PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کارهای کاربر hdhamid

صفحه ها : [1] 2

hdhamid
Monday 29 June 2009, 10:33 AM
حذف شد!!

Mohi_Liebert
Monday 29 June 2009, 07:43 PM
سلام!
راستش من که چیزی از موسیقی حالیم نیست ولی چون خودم با گیتار پرو کار می کنم و همچنین به عنوان یک شنونده معمولی چنتا نکته به ذهنم رسید!
1- آهنگ دلشاد به نظر من مشکل خاصی نداشت و زیبا بود!
2- در مورد آهنگ تنها باید بگم یا روش وقت نذاشتی یا موقع ساختن حوصله نداشتی چون خودم هم وقتی چنین حالتی دارم آهنگهام خراب میشه ( البته نظرم غیر کارشناسیه! )
3- آهنگ هما خوبه اما به نظر من اگر بتونی فضاهاش رو با یه سازی غیر گیتار پر کنی بهتر بشه (مثلا ویولون سل یا گیتار بیس) البته نه با سمپلهای گیتار پرو!
4- لینک سفر خرابه!
5- آهنگ آخر هم تقریبا بدون نقصه!

hdhamid
Monday 29 June 2009, 09:42 PM
مرسی از نظراتت mohi-liebert عزیز.
ولی من لینک سفرو الان تست کردم ... دانلود شدا !!!!
در مورد بقیه نظراتت واقعا ممنون... حتما سعی میکنم تو کارام رفعشون کنم.

hdhamid
Sunday 5 July 2009, 09:43 AM
حذف شد!!!

khalseh
Friday 29 January 2010, 10:17 PM
سلام حميد جان كاراتون خيلي خوب بود البته خوب سبك من نيست.
چند تا پيشنهاد.
تنها در تاريكي اگر توي مي مينور باشه بهتره به نظر من براي اينكه تا حدودي بدونيد چطور مي شه توي صفحه گيتار پرو يه كنترل A بزنيد تا همه نتها انتخاب بشن بعد از توي تولز ترانسپوز رو انتخاب كنيد و +7 رو بزنيد ببينيد چه طور مي شه (البته خوب مطمعنا دوباره بايد تنظيم شه)
هما هم توي ر مينور باشه از نظر من بهتره همون كار بالا رو ايندفعه -2 رو انتخاب كنيد (البته فقط يه طرح كلي بهتون مي ده بعد بايد تنظيمش كنيد)
و از همه مهمتر آهنگ هاتون رو خودتون بزنيد و با گيتار پرو نسازيد چون گيتار پرويي مي شه.
موفق باشيد

farid_64
Friday 29 January 2010, 10:25 PM
آقا حمید شما فقط پیک استایل کار می کنی
علت خاصی داره ؟

Black_Violin
Saturday 30 January 2010, 09:19 AM
افرين...لذت برديم.

farid_64
Saturday 30 January 2010, 06:05 PM
حمید جان کارت خوب بود گوش کردم
حدس می زدم همچین جوابی بدی
من ویلن کار می کنم دوست دارم گیتار به این سبک خاص رو هم شروع کنم
نمیدونم کاره اردشير فرح و خورخه استرانز رو دیدی یا نه یه چیز تو مایه فلامنکو ولی متفاوت اونم پیک استایل.
من خودم شیفته کارای آرمیک هستم الان اغلب کسایی که من می شناسم از دوستام بیشتر دنبال ریتم هستن بگذریم که دور دور اینکاراست

khalseh
Saturday 30 January 2010, 07:54 PM
سلام
مرسي حميد جان كه آپلود كردي
كار خيلي خوب بود.مخصوصا ملودي اول كار از نظر من خيلي خوب بود.
فقط 1 نكته(البته ببخشيد كه من آنقدر انتقاد مي كنم)
ملودي كار قشنگ بود ولي من حس كردم توي پاساژها يكم سر در گم بوديد و نمي دونستيد دقيقا از اين پاساژي كه اجرا مي كنيد چي مي خواييد(مي دونيد منظورم چيه؟معمولا براي اتصال 2 تا جمله و يا جلب توجه و يا جلوگيري از يكنواختي و ... پاساژها رو اجرا مي كنيم ببخشيد بهتر نمي تونم بگم)منظورم پاساژهاي سرعتي هست البته كه 1 مقدار شخصيت زيادي ندارن.البته بازم مي گم سبك من اين نيست و حتي آهنگ هاي زيادي توي اين سبك نشنيدم و نظري كه مي گم فقط و صرفا به عنوان 1 شنونده عادي موسيقي هست.
راستي چه مدت هست ساز مي زنيد؟

farid_64
Saturday 30 January 2010, 10:08 PM
حمید جان اتفاقا isla del sol یکی از بهترین کار های آرمیک .
ولی خوب شنونده عادی زیاد با تکنیک کار نداره دنبال یه ریتم ساده می گرده که بتونه باهاش همراهی کنه اغلب گیتاریست هایی که من دیدم خوراکشون آکورد و ریتم خودت که میدونی منظورم چیه دیگه.
راستی از چه نوع سازی استفاده می کنی ؟
چند وقته کار می کنی ؟

farid_64
Saturday 30 January 2010, 10:13 PM
حمید جان اتفاقا isla del sol یکی از بهترین کار های آرمیک .
ولی خوب شنونده عادی زیاد با تکنیک کار نداره دنبال یه ریتم ساده می گرده که بتونه باهاش همراهی کنه اغلب گیتاریست هایی که من دیدم خوراکشون آکورد و ریتم خودت که میدونی منظورم چیه دیگه.
راستی از چه نوع سازی استفاده می کنی ؟
چند وقته کار می کنی ؟
این کاره خودت هم خوب بود در کل ولی خیلی کیفیت رکورد پایینه

تو این رکوردا ملودی رو با پیک زدی ؟

hdhamid
Friday 26 February 2010, 12:11 PM
با سلام به همه دوستان
من قطعه ی ترکی kochalar رو با گیتار زدم.. دوست داشتم نظرتونو بدونم...
میدونم ایراد زیاد داره. . چون هم حقیر ناقصم .. هم زمان کل یافتن آکوردها و ملودی و نواختن ها .. کلا 30 دقیقه هم نشد .. آپلودش بیشتر طول کشید!!!!!!

با تشکر :guitarplay5:
حمید

You can see links before reply

Lonely3tar
Friday 26 February 2010, 12:31 PM
با سلام به همه دوستان
من قطعه ی ترکی kochalar رو با گیتار زدم.. دوست داشتم نظرتونو بدونم...
میدونم ایراد زیاد داره. . چون هم حقیر ناقصم .. هم زمان کل یافتن آکوردها و ملودی و نواختن ها .. کلا 30 دقیقه هم نشد .. آپلودش بیشتر طول کشید!!!!!!

با تشکر :guitarplay5:
حمید

دوست عزیزم اول ازت تشکر می کنم و به خاطر حسن سلیقه ت بهت تبریک می گم ...
کار جالبی بود ... اما فقط جالب ! چون نمی دونم یه جور پارادوکس خیلی بزرگ بین این ترانه ی ترکی و ساز شما وجود داره ... مثل اینه که من مثلا با سازم بخوام هتل کالیفرنیا رو بزنم ( و البته زدم و دیدم چی جوری از آب در اومد ! اما به امتجانش می ارزید ! )
در کل جالب بود ... خیلی بهتر از آهنگ های تکراری با ملودی های خسته کننده ... چون نت کامل « کوچه لره سو سپمیشم »تو اصفهان ترکیه و بعضی نت ها هم با گیتار قشنگ در نمیاد اینه که گوش یه ذره آزار می بینه .
در کل بازم جاداره ازت تشکر کنم ! :ilovemusic:

Amirrelax
Friday 26 February 2010, 12:33 PM
من این قطعه را خیلی دوست دارم واقعا زیبا شده آفرین

hdhamid
Friday 26 February 2010, 01:24 PM
با سلام مجدد به همه دوستان عزیزم..
ممنونم ستار تنهای عزیز و امیر جان ..
بله ستار تنها .. منم با شما موافقم در مورد پارادوکس در ساز و سبک.. ولی دوست داشتم همین رو مورد نظرسنجی قرار بدم و کمی خرق عادت کنیم دیگه!!!!
بهر حال از نظرات و انتقادات همه عزیزان با آغوش باز استقبال میکنم ..
شاد باشید و اکتیو....

Lonely3tar
Friday 26 February 2010, 03:13 PM
با سلام مجدد به همه دوستان عزیزم..
ممنونم ستاره ی تنهای عزیز و امیر جان ..
بله ستاره ی تنها .. منم با شما موافقم در مورد پارادوکس در ساز و سبک.. ولی دوست داشتم همین رو مورد نظرسنجی قرار بدم و کمی خرق عادت کنیم دیگه!!!!
بهر حال از نظرات و انتقادات همه عزیزان با آغوش باز استقبال میکنم ..
شاد باشید و اکتیو....
حمید جان ( اگه اشتباه نکنم ! ) من امید حسینم و آیدیم هم سه تار تنهاست نه ستاره !!!!!!
:ztrompette6: بازم از این کارا بکن !

hdhamid
Friday 26 February 2010, 05:16 PM
ببخشین شرمنده.. من فکر کردم.. منظورتون star هست....
sorry
درستش کردم...

hdhamid
Friday 19 March 2010, 10:51 AM
سلام به بچه های خوب موسیقی
این آهنگایی که اینجا میذارم... چندتا از کارای حقیره که یا شنیدم.. و زدم.. یا بداهه هستن ...
بعضی رو هم نت کردم و در اختیار علاقمنداد میذارم
بابت کیفیت کم صدا و همینطور ناقص موندن آهنگها عذر میخوام.. چون من دایال آپی کانکت میشم مجبورم حجم رو کم کنم و با bitrate 16kps همه رو آپلود کردم!! و از ادامه بعضی قطعات هم صرف نظر کردم!!

You can see links before reply قطعه ترکی کوچالار..
قبلا گذاشته بودم ولی این بهینه شدشه!! :9:

You can see links before reply امپراطور بادها

اما بداهه های حقیر : (همشون دوئت هستن!!)

با تشکر فراوان از نظرات شما عزیزان و اعلام آغوش باز من برای پذیرش هر نوع انتقاد...
شاد باشین و پیروز

defectorsat
Sunday 21 March 2010, 05:44 PM
سلام حميد بداه هاي زيبايي بود
كاش نتشم مي نويشتي خوب درومده .

ottmar_liebert
Sunday 4 April 2010, 09:19 AM
منتظر نت هستم...خیلی زیبا بود

mohsen3828
Sunday 4 April 2010, 10:04 AM
كارت خوب بود ولي سعي نكن كارهاي ديگه رو با هم ادغام كني خلاقيت بيشتري بخرج بده

hdhamid
Friday 9 April 2010, 10:31 PM
سلام بچه ها ... ببخشین .. یه مدت حدود 2 هفته ای نبودم ... کمی دچار مشکلات شده بودم... یکی از دوستای خوبمو ... ولش کن اصلا ... (تنها چیزی که میتونم بگم اینه که ... میگم خدایا هر کجا هست سلامت دارش)
فقط بدونین .. همین الانم حال خوشی ندارم واقعا!!!
بریم سر کار خودمون!!
اومدم یادداشتای شمارو دیدم و خیـــــــــلی خوشحال شدم... از defectorsat (You can see links before reply) و ottmar_liebert (You can see links before reply) و عزیز mohsen3828 (You can see links before reply) خیــــــــــــلی ممنونم بابت یادداشتهاشون...
محسن جان ... تبریک میگم بهتون بابت دقتتون .. ولی حقیقت اینه که من دارم برای سبک پاپ تلفیقی کار میکنم و همونطور که میدونین .. نیو ایج .. سبک نو پایی هست و من شخصا دو نفرو بیشتر تو این زمینه قبول ندارم که استاد آرمیک و اردشیر فرح هستن ... خوب آرمیک بهتره و به روحیه ما نزدیکتر .. تا راه بیافتم مجبورم لهجه ی آرمیک رو تقلید کنم... برا همین بداهه های من شاید کمی حالت تقلید داره ... پس یه مدت اجازه بدین تو همین حال و هوا بزنم تا دیدم باز بشه برای ادامه را .. از دقت نظرتون واقعا ممنونم .... مر1000
ممنونم از همتون... اینم نت کوچالار و امپراطور بادها که در گیتار پرو نتشون کردم... ببخشین دیگه اگه کم و کاستی هست .. که حتما هست..

You can see links before reply کوچالار

You can see links before reply امپراطور بادها

اینا هم چندتا آهنگ و ترانه ساخت خودمه ... البته کیفیت کمه .. چون من دایال آپ هستم!!
هر چند کیفیت ساز و نوازندگی کارای خودمم کمه دیگه ... به بزرگی خودتون ببخشین من ناچیز رو ....

You can see links before reply "دلتنگم من دوباره"

You can see links before reply (You can see links before reply) "بیا"

You can see links before reply "خداحافظ عزیز زیبای من"

You can see links before reply (You can see links before reply) "به یاد تو"

You can see links before reply (You can see links before reply) بداهه (بدون ترانه) خیلی کوتاه با نام "نایس تایم"

defectorsat
Saturday 10 April 2010, 06:14 AM
آقا حميد فقط يه كلمه كارت درست

hdhamid
Saturday 10 April 2010, 06:56 AM
آقا حميد فقط يه كلمه كارت درست
مرسی عزیزم ... نه بابا .. همچین تعریفیم نیست.. تازه کارم .. ولی چون این آهنگ "خداحافظ عزیز زیبای من" رو خودم خیلی دوس دارم .. برا همین تلاشمو کردمو بالاخره با کیفیت بهتر آپلود کردم ... هر کی دوست داشت از اینجا دانلود کنه ..
You can see links before reply "خداحافظ عزیز زیبای من" با 2.97 مگابایت

Black_Violin
Saturday 10 April 2010, 07:10 AM
بسیار زیبا بود.موفق باشی دوست من : دی

hdhamid
Saturday 10 April 2010, 04:48 PM
بازم سلام ... اینم یه آهنگ کوتاه شده و کم حجم از جیپسی کینگز که من به شکل میکس زدمش .. آخه همنواز ندارم!! .. اسمشم یادم نیست!! بهم نخندینا!! ولی واقعا اسمش یادم رفته!!!
اینم لینکش
345k You can see links before reply
ببخشین اگه بد زدم و کیفیت پایینه .... ضمنا آهنگو مجبور شدم برا کم حجم شدنش کم کنم .. اینه که یکم هم از سر و ته و وسطش زدم!! ببخشین دیگه!!!! چی شد!! سر و ته و وسطش .. خوب بگو یهویی نمیزدی دیگه!!!

توصیه پزشکی: .. آهنگایی که من میزنم توصیه شده بوسیله تمام اطبا هست .. برای شستشوی معده خصوصا!! در صورت مسمومیت .. حتما یبار گوش کنین .. تا سه سال تضمینی .. نیازی به شستشوی معده ندارین!!

ottmar_liebert
Saturday 10 April 2010, 11:29 PM
سلام حمید جون آقا دستت درد نکنه بابت کارها ی فوق العاده و مخصوصا نت ها...
آقا اگه میشه در مورد سبک نیو ایج بیشتر توضیح بده و این که چطور کسایی که علاقه دارن میتونن این سبک رو آموزش ببینن(از قبیل استید حرفه ای که در داخل ایران هستند و تدریس میکنند...)چون از اونجایی که میدونین آرمیک و فرح متاسفنه ایران نیستند.و باید بلاخره اساتید دیگری در ایران باشند؟منتظر توضیحاتتون هستم.ارادتمند.محمد.

hdhamid
Sunday 11 April 2010, 11:05 AM
سلام به همه ...
مرسی محمد جان .. خدمتتون عرض کنم سبک نیو ایج .. یا به قول بعضی دیگه پاپ تلفیقی .. سبکی هست که اکثر گیتاریستا اونو تلفیق پاپ و فلامنکو میدونن .. هر چند در بسیاری از کارای آرمیک .. من تکنیکایی از الکتریک نوازی هم دیدم!!!

متاسفانه منم از استادم پرسیدم در مورد اینکه .. آیا این سبک استاد داره تو ایران؟؟! جوابش منفی بود.. و گفت اکثر اینا که ادعای تدریس میکنن .. فقط تظاهر میکنن... برا همین توصیش به من این بود که .. مثل قاری های قرآن مجید که با گوش دادن به یک قاری مثل باسط یا غلوش سبک اونو یاد میگیرین ... منم با گوش دادن و تقلید زیاد از آرمیک خود آموز پیش برم .. منم از وقتی به حرف استادم گوش دادم بهتر شدم .. و تازه تو نت نویسی هم چون مجبور شدم وزنای نامتعارف رو در بیارم .. کلی پیشرفت کردم.. خدا خیر بده این آرمیک رو ..
البته من گشتم تا یه سری نتای آرمیک رو با بدبختی پیدا کردم .. الان isla del sol ، چشم من و یه تعداد دیگه از قطعاتشو دارم و مشغول زدنم....
البته تا یه مدت پیش سایت ARMIK.COM اعلام کرده بود بسته های آموزشیش رو به فروش میرسونه .. که من چون پول و پله نداشتم و ندارم .. پیگیر نشدم!!!!
البته سایت آقای حامد فتحی guitar4all و سایت شخصی ایشون اعلام کردن .. آقای فتحی این سبک رو تدریس میکنن!!! من که نمیدونم .. ایشون این رو تایید میکنن یا نه .. ولی میتونین پیگیر بشین...

hdhamid
Sunday 11 April 2010, 11:10 AM
اینم آهنگ جدید من در سبک پاپ تلفیقی ... بنظرم خوب شده!!!
شما هم نظر بدین لطفا ..
You can see links before reply "اگه بخوای باهات میمونم" 2.2m

defectorsat
Sunday 11 April 2010, 11:18 AM
آقا حميد كارات خيلي زيباست يه حسي توشه چند ساله ساز مي زني ؟

hdhamid
Sunday 11 April 2010, 11:28 AM
سلام defectorsat عزیز .. امیدوارم خوب باشین... شما لطف دارین .. من تازه همین 19 فروردین سه سالم تموم شده .. هنوز یه تازه کارم رفیق .. الان سه سال و چند روزمه!!!

defectorsat
Sunday 11 April 2010, 11:33 AM
سلام defectorsat عزیز .. امیدوارم خوب باشین... شما لطف دارین .. من تازه همین 19 فروردین سه سالم تموم شده .. هنوز یه تازه کارم رفیق .. الان سه سال و چند روزمه!!!

ولي معلومه خيلي زحمت كشيدي من شيفته كار شما شدم مطمئنم يه روز اون بالا بالا ها مي بينمت

ottmar_liebert
Sunday 11 April 2010, 01:52 PM
دوست عزیز به نصبت 3 سال خیلی خوب میزنی.لطف میکنی اسم استادت رو بگی...مثل اینکه کارش خوب بوده که شاگردش انقدر ازش تعریف میشه

aliroozbahany
Sunday 11 April 2010, 04:31 PM

hdhamid
Sunday 11 April 2010, 05:00 PM

سلام ... مرسی آهنگتونو اینجا گذاشتین ... :5: ممنونم که افتخار دادین

قشنگ بود رفیق.... ببینم این صدای اولش نبود ، قشنگتر نمیشد؟ .. بنظرم لوسش کرده!!! ولی

ادامش خوب بود .. البته ببخشیدا... نظرمو گفتم فقط ... در کل خوب بود .. برا بدنسازیم میذارمش ..

فاز میده .. بچه ها دانلود کنین .. حجمش 780 کیلو هست فکر کنم... و تایمش 3 دقیقه و 16

ثانیه....

علی میگم آهنگتو بفرست نود ... عادل فردوسی پور باور کن استفاده میکنه برا آیتماش....

راستی .. این حرفا چی بود میزدین defectorsat عزیز .. اون بالا کجاس؟؟؟ به منم نشون

میدین؟؟؟!!! اونجا من فقط یه نفرو میشناسم اونم خداس.. خدا هوا هممونو داشته باشه ایشاا... هر

کی هم که فکر میکنه اون بالاس.. باید هواسش باشه .. چون اگه بیافته .. بیشتر میشکنه!!!

اسم استاد من شهرام پارسا هست محمد جان.... از تهران فقط برا گیتار الکتریکش میان شهر ما!!

از معدود افرادی هستن که با تمپوی 160 دولا چنگ گام میزنن (البته الکتریک رو میگم .. چون تو الکتریک انقدر که رو گیتاراری

آکوستیک و کلاسیک باید فشار بیارین .. نیاز به فشار نداره .. دست سریع تر میشه)!!! همچین که چشای آدم انگشتاشو

نمیبینه!!! موجودیه برا خودش !!!

ولی محمد از من میشنوی ... اول یه یک سالی پاپ برو .. بعد برو سمت الکتریک... من بودجه ندارم.. وگر نه این کارو میکردم..

آرمیک میدونی چقدر داره از صدقه سری الکتریک تو پاپ تلفیقی پیش میره!!؟؟ الکتریک از هر ساز دیگه ای تکنیکاش بیشتره ..

خیـــــلی باحاله.. از سبکش شاید اولش بدت بیاد ولی بعدا میفهمی چیه!!!!!

خواستی شمام بیا همدون!!! یاد بگیــــــــــــر!!! فقط یکم سختگیره .. حواست باشه!!! :42:

hdhamid
Sunday 11 April 2010, 09:37 PM
بازم سلام به همه . . . .
خواستم نحوه زدن دوئت ها رو در قالب کلیپ تصویری براتون بذارم!!!
یه دوئت فوق ساده رو قرار میدم .. میدونین که من همنواز ندارم .. پس یه بار آکورد رو زدم و ضبط کردم .. بعد با کامپیوتر پخش کردم و ملودی رو به شکل بداهه روش زدم!!!
امیدوارم براتون جالب باشه!!!

hdhamid
Sunday 11 April 2010, 09:45 PM
یه دوستی بهم توصیه کرد برم ساز دهنی بگیرم .. منم گوش کردم و رفتم خریدم!!! این اولین ترکیبمه .. بگین فقط ادامه بدم با این شکل یانه ؟؟؟ !!!

اینم یه دوئت با ریتم تقریبا نامتعارف تو کارای منه!!! :redguitar: من که خوشم اومد ازش!!! با نمک شده بنظرم!!

ottmar_liebert
Monday 12 April 2010, 12:05 AM
ایول همدانی؟من داداشم اونجا کار میکنه..میام یه سر بهت میزنم :D یه سر به استاد پارسا هم بزنیم :D
نپیچونیا ;) حمید جان راستش رو بخوای من کار کردم قبلن ولی سبک من کلاسیک بود(البته کمی هم فلامنکو کار کردم نه زیاد)اوایل پیش استاد های ساده تو اراک میرفتم ولی بعد از اینکه خواستم کاملا حرفه ای کار کنم تصمیم گرفتم پیش یک استاد سرشناس برم اگه بشناسی پیش استاد فرزاد دانشمند میرفتم 2 هفته 1بار میرفتم تهران پیشش آخه من اراک هستم .اون هم خیلی خدا هستش تو ایران کارش درسته اگه خواستی یه سرچ بزن فرزاد دانشمند در موردش زیاد نوشتن...
ولی چیزی که هست اینا هیچ کدوم من رو راضی نمیکنه.من کلاسیک رو زیاد دوست ندارم باز هم تصمیم اشتباه گرفته بودم رفته بودم کلاسیک گر چه خیلی به دردم خورد ولی دوست نداشتم به خاطر همین دیگه پیش دانشمند ادامه ندادم و با خودم و با نت هایی که از نت میگرفتم ادامه دادم.استاد پاپ نمیشناختم(استاد حرفه ای)به خاطر همین تجربم تو پاپ کم هست.ساز الکتریک هم دارم ولی متاسفنه کار نکردم.
کار با پنجه هام به نصبت خوبه ولی تو پیک نوازی هیچی بارم نیست :D
از اول عاشق سبک آرمیک و فرح بودم از طرفی ottmar liebert هم دوست دارم ولی نمیدونستم چه سبب از پاپ هست این نوع نوازندگی(گرچه یه سری ottmar رو فلامنکو نواز نوین میدونن که به نظر من اشتباه هستش چون آهنگی که توش کمپاس رعایت نشه فلامنکو نیست و تو اهنگای otmar کمپاسی دیده نمیشه و ایشون به نظر من پاپ نوازن ولی سبک زیبایی داره)
به نظرم باید رو پیک نوازی کار کنم ولی نمیدونم با چه تمرینی و چه جوری...نظرت اینه که الکتریک رو شروع کنم نوازندگی گیتار اکوستیکم هم بهتر میکنه؟تو الکتریک چه سبکی رو دنبال کنم ؟فکر میکنم باید یه استاد پاپ خوب پیدا کنم

ottmar_liebert
Monday 12 April 2010, 12:18 AM
جالب بود...خیلی خوشم اومد حتما ساز دهنی رو ادامه بده من هم می خواستم یاد بگیرم که فرصت نشد متاسفانه

حتما ادامه بده.کلیپت هم دیدم زیبا بود استایل قشنگی هم داری

hdhamid
Monday 12 April 2010, 12:17 PM
با سلام به همه رفقا ...
داشتم کتابای استاد پارسا رو ورق میزدم .. این دوتا کانتری رو توش دیدم گفتم بزنم و براتون بذارم ... تا شما نظر بدین در موردشون... و البته در مورد نوازش من!!!

You can see links before reply کانتری 1

You can see links before reply کانتری 2

بابت کیفیت کم نوازنده (خودم) ، تصویر و سازم (c70) پیشاپیش و پساپس عذر میخوام..

با تشکر فراوان .. دوست ناچیزتون حمید...

Sina_Yanni
Monday 12 April 2010, 12:58 PM
حمید جان با اینکه من چیزی از گیتار نمی دونم ولی فکر کنم خیلی خوب زدینا ... . آفرین ... . قشنگ بود ... .

hdhamid
Monday 12 April 2010, 01:36 PM
مرسی سینا جان .. عیبی نداره بابا .. تازه شدین عین من .. منم از گیتار چیزی نمیدونم ...

DesironnA
Monday 12 April 2010, 02:06 PM
جناب حمید سلام.
fingering, picking و vibrating خیلی خوب بود.
کمی خشک پیکینگ میکنی، اونم میدونم چون روی کلاسیک و روی سیم های پلاستیکی پیکینگ میکنی اینجوریه.
نکته بعدی اینکه اگه آلترنیت پیکینگ کنی خیلی بهتر از آلترنیتیو پیکینگ هست.
آلترنیت پیکینگ یعنی در هر صورتی Up , Down رو رعایت کنی.
اوایل خیلی سخته اما وقتی عادت کنی هر سولویی رو میتونی بزنی.
فقط موقع نواختن sweep مجبوری آلترنیتیو بزنی.
خسته نباشی دوست گرامی.

hdhamid
Monday 12 April 2010, 05:49 PM
جناب حمید سلام.
fingering, picking و vibrating خیلی خوب بود.
کمی خشک پیکینگ میکنی، اونم میدونم چون روی کلاسیک و روی سیم های پلاستیکی پیکینگ میکنی اینجوریه.
نکته بعدی اینکه اگه آلترنیت پیکینگ کنی خیلی بهتر از آلترنیتیو پیکینگ هست.
آلترنیت پیکینگ یعنی در هر صورتی Up , Down رو رعایت کنی.
اوایل خیلی سخته اما وقتی عادت کنی هر سولویی رو میتونی بزنی.
فقط موقع نواختن sweep مجبوری آلترنیتیو بزنی.
خسته نباشی دوست گرامی.

مرسی دسیرونا.....
به قول شیر فرهاد .. "ها ... اینا که گفتی روووووو هم یعنـــــــــــــــی چه؟؟!! "
گرفتم منظورتوها.... فقط تا الان اسم فنیشو نمیدونستم .... مرسی که بهم یاد دادین...
نحوه چپ و راست زدن مضراب رو اتفاقا تا یه زمانی خیــــلی خوب رعایت میکردم .... استادم روش خیلی تاکید داشت .. ولی بعد از اتمام کلاسا ... تنبلی دیگه آدمو میگیره .. چون هیشکی کارای آدمو زیر نظر نداره ...
اتفاقا الانم با همین پیک خیـــلی قطعات سولو رو میزنم .. حتی قطعات کلاسیک رو ... مثل evocation و گل گندم و یه سری دیگه ... اینم شاید از صدقه سری همین موردیه که شما فرمودین ...
در کل خیلی از بابت نکته سنجی شما و یادآوری این نحوه نوازش ممنونم ... تلاش میکنم رعایت کنم از این به بعد...

hdhamid
Monday 12 April 2010, 06:14 PM
خدا بگم چیکارت کنه .. دسیرونا ...
شکم انداختی قطعه رو اینبار برای خودم دوباره زدم... آقا من که همه چپ و راستا رو رعایت کردم که!!! مثکه انقد عادت کردم بهش .. خودمم حالیم نبود!!!
باور کن تمام قطعه رو دوباره آروم زدم ببینم کجاشو رعایت نکردم.... همش درست بود!!! چرا بچه مردمو به شک میندازی؟؟!!
شوخی کردما .... ناراحت نشی ... اتفاقا درس خوبی دادی بهم .. هم اسمشو یاد گرفتم .. هم از این به بعد بیشتر حواسم بهش خواهد بود ... اگه برا هر پست بیشتر از یک بار میشد تشکر زد من برا پست شما اینکارو میکردم....

یادش بخیر .. خدا بگم استاد پارسا رو چی کنه ( میگم حفظش کنه ) .. چه پدری سر آرپژ با این روش از ما در اوورد .. ترجیح میدادیم .. صبحگاه آموزشی پادگان تو خارک رو تجربه کنیم .. با این روش با تمپوی n-->10000000000 دولاچنگ آرپژ نزنیم... ای ای ای .. یادش بخیر ... ولی خدا کنه باد به گوش نرسونه دیگه از این تمرینا نمیکنم!!!! :42:
بازم ممنون رفیق ...

DesironnA
Monday 12 April 2010, 06:42 PM
:21:

دوست من
ما انسانها همیشه راحت طلب هستیم! و تا سرمون به سنگ نخوره به راحت طلبیمون ادامه میدیم!
سو تفاهم نشه! منظور بدی نداشتم!
خود من هم همین جور بودم.
اما وقتی سولویی نوشتم که موقع نواختنش میدیدم نمی تونم تمیز و بدون ایراد بزنمش فهمیدم اصولی باید نواخت!
یه مدت خیلی فشرده و سفت و سخت چسبیدم به تمرین، بعد که اصولی نواختن رو یاد گرفتم راحت شدم.
سولویی که گفتم رو میتونی از طریق این لینک دانلود کنی و گوش کنی. حتما متوجه میشی منظورم چیه!
You can see links before reply (You can see links before reply)
مرسی مهیار

hdhamid
Monday 12 April 2010, 07:10 PM
wOoOoOoOow
اولا این که سولو نبود... حالا گذشته از اینا ...
پسر..... مطمئنی گری مور نزده این آهنگرو؟؟!!!! خیلی عالی زدیا.... معرکس...
آخ من مرده ترکیب آکوستیک و الکتریکم ... درامو کی زده؟؟؟!! ترکوندین اونجا نه،شیطونا؟؟!! :21:
استاد منم تخصص اصلیش الکتریکه .. با تمپوی 160 دولا چنگ گامهای راک و متال رو میزنه!!! خیلی خوفه!!!
ملت چرا فقط 6 و 7 تا دانلود کردن ؟؟؟ :39: من یه آهنگ زپرتی زدم رکورد 60 تا دانلودو گرفتم ... شما این آهنگو براش تاپیک نزدی نه؟؟!! وگرنه الان خدای دانلود بود که!!! :106:

hdhamid
Monday 12 April 2010, 07:29 PM
آی ملت .. برین دانلود کنین این لینک دسیرونا رو .. خدایی خیــــــــــــلی قشنگه ... من الان بار 10 دارم میگوشم .. سرعت انگشتاشو داشته باشین!!!!؟؟
البته بگما ... الکتریک کلا تمرینای جدا داره برا speed زدن ... و البته چون هم دستش کوچیکتره .. از نظر ضخامت .. و به علت استفاده از پیک آپ و سایر ادوات جنگی دیگه!!!! روش سریعتر میشه نواخت .... هر چند تکنیکاشم 12345645 برابر گیتارای معمولیه که ماها میزنیم.. ..
کلا هرکی میخواد تو موسیقی دو زار یاد بگیره بنظرم بعد از اتمام دوره پاپ بخصوص .. حتما باید پی الکتریکم بره..

در کل دمتون گرم دسیرونای عزیز ... عالی چیه .. یه چیزی اونورتر بود .. دم همتون گرم..

DesironnA
Monday 12 April 2010, 08:06 PM
مرسی حمید جان شما لطف دارید.
من نمی خواستم جلب توجه کنم برادر من!! میخواستم ببینی آلترنیت پیکینگ چقدر میتونه توی نوازندگی آدم تاثیر بذاره.
خجالت زدم کردی از تعاریفت
یک دنیا ممنون دوست من

hdhamid
Monday 12 April 2010, 10:55 PM
مرسی حمید جان شما لطف دارید.
من نمی خواستم جلب توجه کنم برادر من!! میخواستم ببینی آلترنیت پیکینگ چقدر میتونه توی نوازندگی آدم تاثیر بذاره.
خجالت زدم کردی از تعاریفت
یک دنیا ممنون دوست من

وا .. حالا کی گفت شما قصد جلب توجه داری؟!! اصلا نیازی هم نداری داداش من...
منم لطف ندارم .. حقیقت رو میگم همیشه .. شده از آهنگی هم بدم بیاد حال نوازندشو گرفتم ... وقتی کسی هم خوب میزنه .. من تعریفشو پیش همه میکنم ... شمام کم بمون تو سایه... چندتا نمونه کار اینجوری از خودت بذار .. کیف کنیم بابا .. من خودم عاشق الکتریکم ... بخصوص .. بخصوص قطعات سلطان الکتریک دنیا .... گری مور!! .. یه قسمت از قطعه ی شما هم منو یاد یکی از آهنگاش انداخت ....

hdhamid
Tuesday 13 April 2010, 04:21 PM
سلام بچه ها ...
امیدوارم که خسته نباشین... این روزا من شدیدا مشغول تمرین و ساخت هستم ..
اینم یه قطعه هست که کاملا تحت تاثیر یکی از آهنگای استاد بزرگ، آرمیک زدمش...
امیدوارم لذت ببرین .. اگر کمبودی هست ( که حتما هست) ایشاا... به بزرگی خودتون می بخشین دیگه...
اینم بگم .. قبول دارم که تا مقدار زیادی .. اصلا میشه گفت تقلید از آرمیکه .. ولی این سبک نوپاست و من مجبورم فعلا از روی کارای ایشون تا میتونم تقلید کنم .. تا ایشاا... بتونم در ادامه راه با کسب تجربه بیشتر و دیدی بازتر مشغول بشم .. قطعا با دعای شما عزیزان البته .... :5:

نامش رو گذاشتم "به امید دیدار تو" .. امیدوارم مورد پسندتون قرار بگیره.. :redguitar:
امیدوارم در طول شنیدنش این شکلی :37: نشین!!!

DesironnA
Tuesday 13 April 2010, 05:19 PM
حمید جان بهت تبریک میگم!
ملودی خیلی زیبایی داره.
تنها نکته اینکه توی ریکورد باید توجه داشته باشی!
مثلا ریتم ها نباید روی سولو باشن
ریتم یا سولو یا هر اینسترومنت دیگه ای نباید دیستورت ریکورد گرفته بشن!
پن چپ و راست برای سولو و ریتم چینی مناسبن.
خیلی شیرین سولو میزنی آفرین.

hdhamid
Tuesday 13 April 2010, 06:36 PM
آی دست رو دلم نذار که خونه!! من اصلا تو رکورد هیچی بارم نیست .. مثل گیتار زدنمه!! تعطیل ... این ریتم و ملودی رو میذارم رو پنهای چپ و راست تا یه درصدی .. ولی قشنگ نمیشه .. دوباره میندازمشون رو هم!!! منم اصلا سر در نمیارم از این چیزا .. فقط بلدم گیتارو بگیرم و دامبالی دامبول را بندازم!!! شرمنده دیگه.... ولی از این به بعد چشم .. حالا کدومو بندازم چپ کدومو راست؟؟!!!
از تعریفتونم ممنونم!! اگه تعارف نکرده باشین .. برام مهمه که شما از کارم تعریف کنی .. میدونم این کاره این آخه..

DesironnA
Tuesday 13 April 2010, 06:50 PM
آی دست رو دلم نذار که خونه!! من اصلا تو رکورد هیچی بارم نیست .. مثل گیتار زدنمه!! تعطیل ... این ریتم و ملودی رو میذارم رو پنهای چپ و راست تا یه درصدی .. ولی قشنگ نمیشه .. دوباره میندازمشون رو هم!!! منم اصلا سر در نمیارم از این چیزا .. فقط بلدم گیتارو بگیرم و دامبالی دامبول را بندازم!!! شرمنده دیگه.... ولی از این به بعد چشم .. حالا کدومو بندازم چپ کدومو راست؟؟!!!
از تعریفتونم ممنونم!! اگه تعارف نکرده باشین .. برام مهمه که شما از کارم تعریف کنی .. میدونم این کاره این آخه..

نه بابا منم مبتدیم این حرفا چیه!
تعریف بیخود نکردم دوست خوبم.
اما درباره ریکوردها:
ریتم ها (باید دوبار ریکورد بشه که متفاوت بشه) 70% چپ و 70% راست
و سولو توی دو لاین مجزا (یعنی یه بار ریکورد میکنی بعد یه لاین باز میکنی همون سولو رو توی لاین دومی کپی میکنی) و دو پن 30% چپ و راست بهش میدی.
ولوم سولو همیشه باید بالاتر از ریتم باشه.
تقریبا 65-35
بستگی به کیفیت صدا و اکولایزری داره که بهش میدی باز ولوم ها بالا پائین میشن.
نکته بعدی دیلی یا ریورب هست که به سولو میدی.
البته به ریتم هم باید ریورب بدی و البته درصدش خیلی باید پائین باشه. (اینم باز به خودت بر میگرده که چقدر بالا یا پائین باشه. این قسمت سلیقه ایه)

یه نکته مهم بهت بگم و اون اینه که حتما نباید مستر ولوم آهنگت تا آخر بالا باشه!
تا اونجا که میبینی توی مستر ولوم قرمز نمیشه (یعنی دیستورت نمیشه) بالا ببر نه بیشتر.
تست صدا بعد از ریکورد و مسترینگ هم چند گونه هست.
یکی توی یه اسپیکر استریوی معمولی
یکی توی مانیتور استودیو
یکی توی اسپیکرهای ماشین
یکی توی هد ست
یکی هم توی موبایل! (البته اگه گوشی N95 باشه که اسپیکر استریو داشته باشه!!)
اینایی که من گفتم روش خودمه!!!
شاید برای دیگران غیر منطقی باشه و پر از اشکال!
اما در هر صورت من که ازش نتیجه میگیرم همیشه!!
موفق باشی حمید جان.

مرسی مهیار

ehsanmir
Tuesday 13 April 2010, 06:51 PM
سلام
من از گیتار چیزی سر در نمیارم.اما خیلی زیبا بود.اگر با کیفیت بالا ضبط کنی که دیگه توپ توپ میشه...........

hdhamid
Wednesday 14 April 2010, 06:38 AM
ریتم ها (باید دوبار ریکورد بشه که متفاوت بشه) 70% چپ و 70% راست

یه نکته مهم بهت بگم و اون اینه که حتما نباید مستر ولوم آهنگت تا آخر بالا باشه!
تا اونجا که میبینی توی مستر ولوم قرمز نمیشه (یعنی دیستورت نمیشه) بالا ببر نه بیشتر.
تست صدا بعد از ریکورد و مسترینگ هم چند گونه هست.
یکی توی یه اسپیکر استریوی معمولی
یکی توی مانیتور استودیو
یکی توی اسپیکرهای ماشین
یکی توی هد ست
یکی هم توی موبایل! (البته اگه گوشی N95 باشه که اسپیکر استریو داشته باشه!!)
اینایی که من گفتم روش خودمه!!!
شاید برای دیگران غیر منطقی باشه و پر از اشکال!
اما در هر صورت من که ازش نتیجه میگیرم همیشه!!
موفق باشی حمید جان.

مرسی مهیار

مهیار جونم مر565489549543248 داداش... حضرت علی میگه هرکی به من چیزی یاد بده.. (از اینجا به بعدشو با زبون خودم میگم نه حضرت علی) آق من غلامشم ... 9کرشم ... !!!
دمت گرم داداش.... این روزا کسی این چیزا رو به آدم یاد نمیده ... خیلی آقایی :5: آهنگ رو به این شیوه که فرمودین ضبط کردم .. نتیجش عالی شد .. واقعا مرسی.... یه لحظه فکر کردم خود آرمیکه!! :21:
ولی منم ته روداریما!!! :21:
الانم ازتون چندتا سوال دارم....
اول اینکه چرا ریتم دوبار ضبط شه ؟؟!! چرا مثل سولو نباید کپی شه؟؟!
دوم اینکه این فرمول برا دوئت بود.. حالا برا تریود و ترکیب دو ساز مختلف(آخه من ساز دهنی هم میزنم) ترکیب چطوری باید باشه؟؟
سوم .. من اگه بخوام آواز رو آهنگ بذارم اونو چطور باید تنظیم کنم؟؟

شرمنده ها .. من تا شما رو تخلیه اطلاعاتی نکنم که ولتون نمیکنم!!! ( :16: من ساواکیم!!)

باید با مدیر اینجا حرف بزنم برای پستای شما قابلیتی بذارن .. بیش از یک بار بشه براش تشکر صادر کرد!!! :5:

Mehrdadgh4
Wednesday 14 April 2010, 11:01 AM
خيلي خوب بوددد .مخصوصا از شروعش خوشم اومد

DesironnA
Wednesday 14 April 2010, 11:29 AM
مهیار جونم مر565489549543248 داداش... حضرت علی میگه هرکی به من چیزی یاد بده.. (از اینجا به بعدشو با زبون خودم میگم نه حضرت علی) آق من غلامشم ... 9کرشم ... !!!
دمت گرم داداش.... این روزا کسی این چیزا رو به آدم یاد نمیده ... خیلی آقایی :5: آهنگ رو به این شیوه که فرمودین ضبط کردم .. نتیجش عالی شد .. واقعا مرسی.... یه لحظه فکر کردم خود آرمیکه!! :21:
ولی منم ته روداریما!!! :21:
الانم ازتون چندتا سوال دارم....
اول اینکه چرا ریتم دوبار ضبط شه ؟؟!! چرا مثل سولو نباید کپی شه؟؟!
دوم اینکه این فرمول برا دوئت بود.. حالا برا تریود و ترکیب دو ساز مختلف(آخه من ساز دهنی هم میزنم) ترکیب چطوری باید باشه؟؟
سوم .. من اگه بخوام آواز رو آهنگ بذارم اونو چطور باید تنظیم کنم؟؟

شرمنده ها .. من تا شما رو تخلیه اطلاعاتی نکنم که ولتون نمیکنم!!! ( :16: من ساواکیم!!)

باید با مدیر اینجا حرف بزنم برای پستای شما قابلیتی بذارن .. بیش از یک بار بشه براش تشکر صادر کرد!!! :5:

خواهش میکنم برادر کاری نکردم!

برای این گفتم ریتم دوبار ریکورد بشه چون اگه بخوای همونو دوباره کپی کنی وقتی پن چپ و راست بهش میدی یه جوری به نظر میاد center هست!
برای همین اگه ریتم رو دوبار ریکورد بگیری تفاوت بین ریتمها باعث میشه به صدات بعد خاصی ببخشه.

برای اینکه بخوای دوتا سلو رو با هم داشته باشی میتونی این کار رو انجام بدی:
classic guitar solo track left:
pan: 35
level: 70%

classic guitar solo track right:
level: 30%

harmonica solo track left:
level: 30%

harmoniica solo track right:
level: 70%

درباره وکال خیلی ها تنظیمات متفاوتی انجام میدن.
بعضی ها یه تراک براش باز میکنن که اینجوری وکال center میشه بعد روش دیلی یا ریورب میذارن
بعضی ها دو تراک برای باز میکنن و...
ببین کدومش برات خوشاینده.
البته اگه بخوای یک یا دو فاصله هم روش بخونی اون موقع این کارو انجام بده:

tonic vocal track:
pan :0
level : 73

بعد فاصله سوم رو بذار راست و فاصله پنجمش رو بذار چپ با ولوم 50
فقط اینجا اکولایزر و دیلی و ریورب دیگه دست خودته.

نکته مهم اینجاست که هیچ موقع دیلی و ریورب رو با هم روی یه تراک نذار! یعنی یا از دیلی استفاده کن یا ریورب.

بازم اگه کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم.

مرسی مهیار

hdhamid
Thursday 15 April 2010, 09:51 AM
سلام ... .
مهیار جان واقعا ممنون .. ببینم .. از چه نرم افزاری برا ضبط استفاده میکنی شما؟؟!!
کدوم راحتتر هست؟؟!! چون من که نمیخوام برم تو کار استودیو و ضبط... یه چیز کار راه انداز میخوام که کارامو با کیفیت مناسب بتونم نگهداری کنم...

DesironnA
Thursday 15 April 2010, 12:10 PM
من از برنامه sonar استفاده میکنم. البته برنامه های دیگه ای هم هستن مثل FL studio, nuendo و ...
اما خب من با این برنامه راحتتر کار میکنم.
بهتره برای کسب اطلاعات بیشتر و تخصصی تر از جناب Babak_mix (You can see links before reply) مشاوره بگیرید. ممنون

hdhamid
Thursday 15 April 2010, 12:14 PM
مرسی مهیار جان...
ببخشین خیلی مزاحمتون شدم ....
بازم ممنونم....

mtb
Thursday 15 April 2010, 01:33 PM
آقا حقیقتا" زیبا گیتار میزنی. من خودم ویلن میزنم ولی ای بگی نگی دستی هم به گیتار می زنیم.
آفرین. تو اگه ادامه بدی حتما" یه چیزی میشی...

Mohsen_M
Thursday 15 April 2010, 03:51 PM
خیلی دستت درد نکنه!
واقعا قشنگ شده!
خیلی حال کردم!
من دیووونه ی صدای گیتارم مخصوصا اگه خوب نواخته بشه!
بازم ممنون

hdhamid
Thursday 15 April 2010, 10:24 PM
خیلی دستت درد نکنه!
واقعا قشنگ شده!
خیلی حال کردم!
من دیووونه ی صدای گیتارم مخصوصا اگه خوب نواخته بشه!
بازم ممنون

شما لطف دارین به من ...
من که عددی نیستم ... کاش میشد کارای استادمو بشنوین... من شک دارم تو ایران کسی بتونه در حد ایشون .. گیتار رو به این سبک بزنه .. الکتریکش که دیگه اصلا رد خور نداره .. یک بین المللیه!!!

hdhamid
Saturday 17 April 2010, 09:07 AM
میگم بچه ها ... شماها قطعه کانتری دارین بذارین .. اگه میشه با تبلچرش!!!

hdhamid
Saturday 17 April 2010, 01:33 PM
سلام به همه ....
خوب قطعه evocation کلاسیک هست و من پاپ و پاپ تلفیقی کار میکنم !! :31:
اما قطعه کلاسیکی که خوشم بیاد رو هم میزنم ... میخوام اگه بد میزنم بهم بگین .. تا کمتر آبرو ریزی کنم :21:
مرسی ......
این قطعه رو با پیک زدم...
لطفا انتقاد فراموش نشه.... :redguitar:
راستی اینم بگم ... میشد قطعه رو ببرم تو پوزیسیون های دیگه تا کارم راحتتر شه ولی از اونجا که به slide علاقه دارم... اینکارو نکردم تا بتونم slide داشته باشم... قطعه اصلی اسلاید نداره...

اینم بگم... آخر کلیپ یه حرکتی انجام میدم و کلمو میگیرم اونور.. خودم دیدم ترکیدم از خنده .. اینطور بنظر میاد اینگار رفته بودم تو بهر آهنگه.. :21:
ولی جون داداش اینطور نبودا.. من چشامو سر زدن آهنگا معمولا میبندم !!!! یهو واکردم چشمو تلویزیونو دیدم داشت تفحس رو نشون میداد و مینروبی و از اینحرفا ... این شد کلمو گرفتم اونور!! :21::21: :21:

Black_Violin
Saturday 17 April 2010, 01:43 PM
همیشه از قطعاتت لذت می برم کارت درسته...این خیلی توپ شده بود...در مورد اسلاید هم توضیح بده که چیه راستی من مشکل ناخن دارم ناخونم خیلی شکننده است چکار کنم به نظرت؟؟؟

hdhamid
Saturday 17 April 2010, 02:52 PM
سلام ...
شما لطف دارین blackviolin عزیز ..
اسلاید یعنی اینکه .. از فرت خاصی بدون برداشتن انگشت از روی فینگر برد حرکت کنین به بالا یا پایین دسته گیتار .. یعنی وقتی نتتون رو عوض میکنین صدا قطع نشه و پیوستگی داشته باشه (با همون انگشت) که در نوشتن نتها اونو با یک خط صاف از نت ابتدا به نت مقصد نشون میدن..
من خودمم پیک کار میکنم و اصلا ناخن ندارم!!
اون موقع ها هم که فلامنکو کار میکردم .. ناخن خوبی داشتم ..
اما از کتاب مارتین .. یه چیزایی براتون درآوردم .. نمیدونم بدرد میخوره یانه؟؟!!
میگه:" برای محافظت از ناخن .. ابتدا یک روکش محکم با لاک بیرنگ روی ناخن ایجاد کنید .. بعد که خشک شد چند لایه چسب سلولز بطور یکنواخت روش بکشید و انقدر اینکار انجام شه تا ضخامت مناسب هم حاصل بشه .. چسب نباید مستقیم با ناخن ارتباط داشته باشه .. روی لاک یک قطره بریزید و با انگشت به آرامی پخش کنید.. به تعداد دفعات لازم این کار انجام بشه .. تا ضخامت و دوام بهتری حاصل شود .. برای پاک کردن هم از حلال لاک ناخن استفاده کنید"

دیگه باخودتون که این بلا ها رو میخواین سر ناخن بیارین یا نه... !!

hdhamid
Saturday 17 April 2010, 05:47 PM
بازم سلام ...
امیدوارم ایام بکام باشه.. البته منظورم دیوید بکام نیست .. به کام باشه ... :5:
خوب اینم قطعه ی معروف گل گندم از لیلی افشار که البته برای بچه های کلاسیکه ... ولی من اونو پیک استایلش کردم با یه سری تغییرات جزئی...
امید دارم ببینید و نظرات خودتونو در جهت پیشرفت من .. از من دریغ نکنین ...
با تشکر ..

hdhamid
Saturday 17 April 2010, 05:53 PM
با سلام ...
یه مدتی بود رفته بودم تو بحر قطعه secret garden که آقای فتحی میزد با گیتار..
سعی کردم اونو برای بچه های پاپ کار تنظیم کنم و قطعه رو پیک استایل کردم ...
نت اون رو هم تو گیتار پرو تنظیم کردم و براتون قرار دادم ..
امیدوارم ببینین و بپسندید.. . هرچند نه گیتار من و نه نوازندگی من لایق پذیرش شما نیست ...

You can see links before reply تصویری

You can see links before reply نت و تبلچر در گیتار پرو

mtb
Saturday 17 April 2010, 06:18 PM
فقط میتونم بگم زیبا بود. چونکه نمی تونم وارد بحث تخصصی بشم. ولی به عنوان یه شنونده خوشم اومد

sam720
Saturday 17 April 2010, 06:35 PM
حمید جان خیلی زیبا اجرا کردی
برات آرزوی موفقیت میکنم

sam720
Saturday 17 April 2010, 06:40 PM
من که سررشته ای از گیتار ندارم ولی خیلی لذت بردم:guitarplay5:

hdhamid
Saturday 17 April 2010, 06:43 PM
مرسی عزیز.. ممنونم... از نظرتون

hdhamid
Saturday 17 April 2010, 07:45 PM
اینم مثال اسلاید.. در ابتدا چند بار اسلاید کردم...
بعد یه کاربرد گذاشتم ازش..

Black_Violin
Saturday 17 April 2010, 07:46 PM
سلام ...
شما لطف دارین blackviolin عزیز ..
اسلاید یعنی اینکه .. از فرت خاصی بدون برداشتن انگشت از روی فینگر برد حرکت کنین به بالا یا پایین دسته گیتار .. یعنی وقتی نتتون رو عوض میکنین صدا قطع نشه و پیوستگی داشته باشه (با همون انگشت) که در نوشتن نتها اونو با یک خط صاف از نت ابتدا به نت مقصد نشون میدن..
من خودمم پیک کار میکنم و اصلا ناخن ندارم!!
اون موقع ها هم که فلامنکو کار میکردم .. ناخن خوبی داشتم ..
اما از کتاب مارتین .. یه چیزایی براتون درآوردم .. نمیدونم بدرد میخوره یانه؟؟!!
میگه:" برای محافظت از ناخن .. ابتدا یک روکش محکم با لاک بیرنگ روی ناخن ایجاد کنید .. بعد که خشک شد چند لایه چسب سلولز بطور یکنواخت روش بکشید و انقدر اینکار انجام شه تا ضخامت مناسب هم حاصل بشه .. چسب نباید مستقیم با ناخن ارتباط داشته باشه .. روی لاک یک قطره بریزید و با انگشت به آرامی پخش کنید.. به تعداد دفعات لازم این کار انجام بشه .. تا ضخامت و دوام بهتری حاصل شود .. برای پاک کردن هم از حلال لاک ناخن استفاده کنید"

دیگه باخودتون که این بلا ها رو میخواین سر ناخن بیارین یا نه... !!

سلام.
مرسی..
خیلی توضیح خوبی بود ... اره این بلا ها رو در میارم چون من با پیک میمرم و زنده میشم بسکه سخته :106:بازم ممنون

Black_Violin
Saturday 17 April 2010, 07:46 PM
فقط میتونم بگم زیبا بود. چونکه نمی تونم وارد بحث تخصصی بشم. ولی به عنوان یه شنونده خوشم اومد

ما هم تائید می کنیم...

Black_Violin
Saturday 17 April 2010, 07:50 PM
با سلام ...
یه مدتی بود رفته بودم تو بحر قطعه secret garden که آقای فتحی میزد با گیتار..
سعی کردم اونو برای بچه های پاپ کار تنظیم کنم و قطعه رو پیک استایل کردم ...
نت اون رو هم تو گیتار پرو تنظیم کردم و براتون قرار دادم ..
امیدوارم ببینین و بپسندید.. . هرچند نه گیتار من و نه نوازندگی من لایق پذیرش شما نیست ...

You can see links before reply تصویری

You can see links before reply نت و تبلچر در گیتار پرو

:36::41::41::41::41::41::41::41::41::41:
افرین

you3f
Saturday 17 April 2010, 08:18 PM
بسیار عالی!

hdhamid
Saturday 17 April 2010, 08:24 PM
سلام.
مرسی..
خیلی توضیح خوبی بود ... اره این بلا ها رو در میارم چون من با پیک میمرم و زنده میشم بسکه سخته :106:بازم ممنون

e e e e e e
blackviolin عزیز .....
هرکدوم برای یه روشی با کار میریه .. مثلا برای فلامنکو که اصلا پیک نمیشه زد ... برای ملودیهای پاپ تلفیقی هم که فقط با پیک میشه کار کرد ... اگه البته براتون مهمه که گیتار رو واقعا یاد بگیرین .. هردو توصیه میشه .. یکی فقط برا تجربه و یکی به شکل حرفه ای و اختصاصی ...

Black_Violin
Saturday 17 April 2010, 10:00 PM
e e e e e e
blackviolin عزیز .....
هرکدوم برای یه روشی با کار میریه .. مثلا برای فلامنکو که اصلا پیک نمیشه زد ... برای ملودیهای پاپ تلفیقی هم که فقط با پیک میشه کار کرد ... اگه البته براتون مهمه که گیتار رو واقعا یاد بگیرین .. هردو توصیه میشه .. یکی فقط برا تجربه و یکی به شکل حرفه ای و اختصاصی ...

ممنون از توصیت
من اکورد پاپ فقط بلدم.
متاسفانه .. چون سازم چیز دیگه است اما یه استادی توی مدرسه ما بود میگفت ناخن توی گیتار مثل سلاح جنگجو توی جنگه برای همین من دیگه دنبال پیک نرفتم باز از این ور بوم افتادم..:22:
بازم مرسی

hdhamid
Saturday 17 April 2010, 10:08 PM
از همگیتون ممنونم... واقعا ممنونم... بیشتر هدفم این بود که بچه های پاپ ببینن .. و بدونن که پیک محدودیت نیست .. و با اون هم میشه قطعات سولو رو اجرا کرد .. هر چند من .. حقیر تر از اونم که خوب اجرا کنم .. ولی قطعا میگم.. پیک یه محدودیت نیست .. میشه راهکاری برای قطعات سولو پیدا کرد ..
بازم از همه ممنونم

violin_20
Sunday 18 April 2010, 12:52 AM
راستش من زیاد از گیتار سر در نمیارم ولی به نظرم کار زیبایی بود
راشتی اون گیتاری که برای آواتارت گذاشتی چه مدلیه ؟

hdhamid
Sunday 18 April 2010, 11:36 AM
راستش من زیاد از گیتار سر در نمیارم ولی به نظرم کار زیبایی بود
راستی اون گیتاری که برای آواتارت گذاشتی چه مدلیه ؟

:21::21::21:
مرسی دوست عزیز...چی بگم والا ؟؟!! من خودمم نمیدونم چه مدلیه!! اینا معمولا سفارشین .. منم نمیدونم چی باید اسمشو بذاریم!!! :5: فقط دیدم قشنگه .. گذاشتمش برا آواتارم!!! :16:

hdhamid
Sunday 18 April 2010, 11:40 AM

اینم لینک نت آهنگ گل گندم

hdhamid
Sunday 18 April 2010, 11:42 AM
:36::41::41::41::41::41::41::41::41::41:
افرین

مرسی blackviolin .... شما کلا به من لطف داریا!!!!!!!!! :redguitar::redguitar::redguitar:
اگه یه روز به یه جایی رسیدم میگم مشوقم شما بودی!!! :21: :21: :21:

sam720
Sunday 18 April 2010, 02:23 PM

اینم لینک نت آهنگ گل گندم

این نتی که گذاشتی با چی میتونم بازش کنم و ببینم؟؟
یعنی برنامه خواصی نیازه؟

ottmar_liebert
Sunday 18 April 2010, 02:25 PM
باز هم یکی از فعال ترین و با استعداد ترین اعضای noteahang
'گل کاشتی مررسی حمید جان

you3f
Sunday 18 April 2010, 02:31 PM
باز هم بسیار عالی بود!

ottmar_liebert
Sunday 18 April 2010, 02:40 PM
حمید اسلاید؟من این تکنیک رو به نام گلیساندو تو کلاسیک میشناسم که با یه خط صاف بین نت ها نشون داده میشه.این تکنیک اسمش تو الکتریک اینه؟

hdhamid
Sunday 18 April 2010, 09:02 PM
حمید اسلاید؟من این تکنیک رو به نام گلیساندو تو کلاسیک میشناسم که با یه خط صاف بین نت ها نشون داده میشه.این تکنیک اسمش تو الکتریک اینه؟

سلام ...
محمد جان .. بله تو پاپ و فکر میکنم الکتریک به این حرکت slide گفته میشه ... میدونی که معنای فارسیش میشه لغزیدن .. البته شایدم استاد من بمن اشتباهی یاد داده؟؟!! :39:

hdhamid
Sunday 18 April 2010, 09:11 PM
این نتی که گذاشتی با چی میتونم بازش کنم و ببینم؟؟
یعنی برنامه خواصی نیازه؟

بله .. نیاز به نرم افزار گیتار پرو هست ....
برای دانلود نرم افزار اینجا (You can see links before reply) کلیک کنید.
البته فکر میکنم داخل assistant هم باید بتونین پیداش کنین!!

hdhamid
Monday 19 April 2010, 08:49 AM
بازم سلام....
ببخشین دیگه من یکم عقده ای هستم ... و هرچی کار میکنم دوس دارم به دوستای گلم نشون بدم تا نظر بدن و منو بسازن ...
برای آدمای تنهایی مثل من :29: که همنوازی ندارن و چطور میشه تمرینی برای خودشون بسازن.. که لااقل 10/1 شبیه سازی کار با گروه باشه؟!!
خوب من این کار رو با کامپیوتر انجام میدم .. از اینترنت .. یا خودم به شکل دستی قطعه ای رو میارم یا میسازم ... اونو در حالی که ملودی و یا ریتمش رو mute کردم پخش میکنم و خودم قسمت بی صدا رو اجرا میکنم!! البته بعضی وقتا هم اول آکورد رو میزنم .. پخش میکنم و روی اونم ملودیمو تمرین میکنم!!
شاید کمی سخت باشه اولش .... ومتاسفانه ایرادی که حتما داره .. اینه که به مرور زمان اجرای شما رو هم ماشینی و بی حس خواهد کرد!!
اما اینجا دوتا قطعه به این روش ضبط کردم که براتون قرار میدم!!

پدر خوانده (You can see links before reply) (خدا کنه حالا اسمشو درس گفته باشم!!) ***** گروه آرین (You can see links before reply)

اینم نت گروه آرین در گیتار پرو هست (You can see links before reply)

با تشکر .... شاد و اکتیــــــــــو رفقا

Black_Violin
Monday 19 April 2010, 08:57 AM
بازم سلام....
ببخشین دیگه من یکم عقده ای هستم ... و هرچی کار میکنم دوس دارم به دوستای گلم نشون بدم تا نظر بدن و منو بسازن ...
برای آدمای تنهایی مثل من :29: که همنوازی ندارن و چطور میشه تمرینی برای خودشون بسازن.. که لااقل 10/1 شبیه سازی کار با گروه باشه؟!!
خوب من این کار رو با کامپیوتر انجام میدم .. از اینترنت .. یا خودم به شکل دستی قطعه ای رو میارم یا میسازم ... اونو در حالی که ملودی و یا ریتمش رو mute کردم پخش میکنم و خودم قسمت بی صدا رو اجرا میکنم!! البته بعضی وقتا هم اول آکورد رو میزنم .. پخش میکنم و روی اونم ملودیمو تمرین میکنم!!
شاید کمی سخت باشه اولش .... ومتاسفانه ایرادی که حتما داره .. اینه که به مرور زمان اجرای شما رو هم ماشینی و بی حس خواهد کرد!!
اما اینجا دوتا قطعه به این روش ضبط کردم که براتون قرار میدم!!

پدر خوانده (You can see links before reply) ***** گروه آرین (You can see links before reply)

اینم نت گروه آرین در گیتار پرو هست (You can see links before reply)

با تشکر .... شاد و اکتیــــــــــو رفقا
سلام..
نمی دونم واقعا ما ایرانی ها چقرا اینقدر ضعیف هستیم . بزار اقا کار دوست اکتیوی مثل شما هی کار میزاره که ما تحریک میشیم کار میزاریم اینکه خوبه..(البته من چیزی نزاشتم تا به حال:42:)
روی اکورد زدنت خیلی جالب شده بود..افرین :5:

hdhamid
Monday 19 April 2010, 09:05 AM
سلام..
نمی دونم واقعا ما ایرانی ها چقرا اینقدر ضعیف هستیم . بزار اقا کار دوست اکتیوی مثل شما هی کار میزاره که ما تحریک میشیم کار میزاریم اینکه خوبه..(البته من چیزی نزاشتم تا به حال:42:)
روی اکورد زدنت خیلی جالب شده بود..افرین :5:

خوب شما هم بذار ، امثال من از رو برن :42: ، دیگه کارای مسخرمونو نذاریم اینجا .. نه وقت شما رو بگیریم .. نه خودمونو انقده ضایع کنیم!!!! :21: :21: :21:

جدی میگما .. میدونم سازم زوار دررفته و نوازندگی خودم هم داغونه .. ولی هدفم اینه که با این کارا .. اعتماد بنفس همه رو بالا ببرم .. ببینن یکی مثل من که هیچی بارش نیس .. انقده کار میذاره تا ببیننش و انتقاد کنن تا پیشرفت کنه .. اونا هم بذارن و ترس از شنیده شدن نداشته باشن... :redguitar:

شاد و اکتیو باشین رفقا

Black_Violin
Monday 19 April 2010, 09:11 AM
خوب شما هم بذار ، امثال من از رو برن :42: ، دیگه کارای مسخرمونو نذاریم اینجا .. نه وقت شما رو بگیریم .. نه خودمونو انقده ضایع کنیم!!!! :21: :21: :21:

جدی میگما .. میدونم سازم زوار دررفته و نوازندگی خودم هم داغونه .. ولی هدفم اینه که با این کارا .. اعتماد بنفس همه رو بالا ببرم .. ببینن یکی مثل من که هیچی بارش نیس .. انقده کار میذاره تا ببیننش و انتقاد کنن تا پیشرفت کنه .. اونا هم بذارن و ترس از شنیده شدن نداشته باشن... :redguitar:

شاد و اکتیو باشین رفقا

بابا اسپید در پاسخگویی...:17: اقا ویولون مثل گیتار نیست همه چیز در دسترس داشته باشه اگه من بخوام بزنم باید برم سراغ سلطان قلبها و جان مریم و نمی دونم پیش درامد ها خیلی هنر کنم میرم سراغ love story یا A time for us بعدشم ضبط صدای ویولون خیلی سخته تا یه صدای خوب بخوای ضبط کنی اینجوری میشی :35: ولی هم به اعتماد به نفست و هم به نوازندگی خوبت تبریک میگم.:41:

hdhamid
Monday 19 April 2010, 11:55 AM
با سلام..
داشتم کتابای دوره آموزشی رو ورق میزدم!! چشم افتاد به این قطعه...
اون موقع ازش خیلی خوشم میومد..
تو کتاب دیک بنت جلد سوم صفحه 30 .. برای بچه هایی که تازه مثل خودم گیتار رو شروع کردن بنظرم جالب اومد بذارمش .. تا بشنون و نحوه نواختنشو ببینن ...
قطعه دوئت هست ...

رقص مجاری (You can see links before reply)

مهیار عزیزم .. ببخشین من بعد از آپلود پیامتونو خوندم .. چشم از این به بعد اگر تونستم تو آپلود سنتر اینجا قرار میدم ..
بازم معذرت رفیق جان....

babak danesh
Monday 19 April 2010, 01:04 PM
سلام.من عضو جدید هستم
و ورود و ملحق شدن خودمو به شما خیر مقدم میگم

hdhamid
Saturday 24 April 2010, 02:47 PM
سلام ....
من تازگیا یه ساز دهنی گرفتم برا ترکیب با گیتار ....
آهنگ رضا صادقی رو برای این ترکیب انتخاب کردم .. از اونجا که اولش ساز دهنی بکار میومد .. گذاشتمش اینجا تا نظرات شما رو داشته باشم ... برای همین ادامه ندادم آهنگو .. چون فقط اولش ساز دهنی بکار میره ... البته بگذریم که سیستم من هم دایال آپ هست!! :28:

آکورد و ریتم رو اول زدم ... ضبط کردم تو کامپیوتر و اجرا کردم و ملودی رو روش زدم....

برای دانلود اینجا (You can see links before reply) کلیک کنین ... اگه نظر بدین .. خیلی ممنون میشم....

DesironnA
Saturday 24 April 2010, 03:03 PM
خیلی جالب بود! صدای گرمی هم داریا! حالا فردا یه نمونه کار میذاری که هم داری درامز میزنی هم بیس می زنی هم سولو کلاسیک هم داری سازدهنی میزنی از اونور هم داری میخونی برای تماشاچیا دست هم تکون میدی!!!
همه کاره ای دیگه! خیلی لذت میبرم هنرمندایی مثل تو رو میبینم.
آفرین آفرین آفرین
فقط کاش کامل میخوندی. حیف شد!
کارهات هر دفعه قویتر و قویتر میشه.
من به نوبه خودم بهت افتخار میکنم دوست من.
به قول خودت شاد باش و اکتیو

NIMA.VIOLIN
Saturday 24 April 2010, 03:42 PM
خوب بود عالی بود

shahintt
Saturday 24 April 2010, 03:43 PM
خيلی خيلی قشنگه ! فقط کسی رو نداری درام بزنه؟ آدم جمع کن ادامه بده !

Acoustic
Saturday 24 April 2010, 04:22 PM
پس چرا نصفه نیمههههه .. حیفه

قشنگ بود

sam720
Saturday 24 April 2010, 04:38 PM
ایول قشنگ بود من صدای سازدهنی رو خیلی دوست دارم
موفق باشی

Black_Violin
Saturday 24 April 2010, 06:40 PM
خیلی خیلی عالی چرا قطعیدی ؟؟ کاملش رو بزار لطفا.من عاشق این اهنگم

Don_Ramtin
Saturday 24 April 2010, 07:56 PM
خیلی قشنگ بود . کاش کامل بود . صدای خوبی هم داری . خوش و پیروز باشی . فعلا ، یا حق !

mini
Saturday 24 April 2010, 08:29 PM
خیلی خیلی خوب بود
اگه نتش هم بتونی بذاری عالی میشه

siamaks
Saturday 24 April 2010, 08:39 PM
بسيار زيبا بود دوست عزيز .

موفق باشيد .

Black_Violin
Saturday 24 April 2010, 08:50 PM
اگه نتش هم بتونی بذاری عالی میشه

اگه این یه کارو بکنی که دیگه تمومه البته من الان یه چیزی در اوردم ولی حسش نیست کاملش کنم.:violinplay3:

hdhamid
Sunday 25 April 2010, 06:49 PM
سلام مجدد ....
دیدم تاپیکای من زیاد شده .. تصمیم گرفتم این آهنگ رو همین جا بذارم. ..
ببخشین کیفیت ضبط پایینه دیگه ..
این هم که گذاشتم آهنگ سریال "حلالم کن" هست که کلا گیتاریزه شده!!!

اگه بد شده به بزرگی خودتون ببخشین و حلالم کنین !!!

تقدیم به شما ...

حلالم کن با گیتار (You can see links before reply)

راستی مهیار جان .. من تلاش کردم اینجا آپلود کنم .. دوتا کار آخرمو ولی نشد .. آپلود سنتر اینجا نمیدونم چرا با من مشکل داره!!

DesironnA
Sunday 25 April 2010, 07:11 PM
به به! باز هم یک کار جدید از دوست عزیزمون حمید!
آفرین آفرین آفرین!

hdhamid
Tuesday 4 May 2010, 08:27 PM
سلام به دوستای گلم ...
داشتم یانی رو میدیدم ... این قطعه رو که زد .. گفتم باید حتما اینو گیتاریزه کنم .. تا جایی که تو گستره نت گیتارم بگنجه!!!
یه قسمتشو زدم .. گفتم بذارم برا بچه های انجمن .. نظرشونو جویا بشم...
خوشحال میشم از هر انتقاد و پیشنهادی....
راستی ... از مهیار عزیز عذر میخوام .. جسارت کردم و نمونه کار گذاشتم ... بالاخره .. 8 سال تجربه ایشون کجا و 3 سال دنگ و دونگ ما کجا ....
همینطور داداش یوسف گلم....
ببخشین جسارت کردما .. فقط خواستم نظر بچه ها رو بدونم ...

اینم قطعه (You can see links before reply) با حجم 1 مگا بایت

شاد باشین و اکتیو

Avazekhan
Tuesday 4 May 2010, 09:43 PM
عالی بود
مرسی

you3f
Tuesday 4 May 2010, 10:24 PM
مثل همیشه کارت درسته حمید جان.
چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است.
حرف نداره.

DesironnA
Tuesday 4 May 2010, 11:46 PM
راستی ... از مهیار عزیز عذر میخوام .. جسارت کردم و نمونه کار گذاشتم ... بالاخره .. 8 سال تجربه ایشون کجا و 3 سال دنگ و دونگ ما کجا ....
همینطور داداش یوسف گلم....
ببخشین جسارت کردما .. فقط خواستم نظر بچه ها رو بدونم ...

اینم قطعه (You can see links before reply) با حجم 1 مگا بایت

شاد باشین و اکتیو

درود حمید خان گل
بابا این چه حرفیه آخه؟!!!
حسابی با چوب و چماق افتادی به جون ما و زدی!! زدی!!! زدی!!!!
نزن این حرفو تو رو به سازت قسم.
من کیم بابا!!
درباره کارت هم باید بگم واقعا عالی هستی! بدون اغراق میگم.
ابن به قول تو گیتاریزه کردن آهنگی که نت گیتار نداره اون هم به این صورت واقعا هنر میخواد!
من که فقط همون نت هایی که استیو وای زده رو زدم. اما تو...!!! نمیدونم چی بگم!!!
فقط میتونم بگم هر دفعه عالی تر از دفعات پیشین میشی!
آفرین آفرین آفرین!
بهت افتخار میکنم.

hdhamid
Wednesday 5 May 2010, 11:58 AM
درود حمید خان گل
بابا این چه حرفیه آخه؟!!!
حسابی با چوب و چماق افتادی به جون ما و زدی!! زدی!!! زدی!!!!
نزن این حرفو تو رو به سازت قسم.
من کیم بابا!!
درباره کارت هم باید بگم واقعا عالی هستی! بدون اغراق میگم.
ابن به قول تو گیتاریزه کردن آهنگی که نت گیتار نداره اون هم به این صورت واقعا هنر میخواد!
من که فقط همون نت هایی که استیو وای زده رو زدم. اما تو...!!! نمیدونم چی بگم!!!
فقط میتونم بگم هر دفعه عالی تر از دفعات پیشین میشی!
آفرین آفرین آفرین!
بهت افتخار میکنم.

مرسی مهیار جان ...
کاش همه مثل شما فکر میکردن .. امروز که تا میخوردیم مارو زدن داداش!!! :46:
ای بابا ولش کن .. چون برا این موضوع میخوام تاپیک جدا بزنم!!! اونجا نظر میدیم همه!!

شاد باشین و اکتیو:redguitar:

hdhamid
Sunday 9 May 2010, 04:40 PM
سلام
بازم من حقیر رو ببخشین .. یه قطعه از خواجه امیری اومد تو ذهنم .. گفتم بزنمش... گیتار رو برداشتم و شروع کردم .. آهنگ رو کامل زدم و خوندم:9: ولی حجمش زیاد شد ... مجبور شدم ببرمش و کوتاه شدشو بذارم و کیفیتشم بیارم پایین که بتونم آپلود کنمش!!!
در کل همه چیمون به هم باید بیاد دیگه ... کیفیت ساز و نوازنده و ضبط و .. !!! :21:

اینم قطعه ی سلام آخر (You can see links before reply)با اجرای حقیر .. حجمشم 694 کیلو بایته

در کل شرمنده که بی هنری منو شنیدین .. و ممنون از نظرات سازندتون...

بازم از پیشکسوتایی مثل مهیار عزیز .. rumour و یوسف عزیز عذر میخوام که اینجا نمونه کار میذارم.. ببخشین.. جسارت این حقیر رو ...

شاد باشین و اکتیو رفقا

Mehrdadgh4
Sunday 9 May 2010, 06:42 PM
تبریک میگم. من که خیلی خوشم اومد ، مخصوصا از گیتار ابتداش

Mehraneh
Sunday 9 May 2010, 07:24 PM
wo0wo0wo0wow0ow0wo0wo0wo0wo0wo0wow0wo0
آفریییییییییییییییییییییی ین به به
من هنوز دانلودش نکردم ولی به خاطر اینکه از آهنگ های آقا احسان هستش حتما قشنگه
شما که واسه خودت یه پا استادی

Mehraneh
Sunday 9 May 2010, 07:34 PM
آهااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااا دانلودش کردم...
این آهنگی که شما زدی اسمش سلام آخر نه خداحافظ (آخه احسان داخل آلبوم اولش یه اهنگ به اسم خداحافظ داره ...البته سلام آخر آهنگ قشنگتریه...)
ولی کارتون خوب بود ...آفرین
مخصوصا نوازندگیتون خیلی خوب بود..
بازم ممنون

Black_Violin
Sunday 9 May 2010, 07:50 PM
خوبه عزیز...عالیه ... اما مثل قدیم تند تند کارهای خوب نمیزاری...

hdhamid
Sunday 9 May 2010, 08:34 PM
آهااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااا دانلودش کردم...
این آهنگی که شما زدی اسمش سلام آخر نه خداحافظ (آخه احسان داخل آلبوم اولش یه اهنگ به اسم خداحافظ داره ...البته سلام آخر آهنگ قشنگتریه...)
ولی کارتون خوب بود ...آفرین
مخصوصا نوازندگیتون خیلی خوب بود..
بازم ممنون

مرسی.. اتفاقا .. اسمشو یادم رفته بود از خودم گذاشتم :21: .. اصلاح شد!! :9: ممنونم از تذکرتون ...
از نظر همگیتون ممنونم

hdhamid
Sunday 9 May 2010, 08:41 PM
خوبه عزیز...عالیه ... اما مثل قدیم تند تند کارهای خوب نمیزاری...

مرسی رفیق ... اولا که کارام .... اصلا خوب نیستن!! (کم ما رو چوب کاری بفرمایین!!) به قول مامانم گوش کر کنن!! :21: :21:
ثانیا ... دیگه نزدیک امتحانا داریم میشیم!! اینه که کمتر وقت میکنم برا ساز..
از بابت لطف همیشگیتون واقعا ممنونم ....
شاد باشین و اکتیو رفقا .....:5:

violon13
Sunday 9 May 2010, 08:57 PM
دارم دانلودش میکنم

violon13
Sunday 9 May 2010, 09:04 PM
قشنگ بود خسته نباشی

DesironnA
Sunday 9 May 2010, 10:29 PM
درود و صد درود بر تو حمید عزیز!
کار زیبات رو گوش کردم.
خیلی خوب نواختی بخصوص سولوی زیر وکال که واقعا ظریف و بجا بود!
نه اینجوری نمیشه!!
ما باید یه کار حداقل با هم ریکورد کنیم!!!
مثل همیشه بهت افتخار میکنم.
آفریـــــــــــــــــــــ ــــــــــــــن بر آفریدگار که تو رو آفرید.

hdhamid
Monday 10 May 2010, 07:27 AM
درود و صد درود بر تو حمید عزیز!
کار زیبات رو گوش کردم.
خیلی خوب نواختی بخصوص سولوی زیر وکال که واقعا ظریف و بجا بود!
نه اینجوری نمیشه!!
ما باید یه کار حداقل با هم ریکورد کنیم!!!
مثل همیشه بهت افتخار میکنم.
آفریـــــــــــــــــــــ ــــــــــــــن بر آفریدگار که تو رو آفرید.

مرسی مهیار جان .. ما که همیشه مشمول الطاف شما بودیم .. بعد از الطاف حق تعالی ...
ببینم .. حالا شما داری با چوب ما رو میزنیا!! :21:
در مورد سولوی زیر وکال .. واقعا میترسیدم که بد شده باشه .. مرسی که شنیدیش مهیار و نظرتو گفتی .. خیالم راحت شد!
این که با هم کار کنیم و رکورد کنیم که همش برا حقیری مثل من یه افتخار بزرگه :9:
ولی این متاسفانه بخاطر بعد مسافتمون .. یکم غیرممکنه ... :23:
هر چند .. این غیر ممکنه که غیر ممکنه!! شاید روزی روزگاری .. تونستیم با هم کار کنیم رفیق :5:
کی از آینده خبر داره!! .. فقط جون من تمرینا تو خونه شما باشه .. چون من همینشم قاچاقی انجام میدم!! :21: :21: :21:

آفریـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــن بر آفریدگار که دوستی بین هممونو آفریـــــــــــــــــــــ ـــــــــد .....

شاد باشین و اکتیو رفقا ....

Black_Violin
Monday 10 May 2010, 10:15 AM
راستی حالا که یکم سرت شلوغه میخوام یکی از رضا صادقی به جز اون وقتی که نگاه ... یکی دیگه واسمون بزنی میزنی ؟

Mohsen_M
Monday 10 May 2010, 11:11 AM
درود عزیزم،
خوب آهنگ می زنی، صدای خوبی داری ولی متاسفانه خوب نمی خونی! باید رو خوندنت کار کنی! برا اینکار می تونی یه آهنگ بزاری و باهاش شروع کنی به خوندن، با این صدایی که من شنیدم می تونی موفق بشی!
موفق باشی، پیروز و سر بلند

hdhamid
Monday 10 May 2010, 11:46 AM
سلام ...
من آهنگ "چشم من" داریوش با نوازندگی آرمیک رو این دفعه به عنوان نمونه کارم قرار دادم ...
خوب با توجه به این که آرمیک الگوی شخصی من در نوازندگی هستند .. و سبک پاپ تلفیقی یا new age سبک انتخابی من برای نوازندگیمه .. از همه عزیزان تقاضا دارم نظر حتما بدن... چون برای ادامه راه نوازندگیم واقعا مهمه که نظر شما عزیزان چی باشه!!

این آهنگ زیبا تقدیم همتون .... راستی تو این آهنگه نخوندما ... خیالتون راحت!!

چشم من (You can see links before reply) با حجم کمتر از 750 کیلوبایت

با تشکر ... لطفا نظر فراموش نشه ... حتما حتما ... هر انتقادی رو با آغوش باز میپذیرم ممنونم ...

شاد باشید و اکتیو رفقا :redguitar:

hdhamid
Monday 10 May 2010, 12:17 PM
راستی حالا که یکم سرت شلوغه میخوام یکی از رضا صادقی به جز اون وقتی که نگاه ... یکی دیگه واسمون بزنی میزنی ؟

واااااا..... چرا؟؟!! بذار ببینم چیزی پیدا کردم که خوشم بیاد چشم :39:... ولی در کل .. من خیلیم از آهنگاش خوشم نمیاد!!! :29:
اون نگاه هم چون ساز دهنی تازه خریده بودم .. خواستم تستش کنم زدم! :redguitar:

ولی اگه پیدا کردم و تونستم بزنمش.. چشم :5: .. در کل خیلیم منتظرش نمون .. برو مال خود رضا صادقی رو گوش بده خوب!! :21::21::21::21::21::21::21:

در مورد صدام هم .. حق با آلفرد عزیز هست .. خودمم قبول دارم.. خوب نمیخونم ... البته روش سرمایه هم نذاشتم.. آخه خوندن برام خیلی از اول هم مهم نبود... بیشتر رو نوازندگیم حساسم!!:redguitar:
ولی چون شما میفرمایین چشم ... رو اونم تمرین میکنم ... :5:

شاد باشین و اکتیو رفقا ... :redguitar:

Razoniaz
Monday 10 May 2010, 02:49 PM
سلام دوست عزیز
خیلی زیبا و با احساس اجرا کرده بودید سپاسگزارم. حقیقتش من با گیتار آشنایی ندارم ولی یه نکته ای به نظرم رسید و اون اینکه یکی از نتها یه کوچولو فالش بود حالا نمی دونم ایراد از پرده مربوط به اون نت هست یا چیز دیگه. فکر کنم نت "می بمل" بود. توی ثانیه 19 بهتر مشخصه. البته ببخشید اگه نظرم اشتباهه بنده فقط چیزی رو که احساس کردم گفتم شاید درست نباشه :)

Mohsen_M
Monday 10 May 2010, 04:06 PM
دمت گرم عزیز، خیلی باحاله! عالی کار کردی
ایول

hdhamid
Monday 10 May 2010, 05:07 PM
سلام دوست عزیز
خیلی زیبا و با احساس اجرا کرده بودید سپاسگزارم. حقیقتش من با گیتار آشنایی ندارم ولی یه نکته ای به نظرم رسید و اون اینکه یکی از نتها یه کوچولو فالش بود حالا نمی دونم ایراد از پرده مربوط به اون نت هست یا چیز دیگه. فکر کنم نت "می بمل" بود. توی ثانیه 19 بهتر مشخصه. البته ببخشید اگه نظرم اشتباهه بنده فقط چیزی رو که احساس کردم گفتم شاید درست نباشه :)

ایول تجربه ... :41:
سلام رفیق .. راستشو بخوای... پرده بندی ایراد نداره .. سیمشو تازه خریدم ... هنوز جا باز نکرده :redguitar: .. وچون نت مورد نظرتون رو رو سیم 3 اجرا کردم .. و اون سیم هم بیش از بقیه تو این زمینه آزار دهندس.. دیگه حین اجرا نشد کاریش کنم .. ولی فوق العاده خفیف بودااااااااا!!
شما تیونر سر خودی؟؟!! :21: .. قد یه اپسیلن رو تشخیص داد!!!!
دقت کرده باشین همین نت قبل از اون هم بارها استفاده شد(سر همون سیم بود اونا هم) و فالش نبود ..ولی دیگه دیگه .. یکمی!!

دمت گرم... :5:

شاد باشین و اکتیو رفقا .... :redguitar:

Mehrdadgh4
Monday 10 May 2010, 05:32 PM
کار زیبایی بود.چون این قطعه رو فکر کنم قبلا گوش داده بودم بعضی جاهاش یه خورده ریزه میزه به نظرم اشکال داشت اما در کل خیلی خوب بود موفق باشین

Mehrdadgh4
Monday 10 May 2010, 05:49 PM
الان که دارم آهنگ اصلی رو از آرمیک گوش میکنم میبینم که واقعا زیبا زدی ! فقط فرقش توی کیفت ضبطه ! آفرین

Acoustic
Monday 10 May 2010, 05:50 PM
حمید عزیز سعی کن نمونه کاراتو تو خود انجمن آپلود کنی ... دارم دانلود میکنم

Acoustic
Monday 10 May 2010, 05:54 PM
البته من تخصصی تو گیتار ندارم اما فقط میتونم بگم زیبا زدین . با نمونه اصلیش تقریبا هماهنگه ...

فقط یه پیشنهاد البته فقط نظر شخصی منه . اکویی که گذاشتین یه جوری هست و زیاد به دل من نمیشنه .
این بار بدون اکو امتحان کنین یا اکو کمتر شاید نتیجه مطلوب تر بود

hdhamid
Monday 10 May 2010, 06:32 PM
حمید عزیز سعی کن نمونه کاراتو تو خود انجمن آپلود کنی ... دارم دانلود میکنم

سلام و خسته نباشید به همه دوستان .... :redguitar:
از نظرات همتون ممنونم... :5:

در مورد آپلود ... خدمتتون عرض کنم .. مهیار جان هم به من فرمودند این کار رو بکنم .. ولی متاسفانه .. چند بار اقدام که کردم ... سیستم وسط آپلود قطع میکرد ....
در مورد دیلی .. یا اکو هم .. چشم .. از این به بعد سعی میکنم مناسب استفاده کنم... :23:
از نظرات خیلی ممنونم ... :5:

بابت کیفیت کم نوازنده و ضبط ... عذر میخوام...

شاد باشین و اکتیو رفقا :redguitar:

hdhamid
Monday 10 May 2010, 07:03 PM
سلام ..
black violin عزیز فرمودند چرا کم کار شدم!!! منم امروز درسو گذاشتم کنار و ساز بدست بودم کلا .. درسمو بیافتم به مامان و بابام میگم این black violin منو اغفال کرد(باصدای بامشاد بخونین) :21: فکر کن؟؟!! سری فوریه و معادلات ناهمگن وابسته به زمان رو با تبدیلات لاپلاس و فوریه و جداسازی و ....... بذاری کنار... گیتار و سازدهنی بزنی!!! :21: خداییش عجب دیوونه ام من!! :21:

اینم یه کار ترکیبی ساز دهنی و گیتار.....

با توجه به سفارشات اکید دوستان آپلود در آپلود سنتر انجمن صورت گرفت .. (اینبار خدا رو شکر .. وسط آپلود نترکید سیستم!! :21:)

اینم از لینکش .... "خوابهای طلایی" (You can see links before reply)

شاد باشین و اکتیــــــــو رفقا.... :redguitar:

you3f
Monday 10 May 2010, 08:21 PM
مثل همیشه کارت درسته. من کی باشم که در مورد کارای استاد حامد نظر بدم.

Mehrdadgh4
Monday 10 May 2010, 08:35 PM
ایول خیلی توپ بود . من الان با ویلنم میزنم میزارم کنارش ببینم چی میشه :d
در ضمن بیشتر به درست برس، مثل من 24 ساعت نیا تو نت !!

hdhamid
Monday 10 May 2010, 08:35 PM
مثل همیشه کارت درسته. من کی باشم که در مورد کارای استاد حامد نظر بدم.

یوسف جان .... آدرس تاپیکو اشتباه اومدی داداشی.... :23:
حامد جان تاپیکشون .. دوتا کوچه اونورتره ... :21:

من که حامد رو نمیشناسم .. ولی استاد خودتی!!
شاد زی .. :redguitar:

you3f
Monday 10 May 2010, 08:38 PM
بابا تو دیگه کی هستی
دست "آرمیک"و بستی!!!

hdhamid
Monday 10 May 2010, 08:52 PM
بابا تو دیگه کی هستی
دست "آرمیک"و بستی!!!

داشتیم داداش یوسف؟؟!! :23: مسخره نکن .. ای بابا!!! میدونم وقتی شنیدین این شکلی شدین:31:

:21: :21:

به قول یارو دکتره .. میگه موسیقی برای درمان بیماریها مفیده .. اونروزم تو گفتگو پزشکی.. گفتن برای شستشوی معده از آهنگایی که حمید میذاره تو نت آهنگ استفاده کنن!! :21: :21:

sam720
Monday 10 May 2010, 10:34 PM
سلام
واقعا حال کردم دستت درد نکنه حمید جون

hdhamid
Monday 10 May 2010, 10:34 PM
ایول خیلی توپ بود . من الان با ویلنم میزنم میزارم کنارش ببینم چی میشه :d
در ضمن بیشتر به درست برس، مثل من 24 ساعت نیا تو نت !!

نمیشه که .... همچین که میرم سمت کتاب ... انگار تمام وجودمو ترس میگیره .. حاضرم برم 10 بار سوار ترن هوایی و رنجر و بشقاب پرنده بشم .. اونم وایساده!!! .. سمت این کتابه نرم!! :42:

Black_Violin
Monday 10 May 2010, 10:40 PM
به به می بینم که فاز منفی گرفتی از من....:41:
برو اقا درستو بخون یعنی چه پس فردا روفوزه من باید جواب بدم.....:43:
در ضمن اسم دارم اسمم مسعوده
فعلا
یا حق

hdhamid
Monday 10 May 2010, 10:46 PM
به به می بینم که فاز منفی گرفتی از من....:41:
برو اقا درستو بخون یعنی چه پس فردا روفوزه من باید جواب بدم.....:43:
در ضمن اسم دارم اسمم مسعوده
فعلا
یا حق

ایول دوس جون ناباب !! :21:
خسته نباشی .. آخر شبی اومدی میگی برو سر درست!!! ؟؟ سر صبح میگی کار بذار!! :5:
دارم برات .. یه آهنگ میسازم .. توش حالتو میگیرم!! یه ترانه ی خفنم برات میگم!! :5:

hdhamid
Monday 10 May 2010, 10:51 PM
ببینم کسی از مهیار خبر نداره!!!؟؟ حالا که میخوایمش نیس!!! عجب رفیقیه .. فکر کنم رفته مهمونی بخور بخور!!
الانم اونجا داره الکتریک میزنه .. همه چشاشون قیژی ویژی میــره!!!!

Black_Violin
Monday 10 May 2010, 10:53 PM
راستی یادم رفت خیلی خوب ایندفه صدا گرفتی نویز نداره.خیلی توپ شده اینجوری ضبط کن.موفق باشی

Black_Violin
Monday 10 May 2010, 10:55 PM
ایول دوس جون ناباب !! :21:
خسته نباشی .. آخر شبی اومدی میگی برو سر درست!!! ؟؟ سر صبح میگی کار بذار!! :5:
دارم برات .. یه آهنگ میسازم .. توش حالتو میگیرم!! یه ترانه ی خفنم برات میگم!! :5:

به به می بینم به محض نوشتن پاسخ امد.همیشه انلاینی تو ؟؟؟؟؟؟
ما که حرفی نداریم یه اهنگ بسازین توش منو شیطان پرست و جینگول و رپر زیرزمینی و سوسک موسیقی و .... بنامید...:12:
ما ویولون خودمو ورمیداریم سیخ میزنیم حال می کنیم فکر می کنیم خیلی بلدیم...

you3f
Monday 10 May 2010, 11:09 PM
داشتیم داداش یوسف؟؟!! :23: مسخره نکن .. ای بابا!!! میدونم وقتی شنیدین این شکلی شدین:31:

:21: :21:

به قول یارو دکتره .. میگه موسیقی برای درمان بیماریها مفیده .. اونروزم تو گفتگو پزشکی.. گفتن برای شستشوی معده از آهنگایی که حمید میذاره تو نت آهنگ استفاده کنن!! :21: :21:
مسخره چیه مستر حامد؟!!!
بابا کارت توپه...

siamaks
Monday 10 May 2010, 11:45 PM
خيلي قشنگ بووووودددد . موفيض شديم .

hdhamid
Tuesday 11 May 2010, 05:05 AM
مسخره چیه مستر حامد؟!!!
بابا کارت توپه...

واااااااااا .. حامــــــد؟ کجایــــی ... بیا .. یوسف جان کارت داره!! :23:
یوسف از دست تو من این شکلی شدم!! :35:

سیامک عزیز از شما و همه دوستان هم ممنونم...

:redguitar:

hdhamid
Tuesday 11 May 2010, 05:10 AM
به به می بینم به محض نوشتن پاسخ امد.همیشه انلاینی تو ؟؟؟؟؟؟
ما که حرفی نداریم یه اهنگ بسازین توش منو شیطان پرست و جینگول و رپر زیرزمینی و سوسک موسیقی و .... بنامید...:12:
ما ویولون خودمو ورمیداریم سیخ میزنیم حال می کنیم فکر می کنیم خیلی بلدیم...

ای واااااااااااااای .. من غلط بکنم .. مسعود جون... این حرفا چیه دادا ... شوخی بود ..

در مورد خط آخرتم .. برو .. برو .. ما رو سر کار نذار... حالا یهو میای و یه نمونه کار میذاری ... همه فکر میکنن خدا بیامرز بیژن مرتضوی زده!! برو برو... خودتو مسخره کن!!:26:

hdhamid
Tuesday 11 May 2010, 07:21 AM
سلام ....
اینم آهنگ زیبا و شاد "ویولن زن روی بام" :violinplay3: :21ox66r: .. ترکیب سازدهنی و گیتار:redguitar: .. من که خودم خیلی خوشم اومد.....(ماست فروشم دیگه!!!:21:)
ساعت 8.5 صبح زدمش.. و الانم داغ داغ .. تقدیم میکنم به همتون ...

"ویولن زن روی بام" (You can see links before reply) با حجم 588 کیلوبایت ...

امیدوارم لذت ببرین ..

شاد باشین و اکتیو...

you3f
Tuesday 11 May 2010, 09:07 AM
واااااااااا .. حامــــــد؟ کجایــــی ... بیا .. یوسف جان کارت داره!! :23:
یوسف از دست تو من این شکلی شدم!! :35:

سیامک عزیز از شما و همه دوستان هم ممنونم...

ببخشید حمید جان
با این گرفتاری و مشغله ی زیادی که دارم طبیعیه.
خوب شد نگفتم اصغر!

you3f
Tuesday 11 May 2010, 09:13 AM
دانلود میکنییییییییییییییییییم...

you3f
Tuesday 11 May 2010, 09:20 AM
به به!
لذت میبریییییییییم...

Mehrdadgh4
Tuesday 11 May 2010, 11:01 AM
عالی . گفتم بشین سر درست !!

Mohsen_M
Tuesday 11 May 2010, 11:24 AM
بسیار بسیار زیبا!
فقط صدای گیتار یکم کم بود! بسیار خوشمان آمد

Mohsen_M
Tuesday 11 May 2010, 11:36 AM
دمت گرم دادا
خیلی خوب شده!
اینقدر گفتید درس که منم استرس گرفتم! مثلا الان باید ترم آخر باشم اونقدر شیطونی کردم که به ترم هام اضافه شده!

apsez
Tuesday 11 May 2010, 12:07 PM
خوابهاي طلايي منو هم ببينين دوستان عزيز
در حد سوات !‌خودمه

DesironnA
Tuesday 11 May 2010, 11:36 PM
درود حمید!!!!!
بابا چقدر پرکاری تو!!! کی درس میخونی پس؟!!!!
خوابهای طلائی رو من تابحال به این صورت نشنیده بودم!
یاد یه موزیک خیلی قدیمی افتادم که حتما وقتی اومدم تهران ضبط میکنم میذارم بشنوین....
خیلی دلنشین شده!! آفرین!
فقط یه مطلب.
آرپژ گیتار دیستورت شده. همین!
آفرین آفرین آفرین!

DesironnA
Tuesday 11 May 2010, 11:42 PM
درود مجدد حمید خان!!!
خیلی شیرین سازدهنی میزنی!!
این ولوم برای ضبط آرپژ عالیه اما وقتی میخوای ریتم بزنی اونم به این صورت فورته!!! اگه سازت پیکاپ داره ولومتو نصف کن و اگه با میکروفن صدا میگیری یکم فاصله بگیر از میکروفن عزیزم!
تو همیشه عالی هستی!اینهمه که هی ریکورد میکنی خب بچسب روی کارای خودت پسر خوب! به جان بچم در عرض یک هفته آلبومت کامل میشه!!
آخر قطعه اون تریوله زدنت با سازدهنی و گیتار عالــــــــی بود!!!

hdhamid
Wednesday 12 May 2010, 05:12 AM
ببخشید حمید جان
با این گرفتاری و مشغله ی زیادی که دارم طبیعیه.
خوب شد نگفتم اصغر!

:21::21: داداش ما اصغرتیم .. این حرفا چیه .. خواهش میکنم....
"هر چی که دلت میخواد اسم مارو بذار عزیز
یه روزی آخر کار میخرم برات 6کیلو مویــــــز"

آخه میگن مویز واسه حافظه خوبه :39:
:24::24::24::24::24::24:

از تن خواجه حافظ تو گور تا خواجه امیری تو این دنیا لرزید با این شعرم!!! :24:

راستی مشغله؟؟!! چیکار میکنی یوسف؟؟!

apsez
Wednesday 12 May 2010, 07:24 AM
گرچه گيتار بلد نيستم ولي بايد بگم خيلي عاليه . گوش من بد نيست توي شنيدن

Black_Violin
Wednesday 12 May 2010, 12:48 PM
بسی داغیدیم...بی کفکیدیم.بسی گرییدیم.:42:

Black_Violin
Wednesday 12 May 2010, 12:53 PM
توی این اهنگ معلوم نیست جا قحط بوده مرده رفته بالای بوم زده البته شاید خواسته باهاش کبوتر بازی کنه :d

Mehrdadgh4
Wednesday 12 May 2010, 04:13 PM
حمید جان من دیدم قشنگ زدی این آهنگو گفتم منم با ویلنم بزنم خرابش کنم حال کنی :D ببین چطور شده
حجم 630 Kb

hdhamid
Wednesday 12 May 2010, 06:52 PM
حمید جان من دیدم قشنگ زدی این آهنگو گفتم منم با ویلنم بزنم خرابش کنم حال کنی :D ببین چطور شده
حجم 630 Kb

دمت گرم داداش.... خیلی قشنگ شده .. ایول... :21ox66r: من و شما شاید در مدت 15 دقیقه این کارو کردیم ... فکر کن گروه شیم چی میشه!! :25:

:21ox66r::redguitar::21ox66r::redguitar: :redguitar:

حیف که نمیشه!!! :12:

اگه میدونستم قراره شما روش بزنی .. آبرومندانه تر میزدم!!!! شرمنده...

در کل دمت گرم ... شاد باشین و اکتیـــــــــــــــو ... :redguitar:

hdhamid
Wednesday 12 May 2010, 07:03 PM
بسی داغیدیم...بی کفکیدیم.بسی گرییدیم.:42:

چرا گرییدی؟؟! واسه کفترا!!!؟؟ :19::48::37:
:24::24::24::24::24::24::24:
:redguitar::redguitar::redguitar::redguitar::redgu itar::redguitar::redguitar::redguitar::redguitar:

Mezrab
Wednesday 12 May 2010, 09:57 PM
حجم 630 Kb

کار بسیار زیبایی در اومده.اگر شلوغ نمیشد سنتور هم میشد اضافه کرد..

siamaks
Wednesday 12 May 2010, 10:18 PM
سلام . با اجارتون بندم يه گندي روي آهنگ زدم D: .

molka
Wednesday 12 May 2010, 10:26 PM
سلام شما کدوم آهنگ رو دارید میزنید

Mehrdadgh4
Thursday 13 May 2010, 06:28 AM
دمت گرم داداش.... خیلی قشنگ شده .. ایول... :21ox66r: من و شما شاید در مدت 15 دقیقه این کارو کردیم ... فکر کن گروه شیم چی میشه!! :25:

:21ox66r::redguitar::21ox66r::redguitar: :redguitar:

حیف که نمیشه!!! :12:

اگه میدونستم قراره شما روش بزنی .. آبرومندانه تر میزدم!!!! شرمنده...

در کل دمت گرم ... شاد باشین و اکتیـــــــــــــــو ... :redguitar:

مرسی.خوب گروه از راه دورم میشه !
خواهش میکنم بابا ، شما خیلی خوب زده بودی.با احساس کار می کنین هم گیتارو خوب میزنی هم سازدهنی رو

Mehrdadgh4
Thursday 13 May 2010, 06:39 AM

دمت گرم قشنگتر شد :D
حالا چند بفروشیم آهنگو :D

abbaspoor
Thursday 13 May 2010, 08:30 AM
تووووپ
بسیار زیبا بود

قسمت اولشو یعنی قبل از جایی که وکال شروع میشه میشه تبشو بذاری؟
ممنونت میشم
واسه هر دو گیتار

DesironnA
Thursday 13 May 2010, 10:06 AM
به به! جناب حمید خان فول اکتیو!!
عادت کردیم همیشه ازت نمونه کار تازه ببینیم و بشنویم که اگه یه روز نذاری شب خوابمون نمیبره!
کارت رو گوش دادم.
به قول خودت یکم عجله داشتی!!!!!
ترتیب آکوردهات به نظرم کمی نامنظم بود. نمیدونم شاید هم من اشتباه میکنم!
اما در کل مثل همیشه عالی بود.
خسته نباشی واقعا.

hdhamid
Thursday 13 May 2010, 12:00 PM
بازم سلام ...
یه آهنگ شنیدم امروز .. خوشم اومد ... ردشو گرفتم و تو آلبوم سامی یوسف پیداش کردم.. آهنگ با پیانو و عود و ویلین و... هر چیزی زده شده بود جز سازدهنی و گیتار.... منم اونارو سازدهنی و گیتاریزه کردم ...

بنظرم قشنگ شده ... شنیدش خالی از لطف نیس... پس لطفتونو از من دریغ نکنین و بشنوین و نظر بدین ... ممنونم ...

آهنگ اصلی تو گام سی بمل ماژور هست .. ولی من چون سازدهنیم دیاتونیک دو ماژور هست ... (آخه کروماتیک گرون بود:18:) مجبور شدم بیارم قطعه رو تو گام دو ماژور!!!

سامی یوسف (You can see links before reply) 675 کیلوبایت

طفلی سامی یوسف... خدا کنه آهنگشو خراب کردم ... حلالم کنه!!!!!

اینم بگما .. اول آهنگ شاید خیلی خوب نباشه .. ولی بعدش بهتر میشه... اونم بخاطر کیفیت کم صداس... به مرور که گوشتون عادت کنه کمی قابل تحملتر میشه....

شاد باشین و اکتیو.... :redguitar:

Amin_
Thursday 13 May 2010, 01:21 PM
جالب بود!

hdhamid
Thursday 13 May 2010, 01:27 PM

دمتون گرم ...
کار همتون درسته ... سیامک جان مر50..... داداش..:5:

شاد باشین و اکتیو .... :redguitar:

makan
Thursday 13 May 2010, 01:29 PM
سلام کارت درسته حمید جون داداش یه سر به پیامای خوصوصیت بزن

Mehrdadgh4
Thursday 13 May 2010, 03:09 PM
مثل همیشه عالی

Black_Violin
Thursday 13 May 2010, 05:11 PM
صدای عود قشنگ تره.:دی

hdhamid
Thursday 13 May 2010, 06:15 PM
ای واااااااااااااااااااااااا ااای
یه چی بگم بخندیــــــــــــــــن :21: ... فایل تمرینی رو آپلود کردم :24: :24: :24::24:!!!!!!!!!!
این که گذاشتم بالا .. اون ضایعس!!!:21::21: .. شرمنده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
راس میگی مسعود جان!!! عود و ویلن بهتره!!!

عجب سوتی دادما!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :21: :21:

حذفش نمیکنم بمونه یادگاری!!!! :21: :21:

شاد زی .......... :redguitar:

Black_Violin
Thursday 13 May 2010, 07:36 PM
ای واااااااااااااااااااااااا ااای
یه چی بگم بخندیــــــــــــــــن :21: ... فایل تمرینی رو آپلود کردم :24: :24: :24::24:!!!!!!!!!!
این که گذاشتم بالا .. اون ضایعس!!!:21::21: .. شرمنده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
راس میگی مسعود جان!!! عود و ویلن بهتره!!!

عجب سوتی دادما!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :21: :21:

حذفش نمیکنم بمونه یادگاری!!!! :21: :21:

شاد زی .......... :redguitar:

ای بابا حالا ما یه چیزی گفتیم ...
حذفش نمی تونی بکنی :23: بی خود افه یادگاری نیا.... حالا که سوتی دادی باید تا تهش بری.
تو با گیتار چطوری اینو زدی بعضی قسمت ها ادم فکر می کنه داره یک اهنگ پاپ رو می گوشه.
ضایعس خیلی هم ضایعست

اعتماد به نفست ضعیف شد ؟؟؟ هان ؟؟؟؟
اگر ضعیف شد یه کار دیگه بزار حال کنیم.:5::21:
فعلا

Amin_
Thursday 13 May 2010, 08:57 PM
حمید به این حرفا گوش نده همین کارتم خیلی باحال بود همیجوری برو جلو ببینم بقیه آهنگاشم می تونی دراری

hdhamid
Thursday 13 May 2010, 09:00 PM
ای بابا حالا ما یه چیزی گفتیم ...
حذفش نمی تونی بکنی :23: بی خود افه یادگاری نیا.... حالا که سوتی دادی باید تا تهش بری.
تو با گیتار چطوری اینو زدی بعضی قسمت ها ادم فکر می کنه داره یک اهنگ پاپ رو می گوشه.
ضایعس خیلی هم ضایعست

اعتماد به نفست ضعیف شد ؟؟؟ هان ؟؟؟؟
اگر ضعیف شد یه کار دیگه بزار حال کنیم.:5::21:
فعلا

نه بابا میشه حذف کردشون ... کاری نداره که .. تو پروفایلم همه گزینه های لازم هستند .. تازه از اونجا نشه تو ویرایش میشه پستمو عوض کنم که!!
در مورد اعتماد به نفسم که کلا خیالت تخت انقده رو دارم که نگووووووووووووووووووووو :21::21:

یه چی بگم که منفجر شین از خنده .. من فردا کنکور ارشد دارم .. هیچی هم بلد نیستم!! :24:
صبح ساعت 8 ملایر باید باشم.... کنکور آزاد ... :24: :24: حتما جزء اون 15 نفر قبولم من!!! (از فیلم سکرت یاد گرفتماا :24::24: :24::24:)

hdhamid
Thursday 13 May 2010, 09:01 PM
حمید به این حرفا گوش نده همین کارتم خیلی باحال بود همیجوری برو جلو ببینم بقیه آهنگاشم می تونی دراری

امین جون جدی نگیر .. من و مسعود جون خیلی رفیقیم بابا ... با هم از این شوخیا زیاد داریـــــم :21:

hdhamid
Thursday 13 May 2010, 09:17 PM
اینم دوتا آهنگ
از بیژن مرتضوی ... You can see links before reply

و اینم رقص برگهای گیتاریزه شده You can see links before reply

Black_Violin
Friday 14 May 2010, 11:21 AM
نه بابا میشه حذف کردشون ... کاری نداره که .. تو پروفایلم همه گزینه های لازم هستند .. تازه از اونجا نشه تو ویرایش میشه پستمو عوض کنم که!!
در مورد اعتماد به نفسم که کلا خیالت تخت انقده رو دارم که نگووووووووووووووووووووو :21::21:

یه چی بگم که منفجر شین از خنده .. من فردا کنکور ارشد دارم .. هیچی هم بلد نیستم!! :24:
صبح ساعت 8 ملایر باید باشم.... کنکور آزاد ... :24: :24: حتما جزء اون 15 نفر قبولم من!!! (از فیلم سکرت یاد گرفتماا :24::24: :24::24:)

اوه اوه پس الان اونجایی ساعت 1 ظهره.اومدی یه خبر از سلامتی خودت بده و یک ادم رو از نگرانی در بیار :35: و یک نت مشتلق بگیر :21:

you3f
Friday 14 May 2010, 11:52 AM
من آهنگ اصلی رو نشنیدم ولی این بسیار عالیست.
آفرین بر شَما، صد آفرین بر حمید!

hdhamid
Saturday 15 May 2010, 01:39 PM
سلام...
تمام آهنگایی که میزدم و میذاشتم ... کلا از من 20 تا 30 دقیقه .. از درآوردن آکورد و ملودی تا میکس و افکتش طول میکشید ... (یکی از دلایل پر کاریم همین دیمی کاریه دیگه!! :24: )
اما .. اینبار این آهنگ با زمان 4:49 .. از من حدود 2.5 ساعت وقت گرفت .. آهنگ از آهنگای شکیلا با نام مرغ سحر هست ....

لطفا بعد از اینکه لطف کردین و شنیدین .. حتما نظر بدین... ممنونم... You can see links before reply

اینم آهنگ معروف مرغ سحر (You can see links before reply) از من حقیـــــــر .. 1.08 مگابایت

فقط میدونین که با این تایم حجم رو فوق العاده پایین اووردم .... یعنی کیفیت صدا خوب نیس ولی لطف کنین و گوش کنین ... ممنون میشم... You can see links before reply

شاد باشین و اکتیو ...... :redguitar:

Mohsen_M
Saturday 15 May 2010, 04:13 PM
درود عزیزم،
بسیـــــــــــــــار بسیار زیبا و جالب! کیف نمودیم!
خواننده کی بود؟ خودت خوندی؟

hdhamid
Saturday 15 May 2010, 07:22 PM
درود عزیزم،
بسیـــــــــــــــار بسیار زیبا و جالب! کیف نمودیم!
خواننده کی بود؟ خودت خوندی؟

سلام ..
بله عزیزم .. خودم از خودم هنر در کردم!!! :24: :24: :24:

کلا من با کسی کار نمیکنم....

Black_Violin
Saturday 15 May 2010, 08:17 PM
ناز نفست لوله بخاری ..... به به ..............:38:
میکسش خوب شده ولی اهنگ شبیه اصلیه نیست....
اون تیکه که میگی
زلف سایه جور صیاد
اشیانه ام داده بر باد

خیلی باحال بود :21: :36::36:

farseya
Saturday 15 May 2010, 08:50 PM
سلام
ممکنه آکورد این آهنگ رو قرار بدبد؟
من تو یه تاپیک جداگانه درخواست دادم اما کسی توجه نکرد

you3f
Saturday 15 May 2010, 09:33 PM
بابا ایول!
گریه نکن...

hdhamid
Saturday 15 May 2010, 09:57 PM
ناز نفست لوله بخاری ..... به به ..............:38:
میکسش خوب شده ولی اهنگ شبیه اصلیه نیست....
اون تیکه که میگی
زلف سایه جور صیاد
اشیانه ام داده بر باد

خیلی باحال بود :21: :36::36:

:24::24::24::24::24:

مسعود مگه دستم بهت نرسه!!!! :21:
اونوقت جای گیتار تو رو میزنم!!!!!! :21:
ببینم اصلا آهنگ مرغ سحر شکیلا رو شنیدی؟؟!!:39: والا گوشای قناص من که میگه جز صدای من بقیه شبیه شده!! :21:
فکر نکنم دقیق گوش داده باشیا چون "ظلم ظالم ، جور صیاد" رو میگی "زلف سایه جور صیاد" :39:

بابا ایول!
گریه نکن...

برا توام دارم یوسف........ :21: همچین که جای مرغ سحر تو ناله سر کنی!!! :21:

hdhamid
Saturday 15 May 2010, 10:07 PM
سلام
ممکنه آکورد این آهنگ رو قرار بدبد؟
من تو یه تاپیک جداگانه درخواست دادم اما کسی توجه نکرد

چشم ... تایپ میکنم و میذارم تو تاپیک خودتون... حالا کی؟ .. خدا میدونه!! :5:
ولی فردا احتمالا تو تاپیکتون بذارمش!! :redguitar:

you3f
Saturday 15 May 2010, 10:14 PM
حمید جان، صدای گیتار و سازدهنی رو چطور ضبط میکنی؟ با میک؟

hdhamid
Saturday 15 May 2010, 10:21 PM
حمید جان، صدای گیتار و سازدهنی رو چطور ضبط میکنی؟ با میک؟

بله داداشی ..... البته میکروفن مال کیبردمه .. که اونم با اجازتون الان 10 سالشه!! توشم فوت میکنم نمیدونی چه خاکی در میاد!! :24:
البته همه چیم به هم میاد ... سازم که یه C70 در پیته .. خودمم که تعطیلم .. دیگه همین میکروفنم از سرم زیاده.. :31:

you3f
Saturday 15 May 2010, 10:31 PM
هر چی نباشی، استاد شکست نفسی هستی.
راننده اون نیست که با ماشین دنده اتوماتیک و تو خیابون متروکه رانندگی کنه. راننده اونیه که با ژیان و در شرایط سخت هم بهترین رانندگی رو انجام بده...

Mohsen_M
Sunday 16 May 2010, 09:39 AM
سلام ..
بله عزیزم .. خودم از خودم هنر در کردم!!! :24: :24: :24:

کلا من با کسی کار نمیکنم....

جدییییییی...
اینبار خوب خوندی!
ایول، دمت گرم:redguitar:

hdhamid
Sunday 16 May 2010, 09:53 AM
جدییییییی...
اینبار خوب خوندی!
ایول، دمت گرم:redguitar:

آره بد نشد .. آخه به حرف شما گوش دادم ... یه دو سه بار با خوانندش خوندم اول!! فقط خوانندش زن بود .. من دچار دوگانگی شخصیت شدم!! :24::24::24:
.. ولی بعدش خودمو پیدا کردما.... شک نکنین بهم!! :24::24::24:

شاد باشین و اکتیو..... :redguitar:

Mezrab
Sunday 16 May 2010, 09:58 AM
این اجرا اجرای جالبی از مرغ سحر بود:))

Mohsen_M
Sunday 16 May 2010, 10:08 AM
آره بد نشد .. آخه به حرف شما گوش دادم ... یه دو سه بار با خوانندش خوندم اول!! فقط خوانندش زن بود .. من دچار دوگانگی شخصیت شدم!! :24::24::24:
.. ولی بعدش خودمو پیدا کردما.... شک نکنین بهم!! :24::24::24:

شاد باشین و اکتیو..... :redguitar:
آفرین حرکت بسیار خوبی انجام دادین! واقا خوشم اومد!
ادامه بدی حتما پیشرفت خوبی خواهی داشت!
هر وقت به خودت شک کردی برو جلو آینه!:21::24::24::21:

hdhamid
Sunday 16 May 2010, 10:22 AM
سلام .......
داشتم همینجوری ملودی آهنگ "کشور ما" رو چند وقت پیشا میزدم.. دیدم چه شباهتی داره اولش به آهنگ________ :5: این شد یه تبدیل روش انجام دادم .. بنظرم بامزس... گوش کنین !! :5:

اینم تقدیم شما ..... آهنگ "کشور ما کشور ایران بود و...ادامش" (You can see links before reply) 296 کیلوبایت .... :48:

راستی .. بازم برا آپلود تو سرور انجمن مشکل پیدا کردم !!! ده بار آپلودش کردم.. نشد که نشد!! برا همین بازم شرمنده .. تو سایت دیگه آپلودیدم...

شاد باشین و اکتیو... :redguitar:

Black_Violin
Sunday 16 May 2010, 10:25 AM

مسعود مگه دستم بهت نرسه!!!! :21:
اونوقت جای گیتار تو رو میزنم!!!!!! :21:
ببینم اصلا آهنگ مرغ سحر شکیلا رو شنیدی؟؟!!:39: والا گوشای قناص من که میگه جز صدای من بقیه شبیه شده!! :21:
فکر نکنم دقیق گوش داده باشیا چون "ظلم ظالم ، جور صیاد" رو میگی "زلف سایه جور صیاد" :39:

برا توام دارم یوسف........ :21: همچین که جای مرغ سحر تو ناله سر کنی!!! :21:

واااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااا چه چیزها ... نه من این اهنگو نشنیدم.
به نظرم زلف اومد :21:
بعدشم منو میخوای جای گیتار بزنی ؟؟؟؟؟ من بکسورم ها :19::19::19:
در ضمن دیگران رو تهدید می کنی ؟؟؟؟ برم کلانتری لوت بدم بیان ببرت هولوف دونی از اونجا مثل نظیر شنبه کار ضبط کنی ؟؟؟؟
:23:

hdhamid
Sunday 16 May 2010, 10:27 AM
آفرین حرکت بسیار خوبی انجام دادین! واقا خوشم اومد!
ادامه بدی حتما پیشرفت خوبی خواهی داشت!
هر وقت به خودت شک کردی برو جلو آینه!:21::24::24::21:
:24::24::24::24::24::24::24:
خدا بگم چیکارت کنه!! :21::21::21::21: ...
(میگم همه رو سالم و سلامت نگه داره) :48:

hdhamid
Sunday 16 May 2010, 10:30 AM
واااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااا چه چیزها ... نه من این اهنگو نشنیدم.
به نظرم زلف اومد :21:
بعدشم منو میخوای جای گیتار بزنی ؟؟؟؟؟ من بکسورم ها :19::19::19:
در ضمن دیگران رو تهدید می کنی ؟؟؟؟ برم کلانتری لوت بدم بیان ببرت هولوف دونی از اونجا مثل نظیر شنبه کار ضبط کنی ؟؟؟؟
:23:

:42::42::42::42:
بوکسوری!!! :42::42::42:
منم تا چند سال پیش کیک بوکسر بودم .. استاد موسیقی گفت انگشتات میشکنه .. دیگه نمیتونی ساز بزنی.. ولش کردم!!!!
آره میرم تو سلول انفرادی.. آکوستیکم هست .. خیلی باحاله واسه گیتار زدن!! :21:

you3f
Sunday 16 May 2010, 10:42 AM
:21::24::24:
چی بگم والله

Mohsen_M
Sunday 16 May 2010, 11:01 AM
این چه کاریه می کنی!
با حال بود!
:redguitar::redguitar::redguitar:
:24::24:

ftf
Sunday 16 May 2010, 11:23 AM

:41::41:

Black_Violin
Sunday 16 May 2010, 11:27 AM
وای خدااااااااااااااا :24:

سکته کردم خدا بگم چکارت کنه حمید.این چی بود ؟؟؟؟؟؟؟ خجالت نمیکشی؟؟؟؟؟شرم شرم
وای بر من :21: موسیقی یک کشور رو به مسخره گرفتی ها :24:
اما من خوشم اومد.اول فک کردم میخوای وصلش کنی به ملودی داریوش بعدش کلی خندیدم.افرین بر این خلاقیت جوانان ایرانی :5:

hdhamid
Sunday 16 May 2010, 11:40 AM
ای وااااااااااااااااای .... بچه ها امیدوارم کسی واقعا ناراحت نشده باشه ها .. صرفا یه کار محض تفریح بودا ... دیگه کل تفریح و زندگی ما شده از این جور کارا!!! You can see links before reply
ان شاءالله که منو ببخشین .... You can see links before reply

You can see links before reply(2).gif

MA_Happy
Sunday 16 May 2010, 11:59 AM

MA_Happy
Sunday 16 May 2010, 12:11 PM
بابا پسر تو چه باحالی،هر کاری میکنی.موفق باشی

DesironnA
Sunday 16 May 2010, 01:23 PM
حمید جان میشه بگی فورمت این فایلت چیه؟
من با هیچ برنامه ای تونستم اجراش کنم!

hdhamid
Sunday 16 May 2010, 01:38 PM
حمید جان میشه بگی فورمت این فایلت چیه؟
من با هیچ برنامه ای تونستم اجراش کنم!

سلام مهیار جونم ...
خوبی؟؟!!
عزیزم .. این رو برای اینکه حجمش کم شه .. با نرم افزار winRAR فشرده کردم .... باید با اون بازش کنی... ولی کارای من که اصلا برای شما ارزش شنیدن نداره عزیزم شما کجا و ما کجا ؟؟.. نشد هم فدای یه تار موت :5:

masood_boy8600 مرسی از لطفتون...

hdhamid
Sunday 16 May 2010, 01:40 PM
بازم سلام ..
مثل همیشه .. گوشاتونو میخواستم!!! :30:
این یه قطعه بداهه نوازی روی ریتم و آکوردای بداهه است که براتون میذارم ....
ان شاءالله که لذت ببرین.....

بنظرم که زیبا از آب دراومده...

بداهه (You can see links before reply)

بازم بابت اینکه نتونستم روی سایت نت آهنگ آپلود کنم .. معذرت..

DesironnA
Sunday 16 May 2010, 01:41 PM
تو واقعا دیوانه ای!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hdhamid
Sunday 16 May 2010, 01:50 PM

میدونم مهیار جونم!!! همه میگن .. بهم!! ... انقده هم حال میــــــده دیوونه بودن!!! :24:

بقول یه دوست که میگه خوش بحال دیوونه .... که همیشه خندونه!!! :26:

شاد باشین و اکتیو رفقا .... :redguitar:

DesironnA
Sunday 16 May 2010, 01:52 PM
سلام مهیار جونم ...
خوبی؟؟!!
عزیزم .. این رو برای اینکه حجمش کم شه .. با نرم افزار winRAR فشرده کردم .... باید با اون بازش کنی... ولی کارای من که اصلا برای شما ارزش شنیدن نداره عزیزم شما کجا و ما کجا ؟؟.. نشد هم فدای یه تار موت :5:

masood_boy8600 مرسی از لطفتون...
درود حمید!
آخرین بارت باشه اینجوری حرف میزنی!!!!!!!!
شیر فهم گشت؟!
مرسی عزیزم خیلی جالب شده. خودت خوندی؟!!!! صدات خوبه ها!!!!!
بعضی جاها حس کردم تمپو رو گم میکنی.
خیلی با حس خوندی بعضی جاهاش! خیلی عالیه!
دو تا نت فالش زدی!!
هنوزم که ریتم و آرپژت دیستورته که!!!
ساز دهنی رو عالی زدی!
جور صیاد رو خیلی بامزه خوندی!!:21:
پن چینی رو هم که به کل فراموش کردی دیگه!!
وکال هم دیستورت گشته!
روی ولوم ها دقت کن عزیزم.
یه پیشنهاد. میتونستی آکوردهای آرپژت رو باره بگیری توی قسمتهای اوج، که خسته کننده نشه واسه شنونده.
سولوی زیر وکال رو هم میتونستی از پوزیشن های زیرتر استفاده کنی گاهی اوقات.
در کل خیلی خوب بود.
خسته نباشی جناب استاد حمید نت آهنگی بزرگ!:41:

hdhamid
Sunday 16 May 2010, 02:02 PM
هنوزم که ریتم و آرپژت دیستورته که!!!
جور صیاد رو خیلی بامزه خوندی!!:21:
پن چینی رو هم که به کل فراموش کردی دیگه!!
وکال هم دیستورت گشته!
روی ولوم ها دقت کن عزیزم.
یه پیشنهاد. میتونستی آکوردهای آرپژت رو باره بگیری توی قسمتهای اوج، که خسته کننده نشه واسه شنونده.
سولوی زیر وکال رو هم میتونستی از پوزیشن های زیرتر استفاده کنی گاهی اوقات.
در کل خیلی خوب بود.

مهیار جونم نمیدونم چی کنم دیستورت نشن!!!
به جون خودم پنها رو همونایی میذارم که شما فرمودین!! :39: 75 برای آرپژ و ریتم و 35 برای ملودی با صدای 35 به 65 .. وکال هم وسط...
در مورد پیشنهادتون... چشم .. از این به بعد رعایت میشه ....

نمیدونم چرا همه از جور صیاد خوششون اومده!! :21: :21: .. خوب چی کنم .. فکر کردم قشنگ میشه .. نمیدونستم کمدی میشه که!! :21:

ودر آخر .. استاد خودتی... من تازه 3 سالمه بابا!!! :48:

شاد باشی و اکتیو مهیار جان.... :redguitar:

DesironnA
Sunday 16 May 2010, 02:09 PM
نمیدونم چی کنم دیستورت نشن!!!

شاد باشی و اکتیو مهیار جان.... :redguitar:
ببین عزیز دل من! شما اگه با میکروفن از گیتارت صدا میگیری، ولوم میکروفنت رو اونقدر کم کن که وقتی ریتم داری میزنی (اونم فورته)، اون رنگ سبز صدا هست؟!! اون یکم مونده تا قرمز بشه تنظیم بشه و قرمز نشه!
قرمز که بشه یعنی دیستورت شده!
واسه آرپژ هم چون حجم صداش کمتر از ریتمه، باز باید ولوم میکروفنت رو تنظیم کنی تا دیستورت نشه!
واسه وکال هم همینطور! فقط اینجا یه نکته هست!
وقتی میخوای صداتو بالا ببری، دهنت رو کمی از میکروفن دور کن تا صدات دیستورت نشه!
دیگه؟!:39:

DesironnA
Sunday 16 May 2010, 02:20 PM
بحث ریکورد رو میذاریم کنار!!!!!
آما !!!!
اون اول یجا از کروماتیک بجا استفاده کردی! خیلی خوب شده!
ضرب زدن روی گیتار رو من خیلی دوست دارم! آفرین!
اما من شرط میبندم این کار ایمپرووایز (بداهه نوازی) نیست!! چون سولویی که زدی جمله بندی داشت! جمله هایی که کار یکبار بداهه زدن نیست! اینجور که معلومه چند قطعه رو از قبل ساختی و (شاید) با مودلاسیون به هم چسبوندی! البته این نظر شخصی منه ها!
خیلی حسی سولو میزنی! یعنی خیلی از دفعات قبل بهتر و مسلط تر شدی.

به قول خودت شاد باشی و اکتیو....:guitarplay2:

hdhamid
Sunday 16 May 2010, 04:05 PM
منظور منم این نبود که این بداهه کلا برا اولین بار زده میشه و میذارم که!!!
منظورم آهنگیه که حاصل بداهه نوازی باشه ... من برای این آهنگ یه ریتمی انتخاب میکنم ... بعد روش 10 بار بداهه میزنم ... هر دفعه یه قسمت از بداهه بنظرم زیبا میاد .. برای اون ناحیه از آکورد و ریتم اونو کنار میذارم و الی آخر ...
تا میشه یه آهنگ که حاصل بداهه زدنه!!.... منظورم این بود گل پسر ...

در کل من حتما بد نوشتم .. منظور رو نرسونده!! ببخشین....

در ضمن خودت شاد باش و اکتیو .. :redguitar:
من که کلا شادم و اکتیو شکر خدا...!! You can see links before reply

DesironnA
Sunday 16 May 2010, 04:08 PM
منظور منم این نبود که این بداهه کلا برا اولین بار زده میشه و میذارم که!!!
منظورم آهنگیه که حاصل بداهه نوازی باشه ... من برای این آهنگ یه ریتمی انتخاب میکنم ... بعد روش 10 بار بداهه میزنم ... هر دفعه یه قسمت از بداهه بنظرم زیبا میاد .. برای اون ناحیه از آکورد و ریتم اونو کنار میذارم و الی آخر ...
تا میشه یه آهنگ که حاصل بداهه زدنه!!.... منظورم این بود گل پسر ...

خب باز هم این اسمش بداهه نوازی نیست جیگر طلا!!
بداهه نوازی یعنی اینکه یه بکگراند بذاری، اونوقت روش آن تایم سولو بزنی و ضبط کنی!!!
فهمستی کاکو؟!

DesironnA
Sunday 16 May 2010, 04:15 PM
تازه یه چیز دیگه برادر گلم!
تمام آهنگای اینسترومنتال با همین روش ساخته میشن!!!!
یعنی جو ستریانی میاد یه سیکل آکورد در نظر میگیره و روش خدا مرتبه بداهه نوازی میکنه. بعد بین اونا قسمتایی که خوشش اومده رو ورمیداره، جمله میسازه براش، بعد میچسبوندش به هم، میشه یه قطعه!!!

hdhamid
Sunday 16 May 2010, 04:19 PM
eeeeeeeee
من نمیدونستم ... شرمنده!!! sorry

hdhamid
Sunday 16 May 2010, 04:21 PM
دیگه هیچی... سلامتی شما.... تازه فهمیدم چه گندی میزدم تا الان!! مرسی!! You can see links before reply

Mohsen_M
Sunday 16 May 2010, 06:21 PM
درود بر شما عزیز دل،
بچه ها میگن دیوانه ای ولی حالا کامل اثبات شد! :24::24:
این خیلی خوبه! روان من یکی که پاک شد! کارت درسته جیگر طلا!:25:

HamedSedighi
Sunday 16 May 2010, 06:29 PM
اکسلنت:41:
خوشم اومد
به نظر می آید که از حالت بداهه فاصله گرفته است .

البته می دونم که منظورت این بوده : فی البداهه خلق کردی .

hdhamid
Sunday 16 May 2010, 06:49 PM
اکسلنت:41:

خوشم اومد
به نظر که از حالت بداهه .

البته می دونم که منظورت این بوده : فی البداهه خلق کردی .

آخــــــــــی .. خدا خیرت بده .. این کلمه فی البداهه بهتره تا "بداهه نوازی" برای این مورد من... مرسی

شاد باشید و اکتیو رفقا....:redguitar:

Black_Violin
Sunday 16 May 2010, 07:17 PM

ما نیز موافقیم....

hdhamid
Sunday 16 May 2010, 07:18 PM
وای خدااااااااااااااا :24:

سکته کردم خدا بگم چکارت کنه حمید.این چی بود ؟؟؟؟؟؟؟ خجالت نمیکشی؟؟؟؟؟شرم شرم
وای بر من :21: موسیقی یک کشور رو به مسخره گرفتی ها :24:
اما من خوشم اومد.اول فک کردم میخوای وصلش کنی به ملودی داریوش بعدش کلی خندیدم.افرین بر این خلاقیت جوانان ایرانی :5:

دشمنت سکته کنه مسعود جونم ..... :am

hdhamid
Sunday 16 May 2010, 07:19 PM
ما نیز موافقیم....

به به ... یهو بیاین منو ببرین تیمارستان و خلاص........:24:

Don_Ramtin
Sunday 16 May 2010, 09:13 PM
حمید جونم ! مرسی . کارت رو شنیدم . جالب بود . بالاخره اینم یه جور اجرای مرغ سحره دیگه !
اما گفتی :

آهنگ از آهنگای شکیلا با نام مرغ سحر هست ....
!
شکیلا خودش که هیچی ، باباش هم غلط کرده که این آهنگ مال اون باشه . شاید اون هم طبق معمول که قسم خوره همه ی آهنگ ها و موسیقی های خوب و قدیمی ما رو به گند بکشه ، این رو هم خونده باشه . اما آهنگ مال اون نیست . این تصنیف از ساخته های زنده یاد مرتضا خان نی داووده و شعرش رو هم شاعر بزرگ و آزاده ، زنده یاد ملک الشعرای بهار سروده بوده که این شعر دو بخش داره : یه بخش تغزلی ( همین که شما خوندی و معروفه ) و بخش دیگه ش سیاسیه که کمتر شناخته شده و اینجوری شروع میشه : عمر حقیقت به سر شد / عهد و وفا بی ثمر شد / ناله ی عاشق / ناز معشوق / هر دو دروغ و بی اثر شد ....
این تصنیف بارها و بارها و توسط بسیاری از خوانندگان اجرا شده که از مشهور ترین هاش می تونم به ملوک ضرابی ، نادر گلچین و استاد محمد رضا شجریان نام ببرم . امروزه بیشتر مردم اجرای استاد شجریان رو می شناسند که الحق عالیه و الان سالهاست که طبق یه قرار نا نوشته ، استاد در پایان کنسرت هاشون این تصنیف رو اجرا می کنند که البته مناسب شرایط اجتماعی و سیاسی امروز ما هم هست .
خوش باشی و پیروز . فعلا ، یا حق !

hdhamid
Sunday 16 May 2010, 10:17 PM
حمید جونم ! مرسی . کارت رو شنیدم . جالب بود . بالاخره اینم یه جور اجرای مرغ سحره دیگه !
اما گفتی :

!
شکیلا خودش که هیچی ، باباش هم غلط کرده که این آهنگ مال اون باشه . شاید اون هم طبق معمول که قسم خوره همه ی آهنگ ها و موسیقی های خوب و قدیمی ما رو به گند بکشه ، این رو هم خونده باشه . اما آهنگ مال اون نیست . این تصنیف از ساخته های زنده یاد مرتضا خان نی داووده و شعرش رو هم شاعر بزرگ و آزاده ، زنده یاد ملک الشعرای بهار سروده بوده که این شعر دو بخش داره : یه بخش تغزلی ( همین که شما خوندی و معروفه ) و بخش دیگه ش سیاسیه که کمتر شناخته شده و اینجوری شروع میشه : عمر حقیقت به سر شد / عهد و وفا بی ثمر شد / ناله ی عاشق / ناز معشوق / هر دو دروغ و بی اثر شد ....
این تصنیف بارها و بارها و توسط بسیاری از خوانندگان اجرا شده که از مشهور ترین هاش می تونم به ملوک ضرابی ، نادر گلچین و استاد محمد رضا شجریان نام ببرم . امروزه بیشتر مردم اجرای استاد شجریان رو می شناسند که الحق عالیه و الان سالهاست که طبق یه قرار نا نوشته ، استاد در پایان کنسرت هاشون این تصنیف رو اجرا می کنند که البته مناسب شرایط اجتماعی و سیاسی امروز ما هم هست .
خوش باشی و پیروز . فعلا ، یا حق !

سلام رامتین جان... بله در جریان وفور مرغ سحر در کار n خواننده هستم!! فقط خواستم بگم اینی که اینجا گذاشتم آکوردا و ملودیش از روی اجرای شکیلا هست ..

ولی از تکمیل این مورد خیلی ممنونم .... You can see links before reply
ببینم حالا شما با شکیلا مشکل داری چرا به باباش میگی غلط کرده!!!؟؟ :24:
ولی شکیلا خوبه هااااااااااا You can see links before reply چهره ی مظلومشو ببین... You can see links before reply

حق نگهدارت رامتین جان.....

Black_Violin
Sunday 16 May 2010, 10:18 PM
چه می کنه این بازیکن... :d

you3f
Sunday 16 May 2010, 10:33 PM
به به! به این کار.
به درد فیلمهای استیو مک کویین میخوره...
نیمه تگزاسی - آمریکایی - ...

hdhamid
Tuesday 18 May 2010, 06:35 PM
سلام ...
والا عارضم که در تاپیکی که مهیار عزیز ایجاد کردن . یک تم گذاشته بودن و از بچه های علاقمند خواسته بودن روش بداهه بزنن ..
منم این کار رو به بدترین شکل ممکن انجام دادم .. و یک بداهه ی مطلق رو پیاده کردم ... گفتم اینجا هم که کلکسیون منه بذارمش دیگه!!!

بداهه تصویری.... (You can see links before reply)با حجم 2.41 مگابایت ..

اینم لینک تاپیک مهیار گل .. هرکی علاقه داره میتونه تم کار رو از تاپیک مهیار جان بدست بیاره...

تاپیک بداهه نوازی مهیار (دسیرونا) ... (You can see links before reply)

Acoustic
Wednesday 19 May 2010, 07:47 PM
حمید عزیز عالی بود

hdhamid
Thursday 20 May 2010, 10:51 AM
سلام ....
برای بعضی دوستان که نت و تب سلام آخر خواجه امیری رو خواسته بودن .. تقدیم میکنم ..
هر چند کامل نیست ولی کارتونو راه میندازه... (بقیشم همین آکوردا و ریتمه دیگه!!)

نت و تبلچر با نرم افزار گیتار پرو... (You can see links before reply)

در ضمن .. دوئت هست .. ملودی و ریتم و آکورد...

hdhamid
Thursday 20 May 2010, 07:57 PM
سلام ...
در اینجا اون بداهه ای که مهیار عزیزم فرموده بودن بزنیم رو صوتی کردم برای دوستای دیال آپیم که مشکل دانلود دارن ..
بداهه صوتی حمید.... (You can see links before reply)

اینم تم کار که حجمش و کیفیتش کم شده ... (You can see links before reply)

شاد زی........:redguitar:

hdhamid
Friday 21 May 2010, 08:41 AM
سلام ....
من روی یک قطعه که ar.rad.24 (You can see links before reply)عزیز زده بودن همنوازی کردم .. فکر کنم بد نشده و شنیدنش جالب باشه براتون ...

برای دانلود دوئت اینجا (You can see links before reply) کلیک کنین..... :48: 586 کیلوبایت

برای دیدن تاپیک نمونه کارای دوست عزیزمون ar.rad.24 هماینجا (You can see links before reply) کلیک کنید....

با سپاس فراوان ....

شاد زی...... :redguitar:

Black_Violin
Friday 21 May 2010, 09:20 AM
سلام ....
من روی یک قطعه که ar.rad.24 عزیز زده بودن همنوازی کردم .. فکر کنم بد نشده و شنیدنش جالب باشه براتون ...

برای دانلود دوئت اینجا (You can see links before reply) کلیک کنین..... :48: 586 کیلوبایت

برای دیدن تاپیک نمونه کارای دوست عزیزمون ar.rad.24 هماینجا (You can see links before reply) کلیک کنید....

با سپاس فراوان ....

شاد زی...... :redguitar:

باباااااااااااااااااااااا اااااااا :41::41::41:
بسی مشعوفیدیم از این همنوازی باحال فقط سعی کن وقتی داری میزنی نفس نکشی چون صدا نفسهات میاد .:19::5: