PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حس موزون قدرتي

Hmd_N
Thursday 1 March 2007, 12:59 PM
ديولامباردو يكي از معرو? ترين نوازندگان استوديويي در سطح جهان در درامز مي باشد . سالها تجربه در زمينه آموزش و برگزاري كارگاههاي آموزشي در زمينه درامز وي را به يكي از سرشناسترين درامرها مبدل ساخته است. اكثر طر?داران موسيقي، ديولامباردو را به عنوان درامر گروههاي هوي متال slayer ميشناسند .
وي علاوه بر سالها تجربه مو?قيت آميز در گروه slayer با گروههاي ديگري از جمله grip inc - voodoocult- fantamas - testament همكاري داشته است .
ديو متولد هاوانا ( كوبا ) ميباشد و در حال حاضر ساكن منزلي در حوالي لوس آنجلس است .

Hmd_N
Thursday 1 March 2007, 01:03 PM
دوستان با اجازه از اساتيد من تقريبا يكي دوسالي هست كه درامز دارمو دارم كار ميكنم البته همراه با ويولن و سنتور و تنبك و تومبا و ... !!!! نميگم درامز ميزنم ولي آشنايي كوچيكي دارم !!! خلاصه اينو گ?تم كه ببخشيد تو بخش درامز ?ضولي كردم !!!

قربون همتون !!!

Amir
Thursday 1 March 2007, 01:04 PM
اختیار داری عزیز

خیلی خوشحال می شیم تو این بخش ?عالیت کنی

و به این بخش پروبال بدی

Hmd_N
Thursday 1 March 2007, 01:20 PM
بروي چشم !!!!

امير خان ما دوست داريم !!!‌در خدمتيم ! اگه كمكي از ما بر بياد در خدمتيم !!!!

قربونت !

Hes_r
Thursday 1 March 2007, 01:50 PM
جالب بود

?قط کاش تو بخش اساتید موسیقی جهان میزدی عزیز

Hmd_N
Thursday 1 March 2007, 11:55 PM
مرسي جيگر !!!

آخه اين استاد درامز بود گ?تم تو بخش درامز باشه بهتره !!! از طر?ي هم ديدم خاليه گ?تم بزارم اينجا !!!

قربونت !!!

Hmd_N
Friday 2 March 2007, 12:04 AM
چاك سيلور من ( chuck Silverman ) از جمله نوازندگان، مدرسان و نويسندگان سرشناس موسيقي مي باشد. وي كتب بسياري در كارنامه خود به ثبت رسانيده كه از جمله آثار وي مي توان به Afro - Caribbean - The Funkmasters - Practical Application - Changuito - Masterin teh Art of Cuban - The Vido Production Drumset Artist of Cuba اشاره كرد.

او كه هميشه تحت تاثير سبك پرقدرت ديولامباردو قرار داشت، پس از اينكه متوجه شد كه ديو متولد هاواناي كوبا است، بيش از پيش وي را زير ذره بين قرار داد.

ايده اصلي Power grooves پس از آشنايي اين دو ن?ر و تبادل كاست هاي مورد علاقه آنان شكل گر?ت .