PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بداهه نوازی در ابوعطا با سه تار "حیران"

heiran
Tuesday 9 June 2009, 03:31 PM
باز هم سلام و درود به محضر پاک و متبلور دوستان جان که گاه و بی گاه فکر آنها و ذکر آنها تسلی بخش این جان رنجور است...

ناراحتم میکنند آنهایی که میگند محمد حسین آدم احساساتی ای هست نشون به این نشون که وقتی موسیقی مینوازه کلا عوض میشه تو حس میره ...از همه جا بی خبر میشه!

البته کسی تو نت آهنگ چیزی بهم نگفته ها:D

جوابم اینه که : محمد حسین اونقدر در حجوم افکار و تعقل ها بوده و هست که این زمان ساز زدن رو یک پناهگاه پیدا کرده...از طرفی تو حس فرو رفتن موقع نوازنگی نعمت بزرگیه که نصیب هر کسی نمیشه...

کاری که میشنوید چند روز پیش حدودا بعد از غروب آفتاب به وجود اومده!

قبل از غروب بود که دیدم پرنده ها عجیب دارند سر و صدا میکنند...

گفتم با خودم که شاید ندونم دقیقا اینها واسه چی داد ویزنند اما هرچی هست آدم نیستند که هدف نا مبارکی رو دنبال کنند.

با هاشون هم نوا شدم...

آفتااب غروب کرد و به اصطلاح وقت ملکوتیه اذان شد و من همچنان مشغول نماز "سه تار" بودم... خلوتم عمیقتر شد و پرنده ها رفتند ...

یاد دوستان خوبم تو نت آهنگ افتادم و با خودم گفتم: از نظر فنی که کار ارزشمندی نداری لااقل از بعد احساسی یه کار خوب هدیه کن به دوستات!!!::D

این شد که این شد ;):violinplay3:

You can see links before reply

fatemeh.1994
Tuesday 9 June 2009, 04:57 PM
سلام.
من که اصلاً در حد نظر دادن نیستم و چیزی هم که راجع به قطعه ها میگم هیچگونه ارزش موسیقیولوژی!!! نداره و صرفاً بنا به اون حسی که نسبت بهشون دارمه!خودتم میدونی...
بسیــار زیبا بود
توضیحاتی هم که دادی زیباتر و جذاب ترش کرد :)

ممنون.

شاد باشی و پاینده

Kamanche
Wednesday 10 June 2009, 03:23 AM
دیشب خیلی دیر خونه اومدم . نیمه شب بود . خسته بودم و کوفته .
کارهامو که توی نت اهنگ انجام دادم و گشتی هم توی اینترنت زدم
و رسیدم به کار تو .
الان ساعت چهار و نیم صبحه .
محمد حسین عزیز خیلی چسبید .
مرسی برادر ، برای این همه موسیقی .

fagher
Wednesday 10 June 2009, 11:08 AM
من هم مثل بقیه میگم قشنگ بود....ممنون

بهنام77
Tuesday 28 September 2010, 02:01 AM
بی مقدمه و بی تعارف...
جمله ها ناب نیستن.همش تکرار