PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجرای آهنگ های ستاره و یاس از شادمهر با ویولون من

hamidviolon
Sunday 26 July 2009, 09:44 AM
سلام
دوستان تاپیک رویای خیس منو که جواب ندادین ولی اشکالی نداره .
ولی حالا از اساتید محترم نت آهنگ می خوام اگه وقت دارن اجرای منو گوش کنن و نظرشونو بدن اگه فالش میزنم اگه بد می زنم و یا هرچی دیگه که به نظرشون رسید از ما دریغ نکنن.
اگه هم که کمی گوشتون اذیت شد به بزرگی خودتون ببخشید .

ستاره :
You can see links before reply
یاس:
You can see links before reply
:violinplay3:

bamdadonline
Sunday 26 July 2009, 09:54 AM
بنده استاد نیستم. فقط می خوام نظرم رو بدم که کمی فالش میزنی و باید بیشتر تمرین کنی. بهتره چند بار این دو تا آهنگ رو خوب گوش بدی حتما اجراهات نزدیک تر میشه...موفق باشی.

Mona
Sunday 26 July 2009, 11:57 PM
سلام دوست من

بله بسیار بسیار فالش بود. اما راجع به ترانه ی یاس، ضمن اینکه فالش بود اصلا کشش نت ها رعایت نشده بود و به سختی میشد فهمید که چیه. البته ستاره هم اینجوری بود ولی کمتر. خیلی خیلی نیاز به تمرین هست.

موفق باشید :)

Hes_r
Monday 27 July 2009, 02:22 PM
با سلام

اول تبریک میگم به شما چون چشم به راه انتقاد هستید ... تا با استفاده از اون بتونید روز به روز به مهارت و توان خودتون در نواختن ویولن اضافه کنید و این یعنی یه گام به جلو .

ایراداتی رو که خانم مونا فرمودند در کار شما به چشم میاد .

البته بنده نمیدونم شما چه سبکی کار میکنید ... در چه کتابی هستید ... خودت از خودت چی میخوای ... هدفت چیه و ... .

بعضی اوقات ممکنه مقداری فالش زدن ( باز هم میگم مقداری ) واسه یه کسی که کتاب 1 هست ایراد کمتری باشه تا کسی که کتاب 2 رو میزنه ... که البته مطمئنا ایده آل اینه که فرد فالش نزنه .

به نظر بنده اگه کسی یه آهنگ رو نتونه بزنه یا فقط بتونه آرموتر بزنه ... ایراد نیست چون ممکنه مدت زمان شروع ویولن زدنش کم باشه ... ولی فالش زدن چیزیه که کم کم تو وجود آدم میره و اون موقع تصحیح انگشت ها کار خیلی سختیه . پس سعی کنید خیلی روی این موضوع کار کنید ... بیشتر از این که به فکر زدن آهنگ جدید باشید .

البته من اطلاع ندارم از این که شما گوشتون تا چه مقدار قدرت داره ... اینه بنده ضعیف یا اینه اساتید قوی ... ولی اگه پیشنهاد بنده رو میخواید ... سعی کنید گاهی وسط زدن یه آهنگ تمرینی مکث کنید و ببینید اون جایی که انگشتتون هست درسته یا خیر ... یعنی صدا به درستی میاد یا فالشه ( تاکید میکنم برای چک کردن فالشی انگشت ها سرعت آهنگ رو کم نکنید ... چون در سرعت کم انگشت ها خیلی کمتر فالش میشن و ممکنه قسمتی که در حالت اصلی فالش میزنید در سرعت کم درست باشه ) ... اگه احساس میکنید که گوشتون به قوتی نرسیده که بتونه فالش بودن یا نبودن رو تشخیص بده ... پیشنهاد بنده دیاپازون هست .

پیشنهاد میکنم مدت زیادی رو به چک کردن خودتون از این طریق ادامه بدید ... سعی کنید چند دقیقه کاملا فک کنید به این که کلا بالاتر ( زیر تر ) یا پایین تر ( بم تر ) میگیرید انگشت خودتون رو ... تا بعد مدتی فالش زدن رو از خودتون دور کنید .

نکته ی مهم اینه که خیلی ضعفا رو بعد از یه مدت میشه راحت تر حل کرد ولی حل کردن فالشی انگشت ها مشکلی هست که خیلی کار بیشتر رو میطلبه . ( البته این رو بگم که شاید شما این آهنگ ها رو خاطر سخت تر بودنش فالش میزنید و تمرین های آموزشی خودتون رو صحیح میزنید و استادتون هم میگه که شما تمارینتون رو صحیح و غیر فالش میزنید که اون موقع اوضاع خیلی خیلی بهتره ) .

البته یادت باشه دوست من این پیشنهاد بنده ی حقیر به شما بود که خودش پر از اشکاله... اول به استاد خودت توجه کن و پیشنهاد های اون .

امیدوارم همیشه موفق باشی

یا علی

hamidviolon
Monday 27 July 2009, 07:10 PM
سلام
ممنون از راهنمایی هاتون به خصوص از آقا حسام عزیز .
درسته شاید من اول باید یه چیزایی رو می گفتم .
این دو تا آهنگ رو من قبل از پیش استاد رفتنم ضبط کردم یعنی تا اون موقع اصلا پیش استاد نرفته بودم .
الان هم کتاب 1 روح الله خالقی و کتاب 2 ل ویولون هستم . و اگه سعادتی پیدا کردم یکی از آهنگ هایی رو که نت هاشو دارم میزنم تا از نظرات و انتقاد های خیلی خوب اساتید بهره مند شوم . درباره گوش هم بگم که گوشم متوسط به طرف ضعیف است و از راهنمایی اقا حسام در مورد گوش هم بسیار ممنونم . حتما استفاده میکنم .

violin_20
Saturday 1 August 2009, 06:52 PM
دوست عزیز نت این آهنگا رو اگه داری حتما بذار

hamidviolon
Monday 3 August 2009, 11:15 AM
سلام
چشم من نت هاشو برای دوستان می نویسم ولی نظرتونو ندادینااااااااااااااااااا اااا.جناب violin-20