PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Wind

ir108
Thursday 18 June 2009, 07:03 PM
با سلام خدمت تمامی کاربران این سایت.این اهنگ یه کاره گروهی که ممنون می شم نظر بدین.با تشکر
You can see links before reply

rumour
Thursday 18 June 2009, 07:14 PM
خیلی کارت درسته ها.
ولی به نظر من یک اشکال وجود داره.دلیل عدم پیشرفت کاره های ایرانی ها زبونه فارسیه. کاشکه به اینگلیسی می خوندی روش

HamedSedighi
Friday 19 June 2009, 01:21 AM
سلام
ابتدا بگم که من فایل و در ساعت 2.5 با حجم صدای کم گوش دادم

خب
کار چه گروهیه؟بد نیست معرفی کنی

خوبه،قشنگه،ولی من با ترانه ارتباط برقرار نکردم.این رو اهل فن باید بگن که آیا ترانه مشکل داره یا نحوه بیان لغات؟

fill inها که درام توی اون برجسته تر است باید بهتر ار این اجرا بشه،غیر متعارف می نوازه.

آن هم غیر متعازفی که به زیبایی قطعه کمکی نکرده،یه جورایی به گوش میاد که کوانتایز نباشه

اما اگرکه اتود است در این صورت نقد من در مورد درام رد میشود

توی این حجم صدا اینها نوشتم حالا بعدا که با دقت گوش کردم بازم می نویسم

سپاس

ir108
Saturday 20 June 2009, 12:14 AM
با سلام خدمت کاربران این تاپیک.ممنونم که ارزش قائل شدید و اهنگ و دانلود کردید.دوستمون به نکات خیلی خوبی اشاره کرد که بعدا که نظرات بقیه دوستان رو هم دیدم در موردش صحبت می کنم.اما چیزی که من یادم رفت بگم،در مورد گروه بود که به نام گروه پارسه هست که متشکل از 7 نفر هست.البته 3 نفر، که یکیش هم من باشم کارای اهنگسازی و تنظیم و انجام میدن.تا به حال هم 3 بار روی Stage رفتیم(به صورت گروهی).
این اهنگ شعرش از اقای حمید رضا بهرامی فر هست و اهنگ و تنظیم هم کار من و دو تا از دوستانم هست.این اهنگ تو ابان 87 ضبظ شده و تا به حال هم جایی پخش نشده.با تشکر از همه ی شما

Solo
Friday 3 July 2009, 02:17 PM
خسته نباشید .
کار قشنگی میشه .
نکاتی در مورد حس آهنگ :
به نظر من سبک خوندن وکال رو عوض کنید . صدارو آزادتر کن .
شعر توی این سبک باید به 1 موضوع برسه که از نظر من مشکل داره .
بیشتر یه داستان توی این اهنگها تعریف میشه بر گرفته از مشکلات جامعه .
بگذریم .
کیک درامتون یکم نرمه . وقتی یه کلمه سر ضرب میفته باید محکمتر ادا بشه و کیک قدرت تاکید داشته باشه .
در مورد تنظیم :
پاساژ به کار نمی خوره .
برای بهتر شدن از یه افکت دیگه برای گیتار روی پاساژ استفاده کنید . نحوه چینش درام رو عوض کنید از کیک های کمتری استفاده کنید .
ثانیه 1:16 فوق العاده به دل میشینه .