PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا میدانید؟!!!

موفقیت online
Monday 13 July 2009, 10:52 AM
آیا میدانستید از اولین نت گیتار فلامنکو که نت نویسی شده باشد فقط ۳۶ سال میگذرد !! در سال ۱۹۷۳ برای اولین بار اولین قطعه گیتار فلامنکو نت نویسی شد .
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
آیا میدانستید : کارلوس مونتویا تکنیکهای گیتار کلاسیک رو به گیتار فلامنکو اضافه کرد!!!
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
سازندگان گبتارآیا میدانستید: تمامی سازندگان گیتار دنیا امضای ساخت گیتار خودشون رو روی هد گیتار میزارند و از روی هد هر گیتار سازنده آن گیتار مشخص میشود !

puriya
Saturday 19 September 2009, 12:20 PM
دوست من لطفا کپی رایت رو رعایت کنید لطفاااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ا
اینها مطالبی نیست که ره راحتی نوشته شده باشه کلی براش زحمت کشیده میشه نه برای انیکه شما بیاین به راحتی اونو هر جا دلتون خواست بذارین با تشکــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــر

Azot
Sunday 20 September 2009, 10:28 AM
دوست من لطفا کپی رایت رو رعایت کنید لطفاااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ا
اینها مطالبی نیست که ره راحتی نوشته شده باشه کلی براش زحمت کشیده میشه نه برای انیکه شما بیاین به راحتی اونو هر جا دلتون خواست بذارین با تشکــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــر

دوست عزیز از این جور کارها تو انجمن ها زیاد پیش میاد ... ضمنا اگه تو کشور ما کپی رایت رعایت میشد وضعمون این نبود ...

شما هم به جای درگیر شدن با کاربر بهتره اگه شما نویسنده ی این مطلب هستید لینک منبع رو بزارید ، از مدیران کمک بگیرید یا صفحه رو به نویسنده ی مطلب گزارش کنید .

Peddy
Sunday 20 September 2009, 11:15 AM

درود و خسته نباشید

جناب پوریا ممنون از توجهت حق با شماست نویسنده ی اصلی مطلب مطمئنا برای تهیه ی مطلبش زحمت کشیده
امیدوارم دوستان رعایت کنن لطفا خودتون رو جای طرفی که مطالبش داره کپی میشه بذارید ببینید راضی میشید

با تشکر

دوست عزیز از این جور کارها تو انجمن ها زیاد پیش میاد ... ضمنا اگه تو کشور ما کپی رایت رعایت میشد وضعمون این نبود ...

شما هم به جای درگیر شدن با کاربر بهتره اگه شما نویسنده ی این مطلب هستید لینک منبع رو بزارید ، از مدیران کمک بگیرید یا صفحه رو به نویسنده ی مطلب گزارش کنید .

درود و خسته نباشید

دوست عزیز اگه من و شما رعایت کنیم کم کم همه رعایت میکنن! اگه دیگران رعایت نکردن شما رعایت کن! اونوقت اگه فردا روزی یکی از مطالب شما رو کپی کردن میتونی ادعا کنی اما وقتی الان شما رعایت نکنی اونموقع شما خودت هم گناهکاری پس حق نداری گله کنی
ایشون فقط به استارتر این تاپیک تذکر دادند و من کار ایشون رو تایید میکنم

با تشکر