PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسابقات نوازندگی پیانو

صفحه ها : [1] 2

rumour
Tuesday 7 July 2009, 08:36 PM
دوستان اینجا می خوایم یک مسابقه بزاریم که یک قطعه انتخاب می کنیم بعد 1 مدت وقت میدیم بعد هم همه کارشونو بزارن و هر دفعه یکی داور بشه و قطعه انتخاب کنه ولی خودش دیگه نمی تونه بزنه.در ضمن باید نتشو بدید و یک بار در میون هم ایرانی باشه.
اولین بار داورش خودمم.
یک سونات از موتزارت ساده هم هست.
نتش رو شنبه میزارم. که تا اون موقع همه خبر دار بشن.

Mr_Mohammadreza
Tuesday 7 July 2009, 09:34 PM
خیلی پیشنهاد خوبیه
امیدوارم دوستان استقبال کنن

ari
Wednesday 8 July 2009, 09:30 PM
سلام دوست عزيز.
پيشنهاد خيلي جالبيه.از اين بابت از ابتكار نظرتون خيلي ساسگزاريم.اما پيشنهاد هم بدين كه چطور قطعه رو ارسال بكنيم. و همچنين ممكنه بعضيهامون پيانوي آگوستيك نداشته باشيم كه در صورت اجرا با ديجيتالي مشكل نوانس خواهيم داشت.

HamedSedighi
Thursday 9 July 2009, 12:06 AM
بسیار عالی.من پی دی اف رو دنلود کردم
اما به نظر تو ،درون یک فضای مجازی 6صفحه نواختن و داوری کردن در مورد اون کاری سخت نیست؟

به نظر من یک صفحه کافی ،چون آنجاست که تفاوت بین تجربه اشخاص ،تکنیک آنها و خلاقیت نمایان تر میشه.
سپاس

:redguitar:

rumour
Thursday 9 July 2009, 02:37 PM
اما به نظر تو ،درون یک فضای مجازی 6صفحه نواختن و داوری کردن در مورد اون کاری سخت نیست؟

به نظر من یک صفحه کافی ،چون آنجاست که تفاوت بین تجربه اشخاص ،تکنیک آنها و خلاقیت نمایان تر میشه.
سپاس

:redguitar:

باشه ولی یک صفحه هم توی این قطعه اون وقت نصفه نیمه میشه.تا آخر میزان 28 که تقریبا یک قسمت جدا به نظر میاد.(یک جمله)
You can see links before reply
حالا که جناب arch دانلود کردن من هم لینکو میزارم.در ضمن هر کس پیانو آکوستیک نداره بگه در نظر می گیریم.

Mr_Mohammadreza
Thursday 9 July 2009, 09:01 PM
سلام دوست عزيز.
پيشنهاد خيلي جالبيه.از اين بابت از ابتكار نظرتون خيلي ساسگزاريم.اما پيشنهاد هم بدين كه چطور قطعه رو ارسال بكنيم. و همچنين ممكنه بعضيهامون پيانوي آگوستيك نداشته باشيم كه در صورت اجرا با ديجيتالي مشكل نوانس خواهيم داشت.

من پیانو دیجیتال دارم میشه توضیح بدید نوانس چیه؟

justnooryes
Friday 10 July 2009, 02:29 AM
با سلام ،
پیشنهاد خوبی است اما بهتر است عنوان " مسابقه " را به آن نگوییم . یادمان باشد که فلسفه وجودی اینگونه فروم های هنری بیشتر به اشتراک گذاری و تسهیم لطایف و لذتهای زندگی است و نه مسابقه !
به هر حال پیشنهاد اجرایی خوب و قابل تقدیری است .
در ضمن فایل PDF را دانلود کردم ، فکر نمیکنم از عهده دولا چنگ های دست چپ برآیم اما مسلما تمرین خواهم کرد و از نوازندگی سایر دوستان بهره خواهم برد . شخصا منتظر قطعه ایرانی خواهم شد .
با تشکر

rumour
Friday 10 July 2009, 09:05 AM
دوستان همه که کارهای خودشونو گذاشتن و قطعه بهتر اعلام شد.اجرای خودمو میزارم. بعدش هم نوبت قطعه ی ایرانیه.

keeps_gettin_better
Sunday 12 July 2009, 12:30 AM
پیشنهاد بسیار خوبیه ولی من همچنان مشکل ضبط کردن کارام رو دارم. با موبایل که فاجعه است، با میکروفن هدفن هم فکر نکنم چیز مالی از آب در بیاد. دوستان چه جوری قطعات رو ضبط می کنن؟ (نگید باید برم یه میکروفن درست حسابی بخرم!)

سپاس به نظر من که کار سختی نیست. در جواب شما و دوست دیگری که گفتن چرا اسم مسابقه رو گذاشتین، به نظرم این کار فقط ایجاد یه جور انگیزه می شه برای بهتر نواختن قطعه مشخص شده و باعث می شه نوازنده سعی کنه قطعه رو تا می تونه بهتر بنوازه. برای همین هم هست که بهتره همه قطعه نواخته بشه چون قاعدتا متناسب با تعداد صفحه ها زمان داده می شه و هدف این نیست که کی سریع تر قطعه رو در میاره. در ضمن این قطعه در این فرمت 6 صفحه است، در کتاب classic favorites جلد یک، این موومان 3 صفحه است.

من پیانو دیجیتال دارم میشه توضیح بدید نوانس چیه؟منظور همون دینامیک قطعاته و این که piano یا forte بودن یک قطعه رعایت بشه. تا اون جایی که من می دونم توی پیانوی دیجیتال volume رو باید با یه دکمه ای چیزی تغییر داد و قوی و آروم ضربه زدن روی کلاویه ها تأثیر چندانی نداره (حداقل در مقایسه با پیانوی آکوستیک). اگه توضیحم ایراد داره دوستان تصحیح کنن.

HamedSedighi
Sunday 12 July 2009, 03:11 AM
پیشنهاد بسیار خوبیه ولی من همچنان مشکل ضبط کردن کارام رو دارم. با موبایل که فاجعه است، با میکروفن هدفن هم فکر نکنم چیز مالی از آب در بیاد. دوستان چه جوری قطعات رو ضبط می کنن؟ (نگید باید برم یه میکروفن درست حسابی بخرم!)

به نظر من که کار سختی نیست. در جواب شما و دوست دیگری که گفتن چرا اسم مسابقه رو گذاشتین، به نظرم این کار فقط ایجاد یه جور انگیزه می شه برای بهتر نواختن قطعه مشخص شده و باعث می شه نوازنده سعی کنه قطعه رو تا می تونه بهتر بنوازه. برای همین هم هست که بهتره همه قطعه نواخته بشه چون قاعدتا متناسب با تعداد صفحه ها زمان داده می شه و هدف این نیست که کی سریع تر قطعه رو در میاره. در ضمن این قطعه در این فرمت 6 صفحه است، در کتاب classic favorites جلد یک، این موومان 3 صفحه است.

منظور همون دینامیک قطعاته و این که piano یا forte بودن یک قطعه رعایت بشه. تا اون جایی که من می دونم توی پیانوی دیجیتال volume رو باید با یه دکمه ای چیزی تغییر داد و قوی و آروم ضربه زدن روی کلاویه ها تأثیر چندانی نداره (حداقل در مقایسه با پیانوی آکوستیک). اگه توضیحم ایراد داره دوستان تصحیح کنن.

دوست من ،هیچ جای این تاپیک ننوشتم "چرا اسم مسابقه رو گذاشتین" چرا نوشتین شما؟

در ضمن اگر که مقدار کمتری برای مسابقه و رقابت وجود داشته باشه افراد زیاد تری می توانند شرکت کنند و نه فقط افرادی با توانایی های خاص

سپاس

reza_marx
Sunday 12 July 2009, 09:54 AM
سلام. منم تبریک میگم فکر خوبیه اما قبلا هم یه مسابقه تو همین مایه ها آقا خشایار گذاشتن که اصلا استقبال نشد و تاپیک به خاطره ها پیوست. دوم اینکه منم با نظر دوستان موافقم قطعه یه کم طولانیه و در عین سادگیه برای بعضی ها مشکل چون بعضی از دوستان نمیتونن با دولا چنگ کنار بیان و خیلی ها شاغلن و شاید فقط جمعه هارو چند ساعتی وقت داشته باشن به نظرم اگه اول از نت های ساده تر که دو لا چنگ نداشته باشه و تو کلید سل نوشته شده باشه و اگه قطعه قطعه ای باشه که همه شنیده باشن بهتره و اگر midi یا حالا ضبط شده اون قطعه رو هم داشته باشیم و بذاریم در کنار نت که دوستای تازه کار تر دانلود کنن و اشکالاشونو با شنیدن اون بر طرف کنن خیلی بهتره اینجوری آمار شرکت کننده ها بالاتر میره و انگیزه بچه ها برای شرکت تو مسابقه های بعد بیشتر میشه و میتونیم یواش یواش نت ها رو سخت تر کنیم این نظر شخصی منه حالا اگه دوستان ایرادی میبینن بگن

ari
Sunday 12 July 2009, 10:13 AM
سلام دوست عزیز
منظورم شدت صداهاست.پیانو-فرته-کرشندو و......

ari
Sunday 12 July 2009, 10:21 AM
دوست عزیز سلام
کجا قطعه رو میذارین که دانلود کنیم؟

Mr_Mohammadreza
Sunday 12 July 2009, 10:32 AM
منم موافقم
برای شروع قطعه ی سنگینی رو انتخاب کردید...
من فکر کنم برای شروع یک قطعه ی ایرانی نسبتا ساده مثل کارهای آقای لاچینی رو انتخاب کنیم بهتره

reza_marx
Sunday 12 July 2009, 11:04 AM
منم موافقم نت های آقای لاچینی خوبه سی دی آهنگاشم همراهشه پائیز طلایی 1 رو من 3500 خریدم اکثر آهنگاشم همه خیلی ها شنیدن اما من هنوزم فکر میکنم یه مقدار واسه بعضیا سنگین باشه اینطور نیست؟ چون هدف ما اینه که بچه های تازه کار ترم شرکت کنن هرچند انقدر کارای آقای لاچینی زیباست که آدم نمیتونه ازشون صرفه نظر کنه و هر چقدرم که سخت باشه آدم بازم میخواد که تا آخره کار رو بزنه

keeps_gettin_better
Sunday 12 July 2009, 01:11 PM
دوست من ،هیچ جای این تاپیک ننوشتم "چرا اسم مسابقه رو گذاشتین" چرا نوشتین شما؟

در ضمن اگر که مقدار کمتری برای مسابقه و رقابت وجود داشته باشه افراد زیاد تری می توانند شرکت کنند و نه فقط افرادی با توانایی های خاص

سپاس

اون قسمت "چرا اسم مسابقه رو گذاشتین" برای دوست دیگر بود، نه شما! :icon_wink: شما گفتین داوریش کار سختیه من گفتن زیاد مهم نیست چون به نظرم هدف ایجاد انگیزه است. در ضمن به نظرم اجرای قطعات طولانی تر به توانایی نوازنده بستگی نداره، خیلی از آثار هستند (مثل بعضی از preludeهای شوپن) که کوتاه اند ولی اجراشون کار هر کسی نیست. من همچنان با اجرای نصفه ی یک قطعه مخالفم ولی در کل هر چی جمع بگه.

خب این جوری که از پست ها معلوم شد، این قطعه برای اکثر دوستان دشواره. من هم با نظر rezalo موافقم که یه قطعه ساده تر انتخاب کنیم و بعد یواش یواش سخت تر بشه. البته به نظر من نه دیگه به اون سادگی که ایشون مد نظرشونه به هر حال مسابقه باید یه کم به قول خارجیا challenging هم باشه. :icon_wink:

پیشنهاد من والس 16 شوپنه. یه نگاهی به نتش بندازین نظرتون رو بگین:

Mr_Mohammadreza
Sunday 12 July 2009, 03:25 PM
نتش که ساده بود ولی اگه فایل صوتی شو داری بذار

keeps_gettin_better
Sunday 12 July 2009, 06:56 PM
این هم فایل mp3اش. نظرتون رو بگین.

rumour
Sunday 12 July 2009, 07:10 PM
حالا این دفعه رو بزنید از دفعه بعد آسون ترش میکنیم

rumour
Monday 13 July 2009, 08:52 AM
حالا اینقدر این قطعه اون قطعه نکنید فعلا.همینو بزنید این دفعه تا دفعه بعد انتخاب می کنیم.

keeps_gettin_better
Monday 13 July 2009, 08:47 PM
بالاخره نتیجه چی شد؟ چه قطعه ای رو شدوع کنیم؟ کامل یا 1 صفحه؟!

reza_marx
Monday 13 July 2009, 09:01 PM
من میگم اصلا بیایم درس اول بیرو بزنیم :sarcastic:شوخی کردم آقا این نت دومیرو اگه میشه تو سایت
4shared آپلود کنید من نتونستم دانلود کنم

rumour
Monday 13 July 2009, 09:24 PM
شما این دفعه تا آخر میزان 28 بزنید.که سطح دوستان هم معلوم بشه و از دفعه بعد قطعه معقول تری انتخاب بشه

keeps_gettin_better
Tuesday 14 July 2009, 01:03 PM
خوب پس همه موافقن که 28 میزان اول سونات 16 موتزارت رو بزنیم؟

من میگم اصلا بیایم درس اول بیرو بزنیم :sarcastic:شوخی کردم آقا این نت دومیرو اگه میشه تو سایت
4shared آپلود کنید من نتونستم دانلود کنم

منظورتون همون والس شوپنه؟

rumour
Wednesday 15 July 2009, 02:16 PM
جناب keeps_gettin_better (You can see links before reply) شما هم بهتره شروع به نواختن بکنید تا عقب نمونید.فکر کنم چند تا دوستان شروع هم کردند

reza_marx
Wednesday 15 July 2009, 02:51 PM
آره همون والس 16 شوپن.منم میخوام شروع کنم اگه چرنیو برگمولرو پائیز طلایی بذارن

keeps_gettin_better
Wednesday 15 July 2009, 11:08 PM
این هم لینک دانلود والس 16 شوپن: You can see links before reply
4shared رو باید register می کردم حسش نبود! :icon_smile:

پیش به سوی سونات موتزرات! :ap

Mr_Mohammadreza
Thursday 16 July 2009, 11:53 AM
آقا ما آخر نفهمیدیم کدوم بزنیم.....
rumour خودت پیشنهاد دادی خودتم قطعی مشخص کن...

rumour
Thursday 16 July 2009, 11:57 AM
سونات موتزارت.هر دفعه داور تعیین می کنه که چه قطعه ای باشه.من که از اول گفتم

Mr_Mohammadreza
Thursday 16 July 2009, 12:51 PM
سونات موتزارت.هر دفعه داور تعیین می کنه که چه قطعه ای باشه.من که از اول گفتم
نصفه یا کامل؟

rumour
Thursday 16 July 2009, 01:45 PM
تا آخر میزان 28

shahram_t
Thursday 16 July 2009, 01:51 PM
آقا شرکت تو این مسابقه چطوریه ؟

یعنی همه میتونن شرکت کنن؟

rumour
Thursday 16 July 2009, 02:10 PM
آقا شرکت تو این مسابقه چطوریه ؟

یعنی همه میتونن شرکت کنن؟
بله شما قطعه رو کار کن بعد هم برای 4 شنبه ی هفته ی دیگه کارتو ضبط کن و بزار

rumour
Thursday 23 July 2009, 07:26 AM
همه شنبه قطعه هاتونو بزارید!

rumour
Saturday 25 July 2009, 02:49 PM
پس چی شد این قطعه ها؟

keeps_gettin_better
Saturday 25 July 2009, 03:19 PM
اگه خدا بخواد تا دوشنبه می ذارم.

Arash-hadian
Saturday 25 July 2009, 07:15 PM
بچه ها واقعا ازتون بخاطر چنین تاپیکی ممنونم. من پیانو نمیزنم ولی از اینکه میبینم پیانیستهای ما اینقدر فعالن واقعا خوشحالم .امیدوارم موفق باشید.
در ضمن اگر یه لطفی بکنید و به سوالی که در بخش "دانلود و درخواست آهنگ " بخش پیانو باعنوان "درخواست یک آهنگ از بچه های پیانیست (You can see links before reply) " جواب بدید ممنون میشم.

keeps_gettin_better
Monday 27 July 2009, 10:01 PM
چرا هیچ کس اجراشو نمی ذاره؟! من که قعلا دارم از 8-5:30 هر روز می رم کارآموزی، اصلا حال ندارم وقتی می رسم خونه پیانو بزنم! بقیه هم همین طورن؟ شاغل ان؟!

rumour
Tuesday 28 July 2009, 12:13 PM
چرا هیچ کس نزاشته.اونجوری که استقبال می کنین آدم توقع داره که بعدش هم ادامه بدین دیگه.
قرار بود دیروز بزارین قطعه هارو.

rumour
Wednesday 29 July 2009, 03:58 PM
این هم اجرای من که البته من تهران فقط یه کیبورد قدیمی کاسیو دارم به خاطر همین این بهترین اجرام نیست.دیگه شما ببخشید.

Mr_Mohammadreza
Wednesday 29 July 2009, 09:03 PM
این هم اجرای من که البته من تهران فقط یه کیبورد قدیمی کاسیو دارم به خاطر همین این بهترین اجرام نیست.دیگه شما ببخشید.
سلام
خوب بود
ولی یه کم از ریتم خارج میزدی و بعضی جاهاهم دستات مخصوصا دست چپت نمیکشید دولاچنگ بزنه.... و چون کلاویه های ارگ نرمه یه کم جای تعجب داره که نمیکشید
البته چون با ارگ زدی و پدال نداشتی از کیفیتش کم میکرد....
ولی در کل خوب بود منم تا 2 روز دیگه میزارم:piano:

keeps_gettin_better
Wednesday 29 July 2009, 11:01 PM
تمپو رو ثابت نگه دارین. هی تغییر می کنه. تریل های میزان های 15 و 17 اجرا نشدن. کلا هم بیشتر Moderato زدین تا Allegro. ولی اگه تمپو رو رو همون Moderato نگه دارین، باز خوبه.

در ضمن این قطعه اصلا نیازی به پدال نداره.

یعنی می شه من فردا یه وقتی کنم اجرای خودم رو ضبط کنم؟؟؟؟؟ :c

rezayamini
Thursday 30 July 2009, 09:11 PM
دولاچنگ هات در بعضی جاها سه لا چنگ میشد...نت هارو به قول استادم میخوردی.....

ولی خوب بود افرین...:D

rumour
Sunday 2 August 2009, 09:32 PM
مشکل تره روی کیبرد که!
چون نرمه آدم نمی تونه کنترل کنه.تاچ هم که نیست این کیبرده دیگه افتضاحه.هر وقت شد اجرای خوبشو می زارم.ولی تریل های اون 2 میزان نتونستم هنوز بزنم.
ممنون

keeps_gettin_better
Saturday 8 August 2009, 08:04 PM
این هم از اجرای من. لطفا نظر بدید. و خواهشا تمام اونایی که از مسابقه استقبال کردن هم اجراهاتون رو بذارین که جناب rumour برنده رو اعلام کنن و بعد بریم سراغ قطعه ی بعدی.

Mr_Mohammadreza
Sunday 9 August 2009, 11:52 AM
اینم اجرای من
نظر یادتون نره

Leon
Sunday 9 August 2009, 12:13 PM
مرسی بچه ها برای تاپيک قشنگتون.

پيشنهاد ميکنم که برای مرحله بعدی فقط نت دست راست و اکورد رو بزاريد تا هر کس خودش با توجه به استعداد موسيقيايش دست چپ رو اجرا کنه،اين برای قضاوت آسون تر هست تا اينکه نت کامل رو بزاريم چون با توجه به نوع ساز و کيفيت ضبط،قضاوت سخت ميشه !
باری ، بهر حال تاپيک در اختيار شما هست و نظر دوستان مصداق امر .

Mr_Mohammadreza
Sunday 9 August 2009, 12:34 PM
مرسی لئون
نظر خوبیه
موافقم
نفر اوله این مسابقه که رومر تعیین میکنه نت بعدی رو میزاره (البته فقط دست راست و آکورداش)

rumour
Sunday 9 August 2009, 12:39 PM

پيشنهاد ميکنم که برای مرحله بعدی فقط نت دست راست و اکورد رو بزاريد تا هر کس خودش با توجه به استعداد موسيقيايش دست چپ رو اجرا کنه،اين برای قضاوت آسون تر هست تا اينکه نت کامل رو بزاريم چون با توجه به نوع ساز و کيفيت ضبط،قضاوت سخت ميشه !

خیلی عالیه.فقط به شرط اینکه دوستان یه ذره سریعتر قطعه هارو بزارن.

rumour
Sunday 9 August 2009, 12:47 PM
اینم اجرای من
نظر یادتون نره

سلام
تا آخر میزان 28 بود که!

keeps_gettin_better
Sunday 9 August 2009, 01:00 PM
اینم اجرای من
نظر یادتون نره

به نظر من اجرای بی نقصی بود. آفرین! :pianoplay1: فقط چرا دو تا میزان آخر رو نزدی؟

در ضمن رو چه سازی این اجرا رو زدی؟

من خودم با پیانوی آکوستیک yamaha M112 زدم.

keeps_gettin_better
Sunday 9 August 2009, 01:07 PM

من کاملا مخالفم! برای این که اتفاقا این جوری قضاوت سخت تر می شه، چون دیگه هر کی هر جور دلش می خواد دست چپ رو می زنه و دیگه اصلا نمی شه مقایسه کرد؛ وقتی اجراها یکسان نباشن، چطور می شه اون ها رو با هم مقایسه کرد؟ در ضمن قطعات هم با نظر جمع انتخاب می شه و اون هایی که می بینن قطعه ای دست چپش سخته، می تونن اعلام کنن.

به هر حال این نظر من بود، ولی دموکراسی حرف اول رو می زنه!:am

rumour
Sunday 9 August 2009, 01:51 PM
من کاملا مخالفم! برای این که اتفاقا این جوری قضاوت سخت تر می شه، چون دیگه هر کی هر جور دلش می خواد دست چپ رو می زنه و دیگه اصلا نمی شه مقایسه کرد؛ وقتی اجراها یکسان نباشن، چطور می شه اون ها رو با هم مقایسه کرد؟ در ضمن قطعات هم با نظر جمع انتخاب می شه و اون هایی که می بینن قطعه ای دست چپش سخته، می تونن اعلام کنن.

حالا اونو بعدا رای میگیریم هر چی شد!

Mr_Mohammadreza
Sunday 9 August 2009, 03:07 PM
به نظر من اجرای بی نقصی بود. آفرین! :pianoplay1: فقط چرا دو تا میزان آخر رو نزدی؟

در ضمن رو چه سازی این اجرا رو زدی؟

من خودم با پیانوی آکوستیک yamaha M112 زدم.

سلام
تا آخر میزان 28 بود که!

سلام
مرسی .... ولی من فکر میکردم تا همین جا باشه.... 2تا میزان آخرش هم که چیزی نبود دیگه...
پیانو من دیجیتال یاماها ...

Mr_Mohammadreza
Sunday 9 August 2009, 03:10 PM

به نظر من وقتی قطعه ها یکسان باشند فقط به نوازندگی توجه میشه اما وقتی دست چپ رو نذاریم و هرکسی هرچی خواست بزنه علاوه بر نوازندگی کمی به خلاقیت هم توجه میشه که بهتره...

rumour
Sunday 9 August 2009, 03:14 PM
اون 2 تای آخر حالا خیلی مهم نیست .خیلی راحته.

keeps_gettin_better
Sunday 9 August 2009, 05:23 PM
اون 2 تای آخر حالا خیلی مهم نیست .خیلی راحته.

برای من که همچین هم راحت نبود! معمولا یکی دو تا نت رو می خوردم و نمی زدم. کار برد تا درست همشون صدا بدن.

Mr_Mohammadreza
Sunday 9 August 2009, 05:28 PM
نتایجو کی اعلام میکنی؟

Mr_Mohammadreza
Sunday 9 August 2009, 05:33 PM
برای من که همچین هم راحت نبود! معمولا یکی دو تا نت رو می خوردم و نمی زدم. کار برد تا درست همشون صدا بدن.
شما که اونجاشو مشکل داشتی چجوری بقیشو زدی؟

rumour
Sunday 9 August 2009, 07:12 PM
نتایجو کی اعلام میکنی؟

بین 2 نفر؟ یه ذره دیگه هم صبر می کنم شاید کسی بازم گذاشت.

keeps_gettin_better
Sunday 9 August 2009, 08:38 PM
شما که اونجاشو مشکل داشتی چجوری بقیشو زدی؟

با تمرین! ولی برای من اون دوتا میزان آخر سخت بود، خیلی جاهای دیگه اش سخت نبود. فکر کنم بستگی به توانایی های هر فرد داره و این که کدوم انگشتش ضعیف یا قویه.

rezayamini
Tuesday 11 August 2009, 10:00 PM
از همه بهتر به نظر من تا الان mohammadreza69 (You can see links before reply)
میشه بپرسم چند سالتونه؟؟؟چند وقته تمرین میکنید؟؟

keeps_gettin_better
Tuesday 11 August 2009, 10:41 PM
جناب rezayamini می شه شما که این تاپیک رو دنبال می کنید، اجرای خودتون رو هم بذارید؟!! خدایی اگه قراره این جوری استقبال شه که ... ! (البته من خودم هم دیر گذاشتم! D: )

rezayamini
Wednesday 12 August 2009, 12:25 AM
جناب rezayamini می شه شما که این تاپیک رو دنبال می کنید، اجرای خودتون رو هم بذارید؟!! خدایی اگه قراره این جوری استقبال شه که ... ! (البته من خودم هم دیر گذاشتم! D: )

بابا من یه سال پیانو میرم بابا دستم ضعیف برای اجرای این قطعه جیگر..

شماها 8 سال و 7 سال و اینا هستید...:piano:

مگه نه که از خدام بود...:d

rumour
Wednesday 12 August 2009, 07:56 AM
از اونجایی که کسی نیومد دیگه.
جناب mohammadreza69 برندس.قطعه بعدی انتخاب کن لطفا

Mr_Mohammadreza
Wednesday 12 August 2009, 09:51 AM
از همه بهتر به نظر من تا الان mohammadreza69 (You can see links before reply)
میشه بپرسم چند سالتونه؟؟؟چند وقته تمرین میکنید؟؟
سلام مرسی
من 19 سالمه
8 ساله پیانو میزنم

Mr_Mohammadreza
Wednesday 12 August 2009, 09:54 AM
از اونجایی که کسی نیومد دیگه.
جناب mohammadreza69 برندس.قطعه بعدی انتخاب کن لطفا
مرسی....
لطفا بگید فقط دست راست و آکورداشو بزارم یا کلشو؟

rumour
Wednesday 12 August 2009, 09:57 AM
قطعه تو ساده تر انتخاب کن به جاش آکورد بزار

Mr_Mohammadreza
Wednesday 12 August 2009, 11:37 AM
قطعه تو ساده تر انتخاب کن به جاش آکورد بزار
باشه تا آخر هفته قطعه رو میزارم

rezayamini
Wednesday 12 August 2009, 12:25 PM
سلام مرسی
من 19 سالمه
8 ساله پیانو میزنم

خوب خوبه هم سنیم..

من یه سال میزنم....

keeps_gettin_better
Wednesday 12 August 2009, 05:08 PM
بابا من یه سال پیانو میرم بابا دستم ضعیف برای اجرای این قطعه جیگر..

شماها 8 سال و 7 سال و اینا هستید...:piano:

مگه نه که از خدام بود...:d

من غلط بکنم 7-8 پیانو بزنم! 3-4 سال بیشتر نیست. تازه اصلا پیوسته نبوده. ولی خدایی فکر کنم برای کسی که یه ساله داره می زنه، این قطعه سخت باشه.

keeps_gettin_better
Wednesday 12 August 2009, 05:20 PM
مرسی....
لطفا بگید فقط دست راست و آکورداشو بزارم یا کلشو؟

به نظرم هم دست راست و آکورد رو، هم کاملش رو بذار هر کی هر کدوم رو خواست اجرا کنه. راستی قراره قطعات یه در میون ایرانی و کلاسیک باشه، نه؟

Mr_Mohammadreza
Wednesday 12 August 2009, 05:26 PM
به نظرم هم دست راست و آکورد رو، هم کاملش رو بذار هر کی هر کدوم رو خواست اجرا کنه. راستی قراره قطعات یه در میون ایرانی و کلاسیک باشه، نه؟
اینجوری که قضاوت خیلی سخت میشه...
من با دست راست و آکورد موافقم که کمی خلاقیتم توش باشه....
قطعه تا آخر هفته مشخص میشه که ایرانیه یا خارجه ولی مسلما کلاسیک نیست...

keeps_gettin_better
Wednesday 12 August 2009, 05:37 PM
اینجوری که قضاوت خیلی سخت میشه...
من با دست راست و آکورد موافقم که کمی خلاقیتم توش باشه....
قطعه تا آخر هفته مشخص میشه که ایرانیه یا خارجه ولی مسلما کلاسیک نیست...

می شه بگین چرا این جوری قضاوت سخت می شه؟! من البته با این قضیه "خلاقیت" اصلا مشکلی ندارم، ولی کلا این موضوع که فقط دست راست یه قطعه باشه و دست چپاش رو خود نوازنده بزنه یه کم عجیبه. من که تا حالا نشنیدم تو هیچ مسابقه ی "نوازندگی" پیانویی همچین موردی وجود داشته باشه.

اون آهنگسازی که قطعه رو می سازه، کلی فکر کرده که اون دست چپ ها رو نوشته! تازه اگه دست چپ ها هم همونی که آهنگساز نوشته، زده بشه، باز هم کلی جای خلاقیت هست برای نحوه ی نواختن اون قطعه. دقیقا به خاطر همینه که ممکنه یه قطعه رو با دو اجرای متفاوت از دو پیانیست حرفه ای متفاوت بشنویم، ولی فقط از یکیشون خوشمون بیاد. به خاطر همون قضیه خلاقیت است که می گم.

ولی باز هر چی جمع بگه! (که امیدوارم این دفعه بیشتر از 3 نفر باشه!!)

Mr_Mohammadreza
Wednesday 12 August 2009, 05:42 PM
می شه بگین چرا این جوری قضاوت سخت می شه؟! من البته با این قضیه "خلاقیت" اصلا مشکلی ندارم، ولی کلا این موضوع که فقط دست راست یه قطعه باشه و دست چپاش رو خود نوازنده بزنه یه کم عجیبه. من که تا حالا نشنیدم تو هیچ مسابقه ی "نوازندگی" پیانویی همچین موردی وجود داشته باشه.

اون آهنگسازی که قطعه رو می سازه، کلی فکر کرده که اون دست چپ ها رو نوشته! تازه اگه دست چپ ها هم همونی که آهنگساز نوشته، زده بشه، باز هم کلی جای خلاقیت هست برای نحوه ی نواختن اون قطعه. دقیقا به خاطر همینه که ممکنه یه قطعه رو با دو اجرای متفاوت از دو پیانیست حرفه ای متفاوت بشنویم، ولی فقط از یکیشون خوشمون بیاد. به خاطر همون قضیه خلاقیت است که می گم.

ولی باز هر چی جمع بگه! (که امیدوارم این دفعه بیشتر از 3 نفر باشه!!)
منم امیدوارم بیشتر از 3 نفر باشه...
به نظر من اصلا عجیب نیست....
ما باید فراتر از نت به یه قطعه نگاه کنیم. این درسته که آهنگساز سعی کرده بهترین دست چپو بسازه ولی یکی از راهها برای تقویت مهارت آهنگسازی همینه که دست چپ رو ما خودمون بزنیم...
البته چون بیشتر از سه نفر نیستیم و من با دست راست و آکورد موافقم و شما با کل قطعه همه چیز بستگی به نظر رومر داره که چی بگه... رومر...........

rumour
Wednesday 12 August 2009, 06:02 PM
قضاوت مهیج نفس ها در سینه ها حبس شده.
خوب من یه جورایی موافق قضیه ام.ولی به شرط اینکه با قطعه های ساده تر و اونایی که کمتر معروفا این کارو بکنیم.
من که دلم نمی خواد دست به قطعه های معروف بزنم.شب یهو روح طرف میاد به خواب آدم.
بعد هم قطعه ی ساده تر زودتر میشه در آورد که وقت برای دست جپ نوشتن هم بمونه.

Mr_Mohammadreza
Wednesday 12 August 2009, 06:11 PM
قضاوت مهیج نفس ها در سینه ها حبس شده.
خوب من یه جورایی موافق قضیه ام.ولی به شرط اینکه با قطعه های ساده تر و اونایی که کمتر معروفا این کارو بکنیم.
من که دلم نمی خواد دست به قطعه های معروف بزنم.شب یهو روح طرف میاد به خواب آدم.
بعد هم قطعه ی ساده تر زودتر میشه در آورد که وقت برای دست جپ نوشتن هم بمونه.
ok!!!!!!!!!
پس دست راست و آکوردای یه قطعه ی نه چندان معروف و تقریبا ساده رو به زودی میزارم. یا ایرانی یا خارجی و نه کلاسیک...

Mr_Mohammadreza
Thursday 13 August 2009, 11:02 AM
اینم نت سری دوم مسابقه دانلود (You can see links before reply)
نت ساده ای داره و چیزی که برای برنده شدن ارزش داره پرورش مناسب دست چپ هست....
البته فکر کنم نت تقریبا معروفی هم باشه ...
تا هفتم شهریور وقت دارید کاراتونو بزارید 8 شهریورم نتایج اعلام میشه

rumour
Thursday 13 August 2009, 12:17 PM
من که شروع کردم.دوستان این دفعه دیگه خیلی راحته شرکت کنید.

rezayamini
Thursday 13 August 2009, 09:12 PM
من غلط بکنم 7-8 پیانو بزنم! 3-4 سال بیشتر نیست. تازه اصلا پیوسته نبوده. ولی خدایی فکر کنم برای کسی که یه ساله داره می زنه، این قطعه سخت باشه.

من دارم طبق برنامه میرم جلو....شاید بتونم بزنم ولی اجرای خوبی نمیشه..

keeps_gettin_better
Thursday 13 August 2009, 10:41 PM
من دارم طبق برنامه میرم جلو....شاید بتونم بزنم ولی اجرای خوبی نمیشه..

ولی این دفعه این قطعه خیلی خیلی آسونه. البته باید آکوردهای دست چپش رو خودت بزنی که اگه تئوری موسیقی یه کم بلد باشی، راحته.

من که امشب 2-3 ساعتی وقت گذاشتم و دست چپاش رو نوشتم. حالا فردا هم تمرین می کنم و خیلی زود اجرای خودم رو می ذارم.

Peddy
Friday 14 August 2009, 04:53 PM
سلام و خسته نباشید

اول از همه من از همه عذر میخوام که تو سری اول مسابقات شرکت نکردم اما حتما تو این یکی شرکت میکنم
من چند روزی سفر بودم الان قطعه ی جدید رو دیدم و فهمیدم که باید دست چپ رو خودت بنویسی خیلی برام پالب بود و فکر کنم فکر جالبیه فقط باید اسم تاپیک رو بکنیم ((مسابقات نوازندگی و آهنگسازی پیانو)) به هر حال من از الان شروع میکنم

rumour
Friday 14 August 2009, 05:32 PM
سلام و خسته نباشید

اول از همه من از همه عذر میخوام که تو سری اول مسابقات شرکت نکردم اما حتما تو این یکی شرکت میکنم
من چند روزی سفر بودم الان قطعه ی جدید رو دیدم و فهمیدم که باید دست چپ رو خودت بنویسی خیلی برام پالب بود و فکر کنم فکر جالبیه فقط باید اسم تاپیک رو بکنیم ((مسابقات نوازندگی و آهنگسازی پیانو)) به هر حال من از الان شروع میکنم

چون قرار نیست همه ی قطعه ها این طوری باشه که دست چپ خودمون بنویسیم پس فکر کنم همین اسم بهتره.

jasmin
Wednesday 19 August 2009, 12:23 PM
سلام rumour عزيز
من به تازگي شروع به يادگيري موسيقي كردم
خواهش مي كنم منو در مورد خريد يك كارت صداي خوب البته با قيمت مناسب راهنايي كنيد .
اگه ميشه برند خوبي و به من معرفي كنيد.
ممنون ميشم

rumour
Wednesday 19 August 2009, 12:56 PM
سلام rumour عزيز
من به تازگي شروع به يادگيري موسيقي كردم
خواهش مي كنم منو در مورد خريد يك كارت صداي خوب البته با قيمت مناسب راهنايي كنيد .
اگه ميشه برند خوبي و به من معرفي كنيد.
ممنون ميشم

با سلام
فکر کنم شما از کاربران جدید هستید.
این تاپیک مخصوصه مسابقات هست و شما باید با توجه به موضوع تاپیک پست بزنید.
من متاسفانه کارت صدا استفاده نمی کنم و تخصصی هم ندارم ولی یه تاپیک مخصوص هست که شما اونجا مطرح کنید دوستان راهنمایی می کنن.
با تشکر

Mr_Mohammadreza
Thursday 20 August 2009, 06:00 PM
آقا حتما نباید 7 شهریور بذاریدا
قطعه ساده ایه بذارید دیگه

rumour
Thursday 20 August 2009, 08:59 PM
آقا حتما نباید 7 شهریور بذاریدا
قطعه ساده ایه بذارید دیگه

هنوز تموم نشده!

Mr_Mohammadreza
Tuesday 25 August 2009, 04:03 PM
تا آخر هفته بیشتر وقت نداریدا !!!!

Peddy
Wednesday 26 August 2009, 01:34 AM
سلام و خسته نباشید

خب من کارم رو گذاشتم شاید تحرکی به بقیه دوستان بده تا زود تر کاراشون رو بذارن

با تشکر

Mr_Mohammadreza
Wednesday 26 August 2009, 08:56 AM
سلام و خسته نباشید

خب من کارم رو گذاشتم شاید تحرکی به بقیه دوستان بده تا زود تر کاراشون رو بذارن

با تشکر
کارت خیلی خوب بود پدی عزیز ....
امیدوارم بقیه بچه هاهم زودتر کاراشنون بزارن تا بشه یه مقایسه ای نسبت به اونا بکنیم

rumour
Wednesday 26 August 2009, 10:32 AM
کارت خیلی خوب بود پدی عزیز ....
امیدوارم بقیه بچه هاهم زودتر کاراشنون بزارن تا بشه یه مقایسه ای نسبت به اونا بکنیم

من این وسط یه سری مشکلات پیش اومد که یه مدت وقتمو گرفت ولی تا هفتم میزارم حتما.:piano:

reza_marx
Wednesday 26 August 2009, 08:14 PM
من در جریان مسابقه نیستم زیاد اما کارت رو گوش دادم خیلی خوب بود

Mr_Mohammadreza
Wednesday 26 August 2009, 11:07 PM
خب شمام میتونی اجرای خودتو بزاری و تو مسابقه شرکت کنی
فقط تا هفتم بیشتر وقت نداریا

Peddy
Wednesday 26 August 2009, 11:34 PM

سلام و خسته نباشید

اول از همه باید از شما تشکر کنم که وقت گذاشتید و کار بنده رو دانلود کردید و گوش دادید

و دوم اینکه به قول دوست عزیزمون جناب mohammadreza69 شما هم میتونی شرکت کنی البته فک نکنم به این دوره برسی اما امیدوارم که شما رو هم تو شرکت کنندگان مسابقه ی بعدی ببینم

این رو خطاب به همه ی پیانیست ها میگم: باور کنید این مسابقات برای عذاب دادن شما برگذار نمیشن بلکه برای این هستن که شما تجربیات خودتون رو با دیگران تقسیم کنید و همچنین دیگران با شما و این مسابقات برای این هست که شما چیز جدید تری یاد بگیرید. باور کنید اگه بد بنوازید کسی شما رو مسخره نمی کنه باور کنید اگه تو مسابقه برنده نشید کسی شما رو اعدام نمیکنه باور کنید.... و باز هم میگم لطفا درخواست بنده رو رد نکنید و شرکت کنید این به نفع همه ی ماست باور کنید که اگه تعداد شرکت کننده ها زیاد باشه مسابقه خیلی هیجان انگیز تر میشه

با تشکر

AmonAmath
Thursday 27 August 2009, 12:53 AM
سلام بچه ها خوشحالم میبینم پیانیست های عزیز سخت مشغولن . پنجه هاتون همیشه کوک !

یاد روزهای خودم و کیبورد کردم گفتم بیام یه سری به شما عزیزان بزنم .
کار peddy & rumour عزیز رو هم گوش کردم . بهتون تبریک میگم .

با احترام .

reza_marx
Thursday 27 August 2009, 08:36 AM
مرسی اما واقعا من مشغلم خیلی زیاده بعضی وقتا حتی چند روز وقت نمیکنم پشت ساز بشینم خودم خیلی دوست دارم شرکت کنم سعی میکنم یه وقت خالی این وسطا ایجاد کنم و شرکت کنم

rumour
Saturday 29 August 2009, 09:44 AM
دوستان متاسفانه من فکر نکنم که امروز برسم قطعه بزارم ولی تا فردا یا پی فردا حتما میزارم.یعنی اصلا خونه نیستم که بزارم وگر نه آمادست.

Mr_Mohammadreza
Monday 31 August 2009, 11:19 AM
ما همچنان منتظریم

Peddy
Monday 31 August 2009, 02:23 PM
سلام و خسته نباشید

عجب بابا !!! دوستانی که دفعه قبل به همه غر میزدن که چرا کارتونو نمیارید الان خودشون...
امروز دوشنبه هست یعنی 3 روز بعد از مهلت تعیین شده !!!

rumour
Monday 31 August 2009, 02:28 PM
این هم کار من.
ولی گوش ندین سنگین تره من خودم که زدم اصلا گوش ندادم.تا حالا اجرا به این بدی نداشتم.ولی دیگه وقت هم ندارم.

Mr_Mohammadreza
Monday 31 August 2009, 10:01 PM
دوستان تا آخر هفته هم صبر میکنیم اگه کسی نگذاشت از بین همین دوکار انتخاب میکنم

rumour
Saturday 12 September 2009, 08:43 AM
دوستان تا آخر هفته هم صبر میکنیم اگه کسی نگذاشت از بین همین دوکار انتخاب میکنم

انتخاب شد؟

Mr_Mohammadreza
Saturday 12 September 2009, 10:23 AM
انتخاب شد؟
اگه بخوام از بین همین 2تا قطعه انتخاب کنم جناب پدی برنده مسابقس
هرچند که انتظار داشتم برنده به نکات عکس زیر توجه کنه....

rumour
Saturday 19 September 2009, 03:14 PM
بی خیاله تاِک شدین؟پدی جان قطعه بعدی انتخاب کن.فکر کنم این یکی با دست چپ باشه بهتره.

Peddy
Saturday 19 September 2009, 06:24 PM
سلام و خسته نباشید

سپهر جان من که نا امید شدم یابا من که میگم تعطیل کنیم بریم . اینطوری که نشد مسابقه!!! حداقل اینکه من نمی پسندم اینطوری نمیشه که مسابقه فقط بین دو نفر باشه این همه پیانیست اینجا هست مثلا جناب keeps gettin better بعد از یه غیبت طولانی الان کلی پست جدید زدند پس نشون میده ایشون وقت دارن و ایشون قول دادند که خیلی زور کارشون رو بذارن چون دست چپشون رو نوشته بودن ولی خبری از ایشون نیست به هر حال من که رغبتی ندارم

با تشکر

rumour
Saturday 19 September 2009, 07:26 PM
باشه بزار یه ذره تبلیغ کنیم(لول) بعد دوباره راه میندازیم.

Peddy
Saturday 19 September 2009, 07:31 PM
سلام و خسته نباشید

منم موافقم فکر خوبیه ولی الانش هم این تاپیک معروف هست اما خیلی ها متاسفانه تنبلی میکنن ولی باز هم تا اونجا که بشه باید تبلیغ بشه

با تشکر

keeps_gettin_better
Saturday 19 September 2009, 08:59 PM
سلام و خسته نباشید

سپهر جان من که نا امید شدم یابا من که میگم تعطیل کنیم بریم . اینطوری که نشد مسابقه!!! حداقل اینکه من نمی پسندم اینطوری نمیشه که مسابقه فقط بین دو نفر باشه این همه پیانیست اینجا هست مثلا جناب keeps gettin better بعد از یه غیبت طولانی الان کلی پست جدید زدند پس نشون میده ایشون وقت دارن و ایشون قول دادند که خیلی زور کارشون رو بذارن چون دست چپشون رو نوشته بودن ولی خبری از ایشون نیست به هر حال من که رغبتی ندارم

با تشکر

راستشو بخواین من دست چپش رو نوشته بودم و تمرین هم کرده بودم؛ ولی واقعا چون با ملودی دست راست حال نکردم، اصلا از چیزی که در اومده بود خوشم نیومد و برا همین نذاشتم. به هر حال اگه دوستنان منتظر اجرای من بودن، معذرت می خوام.

ولی کلاً جدا از من، بقیه چرا استقبال نکردن؟ اون اول که فکر کنم حداقل 7-8 نفر کلی گفتن چه ایده خوبی و ما حتما شرکت می کنیم، ولی جدی چی شد؟ اگه دوستان بگن که چرا شرکت نکردن، شاید بشه یه فکری کرد. مثلا آیا قطعه سخت بوده؟ یا آسون بوده؟ یا ...؟

Peddy
Saturday 19 September 2009, 09:24 PM
سلام و خسته نباشید

خواهش میکنم جناب keeps gettin better ولی مهم نبود که بد باشه یا خوب به نظر من شما باید میذاشتید در ضمن هنوز هم دیر نشده شما کارت رو بذار

بله من هم شما موافقم اون اوایل خیلی ها استقبال کردن اما وقتی موقع عمل رسید تعداد کمی باقی موندن

با تشکر

Peddy
Saturday 19 September 2009, 11:40 PM
توجه!! توجه!!
مسابقات نوازندگی پیانو

درود بر دوستان پیانیست نت آهنگ
خب من قصد دارم مسابقات رو دوباره راه بندازم اما:
1. دوستانی که شرکت میکنن فقط یک پست با محتوای اینکه ((من در مسابقات شرکت میکنم)) بزنند

2. دوستانی که اعلام میکنند که شرکت میکنند لطفا در نظر داشته باشند که باید کار رو تا آخرین مهلت اعلام شده در سایت قرار دهند اگر فکر میکنید امکان انجام این کار رو ندارید لطفا شرکت نکنید و اگر شرکت کردید و در دوره های مختلف بد قولی کردید در مسابقه شرکت نخواهید کرد

*نکته: اگر عذر شما موجه باشد و بد قولی شما به صورت مکرر نباشد مشکلی نیست

3. من درخواستم از همه ی پیانیست های این انجمن است! پس خودتون رو دست کم نگیرید و با توکل به خدا در مسابقه شرکت کنید همونطور که قبلا هم گفتم کسی که در مسابقه برنده نشه اعدام نمیشه!! پس لطفا شرکت کنید!! ما فقط میخوایم از تجربیات هم استفاده کنیم

4. شرط برگذاری دوباره ی مسابقات شرکت کردن بیش از 2 پیانیست هست

از امروز سه شنبه مورخ 1388/6/29 تا شنبه مورخ 1388/7/4 فرصت دارید تا بگید که شرکت میکنید

بنده در مسابقات شرکت خواهم کرد

دوستان اگه یه مقدار جدی و رسمی شد ببخشید ولی اینجا باید یه مقداری نظم پیدا میکرد

با تشکر

Mr_Mohammadreza
Sunday 20 September 2009, 08:30 AM
من در مسابقات شرکت میکنم

rumour
Sunday 20 September 2009, 09:05 AM
((من در مسابقات شرکت میکنم))

keeps_gettin_better
Sunday 20 September 2009, 09:37 PM
من هم هستم. ایشالله بد قولی هم نمی کنم! ;)

Peddy
Wednesday 23 September 2009, 09:13 PM
درود و خسته نباشید

دوستان پیانیست کجایید پس؟! این همه پیانیست تو این انجمن هست یعنی هیچ کدومتون نمیخواید خودتون رو محک بزنید؟! عجیبه به خدا!
این چند نفری که گفتن شرکت میکنن من از اول هم میدونستم که شرکت میکنند نیازی نبود پست هم بزنند چون قبلا ثابت کردند من بیشتر برای بقیه ی دوستان شروع مجدد کردم

من الان میتونم کلی پیانسیت اینجا نام ببرم که شرکت نمیکنن.

بازم یاد آوری میکنم آخرین مهلت اعلام آمادگی تا ساعت 21 روز شنبه مورخ 1388/7/4 هست
و کسانی که میخوان شرکت کنن اول پست قبلی بنده رو تو صفحه قبل بخونن چون مهمه!! (پس لطفا بخونید)

اگه کس دیگه ای شرکت نکنه دیگه واقعا نا امید میشم.من واقعا ازاین عدم مشارکت و بی روحی این بخش ناراحت هستم بابا یه تکونی به خودتون بدید!!
باز هم یاد آوری میکنم کسانی که قصد شرکت دارند پست قبلی بنده رو حتما بخوانند

با تشکر

shahram_t
Thursday 24 September 2009, 10:55 AM
من در مسابقه شرکت می کنم.

فقط فعلا نمی تونم . تا دو هفته آینده امکانش نیست.
شرمنده.

soroosh_269
Thursday 24 September 2009, 02:01 PM
سلام و درود
من در مسابقه :piano: شركت مي كنم
البته نمي دونم اگه سخت بود چي كار كنم و يكي هم اينكه من براي ضبط از موبايل استفاده مي كنم كه كلا هم صداي بعضي نت ها را عوض مي كنه يا اصلا ضبط نميكنه يا كشش اونا رو خراب مي كنه.البته من فقط مي خوام كنار دوستان باشم تو اين مسابقه و براي اين فكر نكنم كيفيت ضبط اهميت داشته باشه.در ضمن براي مسابقه هاي بعدي اگه ميشه وقت را زياد كنيد.مي دونم گفته بوديد فقط بگيد شركت مي كنيد ولي ديگه گفتم بذار بنويسم.

Peddy
Thursday 24 September 2009, 02:21 PM
من در مسابقه شرکت می کنم.

فقط فعلا نمی تونم . تا دو هفته آینده امکانش نیست.
شرمنده.

ممنون همین که شرکت میکنید خودش خیلی هست
شما مثلا میتونی تو دوره ی اول شرکت نکنی تا مشکلتون حل شه

با تشکر

سلام و درود
من در مسابقه :piano: شركت مي كنم
البته نمي دونم اگه سخت بود چي كار كنم و يكي هم اينكه من براي ضبط از موبايل استفاده مي كنم كه كلا هم صداي بعضي نت ها را عوض مي كنه يا اصلا ضبط نميكنه يا كشش اونا رو خراب مي كنه.البته من فقط مي خوام كنار دوستان باشم تو اين مسابقه و براي اين فكر نكنم كيفيت ضبط اهميت داشته باشه.در ضمن براي مسابقه هاي بعدي اگه ميشه وقت را زياد كنيد.مي دونم گفته بوديد فقط بگيد شركت مي كنيد ولي ديگه گفتم بذار بنويسم.

ممنون از مشارکتتون بله حق با شماست هدف فقط دور هم جمع شدن و استفاده از تجربیات همدیگر هست
هیچ مشکلی نیست اصلا کیفیت ضبط مهم نیست اما تا اونجا که تونستید کیفیت رو بالا ببرید
مطمئن باشید وقتی که تعیین میشه کافی خواهد بود
و همچنین سعی بر این هست که قطعات انتخابی نه زیاد سخت باشند و نه زیاد آسون در حدی هست که با تمرین میشه نواخت تنها چیزی که برنده رو از بقیه متمایز میکنه دقت به تکنیک ها و غیره هست

با تشکر

Leon
Thursday 24 September 2009, 03:36 PM
بسيار جالب هست اين تاپيک آفرين بچه های پيانيست.
از آنجا که بحث ، بحث مسابقه هست يک پيشنهاد داشتم برای دوستان.
فايل يک آهنگ رو بزاريد با نت ولی فقط تنظيم شده برای دست راست به همراه اکورد، اون وقت دوستن خودشن دست چپ رو با توجه به سليقه اجرا کنند،هر چه زيبا تر ،بهتر.
اين بيشتر حالات مسابقه داره تا يک نت رو فقط اجرا کنيد.
اين سيستم به خصوص برای آهنگ های ايرانی معرکه هست!

Peddy
Thursday 24 September 2009, 05:45 PM
درود و خسته نباشید

لئون جان ممنون از پیشنهادت اما این پیشنهاد رو قبلا هم داده بودید و در دوره ی قبل اجرا شده بود و اگر دوستان موافق باشند این روش رو به کار میگیریم

با تشکر

rumour
Thursday 24 September 2009, 05:55 PM
خوب دفعه قبل من موافقت کردم ولی این دفعه فکر کنم یه چند دوره به صورت معمولی برگزار بشه که قشنگ جا بیافته بعد کم کم این کارو بکنیم.چون این طوری یه مقدار مشکل میشه و ممکنه دوستان نتونن این کارو بکنن.بعدش هم این کار باید آدم از قطعه خوشش بیاد وگر نه ممکنه با میل این کار انجام نشه.
راستی ائون جان شما چرا شرکت نمی کنید؟

Peddy
Thursday 24 September 2009, 06:38 PM
خوب دفعه قبل من موافقت کردم ولی این دفعه فکر کنم یه چند دوره به صورت معمولی برگزار بشه که قشنگ جا بیافته بعد کم کم این کارو بکنیم.چون این طوری یه مقدار مشکل میشه و ممکنه دوستان نتونن این کارو بکنن.بعدش هم این کار باید آدم از قطعه خوشش بیاد وگر نه ممکنه با میل این کار انجام نشه.
راستی ائون جان شما چرا شرکت نمی کنید؟

موافقم!
میتونیم به این صورت کار کنیم که مثلا دو دوره با دست چپ میزنید دوره ی بعدی یک قطعه ی بدون دست قرار میدید و این چرخه ادامه پیدا میکنه

چون من فکر میکنم حالا که تعداد شرکت کننده ها زیاد شده و تنوع زیادی ایجاد شده امکان داره کسی اصلا از نوشتن دست چپ سر در نیاره یا اصلا بلد نباشه که چی کار کنه در حالی که ممکنه بعضی دیگر تا حدودی آهنگسازی بلد باشند

پس ما نوازندگی رو مد نظر قرار میدیم تا به دوستان ظلم نشه فقط گاهی وقت ها بعد از دو دوره نوازندگی یه قطعه ی بدون دست چپ برای تنوع گذاشته میشه که میتونیم شرکت در اون رو اختیاری کنیم البته باید در نظر داشت که اگه کمتر از 3 نفر شرکت کنن برگزار نخواهد شد

موافقید؟

rumour
Thursday 24 September 2009, 06:48 PM
بله خوبه حالا باز صبر کنیم نظر بقیه هم مطرح بشه.

keeps_gettin_better
Friday 25 September 2009, 12:12 AM
من هم با peddy موافقم. فوکوس روی نوازندگی باشه، هر از چند گاهی هم روی آهنگسازی.

Peddy
Saturday 26 September 2009, 08:29 PM
درود و خسته نباشید

خب مهلت اعلام آمادگی 1 ساعت پیش تموم شد.به هر حال ممکن هر کسی یه مشکلی داشته باشه اما اگه دلیل بعضی ها ترس و غیره بود واقعا متاسفم!!!

خب دوره ی اول مسابقات نوازندگی پیانو رو شروع میکنیم کسی قطعه ی پیشنهادی داره؟ اگه دارید اینجا مطرح کنید

باتشکر

Peddy
Sunday 27 September 2009, 09:42 PM
درود و خسته نباشید

دوستان چی شد پس ؟ کسی پیشنهادی برای قطعه ی بعدی نداره؟
چرا کسی چیزی نمیگه؟

با تشکر

hossein_faran
Sunday 27 September 2009, 10:30 PM
با سلام.من یه پیانیست هستم و در حال حاضر کارهای پیانوم اتود sol minour mojhkovski و the flight of bumble bee تنظیم korsakov .
من دوس دارم شرکت کنم ولی اصلا توضیحاتتون مفهوم نیست
این چه مسابقه ای که توش زنده نمیشه اجرا کرد واز طرفی از کجا معلو طرف کار خودشو بزاره؟

keeps_gettin_better
Sunday 27 September 2009, 10:45 PM
با سلام.من یه پیانیست هستم و در حال حاضر کارهای پیانوم اتود sol minour mojhkovski و the flight of bumble bee تنظیم korsakov .
این چه مسابقه ای که توش زنده نمیشه اجرا کرد واز طرفی از کجا معلو طرف کار خودشو بزاره؟

بابا خدایی کارت درسته! فکر کنم این اتود سل مینور سخت ترین اتود moszkowski باشه، نه؟

درباره سوالتون، اولا چه طور ممکنه که امکان اجرای زنده روی سایت وجود داشته باشه؟ دوم این که من خودم به همه اطمینان دارم، آخه کسی قرار نیست چیزی رو اینجا اثبات کنه و جایزه ای هم به کسی که برنده می شه نمی دن. دلیلی برای تقلب وجود نداره!

در زمینه قطعه ی انتخابی، من یه سوال بپرسم: همچنان نظر روی قطعات ساده است؟ اگه این طوری من نظرم رو والس 16 شوپنه که اول همین پست هم معرفیش کردم و لینک نت و آهنگش هم هست. اگر قطعه ی سخت تر مد نظره، پرلود در دو مینور باخ یا moment musical شماره 3 شوبرت رو پیشنهاد می کنم.

حالا جدا از این ها، به نظر من این که کسانی که پیانوی دیجیتال دارن مستقیماً پیانوشون رو به کامپیوتر وصل کنن و ضبط کنن یه کم بی عدالتی در حق کسانیه که پیانو آکوستیک دارن. این طور فکر نمی کنین؟

Peddy
Sunday 27 September 2009, 10:51 PM

درود و خسته نباشید

دوست عزیز ممنون اگه دوست داشتید میتونید در مسابقات شرکت کنید اما فکر نکنم توضیحات نامفهوم باشه هرجا مشکلی بود سوال کنید تا قضیه روشن بشه
و در مورد سوال دومتون باید بگم که بله شما درست میفرمایید معلوم نمیشه که خود شخص کارش رو زده یا نه اما در عوض ما اینجا به کسی اگه عالی بزنه و اول بشه جایزه نمیدیم ! هدف از شرکت در این مسابقات مقایسه نوازندگی خودتون با پیانیست های دیگست حالا هرکی دوست داره بره بده استادش براش بزنه بیاره اینجا بذاره اول هم بشه اما چیزی بهش نمیرسه فقط سر خودش رو کلاه گذاشته ارزش این مسابقات اینه که شما سطح خودت رو با دیگران مقایسه کنید همین!

با تشکر

hossein_faran
Sunday 27 September 2009, 11:02 PM
اره تقریبا یه دونه ازین بالاتره سل مازور . من با 140 هم زدم(البته ضرب آهنگش تریوله در کسر میزان 4/4 ).هفته آینده تو یه رسیتال تو آمل اجراش میخوام کنم

در مورد ابن حرفتون موافقم.به نظر من بهتره مسابقه به صورت نوشتن نت برگزار بشه.
چون اولا انصاف رعایت میشه ثانیا ذوق و سلیقه ی دوستان در ابدا و خلاقیت سنجیده میشه

البته من با این ایده موافقم به شرطی که شرایطش محیا بشه.
در ضمن من دیگه والس شوپن نمیزنم.همش یه تمرین زدم ازش
من عاشق جز و بلوزم الان حدود 2 ماه دارم رو جز هانون کار میکنم یه تمرینش هست باس متحرک
آخرت قطعس

hossein_faran
Sunday 27 September 2009, 11:07 PM
درود و خسته نباشید

دوست عزیز ممنون اگه دوست داشتید میتونید در مسابقات شرکت کنید اما فکر نکنم توضیحات نامفهوم باشه هرجا مشکلی بود سوال کنید تا قضیه روشن بشه
و در مورد سوال دومتون باید بگم که بله شما درست میفرمایید معلوم نمیشه که خود شخص کارش رو زده یا نه اما در عوض ما اینجا به کسی اگه عالی بزنه و اول بشه جایزه نمیدیم ! هدف از شرکت در این مسابقات مقایسه نوازندگی خودتون با پیانیست های دیگست حالا هرکی دوست داره بره بده استادش براش بزنه بیاره اینجا بذاره اول هم بشه اما چیزی بهش نمیرسه فقط سر خودش رو کلاه گذاشته ارزش این مسابقات اینه که شما سطح خودت رو با دیگران مقایسه کنید همین!

با تشکر

درسته واقعا منم گفتم بهترین شیوش نت نویسیه

Peddy
Sunday 27 September 2009, 11:08 PM
درود و خسته نباشید

منظورتون رو نفهمیدم ؟ مسابقه به صورت نوشتن نت باشه؟ خب ما که نت قطعه رو میدیم که بنوازند پس چیزی برای نوشتن نت نمیمونه مگر اینکه منظورتون آهنگسازی باشه

و در مورد موافقتون هم من نفهمیدم با کدوم ایده موافقت کردید و شرایط چی مهیا باشه؟

با تشکر

hossein_faran
Sunday 27 September 2009, 11:20 PM
درود و خسته نباشید

منظورتون رو نفهمیدم ؟ مسابقه به صورت نوشتن نت باشه؟ خب ما که نت قطعه رو میدیم که بنوازند پس چیزی برای نوشتن نت نمیمونه مگر اینکه منظورتون آهنگسازی باشه

و در مورد موافقتون هم من نفهمیدم با کدوم ایده موافقت کردید و شرایط چی مهیا باشه؟

با تشکر

عرض کردم اولا مسابقه شما نواقصی داره که به نظر من بهتره یه ایده مناسب تر راجع بهش داده شه و به صورت بهتری برگزار شه و در این شرایط به نظر من حالا که داریم بچه های پیانیست رو جمع میکنیم بهترین ایده در این شرایط آهنگسازی یا تنظیم سولو که به نظر من استقبال بهتری هم خواهد داشت
در ضمن منظورم از ایده همن بیانتون بود که فرمودین ممکنه بده استادشو اینا....

hossein_faran
Sunday 27 September 2009, 11:25 PM
اره تقریبا یه دونه ازین بالاتره سل مازور . من با 140 هم زدم(البته ضرب آهنگش تریوله در کسر میزان 4/4 ).هفته آینده تو یه رسیتال تو آمل اجراش میخوام کنم

در مورد ابن حرفتون موافقم.به نظر من بهتره مسابقه به صورت نوشتن نت برگزار بشه.
چون اولا انصاف رعایت میشه ثانیا ذوق و سلیقه ی دوستان در ابدا و خلاقیت سنجیده میشه

البته من با این ایده موافقم به شرطی که شرایطش محیا بشه.
من عاشق جز و بلوزم الان حدود 2 ماه دارم رو جز هانون کار میکنم یه تمرینش هست باس متحرک
آخرت قطعس

منظورم از ایده تو این بخش همین ایده مسابفه نوازندگی پیانو بود

Peddy
Sunday 27 September 2009, 11:35 PM
درود

خب دوست عزیز ممنون از توضیحاتتون میشه یه مقدار بیشتر در مورد پیشنهادتون توضیح بدید مثلا اینکه روش کار به چه صورت هستش؟
تا انشا الله اگه طرح کاملی بود به کار بگیریم

با تشکر

keeps_gettin_better
Monday 28 September 2009, 12:42 PM
آخرت قطعس

منظورت چیه که دیگه والس شوپن نمی زنی؟ یعنی چی یه "تمرین" ازش زدی؟ مگه والس های شوپن تمرین حساب می شن؟!

rumour
Monday 28 September 2009, 01:35 PM
خوب بابا اسم اینجا مسابقات نوازندگیه پیانو نه آهنگسازی که!
حالا گفتیم هر چند وقت دسته چپ قطعه هارو بنویسیم که تنوفع هم بشه.
فور الیزه چه طوره؟

keeps_gettin_better
Monday 28 September 2009, 02:26 PM
فور الیز یه کم به قول خارجی ها overplayed نیست؟!

کسی نمی خواد راجع به پیشنهادای من نظر بده؟! موافقین، مخالفین؟!

Peddy
Monday 28 September 2009, 03:23 PM
درود و خسته نباشید

خب خب خب.
فور الیز خوبه اما بهتر از این هم پیدا میشه

و در مورد والس شوپن که جناب keeps gettin better (میشه اسمتون رو بگید واقعا نوشتن آیدی تون سخته) گفتن رو چون لینک توی صفحه ی اول رو میزدم نتونستم دانلود کنم اما الان تو صفحه دو پیدا کردم الان دانلود میکنم نظرم رو میگم

با تشکر

rumour
Monday 28 September 2009, 08:20 PM
one man's dream از یانی چه طوره؟خیلی کار قشنگیه!

Peddy
Monday 28 September 2009, 09:14 PM
درود و خسته نباشید

خوبه !
خب دوستان الان دو تا قطعه داریم که عالی هستن :
1. One Man's Dream - Yanni

2. Waltz in A Minor - Fredric Chopin

خب حالا نظرخواهی میکنیم لطفا کسانی که اعلام آمادگی برای شرکت در مسابقه کردن بگن کدوم قطعه رو انتخاب میکنن
انتخاب با شماست (دموکراسیو حال میکنی؟ لول)

با تشکر

hossein_faran
Monday 28 September 2009, 10:20 PM
منظورت چیه که دیگه والس شوپن نمی زنی؟ یعنی چی یه "تمرین" ازش زدی؟ مگه والس های شوپن تمرین حساب می شن؟!

ببخشید اگه دیر جواب دادم.
آقا راستش من بیشتر کلاسیک رو واسه قوی شدن و راه افتادن پنجه وتکنیک کار میکنم و زیاد از اونا به عنوان یک آهنگ و الگو برای کارم استفاده میکنم البته میدونم که والس نوعی رقص حساب میشه و قشنگه ولی سلایق فرق داره و من یکی از والس ها رو بیشتر نزدم....

من دوس دارم یه آهنگ ساز populer بشم ولی نه یه آماتور بلکه یه چیز مثل بهروز صفاریان و فواد حجازی لازمشم اینه که به همه ی سبکا آشنایی داشته باشم و پنجه هام نیز قوی باشه

درود

خب دوست عزیز ممنون از توضیحاتتون میشه یه مقدار بیشتر در مورد پیشنهادتون توضیح بدید مثلا اینکه روش کار به چه صورت هستش؟
تا انشا الله اگه طرح کاملی بود به کار بگیریم

با تشکرمیدونین من میگم اگه بچه ها موافقن یکی دو تا از کارای اصیل ایرانی مثل الهه ی ناز یا گل سنگ ....و یا هر کاری غیر ایرانی که عزیزان تمایل دارند رو انتخاب کنیم و هر کسی به سلیقه اش یه solo piano خوشگل واسه دست چپ و راستش تنظیم کنه و نتش رو به صورت مکتوب یا میدی بزاره و اینجوری نظر بدیم.میدونین اینجوری شاید از در کنار هم بودن لاقل یه چیز نو بشه در آورد تا اینکه کارایی مثل شوپن و .... رو که هم سوزه ی تکراری هستش هم فعلا اونجوری شرایطش جور نیست انجام بشه بهتره

البته نظر شخصیمه.باز هر جور صلاح عزیزانه

Peddy
Monday 28 September 2009, 11:03 PM
میدونین من میگم اگه بچه ها موافقن یکی دو تا از کارای اصیل ایرانی مثل الهه ی ناز یا گل سنگ ....و یا هر کاری غیر ایرانی که عزیزان تمایل دارند رو انتخاب کنیم و هر کسی به سلیقه اش یه solo piano خوشگل واسه دست چپ و راستش تنظیم کنه و نتش رو به صورت مکتوب یا میدی بزاره و اینجوری نظر بدیم.میدونین اینجوری شاید از در کنار هم بودن لاقل یه چیز نو بشه در آورد تا اینکه کارایی مثل شوپن و .... رو که هم سوزه ی تکراری هستش هم فعلا اونجوری شرایطش جور نیست انجام بشه بهتره
درود
دوست عزیز بابت تو ضیحاتتون ممنون

راستش این طرحی که شما فرمودید یه دوره انجام شده بود (به صفحه های 5 , 6 , 7 مراجعه کنید)
و من در یکی از پست هام (فکر کنم تو صفحه ی 8) عرض کردم که بعد از دو دوره نوازندگی یه قطعه رو با آکوردهاش قرار میدیم تا دوستان دست چپ بنویسن
در ضمن اجرای این مورد یه مقدار مشکل هست چون تنوع شرکت کننده ها زیاد هست و ممکن هست کسی اصلا بلد نباشه دست چپ بنویسه یا بر عکس یکی آهنگ سازی بلد باشه و اینطوری قضاوت غیر عادلانه هستش اما برای این که همه از تجربه ی دوستان دیگه در آهنگسازی بی بهره نمونن 3 دوره یک بار اینکار رو آنجام میدیم

با تشکر

hossein_faran
Monday 28 September 2009, 11:11 PM
:ilovemusic:پس هر وقت خواستین این کارو بکنین واسه ما یه پیغام حصوصی بزنین خبر کنین
موفق باشین

rumour
Tuesday 29 September 2009, 11:55 AM
One Man's Dream - Yanni

soroosh_269
Tuesday 29 September 2009, 01:34 PM
سلام و درود
نظر من هم One Man's Dream - Yanni هست.

keeps_gettin_better
Tuesday 29 September 2009, 09:41 PM
من که همچنان همون والس در لا مینور شوپن رو پیشنهاد می کنم. آسون هم هست. حالا باز هر چی اکثریت بگه.

Peddy
Wednesday 30 September 2009, 09:25 PM
درود و خسته نباشید

دوستان دیگه نمیخوان رأیشون رو اعلام کنن؟
ما منتظر شما هستیم؟ تا الان 3 نفر one mans dream و یک نفر waltz 16 و باید دو نفر دیگه رأی خودشون رو بگن شامل : mohammadreza69 و shahram.t.a عزیز میشه ما منتظر شما دوستان هستیم
در ضمن رأی من هم با توجه به علافه ام به قطعات یانی کاملا مشخص که چی هست

با تشکر

vahidpsr
Thursday 1 October 2009, 07:29 AM
one man's ياني كه خيلي ساده است. اگه از ياني مي زنيد بهتره آهنگ reflex يا farewell بزنيد. البته من خودم روي marching season ياني تاكيد دارم كه خيلي آهنگ سريع و زيبايي است.

Peddy
Friday 2 October 2009, 07:48 PM
درود و خسته نباشید

دوست عزیز vahidpsr تنوع شرکت کننده ها زیاد هست و ما شرکت کننده داریم که 1 سال کار کرده و شرکت کننده ی دیگری هم داریم که 8 ساله پیانو کار کرده و این باعث میشه که خیلی قطعه ها رو نتونیم برای مسابقه انتخاب کنیم
marching seasons نت سختی داره و شامل ریتم های لنگ هست که برای اجرا میتونه برای خیلی ها سخت باشه و در مورد بقیه نت هایی هم کفتید باید بگم که بد نیست اما بازم هم میگم ممکن هست برای بعضی سخت باشه مثلا نت reflection of passion تکنیک هایی داره که باید انگشتان تفکیک شده باشه تا بشه به خوبی آنها رو نواخت و ّfarewell رو هم نتش رو ندیدم

با تشکر

Amirrelax
Saturday 3 October 2009, 08:41 AM
ببخشید که این پست را این جا میز نم
جناب vahidpsr نت farewell را دارید برای دانلود بزارید

Peddy
Sunday 4 October 2009, 02:54 PM
درود و خسته نباشید

خب ظاهرا دیگه کسی نمیخواد نظر جدید بده
پس

مسابقات نوازندگی پیانو __دوره ی اول:

قطعه انتخابی: One Man's Dream - Yanni
تاریخ شروع : یکشنبه 88/07/12
آخرین مهلت تحویل نمونه کار : 88/08/03

موفق باشید

rumour
Sunday 4 October 2009, 04:46 PM
and here we go again

Mr_Mohammadreza
Thursday 8 October 2009, 03:36 PM
ببخشید جناب پدی من چندروز به اینترنت دسترسی نداشتم...
منم با رویای یک مرد موافقم

Peddy
Thursday 8 October 2009, 06:01 PM
درود و خسته نباشید

خب خوبه.
امیدوارم همه ی دوستان پست بنده رو تا الان دیده باشند ک یه موقع وقت کم نیارن

در کل همگی موفق باشید

Porya
Friday 9 October 2009, 09:07 PM
چقدر عالی !!
این اولین اهنگی بود که من به طور کامل یاد گرفتم و میتونم بگم تو هیچ اهنگی مٍثل این تسلط ندارم
اهنگو باید همینجا بزاریم؟
بعد یه سوال دیگه باید اهنگو میکس شده بزاریم یا خام؟
مرسی

Peddy
Saturday 10 October 2009, 04:14 PM
درود و خسته نباشید

بله دوست عزیز آهنگ رو باید همین جا بذارید
و قطعه هم باید خام باشه

با تشکر

Porya
Wednesday 14 October 2009, 08:49 PM
دوستان من کارمو اماده کردم
حجمش 1.5 مگ هستش

soroosh_269
Thursday 15 October 2009, 11:19 AM
سلام و درود
پوريا جان عالي بود و باحال
من در حدي نيستم كه بخوام نظر بدم فقط من يه چيزيو ميگم فكر كنم عيب از گوش منه چون تو يه فايل ميدي از اين آهنگ هم همين طور بود.تو ميزان 15 و جاهاي ديگه اي كه سه لا چنگ هستش حس مي كنم 2 ضرب در 1ضرب نواخته ميشه يعني سرعت افت مي كنه وبعد دوباره بر ميگرده.

eli.mehr
Thursday 15 October 2009, 12:16 PM
سلام reason عزیز
خیلی قشنگ بود ...
شما احتمالا نت این آهنگو دارید که اینجا بذارید ؟
من هرچی سرچ میکنم نتونستم نت بدون اشتباهی پیدا کنم
موفق باشید

rumour
Thursday 15 October 2009, 12:34 PM
اون قسمت های که 3لا چنگ داره توی همه ی اجرا هایی که من شنیدم سرعتش کم میشه.
راستی اجراش هم خیلی خوب بود.
آفرین!

scofild
Thursday 15 October 2009, 12:37 PM
خیلی زیبا بود! واقعاً نواختنت رو دوست داشتم.

من این آهنگو خیلی وقت پیش میزدمش ، البته گوشی .
واقعا یانی جادو میکنه با انگشتاش!

برای شرکت کننده ها آرزوی موفقیت میکنم.

soroosh_269
Thursday 15 October 2009, 12:41 PM
اون قسمت های که 3لا چنگ داره توی همه ی اجرا هایی که من شنیدم سرعتش کم میشه.
راستی اجراش هم خیلی خوب بود.
آفرین!

خوب منم كه گفتم احتمالا عيب از منه ولي حالا ديگه نميدونم اين جا سرعتو كم كنم يا نه؟ چي كار بايد كرد كمك كنيد

reza_marx
Thursday 15 October 2009, 12:57 PM
آفرین منم گوش دادم خیلی خوب بود برات آرزوی موفقیت میکنم.
ببینیم بقیه بچه ها چی کار میکنن

Peddy
Thursday 15 October 2009, 02:13 PM
درود و خسته نباشید

دوستان من ترجیح میدم نظراتم رو در آخر که همه ی کارها گذاشته شد بدم
و پیشنهاد میکنم از این به بعد اینطور باشه
با این کار همه ی اجراها پشت سر هم قرار میگیره اونوقت دیگه نیازی نیست که برای دانلود اجرا ها از این صفحه به اون صفحه بریم همه پشت سر هم و مرتب در یک صفحه قرار میگیره

با تشکر

Amirrelax
Thursday 15 October 2009, 05:09 PM
سلام reason عزیز
خیلی قشنگ بود ...
شما احتمالا نت این آهنگو دارید که اینجا بذارید ؟
من هرچی سرچ میکنم نتونستم نت بدون اشتباهی پیدا کنم
موفق باشید

اینم نت آهنگ One Man Dream

دانلود (You can see links before reply)

Peddy
Monday 26 October 2009, 04:43 PM
درود و خسته نباشید

خب دوستان اینم اجرای بنده برای دانلود

بقیه دوستان هم لطفا سریع تر اجرا هاشون رو بذارن

برای راحتی کار دوستان مهلت تا شنبه ی هفته ی بعد تمدید شد!

با تشکر

soroosh_269
Tuesday 27 October 2009, 04:41 PM
سلام دوستان
راستش آماده شد اما با كيفيت ......
اول از همه اين كه به خاطر اينكه ضبط بشه مجبور بودم از صداهاي بلند استفاده كنم پس نتونستم رو دايناميك مانور بدم دوم اين كه من استكاتو نزدم ولي اكثر صداها استكاتو ضبط شده.به هر حال من
مي خواستم كنار دوستان با هم باشيم.

Peddy
Thursday 29 October 2009, 06:40 PM
درود و خسته نباشيد

دوستان عزيز لازم كه ياد آور بشم آخرين مهلت شنبه هستش!!
لطفا زودتر كارتون رو بذاريد

يادتون باشه شرط اينكه به موقع كارهاتون رو بذاريد رو قبول كرديد پس لطفا به عهدتون وفا كنيد

با تشكر

scofild
Thursday 29 October 2009, 10:57 PM
سلام دوستان
راستش آماده شد اما با كيفيت ......
اول از همه اين كه به خاطر اينكه ضبط بشه مجبور بودم از صداهاي بلند استفاده كنم پس نتونستم رو دايناميك مانور بدم دوم اين كه من استكاتو نزدم ولي اكثر صداها استكاتو ضبط شده.به هر حال من
مي خواستم كنار دوستان با هم باشيم.

من هر کاری کردم نتونستم دانلود کنم.
اگه میشه توی 4shared آپلودش کنید.

ممنون.

soroosh_269
Friday 30 October 2009, 09:28 AM
سلام .
لينك 4shared را گذاشتم

keeps_gettin_better
Saturday 31 October 2009, 12:17 AM
اول بگم که من خودم از کیفیت پایین ضبط خندم گرفت! ولی چه کنیم، کمبود امکاناته دیگه! من هم مثل سروش، می خواستم کنار دوستان با هم باشیم.

scofild
Sunday 1 November 2009, 12:45 AM
فکر کنم همین روزا باید نتیجه ها رو اعلام کنید دیگه!
من اگه زود تر با خبر میشدم حتماً شرکت میکردم ، میترکوندم.
پیانو آتیش میگرفت از دسته من...

کارای همه رو گوش کردم ، همه خوب کار کرده بودین ولی من از همه بیشتر قطعه ای که پوریا جان ( reason) اجرا کرده بود رو دوست داشتم.
تقریباً بی نقص بود ، غیر از اینکه تمپوی پایین تری رو برای نواختن انتخاب کرده بود به نسبت آهنگ اصلی ولی خیلی عالی بود.امیدوارم به عنوان برنده انتخاب بشه.

scofild
Sunday 1 November 2009, 12:47 AM
اول بگم که من خودم از کیفیت پایین ضبط خندم گرفت! ولی چه کنیم، کمبود امکاناته دیگه! من هم مثل سروش، می خواستم کنار دوستان با هم باشیم.

لینک شما هم ERROR میده!!

اگه میشه دفعه بعد یه آپلود سنتره خوب معرفی کنید تا همه اونجا کاراشون رو آپلود کنن.
مثلاً 4SHARED .

ممنون...

keeps_gettin_better
Sunday 1 November 2009, 09:13 AM
لینک شما هم ERROR میده!!

اگه میشه دفعه بعد یه آپلود سنتره خوب معرفی کنید تا همه اونجا کاراشون رو آپلود کنن.
مثلاً 4SHARED .

ممنون...

error نمی ده که! من خودم الان چک کردم. درست کار می کنه. حالا باز هم محض احتیاط:

rumour
Sunday 1 November 2009, 01:23 PM
با کمال شرمندگی من آنفولانزا گرفتم و نشد که زیاد تمرین کنم و گیر دارم وسطش دیگه هم فکر نمی کنم بتونم شرکت کنم.ببخشید برای بد قولی.

Peddy
Sunday 1 November 2009, 03:50 PM
درود و خسته نباشید

خب دوستان فکر کنم همه کاراشون رو گذاشتن فقط سپهر نمیتونه فقط نمیدونم چرا هیچ خبری از mohammadreza69 نیست

راستی یه پیشنهاد!!
اول از همه این که کی میخواد داور شه بنده که نمیتونم خودم شرکت کنندم ! من میگم اینو بذاریم به عهده ی بقیه یعنی بقیه بیان گوش بدن بعد بگن کی بهتر مثل جناب scofild

فقط نمیدونم چه جوری بقیه رو با خبر کنیم که بیان نظر بدن!!
نظرتون چیه ؟ پیشنهادی هست مطرح کنید

با تشکر

keeps_gettin_better
Monday 2 November 2009, 07:13 PM
از اول قرار این بود که برنده ی قبلی، داور بشه. برنده ی قبلی محمد رضا بود؟

scofild
Monday 2 November 2009, 07:46 PM
من فکر میکنم اگه "یک" نفر بخواد راجع به تمام کار ها قضاوت کنه ، کاره غیر استانداردیه .
توی همه مسابقات دنیا نظر همه بیننده ها یا شنونده ها جمع میشه ، میرسه به دست هیئت داوران و با توجه به تعداد رای های داده شده ، و بررسی فنی توسط خوده داوران ، برنده اعلام میشه.
من میگم اینجا هم همینطور باشه. رای گیری بشه راجع به قطعه های نواخته شده، ئ همه برسه به دست داور و ایشون نظر نهایی رو اعلام کنن. در صورتی که یک نفر ، اول میشه باید عیوب سایر قطعه ها رو جناب داور مشخص کنن که دلیل ضعف بقیه کار ها چی بوده که اونها اول نشدن که این خودش باعث پیشرفت بشه.

با تشکر...

Peddy
Monday 2 November 2009, 09:12 PM
درود و خسته نباشید

بسیار خب پس شروع میکنیم

دوستان عزیز (چه پیانیست چه غیر پیانیست) لطفا اجرا ها رو که در همین پست گرد آوری شده رو گوش کنید و نظرتون رو بگید و همچنین بهترین نوازنده رو انتخاب کنید

نوازندگان شرکت کننده عبارت اند از:
Reason:
You can see links before reply (You can see links before reply)

Soroosh_269:

Keeps_Gettin_Better:

Peddy:

منتظر نظراتتون هستیم لطفا شروع کنید

با تشکر

scofild
Tuesday 3 November 2009, 04:29 AM
خب من که نظرمو قبلاً گفتم ولی واسه شروع رای گیری دوباره میگم !!
به نظر من به ترتیت :
Reason
Peddy
Keeps_Gettin_Better
Soroosh_269

در مورده نوازندگی هم بازم کاره آقا پوریا رو دوست داشتم. تقریباً میتونم بگم هیچ خطایی نداشت.
و چیزی که خیلی مهمه اینه که ending خیلی خوبی داشت کاره ایشون.
فقط قطعه رو با تمپوی پایین تری نواخته بود.

جناب peddy کاره شما رو در رده ی دوم دوست داشتم چون یکی دو تا خطا توی نواختن داشتید.
خطاتون هم این بود که یکی دو جا با تاخیر نت ملودی رو زدید ، یکم هم نواختنتون ملایمته لازم رو نداشت، ending هم بد نبود. ولی تسلطتون روی این قطعه مشهود بود.

کاره جناب Keeps_Gettin_Better رو در رده ی سوم دوست داشتم چون نواختنشون ملایمتی که باید می داشت رو نداشت ، و یکی دو تا خطای کوچیک توی نوازندگی.ending هم زیاد جالب نبود.

همین ! تا نفر سوم فکر کنم کافیه .

حالا ببینیم نظر بقیه چیه!!

Hes_r
Tuesday 3 November 2009, 11:31 AM
با سلام

دوستان کار جناب reason ، از سایت 4شرد پاک شده و دیگه قابل دانلود نیست .

موفق باشید

یا علی

Porya
Tuesday 3 November 2009, 05:34 PM
با سلام
بفرمایید :

لینکی که جناب پدی گذاشتن اشتباه بود

Mr_Mohammadreza
Wednesday 4 November 2009, 08:45 PM
درود و خسته نباشید

خب دوستان فکر کنم همه کاراشون رو گذاشتن فقط سپهر نمیتونه فقط نمیدونم چرا هیچ خبری از mohammadreza69 نیست

راستی یه پیشنهاد!!
اول از همه این که کی میخواد داور شه بنده که نمیتونم خودم شرکت کنندم ! من میگم اینو بذاریم به عهده ی بقیه یعنی بقیه بیان گوش بدن بعد بگن کی بهتر مثل جناب scofild

فقط نمیدونم چه جوری بقیه رو با خبر کنیم که بیان نظر بدن!!
نظرتون چیه ؟ پیشنهادی هست مطرح کنید

با تشکر
سلام پدی جان
منم مریض شدم به شدت
بعدشم چندتا امتحان داشتیم و داریم و همینطور به adsl هم دسترسی ندارم
از همه به خاطر بدقولی معذرت میخوام

kafshin
Thursday 5 November 2009, 09:18 AM
سلام ، دوره ی بعدی کی هست؟!؟!؟!؟!!؟
منم میخوام شرکت کنم آخه

تو این کارا کار reason از همه عالی تر بود بعد هم peddy جان

rumour
Thursday 5 November 2009, 10:13 AM
به نظر من هم جناب reason بهترین بود.فکر کنم دور بعد قطعه باید ایرانی باشه نه؟

Peddy
Thursday 5 November 2009, 02:48 PM
درود و خسته نباشید

خب دوستان تا الان جناب reason برنده هستن از اونجا که خیلی استقبال شد!! (لول) فکر نمیکنم کس دیگه ای نظر بده پس برنده جناب reason هستن

خب جناب reason لطفا قطعه ی بعد رو انتخاب کنید (ایرانی باشه فقط)

با تشکر

vhd
Thursday 5 November 2009, 05:44 PM
سلام
ببخشید که کمی دیر نظرمو می گم :
Reson
مثبت = به نظر من تمام نت ها به موقع و سر جاش و با احساس نواخته شده
منفی = سرعت تمپوی پایین (اگه کمی بالاتر بود خیلی بهتر بود)
Peddy
مثبت = خیلی شبیه اهنگ اصلی یانی شده (%90) اگه کمی دقت کنید میتونید کاملا شبیه خود یانی بزنید.
منفی = سرعت تمپو نسبت به اهنگ اصلی یه مقداری بالاتره که باعث شده اهنگ به نظر با عجله و بی احساس نواخته بشه .
Keeps_Gettin_Better
مثبت = سرعت نواختنتون خوبه . شروع نت ها رو خوب و با احساس نواختید.
منفی = نت های دست راستتون رو گاهی اوقات با سرعت زیاد نواختید و چند تا اشتباه تو نواختن نت ها دارید .
Soroosh_269
مثبت = ( اگه کمی تمرکز کنید و سرعت تمپو رو بالاتر ببرید تو نواختن موفق تر می شید)
منفی = سرعت تمپوی بسیار پایین
در نهایت به نظر من Reson تو این دوره از همه موفق تر بود.
1- Reson 2- Peddy3- Keeps_Gettin_Better 4- Soroosh_269
موفق باشید.

Porya
Friday 6 November 2009, 08:58 PM
با سلام و تشکر از همگی

خدمت دوستان عرض شود بنده زیاد اهنگ ایرونی کار نکردم و وارد نیستم پیشنهادم اینه مثل دوره قبل همه باهم یه اهنگ انتخاب کنیم
البته بهتر نیست هی پشت سر هم مسابقه نذاریم ؟

keeps_gettin_better
Friday 13 November 2009, 04:53 PM
چرا این تاپیک ول شده؟!

rumour
Friday 13 November 2009, 07:22 PM
فکر کنم دوستان خواستن یه استراحت بدن که یکنواخت نشه

Peddy
Friday 13 November 2009, 07:52 PM
درود و خسته نباشید

تاپیک ول نشده فقط من از 13 آبان تا حالا اینترنتم قطع شده الان هم از یه جای دیگه دارم پست میدم

خب دوستان نظرتون رو بگید دیگه قطعه ی بعدی چی باشه

شرایط قطعه بعدی:
1. ایرانی باشه
2. ترجیحا کوتاه باشه تا وقت گیر نباشه برای تمرین

تاپیک ول نشده ولی اگه شما نظری ندید ول میشه

با تشکر

scofild
Friday 13 November 2009, 08:34 PM
با تشکر از peddy عزیز ...با اجازتون من یه قطعه رو پیشنهاد میکنم.
آهنگ بهار دلنشین از استاد بنان !!

قطعه ی جالبیه ، هر چند که خودم تا حالا این آهنگو نزدم چون من ایرانی زیاد کار نمیکنم، ولی همیشه دوست داشتم آهنگشو.

Mr_Mohammadreza
Friday 13 November 2009, 09:25 PM
نتشو بذار

scofild
Friday 13 November 2009, 10:42 PM
راستش من نتشو ندارم ، همونطور که گفتم تاحالا این آهنگو اجرا نکردم.
اگه کسی نتشو بزاره واقعاً ممنون میشم.
توی بانک نته خوده سایت نیست؟؟ شاید باشه !

keeps_gettin_better
Saturday 14 November 2009, 04:09 PM
نت این قطعه ای که scofild گفته رو اگه کسی داره بذاره. من خودم "دل مبهم" از آلبوم "مرثیه" فریبرز لاچینی رو پیشنهاد می کنم. 3 صفحه است و همش هم تکراره. من کتابش رو دارم و pdfاش رو ندارم؛ ولی صفحه اولش رو می تونید اینجا ببینید:

justnooryes
Saturday 14 November 2009, 11:19 PM
با سلام.
متاسفانه نت "بهار دلنشین" تنظیم برای پیانو وجود ندارد.فقط یک تنظیم دو نوازی پیانو در کتاب " آوای پیانو " آقای پیمان جوکار آمده است که برای آموزش کودکان است!!!

با تشکر

Peddy
Sunday 22 November 2009, 03:12 PM
درود و خسته نباشید

دوستان دیگه پیشنهاد ندارن؟
تا الان دوتا قطعه معرفی شده داریم یکی ((دل مبهم)) و ((بهار دلنشین))

من خودم ((پاییز پاییز پاییز)) یا ((در پاییز برگها به خانه ی ما آمدند)) پیشنهاد میدم

با تشکر

scofild
Sunday 22 November 2009, 07:22 PM
دوستان تا اینجا شد :

دل مبهم

بهار دلنشین

پاییز پاییز پاییز

در پاییز برگها به خانه ی ما آمدند

-------------------------------
به بالایی ها آهنگه "در پاييز كوچك من درختان فقط يك برگ داشتند" رو هم اضافه میکنم چون آهنگه قشنگیه ، ولی همچنان نت هیچ کدوم رو ندارم....

اما من قویاً آهنگه "در پاییز برگها به خانه ی ما آمدند" یا "در پاييز كوچك من درختان فقط يك برگ داشتند"رو پیشنهاد میکنم...

kafshin
Sunday 22 November 2009, 08:19 PM
عزیزان همش قشنگه....
فقط باید یکی نت ین ها رو بده.....
آخه ///.....
نت هر کدومش رو که دارین پیشنهاد کنین

Peddy
Sunday 22 November 2009, 09:13 PM
درود و خسته نباشید

خیالتون از نت راحت باشه من کتاب نت های پاییز طلایی 1و2 رو دارم هر کدوم که انتخاب شد اسکن میکنم
ولی من نظرم اینه که آهنگهای ایرانی که زیاد معروف نیستند رو بزنیم برای همین اصرار دارم قطعات بیشتری پیشنهاد بدن تا شاید یه قطعه پیدا شد که قشنگ باشه اما معروف نباشه

با تشکر

scofild
Sunday 22 November 2009, 11:13 PM
آخه میدونید چیه؟ قطعه ای که معروف نباشه ممکنه نتش هم گیر نیاد...
نمیدونم...حالا ببینیم چی میشه.

justnooryes
Monday 23 November 2009, 10:45 AM
با سلام
متاسفانه نت قطعات زیبای ایرانی تنظیم شده برای پیانو ، نسبت به نت قطعات کلاسیک و پاپ کلاسیک ،بسیار کم است . این مورد قبلا در تاپیک "کتابهای نت موسیقی ایرانی برای پیانو" مورد بحث قرار گرفته است.
به هر حال قطعات زیر از جمله آثار زیبایی هستند که نت آنها برای پیانو تنظیم شده است :
1- پیش درآمد اصفهان تنظیم استاد جواد معروفی. (آهنگ سریال کیف انگلیسی اثر استاد فرهاد فخرالدینی) این نت در کتاب "آلبوم آهنگهای جواد معرفی" آمده است .
2- پیش درآمد اصفهان اثر استاد مرتضی نی داود. ( آهنگ سریال هزار دستان اثر استاد مرتضی حنانه ) این نت در کتاب " موسیقی ملی ایران و ترانه های ملی ایران" آقای عطااله خرم آمده است.
از آنجائیکه تمرین آنها نیاز به وقت زیادی ندارد فکر می کنم برای منظور شما هنرمندان عزیز مناسب باشد.
به هر حال قطعات سخت تر را می توان از مجموعه آلبوم " بوی دیروز" استاد لاچینی انتخاب کرد اما چنانچه قطعات آسان تر مورد نظر است ، در صورت نیاز بفرمایید تا معرفی کنم.

با تشکر

Peddy
Monday 23 November 2009, 02:47 PM
درود و خسته نباشید

منظور بنده این بود که قطعه ای رو معرفی بکنن که بدونن نتش موجوده یا نه

جناب justnooryes خیلی عالی هست اما این نت ها رو شما داری که برای مسابقه قرار بدید؟ چون فک نکنم به صرفه باشه برای یه قطعه که تو مسابقه معرفی میشه بریم کتاب نت بخریم

به هر حال قطعات عالی رو معرفی کردید

با تشکر

justnooryes
Monday 23 November 2009, 03:05 PM
انشاا.. تا فردا نت این دو قطعه را اسکن و در سایت قرار خواهم داد .

scofild
Monday 23 November 2009, 08:39 PM
peddy جان ، شما هم اگه ممکنه زحمته اون نت ها رو بکش...
منظورم در پاییز برگها به خانه ی ما آمدند و در پاييز كوچك من درختان فقط يك برگ داشتند هستن....

من این دو قطعه رو خیلی دوست دارم...اگه یکی از اینا انتخاب شه ارزش داره وقتمو بزارم و تمرین کنم.

justnooryes
Tuesday 24 November 2009, 09:22 AM
با سلام
نت دو قطعه ایرانی جهت دانلود :
1- پیش درآمد اصفهان تنظیم برای پیانو توسط استاد جواد معروفی. (آهنگ سریال کیف انگلیسی اثر فخرالدینی) .

2- پیش درآمد اصفهان استاد مرتضی نی داود تنظیم برای پیانو توسط عطااله خرم. ( آهنگ سریال هزار دستان اثر استاد مرتضی حنانه )

با تشکر

rumour
Saturday 12 December 2009, 07:53 PM
گویا دیگه پیگیری نمی کنید! 2 هفته که استراحت کردیم.یه دوره ی دیگه برگزار بشه و دوره بعد هم بعد از دی باشه که از امتحان ها رد بشیم.من هم شرکت کنم.!پدی جان پیگیزی کن لطفا.

Peddy
Saturday 19 December 2009, 03:23 PM
دوستان از غیبتم عذرخواهی میکنم خیلی گرفتاری داشتم

من پیشنهادم اینه که اصلا کلا بذاریم بعد از امتحانات ترم چون دیگه فرصتی نیست

و فکر میکنم قطعه ی پیش درآمد اصفهان استاد جواد معروفی برای دوره ی بعد خوب باشه شما هم نظرتون رو بگید
که بعد از امتحانات اجراش کنیم

keeps_gettin_better
Saturday 19 December 2009, 08:02 PM
امتحانای ترم من 7 بهمن تموم می شه! یعنی تا اون موقع مسابقات رو کنسل کنیم؟

من با پیش درآمد مرتضی نی داود موافقم؛ پیش درآمد معروفی رو همه درآوردن!

Peddy
Saturday 19 December 2009, 09:24 PM
نمیدونم من که میگم کنسل کنیم چون واقعا نمیشه وقت گذاشت برای قطعه

you3f
Saturday 19 December 2009, 11:27 PM
به نظر من همین "پیش درآمد اصفهان" خوبه.

برای دوره ی بعدی هم "در پاییز کوچک من دختان فقط یک برگ داشتند" یا "پاییز در برگها گم بود".

در ضمن من پیانو ندارم و روی کیبورد یاماها اجرا میکنم، پیانویی.

mini
Tuesday 22 December 2009, 12:30 AM
شروع کنید دیگه.
یکی از آهنگها رو انتخاب کنید.:dj10:

Peddy
Tuesday 22 December 2009, 10:22 PM
درود و خسته نباشید

مشکلی نیست اگه دوستان بخوان ادامه میدیم اما فکر میکنم چند نفری برای امتحاناتشون شرکت نکنن (از جمله خودم) حالا بستگی به نظر دوستان داره؟

در ضمن تا الان 2 نفر با پیش در آمد اصفهان استاد نی داوودی موافق بودن

با تشکر

you3f
Saturday 16 January 2010, 08:41 PM
مسابقه رو شروع کنید دیگههههههههههههههههه

Sohrab Iwis
Sunday 17 January 2010, 08:03 PM
دوستان اینجا می خوایم یک مسابقه بزاریم که یک قطعه انتخاب می کنیم بعد 1 مدت وقت میدیم بعد هم همه کارشونو بزارن و هر دفعه یکی داور بشه و قطعه انتخاب کنه ولی خودش دیگه نمی تونه بزنه.در ضمن باید نتشو بدید و یک بار در میون هم ایرانی باشه.
اولین بار داورش خودمم.
یک سونات از موتزارت ساده هم هست.
نتش رو شنبه میزارم. که تا اون موقع همه خبر دار بشن.

عاليه اما بهتره كه يه قطعه انتخاب كنين و حدود 10 روز وقت بدين بعد قطعات رو مدير بخش پيانو يعني (peddy) جمع آوري كنه و طي يك نظر سنجي بچه ها بهترين ها رو انتخاب كنن !!

من هستم تا تهش !!

Peddy
Thursday 18 February 2010, 11:06 PM
درود

خب این تاپیک خیلی وقته که خوابیده و وقتش هستش که بیدار شه !

دوستان عزیز نوازنده از همین الان آغاز دوباره ی مسابقات رو اعلام میکنم اما قبل از اینکه کار رو شروع کنیم باید یه قطعه انتخاب بشه و برای اینکار بنده پیشنهاد میدم یک بار دیگه نت های پیشنهادی خودتون رو اعلام کنید تا رای گیری کنیم

پس از همین الان شروع کنید هر کسی نت خوبی رو در نظر داره اعلام کنه تا رای گیری کنیم
و به امید خدا شروع کنیم

با سپاس

Sohrab Iwis
Friday 19 February 2010, 12:39 PM
درود پدرام جان

خوب نت هاي پيشنهادي من :

1)از كرخه تا راين

2)آهنگ "Confused ..." كه بقيه ي اسمشو نميدونم (خنده) از آقاي لاچيني فكر كنم جلد اول پاييز طلايي باشه

خوب دوستان ديگه نظري ندارن ؟؟

keeps_gettin_better
Friday 19 February 2010, 01:05 PM
آخرین نتیجه بحث ها رو این بود که بین پیش درآمد معروفی و نی داوودی یکی رو انتخاب کنیم که من با نی داوودی موافقم.

ari
Saturday 20 February 2010, 11:18 PM
دوستان سلام،
در رابطه با مسابقه نوازندگی پیانو ایمیل دریافت می کنم اما خواندنی نیست (ekcode)نمیشه لطفا یکی راهنمایی کنه جطور ما هم شرکت کنیم.اگه خواستین در کار تنظیم یا باز تنظیم آهنگ فعالیت کنین ما هم هستیم.
خیلی ممنون

itmanager
Sunday 21 February 2010, 08:30 AM
سلام

من هم با اينکه تازه شروع کردم ولي دوست دارم شرکت کنم
يک پيشنهاد هم دارم اگر مي شه هر قطعه اي که نهايتا انتخاب شد هم نتش هم ملوديش رو بگذارين بعد 10 -15 روز وقت بگذاريد براي تمرين بعد بچه ها فايلهاشون رو همين جا اپلود کنند تا همه نظر بدن

ممنون کلا حرکت جالبيه مرسي

itmanager
Sunday 21 February 2010, 08:31 AM
من نت خوابهاي طلايي رو پيشنهاد مي کنم که نتش تو همين سايت هم موجوده

Peddy
Sunday 21 February 2010, 03:07 PM
درود

خب دوستان فکر کنم همگی با پیش درآمد نی داوودی موافق باشن دیگه من لینک نت رو اینجا قرار میدم تا دوستانی که به تازگی پیوستند بتونن نت رو دریافت کنن

همگی دوستان لطفا نظرتون رو بگید تا به امید خدا شروع کنیم

Porya
Sunday 21 February 2010, 08:07 PM
درود بر شما

منم با پیش درامد نی داوودی موافقم

فقط پدرام جان چند تا پیشنهاد داشتم

اول این که تیمپو رو مشخص کنیم و مثل دفعه قبل نباشه

دوم این که نظرت چیه بداهه توش ازاد باشه ؟ یعنی هر کی هرجای اهنگ بتونه از نتهای دولاچنگ و یا مثلا تحریر استفاده کنه . اینجوری سطح مسابقه هم بالاتر میره .

Peddy
Sunday 21 February 2010, 08:35 PM
درود

پوریا جان تمپو که بالای نت مشخص هستش همه باید با این تمپو اجرا کنن

در مورد ابتکار هم موافقم میتونه خیلی کمک کنه

soroosh_269
Monday 22 February 2010, 01:26 PM
درود
همین نت خیلی خوبه من که موافقم.

zamani_m
Monday 22 February 2010, 10:43 PM
من با آهنگهای ریچارد کلایدرمن موافقم.

amir_kabir
Saturday 27 March 2010, 01:42 AM
ما منتظر اوليش هستيم .

you3f
Saturday 27 March 2010, 03:57 AM
آهنگهای ریچارد کلایدرمن هم انتخاب خوبیه

Peddy
Saturday 27 March 2010, 07:27 AM
درود

خب از کلایدرمن کسی قطعه ی خاصی رو مد نظر داره؟

Fereshteh_Baran
Saturday 27 March 2010, 08:36 AM
درود بر شما
من for elies رو پیشنهاد میکنم

Peddy
Saturday 27 March 2010, 12:56 PM
fur elise تکراری شده الان تقریبا هر هنر جوی پیانیستی به عنوان کار اول کلاسیک معمولا fur elise رو زده ما میخوایم قطعات جدید تری رو معرفی کنیم تا همه ی شرکت کننده ها در هین اینکه مسابقه میدن با تکنیک های جدید هر قطعه هم آشنا بشن و اصلا هدف این مسابقه همین هستش که در کنار هم بتونیم قدرت نوازندگیمون رو افزایش بدیم

اگه قطعه ی دیگری هست لطفا بفرمایید که مسابقه رو زود تر شروع کنیم. تو مدت یه مقداری فاصله افتاد که به دلیل کوتاهی بنده صورت گرفت که بابت این موضوع از همگی عذر خواهی میکنم

بچه ها nostalgy کلایدرمن چه طوره؟

Sohrab Iwis
Saturday 27 March 2010, 01:57 PM
اگر اشتباه نکنم love story هم میتونه باشه نه ؟

البته من الان محدودیت دارم و فقط پیشنهاد دادم حالا نظر دوستان رو هم جویا شوید

ممنون.

latifi
Saturday 27 March 2010, 07:15 PM
ریچارد کلایدرمن wedding of love. یا آهنگ های ماکسیم رو پیشنهاد میکنم.

rumour
Saturday 27 March 2010, 07:28 PM
2 صفحه اول سمفونی پنج چی؟

Peddy
Sunday 28 March 2010, 12:24 AM
سمفونی پنج کی ؟ چی ؟ کجا ؟ کی ؟ ههههه سپهر یه کم کامل تر بگو ببینم کدومو میگی

rumour
Sunday 28 March 2010, 08:58 AM
سمفونی 5 بتهوون.با تنظیم فرانس لیست برای پیانو. کلش 10 صفحه است. ولی قسمت اول تا صفحه ی 2 تموم میشه و اونقدر هم سخت نیست این بخشش.

soroosh_269
Sunday 28 March 2010, 12:02 PM
سلام
این تنظیم مال لیسته؟
منم با این موافقم.نمی دونم البته اگه این تنظیم یکی دیگه باشه و تنظیم لیست سخت باشه:ad.اما خب سپهر یه چیز می دونه که آسونه که میگه دیگه.(برید تو کار قافیه)

rumour
Sunday 28 March 2010, 07:38 PM
همینه فقط این ساده شدشه. یه کمی فرق داره. من برم خونه اسکن می کنم میزارم. تا 13 صبر کنید.

EmadS
Sunday 28 March 2010, 11:19 PM
fur elise تکراری شده الان تقریبا هر هنر جوی پیانیستی به عنوان کار اول کلاسیک معمولا fur elise رو زده

سلام . ببخشید کی این حرف رو زده ؟ ورژن کامل Fur Elise رو دیدید ؟ درسته که خیلی سخت نیست ولی به این آسونی ها هم نیست که هر کی از راه برسه بزنش . لطفاً این قدر بی انصاف نباشید .

Peddy
Wednesday 31 March 2010, 01:23 AM
درود

سپهر جان قطعه ی بدی نیست من موافقم بقیه ی دوستان اگه موافقید این قطعه رو کار کنیم موافقید ؟

راستی دوست عزیز عماد جان کی fur elise رو دست کم میگیره ؟! من فقط گفتم چون تو ایران یه قطعه ی سمپل هستش و هر پیانیستی در اوایل دوره ی آموزشش مطمئنا این قطعه رو کار میکنه زیاد ارزش نداره چون ما دنبال قطعات جدید و صد البته تکنیک های جدید هستیم نه اینکه بگم fur elise قطعه ی بسیار آسونیه ! هرگز!!! اتفاقا اواسطش واقعا سخت میشه ! لطفا حرفهای بنده رو درست بخونید تا سو تفاهم پیش نیاد!

دوستان پس نظرتون رو برای سمفونی شماره پنج بتهوون بگید میخوایم سریع تر مسابقه رو راه بندازیم

با سپاس

rumour
Wednesday 31 March 2010, 09:08 AM
خب پس من فردا می رم مشهد اونجا یه اسکن می کنم میزارم. 2 صفحه هم فکر کنم خوبه دیگه؟ چون بعدش هم مشکل میشه هم باید زمان خیلی طولانی بدیم...
راستی تا اونجایی که من متوجه شدم کسی میلی به زدن قطعه های ایرانی نداره. میگم از این به بعد همین کلاسیک هارو کار کنیم؟

Porya
Wednesday 31 March 2010, 11:06 AM
سلام

مگه قرار نبود یک در میون قطعه ایرانی باشه ؟!
همون پیش درامد نی داوودی خوب نبود ؟

حالا البته فرق نداره . همین هم خوبه

rumour
Wednesday 31 March 2010, 12:08 PM
آخه دوستان(و خودم!) زیاد از این کارایه ایرانی استقبال نکردن...

Peddy
Friday 2 April 2010, 08:50 PM
سپهر جان کی نت رو میذاری؟

rumour
Friday 2 April 2010, 08:56 PM
پدرام جان اسکن نمی کرد. دادم دسته یکی از دوستام که وارده گفت گیر کرده بوده فردا صبح قراره بگیریم از مدرسه که اومدم فردا اسکن می کنم تا ظهر. ببخشید

rumour
Saturday 3 April 2010, 12:10 PM
این هم نتش ببخشید دیر شد.

Peddy
Saturday 3 April 2010, 02:12 PM
خب بچه های نوازنده همگی آماده اید که شروع کنیم؟

rumour
Saturday 3 April 2010, 02:58 PM
من که هستم!

Porya
Saturday 3 April 2010, 03:10 PM
بله دیگه ، شروع کنیم.
فقط بداهه ازاد ؟ یا دقیقا مثل نت بزنیم ؟

rumour
Saturday 3 April 2010, 03:12 PM
نه فکر کنم دقیقا مثل نت باشه بهتره نه؟ چون بداهه بعدا کاره داوری سخت می کنه. راستی کی داوره؟