PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه کارت صدایی تهیه کنم

nasser.r
Sunday 5 July 2009, 11:31 PM
سلام دوستان
من می خوام که یک کارت صدا بگیرم که کیفت خوب داشته باشه و ورودی میکروفن نمی خوام چون یکی از ارگ ها میکسر خیلی قوی دار (psr2100) ولی میخوام 3تا ارگ بهش وصل بشه برای record .ورودی midi هم برام مهم نیست چون 3 ارگم usb داره و نیازی به پورت midi ندارم
قیمتش اگه بین 150 تا 250 باشه خوبه ....ولی کیفتش خیلی برام مهمه راستش یه چنتای پیدا کرم مدلش براتون مزنم
m-audio audio phie;2496
m-audio audio phie;192
m-audio delta1010lt
esi@julie ;192
خودم نظرم روی اولی هست.که قیمتشم165000 هست .شما تو رنج این قیمت چی پیشنهاد میکنید...
اگه دوستان هم نظر بدن و راهنمایی کنن ممنون میشم

Sensation
Monday 6 July 2009, 10:40 AM
در رابطه با کیفیت خوب طبیعی هست شما در امر رکورد ( ساز یا وکال ) هر چه قدر پول بیشتری بدید موفق تر خواهید بود.اما رد این رنج قیمت مدل پیشنهادی من همون 2496 هست.تقریبا این مدل ها همگی در یک ردیف و کارایی هستند و چندان تفاوتی رو نخواهند داشت.

nasser.r
Monday 6 July 2009, 11:41 AM
مرسی از لطفتون .
وقتی یکی از دوستان نظری میدن آدم با یقین خرید میکن. بازم مرسی

nasser.r
Tuesday 7 July 2009, 11:19 AM
مرسی sensation عزیز من چون میخوام یک pc هم بگیرم برای کارم کمی مایع تیله کم دارم و اینک شما هم گفتین 2496 خوب دیگه برا خریدش شک ندارم.

راستی اگه زحمتی نیست بگین چه سیستمی ببندم از لحاظ cpu. ram. mainboard .power. case .که بتونم باهاش کار قابل قبولی انجام بدم.
مرسی دوست عزیز

ast1356
Tuesday 7 July 2009, 02:58 PM
مرسی sensation عزیز من چون میخوام یک pc هم بگیرم برای کارم کمی مایع تیله کم دارم و اینک شما هم گفتین 2496 خوب دیگه برا خریدش شک ندارم.

راستی اگه زحمتی نیست بگین چه سیستمی ببندم از لحاظ cpu. ram. mainboard .power. case .که بتونم باهاش کار قابل قبولی انجام بدم.
مرسی دوست عزیز

سلام ناصر خان ، من فكر كنم براي يه دستگاه خوب بايد يه 600- 700 تومني پياده بشي.

تو به اين قيمت مي توني يه لپ تاپ خوب بگيري . همون كاري كه من كردم

يه acer 5837zg بگير بعدش هم يه كارت صداي m-audio
Fast Track Pro - 4 x 4 Mobile USB Audio/MIDI Interface with Preamps
You can see links before reply
You can see links before reply بگير ، من قيمت كردم درمياد 280 تومن.

و شما با 1 تومن يك سيستم حرفه اي خوب داريد.

Sensation
Tuesday 7 July 2009, 03:30 PM
سلام
دوستان امروز بخشي ايجاد شد براي مشاوره در زمينه كامپيوتر

ادامه بحث رو در اين بخش و در تاپيكي جداگانه مطرح كنيد ناصر جان.
از دوستان هم ممنونم.

تاپيك مربوط به بخش كامپيوتر : You can see links before reply

فقط ضمن مطرح كردن سوال هزينه و بودجه خودتون رو بيان كنيد تا متناسب با اون بحث به پيش بره.

در اين بحث به ادامه كارت صدا خواهيم پرداخت.

سري هاي جديد fast track هم بسيار مناسب هستند.

Mohammad.Imami
Tuesday 7 July 2009, 08:14 PM
دوست عزیز شما اگه قصد رکورد با کوالیتی بالایی رو دارید میبایستی حتما از میکروفون های کاندنسر استفاده کنیدکه برای راه اندازی اون احیتاج به یه کارت صدایا میکسرداریدکه فانتوم پاور داشته باشه.فکر نکنم میکسر یه ارگ بتونه کوالیتی رضایت بخشی داشته باشه.
من خودم Fast Track Pro دارم وخیلی هم ازش راضی هستم.اول هم یه2496 داشتم.ولی چون احتیاج به رکورد داشتم دادم واینو خریدم.
در ضمن دقت کنید که برای یه رکوردخوب عوامل زیادی دخیل هستند.مثل یه فضای آکوستیک وبدون نویز.
در کل بحث گسترده ای هست.سوالی بود در خدمتم.

Solo
Tuesday 7 July 2009, 11:56 PM
سلام
شما نمیتونی 3 تا ارگ رو به 2496 وصل کنی چون 2 تا ورودی بیشتر نداره .
برای این کار شما بیشتر به یه رک نیاز داری .
همون delta 1010 جواب کارت رو میده مگر اینکه یه میکسر جدا بگیری که به دردسرش نمی ارزه .
fast track هم اکسترنال هست و بیشتر بکار گیتاریست ها میاد و کسانی که از لپ تاپ استفاده میکنن .
برای میکرفون تا واقعا بهش نیاز پیدا نکردی برای خریدش اقدام نکن .
جهت اطلاع هم همینجا سوال کنی همه نظرشون رو میگن .