بخواید میتونید تغییر بدید.یعنی ساز رو انتخاب منید و عوض کنید.البته این مال pa500 هست و من نمیدونم کورگ شما چه مدلی هست.
در مورد مسئله دوم هم من اطلاعی ندارم.ما میتونیم 4 تنظیم پیش فرض داشته باشیم.ولی بعد از روشن کردن باید انتخاب بشه که سرعت عمل رو میبره بالا.ولی اینکه بعد از روشن شدن بره روی اون حالت من اطلاعی ندارم.

shiva22
Tuesday 18 January 2011, 07:31 AM
سلام
همونطور که توی عکس میبینید شما تعدادی ساز دارید مثل درام , گیتار بیس, پیانو و ...... که روی هر کدومش که بخواید میتونید تغییر بدید.یعنی ساز رو انتخاب منید و عوض کنید.البته این مال pa500 هست و من نمیدونم کورگ شما چه مدلی هست.
در مورد مسئله دوم هم من اطلاعی ندارم.ما میتونیم 4 تنظیم پیش فرض داشته باشیم.ولی بعد از روشن کردن باید انتخاب بشه که سرعت عمل رو میبره بالا.ولی اینکه بعد از روشن شدن بره روی اون حالت من اطلاعی ندارم.

خيلي ممنون از راهنماييتون ولي ركورد pa50اينطور نيست...

korglove
Tuesday 18 January 2011, 07:00 PM
با سلام و خسته نباشید به دوستانم من یه سوال داشتم من pa1xpro دارم اما وقتی ریتمی رو میسازم برای سیو کردن اسمش رو تایپ میکنم اما مثلا میخوام جلوش یه شماره بزارم نمیدونم اعدادش کجا هستن فقط حروف انگلیسی رو کیبوردش هست شماره یا عددی نمیبینم دکمه خاصی رو باید بزنم که اعداد 0تا9 بیاد ؟خواهش میکنم کمکم کنید "ممنونم"

M8H
Tuesday 18 January 2011, 09:04 PM
با سلام و خسته نباشید به دوستانم من یه سوال داشتم من pa1xpro دارم اما وقتی ریتمی رو میسازم برای سیو کردن اسمش رو تایپ میکنم اما مثلا میخوام جلوش یه شماره بزارم نمیدونم اعدادش کجا هستن فقط حروف انگلیسی رو کیبوردش هست شماره یا عددی نمیبینم دکمه خاصی رو باید بزنم که اعداد 0تا9 بیاد ؟خواهش میکنم کمکم کنید "ممنونم"
shifto بزن!

ehsanmir
Tuesday 18 January 2011, 09:17 PM
خيلي ممنون از راهنماييتون ولي ركورد pa50اينطور نيست...

خواهش میکنم.متاسفانه من با این مدل کار نکردم.ولی به احتمال خیلی زیاد باید بشه.

korglove
Friday 21 January 2011, 10:55 AM
با سلام به همه اگه میشه بگید چجوری میشه از چند تا بکاپ pa1x یه بکاپ گلچین واسه خودمون درست کنیم؟ مرسی

son_1981
Wednesday 26 January 2011, 08:15 AM
سلام به همه بچه های زحمت کش :

آقا یکی هم پیدا بشه به من بگه این چکشی pa800 کجای این دستگاه هست ؟؟؟؟؟؟؟

من که پاک کلافه شدم از بس که گشتم دنبالش -

بعد یه مشکل دیگه اینکه این میکروفون و vocal این دستگاه چه طوری عمل میکنه ؟؟؟؟؟؟؟

من فقط میشنوم که میگن عجب vocal داره من که نتونستم باهاش کار کنم .

ممنون میشم کامل توضیح بدین . .

ali_salemon
Thursday 24 March 2011, 08:57 PM
دوستان کسی میتونه بگه فرق pa1 با pa2 چیه؟

با تشکر

behnammusic
Sunday 27 March 2011, 02:58 PM
سلام
یکی لطف کنه اموش چیدن و ساخت درام کیت در 500 رو بزاره

تو رو خدا بگید خیلی گیرکردم

بابا چرا هیچکی به من جواب نمیده

خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااا

saead24
Sunday 27 March 2011, 09:04 PM
با سلام
اول از هر چیز از دوستانی که پیگیر مشکل من بودند مخصوصا اقای علی محمدی کمال تشکر و سپاس رو دارم.این مشکل باعث شد خیلی چیزها رو یاد بگیرم و تجربه خوبی برام شد.درسته یکم اذیتم کرد ولی ارزشش رو داشت.با اطلاعاتی که از اقای محمدی گرفتم خیلی چیزها رو یاد گرفتم.
اما در مورد مشکل جوی ستیکم که حتی بعد از ریست کردن و اپلود سیستم عامل بازهم مشکل همچنان سر جاش بود.بعد از اتمام کار و اینکه مشکل حل نشد دیگه ایمان اوردم مشکل سخت افزاریه و نمیتونه نرم افزاری باشه.خلاصه دل رو زدم به دریا و شروع کردم به باز کردنش .خدا بده برکت 600 تا پیچ باز کردم.فکر کنم یه نیم ساعتی داشتم پیچ باز میکردم.خلاصه بازش کردم و رسیدم به جوی ستیک .جوی ستیک رو از روی بدنه باز کردم و خلاصه 1 ساعتی باهاش ور رفتم.اخر سر دیدم یکی از سیمها که توی عکس مشخصه (سیم وسط) رو که تکون میدم عکس العمل نشون میده.سرتون رو درد نیارم .حکایت از این قرار بود که این سیم قطع شده بود.چون من با جوی ستیک زیاد کار میکنم و جوی ستیک رو بالا و پایین داده بودم این سیم کش اومده بود و قطع شده بود.برای همین کارش رو درست انجام نمیداد.اینجا هم یه چیزی اضافه کنم که بقدری این سیستم جوی ستیک حساس هست که حتی اهم بدن هم روش تاثیر میزاره و صدا رو تغییر میده.این برام تجربه ای شد که هر موقع جوی ستیک از حالت عادیش خارج شد امکان قطع شدن سیم هست.چون خیلی خیلی حساسه.به هر جهت سیم و وصل کردم و الان مشکلم حل شد.ولی برام تجربه خیلی با ارزشی بود.
بازم ازتمام دوستانی که تو این مدت در کنارم بودند تشکر میکنم.اگر این اطلاعات نبود شاید متوجه نمیشدم که مشکل سخت افزاریه.نه نرم افزاری.
بازم ممنون
همگی موفق و موید باشید:am
دوست عزیز فکر کنم بعضی مدلهای کرگ اینقدر حساس و ضعیف هستند مثل پی آ50 و 500 ولی خدائیش جوی استیک(وحتی قسمتهای دیگه) پی آ 80 خیلی کم خراب میشه و به نظر من همه قسمتهاش نسبت به مدل های دیگه کرگ خیلی با استحکام تره . (مثل بنز میمونه !!!!)

amirpartow
Wednesday 4 May 2011, 02:16 PM
سلام خدمت دوستان عزیز من یک PA800 گرفتم نمیدونم جه طور شد که مترونومش و فعال کردم و تو هر برنامه اش که رفتم نتونستم مترونوم و خاموش کنم هر وقت ریتم روشن میکنم مترونوم ها میزنه اگه میشه من و راهنمایی کنید که چی کار کنم که مترونومش خاموش بشه ممنون میشم از همه

ehsanmir
Thursday 5 May 2011, 09:01 PM
سلام خدمت دوستان عزیز من یک PA800 گرفتم نمیدونم جه طور شد که مترونومش و فعال کردم و تو هر برنامه اش که رفتم نتونستم مترونوم و خاموش کنم هر وقت ریتم روشن میکنم مترونوم ها میزنه اگه میشه من و راهنمایی کنید که چی کار کنم که مترونومش خاموش بشه ممنون میشم از همه

سلام
اول اینکه مبارکتون باشه.ثانیا من در مورد pa800 اطلاعی ندارم .اما فکر میکنم تقریبا منوهاش با pa500 شبیه بهم باشه.توی pa500 قسمت global>Audio setup در بخش metro/speaker میتونید مترونوم رو خاموش کنید.
امیدوارم مشکلتون حل بشه.

firzi
Friday 6 May 2011, 04:45 PM
آقا امیر مبارک باشه.
چند گرفتی؟
درمورد مترونم همونطور که احسان عزیز گفت کافیه metronome mode رو off کنی.

amirpartow
Sunday 8 May 2011, 08:11 PM
سلام
اول اینکه مبارکتون باشه.ثانیا من در مورد pa800 اطلاعی ندارم .اما فکر میکنم تقریبا منوهاش با pa500 شبیه بهم باشه.توی pa500 قسمت global>Audio setup در بخش metro/speaker میتونید مترونوم رو خاموش کنید.
امیدوارم مشکلتون حل بشه.
احسان عزیز مرسی از راهنماییت ممنون

amirpartow
Sunday 8 May 2011, 08:47 PM
آقا امیر مبارک باشه.
چند گرفتی؟
درمورد مترونم همونطور که احسان عزیز گفت کافیه metronome mode رو off کنی.
فرزان جان 2750 آک گرفتم اون مشکلم حل شد ولی مشکل دیگه اینه که این تنظیمات سیو نمیشه و دفعه بهد که سازو روشم میکنم با تنظیمات قبلی روشن میشه نمیدونم چه جوری سیوشون کنم

ehsanmir
Sunday 8 May 2011, 09:32 PM
فرزان جان 2750 آک گرفتم اون مشکلم حل شد ولی مشکل دیگه اینه که این تنظیمات سیو نمیشه و دفعه بهد که سازو روشم میکنم با تنظیمات قبلی روشن میشه نمیدونم چه جوری سیوشون کنم

سلام
در بالای صفحه سمت راست یه علامت مثلثی شکل میبینید.تنظیماتی رو که انجام دادید اون مثلث رو بزنید که یه صفحه دیگه باز میشه.اونجا گزینه write global -style setup رو انتخاب کنید و بعد از تایید درخواست تمام تغیراتی رو که دادید سیو میشه و دفعه بعد که کیبرد رو روشن میکنید همون تنظیمات سر جاشه.یادتون باشه اگر تغییری رو سیو نکنید با خاموش کردن کیبرد تمام تغیرات برمیگرده به حالت قبل.چون روشن/خاموش در کورگ مساویست با ریست کردن دستگاه.البته این تنظیمات هم در pa500 هست.ولی احتمالا در 800 هم به همین ترتیب باشه.
موفق باشید......:am

amirpartow
Monday 9 May 2011, 12:53 AM
سلام
در بالای صفحه سمت راست یه علامت مثلثی شکل میبینید.تنظیماتی رو که انجام دادید اون مثلث رو بزنید که یه صفحه دیگه باز میشه.اونجا گزینه write global -style setup رو انتخاب کنید و بعد از تایید درخواست تمام تغیراتی رو که دادید سیو میشه و دفعه بعد که کیبرد رو روشن میکنید همون تنظیمات سر جاشه.یادتون باشه اگر تغییری رو سیو نکنید با خاموش کردن کیبرد تمام تغیرات برمیگرده به حالت قبل.چون روشن/خاموش در کورگ مساویست با ریست کردن دستگاه.البته این تنظیمات هم در pa500 هست.ولی احتمالا در 800 هم به همین ترتیب باشه.
موفق باشید......:am
واقعا ممنون احسان جان از راهنماییهایی که انجام دادی بازم سوال داشتم میتونم ازت بپرسم ؟

ehsanmir
Monday 9 May 2011, 09:16 PM
واقعا ممنون احسان جان از راهنماییهایی که انجام دادی بازم سوال داشتم میتونم ازت بپرسم ؟
سلام
خواهش میکنم.من خودم هم هنوز بطور کامل روی این دستگاه تسلط ندارم.خیلی پیچیده هست.ولی تا جایی که بتونم کمکتون میکنم.
موفق باشید.............:am

amirpartow
Wednesday 11 May 2011, 12:48 AM
دوستان سلام یک سوال دیگه دارم
ربع پرده این دستگاه و میتونم بیارم ولی ریتم ربع پرده نمیشه تو گلوبالم رفتم نتونستم نمیدونم یک شانسی شد ولی نفهمیدم چی شد پرید صدام داره ولی ریتم نداره اگه کمکم کنید ممنونتون میشم

firzi
Wednesday 11 May 2011, 09:56 AM
دوستان سلام یک سوال دیگه دارم
ربع پرده این دستگاه و میتونم بیارم ولی ریتم ربع پرده نمیشه تو گلوبالم رفتم نتونستم نمیدونم یک شانسی شد ولی نفهمیدم چی شد پرید صدام داره ولی ریتم نداره اگه کمکم کنید ممنونتون میشم
MENU<Preferences<Scale Mode<<<All Track

amirpartow
Wednesday 11 May 2011, 09:39 PM
MENU<Preferences<Scale Mode<<<All Track
فرزان جان ممنون از راهنمایت

dimo9
Wednesday 29 June 2011, 08:24 PM
salam va ba tashakor az rahnamaei haye shoma .
man 1 pa 500 daram metronomesho ke mikham roshan konam faghat style . song style and song.dare mikhastam bedoonam nemishe metronome too halate soundam roshan basheo kar kone . masalan temporo ba ritmo moshakhas konim kar kone?
ba tashakor

Ali100
Friday 10 February 2012, 10:47 PM
ایا korg pa 800 خوبه؟ قیمتش چنده؟

piano4all
Friday 10 February 2012, 10:51 PM
اول باید بفرمایید چقدر میتونید برای خرید ساز هرینه کنید . اونوقت میشه گفت ساز خوبی هست یا نه .

چون بنظر ما تایروس عالیه ولی شاید دو برابر مدل مورد نظر شما قیمت داشته باشه.

اگر حدود 3 تومن میتونید هزینه کنید مدل خوبی هست pa 800

firzi
Saturday 11 February 2012, 09:01 AM
ایا korg pa 800 خوبه؟ قیمتش چنده؟
100% کیبورد خوبیه.
من خودم 2 سالی میشه که دارم.
بستگی به شما داره.
انتظاراتتون از یک کیبورد چی هست؟
قیمت روزش هم 3500000-3600000 تومان هستش.

Sam2209
Sunday 26 February 2012, 01:25 PM
سلام
من كيبرد korg Kronos دارم و در اينجا كسي هست منو راهنمايي كنه ؟
١. كار كردن با karma
2. اتصال به كامپيوتر

ممنون

saead24
Sunday 4 March 2012, 06:09 PM
دوستان پی80 یک چیزی کشف کردم اینجا می نویسم لطفاً دوستان کاربلد اظهار نظر بفرمایند. وقتی یک ست رو که قبلاً روی یکی از یوزرها لود کرده بودم و در قسمت دیسک و قسمت سیو بر روی روی هارد دیسک دستگاه در قسمت فولدرهایی که خود دستگاه موقع فرمت درست می کنه (123! و 456 و ...) را انجام دادم، در قسمت ریتم های دوچراغه از 1 الی 9 همه پر شده اند (در دو صفحه هشت تایی )و در اصل الان 144 تا ریتم در قسمت دوچراغه پدیدار شده و در شماره 0 هم که ریتم های فلش هست . بعد از یک سال این اولین چیزی بود که خیلی تعجب کردم و در عین حال خوشحال. حالا اگر دوستان از این حالت اطلاعی داشتند که بفرمایند و اگر اطلاعی نداشتند هم امتحان کنند و اگر به دردشان خورد که ما هم خوشحال می شویم. ضمناً دوستانی که تجربه های خوبی در زمینه ای ترفندها و کارآیی پی 80 و 50 البته نه اونهایی که تکراریه یک کم خسیس نباشند...

saead24
Sunday 4 March 2012, 06:19 PM
ضمناً یک سوال : خروجی اوت 1و2 را (نه رایت و لفت) می توان مستقیم به اسپیکر بدون آمپلی وصل کرد یعنی این خروجی ها در اصل از آمپلی دستگاه میاد یا خیر اگر نیست چرا وقتی از این دو خروجی به کامپیوتر یا آمپلی اتصال میدهم هیچ صدایی نمیاد. خودم مستقیم به باند وصل نکردم گفتم شاید مشکلی پیش بیاد ولی به کامپیوتر و ورودی ضبط وصل کردم ولی صدا نداشت نگرانم از اینکه شاید این دو خروجی دستگاهم مشکل داشته باشه لطفا هر کس که تست کرده جواب را لطف کنه...

music_hamid
Tuesday 27 March 2012, 03:51 AM
دوستان سلام من تازه اینجا عضو شدم و 2 تا سوال دارم ممنون میشم پاسخ بدید : 1- من 12 سال pa 80 دارم و تا حالا هنگ نکرده ولی چند روز پیش یه بار هنگ کرد و یه بار هم داشت ریتم اجرا میکرد یه دفعه قاطی کرد و ضمنا چراغ فلاپی شم همش روشن . ممنون میشم به این 3 سوالم پاسخ بدین ضمنا pa 800 فلاپی خور هست یا نه .....ممنون و سپاسگذارم. عید همگی هم مبارک

saead24
Tuesday 27 March 2012, 12:48 PM
دوستان سلام من تازه اینجا عضو شدم و 2 تا سوال دارم ممنون میشم پاسخ بدید : 1- من 12 سال pa 80 دارم و تا حالا هنگ نکرده ولی چند روز پیش یه بار هنگ کرد و یه بار هم داشت ریتم اجرا میکرد یه دفعه قاطی کرد و ضمنا چراغ فلاپی شم همش روشن . ممنون میشم به این 3 سوالم پاسخ بدین ضمنا pa 800 فلاپی خور هست یا نه .....ممنون و سپاسگذارم. عید همگی هم مبارک

اگر ریست نکردی سه بار پشت سرهم ریست کن و فلش کارت رو هم عوض کن

ariyamusic
Monday 16 April 2012, 06:10 PM
ضمناً یک سوال : خروجی اوت 1و2 را (نه رایت و لفت) می توان مستقیم به اسپیکر بدون آمپلی وصل کرد یعنی این خروجی ها در اصل از آمپلی دستگاه میاد یا خیر اگر نیست چرا وقتی از این دو خروجی به کامپیوتر یا آمپلی اتصال میدهم هیچ صدایی نمیاد. خودم مستقیم به باند وصل نکردم گفتم شاید مشکلی پیش بیاد ولی به کامپیوتر و ورودی ضبط وصل کردم ولی صدا نداشت نگرانم از اینکه شاید این دو خروجی دستگاهم مشکل داشته باشه لطفا هر کس که تست کرده جواب را لطف کنه...

خروجی 1و2 رو باید تو تنظیمات کیبورد بری مثلا میتونی کلیه صداهاتو تنظیم کنی از خروجی 1و2 پخش بشه و ریتمهات از لفت و رایت در اینصورت 4 تا فیش خروجی از دستکاهت به میکسر نیاز داری و با اینکار میتونی از روی میکسر برای صدا و ریتم تنظیمات جداگانه ای داشته باشی

music_hamid
Tuesday 17 April 2012, 12:48 AM
دوستان سلام من تازه PA800 خریدم و یه مشکل دارم ممنون میشم راهنماییم کنید..... وقتی دستگاه رو در حالت سری کرم در میارم یه مشکل پیش میاد و اون اینکه : موقعه سری آکورد اتوماتیکم سری جواب نمیده PA 80 داشتم به این مشکل نخورده بودم ....بفرمایید چیکار باید بکنم ..ممنون و سپاسگذارم.....همچنین از سعید 24 عزیزم در مورد سوال قبلیم رو که جواب دادی خیلی خیلی ممنونم..... مرسی منتظر پاسخ شما دوستان گلم هستم......خوش باشید.

music_hamid
Wednesday 18 April 2012, 01:12 AM
اگر ریست نکردی سه بار پشت سرهم ریست کن و فلش کارت رو هم عوض کن

دوستان سلام من تازه PA800 خریدم و یه مشکل دارم ممنون میشم راهنماییم کنید..... وقتی دستگاه رو در حالت سری کرم در میارم یه مشکل پیش میاد و اون اینکه : موقعه سری آکورد اتوماتیکم سری جواب نمیده PA 80 داشتم به این مشکل نخورده بودم ....بفرمایید چیکار باید بکنم ..ممنون و سپاسگذارم..... ازپاسخ قبلیتونم ممنونم

amir_paradise
Thursday 26 April 2012, 01:00 PM
آونگ جان کمی بیشتر توظیح بده سوالت خیلی گنگه
اصلا سمپل روی رم داری؟

ariyan
Tuesday 31 July 2012, 05:20 PM
اگه سوالی از کیبرد KORG دارید در خدمتم
سلام ارگه من pa50 تبديل به 80 . قبلا فلش16 داشتم خوب كارميكرد الان يه فلش 64گرفتم ولي اكثرا صداي نويز ميده يا كلا هنگ ميكنه ميشه راهنماييم كنيد چيكاركنم؟ممنون
براي خريد برد پركردن فلش از كامپيوتر ميتونيد راهنماييم كنيد؟

davat
Monday 15 October 2012, 07:53 AM
pa1xکیبورد مجلسی محسوب میشه یا نه دوست عزیز؟؟؟؟؟

HamedSedighi
Thursday 18 October 2012, 02:41 PM
pa1xکیبورد مجلسی محسوب میشه یا نه دوست عزیز؟؟؟؟؟

محسوب میشه و میشه در سبک های دیگر هم ازش بهره جست .

davat
Friday 19 October 2012, 09:12 AM
thank you

mehrdad_music2
Thursday 4 April 2013, 09:16 AM
salam man pa500 tabdil be 800 daram faghad mikham golchin kardane ritmo behe begin mamnoon misham:redguitar:

- - - Updated - - -

salam man pa500 tabdil be 800 daram faghad mikham golchin kardane ritmo behe begin mamnoon misham:redguitar:

stronglife
Sunday 3 November 2013, 05:35 PM
سلام
کسی میدونه چه جوری ریتم گلچین کنم تو PA800 ؟؟؟
کمکم کنید بد جوری گیرم :22:

rezakielali9936
Monday 25 November 2013, 11:43 AM
سلام.یه سوال داشتم.من تازگی یه کرگ pa500 معمولی خریدم.بعد از دو سه روز که باهاش کار کردم الان تمام صداهاش قطع شده.نمیدونم شاید اشتباهی برنامه ای رو غیر فعال کردم.کسی میتونه راهنماییم کنه

- - - Updated - - -

سلام.من تازگی یه ارگ korgpa500 خریدم.الان تمام صداهاش از کار افتاده.یعنی هیچ صدا و ریتمی رو پخش نمیکنه.شاید یه چیزی رو اشتباه فعال کردم و نمیدونم.صفحه نمایش ارگ کامل فعاله و کار میکنه.فقط صدا نداره.کسی میتونه راهنماییم کنه.ممنون

Amir Akbari
Sunday 1 December 2013, 11:46 PM
سلام.یه سوال داشتم.من تازگی یه کرگ pa500 معمولی خریدم.بعد از دو سه روز که باهاش کار کردم الان تمام صداهاش قطع شده.نمیدونم شاید اشتباهی برنامه ای رو غیر فعال کردم.کسی میتونه راهنماییم کنه

- - - Updated - - -

سلام.من تازگی یه ارگ korgpa500 خریدم.الان تمام صداهاش از کار افتاده.یعنی هیچ صدا و ریتمی رو پخش نمیکنه.شاید یه چیزی رو اشتباه فعال کردم و نمیدونم.صفحه نمایش ارگ کامل فعاله و کار میکنه.فقط صدا نداره.کسی میتونه راهنماییم کنه.ممنون

درود دوست من گمان کنم اسپیکر رو غیر فعال کردی برای فعال کردنش مسیر زیر رد دنبال کن:
GLOBAL
Audio & Eq
Speakers
در این قسمت مربعی وجود داره که جلوش نوشته On اون رو تیک دار کن تا اسپیکرهای کیبورد فعال بشه .

Teddy
Saturday 21 December 2013, 07:36 AM
سلام
من یه کرک Pa500 خریدم. میخواستم بدونم چطور میشه بانکهای خالی رو پر کرد ؟ چون در همه بانکها پیج چهارم خالی میباشد.
پیشاپیش از راهنمایی دوستان متشکرم

farhadefazely
Thursday 21 May 2015, 05:01 PM
با عرض سلام خدمت دوستان عزیزم.امروز من توی سایت شرکت کرگ جزیره خوندم که الان کرگ pa1x و pa1x pro رو هم دارن به pa3x تبدیل میکنن.خودشون خیلی تعریفشو میکنن, میخواستم بپرسم از دوستان کسی هست که اطلاعی در این مورد داشته باشه یا اینکه این کار رو انجام داده باشه و بتونه منو راهنمایی کنه؟ممنونم

Mohammad1379bab
Tuesday 11 July 2017, 06:00 PM
ارگ من pa500 تبدیل 2x هست بیشتر موقع درحال کار تاچ هنگ میکنه

mehradin
Friday 5 August 2022, 09:26 AM
سلام میخواستم برای نصب فایل os دقیقا راهنمایی کنید لطفا.برای pa-500