PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اصفهان عشق با سه تار "حیران"

heiran
Wednesday 1 July 2009, 10:29 AM
سلام بر عشق و سلام بر عاشق و البته معشوق سلام نمیخواهد که عشق عاشق همان سلام است و تحیت به پیشگاه معشوق....

یاد دوستان آرام نمیگذاردمان و زیباتر اینکه این نا آرامگری خود گاه و ناگاه آرامگاه این نا آرمیده است.

این چند دقیقه را مدیون دو میهمان هستم . میهمانانی که خود صاحبند و غالب.یکی قدیمی و دیگری به ظاهر جدید...
آن قدیمی خواهرم زهراست که هیچگاه نور حضورش و زلال حرفهایش و قدرت افکارش اجازه نداد خودم را بیش از آنچه هستم ببینم...

وآن دوست تازه ساز با وقاریست که همین دیروز به هوای اتاقم رخت برکنده است...ویولن که البته تمام دارایی مادیم را به پایش ریختم به امید اینکه او هم به پای این پیمان تا پای جان بماند و بخواند.

زهرا آمد آواز خواند و من ساز زدم.او رفت اما هنوز سه تار در دستانم میخواند.باز هم وقت اذان مغرب باز هم ماز موسیقی و باز هم در حضور چراغهای خالی از نور...و باز هم یاد دوستان و حکایت خشک سیم و خشک چوب...

این همه حرف زدم ولی باید پیشیپیش از نقایص عذر بخوام مخصوصا" در ثانیه های آخر یه لحظه به اشتباه یک نت خارج از گام زده شد!!(من نبودماD:)

You can see links before reply

راستی یکی از دوستان به اصفهان عزیمت کردند که امیدوارم عشق همرهش باشد و به اصفهان عشق برسد...

fatemeh.1994
Wednesday 22 July 2009, 05:11 PM
این کلماتی که انقدر زیبا کنار هم چیده شدن و این آگاهی داشتن درباره ی زمان نواخته شدن قطعه ، دلنشینی بیش از حدش رو دو چندان میکنن ...!

آن رفیق قدیمی پایدار ، و این رفیق جدید بر سر پیمان.

ایام به کام*

ashkanos
Thursday 23 July 2009, 02:11 AM
محمد حسين جان زير ديپلم صحبت كن كه ما هم بفهميم!! هر كار كردم نتونستم دانلود كنم يه چك بكن لطفا!!!

heiran
Monday 27 July 2009, 11:32 AM
اشکان جان لینک چک شد و تصحیح.

بهنام77
Tuesday 28 September 2010, 02:00 AM
بی مقدمه و بی تعارف...
تعریفی نداره

lord-hamid
Monday 1 November 2010, 10:12 PM
dadash khili khateret mikham moragheb panjolet bash

dada ma ha zaiif zoafa chand vaght kar konim panjolemon

mesl shoma aziz mishe inham begam mah hashtom ke daram se tar kar mikonam