PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر تمپو در آهنگسازی نوین(نظر شما چیه؟)

rumour
Monday 29 June 2009, 08:47 AM
ما در قطعات کلاسیک یا بعضی از سبک ها که حالت اولیه خودشونو حفظ کردن و تغییر زیادی نکردن میبینیم که تمپو از اول تا آخر همش یکیه.ولی در قطعه های جدید مخصوصا راک میبینیم که تمپو در طول آهنگ عوض میشه.من یک نمونه میگم که خیلی واضحه، توی آهنگ Ghost Of The Navigator از
Iron Maiden میبینیم که Intro با تمپو 100 بخش دوم Intro با سرعت 115 ، Riff A هم با همین تمپو بعد Riff B با تمپو 130، Verse 1 هم با همین تمپو. بعد Pre-Chorus با تمپو 150، Chorus A با تمپو 120، Chorus B با تمپو 125 ، Solo با 130 و Interlude با 210 اجرا میشه.
این هم لینکش اگه خواستین گوش کنین:
You can see links before reply
حالا سوال اینه که چه قدر آهنگسازا اینجا اینو قبول دارن؟من خودم ازش استفاده میکنم.

Ajika
Monday 29 June 2009, 01:48 PM
سلام
بحث خوبی رو پیش کشیدی...
خودم هم به همین مسئله برخوردم و در بعضی مواقع احساس کردم که در یک آهنگ نساز هست که این کار رو انجام بدی ولی متاسفانه خیلی ها استقبال نمیکنند.
من یک آهنگ ساختم اول با 120 شروع شد اواسط کار به 140 رسید و آخر کار دوباره به 120 برگشت...

Mohi_Liebert
Monday 29 June 2009, 06:55 PM
به نظر من می تونه جالب باشه .ولی خیلی باید حرفه ای این کارو انجام داد چون گاهی اوقات آهنگ به هم میریزه و شنونده یه حالت ناجوری بهش دست میده در حالی که وظیفه موسیقی مرتب کردن فکر و اعصابه نه مختل کردن اون!

rumour
Tuesday 30 June 2009, 06:26 PM
نه کسی زیاد قبول نداره. من خودم با مخالفت شدید معلم پیانو مواجه شدم.