PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاعیه مهم نت آهنگ در مورد یک تغییر جدید در انجمن ها

Amir
Wednesday 17 June 2009, 09:53 PM
با سلام
اصولا انواع و اقسام اخبار تغییرات , معمولا در تاپیک های از قبل پیشبینی شده برای آنها اعلام می شود ولی با توجه به حساسیت موضوع لازم دیدیم این خبر را به صورت جداگانه اعلام کنیم

پس از بررسی های طولانی از چند ماه قبل سرانجام برای بالا آمدن راحت تر پست ها و تاپیک ها و همچنین منظم و یکدست شدن تاپیک های سایت تصمیم بر این شد تا طی روزهای آینده امضاهای کاربران به یک خط متن و لینک در حد یک جمله تغییر یابد .
ضمنا لینک هایی که قرارداده می شود به هیچ وجه نباید جنبه تبلیغاتی داشته باشد و با لینک های تبلیغاتی که به آدرس دامینی غیر از noteahang.com آدرس دهی شده باشند برخورد خواهد شد .

با تشکر
موفق باشید

rumour
Thursday 18 June 2009, 07:24 AM
ولی فکر نکنم مشکل از امضا باشه قبلا هم همینا بود و مشکلی نبودش.

rmn_jafari
Thursday 18 June 2009, 09:52 AM
این مواردی که فرمودید من تو هیچ انجمنی ندیدم. همیشه امضا آزاد بوده! متشکرم ...

Amir
Thursday 18 June 2009, 12:08 PM
با سلام

مسائل امضا را به خاطر مسائل سرعتی کنونی عرض نکردیم و کلی بود .

در مورد قوانین امضا هم اولا قرار بر این نیست که اشتباهات انجمن های فارسی زبان دیگر را تکرار کنیم و دوما این انجمن یک انجمن خاص است و مخاطبان حاصی دارد که عموما دستی بر هنر دارند . حتی استاندارد شدن شکل امضاها خیلی می تواند در روحیه آنها در هنگام مطالعه مباحث و یا شرکت در بحث ها تاثیر گذار باشد

Amir
Sunday 28 June 2009, 02:17 AM
با سلام دوباره

قوانین امضا اعمال شد و زین پس فقط دو خط متن با رنگ پیش فرض و حداکثر 300 کارکتر مجاز هست

با تشکر

Sensation
Sunday 28 June 2009, 02:26 AM
با سلام دوباره

قوانین امضا اعمال شد و زین پس فقط دو خط متن با رنگ پیش فرض و حداکثر 300 کارکتر مجاز هست

با تشکر
بسیار عالی و درود

rumour
Sunday 28 June 2009, 08:26 AM
محدودیت برای عکس خیلی جاها هست. ولی الان در حدی شده که دیگه نوشترو به وسط هم نمیشه انتقال داد.من خودم در هیچ فروم فارسی یا خارجی هیچ محدودیتی برای نوشته ندیدم.

Mojtaba
Sunday 28 June 2009, 09:29 AM
من به نظرم حالت امضا ها برگرده به همون روال عادی خودش خیلی بهتر هست...

البته خوشحال میشیم دلیل این تصمیم سایت رو بدونیم؟؟؟

Amir
Sunday 28 June 2009, 09:32 AM
سلام

حالت وسط چین یا چپ چین کردن رو تا امشب بر می گزدونیم با رنگ متن ولی عکس و لینک خیر

دلیل این هم این هست که اکثر مواقع امضاهای کاربران آنقدر غیر استاندارد و بی ربط بوده که هم به زیبایی سایت و هم به قدرت تمرکز فعالین در تاپیک ها ضربه می زده

با تشکر

Sensation
Sunday 28 June 2009, 11:15 AM
خوب متاسفانه قرار بود کاربران رعایت کنند تا به این محدودیت ها نرسیم اما خوب این حقیقت به وقوع نپیوست و ناچار محدودیت ها اعمال شد.

این کار چند مزیت داره از نظر من :

- انجمن تقریبا یک دست خواهد شد
- اهداف تجاری و تبلیغاتی که کاملا هم قابل محترم هست از سوی کابران در 4 چوب انجمن خواهد بود
- سرعت لود شدن و همین طور آپدیت صفحات افزایش پیدا خواهد کرد
- تمرکز و همین طور دقت بیشتر روی مطالب ذکر شده خواهد بود تا امضاها
- رسمی شدن انجمن
- سنگین و متین شدن شخصیت انجمن ( که بسیار نکته قابل تاملی خواهد بود که تاثیر اون رو بعدها مشاهده خواهیم کرد)

pianist_h
Sunday 28 June 2009, 11:32 AM
سلام
به نظر من بهتره در استفاده از رنگ امضا محدوديتي نباشه تا امضا ها خيلي هم بي جلوه نشه
متشكرم

Amir
Sunday 28 June 2009, 11:34 AM
بله درسته . چپ چین و وسط چین و رنگ رو تا آخر امشب بر می گردونیم

rumour
Sunday 28 June 2009, 06:45 PM
امیر جان واقعا نمیشه از 2 خط بشه 5 خط؟
این دیگه خیلی کمه.خیلی هم فرقی نمیکنه ها.

rumour
Tuesday 30 June 2009, 05:33 PM
امیر جان حداقل اگه یه نه هم مینوشتی من اینقدر ضایع نمیشدم.

amirlol
Tuesday 30 June 2009, 10:35 PM
ای کاش مسایل حاشیه ای رو انقدر با قدرت پیش نمی بردین !

امیر عزیز منو نمی دونم میشناسی یا نه ولی اگه نه از حسام یا ماجد که کمی بیشتر میشناسم بپرس که دوستار پیشرفتتون بودم و هستم همیشه ولی بهتره راهکارهای قویتر و قانون مند تر و بدون دستپاچه گیری کاربران بگذارین

mehdifulot
Monday 13 June 2022, 06:38 AM
You can see links before reply