PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجراي آهنگ ستاره،ياس،مجنون ليلي با ويلن من

Mehrdadgh4
Saturday 1 August 2009, 11:03 PM
سلام .راستش من يه 6-7 ماهي هست كه عضو اين سايتم ولي هيچوقت جرئت نكردم آهنگي كه زدمو اينجا بزارم ! راستش من پست قبليو ديدمو آهنگاشو گوش دادمو رو گوشي زدم ، توي آهنگ مجنون ليلي هم يه تيكه ويلن داره اونم زدم. مي دونم كه خييييلي بد زدم فقط وقتي دارين گوش ميدين نخندين :d من 1 ساله ويلن مي زنم الانم كتاب 3 خالقي و رديف 1 صبا هستم .
راستي از انتقاد هم خيلي خوشم ميادد !!

ستاره You can see links before reply
ياس You can see links before reply
مجنون ليلي You can see links before reply

violin_20
Sunday 2 August 2009, 04:23 PM
به نظر من آهنگ ستاره و یاس یه کوچولو مشکل داره اما مجنون لیلی خیلی بهتر بود .
دوست عزیز اگه نت ستاره رو داری حتما بذار .

Mehrdadgh4
Sunday 2 August 2009, 08:36 PM
به نظر من آهنگ ستاره و یاس یه کوچولو مشکل داره اما مجنون لیلی خیلی بهتر بود .
دوست عزیز اگه نت ستاره رو داری حتما بذار .

خب منظورتون اينكه نتش مشكل داره يا نواختنش ؟ آخه چون رو گوشي زدم يه كم نتش مشكل داره‌! من نت ستاره رو ندارم ،نرافزاري هست كه بشه باهاش نت نوشت ؟
دوستاني كه ميخوان اين آهنگ رو رو گوشي بزنن نت شروعش دست باز سيم دومه و بهديشهم سي سيم دوم و سل سيم سوم... !!

Mehrdadgh4
Monday 17 August 2009, 10:36 PM
واقعا خيلي ممنون كه اينقدر اومدين نظر دادين !! بابا اگه بد بود حداقل يه پست مي دادين مينوشتين مزخرف‌! من همون اول گفتم اين كارو نكنم الكي آبرو خودمو مي برما !!

E_h_s_a_n
Saturday 29 August 2009, 09:42 PM
عرض سلام
دوست من نزن این حرفو. همین که جرات کردید و بی هیچ ادعایی نواخته هاتون رو گذاشتید توی سایت که نقد بشه جای تقدیر و تشکر زیادی داره و اینم بدونید که آبروی آدم اصلا با پست ندادن کسی نمیره.
در ضمن اصلا هم مزخرف نبود خیلی هم زیبا بود و لذت بردم فقط یکی اینکه صداهای فالش توی آهنگ ها زیاد بود و دیگه اینکه آهنگ ها به نظر من یکم خشک اجرا شدند و اگه سعی کنید یکم روون تر ساز بزنید صدای سازتون خیلی قشنگ تر میشه. ولی در کل خیلی خوب بود. تبریک میگم.

منتظر اجراهای بعدیتون هم هستیم.
موفق باشید.:am

Peddy
Saturday 29 August 2009, 11:41 PM
سلام و خسته نباشید

خب دوست عزیز راستش من زیاد در مسایل ویولن سر رشته ای ندارم اما من هم با دوستانی که تا الان نظر دادند موافقم و همچنین فکر میکنم شما عالی میزنید (تعریف الکی نمیکنم چون دلیل دارم واسه حرفم) چون شما 1 ساله دارید ویولن کار میکنید و ویولن سازیست که خیلی زمان میبره تا شما بتونید رامش کنید برا همینم هست که به ویولن میگن ساز وحشی چون شما باید یاد بگیرید تا چطور رامش کنید و یک صدای لطیف ازش خارج کنید . پس من فک میکنم با مدت زمانی که شما ویولن کار میکنید این نواختن ها عالی هستش

با تشکر
موفق باشید

violin_20
Sunday 30 August 2009, 05:47 AM
دوست عزیز بااستفاده از نرم افزار Cakewalk می تونی نت این آهنگها رو بنویسی کار با این برنامه راحته .
برای دریافت برو به این تاپیک You can see links before reply

hamidviolon
Sunday 30 August 2009, 10:34 AM
با سلام دوست عزیز
من اجراهاتو دانلود کردم و گوش دادم خداییش از من خیلی بهتر زده بودی بهت تبریک می گم انشاالله اجرا های بعدیتون رو زودتر بزارید که ما فیض ببریم راستی فکر نکنم با پست ندادن آبروی کسی بره اتفاقا بااین کارتون خیلی هم آبرو برای خودتون خریدین چون نشون دادین که جرات خیلی از کار ها رو دارین و این خیلی مهمه .
فقط منتظر اجرا های بعدیتون هستم . مرسی

Mehrdadgh4
Saturday 5 September 2009, 01:47 PM
با سلام دوست عزیز
من اجراهاتو دانلود کردم و گوش دادم خداییش از من خیلی بهتر زده بودی بهت تبریک می گم انشاالله اجرا های بعدیتون رو زودتر بزارید که ما فیض ببریم راستی فکر نکنم با پست ندادن آبروی کسی بره اتفاقا بااین کارتون خیلی هم آبرو برای خودتون خریدین چون نشون دادین که جرات خیلی از کار ها رو دارین و این خیلی مهمه .
فقط منتظر اجرا های بعدیتون هستم . مرسی

ممنون از نظرتون . آخه من واقعا داشتم نا امديد ميشدم كه كسي نظر نميده !!
به هر حال ممنون.چشم اجراهاي بعديمم ميزارم

آکورد71
Saturday 5 September 2009, 01:57 PM
به به...به به...
منم مثل بقیه بچه گوش کردم و واقعا خوشم اومد چون نسبت به این زمان کوتاهی که می زنی خوب بود و این میتونه استارت موفقیت های بیشتر و بزرگتر برای تو باشه.برات آرزوی موفقیت می کنم،همچنین بازم اجراهای جدیدت رو برامون بزار