PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید کیبورد

صفحه ها : 1 2 [3] 4

firzi
Wednesday 1 September 2010, 01:19 PM
سلام دوست عزیز مبارکت باشه.
چند گرفتی؟
این فرمت DAT برای فلش کارت های کرگ pa80 هستش و باید به ست تبدیلشون کنی.
البته سمپلهاشون رو اجرا نمی کنه.برنامه Pa80Converter رو هم می تونی از سایت زیز دانلود کنی:
You can see links before reply
من توی قسمت pa500 مخصوص pa500 persian ست ریتم گذاشتم می تونی اونو دانلود کنی.

dimo9
Wednesday 1 September 2010, 01:30 PM
من با اجازتون خریدم 830 حالا نمی دونم خوب خریدم یا نه
ممنون از راهنماییت

dimo9
Wednesday 1 September 2010, 01:33 PM
اگه می شه لینک pa500 رو برام بزارید چون من نتونستم پیدا کنم

ali_salemon
Wednesday 1 September 2010, 03:40 PM
سلام ziba87 عزیز امیدوارم که خوب باشی.
دوست عزیز الآن pa80 و pa50 دستگاههای قدیمی شدن.الآن 1800000 به pa80 دادن واقاً اشتباه هستش.
الاًن دستگاههای جدید مثل pa500 و pa800 و pa2xpro رو بورسن.
pa800 کیبورد خیلی قوی هستش سیستم RX ای که داره رو pa50 و pa80 وجود نداره.
64mb سمپل می گیره.ورودی usb داره و می تونی با فلش مموری کارهات رو انجام بدی و دیگه از فلاپی و فلش کارت راحت میشی.
پلی فونیش 128 هستش.
خلاصه سرت رو درد نیارم اگه کار کردن باهاش رو یاد بگیری کیبورد خیلی خوبی هستش.
الاًن فکر کنم قیمتش حدود 2800000 تومان باشه.
ولی اگه سمپل برات مهم نیست pa500 persian بهترین گزینه برای خرید هستش.
تا الاًن برای من هیچ مشکلی به وجود نیومده.اینی که میگن رم سمپلش می سوزه واقعیت داره ولی بستگی داره چطوری ازش استفاده کنی.
دوستم که خودشم pa800 داره میگه ست های pa1x pro رو لود نکن.یکی از چیزهایی که باعث سوختن رم سمپل می شه همینه.

دوست عزیز من شنیدم که میگن پی آ800 بعد یه مدت کیت سمپلرش خراب میشه و کلی خرج میزاره رو دست آدم

firzi
Wednesday 1 September 2010, 04:38 PM
اگه می شه لینک pa500 رو برام بزارید چون من نتونستم پیدا کنم

توی تاپیک زیر هستش
راستی آک خریدی؟
اگه آک گرفته باشی واقاً عالیه.:am
می شه آدرسی رو که ازش خریدی برام تو پیام خصوصی بنوسی.
ممنون.:36:
بازم pa500 persian داشت؟

dimo9
Wednesday 1 September 2010, 04:44 PM
لطف داری آره آک خریدم بازم داشت
راستیتش من نمی دونم پیام خصوصی کجاست می خواین همینجا بگم یا بگین چجوری بیام خصوصی:106:

dimo9
Wednesday 1 September 2010, 04:45 PM
پسورد رو هم لطف می کنید بگین

firzi
Wednesday 1 September 2010, 05:00 PM
اگه دوست داری همین جا بگو:am

dimo9
Wednesday 1 September 2010, 05:33 PM
خیابان جمهوری - تقاطع پل حافظ - جنب تولید دارو - پلاک 712
فرشگاه یاماهاست ولی کرگم داره
رفتین بگین ما مشتریتونیم بزارین تخفیف بده اسمشم علیرضاست
اگه میشه بگین من چطور باید این استایلارو بریزم ممنون میشم آخه بلد نیستم
:21:

firzi
Wednesday 1 September 2010, 06:51 PM
بعد از اینکه از فایل زیپ خارج کردی بریز توی رم بعد دکمه ی MEDIA رو بزن و LOAD رو انتخاب کنن.
بعدش برو روی ست ریتمی که ریختی توی رم و لود رو انتخاب کنن. منظر باش که لود بشه.:18:
بعدش برو روی یوزرهات های ریتمت و حالشو ببر.:am
راستی من PA800 دارم و اگه پول بیاد دستم حتماً پرشین هم می گیرم.:25:

dimo9
Wednesday 1 September 2010, 07:04 PM
2 تا ست ریتم گذاشته بودی و منم 2 تاش رو دانلود کردم ولی دومی با پسورد اولی باز نمی شد یا پسورد دومی رو ندادید اگه میشه بدید

firzi
Wednesday 1 September 2010, 07:42 PM
دوست عزیز من شنیدم که میگن پی آ800 بعد یه مدت کیت سمپلرش خراب میشه و کلی خرج میزاره رو دست آدم

درسته ولی بستکی داره با کیبورد چطوری تا کنی.
من تا الآن خیلی سمپل لود کردم بیشتر از اون که فکرش رو بکنی ولی مشکلی برام پیش نیومد.
در کل کیبورد خیلی قوی هستش.
البته اگه بلد باشی باهاش کار کنی!:am

ali_salemon
Wednesday 1 September 2010, 08:00 PM
درسته ولی بستکی داره با کیبورد چطوری تا کنی.
من تا الآن خیلی سمپل لود کردم بیشتر از اون که فکرش رو بکنی ولی مشکلی برام پیش نیومد.
در کل کیبورد خیلی قوی هستش.
البته اگه بلد باشی باهاش کار کنی!:am

درسته دوست من البته من پی آ 80 دارم و ازش خیلی راضی هستم.

امیدوارم موفق باشین

cold.silent69
Thursday 2 September 2010, 07:35 AM
سلام
1 کیبرد آماتور در حد 100000 گیر میاد ؟

alone_star
Sunday 12 September 2010, 08:43 AM
سلام دوستان راستش من علاقه زيادي به يادگيري پيانو داشتم اما نه پولش بود نه جاش تو خونه همسرم گيتار ميزنه و پيشنهاد داد فعلا با كيبورد شروع كنم و قبل از اينكه من تحقيق كنم سريع رفته يه roland e -36 دست دوم تميز خريده 350 تومن .سوال من اينه آيا اين مدل كيبرد خوبيه ؟ به درد من كه عاشق صداي پيانو هستم ميخوره؟ و سوال بعد اينكه اين قيمت مناسبه ؟ اين مدل نوش تو بازار هست و چنده؟

farshiddd
Tuesday 5 October 2010, 02:31 PM
سلام دوستان من یک کیبورد ارنجر با صداهای طبیعی می خوام همین طور دوست دارم ریتم هاش هم خیلی زنده باشه و بیشتر تو سبک trance .house باشه ریتم هاش

نظر خودم روی psr-s900 s910 است

pa500 persian ولی نمیدونم به درد من می خوره یا نه

لطفا راهنمایی کنید

پیشاپیش از راهنمایتون تشکر می کنم

ehsanmir
Tuesday 5 October 2010, 06:25 PM
سلام دوستان من یک کیبورد ارنجر با صداهای طبیعی می خوام همین طور دوست دارم ریتم هاش هم خیلی زنده باشه و بیشتر تو سبک trance .house باشه ریتم هاش

نظر خودم روی psr-s900 s910 است

pa500 persian ولی نمیدونم به درد من می خوره یا نه

لطفا راهنمایی کنید

پیشاپیش از راهنمایتون تشکر می کنم

سلام دوست عزیز
اگر سبک کارتون غربیه و به ریتمهای ایرانی احتیاج ندارید همون s 900 یا 910 خوبه.ولی قیمتهاش یکم بالاست.اگر قیمت پایین تر خواستی من pa500 معمولی رو پیشنهاد میکنم.نه پرشین رو.من خودم چون کارم غربیه و به صداها و ریتمهای شفاف اهمیت میدم این مدل رو گرفتم و ازش هم راضی هستم.
بازم سوالی بود من در خدمتم
موفق باشید:am

farshiddd
Tuesday 5 October 2010, 07:30 PM
خیلی ممنون دوست عزیز s 710 چی به نظرت خوبه
در مورد pa500 هم ریتم های ترنسش چطوره؟

ehsanmir
Tuesday 5 October 2010, 08:38 PM
خیلی ممنون دوست عزیز s 710 چی به نظرت خوبه
در مورد pa500 هم ریتم های ترنسش چطوره؟

من قبلا این قضیه رو یه بار دیگه گفته بودم.اما دوباره میگم که شما دوست عزیز هم اطلاع پیدا کنید.
من سال گذشته که میخواستم کیبرد بگیرم به پسر عموم که المان زندگی میکنه گفتم در مورد دو برند کورگ و یاماها برام تحقیق کنه.pa500 و s700 و s900. فروشنده هم اینطور بیان کرده بود که جفتش خوبه.ولی یاماها برای کارهای کلاسیک بیشتر کارایی داره و کورگ برای کارهای ترنس و دی جی.این چیزی بود که فروشنده گفته بود.
اگر از نظر تجربه هم بخوام بگم کورگ صداش خشن تره.ولی یاماها لطیفتر و ملایم تره.من زیاد با یاماها کار نکردم.اما ریتمهای کورگ خیلی پر هست.واقعا همون چیزیه که میخوای .

farshiddd
Wednesday 6 October 2010, 05:57 PM
یک سوال فرق pa500 و pa500 persian رو به صورت کامل اگر میشه بگید و اینکه ریتم های توی pa500 در هم pa500 persian هست یا نه?
l

اکبر جلالی
Wednesday 6 October 2010, 06:11 PM
سلام عرض شد. یه علاقه مند به موسیقی هستم که چندین سال پیش آماتور کیبورد کار میکردم الان دوباره میخوام کار کنم. البته الان احساس میکنم گوشم اشناتره به موسیقی. باز یه کیبورد میخوام بگیرم حدود 700 -800 تومان. اما هیچ اطلاعاتی ندارم در مورد کیبوردهای موجود بازار. ممنون میشم از دوستان کمکم کنن.

firzi
Wednesday 6 October 2010, 10:14 PM
سلام عرض شد. یه علاقه مند به موسیقی هستم که چندین سال پیش آماتور کیبورد کار میکردم الان دوباره میخوام کار کنم. البته الان احساس میکنم گوشم اشناتره به موسیقی. باز یه کیبورد میخوام بگیرم حدود 700 -800 تومان. اما هیچ اطلاعاتی ندارم در مورد کیبوردهای موجود بازار. ممنون میشم از دوستان کمکم کنن.

چه سبکی کار میکنید؟

ehsanmir
Thursday 7 October 2010, 06:52 PM
یک سوال فرق pa500 و pa500 persian رو به صورت کامل اگر میشه بگید و اینکه ریتم های توی pa500 در هم pa500 persian هست یا نه?
l
سلام

این دستگاه بجز مشخصات Pa500 معمولی شامل مشخصات منحصر بفرد زیر نیز می باشد.
ارنجرarranger مناسب جهت استفاده در ایران،آذربایجان و ارمنستان

دارای sample Rx ایرانی
قسمت scale مجزا با دسترسی مستقیم

4 حافظه مجزا برای ذخیره و بازیابی اطلاعات User Scale
صداهای سازهای ایرانی(سازهای کوبه ای،زهی،بادی) در برخی از سازها از چند نوع ساز نمونه صدایی گرفته شده است.

به عنوان مثال می توان به وجود تکنیک های مختلف اجرایی برای نواختن سازهای مختلف و متناسب با خود ساز اشاره کرد.
لیست سازهای ایرانی:

تار-سه تار-سنتور-نی-باقلاما-تارآذری-باقلاما الکتریک-قانون-عود-گارمان-توتک-کلارینت-دوزله-شمشال-بالابان-نرمه نای-نی انبان-سورنا و یک سری صداهای سینتی سایزری
سازهای کوبه ای:

تمبک-دف-دایره-ناقاره-گوشاناقاره-ضرب باکویی-ضرب کردی-ضرب جنوبی-تمپو-دمام-سنج دمام-دهل-تومبا-دایره زنگی و یک سری صداهای درام کیت شامل پدال-ساید درام-تامبورین و .....

و اینکه تمام ریتمهای pa500 رو بطور کامل داره یا نه , باید عرض کنم اکثر ریتمهای مدل معمولی رو داره.ولی نه بطور کامل.چون pa500 معمولی 320 ریتم داره که تا 448 ریتم قابل افزایشه.اما پرشین 256 ریتم بعلاوه 48ریتم قابل افزایش داره.

farshiddd
Friday 8 October 2010, 12:10 AM
احسان جان ممنون از راهنماییت چون تو انتخابم خیلی تاثیر داشت
امروز رفتم جمهوری و یک pa500 persian خریدم البته معمولی می خواستم ولی هرچی گشتم نبود
و به قول شما همون چیزی هست که می خوام

واینکه ریتم شما دارید؟
اگر دارید میشه برام بزارید

firzi
Friday 8 October 2010, 09:32 AM
احسان جان ممنون از راهنماییت چون تو انتخابم خیلی تاثیر داشت
امروز رفتم جمهوری و یک pa500 persian خریدم البته معمولی می خواستم ولی هرچی گشتم نبود
و به قول شما همون چیزی هست که می خوام

واینکه ریتم شما دارید؟
اگر دارید میشه برام بزارید

سلام دوست عزیز مبارکت باشه.
چند خریدی؟
در قسمت korg و دانلود برای pa500 prersian دوتا ست قرار دادم که میتونی دانلودشون کنی.:am

joojefarary
Friday 8 October 2010, 11:59 AM
من چهار شنبه جمهوری بودم فقط دو سه تا مغازه pa500 persian داشتن که بین 900 تا 880 هزار تومان بود . نمیدونم چرا اکثرا میگفتن or700 ندارند

farshiddd
Friday 8 October 2010, 02:07 PM
ممنون
درسته اصلا ارگ های یاماها نبود
من pa500 persian رو با رم 2 گیگ و چندتا ریتم 880 خریدم

ehsanmir
Friday 8 October 2010, 06:23 PM
ممنون
درسته اصلا ارگ های یاماها نبود
من pa500 persian رو با رم 2 گیگ و چندتا ریتم 880 خریدم

سلام
اول اینکه خیلی خیلی مبارکت باشه.امیدوارم ازش لذت ببری.
ولی در مورد ریتم اگر منظورت ریتم ایرانیه , منهم همونایی رو دارم که از این سایت دانلود کردم و یه چند تا ست هم در موقع خرید فروشنده بهم داد که اصلا به کارم نمیاد.
ولی اگر ریتمهای غربی میخوای من از خود سایت You can see links before reply دانلود کردم و شما هم میتونی از ادرس زیر دانلود کنی.
همه مدلها رو هم اجرا میکنه.80-50-800و xpro1-2

راستی برای اپدیت osش هم میتونی از این ادرس اقدام کنی.ولی فقط os.نه Resources.

farshiddd
Saturday 9 October 2010, 01:26 AM
خیلی ممنون
برای من هم یک چند ست ریخته ولی منهم دونبال ریتمهای غربی هستم

راستی ممنون میشم روش اپدیتش رو هم بگی
من فایل 4.5 مگی رو گرفتم

یونس علم
Saturday 9 October 2010, 09:21 AM
یه کیبورد زیر 150 تومن صرفاً جهت آموزش و تمرین میخوام. پیشنهاد اساتید چیه؟

ehsanmir
Saturday 9 October 2010, 09:13 PM
خیلی ممنون
برای من هم یک چند ست ریخته ولی منهم دونبال ریتمهای غربی هستم

راستی ممنون میشم روش اپدیتش رو هم بگی
من فایل 4.5 مگی رو گرفتم

توی خود فایلی که اپلود کردی یه pdf هست که راهنمای کرده.اگر نتونستی بگو تا راهنماییت کنم.چون منهم دقیق یادم نیست چیکار کردم.باید متنش رو بخونم تا یادم بیاد.
ولی چیزی که یادمه این که اون فایلی که اپلود کردی رو میریزی رو یه مموری خالی.بعد وارد دستگاه میکنی.البته دستگاه باید خاموش باشه.بعد اینترو رو میگیری و دستگاه رو روشن میکنی.چیزی که یادمه همینه.باز اگر نتونستی از روی اون فایل pdf اپدیت کنی بگو تا من برم دنبال متنش و بطور کامل بگم چی به چیه.

ehsanmir
Saturday 9 October 2010, 09:16 PM
یه کیبورد زیر 150 تومن صرفاً جهت آموزش و تمرین میخوام. پیشنهاد اساتید چیه؟

سلام
شما باید بری بازار و ببینی چی پیدا میکنی.چون مبلغت پایینه نمیشه چیزه دقیقی رو پیشنهاد کرد.با این مبلغ مدلهای قدیمی کاسیو و یاماها رو میتونی بگیری.
:am

joojefarary
Sunday 10 October 2010, 09:42 AM
شما با این مبلغ به نظر من کاسیو نگیر چون کلاویهاش خیلی شلو وله اصلا فایده نداره ولی یاماه زیاد داره به نظر من 630 خوبه میتونی دست دوم 100 تومان گیر بیاری .

amir1055
Sunday 10 October 2010, 01:04 PM
یه ارگ کاسیو WK-3500 (You can see links before reply)دست دوم تمیز به همراه پایه و پدال بنظر شما چقدر می ارزه؟

ehsanmir
Sunday 10 October 2010, 06:00 PM
یه ارگ کاسیو WK-3500 (You can see links before reply)دست دوم تمیز به همراه پایه و پدال بنظر شما چقدر می ارزه؟

سلام
من wk1800 دارم.میخواستم بفروشمش 250 میخریدند.اینهم خیلی خیلی تمیزه.البته بدون پایه.حالا این 3500 هست و مدلش بالاتر.فکر میکنم 300 تا 350 بی ارزه.
در ضمن joojefarary جان کی گفته کلاویه های کاسیو شل ول هست.من 5 تا کاسیو داشتم هیچ کدومش همچین چیزی که شما میگید نبودند.من از شما تعجب میکنم که کلاویه های یاماها رو نسبت به کاسیو ترجیح میدی.این اصلا درست نیست.کاسیو اگر هیچی هیچی نداشته باشه کلاویه های با کیفیتی داره.حالا شاید شما جایی با یه کاسیو زوار در رفته کار کرده باشی و بد بین شده باشی.اما این دلیل نمیشه که همه مدلهایاین برند اینطور باشند.
موفق باشید....:am

joojefarary
Monday 11 October 2010, 12:14 AM
سلام
من wk1800 دارم.میخواستم بفروشمش 250 میخریدند.اینهم خیلی خیلی تمیزه.البته بدون پایه.حالا این 3500 هست و مدلش بالاتر.فکر میکنم 300 تا 350 بی ارزه.
در ضمن joojefarary جان کی گفته کلاویه های کاسیو شل ول هست.من 5 تا کاسیو داشتم هیچ کدومش همچین چیزی که شما میگید نبودند.من از شما تعجب میکنم که کلاویه های یاماها رو نسبت به کاسیو ترجیح میدی.این اصلا درست نیست.کاسیو اگر هیچی هیچی نداشته باشه کلاویه های با کیفیتی داره.حالا شاید شما جایی با یه کاسیو زوار در رفته کار کرده باشی و بد بین شده باشی.اما این دلیل نمیشه که همه مدلهایاین برند اینطور باشند.

نه احسان جان من منظورم توی اون رنج قیمتی که دوستمون گفت میگم .

کسری امید
Wednesday 13 October 2010, 05:33 PM
با سلام خدمت دوستان عزیز
باید بگم که اگه میخوای سازی که بخری تمام امکانات لازم رو داشته باشه ، از جمله گلچین کردن ریتم ، صدا و ... به نظر من pa50 تبدیلی یا pa80 بگیر چون تمام امکانات یه نوازنده رو مهیا میکنه .
من الان حدود 3 ماه pa50 دارم و ازش خیلی راضیم ، اما تصمیم دارم که pa2x بگیرم چون هم لازمه ی کارم هست هم حرفه ای ترین کیبورد حال حاضر دنیاست . بای

ashburtongrove
Sunday 17 October 2010, 12:24 PM
دوستان نظرتون درمورد این دو تا چیه
قیمتشونم مناسبه

ashburtongrove
Sunday 17 October 2010, 12:31 PM
و این

کجا نوشته چند کلاویه ایه؟

HamedSedighi
Sunday 17 October 2010, 09:14 PM
و این

کجا نوشته چند کلاویه ایه؟

دوستان نظرتون درمورد این دو تا چیه
قیمتشونم مناسبه

1.چقدر پول دارید؟
2.بستگی داره برای چه کار و چه سطحی می خواهید ؟

ajanne
Sunday 17 October 2010, 10:39 PM
بچه ها کسی تا حالا از بازار امارات وسیله گرفته ؟؟؟؟ ( کیبرد منظورمه )

من چند تا سایت که ماله امارات بود سر زدم قیمتاش تقریبا شبیه اروپا بود ........

مثلا roland fantom G8 زده بود 3.5 تومن ولی همین کیبرد تو سایت تهران ملودی زده 5,600,000
که اصلا با عقل جور در نمیاد ................

اگه کسی تا حالا این کارو کرده تجروبشو در اختیار ما هم قرار بده .........

joojefarary
Sunday 17 October 2010, 10:54 PM
خوب ببين دوست من همينجوري كه نيست بگيري دستس بياري اينور . بهش عوارض ميخوره من از يكي از دوستام شنيدم كه عوارض وسايل موسيقي هم بالاست همون عوارض و هم سود روش همين حدودا ميشه .

ajanne
Monday 18 October 2010, 02:52 PM
عزیز ما که از پشت کوه نیومدیم ......

من بابام 2 سال پیش واسم از ایتالیا گیتار آورد اصلا هم خبر از عوارض نبود چون 1 دونه بیشتر نبود کسی هم بهش چیزی نگفت ..........

در ضمن اگه به فرض یه کیبرد بگیری دستت بخوای بیاری اینور خبری از عوارض نیست ولی
اگه یه وانت پر کنی چرا عزیز ...........

گرفتی حالا عزیز جون .............

payamha
Monday 1 November 2010, 03:29 PM
دوستان عزیز اگه لطف کنید یک مدل رو برای خرید به من معرفی کنید که قیمتش 400 تومن باشه نه ارزونتر و نه گرونتر
ممنون میشم.
دوست گرامی حتما باید 400 تومان باشه ولی من میگم یه ارگ یاماها630 یا 640 بخری هم ارزونن هم ریتم های خوبی دارن اگه بتونی یاماها640 گیر بیاری که چه بهتر چون میتونه ریتم a1000وa2000 رو بخونه من مدتی یاماها640 داشتم و ریتم های a1000 وa2000 از اینترنت دانلود می کردم و وقتی داخل فلاپی می زدم همو رو بالا می آوردقیمتشم حدود 270 هزار تومان هست ریتم خودشم تو بازار زیاده من خودم همین حالا هم تمام ریتماشو دارم ریتمای کردی.فارسی.عربی.بندری.لری

HamedSedighi
Monday 1 November 2010, 06:12 PM
که چه بهتر چون میتونه ریتم a1000وa2000 رو بخونه من مدتی یاماها640 داشتم و ریتم های a1000 وa2000 از اینترنت دانلود می کردم

با تشکر از شما
لازم بود که تصحیحی انجام بشود : YAMAHA PSR-2000

و حرف "a" که نوشتید قبل از عدد 2000 وجود ندارد .

arash_ir00
Wednesday 3 November 2010, 02:54 AM
می دونم سوالم تکراری هست ولی ممنون میشم جواب بدین

دنبال یه کیبورد میگردم که بتونم باهاش کارای خودمو اجرا و تنظیم ( در حد دمو ولی کیفیت هرچه بیشتر باشه مسلما بهتره ) و گاهی برای خودم نوازندگی معمولی هم انجام بدم

چند تا موضوع که برام مهمه اینه که بتونه بهم خروجی نت بده ( مثلا به صورت یه فایل یا هرچی که بتونم چاپ کنم )
از نظر ساپورت اتصال به کامپیوتر و نرم افزار ها ok باشه
ساخت و ویرایش ریتم برام مهمه
بیشتر با ریتم های غربی کار دارم مخصوصا راک ولی اگر ریتم ایرانی هم بشه توش گذاشت که چه بهتر
و اینکه بدرد تمرین پیانو بخوره

من گیتار الکتریک کار میکنم و احتمالا از سوالام معلومه در مورد کیبورد مبتدی هستم
ضمنا ایران نیستم و قصد خرید کیبورد دست دو از سایت ebay دارم - حدود 700 هزار تومن ( کمی کمتر یا بیشتر ) میتونم هزینه کنم ممنون میشم با الویت بهم چند مدل معرفی کنید حتما میدونید که هرچی بخوام 100% نمیتونم در ebay پیدا کنم

HamedSedighi
Wednesday 3 November 2010, 06:02 AM
می دونم سوالم تکراری هست ولی ممنون میشم جواب بدین

دنبال یه کیبورد میگردم که بتونم باهاش کارای خودمو اجرا و تنظیم ( در حد دمو ولی کیفیت هرچه بیشتر باشه مسلما بهتره ) و گاهی برای خودم نوازندگی معمولی هم انجام بدم

چند تا موضوع که برام مهمه اینه که بتونه بهم خروجی نت بده ( مثلا به صورت یه فایل یا هرچی که بتونم چاپ کنم )
از نظر ساپورت اتصال به کامپیوتر و نرم افزار ها ok باشه
ساخت و ویرایش ریتم برام مهمه
بیشتر با ریتم های غربی کار دارم مخصوصا راک ولی اگر ریتم ایرانی هم بشه توش گذاشت که چه بهتر
و اینکه بدرد تمرین پیانو بخوره

من گیتار الکتریک کار میکنم و احتمالا از سوالام معلومه در مورد کیبورد مبتدی هستم
ضمنا ایران نیستم و قصد خرید کیبورد دست دو از سایت ebay دارم - حدود 700 هزار تومن ( کمی کمتر یا بیشتر ) میتونم هزینه کنم ممنون میشم با الویت بهم چند مدل معرفی کنید حتما میدونید که هرچی بخوام 100% نمیتونم در ebay پیدا کنم

ریتم رو که شما باید بسازی اگر واقعا قصد تنظیم کارهای خودتان را دارید . اگر قصد نواختن مثلا فلان آهنگ ایرانی با ریتم مثلا بندری که خب بحث یه چیز دیگه میشه .

اما پیشنهاد من :

YAMAHA mm8 : در صورتی که حتما نیاز به کلاویه های وزن دارید .
YAMAHA mm6 : با این تفاوت که 61 کلاویه معمولی دارد .

و اگر با 61 کلاویه ای ها مشکلی ندارید :
Roland fantom Xa

sunboys
Wednesday 3 November 2010, 10:59 AM
سلام به همه دوستان.من يك كيبورد ميخوام واسه تو خونه.ميخوام ريتمهاي ايراني واسش زياد باشه.بين gem k8 se و pa 50 sampler موندم.ميشه يك مقايسه بكنيد كدوم بهتره از لحاظ كيفيت ريتم و صدا و كيفيت اسپيكرها.ممنون ميشم جوابمو زودتر بدين

beta66
Wednesday 3 November 2010, 11:31 AM
pa 50 سمپلر ورژن چهار در حال حاضر بهترین گزینه است چون هم از نظر کیفیت صدا تقویت شده و هم از لحاظ تنوع ریتم میشه گفت عالیه و شما می تونید 12 فلش رو در اون لود کنید و جدیدترین ریتم ها از طرف شرکت کرگ ایران برای اون پشتیبانی میشه . قیمت : 1350000

arash_ir00
Wednesday 3 November 2010, 06:17 PM
ریتم رو که شما باید بسازی اگر واقعا قصد تنظیم کارهای خودتان را دارید . اگر قصد نواختن مثلا فلان آهنگ ایرانی با ریتم مثلا بندری که خب بحث یه چیز دیگه میشه .

اما پیشنهاد من :

YAMAHA mm8 : در صورتی که حتما نیاز به کلاویه های وزن دارید .
YAMAHA mm6 : با این تفاوت که 61 کلاویه معمولی دارد .

و اگر با 61 کلاویه ای ها مشکلی ندارید :
Roland fantom Xa

مرسی از پیشنهاداتی که دادی - فعلا فقط تونستم یاماها mm6 رو پیدا کنم
اگر بازهم چیزی به زهنتون رسید تو همین مایه ها ممنون میشم معرفی کنید

HamedSedighi
Thursday 4 November 2010, 06:28 AM
مرسی از پیشنهاداتی که دادی - فعلا فقط تونستم یاماها mm6 رو پیدا کنم
اگر بازهم چیزی به زهنتون رسید تو همین مایه ها ممنون میشم معرفی کنید

دست دوم که زیاد هست :

YAMAHA MO8

YAMAHA MM8

mm8 که اون دو حرف ام مخفف مینی موتیف هست (mini motif) به احتمال زیاد آک بند .

مورد زیاد است چگونه چیزی پیدا نکردی ؟

ضمنا اگر قیمت های دلاری ماه ها و روزهای گذشته برخی مدل ها بدردت بخورن در این تاپیک ها من می نویسم :

برای Roland :

برای YAMAHA :

برای KORG :

arash_ir00
Thursday 4 November 2010, 11:10 PM
دست دوم که زیاد هست :

YAMAHA MO8

YAMAHA MM8

mm8 که اون دو حرف ام مخفف مینی موتیف هست (mini motif) به احتمال زیاد آک بند .

مورد زیاد است چگونه چیزی پیدا نکردی ؟

ضمنا اگر قیمت های دلاری ماه ها و روزهای گذشته برخی مدل ها بدردت بخورن در این تاپیک ها من می نویسم :

برای Roland :

برای YAMAHA :

برای KORG :

مرسی
من باید توی ebay.co.uk بگردم
و یکمی مشکل اینه که بعضی ها که دور هستن و پست نمیکنن بعضی ها هم یه عیبی دارن

به هر حال ممنونم و هنوز دارم میگردم

master6600
Friday 5 November 2010, 05:11 PM
یه مشاوره از دوستان میخاستم.
تا 800-900 تومن چه کیبوردی رو واسه یه آماتور که میخاد یاد بگیره و دیگه تعویض نکنه رو پیشنهاد میدید؟
لطفا قیمتش هم بگین
ممنون

ehsanmir
Friday 5 November 2010, 06:35 PM
یه مشاوره از دوستان میخاستم.
تا 800-900 تومن چه کیبوردی رو واسه یه آماتور که میخاد یاد بگیره و دیگه تعویض نکنه رو پیشنهاد میدید؟
لطفا قیمتش هم بگین
ممنون
سلام
تا این رنج قیمت انتخابهای زیادی میتونید بکنید.مثل کورگ یا یاماها.
ولی شما اول باید کارتون رو مشخص کنید.سبک کارتون رو.ایرانی.کلاسیک .غربی . چه چیزی مد نظرتون هست.
در ثانی اگر تو همین سایت بچرخید جوابتون رو پیدا میکنید.

master6600
Friday 5 November 2010, 07:30 PM
سلام
تا این رنج قیمت انتخابهای زیادی میتونید بکنید.مثل کورگ یا یاماها.
ولی شما اول باید کارتون رو مشخص کنید.سبک کارتون رو.ایرانی.کلاسیک .غربی . چه چیزی مد نظرتون هست.
در ثانی اگر تو همین سایت بچرخید جوابتون رو پیدا میکنید.

سلام دوست عزیز
شنیدین که میگن چرخش زیاد باعث سر گیجه میشه :43: من تقریبا تمام قسمتهای مربوط به کیبورد رو خوندم ولی به جواب فطعی نرسیدم.:39:
اگه لطف کنید و دو سه مدل برام معرفی کنین تو این رنج قیمت تا 900 هزار دیگه عالیه ممنونتون میشم
حالا مارکش مهم نیست مهم کیفیت صداشه
با توجه به اینکه تازه میخوام کیبورد بزنم راحتی استفاده هم در نظر داشته باشید

ehsanmir
Friday 5 November 2010, 08:32 PM
سلام دوست عزیز
شنیدین که میگن چرخش زیاد باعث سر گیجه میشه :43: من تقریبا تمام قسمتهای مربوط به کیبورد رو خوندم ولی به جواب فطعی نرسیدم.:39:
اگه لطف کنید و دو سه مدل برام معرفی کنین تو این رنج قیمت تا 900 هزار دیگه عالیه ممنونتون میشم
حالا مارکش مهم نیست مهم کیفیت صداشه
با توجه به اینکه تازه میخوام کیبورد بزنم راحتی استفاده هم در نظر داشته باشید

سبک کارتون رو عنوان نکردید. ایرانی یا غربی.برای مجلس یا خونه.منظورم در اینده هست. اینها رو مشخص کنید.

HamedSedighi
Friday 5 November 2010, 08:51 PM
مرسی
من باید توی ebay.co.uk بگردم
و یکمی مشکل اینه که بعضی ها که دور هستن و پست نمیکنن بعضی ها هم یه عیبی دارن

به هر حال ممنونم و هنوز دارم میگردم

اوکی

ببین شرایطش خوبه :

و شرایط این :

ehsanmir
Friday 5 November 2010, 09:00 PM
روی ebay نمیشه اطمینان کرد.عموی من ساکن المانه.یه ویدئو از همین سایت خرید.ویدئوش اومد.ولی یه مدل و یه برند دیگه.دستش هم به هیچ جا بند نبود.حالا اون که المان بود.ایران که وضعیتش مشخصه........

HamedSedighi
Friday 5 November 2010, 10:01 PM
روی ebay نمیشه اطمینان کرد.عموی من ساکن المانه.یه ویدئو از همین سایت خرید.ویدئوش اومد.ولی یه مدل و یه برند دیگه.دستش هم به هیچ جا بند نبود.حالا اون که المان بود.ایران که وضعیتش مشخصه........

خب ایشون ساکن انگلیس هستند و شعبه .co.uk قصد خرید دارند .

master6600
Saturday 6 November 2010, 11:50 AM
سبک کارتون رو عنوان نکردید. ایرانی یا غربی.برای مجلس یا خونه.منظورم در اینده هست. اینها رو مشخص کنید.

با سلام
در آینده بیشتر ایرانی میخوام کار کنم ولی برا خودم (همون خونه):16:
حالا یه مدلی رو بگین که راحت گیر باد و امکاناتش هم خوب باشه
همه بهم A1000 رو پیشنهاد میدن، میگن هم خروجیش خوبه هم استفاده ازش راحته هم اگه بخوای ردش کنی راحت میتونی بفروشیش.
ولی خودم از OR700 بیشتر خوشم میاد، میگن:
1- شارژر اصلیش گیرت نمیاد،شارژر A1000 هم بزاری تا 3 ساعت خوبه بعد داغ میکنه و صدا خراب میشه
2- کیفیت خروجی صدا برای بعضی سازها به A1000 نمیرسه (نمیدون سازهای بادی بود یا چیز دیگه)
3- کار کردن باهاش سخته
4- فروشش هم مشکل(بعدا اگه خواستی بفروشی)
حالا من موندم که کدومو بگیرم.:39:
اگه امکان داره یه توضیح کامل درمورد این دو کیبورد بزارین. اگه هم تو این رنج مدل دیگه ای مد نظر هست دریغ نکنین
ممنون

firzi
Saturday 6 November 2010, 12:28 PM
با سلام
در آینده بیشتر ایرانی میخوام کار کنم ولی برا خودم (همون خونه):16:
حالا یه مدلی رو بگین که راحت گیر باد و امکاناتش هم خوب باشه
همه بهم A1000 رو پیشنهاد میدن، میگن هم خروجیش خوبه هم استفاده ازش راحته هم اگه بخوای ردش کنی راحت میتونی بفروشیش.
ولی خودم از OR700 بیشتر خوشم میاد، میگن:
1- شارژر اصلیش گیرت نمیاد،شارژر A1000 هم بزاری تا 3 ساعت خوبه بعد داغ میکنه و صدا خراب میشه
2- کیفیت خروجی صدا برای بعضی سازها به A1000 نمیرسه (نمیدون سازهای بادی بود یا چیز دیگه)
3- کار کردن باهاش سخته
4- فروشش هم مشکل(بعدا اگه خواستی بفروشی)
حالا من موندم که کدومو بگیرم.:39:
اگه امکان داره یه توضیح کامل درمورد این دو کیبورد بزارین. اگه هم تو این رنج مدل دیگه ای مد نظر هست دریغ نکنین
ممنون

سلام.
دوست عزیز شک نکنید که or700 از a1000 بهتره.a1000 یه ساز قدیمیه و or700 پیشرفته ی a1000 هستش.یه چیزایی به or700 اضافه شده که باعث برتری اون نسبت به a1000 میشه.
خروی or700 از a1000 بهتره نه a1000 از or700.
راستی من به شما pa500 persian رو پیشنهاد می کنم که فوق اولعاده هستش.
با 850000 تومان بهترین گزینه pa500 persian هستش.
موفق و پیروز باشید...:am

ehsanmir
Saturday 6 November 2010, 06:50 PM
سلام.
دوست عزیز شک نکنید که or700 از a1000 بهتره.a1000 یه ساز قدیمیه و or700 پیشرفته ی a1000 هستش.یه چیزایی به or700 اضافه شده که باعث برتری اون نسبت به a1000 میشه.
خروی or700 از a1000 بهتره نه a1000 از or700.
راستی من به شما pa500 persian رو پیشنهاد می کنم که فوق اولعاده هستش.
با 850000 تومان بهترین گزینه pa500 persian هستش.
موفق و پیروز باشید...:am

سلام
منهم حرف دوستم رو تایید میکنم.pa500 کلا صداهای خیلی خوبی داره.شفاف و خیلی طبیعی. پرشینش هم که جون میده برای کارهای ایرانی.درام های فوق العاده ایرانی.ریتمهای ایرانی.ولی کار کردن با کورگ نسبت به یاماها یکم سخته.البته easy mode داره که میشه برای شما که اول کارید کار رو راحت تر کرد.ولی در کل کیبرد خیلی خوبیه.پشیمون نمیشید.A1000 دیگه خیلی قدیمی شده.OR 700 خوبه.ولی چون کیبرد اورینتال هست ریتم ایرانیش کمتره.ولی پرشین مخصوص ایرانه و جون میده برای کارهای ایرانی.قیمتش هم که دوستمون گفت 850 تومن هست.مشکل اداپتور و نویز اسپیکر هم نداره.

maksim
Sunday 7 November 2010, 07:43 AM
سلام دوست عزیز شما اولا نگفتی چند وقته کیبورد می زنی چون مهارت شما در نواختن خیلی مهمه اگه تازه شروع کرده باشی کیبورد های یاماها رو توصیه میکنم چون از لحاض سخت افزاری در اولوییتند ولی اینیکه شما به kgpa50علاقه داری یه بحث دیگست pa50 بعد از یه مدت شیرازش شل میشه و کلاویه شروع به صدا دادن میکنه و این در صداهای پایین اذیتت میکنه و نمیشه تعمیرش کرد. ولی یاماها or ها صداهای شرقی خوبی دارن من 4 سال بود که تو کار خرید و فروش کیبورد بودم ولی به دلایلی......... قیمت روز در بازار تبریز
yamaha a1000 or 600000-700000
korg pa50 900000-1000000
korg pa 50 with flash 1100000
GEM WK2 IR 600000-700000
GEM WK3 680000-780000
GEM WK 8 1100000
ولی من به شخصه ارگ های GEM رو بهت پیشنهاد می کنم چون به اصطلاح صدای پر(کثیف-مجلسی) دارن و از لحاظ ریتم و سمپل هم که مشکلی ندارن موفق باشی

hoseindj
Tuesday 9 November 2010, 03:23 PM
با عرض سلام و خسته نباشید.
میخواستم بدونم ارزون ترین ارگی که ریتم باکیفیت داشته باشه چیه.
فقط برای استفاده در منزل میخوام.مهم نیس تعداد ریتمها و صدا هاش کم باشه.
آیا ctk 700ریتم جالب داره.میشه ویژگیهاش رو بگین.
با سپاس.

ehsanmir
Tuesday 9 November 2010, 06:19 PM
با عرض سلام و خسته نباشید.
میخواستم بدونم ارزون ترین ارگی که ریتم باکیفیت داشته باشه چیه.
فقط برای استفاده در منزل میخوام.مهم نیس تعداد ریتمها و صدا هاش کم باشه.
آیا ctk 700ریتم جالب داره.میشه ویژگیهاش رو بگین.
با سپاس.

سلام
هر چقدر بیشتر پول بدید دستگاه شما از ریتمها و صداهای با کیفیت و بهتری برخورداره. در مورد این کیبرد شنیدم کیفیت صداها و ریتمهاش خوبه.در حد همون مبلغی که پرداخت میکنید. در کل کیبردهای جدید اعم از یاماها و کاسیو که کیبرد های اموزشی تولید میکنند صدا ها و ریتمهای خوب و در حد معقولی روی سیستمهاشون میذارند.فقط سعی کنید هر چی میگیرید اک بند بگیرید .چون دست دوم ممکنه اذیتت کنه.

hoseindj
Friday 12 November 2010, 10:07 AM
سلام.
من هرچی گشتم نتونستم نمونه ریتم برای ctk 700پیدا کنم ببینم در چه سطحیه.آیا امکانش هیت؟

manimasoud6542
Saturday 13 November 2010, 02:05 PM
سلام به همه دوستان
آقایون من میخوام یه ارگ بخرم! بیشتر علاقم به پیانو هست بعد اگه امکانش باشه ریتم خوبم داشته باشه و بشه کارهای دیگه روش اجرا کرد که دیگه عالیه! ولی این وسط یه مشکلی هست! اونم مثه همیشه پوله! من بیشتر از 200 هزار تومان نمی تونم هزینه کنم! تا حالا ارگ یا پیانو اصلا کار نکردم! حالا با این تفاسیر بهترین گزینه با توجه به این که می خوام پیانو کار کنم و 200 بیشتر ندارم چیه؟ از طرفی می خوام به کامپیوتر با usb وصل بشه! صدای پیانوی خوبی داشته باشه و ماندگاری خوبی هم داشته باشه! اگه زودتر جواب بدین عالیه! ممنون

ehsanmir
Sunday 14 November 2010, 07:39 AM
سلام به همه دوستان
آقایون من میخوام یه ارگ بخرم! بیشتر علاقم به پیانو هست بعد اگه امکانش باشه ریتم خوبم داشته باشه و بشه کارهای دیگه روش اجرا کرد که دیگه عالیه! ولی این وسط یه مشکلی هست! اونم مثه همیشه پوله! من بیشتر از 200 هزار تومان نمی تونم هزینه کنم! تا حالا ارگ یا پیانو اصلا کار نکردم! حالا با این تفاسیر بهترین گزینه با توجه به این که می خوام پیانو کار کنم و 200 بیشتر ندارم چیه؟ از طرفی می خوام به کامپیوتر با usb وصل بشه! صدای پیانوی خوبی داشته باشه و ماندگاری خوبی هم داشته باشه! اگه زودتر جواب بدین عالیه! ممنون

سلام دوست عزیز
جسارتا" سوال شما خیلی کلیشه ای هست.اگر تو همین تاپیک و همین سایت بگردید جوابتون رو پیدا میکنید.چون خیلی از دوستان مثل شما همین سوال رو کردند.
موفق باشید.......:am

manimasoud6542
Sunday 14 November 2010, 12:19 PM
سلام! آقا شاید حق داشته باشین ولی من خیلی مشکل دارم! من اهل کرمانم! جمهوری نمی تونم برم که ارگ ببینم! حالا از شما کمک می خوام! من یه چند تا ارگ دیدم که با قیمتاشون می نوسیم بعد شما راهنمایی کن! آقا حالا اگه میشه بگید که یه ارگ دست دوم مدل بالاتر با یه قیمت و گارانتی 4 ماه بهتره یا یه ارگ نو و اکبند مدل پایین تر با همون قیمت؟
اینم ارگ هایی که من دیدم! :::
e213 215000 نو!
ctk 691 180000 دست دوم!

حالا اگه میشه یه چند تا ارگ شما پیشنهاد بدین و یه مقایسه هم بین این ارگ هایی که گفتم بزنین لطفا. ممنون

ehsanmir
Sunday 14 November 2010, 05:47 PM
سلام! آقا شاید حق داشته باشین ولی من خیلی مشکل دارم! من اهل کرمانم! جمهوری نمی تونم برم که ارگ ببینم! حالا از شما کمک می خوام! من یه چند تا ارگ دیدم که با قیمتاشون می نوسیم بعد شما راهنمایی کن! آقا حالا اگه میشه بگید که یه ارگ دست دوم مدل بالاتر با یه قیمت و گارانتی 4 ماه بهتره یا یه ارگ نو و اکبند مدل پایین تر با همون قیمت؟
e213 215000 نو!
ctk 691 180000 دست دوم!

حالا اگه میشه یه چند تا ارگ شما پیشنهاد بدین و یه مقایسه هم بین این ارگ هایی که گفتم بزنین لطفا. ممنون

سلام
این دوتا کیبرد برای اموزش خوبه.قیمتشون هم مناسبه.ولی من یه پیشنهاد براتون دارم.شما با اقا حامد مسئول بخش کیبرد با نام کاربری arckey صحبت کن.ایشون هم بچه کرمان هست.اطلاعات خوبی هم داره.حتما تو خرید کمکت میکنه.
موفق باشی......:am

HamedSedighi
Sunday 14 November 2010, 11:36 PM
e213 215000 نو!
ctk 691 180000 دست دوم!

این دو کیبرد کاملا آماتور هستند پس هیچ گونه توقع کیفیت صدا و شفافیت صدا نداشته باشید .
و عموما بهتر است به جای دست دوم خریدن آکبند بخرید .

با 200 هزار تومان ، کیبردی که صدای پیانوی خوب و ریتم خوب و صداهای خوب داشته باشد وجود ندارد . تمامی کیبرد ها در این رنج قیمتی کاملا اماتور محسوب می شوند بنابراین چیزی که از آنها می شنوید آماتور خواهد بود .

patrick
Monday 15 November 2010, 04:36 PM
سلام دوستان.من یه کیبرد YAMAHA PSR2100 دارم.دوتا سوال یکی اینکه دست دومش چنده؟و اینکه این مدل با کابل یو اس بی به کامپیوتر وصل میشه...چطوری میتونم وصلش کنم و به چه دردی میخوره؟مرسی...

arash_ir00
Saturday 20 November 2010, 08:58 PM
اوکی

ببین شرایطش خوبه :

و شرایط این :

راهنمایی ها واقعا عالی بود ممنون
چند روزی نمیتونستم سایت رو باز کنم بیام تشکر کنم

راستش رفتم از نزدیک اینا رو دیدم و ترسیدم نتونم با سینت کار کنم - و از گرفتن سینت فعلا منصرف شدم
به جای اون یه تایروس 1 پیدا کردم رو همون ebay هم تمیز هم اینکه گارانتی 1 ساله داشت و اونو گرفتم
تازه رسیده دستم - خیلی راضیم ازش هم اینکه بیشتر کار های منو انجام میده هم خیلی منو هاش راحته و خیلی راحت پیدا میکنم همه چیز رو توش

باز هم از راهنمایی های عالیتون ممنونم :am

HamedSedighi
Sunday 21 November 2010, 02:28 PM
سلام دوستان.من یه کیبرد YAMAHA PSR2100 دارم.دوتا سوال یکی اینکه دست دومش چنده؟و اینکه این مدل با کابل یو اس بی به کامپیوتر وصل میشه...چطوری میتونم وصلش کنم و به چه دردی میخوره؟مرسی...

درود

کیبرد خوبی داری .

دست دوم اغلب کیبرد ها اگر فروشنده ای بخواهد از شما بخرد ارزان می خرد و بعد گران می فروشد .

دقیقا نمی دونم که چقدر است اما اگر خواستی بفروشی از 600 دیگه نهایت 500 کمتر نفروش .

از پورت یو اس بی میشه به عنوان میدی کنترولر استفاده کرد و در اغلب نرم افزاهای میزبان بهره جست .

مثل : اف ال و ........

egesta
Sunday 21 November 2010, 09:18 PM
سلام
دوستان من تازه می خوام شروع کنم به یاد گیری و نواختن کیبورد. برای استفاده شخصی تو منزل میخوام. قیمت حدود 500-600 حداکثر میتونم هزینه کنم. حتما میخوام نو باشه. تهران هم نیستم.
من تا صفحه 20 این تاپیک و خونم ولی قیمت کیبورد های پیشنهادی یا زیر300 تومن بود یا بالای 800.
میخوام چیزی باشه که تا مدت ها نیاز نباشه عوضش کنم. کار کرد باش راحت باشه. یو اس پی خور باشه. ساپورتش هم خوب باشه تو نت واسه ریتم و سمپل و اینا!
در مورد اینکه بیشتر آهنگ های ایرانی میخوام بزنم یا غربی یا پیانو باید بگم پیانو علاقه دارم و خواهم زد اما احتمالا حرفه ای نه، آهنگ های ایرانی هم لازمه، میخوام که امکانات خوبی واسه آهنگ ایرانی هم داشته باشه بالاخره واسه جشن و شادی... بیشتر واسه دل خودم یا مهمونی های دور همی میخوام. یه چیز خوب پدر مادر دار چیه به نظر شما؟ نظرتون راجب WK-3800 چیه؟ دیدم واسه پیانو خوبه نمیدونم میشه باش اهنگ ایرانی هم زد یانه؟ اصلا گیر میاد؟
قیمت کیبورد پیشنهادی تون هم بگید ممنون میشم
یا علی ممنون

HamedSedighi
Sunday 21 November 2010, 10:19 PM
کار کرد باش راحت باشه. یو اس پی خور باشه. ساپورتش هم خوب باشه تو نت واسه ریتم و سمپل و اینا!

درود
هیچ کیبردی نیست که 500 هزار تومان قیمت داشته باشه و سمپلر هم باشد .

و اینکه یو اس هم بخورد شاید فقط برند کاسیو اینگونه باشد . در این رنج قیمت .

پیشنهاد من yamaha psr-s500

yamaha psr -s 550
yamaha psr - s700

رنج قیمت این سه مدل هم فکر کنم از 400 تا 700 باشه .

egesta
Tuesday 23 November 2010, 10:42 PM
رنج قیمت این سه مدل هم فکر کنم از 400 تا 700 باشه .
آینارو که قیمت گرفتم 900 تومن و 1 تومن بود، من هم چنان نمیدونم چی بگیرم. یه pa50 معمولی هست یه سال خورده ای کار کرده میگه 950، قیمتش چطوره زیاد نمیگه؟

HamedSedighi
Wednesday 24 November 2010, 01:28 PM
آینارو که قیمت گرفتم 900 تومن و 1 تومن بود، من هم چنان نمیدونم چی بگیرم. یه pa50 معمولی هست یه سال خورده ای کار کرده میگه 950، قیمتش چطوره زیاد نمیگه؟

یعنی اس 500 قیمتش از او آر 700 بیشتر ، شخصی که قیمت ها به شما گفته چیزی جز دروغ نبوده

عجب گرون فروش هایی هستند .

s500 و s550 هر مدلشون پائین تر از or700 که من دارم و کیبرد من آکبندش حدود 1 تومن قیمت داره

مطمئن باش که s550 و s500 از 700 بیشتر نیستند اصلا اس 500 بیشتر از 500 هزارتومان نمی ارزه

HamedSedighi
Wednesday 24 November 2010, 01:33 PM

آقا من چک کردم
You can see links before reply 72%253A4026&rt=nc&_dmpt=Keyboards_MIDI&_ipg=&_sticky=1&_trksid=p3286.c0.m14&_sop=10&_sc=1

می بینی که بیش از 749 $ نیست و نکته مهم اینه برند یاماها اغلب قیمت هاش با داخل کشور برابری میکنه و مطمئن باش قیمتی همین حدودا داره

خب پی ای 50 معمولی کیبرد بدی نیست اما بیش از 400 هزار تومان نمی ارزه

حالا چرا ؟

وقتی کیبردی پلی فونی اش 64 بدون دیگه چقدر می تونه اصوات رو همزمان ارائه کنه و قطعا رنگ صو ت هایش از s550 بهتر نیست . مطمئن باش .

به هر نحو اگر می خواهی این مدل رو بخری مشکلی وجود نداره ولی 950 خیلی گرونه :43:

egesta
Wednesday 24 November 2010, 03:34 PM
خیلی ممنون از راهنماییت، آره بعضی ها خیلی دندون گردن فقط میخوان گرون بندازن به آدم.. من بوشهرم اینجا اصلا یه مغازه که کار فروش کیبورد داشته باشه نیست، باید یه سفر حداقل برم تا شیراز..
اگه زحمتی نیست یکم راجب s550 توضیح میدی مشخصاتش چیه..؟
بعد شنیدم pa500Persian حدود 800 هست سمپل هم میخوره؟ به نظر شما یکم بزارم رو پولم این و بگیرم بهتر نیست یا همون s550 کیبورد خوبی هست؟میخوام که ریتم هاش هم گیر بیاد تو نت..
ببخشید دیگه داش من فعلا زیاد حرفه ای نیستم سوالا زیاد شد..
بازم خدا پدر شما بیامرزه یه سری اطلاعات میدی مرسی..

firzi
Wednesday 24 November 2010, 05:31 PM
خیلی ممنون از راهنماییت، آره بعضی ها خیلی دندون گردن فقط میخوان گرون بندازن به آدم.. من بوشهرم اینجا اصلا یه مغازه که کار فروش کیبورد داشته باشه نیست، باید یه سفر حداقل برم تا شیراز..
بعد شنیدم pa500Persian حدود 800 هست سمپل هم میخوره؟ به نظر شما یکم بزارم رو پولم این و بگیرم بهتر نیست یا همون s550 کیبورد خوبی هست؟میخوام که ریتم هاش هم گیر بیاد تو نت..

سلام دوست عزیز.
اصلاً اشتباه نکن و PA50 رو دورش خط بکش.اصلاً دسته دومش بیشتر از 800000 تومان نمی ارزه(البته با سمپل)
من با PA50 کار کردم .به درد کار شما نمی خوره.
دوست عزیز مگه شما می خوای بری مجلس؟
در غیر این صورت PA500 PERSIAN فعلاً با این قیمتی که داره فوق العاده هستش.
S550 بیشتر به درد کسایی می خوره که میخوان کار کلاسیک انجام بدن.
PA500 سمپل نمی گیره ولی سمپل های خود دستگاه بسیار شفاف و زیبا هستن.
البته این نظر بنده هستش و ببخشید که وارد بحث شما شدم.البته باز هم با حامد عزیز مشورت کن.اون راهنماییت میکنه.:am

HamedSedighi
Wednesday 24 November 2010, 05:50 PM

اِ جدا pa 500 persian قیمتش 800 هزار تومان ،

خب اگه سوالت اینه که بین اس 550 و پی ای 500 persian کدوم رو انتخاب کنی خب مشخصا pa500

و مدل های دیگری رو معرفی نمی کنم که سردرگمی ایجاد نشه و در مورد مشخصات اس 550 هم این لینک را ببینید

egesta
Wednesday 24 November 2010, 08:22 PM
آقای فیرزی و حامد عزیز خیلی ممنون از راهنمایی هاتون. نه من که واسه مجلس نمیخوام. شنبه اینشالا میرم که pa500persian سفارش بدم. طرف اینجا مغازه داره از تهران سفارش میگیره که بفرستند، تلفنی قیمت دادن نو 920 و دست دو در حد آکبند همراه با ریتم 850. احتمالا نو بگیرم..
البته من از طریق همین نت و پرس و جو فهمیدم که حدود 830 هست و قیمتش الان خوبه ولی گویا گرون تر شده..؟
مرسی از شما

babak2010
Thursday 9 December 2010, 10:39 PM
سلام دوستان ، کار egesta ی عزیز هم که راه افتاد ، ممنون میشم که من رو هم در خرید کیبرد راهنمایی کنید.
هدف من آهنگسازی دیجیتال هست و قصدم از خرید کیبردبهیچوجه این نیست که بخوام مجلس برم باهاش .
قصدم آهنگسازیه ، پس برام مهمه که این کیبرد به کامپیوتر وصل بشه و بتونه صدای اکثر سازها رو با کیفیت نسبتا خوبی تقلید کنه و مسلما فکر کنم که باید سمپل خور هم باشه.
در ضمن سبک ایرانی و بندری هم نمی خوام باش کار کنم بیشتر قصدم آهنگسازی غربیه.
با این اوصاف فکر کنید تا 800 تومن چیزی میشه گرفت یا نه ؟
لطفا اساتید راهنمایی کنند که چه برند و مدلی رو پیشنهاد میکنند . ممنون

ehsanmir
Friday 10 December 2010, 09:15 AM
سلام دوستان ، کار egesta ی عزیز هم که راه افتاد ، ممنون میشم که من رو هم در خرید کیبرد راهنمایی کنید.
هدف من آهنگسازی دیجیتال هست و قصدم از خرید کیبردبهیچوجه این نیست که بخوام مجلس برم باهاش .
قصدم آهنگسازیه ، پس برام مهمه که این کیبرد به کامپیوتر وصل بشه و بتونه صدای اکثر سازها رو با کیفیت نسبتا خوبی تقلید کنه و مسلما فکر کنم که باید سمپل خور هم باشه.

سلام
شما با این اوصاف دنبال کیبرد نباش.برو دنبال سینتی سایزر و یا وورک ستیشن.البته اون رو باید بری جمهوری ببینی چه چیزهایی میتونی گیر بیاری.رولند, کورگ یا یاماها. اگر بتونی تا 1 تومن هم هزینه کنی که چی بهتر.سینتی سایزر های رولند عالی هستند.
موفق باشید........:am

firzi
Friday 10 December 2010, 09:27 AM

سلام دوست عزیز.
آهنگسازی با کامپیوتر به کیبورد ربطی نداره.شما باید یه کیبوردی بگیری که کابل میدی بهش وصل شه
شما با 300-400 تومان هم می تونی یه کیبورد یا حتی می تونی میدی کنترل بگیری.و اصلاً به سمپلر بودن کیبورد ربطی نداره.چون سمپل ها و vst ها رو باید با برنامه توی کامپیوتر باز کنی.اگه می خوای کار زنده انجام بدی کیبورد سمپلر لازم هستش.
من نمی دونم بهت چه چیزی رو پیشنهاد بدم.چون اینطور که متوچه شدم فقط می خوای آهنگسازی کنی!یعنی زنده نمی خوای اجرا کنی؟!اگه اینطوریه میدی کنترلر بگیری بهتره.:am

babak2010
Friday 10 December 2010, 11:35 AM
سلام دوست عزیز.

من نمی دونم بهت چه چیزی رو پیشنهاد بدم.چون اینطور که متوچه شدم فقط می خوای آهنگسازی کنی!یعنی زنده نمی خوای اجرا کنی؟!اگه اینطوریه میدی کنترلر بگیری بهتره.:am

درسته قصد اجرای زتده ندارم.
میدی کنترلر پیشنهاد میکنین یا سینتی سایزر ؟

firzi
Friday 10 December 2010, 12:11 PM
من هم با احسان عزیز موافقم.سینتی سایزر برای کار آهنگسازی عالی هست.
چون شما بودجه خوبی دارین می تونین سینتی سایزر بگیری.

mehrzad1
Tuesday 14 December 2010, 05:35 PM
سلام با 200 تومن بهترین کیبوردی که میشه خرید چیه؟ psr 295 چطوره؟

mahdi9052
Friday 17 December 2010, 10:16 AM
سلام به همه من مبخوام یه کیبورد بخرم ریتم برام خیلی مهم نیست اجرای زنده هم مهم نیست فقط میخوام باهاش بشه کارهای کامپیوتری کرد و آهنگسازی و البته کیفیت داشته باشه یعنی هم سخت افزاری هم نرم افزاری حالا با 500 600 تومان میشه چیزی خرید؟ممنون میشم در ضمن کار شرقی و غربی هم برام مطرح نیست

ehsanmir
Friday 17 December 2010, 06:13 PM
سلام به همه من مبخوام یه کیبورد بخرم ریتم برام خیلی مهم نیست اجرای زنده هم مهم نیست فقط میخوام باهاش بشه کارهای کامپیوتری کرد و آهنگسازی و البته کیفیت داشته باشه یعنی هم سخت افزاری هم نرم افزاری حالا با 500 600 تومان میشه چیزی خرید؟ممنون میشم در ضمن کار شرقی و غربی هم برام مطرح نیست

سلام مهدی جان
شما اگر همین تاپیک رو از اول بخونی سریعتر و جامع تر به جوابت میرسی.چون سوال شما رو هم قبلا زیاد پرسیدند.
موفق باشید.:am

mahdi9052
Friday 17 December 2010, 06:46 PM
قربون دستت برادر شما راهنمایی کن من مطمئنم زودتر میرسم بنده خدا 37 صفحه است با این اینترنت پیر میشم لطف کنید و یه راهنمایی مخصوص هم برای من کنید در ضمن من میدی کنترلر نمیخوام چون میخوام یه صدایی هم ازش در بیاد ولی کیفیت بلند گوهاش خیلی مهم نیست کیفیت خروجی مهمه ممنون

mahdi9052
Saturday 18 December 2010, 11:36 AM
با سلام مجدد عزیزان اگه میشه راهنمایی کنید و مدل معرفی کنید ممنون میشم

ehsanmir
Saturday 18 December 2010, 07:41 PM

سلام
باشه.چشم.
اگر من جای شما بودم طرف کیبرد نمیرفتم.فقط و فقط سینتی سایزر و یا وورک ستیشن.البته وورک ستیشن از یه لحاظ بهتره که قابلیت اجرای ریتم رو هم داره.اونرو باید بری جمهوری ببینی چی گیرت میاد.یه دفعه دیدی یه کارمای تمیز گیرت اومد با قیمت 300-400 تومن.یا یه رولند.ولی فکر کیبرد رو نکن.وورک ستیشن مخصوص اهنگسازی و کار با کامپیوتر هست.صداهای فوق العاده زیبا.امکان صداسازی.خروجی صدای عالی.البته وورک ستیشنها و سینت ها اسپیکر نداره.چون اصولا دستگاههای حرفه ای اسپیکر رو حذف میکنند.ولی خروجی عالی دارند.اگر هم کیبرد خواستی بگیری که من باز میگم نگیر بهتره پولت رو به 800 برسونی و یه korg pa500 معمولی بگیری که صداهای خیلی شفافی داره.چیزی که خودم دارم و ازش خیلی راضیم.
بازم سوالی بود من در خدمتم دوست عزیز.
موفق باشید........:am

mahdi9052
Saturday 18 December 2010, 08:54 PM
سلام خیلی ممنون از راهنماییتون

mahdi9052
Saturday 18 December 2010, 08:59 PM
ببخشید به وورک استیشن هدفون وصل نمیشه؟

ehsanmir
Saturday 18 December 2010, 10:07 PM
ببخشید به وورک استیشن هدفون وصل نمیشه؟

وصل میشه

mahras
Thursday 30 December 2010, 08:54 PM
سلام خدمت همه دوستان عزیز,
من چند ساله که کیبورد و پیانو می زنم(به صورت تفریحی). ولی زیاد تو کار مدلهای مختلف ساز نیستم.آخرین کیبوردم yamaha 2000 بود که پارسال فروختمش. الان بعد از یه سال می خوام دوباره ساز بخرم. میشه لطفا یک کیبورد کلاویه پیانویی به من معرفی کنید که هم کارایی خوبی داشته باشه و هم صدای پیانوی خوب داشته باشه؟

با تشکر فراوان

firzi
Thursday 30 December 2010, 09:59 PM
سلام خدمت همه دوستان عزیز,
من چند ساله که کیبورد و پیانو می زنم(به صورت تفریحی). ولی زیاد تو کار مدلهای مختلف ساز نیستم.آخرین کیبوردم yamaha 2000 بود که پارسال فروختمش. الان بعد از یه سال می خوام دوباره ساز بخرم. میشه لطفا یک کیبورد کلاویه پیانویی به من معرفی کنید که هم کارایی خوبی داشته باشه و هم صدای پیانوی خوب داشته باشه؟

با تشکر فراوان
سلام دوست عزیز
گزینه مناسب برای شما korg pa588 هستش.
76 کلاویه هستش و کلاویهاش هم پیانوییه.
توی سیستمش یه قسمت جداگانه داره که به شما تمامی امکانات یه پیانو آکوستیک رو میده.
برای اطلاعات بیشتر هم می تونید به آدرس زیر مراجعه کنید.:am

mahras
Friday 31 December 2010, 10:16 PM
سلام دوست عزیز
گزینه مناسب برای شما korg pa588 هستش.
76 کلاویه هستش و کلاویهاش هم پیانوییه.
توی سیستمش یه قسمت جداگانه داره که به شما تمامی امکانات یه پیانو آکوستیک رو میده.
برای اطلاعات بیشتر هم می تونید به آدرس زیر مراجعه کنید.:am

firzi عزیز واقعا از راهنماییتون ممنونم. این سازی که معرفی کردین خیلی مورد خوبی هست و تقریباً همه چیزایی که من میخام داره. فقط یه مشکل داره! صدای پیانو!
من demo های این ساز رو دانلود کردم و چندین کلیپ هم ازش تو اینترنت دیدم.کلاً صداهای خیلی قشنگ و زنده ای داره ولی صدای پیانوی نرم و لطیف نداره.
آیا شما یا دیگر دوستان تجربه استفاده از این ساز رو داشتید؟ممنون می شم اگه نظرتون رو راجع به صداهای پیانوش بگید؟

به نظر من, صدای پیانو در کیبوردهای یاماها بهتر از کیبوردهای کورگ هست. نظر شما چیه؟
آیا کیبورد یاماها تو همین مایه های korg pa588 وجود داره؟

خیلی سوال پرسیدم :9: ببخشید :9:

aht2010
Saturday 1 January 2011, 02:55 PM
سلام من میخوام یه استدیو بزنم میخوام بدونم چی باید بخرم وقیمتاشونم مناسب باشه هر کی می تونه کمکم کنه منو addکنه .focus_888q@yahoo.com

firzi
Saturday 1 January 2011, 05:52 PM
firzi عزیز واقعا از راهنماییتون ممنونم. این سازی که معرفی کردین خیلی مورد خوبی هست و تقریباً همه چیزایی که من میخام داره. فقط یه مشکل داره! صدای پیانو!
من demo های این ساز رو دانلود کردم و چندین کلیپ هم ازش تو اینترنت دیدم.کلاً صداهای خیلی قشنگ و زنده ای داره ولی صدای پیانوی نرم و لطیف نداره.
آیا شما یا دیگر دوستان تجربه استفاده از این ساز رو داشتید؟ممنون می شم اگه نظرتون رو راجع به صداهای پیانوش بگید؟

به نظر من, صدای پیانو در کیبوردهای یاماها بهتر از کیبوردهای کورگ هست. نظر شما چیه؟
آیا کیبورد یاماها تو همین مایه های korg pa588 وجود داره؟

خیلی سوال پرسیدم :9: ببخشید :9:
دوست عزیز در مورد صدای پیانو باید بهت بگم که صدای پیانو کرگ واقاً عالیه.
شما میتونی هر طوری که دوست داری روی صدا تغییر ایجاد کنی.حتی با صداهای خام دستگاه یک صدای پیانوی جدید بسازی.
در مورد یاماها باید بهتون بگم که صدای پیانو در کیبوردهای موتیف خیلی عالیه ولی قیمتهای بالایی دارن.
من با این کیبورد کار نکردم ولی از اطلاعاتی در مورد این (ارنجر+دیجیتال پیانو) دارم واقاً چیزی عالی هستش.
فکر کنم قیمتش هم حدود 1600000-1800000 تومان باشه.
در مورد قیمت هم باید با شرکت کرگ ایران صحبت کنید.:am

ocz
Thursday 6 January 2011, 09:12 PM
سلام دوستان یه شخصی هست یاماها a3 رو 200 میده ارزش خرید داره ؟ بودجه من تا300 تومان است !
اگه تا 300 تومان مدل بهتری سراق دارید لطفا معرفی کنید .کاربردمم یادگیری کیبرد و پیانو است

behnam_fr2
Monday 10 January 2011, 12:28 PM
سلام بین مدل های wk500 ، ctk500 ، ctk810 ، ctk900 ، ctk5000 ، ......... کدومشون سمپلر داره و میشه بهش ریتم داد و قیمتش هم زیر 400 تومنه؟

caspian_king_boy
Sunday 6 February 2011, 10:51 AM
سلام دوستان
مدتی هست تو یه گروه کر دارم کار می کنم، صدام رو با نرم افزار های خوب کامپیوتر کوک می کردم
اما الان تصمیم گرفتم با کیبورد صدام رو کوک کنم که راحت تره و نواختن کیبورد رو هم کم کم یاد بگیرم
یه کیبورد آموزشی می خوام، که واسه شروع باهاش یاد بگیرم
این مسئله که touch باشه واسم مهمه، تا سقف 200، 220 تومن
یه مدل medeli m10 پیدا کردم که با این قیمت touch بود و ریتم داشت و ... اما می ترسم بگیرم بعد ببینم خیلی افتضاحه
medeli m10 رو 205 تومن گفته
نظر دوستان چیه؟ فرق قیمت بین تهران و شهرستان ( رشت ) فکر می کنید خیلیه؟ بیام تا تهران بگیرم یا ... ؟
ممنون

ehsanmir
Sunday 6 February 2011, 05:59 PM
سلام دوستان
مدتی هست تو یه گروه کر دارم کار می کنم، صدام رو با نرم افزار های خوب کامپیوتر کوک می کردم
اما الان تصمیم گرفتم با کیبورد صدام رو کوک کنم که راحت تره و نواختن کیبورد رو هم کم کم یاد بگیرم
یه کیبورد آموزشی می خوام، که واسه شروع باهاش یاد بگیرم
این مسئله که touch باشه واسم مهمه، تا سقف 200، 220 تومن
یه مدل medeli m10 پیدا کردم که با این قیمت touch بود و ریتم داشت و ... اما می ترسم بگیرم بعد ببینم خیلی افتضاحه
medeli m10 رو 205 تومن گفته
نظر دوستان چیه؟ فرق قیمت بین تهران و شهرستان ( رشت ) فکر می کنید خیلیه؟ بیام تا تهران بگیرم یا ... ؟
ممنون

سلام
فکر میکنم این چیزی که شما میگید چینی باشه که اگر باشه بیخیالش بشید.الان دیگه تمام کیبرد ها این سیستم رو دارند.اگر بیاید تهران انتخاب بیشتری جلوتون هست.چون الان کیبرد اموزشی هم زیاد شده راحت میتونید یه کیبرد خوب بگیرید.

hopital
Wednesday 9 February 2011, 10:39 AM
سلام دوستان ! چند تا سوال خیلی مهم دارم که ممنون میشم اگه پاسخ بدین ! :

اولاً که آیا با قیمتی بین 400 تا 500 تومن می تونم یه کیبرد خوب بگیرم که صداهای خوبی هم داشته باشه (مخصوصاً پیانو در حد قابل قبول) ؟ ثانیاً تو این رنج قیمت کیبورد های کلاویه پیانویی وجود داره ؟ راستی تا حالا کیبورد کار نکردم . به آهنگسازی و تنظیم علاقه دارم ولی وقت نشستن پشت PC و کار با نرم افزارهای آهنگسازی رو ندارم (و البته سیستم من هم برای این کارا مناسب نیست) . همچنین دوست دارم که بتونم سرعت عمل در نواختن کیبورد رو بدست بیارم.
یه سوالم اینه که آیا با کیبورد میشه آهنگهای کاملی با آکورد های مختلف ساخت ؟(فقط با کیبورد) مثلاً ضمن اینکه ملودی کار با یه صدا میره صداهای دیگه ای هم به شکل هماهنگ (هارمونی) باهاش نواخته شه (خودم بنوازم)! یا اینکه از قبل اون آکوردهای مختلف رو ضبط کنم (مثلاً صدای ویلون) و بعد رو ی آهنگ پیاده کنم !
بعد می شه اینهایی که می سازیم رو تو حافظه ی کیبورد یا هر جور دیگه ذخیره کرد ؟

یه سوال دیگه که شاید جالب باشه میشه قطعه های کلاسیک رو با کیبورد در آورد ؟ یا اینکه صدای چند ویولن که با هم اجرا میشه رو میشه با کیبورد اجرا کرد؟ ! البته زیاد مهم هم نیست !

با توجه به چیزهایی که گفتم چه چیزی برام مناسبه ؟ به نظر شما صبر کنم پول بیشتری دستم بیاد یا نه همین میتونه نیاز مارو برطرف کنه .
باز هم میگم از همه چیز مهمتر واسم 1.ساختن آهنگ 2.سرعت عمل و یادگیری نواختن کیبورد هست !

ehsanmir
Wednesday 9 February 2011, 12:35 PM
سلام دوستان ! چند تا سوال خیلی مهم دارم که ممنون میشم اگه پاسخ بدین ! :

اولاً که آیا با قیمتی بین 400 تا 500 تومن می تونم یه کیبرد خوب بگیرم که صداهای خوبی هم داشته باشه (مخصوصاً پیانو در حد قابل قبول) ؟ ثانیاً تو این رنج قیمت کیبورد های کلاویه پیانویی وجود داره ؟ راستی تا حالا کیبورد کار نکردم . به آهنگسازی و تنظیم علاقه دارم ولی وقت نشستن پشت PC و کار با نرم افزارهای آهنگسازی رو ندارم (و البته سیستم من هم برای این کارا مناسب نیست) . همچنین دوست دارم که بتونم سرعت عمل در نواختن کیبورد رو بدست بیارم.
یه سوالم اینه که آیا با کیبورد میشه آهنگهای کاملی با آکورد های مختلف ساخت ؟(فقط با کیبورد) مثلاً ضمن اینکه ملودی کار با یه صدا میره صداهای دیگه ای هم به شکل هماهنگ (هارمونی) باهاش نواخته شه (خودم بنوازم)! یا اینکه از قبل اون آکوردهای مختلف رو ضبط کنم (مثلاً صدای ویلون) و بعد رو ی آهنگ پیاده کنم !
بعد می شه اینهایی که می سازیم رو تو حافظه ی کیبورد یا هر جور دیگه ذخیره کرد ؟

یه سوال دیگه که شاید جالب باشه میشه قطعه های کلاسیک رو با کیبورد در آورد ؟ یا اینکه صدای چند ویولن که با هم اجرا میشه رو میشه با کیبورد اجرا کرد؟ ! البته زیاد مهم هم نیست !

با توجه به چیزهایی که گفتم چه چیزی برام مناسبه ؟ به نظر شما صبر کنم پول بیشتری دستم بیاد یا نه همین میتونه نیاز مارو برطرف کنه .
باز هم میگم از همه چیز مهمتر واسم 1.ساختن آهنگ 2.سرعت عمل و یادگیری نواختن کیبورد هست !

سلام دوست عزیز
شما با این مبلغ میتونی yamaha بگیری.1000.2000.کیبرد های خوبی هستند.امکانات خوبی دارند.اما چند تا مشکل هست.یکی این که این کیبردها دیگه قدیمی شدند.دوم اینکه اکبند این کیبرد ها رو نمیتونید پیدا کنید و مسلما" باید بری سمت دست دوم که اونهم من توصیه نمیکنم.چون احتمال تعمیر شدندش هست و ممکنه اذیتت کنه و پشیمون بشی.
اگر میتونستی با کامپیوتر هم کارت رو انجام بدی میدی کنترلر رو بهت پیشنهاد میکردم که با مبلغی بالاتر میتونستی دستگاهی بگیری که کلاویه هاش هم بیشتر باشه و هم حالت پیانویی یا همون هامر اکشن داشته باشه.ولی بدلیل شرایطت این مورد کنسل میشه.
پس شما باید به همون کیبرد بسنده کنی.حالا اینجا یه سوال میمونه.اینکه بیشتر تو چه سبکی میخوای کار کنی.ایرانی.غربی.کلاسیک.الکت رونیک...........؟ایا به ریتمهای ایرانی تو بازار خیلی احتیاج داری.به سمپل چطور.مجلس هم میخوای بری یا نه که باید اینها مشخص بشه تا من دقیقا بهتون بگم چی بخرید بهتره.حالا من یه راهنمایی کلی میکنم.بعد اگر بیشتر خواستید بدونید باید اطلاعاتتون رو در مورد کاری که میخواهید انجام بدید رو بهم بدید.
الان کیبردهای کورگ و یاماها مدل بالا و با کارایی های بالا و همچنین شفافیت و وضوح بالا رو ما تو بازار داریم .حالا هر دستگاهی یه سری معایب داره.یه سری مزایا.
مثلا
korg pa500 معمولی:قیمت حدود 800
مزایا:صداهای شفاف و عالی غربی.ریتمهای عالی.امکانات خیلی قدرتمند.
معایب:کار با منوش یکم سخته و تا برات جا نیوفته و عادت نکنی اذیت میشی.
korg pa500 persian:قیمت حدود 850
مزایا:صداهای شفاف و عالی غربی مخصوصا ایرانی.ریتمهای فوق العاده ایرانی و همچنین غربی.
معایب:شبیه به معایب مدل معمولیشه.
yamaha or 700:قیمت حدود 900
مزایا:صداهای شفاف و عالی غربی و شرقی.ریتمهای عالی.امکانات خیلی خوب.کار کرد اسان با منو.
معایب:مشکلات سخت افزاری که بعضا"مربوط میشه به ادابتور غیر اصل.کلاویه های ضعیف.رنگ بدنه ضعیف.
yamaha s900:قیمت حدود 1300
مزایا:صداها و ریتمهای عالی غربی.امکانات فوق العاده.کار کرد اسان با منو.
معایب:مشکلاتش شبیه به or700 هست.کلا اکثر یاماها ها این مشکلات سخت افزاری رو دارند.

اینهایی که گفتم بصورت گذرا بود .نه تمام و کمال و کامل.
البته این قیمتهایی که دادم دقیق نیست و مال چند ماهه پیشه.الان نمیدونم چی به چیه.تمام اون امکاناتی رو هم که خواسته بودید رو کیبردهای امروزی و حتی قدیمی ها هم قابل اجراست.دیگه الان کیبردها دست کمی از کامپیوتر ندارند.امکانات فوق العاده ای دارند.
باز اطلاعات بیشتری خواستید بگید چه چیزهایی میخواید و چه سبکی کار میکنید تا براتون بیشتر توضیح بدم.
راستی در مورد مبلغ سعی کنید پولتون رو بیشتر کنید تا کیبرد بهتر بگیرید تا پشیمون نشید.به صداهای خوب و واضح اهمیت بدید.

موفق باشید.............

hopital
Wednesday 9 February 2011, 04:44 PM
سلام دوست عزیز
شما با این مبلغ میتونی yamaha بگیری.1000.2000.کیبرد های خوبی هستند.امکانات خوبی دارند.اما چند تا مشکل هست.یکی این که این کیبردها دیگه قدیمی شدند.دوم اینکه اکبند این کیبرد ها رو نمیتونید پیدا کنید و مسلما" باید بری سمت دست دوم که اونهم من توصیه نمیکنم.چون احتمال تعمیر شدندش هست و ممکنه اذیتت کنه و پشیمون بشی.
اگر میتونستی با کامپیوتر هم کارت رو انجام بدی میدی کنترلر رو بهت پیشنهاد میکردم که با مبلغی بالاتر میتونستی دستگاهی بگیری که کلاویه هاش هم بیشتر باشه و هم حالت پیانویی یا همون هامر اکشن داشته باشه.ولی بدلیل شرایطت این مورد کنسل میشه.
پس شما باید به همون کیبرد بسنده کنی.حالا اینجا یه سوال میمونه.اینکه بیشتر تو چه سبکی میخوای کار کنی.ایرانی.غربی.کلاسیک.الکت رونیک...........؟ایا به ریتمهای ایرانی تو بازار خیلی احتیاج داری.به سمپل چطور.مجلس هم میخوای بری یا نه که باید اینها مشخص بشه تا من دقیقا بهتون بگم چی بخرید بهتره.حالا من یه راهنمایی کلی میکنم.بعد اگر بیشتر خواستید بدونید باید اطلاعاتتون رو در مورد کاری که میخواهید انجام بدید رو بهم بدید.
الان کیبردهای کورگ و یاماها مدل بالا و با کارایی های بالا و همچنین شفافیت و وضوح بالا رو ما تو بازار داریم .حالا هر دستگاهی یه سری معایب داره.یه سری مزایا.
مثلا
korg pa500 معمولی:قیمت حدود 800
مزایا:صداهای شفاف و عالی غربی.ریتمهای عالی.امکانات خیلی قدرتمند.
معایب:کار با منوش یکم سخته و تا برات جا نیوفته و عادت نکنی اذیت میشی.
korg pa500 persian:قیمت حدود 850
مزایا:صداهای شفاف و عالی غربی مخصوصا ایرانی.ریتمهای فوق العاده ایرانی و همچنین غربی.
معایب:شبیه به معایب مدل معمولیشه.
yamaha or 700:قیمت حدود 900
مزایا:صداهای شفاف و عالی غربی و شرقی.ریتمهای عالی.امکانات خیلی خوب.کار کرد اسان با منو.
معایب:مشکلات سخت افزاری که بعضا"مربوط میشه به ادابتور غیر اصل.کلاویه های ضعیف.رنگ بدنه ضعیف.
yamaha s900:قیمت حدود 1300
مزایا:صداها و ریتمهای عالی غربی.امکانات فوق العاده.کار کرد اسان با منو.
معایب:مشکلاتش شبیه به or700 هست.کلا اکثر یاماها ها این مشکلات سخت افزاری رو دارند.

اینهایی که گفتم بصورت گذرا بود .نه تمام و کمال و کامل.
البته این قیمتهایی که دادم دقیق نیست و مال چند ماهه پیشه.الان نمیدونم چی به چیه.تمام اون امکاناتی رو هم که خواسته بودید رو کیبردهای امروزی و حتی قدیمی ها هم قابل اجراست.دیگه الان کیبردها دست کمی از کامپیوتر ندارند.امکانات فوق العاده ای دارند.
باز اطلاعات بیشتری خواستید بگید چه چیزهایی میخواید و چه سبکی کار میکنید تا براتون بیشتر توضیح بدم.
راستی در مورد مبلغ سعی کنید پولتون رو بیشتر کنید تا کیبرد بهتر بگیرید تا پشیمون نشید.به صداهای خوب و واضح اهمیت بدید.

موفق باشید.............

ممنون از راهنمایی شما !
چند تا سوال دیگه هم دارم که اگه جواب بدین ممنون میشم :

1. این کیبوردهایی که گفتین فقط بخاطر شفافیت صداشونه که گرون هستن یا امکانات ویژه ای نسبت به کیبوردهای مثلاً 500 تومنی دارن ؟

2. کلاً کیبوردها قیمتهاشون تغییر هم میکنه ؟ مثلاً ممکنه تابستون گرون تر هم بشه ؟ (من شهرستان هستم)

3. کیبورد تا چه حد میتونه صدای سازهای مختلف رو ایجاد کنه ؟ آیا بستگی به نوع کیبورد داره ؟ آیا میشه صدای یک ساز رو توی کیبورد مثل ساز اصلی انعطاف داد ؟ یا نه صداهاشون خشک و بی روحه ؟

4. پس به نظر شما تو تهیه ی کیبورد باید صبر کنم .(یعنی یا نخرم یا اینکه خوبش رو بگیرم؟)

5. این کیبرد کاسیو CTK5000 که کلاویه هاش پیانویی هستن چطوریه ؟ به ضربه و اینها حساسه یا فقط تزئینی هستن ؟

6. برای اینکه فعالیتم رو توی موسیقی کم کم شروع کنم شما چه پیشنهادی دارین ؟ فعلاً که تئوری ها رو مطالعه می کنم . راستی این سلفژ (قسمت عملی ) چطوریه ؟ اصلاً فعلاً نیازی هست سازی بگیرم ؟(بجز کیبورد)

ehsanmir
Wednesday 9 February 2011, 06:09 PM
ممنون از راهنمایی شما !
چند تا سوال دیگه هم دارم که اگه جواب بدین ممنون میشم :

1. این کیبوردهایی که گفتین فقط بخاطر شفافیت صداشونه که گرون هستن یا امکانات ویژه ای نسبت به کیبوردهای مثلاً 500 تومنی دارن ؟

2. کلاً کیبوردها قیمتهاشون تغییر هم میکنه ؟ مثلاً ممکنه تابستون گرون تر هم بشه ؟ (من شهرستان هستم)

3. کیبورد تا چه حد میتونه صدای سازهای مختلف رو ایجاد کنه ؟ آیا بستگی به نوع کیبورد داره ؟ آیا میشه صدای یک ساز رو توی کیبورد مثل ساز اصلی انعطاف داد ؟ یا نه صداهاشون خشک و بی روحه ؟

4. پس به نظر شما تو تهیه ی کیبورد باید صبر کنم .(یعنی یا نخرم یا اینکه خوبش رو بگیرم؟)

5. این کیبرد کاسیو CTK5000 که کلاویه هاش پیانویی هستن چطوریه ؟ به ضربه و اینها حساسه یا فقط تزئینی هستن ؟

6. برای اینکه فعالیتم رو توی موسیقی کم کم شروع کنم شما چه پیشنهادی دارین ؟ فعلاً که تئوری ها رو مطالعه می کنم . راستی این سلفژ (قسمت عملی ) چطوریه ؟ اصلاً فعلاً نیازی هست سازی بگیرم ؟(بجز کیبورد)

سلام
ببینید گرونی کیبرد خب مسلما به تکنولوژیش مربوط میشه.هر چه تکنولوژی بالاتر باشه قیمت هم بالاتره.من خودم pa500 معمولی دارم .ولی امکانات خیلی خوبی داره انصافا.مخصوصا صداهاش.این کیبرد از سیستم RX پشتیبانی میکنه.مثلا صدای گیتارش رو در نظر بگیرید.با سه ضربه ملایم, متوسط و محکم میتونید صداهای مختلفی از گیتار در بیارید.جوی استیکش که جون میده برای گیتار الکتریک.این در جواب انعطاف صداها و اینکه اصلا صداهاش خشک و بی روح نیست.ولی توی کیبردهای قدیمی و قیمت پایین این سیتم دیگه وجود نداره.فقط اینرو بگم که حدود 125 صدای گیتار داره.ساکسیفونهاش که عالیه.کلا وضوح صدای فوق العاده ای داره.برای کارهای کلاسیک هم خیلی خوبه.سه تا ساز اصلی و یک لاور که روی اکورد هست.امکان ضبط روی کیبرد و ادیت کردن صداها.تعویض سازها.افکتهای مختلف که هر ساز میتونه از دو نوع افکت از بین 108X2 استفاده کنه.و تنظیمات بسیار زیاد که من هنوز بعد از یکسال و نیم همش رو یاد نگرفتم.این مزایای کیبردهای جدید هستند.قیمتها اکثرا پایین میان.نه بالا.من خودم کیبردم رو 850 گرفتم.در صورتی که موقع ورود به بازار 1400 بود.الان هم تو سایتهای خارجی 1400-1500 دلار قیمت داره.الان توی ایران ارزونتره.حالا چقدر نمیدونم..
در مورد کاسیو دقیقا نمیدونم.ولی اگر میخوایید کیبرد خوبی داشته باشید سراغ کیبردهای آموزشی نرید.چون اینها بیشتر جنبه اموزشی دارند.ولی خب اینها هم در مورد ضربه حساس هستند.حتی بعضی از مدلهاشون سمپل میخوره.
در مورد شروع موسیقی سعی کنید اول ساز رو بگیرید بعد برید یه کلاس خوب.سلفژ هم خوبه.من خودم نرفتم.ولی توی موسیقی هرچی یاد بگیرید ضرر نداره.
در مورد خرید کیبرد هم سعی کنید مدلهای جدید و با تکنولوژی روز رو بگیرید تا براتون چند سال جواب بده.زیاد عجله نکنید.
موفق باشید........

Enira
Saturday 12 February 2011, 03:01 PM
سلام نمايندگي medeli تو تهران كجاست ميشه شماره تلفن و آدرسش رو بديد ممنون

HamedSedighi
Saturday 12 February 2011, 07:48 PM
سلام نمايندگي medeli تو تهران كجاست ميشه شماره تلفن و آدرسش رو بديد ممنون

درود

کلا هر وقت دنبال آدرس نمایندگی ها بودی ، ابندا توی گوگل سایت اصلی برند رو پیدا و داخل اون در صورتی که نماینده ایران داشته باشه نوشته شده البته عموما

Enira
Sunday 13 February 2011, 11:24 AM
گشتم چيزي در ايران پيدا نكردم اگر جايي رو ميشناسيد كه وارد ميكنه لطفا بگيد

hopital
Tuesday 15 February 2011, 05:52 PM
دوباره سلام ! خواهش می کنم راهنمایی کنین :

من تصمیم گرفتم یه کیبورد بخرم واسه آموزش سلفژ و اینا ولی اینجا قیمت همه ی کیبوردها فوق العاده بالاست !!! مثلاً می خواستم Casio CTK 5000 بگیرم که دیدم میگه 420 هزار تومن !!!! واقعاً متاسفم واسه خودم که تو جامعه ای هستیم که همه به فکر دزدی از همدیگن ! تازه میگفت قیمت ها بالاتر هم میره ! مزخرف ترین کیبوردهاشون بالای 300 تومنه ! من شهرستانم . آیا تهران هم همینجوریه ؟ به نظر شما چی کار کنم ؟ می خواستم کیبورد تا 400 تومن بخرم ! ولی آیا casio ctk 5000 با این قیمت می ارزه ؟؟؟؟؟
ضمناً آقا احسان که راهنمایی کردن korg pa 500 اون رو یک میلیون و خورده ای می فروشن!

ALI60
Friday 25 February 2011, 11:38 PM
سلام به دوستان عزیز در این وبلاگ .

من می حوام یه کیبورد بگیرم که ریتم سازی قوی داشته باشه و صداهای خویی هم داشته یاشه تا حد اکثر 800000 تومان ، تا مدتی قبل قیمت بعضی مارکها مثل S700 و pa500 تو همین رنج بوده اما فکر کنم جدیدا" رفته رو یک ملیون از دوستان کسی هست بتونه راهنماییم کنه که چه مارکی رو انتخاب کنم و علاوه بر این قیمت روز این مارکها رو در تهران بدونه ؟

ALI60
Saturday 26 February 2011, 12:16 AM

من می حوام یه کیبورد بگیرم که ریتم سازی قوی داشته باشه و صداهای خویی هم داشته یاشه تا حد اکثر 800000 تومان ، تا مدتی قبل قیمت بعضی مارکها مثل S700 و pa500 تو همین رنج بوده اما فکر کنم جدیدا" رفته رو یک ملیون از دوستان کسی هست بتونه راهنماییم کنه که چه مارکی رو انتخاب کنم و علاوه بر این قیمت روز این مارکها رو در تهران بدونه ؟

ehsanmir
Saturday 26 February 2011, 06:41 PM

سلام
شما این قیمتها رو از کجا گرفتی؟فکر نکنم pa500 یه میلیون باشه.اگر سبک کارتون ایرانی نیست و غربی کار میکنید و نیازی به ریتم ایرانی و این چیزها ندارید میتونید pa500 معمولی بگیرید.لازم نیست حتما پرشین بگیرید.این مدل هم فکر نکنم بیشتر از 800 باشه.چون ایرانیها اصولا کیبرد رو برای مجلس میخوان و این مدل بدرد مجلس نمیخوره و مخصوص کارهای غربیه.اگر انتظاراتتون رو از کیبرد بیان کنید بهتر میتونیم راهنماییتون کنیم.
موفق و موید باشید...........:am

ALI60
Tuesday 1 March 2011, 01:43 PM
سلام
ممنون ehsanmir جان که جوابم رو دادین .
راستش من خودم هم برای مجلس نمی خوام و دوست دارم بتونم باهاش آهنگسازی کنم و بهتره بگم یاد بگیرم چون ارگ من در گذشته پیشرفته نبوده (casio ct680) و در نتیجه نمیتونستم باهاش ریتمسازی انجام بدم وبه همین خاطر ریتمسازی رو بلد نیستم البته با این ارگ آهنگسازی کرده ام و فکر نمی کنم یاد گرفتن ریتم سازی برام کار خیلی سختی باشه شما فکر می کنید pa500 گزینه خوبی برای من است؟
در ضمن من قیمت persian رو اصفهان گرفتم 1025000تومان ودسته دومش رو حدودا" 800000 می گفتند که من چون نحوه تستش رو بلد نیستم ترسیدم بخرم ، به نظرم کلاویه هاش هم کمی بالا و پایین بود (انحنا داشت) وگفتم شاید زیاد باهاش کار شده باشه که به این روز در اومده . ممنون میشم اگه بیشتر راهنماییم کنید به نظر شما تو این رنج قیمت چی بگیرم بهتره ؟ بهتر نیست برا خرید بیام تهران چون مغازه دارهای اینجا بعضا" منصف نیستند!! :45:
ببخشید که انقدر پرحرفی کردم ، خیلی خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید .

ehsanmir
Tuesday 1 March 2011, 06:46 PM
سلام
ممنون ehsanmir جان که جوابم رو دادین .
راستش من خودم هم برای مجلس نمی خوام و دوست دارم بتونم باهاش آهنگسازی کنم و بهتره بگم یاد بگیرم چون ارگ من در گذشته پیشرفته نبوده (casio ct680) و در نتیجه نمیتونستم باهاش ریتمسازی انجام بدم وبه همین خاطر ریتمسازی رو بلد نیستم البته با این ارگ آهنگسازی کرده ام و فکر نمی کنم یاد گرفتن ریتم سازی برام کار خیلی سختی باشه شما فکر می کنید pa500 گزینه خوبی برای من است؟
در ضمن من قیمت persian رو اصفهان گرفتم 1025000تومان ودسته دومش رو حدودا" 800000 می گفتند که من چون نحوه تستش رو بلد نیستم ترسیدم بخرم ، به نظرم کلاویه هاش هم کمی بالا و پایین بود (انحنا داشت) وگفتم شاید زیاد باهاش کار شده باشه که به این روز در اومده . ممنون میشم اگه بیشتر راهنماییم کنید به نظر شما تو این رنج قیمت چی بگیرم بهتره ؟ بهتر نیست برا خرید بیام تهران چون مغازه دارهای اینجا بعضا" منصف نیستند!! :45:
ببخشید که انقدر پرحرفی کردم ، خیلی خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید .

سلام علی آقا....
راستش من قیمت تهران رو ندارم.ولی یه کار میتونم برات بکنم.من کورگم رو از نمایندگی تهران گرفتم.باید ببینم میتونم فاکتورش رو برات پیدا کنم .اگر پیدا کردم شماره تلفنش رو بهت میدم یه تماس بگیر قیمتها رو بپرس.بعد اگر دیدی تهران بهتره برو از تهران بگیر.چون اخرین قیمتی که من دارم 850 برای پرشین بود.حالا شاید گرون شده.شاید هم اصفهان گرون میدند.من فردا میگردم دنبال فاکتور ببینم پیداش میکنم یا نه.
ولی در مورد بهترین انتخاب در کیبرد باید بگم من با کیبردهای دیگه کار نکردم.ولی توی کیبردهای جدید یا باید یاماها بگیرید یا کورگ.اگر هم به دنبال کارهای ایرانی هستید.درام کیتهای ایرانی هستید پرشین بهترین انتخاب هست.اگر هم کارهای غربی مورد پسندت هست pa500 معمولی خوبه.چون واقعا صداهای خوب و شفافی داره.من با یاماها کار نکردم.برای همین هم نظری ندارم.
اگر تونستی من رو add کن تا توی چت بهتر بتونم کمکت کنم.این ای دی منه.
s_ehsanmir@yahoo.com
من شبها انلاینم.
موفق باشید.........:am

ALI60
Wednesday 2 March 2011, 11:25 PM
سلام مجدد
ممنونم آقا احسان که لطفتون شامل حال تازه واردینی مثل ما میشه ، خوشحالم که با این سایت و کاربر نمونه ای چون شما آشنا شدم .

به نظر من هم pa500 گزینه خوبیه ، به نظرم ارگیه که به ناحق قیمتش تا این اندازه افت کرده ،خیلی خوب میشه اگه بتونم با پولی که دارم آکش رو گیر بیارم ،ممنون میشم اگه شماره نمایندگی تهران رو برام پیدا کنید ( البته اگه زحمتتون نیست . )

ممنون احسان جان .

ehsanmir
Friday 4 March 2011, 04:56 PM
سلام مجدد
ممنونم آقا احسان که لطفتون شامل حال تازه واردینی مثل ما میشه ، خوشحالم که با این سایت و کاربر نمونه ای چون شما آشنا شدم .

به نظر من هم pa500 گزینه خوبیه ، به نظرم ارگیه که به ناحق قیمتش تا این اندازه افت کرده ،خیلی خوب میشه اگه بتونم با پولی که دارم آکش رو گیر بیارم ،ممنون میشم اگه شماره نمایندگی تهران رو برام پیدا کنید ( البته اگه زحمتتون نیست . )

ممنون احسان جان .

سلام
من راستش یادم رفت که دنبال فاکتور بگردم.موبایلم رو کوک کردم تا وقتی میرم خونه بهم یادآوری کنه که باز یادم نره.امشب پیداش میکنم و فردا شماره رو براتون میفرستم.
موفق باشید...............

ehsanmir
Saturday 5 March 2011, 07:44 AM
سلام
اینهم شماره تماس نمایندگی فروش کورگ در تهران.

گالری نور..............................
021-66722763
021-66735605.........................................

arashmehrad
Saturday 5 March 2011, 09:38 AM
سلام
اینهم شماره تماس نمایندگی فروش کورگ در تهران.

گالری نور..............................
021-66722763
021-66735605.........................................

مرسی احسان جان
من تماس گرفتم برای PA588 که گفتند نگرد چنین چیزی گیرت نمیاد
PA500 معمولی هم ظاهرا آکبندش گیر نمیاد و دست دومش هست 750 تومان
PA500 Persian هم با مموری و ریتم و بقول خودش همه چیز رویهم: 970 تومان
هزینه ارسال به شهرستانها بطور متوسط: حدود 12 تومان

ehsanmir
Sunday 6 March 2011, 08:03 AM
مرسی احسان جان
من تماس گرفتم برای PA588 که گفتند نگرد چنین چیزی گیرت نمیاد
PA500 معمولی هم ظاهرا آکبندش گیر نمیاد و دست دومش هست 750 تومان
PA500 Persian هم با مموری و ریتم و بقول خودش همه چیز رویهم: 970 تومان
هزینه ارسال به شهرستانها بطور متوسط: حدود 12 تومان

سلام
البته من pa588 رو دوهفته پیش تو همون تهران دیدم.ولی قیمت نکردم.فقط هم یه جا دیدم.اگر واقعا بخوای باید بری تهران.اونجا هست.ولی در مورد پرشین اینطور که معلومه قیمتها رفته بالا.

ALI60
Sunday 6 March 2011, 09:03 PM
سلام

ممنون احسان جان بابت شماره ها .

تماس گرفتم ، همین قیمتها رو که دوستمون اشاره کردند رو گفت ، شاید pa500 دسته دوم رو برداشتم ، شاید هم گذاشتم پولم بیشتر که شد persian نو رو بردارم در هر حال از لطفت ممنونم دوست عزیز که سر فرصت یه سوالهام جواب دادی.

mohammadhzp
Sunday 3 April 2011, 09:53 PM
سلام بچه ها
می خوام کیبورد یاد بگیرم تا آخرشم می خوام برم.می خوام از کیبورد معمولی شروع کنم تا به بالا.از دوستام پرسیدم اونا به من casio ctk-4000 رو پیشنهاد دادند.می خوام فعلا از 400 تومن به پایین باشه
به نظر شما کیبوردی که گفتم خوبه؟اگه نه نظرتون رو بگید
ممنون بچه ها

ehsanmir
Monday 4 April 2011, 08:15 AM
این کیبرد یه کیبرد آموزشیه.بد نیست.برای شروع خوبه.شما هم که فعلا میخوای کم هزینه کنی.این نوع کیبرد ها یه سری اتود آموزشی دارند که باعث میشه هنرجو زود راه بیوفته.ریتمها و صداهای کاسیو هم به نوبه خودش خوبه.بد نیست.فقط ایرادی که تو این کیبرد میبینم نداشتن پیچ بند هست که فکر میکنم ایراد بزرگی هست.(پیچ بند در سمت چپ کیبردها قرار داره و باعث کشش صدا میشه)
من خودم casio wk 500 یا casio wk 5000 رو بیشتر ترجیح میدم.البته از قیمتش خبری ندارم.
بازم سوالی بود من در خدمتم

mohammadhzp
Monday 4 April 2011, 11:24 AM
سلام.ممنون از راهنمایی که کردی.قیمت اونها رو هم می گیرم و اگر هرکدومشون تو رنج قیمتی که میخواستم بود می گیرم.فقط یک سوال دیگه
آموزشگاهی که تو فرهنگسرای خاوران تو تهران هستش خوبه یا نه؟
چون خونمون سمت کرج هستش ببینم می ارزه برم اونجا یا نه؟

ehsanmir
Tuesday 5 April 2011, 07:15 AM
سلام.ممنون از راهنمایی که کردی.قیمت اونها رو هم می گیرم و اگر هرکدومشون تو رنج قیمتی که میخواستم بود می گیرم.فقط یک سوال دیگه
آموزشگاهی که تو فرهنگسرای خاوران تو تهران هستش خوبه یا نه؟
چون خونمون سمت کرج هستش ببینم می ارزه برم اونجا یا نه؟

سمت کرج یعنی کجا؟خود کرج؟این همه راه تا خاوران.خسته کنندست.همون طرف غرب تهران آموزشگاه پیدا نمیشه؟حتما هست.چی بگم والااااااااااااااااااا:106:: 106:

mohammadhzp
Saturday 9 April 2011, 10:22 PM
خونه ی ما شهریار هستش.اینجا هیچی بلد نیستند یاد بدند و فقط پول می خوان
اونجا دوستام رفتن البته به کلاس های دیگش میگه استاداش که خوبه.مدرکم که میدند
بهرحال ممنون

MrNobody
Saturday 9 April 2011, 11:57 PM
من میخوام یه کیبورد بگیرم برای یادگیری پیانو..چون پولم زیاد نیس نمیتونم پیانو بگیرم...

نهایتا تا 800 تومن یه کیبورد پیشنهاد بدین که به درد این کارم بخوره

ممنون

amirpartow
Monday 11 April 2011, 11:35 PM
سلام خدمت دوستان عزیز
میخواستم بدونم اول اینکه تفاوتهای تایروس 2 و 3 در چی هست اگر راهنمایم کنید ممنون میشم
بعدش اینکه آیا تایروس میتونه از نظر امکانات اجرایی در مهمانیها رقیب pa 1x باشه و میتونه اون امکانات و ارائه بده بدونه در نظر گرفتن ساپورت به وسیله ریتم سازها منظورم از لحاظ امکانات سخت افزاری و نرم افزرای خود سازها هست و اینکه دوستانی که با مانیتور لمسی pa 1x کار کردند چی فرقهای با مانیتورهای معمولی کرگ دارد و اینکه همان شکل گزینه ها رو فقط روی مانیتور دره یا اینکه حتی شکل صفحه هم عوض شده و خوب font صفحه کوچکتر یا جاهای گزینه ها عوض شده چون برام خیلی مهم یک جورایی اگه فرق کرده باشه برام کار کردن باهاش سخت میشه و اینکه خود دکمه هاهم خیلی باید مهم باشه که خوش دست باشه
اگر راهنماییم کنید ممنونتون میشم

HamedSedighi
Tuesday 12 April 2011, 05:19 AM
سلام خدمت دوستان عزیز
میخواستم بدونم اول اینکه تفاوتهای تایروس 2 و 3 در چی هست اگر راهنمایم کنید ممنون میشم
بعدش اینکه آیا تایروس میتونه از نظر امکانات اجرایی در مهمانیها رقیب pa 1x باشه و میتونه اون امکانات و ارائه بده بدونه در نظر گرفتن ساپورت به وسیله ریتم سازها منظورم از لحاظ امکانات سخت افزاری و نرم افزرای خود سازها هست و اینکه دوستانی که با مانیتور لمسی pa 1x کار کردند چی فرقهای با مانیتورهای معمولی کرگ دارد و اینکه همان شکل گزینه ها رو فقط روی مانیتور دره یا اینکه حتی شکل صفحه هم عوض شده و خوب font صفحه کوچکتر یا جاهای گزینه ها عوض شده چون برام خیلی مهم یک جورایی اگه فرق کرده باشه برام کار کردن باهاش سخت میشه و اینکه خود دکمه هاهم خیلی باید مهم باشه که خوش دست باشه
اگر راهنماییم کنید ممنونتون میشم

استاد

من پیشنهاد می کنم که اگر برای مهمانی ها به قول خودتون ، می خواهید کیبرد بگیرید pa800 رو بگیرید به لحاظ ریتم ها و سمپل ها ساپورت خوبی شده و به نظر میاد که بشه .

می دونید که حافظه یو اس بی رو ساپورت می کنه بنابراین دسترسی به فایل ها از فلاپی دیسک pa1x خیلی راحت تر خواهد بود .

تازه حدس می زنم به لحاظ قیمت مناسب تر باشه خرید pa800 .

تا جایی که من می دونم در سری pa منوها از یک مدل به مدل بالاتر تغییر اندکی دارند .

یه سری سمپل و ریتم که اغلب هم کار ترکیه ای هاست موجوده برای تایرس ها و حتی میشه دنلود کرد . اما اگر علاقه مند به سمپلینگ و ریتم سازی هستید حتما و حتما تایرس 3 و یا 2 رو بخرید و در برتربودنشان نسبت به تمامی کرگ ها (البته هنوز pa3x وارد جو نشده که تست بشه ) ی موجود شک نکنید .

اما اگر وقت برای سمپلینگ و ریتم سازی ندارید ، من pa800 رو پیشنهاد می کنم .

patrick
Tuesday 12 April 2011, 07:49 AM
سلام دوستان من یه psr2100 داشتم.480 فروختمش..بنظرتون ارزون فروختم؟

HamedSedighi
Tuesday 12 April 2011, 08:22 AM
سلام دوستان من یه psr2100 داشتم.480 فروختمش..بنظرتون ارزون فروختم؟

اولا که اصلا به این چیزا فکر نکن ، فروختی که فروختی برو حال کن . خیلی ها توی بازار کیبرد ها می خوان تو دلتو خالی کنن کلا اینقدر توی مغازشون خالی بستن که به این کار عادت کردن . اغلبشون از طریق گول زدن مشتری هاشون کیبرد می فروشن .

اگه خیلی تر و تمیز بوده ، من بودم کمتر از 600 فکر کنم دیگه اروزن تر نمی فروختم . حالا فرضا اگر من این کیبرد رو داشتم حتما توی خونه استفاده کردم و خیلی تر و تمیز بوده و هیچ اشکال سخت افزاری هم نداشته .

ولی اگه عیب و ایرادی داشته از این 600 هزار تومن بیا پایین تر .

مثلا من یه 640 فوق العاده تمیز داشتم 250 هزار تومن فروختمش چند سال پیش بعد که همه فهمیدن گفتن چقدر ارزون فروختی؟ چرا فروختی ؟ ضرر کردی ! اما من میخواستم یه کیبرد دیگه بخرم فروختمش و یه کیبرد دیگه خریدم پس خیالی نیست . کیبردی رو که خریدم الان آکبندش داخل کشور حدود 1 میلیونه . اما اون سالی که من خریدم کمتر از یک میلیون بود . بنابراین من سود کردم .

پس اصلا به این چیزا فکر نکن

patrick
Wednesday 13 April 2011, 02:03 PM
اولا که اصلا به این چیزا فکر نکن ، فروختی که فروختی برو حال کن . خیلی ها توی بازار کیبرد ها می خوان تو دلتو خالی کنن کلا اینقدر توی مغازشون خالی بستن که به این کار عادت کردن . اغلبشون از طریق گول زدن مشتری هاشون کیبرد می فروشن .

اگه خیلی تر و تمیز بوده ، من بودم کمتر از 600 فکر کنم دیگه اروزن تر نمی فروختم . حالا فرضا اگر من این کیبرد رو داشتم حتما توی خونه استفاده کردم و خیلی تر و تمیز بوده و هیچ اشکال سخت افزاری هم نداشته .

ولی اگه عیب و ایرادی داشته از این 600 هزار تومن بیا پایین تر .

مثلا من یه 640 فوق العاده تمیز داشتم 250 هزار تومن فروختمش چند سال پیش بعد که همه فهمیدن گفتن چقدر ارزون فروختی؟ چرا فروختی ؟ ضرر کردی ! اما من میخواستم یه کیبرد دیگه بخرم فروختمش و یه کیبرد دیگه خریدم پس خیالی نیست . کیبردی رو که خریدم الان آکبندش داخل کشور حدود 1 میلیونه . اما اون سالی که من خریدم کمتر از یک میلیون بود . بنابراین من سود کردم .

پس اصلا به این چیزا فکر نکن

مرسی راستش من خودم 2 سال پیش 600 گرفتم...کاملا نو و ترو تمیز بود...اما این مدل بخاطر اورینتال نبودنش خریدار چندانی نداره تو شهر ما...مجبور شدم این قیمت بفروشم... بقول شما منم میخام یه ساز دیگه بگیرم...پس خیالی نیست...:redguitar:

مرسی از جوابتون :am

ashkan.fabulous
Tuesday 19 April 2011, 12:50 AM
یا ایها الناس توروخدا کمک کنید به من.
میخوام با 1ملیون تومن کیبورد بگیرم.اصلا و ابدا کار مجلس و بندری و خال و ... نمیخوام. 1کیبورد برای تنظیم آهنگ های به سبک راک پاپ و هوس و ترنس.افکت های سینتیسایزریش برام خیلی مهمه.این که همهی آکورد ها رو ساپورت کنه.درام کیت های خیلی قوی و با کیفیت داشته باشه و بشه بیت های قوی باهاش ساخت.بیس قوی و طبیعی داشته باشه.امکان رکورد و ادیت ترک ها روی خود کیبورد باشه.مثلا 1بار ریتم زده شه.دفعه دوم ملودی بهش اضافه شه.دفعه سوم درام و بیس و... تا 1ترک کامل ساخته شه.اگه وکال و ورودی میکروفن هم داشته باشه که دستش درد نکنه.کمکم کنید خواهشا دوستان عزیزم.

amirpartow
Tuesday 19 April 2011, 01:53 AM
سلام خدمت دوستان عزیز دوست عزیزم حامد جان
رفتم pa800 رو دیدم خوب رنگ صداها اگثراً بجز درامز ها اونم بعضی ها مثل کیک سنیر و یا تا حدودی تام ها و گیتارها و بعضی سازهای دیگه مثل pa80 بود فقط pa80 که صداش تقویت شده و اکولایز هست بود یک پیانو هم داشت که میگن جزو قابلیت خوب این دستگاه هست ولی به نظر من که خیلی صدای بدی داشت و اگه نمیذاشتن بهتر بود
کلا امتیاز قابل توجهی روش ندیدم بجز رم 64 اون که باعث میشه بتونیم ریتمهای بیشتر در آن واحد داشته باشیم و اینکه فقط برای عروشی خوبه اونم خیلی با قیمت 80 اختلاف داره نسبت یه مزیتهای نسبتاً کمی داره
PA1X رو خوب کامل ندیدم نمیدونم صداهاش از 800 بهتره یا نه ولی خوب بدیش اینه که رم 32 داره و خوب نصف 800 هستش نمیدنم واقهاً میشه رو صداهاش اصمینان کرد
کلا قید PA800 V زدم چون هم میخوام مجلس برم هم ساز و برای سکوئنس کردن آهنگ بریا گروه کر یا اجرای لایو میخوام
تایروس 2 رو هم دیدم و تایروس 3 تایروس 2 ساز بسیار جالبی بود صداهای اورجینالش خیلی از کرگ pa800 بهتره واقعا فرق داره و خوب جالب که سمپلر هستش رمش 64 که شنیدم تا 1 گیگی میشه ارتقاع داد متأسفم که کسایی که این ارگها رو برای مجلس برنامه ریزی میکنند چرا رو این ساز کار نکردن ولی سمپلهایی که روش هم بود خیلی ساز رو قوی کرده بود خوب مشکلش این بود که اورینتال نبود و صداهای شرقی توش ندیدم بجز یک سری پرکاشن ولی خوب سمپل خیلی بهش کمک میکرد کلاویه های خوبی داشت ولی خوب روش خیلی دکمه داره کنترل کردنش سخت باید بهش عادت بشه
فقط اینکه نمیدونم تو این دستگاه میشه درام کیت به صورت دلخواه چید مثل کرگ متأسفانه نتونستم کسی رو پیدا کنم که راجع به تایروس بتونه اطلاعات زیادی بده مقازه دارها هم که اکثراً مخواند سازهایی که تو دستشون داردن بفروشند دوستان اگه میتونید کمکم کنید با توجه به خواسته ها از یک ارگ Pa1x بگیرم یا تایروس هرچی فکر میکنم به جواب خوبی نمیرسم
اگه تو تایروس بشه درام کیت چید و مثل کرگ گلچین کرد فکر کنم ساز خوبی باشه
توی طبیعی بودن ساز به جز درامزها در مجموع صداهای دیگر تایروس قوی تر از کرگ ها باشه

amirpartow
Thursday 21 April 2011, 03:51 PM
سلام دوستان کمکم کنید تو رو خدا
کسی هست که pa1x کار کرده باشه
ممنونتون میشم بهم کمک کنید

firzi
Thursday 21 April 2011, 07:13 PM
سلام دوست عزیز
من با pa1x کار نکردم ولی خودم pa800 دارم و یکی از دوستام هم خودش pa800 داره و با pa1x هم خیلی کار کرده میگه pa800 از pa1 خیلی بهتره
این تفاوت pa1x و pa800 هستش.ببین شاید پشیمون بشی

برتریهای pa800 نسبت به pa1x1

1.رم سمپل pa800 دو برابر pa1x هستش(64 مگابایت سمپل میگیره)
2.pa800 دارای پورت USB هستش ولی Pa1x فلش مموری نمیخوره
3.دارای اکولایزر برای کیفیت و شفاف شدن سمپل
4.دارای سیستم RX هستش که برای طبیعی تر جلو دادن صداها
5.pa800 دارای گیتار مود هستش که برای طبیعی تر جلو دادن آکوردها میشه توی ریتم سازی هم ازش استفاده کرد.
6.بالا بودن سرعت لود کردن دستگاه
7.قدرت ریتم سازیه فوق العاده بالا.
8.وزن pa800 حدود 13.5 کیلوگرم هستش ولی pa1x حدود 19.5 کیلوگرم هستش.(pa1x pro حدود 21 کیلوگرم هستش!!)

pa800 همون pa2x pro هستش.تنها تفاوت عمده:

1.pa2x pro رم سمپلش 128 هستش ولی pa800 رمش 64 (البته تا 128-256 قابل ارتقاع هستش)
2.pa2x pro صفحه نمایشگرش بصورت رولی هستش ولی برای pa800 ثابته.
3.تعداد کلاوی ها pa2x pro 76 ولی برای pa800 61 هستش.
4.pa2x pro خودش mp3 player داره ولی برای 800 به صورت option هستش.(البته الان pa800 elite خودش هارو و mp3 player داره)

در مورد تایروس هم بگم من اگه به جای شما باشم tyros3 یا tyros4 میگیرم.چون فوق اولعاده هستن.
در مورد چیدن درامکیت در تایروس 3 میشه اینکار رو انجام داد ولی در 2 نمیشه.
کلاً اگه کار ریتم سازیت رو خودت انجام میدی حتماً تایروس بگیر.
خودم هم احتمالاً ساز بعدیم tyros باشه.
هر سوالی باشه در خدمتم.

amirpartow
Friday 22 April 2011, 11:16 PM
سلام دوست عزیز
من با pa1x کار نکردم ولی خودم pa800 دارم و یکی از دوستام هم خودش pa800 داره و با pa1x هم خیلی کار کرده میگه pa800 از pa1 خیلی بهتره
این تفاوت pa1x و pa800 هستش.ببین شاید پشیمون بشی

برتریهای pa800 نسبت به pa1x1

1.رم سمپل pa800 دو برابر pa1x هستش(64 مگابایت سمپل میگیره)
2.pa800 دارای پورت USB هستش ولی Pa1x فلش مموری نمیخوره
3.دارای اکولایزر برای کیفیت و شفاف شدن سمپل
4.دارای سیستم RX هستش که برای طبیعی تر جلو دادن صداها
5.pa800 دارای گیتار مود هستش که برای طبیعی تر جلو دادن آکوردها میشه توی ریتم سازی هم ازش استفاده کرد.
6.بالا بودن سرعت لود کردن دستگاه
7.قدرت ریتم سازیه فوق العاده بالا.
8.وزن pa800 حدود 13.5 کیلوگرم هستش ولی pa1x حدود 19.5 کیلوگرم هستش.(pa1x pro حدود 21 کیلوگرم هستش!!)

pa800 همون pa2x pro هستش.تنها تفاوت عمده:

1.pa2x pro رم سمپلش 128 هستش ولی pa800 رمش 64 (البته تا 128-256 قابل ارتقاع هستش)
2.pa2x pro صفحه نمایشگرش بصورت رولی هستش ولی برای pa800 ثابته.
3.تعداد کلاوی ها pa2x pro 76 ولی برای pa800 61 هستش.
4.pa2x pro خودش mp3 player داره ولی برای 800 به صورت option هستش.(البته الان pa800 elite خودش هارو و mp3 player داره)

در مورد تایروس هم بگم من اگه به جای شما باشم tyros3 یا tyros4 میگیرم.چون فوق اولعاده هستن.
در مورد چیدن درامکیت در تایروس 3 میشه اینکار رو انجام داد ولی در 2 نمیشه.
کلاً اگه کار ریتم سازیت رو خودت انجام میدی حتماً تایروس بگیر.
خودم هم احتمالاً ساز بعدیم tyros باشه.
هر سوالی باشه در خدمتم.
ممنون از راهنمایی هایی که کردی دوست عزیز
ولی قدرت انتخاب من و سخت تر کردی :30:
خوب اگه Pa899 از نظر صدایی یعنی رنگ صداها با Pa1x فرق نداشته باشه پس pa1x هم منو راضی نمیکنه خوب شاید به خاطر اینه که اکثر کار من با vst هستش و خوب صداهای pa800 زیاد برام جالب نیست نمیدونم تفکرم درسته یا نه صداهاش از لحاظ رنگ صوتی مثل 80 میبنیم اکولایز شده نمیدونم بقیه دوستان هم اینطور فکر میکنند یا نه ولی خوب دارم فکر میکنم شاید مجبور بشم کرگ بگیرم چون خوب تایروس هم که یوزر درام کیت نداره برام جالبه که این ارگ سمپلر ولی همچین قابلیت مهم و نداره که لازمه درام چین هست و تو سکوئنس بسیار به کار میاد و حتی ریتم سازی شایدم به خاطر همین نتونست تو کار لایو با کرگ رقابت کنه و از چرخه بازار رفت کنار منظورم تایروس 2 نه 3
تایروس 3 هم خیلی قیمتش سنگینه
من 50 تبدیل دارم یعنی 2 میلون و خورده ای پول اضافه تر بدم 800 بخرم که خوب من از اسپیکرش که استفده نمیکنم به دردم نمیخوره چون باند مانیتور و میکسر دارم و جالبه صدای 50 تو این سیستم زمنی تا آسمون فرق میکنه و از وقتی که به این سیستم وصل کردم دیگه نمیتونم از اسپیکرهای خودش گوش بدم صداش و خیلی بد احساس میکنم
آخه 800 ننمیشه توش مثلا فلوت خوب پیدا کرد من که ندیدم فلوت سوپرانو طبیعی داشته باشه یا تومبا خوب همش به خدا مثل 80 بود نمیدونم شاید من حساسم الکی شاید به خیال خرید بشم
فرزان جان من دموی 2x و گرفتم خیلی از نظر صدایی بین 2 و 800 اختلاف دیدم که واقعاً تفاوت قیمتشون تو صداها حس میشد فکر کنم اولین چیزی که مهم باشه طبیع بودن صدا باشه

firzi
Saturday 23 April 2011, 12:37 AM
امیرجان حرفت رو قبول دارم که صداهای pa800 مثل vst نیستن ولی مطمئن باش از pa1x خیلی سرتره.
همین صداهای RX یا DNC که داره به نظر من می تونه برتریش رو در صدا از PA1X نشون بده.
راستی در TYROS 2 میشه سمپل رو چید و به صورت درام درآورد ولی جز صداها میشه SAVE کرد و جز درام کیت ها به حساب نمیاد.
الان فکر کنم TYROS 2 آک وجود نداره و باید دسته 2 بخری.اونم 2400000-2600000 تومان و TYROS 3 هم 3800000 تومان هستش.حالا انتخاب با خودته.
شما که این طور معلومه حرفه ای هستی و می خوای ساز حرفه ای تر بخری باید به مشخصات توجه کنی و گول چندتا صدا یا ریتم رو نخوری.چون من از خیلی ها شنیدم که گفتن بهم PA800 مثل PA80 هستش و چندان فرقی نداره.شما هستی که باید فرق ایحاد کنی.
درمورد PA2 هم باید بگم که خیلی ها هم با 2 و هم با 800 کار کردن و اختلافی درشون ندیدن.
حالا انتخاب با خودته امیرجان.
هر سوالی داشته باشی در خدمتم.
موفق باشی دوست عزیز.

ahmadreza6600
Saturday 23 April 2011, 02:57 PM
سلام دوستان
کسی می تونه بگه از بین yahama e 423 و casio ctk5000 بل توجه به قیمتمتشون که اولی 300 و اون یکی 420 کدوم می ارزه :5:

mahdiazizi
Saturday 23 April 2011, 04:11 PM
سلام
كاسيو cdt5000 رو اگه ميشه بگيد كدوم مغازه 420 قيمت داريد؟
خيلي ممنون!

MA_Happy
Saturday 23 April 2011, 06:40 PM
سلام،
دوست عزیز نظر من که خودم کاسیو دارم این است که yahama e 423 را بخری،بخدا منم اشتباه کردم و میخواهم 2 ماه دیگر انشاالله عوضش کنم.

amirpartow
Saturday 23 April 2011, 09:27 PM
امیرجان حرفت رو قبول دارم که صداهای pa800 مثل vst نیستن ولی مطمئن باش از pa1x خیلی سرتره.
همین صداهای RX یا DNC که داره به نظر من می تونه برتریش رو در صدا از PA1X نشون بده.
راستی در TYROS 2 میشه سمپل رو چید و به صورت درام درآورد ولی جز صداها میشه SAVE کرد و جز درام کیت ها به حساب نمیاد.
الان فکر کنم TYROS 2 آک وجود نداره و باید دسته 2 بخری.اونم 2400000-2600000 تومان و TYROS 3 هم 3800000 تومان هستش.حالا انتخاب با خودته.
شما که این طور معلومه حرفه ای هستی و می خوای ساز حرفه ای تر بخری باید به مشخصات توجه کنی و گول چندتا صدا یا ریتم رو نخوری.چون من از خیلی ها شنیدم که گفتن بهم PA800 مثل PA80 هستش و چندان فرقی نداره.شما هستی که باید فرق ایحاد کنی.
درمورد PA2 هم باید بگم که خیلی ها هم با 2 و هم با 800 کار کردن و اختلافی درشون ندیدن.
حالا انتخاب با خودته امیرجان.
هر سوالی داشته باشی در خدمتم.
موفق باشی دوست عزیز.
فرزان جام ممنون از راهنمایی هایی که کردی بسیار جامع و خوب بود خوب دموهای 800 گوش کردم دانلودشون کرده بودم یک سری دمو و اینترو اندینگهاش و
در کل ساز خوبی ولی خوب صدای فلوتش رو خوشم نیومد چون به فلوت علاقه دارم و خوب چیتاراشم قشنگه ولی یک سری نقصهایی داره که تو تایروس این گیتارها بهتر به چشم میخوره ولی برای خرید ساز نیاید رو یک سری مسائل زیاد زوم کرد یکی از حسنای این ساز اینه که همیشه رو بورس و خوب راحت میشه اون و فروخت در صورتی که کلا تو جمعوری یک نمونه تایروس بیشتر نیدیدم و اگه این ساز و بخرم به سرنوشت اونایی دجار میشم که GEM WK8 رو خردین 2800000 و فروختن 1200000 و خوب ضرر زیادی هستش و خوب درام کیت چیدن تو یک ساز یک حسن خیلی مهم و اینکه از چند نفری شنیدم که تایروس تو سکوئنس OVEDUB هم نداره که نقص بزرگی
فرزان جان تا حالا با سازت سکوئنس کردی چون تو 80 مشکل این بود که نمیشد رو یک مزان از آهنگ قفل کرد و کار که به میزان های 70 80 به بعد که میرسید کار خیلی سخت میشد چون باید از اول دوباره میرفتی رو اون میزانها البته میه رو کامپیوتر کار و ریکورد کرد و میدی اون و کشید رو ارگ یک مقدار شخت هست ولی شدنی هست
یک مقدار هم با تاچ مانیتورش مشکل دارم برای من سخته
من سرپرست یک گروه کر هستم ولی فکر کنم 800 بتونه تا حدرودی کمکم کنه چون تو گروه بیشتر صداهای زنده میخوام و برام مهمه
در کل ممنون خیلی راهنماییات خوب بود

ahmadreza6600
Sunday 24 April 2011, 11:12 AM
سلام
كاسيو cdt5000 رو اگه ميشه بگيد كدوم مغازه 420 قيمت داريد؟
خيلي ممنون!

casio ctk5000 یه فروشگاه تو جمهوری نزدیک تقاطع حافظ
چطور مگه ؟
خوبه قیمتش ؟

ahmadreza6600
Sunday 24 April 2011, 11:25 AM
دوستان من اولین باره میخام کیبورد بگیرم
yahamha e 423
اگه ممکنه راهنماییم کنین چطور باید تستش کنم
چی باید باشه باهاش
با تشکر

ehsanmir
Sunday 24 April 2011, 08:31 PM
دوستان من اولین باره میخام کیبورد بگیرم
yahamha e 423
اگه ممکنه راهنماییم کنین چطور باید تستش کنم
چی باید باشه باهاش
با تشکر

سلام
بهتره یکی که سررشته داره باهاتون باشه که خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد.چون فروشنده ها رحم و مروت ندارند.یکدفعه جنس دست دوم رو بعنوان آکبند قالب میکنند.کیبردها اکثرا آداپتور ندارند.باید جدا خریداری بشه.مخصوصا کاسیو و یاماها.پس اگر اداپتور جدا خریدی تعجب نکن.دقت کن دستگاه آکبند باشه.روی کلاویه هیچ گونه خش نداشته باشه که باید از انعکاس نور محیط روی سطح کلاویه ها فهمید.سطح کلاویه باید براق و بدون خش باشه.کارتونش فقط چسب اورجینال داشته باشه.دوتا چسب نخورده باشه.دیگه چیزهایی که باید باهاش باشه دفترچه راهنما و احتمالا cd و پایه نت سرخود باشه.چیزه دیگه ای به ذهنم نمیرسه.ولی سعی کن یه نفر که به کیبرد آشنا هست همراهت باشه.
موفق باشی......:am

mahdiazizi
Sunday 24 April 2011, 11:33 PM
casio ctk5000 یه فروشگاه تو جمهوری نزدیک تقاطع حافظ
چطور مگه ؟
خوبه قیمتش ؟
من دنبال wk500 بودم ،يكي گفت 550 كه همون طرف ctk5000 رو هم ميگفت 450! شايد جاي كه قيمت داريد wk500 رو هم داشته باشه،اگه ميشه اسمشو بگيد!

ahmadreza6600
Monday 25 April 2011, 12:17 AM
من دنبال wk500 بودم ،يكي گفت 550 كه همون طرف ctk5000 رو هم ميگفت 450! شايد جاي كه قيمت داريد wk500 رو هم داشته باشه،اگه ميشه اسمشو بگيد!

دوست عزیز اتفاقا منم اول میخواستم wk ‎500‎ ‎‏ بگیرم
ازیارو پرسیدم گفت 600
حالا بازم میخوای بگو تا آدرس و شمارشو واست پیغام خصوصی کنم

mahdiazizi
Monday 25 April 2011, 05:43 PM
دوست عزیز اتفاقا منم اول میخواستم wk ‎500‎ ‎‏ بگیرم
ازیارو پرسیدم گفت 600
حالا بازم میخوای بگو تا آدرس و شمارشو واست پیغام خصوصی کنم
پس چرا wk500 ‌رو بيخيال شديد؟!
اگه لطف كنيد جايي رو كه قيمت داريد پيغام بفرستيد ممنون ميشم

ahmadreza6600
Monday 25 April 2011, 11:39 PM
پس چرا wk500 ‌رو بيخيال شديد؟!
اگه لطف كنيد جايي رو كه قيمت داريد پيغام بفرستيد ممنون ميشم

آخه به نظرمن wk ‎500 نسبت به قیمتش که 600 تومنه اصلا نمی ارزه
نسبت به اون یاماها فک کنم فقط یه ربع پرده اظافه داره.

ehsanmir
Tuesday 26 April 2011, 06:42 PM
آخه به نظرمن wk ‎500 نسبت به قیمتش که 600 تومنه اصلا نمی ارزه
نسبت به اون یاماها فک کنم فقط یه ربع پرده اظافه داره.

سلام
یکی از نکات مثبت wk500 گرفتن سمپل هست.حالا چه از یه فایل صوتی یا از میکروفن.کلاویه های پیانویی که فکر میکنم نیمه سنگین باید باشه و 76 نته بودنش جون میده برای کارهای پیانو.چون مطمئنا" با کیبرد 61 نته نمیشه تمام اهنگهای پیانو رو کار کرد.پس قیمتی که داره فکر نکنم زیاد بالا باشه.

mahdiazizi
Tuesday 26 April 2011, 09:17 PM
آره!
اما جالب توجه تر صداهاي پيانوييشه! تو يتيوب نمونه اجراي صداهاش هست
--------
ممنون بابت اسم فروشگاه،شماره لازم نيست ،گذرم زياد اونجا ميفته،قيمت ميگيرم،مر30

stronglife
Thursday 12 May 2011, 10:00 PM
اگه میشه قیمت روز Or700-PSR رو یکی بگه

firzi
Thursday 12 May 2011, 10:25 PM
اگه میشه قیمت روز Or700-PSR رو یکی بگه
1050000 تومان

pouyan_Ibariander
Tuesday 14 June 2011, 11:58 AM
سلام.من گیتار الکتریک میرنم اما اتیاج پیدا کردم که یه کیبورد هم کنار دستم باشه.اما چون اطلاعی ندارم نمیدونم چی باید بگیرم.
من می خوام کیبورد انواع ریتم ها با واریشن مختلف رو برام پخش کنه و من روش با گیتار بداهه نوازی کنم. میخوام ببینم که midi کنترلر ها این کار رو میکنند؟ البته روی خودشون که هیچی نیست اما فکر میکنم از طریق کامپیوتر و نرم افزار های ... بشه این کارو کرد؟
نرم افزار های لازم برای این کار چی هستن؟و آیا کارت صدا می خوان؟
میدی کنترلر کلا یعنی چی؟ یعنی چه کار با میدی میکنه و چی رو کنترل میکنه؟
حالا اگه میدی کنترلر به کارم میاد،چه مدلی پیشنهاد میکنید؟
ممنون

mpi
Tuesday 14 June 2011, 02:21 PM
سلام من خودم کیبورد میزنم

میدی کنترلر‌ها خودشون صدایی ندارن و بر حسب نیاز نوازنده هر چند اکتاوش هست و بیشتر برای اهنگسازی با نرمافزری کمپوتری استفاده میشن اگه شما نیازتون فقط مربوط به ریتم و استایل میتونین یک ارنجر بگیرین

من خودم ارنجر دارم در حالی‌ که ازشون متنفرم! :d و فقط از صداهاش استفاده می‌کنم تا یک پولی‌ دستم بیاد یک سینتی خوب بخرم :d

در مورد نرمافزرا هم نمیدونم ریتم پخش می‌کنن یا نه! اگه کارتون آهنگسازی نیست داشتن کارت صدا زیاد لازم نیست مگر واسه کیفیت و غیره!

pouyan_Ibariander
Tuesday 14 June 2011, 03:58 PM
ممنون.
ارنجر با سینتی فرقش چیه؟ من هیچی در مورد کیبورد نمیدونم اگه لطفا یه جوری توضیح بدین که 2 زاریم بیوفته ممنون تر میشم!
راستی این نرم افزار ها چه قابلیت هایی دارن؟ ریکورد هم میکنن؟اسمشون چیه؟

mpi
Tuesday 14 June 2011, 06:21 PM
خیلی‌ پیچیدست!من خودمم هنوز هیچی‌ نفهمیدم و در این حد بدون که سینتی دارای صداهای مجازی که بستگی به نوع سینتی حالا کلاسیک باشه و غیره صداهای مختلفی‌ رو در اختیارت میده و همچنین امکانات بسیار زیادی برای ویرایش صدا و همینطور آهنگسازی و یک تفاوت بارزش با ارنجر اینه که استایل نداره اما ارنجر عام تره و بیشتر برای نوزندگی و کاور آهنگهای دلخواه عامی‌ استفاده می‌شه ، اینا تفاوت‌های ساده است حرفه ایش باید از یک متخصص بپرسین
رکورد هم دارن . نرم افزار‌هایی‌ مثل fl و .. که من اصلا تخصص ندارم

amirpartow
Wednesday 15 June 2011, 12:35 PM
ممنون.
ارنجر با سینتی فرقش چیه؟ من هیچی در مورد کیبورد نمیدونم اگه لطفا یه جوری توضیح بدین که 2 زاریم بیوفته ممنون تر میشم!
راستی این نرم افزار ها چه قابلیت هایی دارن؟ ریکورد هم میکنن؟اسمشون چیه؟
دوست عزیز اول راجع به میدی کمنرل بگم وسیله ای که به کامپیوتر و نرم افزار شما فرمان میدی میده چه حالا خود نتها ارزش زمانی پدال پیچ یند و ... که خوب هفت اکتاواش که یکیش و دارم تو خودشون یک چندتا صدایی دارند و شما برای استفاده از کامپیوتر باید حتما کارت صدای 24 بیتی داشته باشید چون در غیر این صورت در استفاده از میدی تأخیر دارید و بافر سایزتون تنظیم نیمیشه . نرم افزار هم امکان ریتم یه شما نمیده و فقط ریکورد مولتی تراک داره . کیبرد هم سه نوع کلی هست ارنجر . سینتی سایزر و سکوئنسر که ارنجر فقط بیشتر برای اجرای لایو با ریتم هست و در کارهای بعدی ضعف داره و سکوئنسر برای ریکورد کردن مولتی تراک و ریتم نداره فقط به صورت تا حدودی لوپهای مختلف و سینتی سایرز یعنی صدا ساز که برای ساخت ترکیت صداها برای بیشتر اجراهای لایو هست همراه با ارکستر البته ما رک هم داریم که فقط سینتی سایزر هست و کلاویه و دیگر کنترلهای میدی یا فرمان دهنده میدی نداره شما یک ارنجر بخرید ولی باید قیمت بالا بخرید تا کیفیت صداها بهتر بشه و حس بهتری بده به نظر من تو برند یامها گزینه مناسب پیدا بشه مثل مدلهای S یا PSR 3000 یا قیمتهای بالاتر تایروس 3 کرگم از پی آ 800 به بعد نسبتا خوب شده اگر سوال دیگه داشتید در خدمتم ولی کامپیوتر مناسب نیست چون ریتم نداره و کارت صدای خوب میدی کنترل یا یک ارگ ارزان و خود سیستم خوب و باند مانتور خوب میخواد

ehsanmir
Thursday 16 June 2011, 06:50 PM
سلام.من گیتار الکتریک میرنم اما اتیاج پیدا کردم که یه کیبورد هم کنار دستم باشه.اما چون اطلاعی ندارم نمیدونم چی باید بگیرم.
من می خوام کیبورد انواع ریتم ها با واریشن مختلف رو برام پخش کنه و من روش با گیتار بداهه نوازی کنم. میخوام ببینم که midi کنترلر ها این کار رو میکنند؟ البته روی خودشون که هیچی نیست اما فکر میکنم از طریق کامپیوتر و نرم افزار های ... بشه این کارو کرد؟
نرم افزار های لازم برای این کار چی هستن؟و آیا کارت صدا می خوان؟
میدی کنترلر کلا یعنی چی؟ یعنی چه کار با میدی میکنه و چی رو کنترل میکنه؟
حالا اگه میدی کنترلر به کارم میاد،چه مدلی پیشنهاد میکنید؟
ممنون

سلام
همونطور که دوستمون هم در تاپیک قبل گفتند میدی کنترلر بدرد شما نمیخوره.چون کار میدی کنترلر یا سینتی سایزر و وورک ستیشن برای آهنگسازیه.چیزی که شما نیاز دارید استایل هست که اگر استایل غربی نیازتون باشه انتخابتون راحت تر میشه.چون اکثر کیبرد نوازان نیاز به ریتمهای ایرانی دارند که اون یکم انتخاب رو سخت میکنه.حالا دیگه بستگی به مبلغی داره که میتونید هزینه کنید.هرچه بیشتر امکانات بیشتر.فقط چیزی که مهمه این که شما باید ارنجر بگیرید.
اگر اطلاعات بیشتر خواستید بگید چقدر میتونید هزینه کنید تا دوستان بیشتر راهنماییتون کنند.
موفق باشید......

pouyan_Ibariander
Thursday 16 June 2011, 07:07 PM
اگه بشه با کمتر 500 تومن چیزی گرفت خوبه. ریتمهای غربی مورد نیازمه.

ehsanmir
Thursday 16 June 2011, 07:15 PM
اگه بشه با کمتر 500 تومن چیزی گرفت خوبه. ریتمهای غربی مورد نیازمه.

اگر میتونستی pa500 معمولی بگیری عالی میشد.حتی دست دومش.من خودم هم چون کارهام غربیه و نیاز به ریتمهای غربی دارم این کیبرد انتخاب خوبیه.فکر میکنم اگر دست دومش رو گیر بیاری همین قیمتها باشه.من موقعی که گرون بود(2 سال پیش)850 تومن گرفتم.الان نمیدونم چنده.البته pa50 که تبدیل و دستکاری نشده هم میتونه انتخاب خوبی براتون باشه.یاماها 1000 و 2000 هم هست.اما سیستمشون قدیمیه.ولی از نظر ریتم بد نیستند.البته به pa500 نمیرسه.باید بری جمهوری بگردی.گفتم چون شما هم مثل من کارهاتون غربیه انتخاب های زیادی میتونید بکنید.

pouyan_Ibariander
Thursday 16 June 2011, 07:42 PM
از کجا بفهمم دستکاری شده یا نه؟ راستی pa50 بهتره یا a1000 یا a2000؟ (آخه قک کنم اینا هم قیمت باشن)
pa500 هم اگه با این قیمت پیدا شه خوب میشه.
راستی این ویژگی ها هم برام مهمه.خروجی midi داشته باشه. فلاپی بخوره(فلش هم بخوره خیالی نیست) کلید هاش بزرگ باشه(مثل پیانو)چون من انگشتام خیلی کشیدست اگه از این کلید کوچیکا باشه ازیتم میکنه. ریکورد هم بشه کرد(چیزایی که میزنیم) و بشه ریتم های مختلف روش ساخت و اکسپورت کرد و بشه روی کامپیوتر چیزی ساخت و ایمپورت کرد روش! حالا اصلا نمیدونم توی این قمت همچین چیزی اصلا پیدا میشه یا نه؟!!!
ممنون

ehsanmir
Thursday 16 June 2011, 09:00 PM
از کجا بفهمم دستکاری شده یا نه؟ راستی pa50 بهتره یا a1000 یا a2000؟ (آخه قک کنم اینا هم قیمت باشن)
pa500 هم اگه با این قیمت پیدا شه خوب میشه.
راستی این ویژگی ها هم برام مهمه.خروجی midi داشته باشه. فلاپی بخوره(فلش هم بخوره خیالی نیست) کلید هاش بزرگ باشه(مثل پیانو)چون من انگشتام خیلی کشیدست اگه از این کلید کوچیکا باشه ازیتم میکنه. ریکورد هم بشه کرد(چیزایی که میزنیم) و بشه ریتم های مختلف روش ساخت و اکسپورت کرد و بشه روی کامپیوتر چیزی ساخت و ایمپورت کرد روش! حالا اصلا نمیدونم توی این قمت همچین چیزی اصلا پیدا میشه یا نه؟!!!
ممنون

منظورم از دستکاری , سمپلر شده هست.چون شما احتیاج به ریتم ایرانی ندارید پس pa50تبدیل شده به pa80 براتون مناسب نیست.
در مورد pa50 ,1000 و 2000 باید بگم هر سه تاشون قدیمی هستند.ولی pa50 اکبند گیر میاد.اما اون دوتا دیگه اکشون نیست.
اکثر کیبردهای امروزی خروجی میدی دارند.در مورد فلاپی خوردن که دیگه این سیستم قدیمیه.البته روی pa50 , 1000 و 2000 فلاپی هست.اما pa500 مموری کارت میخوره که خیلی خیلی بهتر از فلاپی هست.فلاپی واقعا حجمش کمه.اما مموری کارت تا 2 گیگ میتونه ظرفیت در اختیارتون بذاره.
در مورد کلیدها همه کلیدها استاندارده.سایزشون یکیه.پس مشکلی نیست.قابلیت رکورد هم دارند.به کامپیوتر هم وصل میشند.خلاصه همه چیز دارند.:36:

pouyan_Ibariander
Thursday 16 June 2011, 09:15 PM
ممنون.الان دیگه تغریبا میدونم چی می خوام. اگه pa50 دست دوم دارین یا دوستتون داره یا ... لطفا به من خبر بدین!
راستی نو زیر 500 هم گیر میاد یا دست دوم زیر 500؟

ehsanmir
Thursday 16 June 2011, 09:25 PM
ممنون.الان دیگه تغریبا میدونم چی می خوام. اگه pa50 دست دوم دارین یا دوستتون داره یا ... لطفا به من خبر بدین!
راستی نو زیر 500 هم گیر میاد یا دست دوم زیر 500؟

والا من سراغ ندارم.ولی باید برید جمهوری ببینید چی گیرتون میاد.
راستی در لینک زیر میتونید نمونه هایی از ریتمهای pa500 رو بشنوید.

pouyan_Ibariander
Friday 17 June 2011, 11:14 AM
1-این سمپلر که میگن یعنی چی؟چی رو سمپل میکنه؟ فقط به درد کسایی میخوره که ایرانی کار میکنن؟
2-بعد اینا میکروفون هم بهشون وصل میشه؟صدای میک رو هم ریکورد میکنن؟
3-این ریتم هایی که میفروشن چه جور ریتم هایی هستن؟ به درد من میخورن؟
4-a1000 غربی تره یا 2000؟ من دلم نمی خواد ریتم های بندری توی کیبوردم ببینم! فکر میکنم یه جا شنیدم 2000 غربی تره،اگه اینطوره، حالا 2000 بهتره برای من یا pa50 ؟ اگه چیزی توی یکیشون هست که توی دیگری نیست لطفا بگید.
5-من اسپیکر مانیتور دارم میخرم،خروجی این کیبورد ها رو به اونا میتونم وصل کنم؟

ehsanmir
Friday 17 June 2011, 06:43 PM
1-این سمپلر که میگن یعنی چی؟چی رو سمپل میکنه؟ فقط به درد کسایی میخوره که ایرانی کار میکنن؟
کیبردهایی که سمپلر هست میتونند فرمت wav رو اجرا کنند.که شما میتونید از یه اهنگ قسمتهایی از اون رو جدا کنید و استفاده کنید.اینکه فقط بدرد کسایی میخوره که ایرانی کار میکنند ,نه اینطوری نیست.فقط کیبردهایی که سمپلر هستند قیمتهاشون بالاست.ولی pa50 سمپلر نیست و در ایران دستکاری میشه.اونهم بخاطر مجالس و ریتمهای تو بازار.ولی چون شما هزینه مورد نظرت کمه نمیتونی اینطور کیبردها رو بگیرید و به نظر من هم زیاد احتیاجتون نیست.

2-بعد اینا میکروفون هم بهشون وصل میشه؟صدای میک رو هم ریکورد میکنن؟
به بعضی از مدلها میکروفون وصل میشه.که فکر میکنم به a1000 میکروفون وصل میشه.ولی اینکه صدا رو رکورد کنه اطلاعی ندارم.البته برای ضبط صدای میک باید فرمت ضبط کردن Audio باشه که در یاماها s900 وs910 و tyros ها این امکان رو دارا میباشند.ولی اینکه مدلهای پایین این امکان رو دارند بی اطلاعم.

3-این ریتم هایی که میفروشن چه جور ریتم هایی هستن؟ به درد من میخورن؟
ریتمهای تو بازار فقط بدرد خالتور کاری و مجلس میخوره.مطمئنا" بدرد منو شما نمیخوره.

4-a1000 غربی تره یا 2000؟ من دلم نمی خواد ریتم های بندری توی کیبوردم ببینم! فکر میکنم یه جا شنیدم 2000 غربی تره،اگه اینطوره، حالا 2000 بهتره برای من یا pa50 ؟ اگه چیزی توی یکیشون هست که توی دیگری نیست لطفا بگید.
2000 غربیتره.ولی a1000 کیبرد شرقی و اورینتال هست.ریتمهای خلیجی و ایرانی و کلا شرقی که فکر نمیکنم ازش خوشت بیاد.من نه با 50 کار کردم و نه با 2000.ولی چون شما به ریتم احتیاج دارید فکر میکنم 50 بیشتر بدردتون بخوره.البته قبلا هم گفتم جفتشون قدیمی هستند.اما 50 رو شاید آکبند پیدا کنی.اما 2000 رو نه.چون کورگ هنوز داره 50 رو حتی با ورژن بالاتر به نام pa50SD مونتاژ میکنه.فرقش هم با قبلیه اینه که قبلی فلاپی میخورد.اما مدل sd ,مموری کارت میخوره که این یه مزیته.

5-من اسپیکر مانیتور دارم میخرم،خروجی این کیبورد ها رو به اونا میتونم وصل کنم؟
در این مورد زیاد اطلاع ندارم .البته میشه وصل کرد.ولی اینکه خروجی صدا چطور باشه اطلاعی ندارم.چون من یه بار به اسپیکرهای کامپیوترم وصل کردم ,شفافیتش مثل خود اسپیکرها نبود.حالا اسپیکر مانیتور چطور جواب میده , نمیدونم.

موفق باشید......

pouyan_Ibariander
Friday 17 June 2011, 07:01 PM
ممنونم.شما جواب همه سوال های منو دادید!
حالا دیگه باید بگردم ببینم چی پیدا میکنم. اگه 50sd پیدا کنم خوب میشه.

metal-militia
Thursday 23 June 2011, 02:06 PM
سلام بر دوستان عزیز کیبورد نواز.
منم مثله این رفیقمون ساز اصلیم گیتار الکتریک هست.اما برای فضاسازی نیاز به یک کیبورد دارم.میخواستم بدونم چه نوع کیبوردی رو پیشنهاد میکنیدخیلی ممنون

metal-militia
Thursday 23 June 2011, 02:06 PM
سلام بر دوستان عزیز کیبورد نواز.
منم مثله این رفیقمون ساز اصلیم گیتار الکتریک هست.اما برای فضاسازی نیاز به یک کیبورد دارم.میخواستم بدونم چه نوع کیبوردی رو پیشنهاد میکنیدخیلی ممنون

stronglife
Thursday 30 June 2011, 06:30 PM
اگر از کیبورد های یاماها شروع کنید بسیار مناسبه چون کلید های محکم تری داره که کمک میکنه دسدتون زودتر را بیفته ودیگه اینکه کلاُ اساتید آموزشی هم که من می شناسم همه میگن برای شروع یاماها عالیه / اما اینکه چه مدلی فرقی نمی کنه مثلا من خودم باOR700 شروع کردم که خیلی کمکم کرد وعالی بود و منظورم اینکه هرکسی یه جور وارد موسیقی شده و این فقط به خود شخص مربوطه ...!

nautilus_214
Tuesday 23 August 2011, 10:21 PM
سلام دوستان. لطفا پیشنهاد بدید:
کیبورد آموزشی محدوده قیمت 400 تا 700 تومن. اورینتال بودن لازم نیست. صدای خوب و کلاویه های خوب مهمترین پارامتره. کامل بودن اکتاوها مزیته. دست دوم نمیخوام. اگه لطف کنید با قیمت بگید ممنون میشم.

mahdiazizi
Tuesday 23 August 2011, 10:31 PM
سلام
من كاسيو wk500 گرفتم،راضيم،كامله
با متعلقاتش همن 700 ميشه
فقط اگه واسه كار پيانويي ميخواي كلاويه اش سنگين نيست،اگه هم واسه مجلسو آهنگ زدن ميخواي اكثرن كورگ و ياماها ميگيرن
من واسه هيچكدوم نميخواستمش!! الآنم خيلي دوستش دارم!!!(-:

mahras
Wednesday 7 September 2011, 12:51 AM
دوستان کسی راجع به نحوه وارد کردن کیبورد یا پیانو از خارج از کشور اطلاع داره؟

مثلا اگه من یک کیبورد یا یک پیانو دیجیتال از خارج از ایران بخرم, آیا می تونم اونو با هواپیما با خودم بیارم به ایران؟ حق گمرکی باید پرداخت کنم؟ از کجا میشه اطلاعات دقیق در این باره بدست آورد؟

سپاس

ehsanmir
Saturday 10 September 2011, 07:45 PM
دوستان کسی راجع به نحوه وارد کردن کیبورد یا پیانو از خارج از کشور اطلاع داره؟

مثلا اگه من یک کیبورد یا یک پیانو دیجیتال از خارج از ایران بخرم, آیا می تونم اونو با هواپیما با خودم بیارم به ایران؟ حق گمرکی باید پرداخت کنم؟ از کجا میشه اطلاعات دقیق در این باره بدست آورد؟

سپاس

سلام
سال پیش همچین بحثی شده بود و یادمه که یکی میگفت اگر کیبرد وارد کنید حتی یکی باید گمرکی بدید و بهترین کاری که میتونید بکنید اینکه وقتی کیبرد رو خریدید کارتنش رو نیارید و کیبرد رو بذارید داخل ساک و بیارید.اونوقت دست دوم حساب میشه و گمرکی نمیگیرند.حالا این قضیه چقدر صحت داره من بی اطلاعم.:am

istar
Wednesday 14 September 2011, 06:56 AM
سلام خدمت همه دوستان

قیمت e423 چقد شده جدیدا؟؟؟

واسه تمرین پیانو +کار کردن به عنوان میدی کنترلر میخوام چیز خوبیه؟؟؟

یکی از دوستانم کاسیو گرفته ctk3000 از جمهوری 280 چیز بدی نیست واسه تمرین پیانو و میدی کنتلر

پیشنهاد شما چیه؟؟؟؟؟

ehsanmir
Wednesday 14 September 2011, 07:44 PM
سلام خدمت همه دوستان

قیمت e423 چقد شده جدیدا؟؟؟

واسه تمرین پیانو +کار کردن به عنوان میدی کنترلر میخوام چیز خوبیه؟؟؟

یکی از دوستانم کاسیو گرفته ctk3000 از جمهوری 280 چیز بدی نیست واسه تمرین پیانو و میدی کنتلر

پیشنهاد شما چیه؟؟؟؟؟

سلام
کیبرد بطور 100% نمیتونه مثل میدی کنترلر عمل کنه.حالا میخواد کیبرد 100 تومنی کاسیو باشه یا کورگ 1000000 تومنی.کاراییشون محدوده.
ولی در مورد کار پیانو باید کیبرد کلاویه های سنگین داشته باشه که خب اکثر کیبردها این قابلیت رو ندارند و اگر هم داشته باشند قیمت بالایی دارند.نکته دیگه اینکه برای کار پیانو شما نیاز به کیبرد با وسعت بالاتری از کیبردهای معمولی 5 اکتاو دارید.حداقل 76 نته.مثل همون کاسیو 3000 که گفتید.البته از لحاظ تکنولوژی کاسیو در رده پایینی قرار داره.اما برای کارهای غربی و پیانو مناسبه.به کامپیوتر هم وصل میشند که بتونید یه سری کارها رو انجام بدید.
حالا دیگه انتخاب باشماست.
موفق باشید.....

istar
Friday 16 September 2011, 08:42 AM
پس این ctk3000 کارمو راه میندازه ؟؟؟

ehsanmir
Friday 16 September 2011, 03:29 PM
پس این ctk3000 کارمو راه میندازه ؟؟؟

تقریبا بله.......
البته اگر کیبرد 76 نته مثل wk500-wk7500-wk6500گیر بیارید بهتر از کیبردهای 5 اکتاو هست.
موفق باشید.

sorosh
Tuesday 4 October 2011, 04:45 PM
خرید کیبرد

sorosh
Tuesday 4 October 2011, 05:30 PM
سلام دوستان
من حدود 5 سال موسیقی ایرانی کار کردم و به تئوری موسیقی و سلفژ آشنایی خوبی دارم.
میخواهم یک کیبرد برای یاد گیری موسیقی کلاسیک غربی و آهنگ سازی(غیر از پاپ وراک) بخرم .
بیشتر کیبرد هایی که من پیدا کردم به سمت موسیقی پاپ وراک گرایش دارند حالا میخواستم باتوجه به نیاز های من لطفا یک کیبرد ارزان(ت200-ت400) به من معرفی کنید.درضمن ربع پرده هم داشته باشدو صدای پیانو و سازهای کلاسیک غربی اش خوب باشد.
اگه کیبردی مناسب من و غیر از قیمت هایی که گفتم وجود دارد لطفا اون رو هم بگید.

ehsanmir
Wednesday 5 October 2011, 05:49 PM
سلام دوستان
من حدود 5 سال موسیقی ایرانی کار کردم و به تئوری موسیقی و سلفژ آشنایی خوبی دارم.
میخواهم یک کیبرد برای یاد گیری موسیقی کلاسیک غربی و آهنگ سازی(غیر از پاپ وراک) بخرم .
بیشتر کیبرد هایی که من پیدا کردم به سمت موسیقی پاپ وراک گرایش دارند حالا میخواستم باتوجه به نیاز های من لطفا یک کیبرد ارزان(ت200-ت400) به من معرفی کنید.درضمن ربع پرده هم داشته باشدو صدای پیانو و سازهای کلاسیک غربی اش خوب باشد.
اگه کیبردی مناسب من و غیر از قیمت هایی که گفتم وجود دارد لطفا اون رو هم بگید.

سلام
ببینید دوست عزیز تمام کیبردها طوری برنامه ریزی و ساخته میشند که برای تمام سبکها کارایی دارند.اینکه کیبردی باشه که مثلا ستایل راک داشته باشه و دنس نداشته باشه و یا پاپ داشته باشه و کانتری نداشته باشه نیست.حالا بعضی کیبردها لوکال هستند مثل korg pa500 persian که مخصوص ایرانه.و یا اورینتال که مخصوص کشورهای عربی و شرقی هست.ولی اینکه کیبرد باشه مخصوص سبک کلاسیک من به شخصه همچین چیزی ندیدم.من خودم کورگ 500 دارم و سبک کارم غربی هست و از صداها و ریتمهاش راضیم.ولی قیمتش بالاتر از اون چیزیه که شما میخواین.برای سبک کلاسیک شما به سازهای زهی احتیاج دارید و همچنین صدای سازهای بادی که کیبردهای جدید تمام این صداها رو بخوبی دارند.پس از این لحاظ مشکلی نیست.فقط میمونه ستایل یا همون ریتم که اینهم چیزیه که اجتناب ناپذیره و خودتون باید ریتم سازی کنید.
باز سوالی بود من درخدمتم
موفق باشید.......

sorosh
Thursday 20 October 2011, 12:23 PM
خیلی ممنون از شما (ehsan) جوابم رو گرفتم.

sarabanoo
Thursday 3 November 2011, 01:40 PM
سلام بچه ها.من می خوام تازه نواختن رو شروع کنم و سبک ایرانی پاپ و عربی (اینطور که بحث ها رو خوندم باید دارای نیم پرده باشه) رو خیلی علاقه دارم.می خوام یه کیبورد در این زمینه بهم معرفی کنید که تا چند سال نیازی به تعویض نداشته باشه.خلاصه چیزی باشه که از نواختنم لذت ببرم.کیفیت صدای عالی داشته باشه.در منزل می خوام استفاده کنم .دو تا سوال داشتم آیا کیبورد قابلیت وصل شدن به ضبط رو داره؟آیا می تونم آهنگی رو که می نوازم ضبط کنم و در کامپیوتر بریزم یا نه؟توی مطالب خوندم دیدم بچه ها بیشتر به a1000 و or700 یاماها اشاره کرده بودند.قیمت هم دیگه بیشتر از 1000000 نباشه.کمتر هم باشه چه بهتر.غیر از این برند کدوم برند رو شما پیشنهاد می کنید؟...ممنون

ehsanmir
Thursday 3 November 2011, 06:52 PM
سلام بچه ها.من می خوام تازه نواختن رو شروع کنم و سبک ایرانی پاپ و عربی (اینطور که بحث ها رو خوندم باید دارای نیم پرده باشه) رو خیلی علاقه دارم.می خوام یه کیبورد در این زمینه بهم معرفی کنید که تا چند سال نیازی به تعویض نداشته باشه.خلاصه چیزی باشه که از نواختنم لذت ببرم.کیفیت صدای عالی داشته باشه.در منزل می خوام استفاده کنم .دو تا سوال داشتم آیا کیبورد قابلیت وصل شدن به ضبط رو داره؟آیا می تونم آهنگی رو که می نوازم ضبط کنم و در کامپیوتر بریزم یا نه؟توی مطالب خوندم دیدم بچه ها بیشتر به a1000 و or700 یاماها اشاره کرده بودند.قیمت هم دیگه بیشتر از 1000000 نباشه.کمتر هم باشه چه بهتر.غیر از این برند کدوم برند رو شما پیشنهاد می کنید؟...ممنون

سلام
این که کیبرد ربع پرده داشته باشه , اکثر کیبردهای امروزی ربع پرده دارند. اما یه سریشون مثل کیبردهای لوکال شرقی مثلا or700-A1000-korg persian pa500-A300 کلیدهای ربع پردشون روی پانل هست و سریعتر و راحت تر میشه کار رو انجام داد.چیزی که برای شما مهمه صداها و ریتمهای شرقی هست.درام.پرکاشن.انواع صداهای شرقی.من با یاماها 700 موافق نیستم.این چیزیه که تجربه کردم.از روی تعصب نمیگم.یاماها خیلی مشکل داره.از لحاظ سخت افزاری.قیمتش هم الان بیشتر از یه میلیون هست.من korg pa500 persian رو معرفی میکنم.از لحاظ درام و صدا خیلی قوی تر از یاماها هست.قیمتش هم پایین تر از 1 تومنه.فکر کنم 950 باشد باشه.چون or700 برای کارهای شرقی هست.مثل عربی.مثل خلیجی و ایرانی.یونانی و .......
ولی pa500 persian مخصوص ایرانه.البته کورگ اورینتال هم داره که بنظرم به کار شما نمیاد.از این کیبرد ریتمهای زیادی هم توی سایتهای مخصوص کورگ هست.همچنین اموزشهای خوب.
باز قبل از خرید بهتره بیشتر تحقیق کنید.
ایدیم رو میذارم.اگر خواستید از طریق چت میتونم بیشتر کمکتون کنم.
موفق باشید.

s_ehsanmir@yahoo.com

tabatabai1390
Friday 4 November 2011, 11:28 AM
میشه صدای A300 رو ارتقا داد و کامل صداش رو عوض کرد؟

ehsanmir
Friday 4 November 2011, 06:21 PM
میشه صدای A300 رو ارتقا داد و کامل صداش رو عوض کرد؟

سلام
همچین چیزی امکان نداره.بعنوان مثال کیبرد pa500 کورگ اپدیت میشه اما هیچ صدایی عوض نمیشه.توی کیبردها یه قسمت بانک داره که میتونید صداهای جدید توش بریزید و عوض کنید.اما اینکه صدای فابریک رو عوض کنید امکان نداره.حتی با آپدیت کردن.
یا علی........

KORG1357
Friday 20 January 2012, 09:40 PM
كنجكاو شدم ، چرا هيشكى Pa50 رو واسه شروع توصيه نميكنه ؟

noteahang12
Sunday 5 February 2012, 12:16 AM
ارزون ترین کیبورد با قابلیت ریتم سازی چیه؟

ehsanmir
Sunday 5 February 2012, 05:45 PM

سلام
الان دیگه اکثر کیبردها قابلیت ریتم سازی رو دارند.حالا یکی پیشرفته تر و یکی سطح پایینتر

sany1
Sunday 5 February 2012, 09:28 PM
casio ht3000 با قیمت 150 - 200

elfy
Friday 17 February 2012, 11:09 AM
با سلام خدمت تمامی دوستام گل این فروم همون طور که از نام این تاپیک پیدا هست بنده میخوام با بدجه 700 تومن یه کیبورد بگیرم هیچ اطلاعی از کیبورد ندارم و برای شروع میخوام کیبوردی بگیرم که بعدا دوباره نخوام عوضش کنم هم مبتدی باشه هم بشه بعدا کار نیمه حرفه ای کرد و چند مجلس رفت باهاش چند تا آهنگ بهاش اجرا کرد دوستان به نظرتون با توجه به بودجه و هدف من که یادگیری هست چی پیشنهاد میکنید دوستان شیرازی به نظرتون کجا میشه کیبورد خوب پیدا کرد ؟

mgh_45
Wednesday 22 February 2012, 02:23 PM
سلام دوستان
نظرتون درباره CASIO_CTK4000 چیه؟کیبورد خوبی هست؟من تازه کار هستم میخوام با این شروع کنم.برای شروع خوبه؟اگه نه یه مدل معرفی کنین.هدف و علاقه ام یاد گرفتن پیانو هست.ممنون میشم اساتید راهنمایی کنن.با تشکر از سایت خوبتون

ehsanmir
Wednesday 22 February 2012, 05:43 PM
سلام دوستان
نظرتون درباره CASIO_CTK4000 چیه؟کیبورد خوبی هست؟من تازه کار هستم میخوام با این شروع کنم.برای شروع خوبه؟اگه نه یه مدل معرفی کنین.هدف و علاقه ام یاد گرفتن پیانو هست.ممنون میشم اساتید راهنمایی کنن.با تشکر از سایت خوبتون

سلام
این کیبرد یه کیبرد آموزشیه و بدرد شما میخوره.مخصوصا" شما هم که برای آموزش پیانو میخواین و به ریتم خاصی احتیاج ندارین مناسبه.البته اگر بتونید بجای کیبرد یه پیانو دیجیتال بگیرید خیلی بهتره.چون کیبردها اکثرا 5 اکتاو هستند و شما برای نواختن یه سری آهنگها کلاویه کم میارین.مخصوصا آهنگهای مخصوص پیانو.ولی اگر بودجه لازم رو ندارین همین رو بگیرین تا بعد که وضعتون بهتر شد یه پیانو بگیرین.
موفق باشید.........

grimchap
Friday 24 February 2012, 07:14 PM
سلام ، من میخوام تازه شروع کنم. حدود 200 تومن چه پیشنهادی دارین؟

psp2004
Sunday 1 April 2012, 11:59 AM
با نام خدا و سلام

دوستان بنده هم میخوام تازه شروع کنم ... تا 400 تومن چی پیشنهاد می کنید ؟؟؟ وسابل جانبی چی باید بگیرم ؟؟؟ کجا رو واسه خرید پیشنهاد می کنید ..

با سپاس

sany1
Sunday 1 April 2012, 05:58 PM
فکر کنم a300 PSR بد نباشه .. البته تو کار کرده ها مدلهای بیشتری تو محدوده بودجه شما هست

rezahacker3020
Wednesday 4 April 2012, 07:47 PM
بنده 5 سال پیش ارگ رو یاد گرفتم اونم با یه کاسیوی فکر کنم a3 یا a300 درسته که اسباب بازی بود ولی خدایی خیلی باحال بود الان بنده اکثر اهنگهایی رو که بشنوم میتونم بزنم.

بنده الان میخوام یه ارگ دست دوم تا 300 هزار تومن برای دل خودم بگیرم و باهاش مشغول باشم و خیلی هم نمیخوام باهاش حرفا ای کار کنم همین که اکرد و ریتم درست حسابی داشته باشه کافی هست.

خواهشا یه مدلی رو معرفی کنید که ریتم بچه گانه نداشته باشه و بشه باهاش جلوی چند نفر ادم مانور داد.
با این پول میشه یه مدلی باشه که بطونه کارهارو ضبط کنه یا بشه بهش ریتم تعریف کرد؟ با یو اس پی بهش ریتم زد؟

rezahacker3020
Thursday 5 April 2012, 01:31 PM
با سلام یه ارگ پیدا کردم به نام GEM WK2 IRANIAN دست دوم 350 تومن میده ایا بگیرم نظرتون درباره این ارگ چی هست؟
لطفا زودتر بگین.
در ضمن میشه بگین yamaha psr a300 یا yamaha psr a3 یا اینیکه من میگم بینشون کدومش خوبه

ehsanmir
Thursday 5 April 2012, 07:11 PM
با سلام یه ارگ پیدا کردم به نام GEM WK2 IRANIAN دست دوم 350 تومن میده ایا بگیرم نظرتون درباره این ارگ چی هست؟
لطفا زودتر بگین.
در ضمن میشه بگین yamaha psr a300 یا yamaha psr a3 یا اینیکه من میگم بینشون کدومش خوبه

سلام
قبل از هر چیز بهتره از کلمه کیبرد بجای ارگ استفاده کنید.چون چیزی که ما داریم در موردش بحث میکنیم ارگ نیست و این به اشتباه در بین ما ایرانیها جا افتاده.
کیبردهای GEM از کیبردهای خوب و کارآمدی هستند.اگر کیبرد سالمی باشه و تمیز باشه قیمتش خوبه.البته من فکر میکنم قیمتش خیلی بالاتر از اینها باید باشه.احتمالا از این خیلی کار کشیدند.
A3 یاماها که دیگ خیلی قدیمی شده .اما A300 جدید تره.GEM برای کارهای ایرانی مناسبتره.اما A300 برای کارهای شرقی که ریتمهای ایرانی هم داره. اما فکر نمیکنم ریتمهای ایرانیش به GEM برسه.حالا خودتون باید نسبت به سلیقتون , سبک کارتون, پولتون و تمیز بودن دستگاه تصمیم نهایی رو بگیرید.
موفق باشید......:am

rezahacker3020
Thursday 5 April 2012, 10:45 PM
ممنون از جناب ehsanmir (You can see links before reply) بابت تذکر و راهنمایی عالی.
این کیبرد gem که میگم ماله دوستمه اونو گذاشته کنار و برا خودش yamaha pa.. گرفته که 6.5 میلیون پول دادهو صفحه لمسی هست تموم سازهاش انگار تو گوشت میزنن خیلی ردیفه.
و یک پیانو کلا بساط خودشو ردیف کرده این کیبرد رو هم من دیدم و باهاش کار هم کردم خیلی سرحال هست حتی رنگش هم نرفته فقط یه مشکل کوچولو داره که بلنگوی سمت چپ به صورت جزئی خرت خرت میکنه.
به نظر شما بلندگوش سوخته یا چیز دیگه ای هست البته معلوم هست که به یه جایی خورده بلندگو چون فرو رفتگی داره.
خواستم بپرسم که به این قیمت ارزش داره من بگیرم و بلندگو رو خودم تعمییر کنم بلندگو رو چند عوض میکنن؟
بابت راهنماییتون ممنون

ehsanmir
Friday 6 April 2012, 07:15 PM
ممنون از جناب ehsanmir (You can see links before reply) بابت تذکر و راهنمایی عالی.
این کیبرد gem که میگم ماله دوستمه اونو گذاشته کنار و برا خودش yamaha pa.. گرفته که 6.5 میلیون پول دادهو صفحه لمسی هست تموم سازهاش انگار تو گوشت میزنن خیلی ردیفه.
و یک پیانو کلا بساط خودشو ردیف کرده این کیبرد رو هم من دیدم و باهاش کار هم کردم خیلی سرحال هست حتی رنگش هم نرفته فقط یه مشکل کوچولو داره که بلنگوی سمت چپ به صورت جزئی خرت خرت میکنه.
به نظر شما بلندگوش سوخته یا چیز دیگه ای هست البته معلوم هست که به یه جایی خورده بلندگو چون فرو رفتگی داره.
خواستم بپرسم که به این قیمت ارزش داره من بگیرم و بلندگو رو خودم تعمییر کنم بلندگو رو چند عوض میکنن؟
بابت راهنماییتون ممنون

سلام
من فکر میکنم با این قیمت و این شرایطی که شما میگید کیبرد خوبی باشه.اون اسپیکرش هم که خش خش میکنه نسوخته.چون اگر بسوزه کلا کار نمیکنه.احتمالا یا حالتش رو از دست داده و دیگه مثل روز اول کیفیت نداره و یا بر اثر اون ضربه ای که میگید پاره شده.به هر جهت هزینه اش انقدر نیست که از خریدش منصرف بشید.خودتون هم میتونید بازش کنید و اسپیکر رو در بیارین و ببرین طرفای جمهوری.اونجا بگردین پیدا میشه.چون جمهوری همه چیز داره.اون مشکل خاصی نیست.
:am

Untouchable
Thursday 3 May 2012, 08:34 AM
دوستان الان قیمت کیبورد خوب حدودا چقدره؟!

ehsanmir
Thursday 3 May 2012, 09:36 PM
دوستان الان قیمت کیبورد خوب حدودا چقدره؟!

سلام
سوالتون خیلی کلیه.بستگش داره شما چه کیبردی احتیاج داری.اینکه قیمت کیبرد خوب چنده نمیشه گفت.کیبرد از 100 تومن هست تا 10 میلیون.شما باید سبک کارتون رو مشخص کنید.مبلغی که میتونید هزینه کنید رو مشخص کنید تا بشه گفت چه کیبردی برای شما بهتره.
موفق باشید

Untouchable
Friday 4 May 2012, 10:19 AM
سلام
سوالتون خیلی کلیه.بستگش داره شما چه کیبردی احتیاج داری.اینکه قیمت کیبرد خوب چنده نمیشه گفت.کیبرد از 100 تومن هست تا 10 میلیون.شما باید سبک کارتون رو مشخص کنید.مبلغی که میتونید هزینه کنید رو مشخص کنید تا بشه گفت چه کیبردی برای شما بهتره.
موفق باشید
خب من میخوا پیانو یاد بگیرم اما با این وضع قیمت نمیشه یه آکوستیک خوب گرفت!...واسه همون میخوام یه کیبوردی بگیرم که بشه باهاش پیانو کار کردو قیمتشم زیاد بالا نباشه...مثلا...تا 400-500 ... چون وضع قیمتا رو کلا تو کیبورد نمیدونم واسه همون پرسیدم حدودا چنده...

alimetallica_2
Thursday 19 July 2012, 11:07 AM
درود.
با 300 . 400 تومان چه کیبردی رو پیشنهاد میکنید؟! (یک کوچولو بیشتر هم شد اشکالی نداره)
با کیبرد نمیخوام آهنگ ایرانی و عربی و شرقی بنوازم.
بیشتر برای بک گراند و فضا سازی میخوام ازش استفاده کنم و اینکه رکورد داشته باشه برام مهمه.

HamedSedighi
Thursday 19 July 2012, 07:56 PM
درود.
با 300 . 400 تومان چه کیبردی رو پیشنهاد میکنید؟! (یک کوچولو بیشتر هم شد اشکالی نداره)
با کیبرد نمیخوام آهنگ ایرانی و عربی و شرقی بنوازم.
بیشتر برای بک گراند و فضا سازی میخوام ازش استفاده کنم و اینکه رکورد داشته باشه برام مهمه.

درود

اصلا کیبرد نگیر شما .
پیشنهاد می کنم کیبرد کنترولر (میدی کنترولر ) بخرید با همین هزینه و با نرم افزارها بکگراند های شیک و با کیفیت بسازید . ضمن اینکه توی نرم افزارها همه چیز رو با سرعت ادیت می کنید اما توی کیبردها فوق العاده کار زمان بری است .

کیبرد ها تا رنج 1 تومن (حتی گاهی هم بالاتر) صدای قاشق و چنگال و قابلمه میدن .
ولی اگر کیفیت برات مهم نیست بگو من چند مدل معرفی کنم .

alimetallica_2
Thursday 19 July 2012, 08:08 PM
درود

اصلا کیبرد نگیر شما .
پیشنهاد می کنم کیبرد کنترولر (میدی کنترولر ) بخرید با همین هزینه و با نرم افزارها بکگراند های شیک و با کیفیت بسازید . ضمن اینکه توی نرم افزارها همه چیز رو با سرعت ادیت می کنید اما توی کیبردها فوق العاده کار زمان بری است .

کیبرد ها تا رنج 1 تومن (حتی گاهی هم بالاتر) صدای قاشق و چنگال و قابلمه میدن .
ولی اگر کیفیت برات مهم نیست بگو من چند مدل معرفی کنم .
من از چيزهايي كه به كاميوتر وصل ميشند خيلي خوشم نمياد. ميانه خوبي با نرم افزارها ندارم. حتي الان كلي هيزنه كارهاي آنالوگ كردم چون حال نداشتم براي گيتار با نرم افزار كار كنم.
اما اين كيبردهايي كه ميگي مگه چقدر صداش بده؟
مثلا من سازي ميخوام كه صداي ارگانش طبيعي باشه و يا پيانوش خيلي ضايع نباشه. در كل ابزاري براي فضا سازي داشته باشه نه اينكه حالا به عنوان ساز مستقل خيلي شاخ باشه يا مثلا گيتار و درام خيلي طبيعي داشته باشه. درضمن چون ميخوام خارج از خونه هم ببرم ترجيه ميدم ميدي نباشه.
حالا با توجه به اين مسائل شما بفرمايد كدوم مارك و كدوم مدل مناسب تر ميتونه باشه برام. صداي اسپيكرشم خيلي كم نباشه. (قبلا كاسيو داشتيم تو خونه كه صداي اسپيكرش خوب بود با اينكه كي برد خيلي خيلي ابتدايي بود)

alimetallica_2
Thursday 19 July 2012, 08:11 PM
راستي اين كيبرد ميدي كه ميفرمايد رو با كدوم نرم افزارها ميشه اجرا كرد؟ ديلي هم ممكنه داشته باشند با كارت صداهاي معمولي؟ امكان اينكه براي خودت شروع كني به نوازندگي و بشنوي هم هست (با هدفون) يا فقط بايد به كامپوتر وصل بشند؟

HamedSedighi
Friday 20 July 2012, 12:05 AM
من از چيزهايي كه به كاميوتر وصل ميشند خيلي خوشم نمياد. ميانه خوبي با نرم افزارها ندارم. حتي الان كلي هيزنه كارهاي آنالوگ كردم چون حال نداشتم براي گيتار با نرم افزار كار كنم.
اما اين كيبردهايي كه ميگي مگه چقدر صداش بده؟
مثلا من سازي ميخوام كه صداي ارگانش طبيعي باشه و يا پيانوش خيلي ضايع نباشه. در كل ابزاري براي فضا سازي داشته باشه نه اينكه حالا به عنوان ساز مستقل خيلي شاخ باشه يا مثلا گيتار و درام خيلي طبيعي داشته باشه. درضمن چون ميخوام خارج از خونه هم ببرم ترجيه ميدم ميدي نباشه.
حالا با توجه به اين مسائل شما بفرمايد كدوم مارك و كدوم مدل مناسب تر ميتونه باشه برام. صداي اسپيكرشم خيلي كم نباشه. (قبلا كاسيو داشتيم تو خونه كه صداي اسپيكرش خوب بود با اينكه كي برد خيلي خيلي ابتدايي بود)

راستي اين كيبرد ميدي كه ميفرمايد رو با كدوم نرم افزارها ميشه اجرا كرد؟ ديلي هم ممكنه داشته باشند با كارت صداهاي معمولي؟ امكان اينكه براي خودت شروع كني به نوازندگي و بشنوي هم هست (با هدفون) يا فقط بايد به كامپوتر وصل بشند؟

توی این رنج قیمت فقط کیبرد های دست دوم که زمانی اک بودنو حرفی برای گفتن داشتن تا حدی کیفیت دارن اما مدل های آکبند در این رنج قیمت فقط بدرد کسی می خورن که می خواد کیبرد یاد بگیره و اصلا بویی از کیفیت نبردن (کیفیت به نظر من شاید با کیفیتی که دیگران مدنظرشون هست متفاوت باشه )

توی این رنج قیمت به نظر من اگر کیبرد آکبند بخرید چیزی جز یک اسباب بازی نیست .
خب کیبرد های دست دوم خیلی تمیز سری psr یاماها بدرد کار شما می خورن ولی درامشون زیاد جالب نیست اما ارگان و بیس و گیتار های خوبی دارن حتی پیانو راضی کننده . به ترتیب از بالا به پایین قیمت هاشون صعودی است

yamaha psr-640
yamaha psr-740
yamaha psr-1000
yamaha pr-2000
فکر کنم شما اگر مدلی خیلی سالم و تمیز گیر بیاری از این مدل ها خصوصا 2000 بدرد بکگراند ساختن می خوره . فکر کنم این ها تو رنج قیمت شما باشن .

در مورد کیبرد کنترولر ، ببین اگر کیبرد کنترولر بگیری می تونی از نرم افزارهایی که درام فوق العاده طبیعی دارن استفاده کنی یا پیانوی فوق العاده - بیس و ... مطمئن باش علاوه بر کیفیت سرعت ساخت خیلی بیشتر است تا یک کیبرد که با اون ال سی دی کوچک که بیافتی توی منوها مدام بزنی و ادیت کنی و کوانتایز . من کیبردم تا حالا مستقیم به کارت صدای اکسترنالم وصل نکردم پورت یو اس بیش رو مستقیم به لپ تاپم وصل می کنم هیچ تاخیری هم در کار نیست . کنترولر همگی با نرم افزارها کار می کنن که بدون اون ها هیچ صدایی ندارند .

تنها برخی مدل های که در رنج قیمت 800 به بالا هستن و اغلب اکشن دار و 88 کلاویه ای تعدادی صدا دارند .

حالا اینکه با چه نرم افزارهایی میشه بحث خیلی مفصلی است خلاصه : نرم افزارهایی که نام میزبان هستند که به نام DAW مشهود هستند . داخل این نرم افزارها میزبانی پلاگین ها و سمپل مختلفی صورت می گیره که میشه به عنوان مثال این ها رو نام برد :
protools
sonar
fl studio
cubase
...

راستی من اینجا خیلی کم میام اگه بتونی از طریق ایمیل یا قیس بوک در تماس باشی خیلی بهتره

alimetallica_2
Friday 20 July 2012, 11:15 AM
اگر دست دوم خوبي بود خبرم كنيد لطفا.

alimetallica_2
Tuesday 31 July 2012, 06:27 AM
خوب من احتمالا فردا کی برد میخرم. اگر کسی تا بعد از ظهر مورد خاصی به ذهنش رسید لطفا راهنمایی کنه. اگرم نه که میرم دنبال همون چیزهایی که فرمودید.

alimetallica_2
Wednesday 1 August 2012, 08:08 PM
یک کی برد yamaha psr 630 ژاپن گرفتم. چجوری کیبردی هست؟
قیمتش چقدره دقیقا؟

kourosh_piano
Friday 7 September 2012, 06:10 PM
سلام
یکی از دوستانم میخواد تازه پیانو رو شروع کنه و هزینه ی تهیه ی پیانو رو نداره و یک کیبرد میخواد بگیره که فقط صدای پیانو بده و تاچ باشه ریتم و این صداهای اضافه هم که نیازی نداره .
شما چه مدلی پیشنهاد میکنیین ؟ قیمتش هم متعادل باشه که پولاشو بزاره واسه خرید پیانو .
پیشاپیش سپاس.

AliGhost
Friday 7 September 2012, 07:22 PM
Wk210 خوبه کوروش جان من دارم . تاچ بدی نداره و صداش هم بد نیست . مانیتور هم داره و مخصوص پیانو هست ولی پیشنهاد می کنم یک دیجیتال بگیرید . چون واقعا هیچی پیانو نمی شه . :(

kourosh_piano
Saturday 8 September 2012, 12:03 AM
ممنون ميشه قيمتش رو هم لطف كنين بكين؟درست ميكيد هيچي پيانو نميشه اما با اين اوضاع قيمت؟!!

alimetallica_2
Saturday 8 September 2012, 12:40 PM
تفاوت پیانوی دیجیتال با یک کیبرد حرفه ای چیه از نظر صدایی و امکانات که باز پیانوی دیجیتال پیشنهاد میشه؟

kourosh_piano
Sunday 9 September 2012, 09:21 AM
پیانو 7 اکتاو داره کیبرد 5 اکتاو
پیانو های دیجیتال زیر کلاویه هاش پر و از پیانو آکوستیک شبیه سازی شده.اما در کیبرد زیر کلاویه ها خالیه.
همینا به ذهنم میاد.

AliGhost
Sunday 9 September 2012, 09:55 AM
ببخشید دیر جواب دادم . کوروش جان WK210 رو من بعد عید که یک دفه قیمت ها ریخت بهم خریدم با پایه و ادابتور 790 :O تا چند ماه پیش 350 بود :))) نمی دونم چی باید بگم :|

mamali_zoli
Tuesday 18 September 2012, 12:05 PM
با سلام
من می خوام شروع کنم به یادگرفتن پیانو ..ولی چون پول اونقدر زیاد ندارم و واسه شروع هم بیشتر استاید سایت گفتن کیبرد بهتر از پیانو دیجیتال هست.می خواستم راهنمایی کنید چه مدلی بگیرم و بیشتر کلاسیک علاقه مندم...
کتاب خوبی برای کیبرد تو نت نیست؟؟
قیافه کیبرد دوست دارم خوب باشه .Roland ها (به نظر من) قیافه بهتری دارن....
ممنون

itsme
Tuesday 18 September 2012, 05:32 PM
سلام اگه میخواین با کیبورد فقط پیانو کار کنین بعد از یکی دو سال به مشکل بزرگی بر می خورین اونم اینه که نت های اصلی و خوبی که برای پیانو هستنو نمی تونین بزنین چون کلاویه هاش کمتر از پیانو هست و هم چنین دستاتون و انگشتاتون زود خسته میشه اگه روی یه پیانو بشینین چون کلاویه هاش سنگین تز از کیبورده به هر حال به نظر من اکه میخواین با کی بورد فقط پیانو بزنین یه کیبورد معمولی 400-500 تومنی مثل یاماها ای 300 بخرین که بعد از یکی دو سال یه پیانو دیجیتال یا کلاسیک بخرین
و در مورد اینکه استادتون گفته کیبورد بهتر از پیانو دیجیتال هست کاملا مخالفم چون همه چیشون زمین تا آسمون با هم فرق میکنه تنها چیز مشترکشون کلاویه هاشونه که مثل هم هست ولی بقیه مثلا صدا و چیزایی که بالا اشاره کردم باهم فرق میکنه
به هر حال این نظر شخصی منه چون من خودم با کیبرد شروع با پیانو زدن کردم و ضرراشو تجربه کردم

Dexabyte
Sunday 6 January 2013, 01:51 PM
سلام خسته نباشید

دو هفته است دارم همه جا سرچ میکنم اما به جایی نرسیدم.

کیبرد تو رنج قیمت 650 تا 700 تومن به نظرتون چی میشه تو این وضعیت خرید؟
هدف اصلی هم وصل کردن اون به سیستم هست و استفاده ازش به جای میدی کنترلر.

هیچکدوم از این کیبردها تو این قیمت ،خودشون کابل میدی به یو اس بی دارند؟(چون مثل اینکه قیمتش بالاست جداگانه)

خلاصه ما موندیم بین میدی کنترلر M Audio Keystation 61es و کیبرد تو همون رنج قیمت.

شخصاً فکر میکنم اگر کیبرد بگیرم با همین قیمت امکانات بیشتری عایدم میشه تا میدی کنترلری که گفتم.

در ضمن کلاویه های جنس خوب رو کدوم کیبرد ، برند، مدل داره؟

پیشاپیش از پاسختون متشکرم :ی

hatef7
Monday 4 February 2013, 05:30 PM
سلام دوستان ، من تقریبا 1 سال هست که گیتار رو به صورت حرفه ای کار میکنم.
به تازگی به کلاس سلفژ رفتم و استادم از من خواسته تا برای درک بهتر از صدای هر نت یک کیبورد بخرم.
حالا میخوام بدونم یک کیبوردِ ارزون که فقط و فقط استفاده ی اون برای شنیدن صدای نت هست و دسته دوم هست قیمتش در این بازار آشفته حدوداً چه قدر هست؟
و این که با توجه به بودجه پایین شما چه کیبوردی رو پیشنهاد میدید و قیمت اون چقدر هست.

alimetallica_2
Friday 8 February 2013, 05:10 AM
سلام خسته نباشید

دو هفته است دارم همه جا سرچ میکنم اما به جایی نرسیدم.

کیبرد تو رنج قیمت 650 تا 700 تومن به نظرتون چی میشه تو این وضعیت خرید؟
هدف اصلی هم وصل کردن اون به سیستم هست و استفاده ازش به جای میدی کنترلر.

هیچکدوم از این کیبردها تو این قیمت ،خودشون کابل میدی به یو اس بی دارند؟(چون مثل اینکه قیمتش بالاست جداگانه)

خلاصه ما موندیم بین میدی کنترلر M Audio Keystation 61es و کیبرد تو همون رنج قیمت.

شخصاً فکر میکنم اگر کیبرد بگیرم با همین قیمت امکانات بیشتری عایدم میشه تا میدی کنترلری که گفتم.

در ضمن کلاویه های جنس خوب رو کدوم کیبرد ، برند، مدل داره؟

پیشاپیش از پاسختون متشکرم :ی

من که در حدی نیستم که تو زمینه کیبرد مشاوره بدم ولی خوب بچه های اینجا یکم کند هستند برای جواب دادن. تا اینجا یک سوال جواب بدند ما تو تالار گیتار 100 تا سوال و تو فیس بوک 10.000 تا سوال جواب دادیم.
من پارسال یک کیبرد یاماها پی اس ار 630 گرفتم با این قیمت، الان نمیدونم میشه گرفت با همین قیمت یا نه، ولی به عنوان میدی کنترل هم میشه ازش استفاده کرد.

smallkoala
Monday 25 February 2013, 09:26 PM
سلام
من هم میخوام یه کیبورد برا یادگیری پیانو بخرم
بنظرتون بهترین گزینه ها برام چیه؟
قیمتشون رو هم حدودا بگید؟
اگه قیمت دست دوم اش رو هم دارید که چه بهتر
میخوام تا جایی که میشه کم خرج کنم و امکانات زیادی برای یادگیری پیانو لازم ندارم
پس رو کیبورد های سطح پایین فکر کنید
ممنون

Hamzehi
Sunday 4 August 2013, 06:38 PM
سلام دوستان... من برای کلاسای سلفژ یه کیبورد احتیاج دارم... نظرم خودم رو یاماها OR700 و کورگ PA50 هستش.. سوالی که دوستان داشتم حدود قیمت بود و اینکه از این کیبوردها به عنوان میدی کنتورلر میشه استفاده کرد؟

oyama
Monday 5 August 2013, 01:06 AM
سلام دوستان... من برای کلاسای سلفژ یه کیبورد احتیاج دارم... نظرم خودم رو یاماها OR700 و کورگ PA50 هستش.. سوالی که دوستان داشتم حدود قیمت بود و اینکه از این کیبوردها به عنوان میدی کنتورلر میشه استفاده کرد؟

بله می شه استفاده کرد
والا من or700 رو قیمت ندارم ولی pa50 یکی بهم قیمکت داده بود دسته دومش 2300

البته اگه برای سلفژ می خوای گزینه های خیلی پایین تر هم هست که مشکلی ایجاد نمی کنه
موفق باشید

- - - Updated - - -

سلام
من هم میخوام یه کیبورد برا یادگیری پیانو بخرم
بنظرتون بهترین گزینه ها برام چیه؟
قیمتشون رو هم حدودا بگید؟
اگه قیمت دست دوم اش رو هم دارید که چه بهتر
میخوام تا جایی که میشه کم خرج کنم و امکانات زیادی برای یادگیری پیانو لازم ندارم
پس رو کیبورد های سطح پایین فکر کنید
ممنون
دوست عزیز کیبرد نخر اشتباه من رو نکن
من رفتم خریدم الان دارم تمرین می کنم مجبورم اکتاو های موزیکی که هست رو تغییر بدم تازه الان اینطوری هست بعدا که دیگه دامنه حرکتی بالا بره اصلا نمی شه
به نظرم برو می دی کنترلر 88 کلاویه ای بگیر الان یه مدل از m-audio نو اش دور و ور 1100- 1200 باشه.باز به نظرم با استادی که می خوای کار کنی مشاوره کن
ولی اگر باز نمی تونی هزینه کنی از مدل ها کاسیو استفاده کن ارزونتره نسبت به بقیه
یا علی موفق باشی...

Hamzehi
Monday 5 August 2013, 02:26 AM
بله می شه استفاده کرد
والا من or700 رو قیمت ندارم ولی pa50 یکی بهم قیمکت داده بود دسته دومش 2300

البته اگه برای سلفژ می خوای گزینه های خیلی پایین تر هم هست که مشکلی ایجاد نمی کنه
موفق باشید

- - - Updated - - -

دوست عزیز کیبرد نخر اشتباه من رو نکن
من رفتم خریدم الان دارم تمرین می کنم مجبورم اکتاو های موزیکی که هست رو تغییر بدم تازه الان اینطوری هست بعدا که دیگه دامنه حرکتی بالا بره اصلا نمی شه
به نظرم برو می دی کنترلر 88 کلاویه ای بگیر الان یه مدل از m-audio نو اش دور و ور 1100- 1200 باشه.باز به نظرم با استادی که می خوای کار کنی مشاوره کن
ولی اگر باز نمی تونی هزینه کنی از مدل ها کاسیو استفاده کن ارزونتره نسبت به بقیه
یا علی موفق باشی...

از هر دو دوست عزیز ممنونم... فقط یه سوال... حقیقتا من فقط برای سلفژ و استفاده به عنوان میدی کنترلر میخوام کیبرد بگیرم..
ممنون میشم اگه لطف کنید و چند مدل کیبورد و کنترلر که میشه برای سلفژ استفاده کرد رو بهم معرفی کنید... تشکر :)

oyama
Monday 5 August 2013, 03:59 PM
از هر دو دوست عزیز ممنونم... فقط یه سوال... حقیقتا من فقط برای سلفژ و استفاده به عنوان میدی کنترلر میخوام کیبرد بگیرم..
ممنون میشم اگه لطف کنید و چند مدل کیبورد و کنترلر که میشه برای سلفژ استفاده کرد رو بهم معرفی کنید... تشکر :)

دوست عزیز من برای اون دوستمون پیشنهادم 88 کلیده بود شما 61 کلیده هم براتون زیاده...
نیاز به دونستن برند خاصی نیست چون نسبت به چیزی که شما می خوایید(برای سلفژ) فرقی با هم نمی کنند
فقط سعی کنید از سلامت ساز مطمئن باشید
یا علی

faX22
Sunday 3 November 2013, 10:01 AM
سلام
بجز این مارم medley ارزونترین کیبوردی که تو بازار موجود هست چیه؟!

alimetallica_2
Monday 11 November 2013, 11:10 AM
دوستان کیبردی که 7 اکتار داشته باشه از حداقل چه قیمتی میشه تهیه کرد و چه مدلهایی هست؟!
یکی سوال دیگه هم اینکه بنده الان Yamaha PRS630 دارم. از صدای پیانوش راضیم و فقط پیانو باهاش مینوازم، اما خیلی دکمهاش شله. کیبردی هست تو این رنج قیمت یا حداقل 400.500 بالاتر که کلیدهای سفت تری داشته باشه و شباهتش به پیانو بهتر باشه. یا کلا کیبردی که پیانوش به مراتب بهتر از این کیبرد باشه با اختلاف 400.500 تومانی؟ (این کیبرد ژاپنی هست که دارم البته)

_Saafa_
Friday 14 February 2014, 10:46 PM
سلام.
یه راهنمایی میخواستم برای خرید کی برد.
من تازه میخوام شروع کنم و یه چیزی میخوام که اگه کاشف به عمل اومد نمیتونم زیاد بزنم، بتونم راحت با قیمتی که براش دادم کنار بیام :d (به عبارتی، ردش کنم بره!)
میخواستم ببینم چه کیبوردی موجود هست که برای از صفر شروع کردن پیشنهاد میدید؟
حقیقتا رنج قیمت ها رو زیاد خبر ندارم. یه جا رفتم A1000 بخرم، بهم گفت دست دومه و فلاپی خور،خودمم دیدمش خیلی تمیز بود. ولی 1400 بهم قیمت داد. که فقط از یه مغازه ی دیگه قیمت گرفتم، گفت یه تومن!
فهمیدم کلا بازار کیبورد و اینا، شیر تو شیره :دی

یه کیبوردی میخواستم که دکمه هاش (اینجا بهش کلاویه گفته میشه دیگه، درسته؟) هم مثل پیانو باشه و زیرش پر باشه.
حقیقتا سبکی هنوز می خوام بزنم رو نمیدونم..! فقط یه چیزی میخوام که از این به بعد (بعد از یادگیری) هر موزیکی میشنوم، بتونم روش پیاده کنم و باهاش بشینم بزنم :پی (این مورد رو میتونم. نخندینا، ولی با این ارگ بچگونه ها (فکر کنم شما بهش میگید 3 اکتایی) میتونم این کار رو بکنم:دی )
یه سوال..!
این کیبوردهایی که توی اجراها میندازند گردنشون و کنار گیتاریستا وای میسن میزنن، کلا فرق دارند؟ یا فقط کوچیکترند؟

nazanin_violon
Monday 31 March 2014, 02:09 PM
دوستان عزيز سلام, من ويولون کلاسيک کار ميکنم, راستش اصلا نمي خوام به اون صورت نوازندگي کيبورد ياد بگيرم, فقط در اين حد که بتونم باهاش سلفژ کار کنم و نمونه هايي که تو کتاباي موسيقي هست رو بزنم. بودجه حدود 500 تومن دارم. ميشه لطفا راهنماييم کنين?اصلا ميشه با اين بودجه يه کيبورد ساده ي نو خريد?شما چه برندي رو پيشنهاد مي کنيد?

Sampler
Monday 31 March 2014, 05:13 PM
دوستان عزيز سلام, من ويولون کلاسيک کار ميکنم, راستش اصلا نمي خوام به اون صورت نوازندگي کيبورد ياد بگيرم, فقط در اين حد که بتونم باهاش سلفژ کار کنم و نمونه هايي که تو کتاباي موسيقي هست رو بزنم. بودجه حدود 500 تومن دارم. ميشه لطفا راهنماييم کنين?اصلا ميشه با اين بودجه يه کيبورد ساده ي نو خريد?شما چه برندي رو پيشنهاد مي کنيد?

سلام دوست عزیز ..

اگر فقط و فقط قصد این رو دارین که باهاش تمرینات کتاب های سلفژ رو بزنین و سلفژ کار کنین می تونید از ساده ترین مدل های کاسیو استفاده کنید که با توجه به بودجتون می تونید تهیه کنید ..

اگر تهران هستین حتما به خیابان جمهوری بعد از پل حافظ سر بزنین تا از مدل ها و قیمت های مختلف آگاهی پیدا کنین ..

آرزوی موفقیت ..

Mehrad_Hidden
Tuesday 6 January 2015, 02:24 PM
با سلام خدمته دوستانه اهل فن...
میخواستم بدونم که کیبوردی که به درده کار های متال بخوره چیه...
چون من خودم گیتار الکتریک کار میکنم
ولی میخوام در کنارش کیبورد هم یاد بگیرم (توی سبک متال مخصوصا کار های خشن (ترجیحا دِث متال))
و تا 1500000 هم میتونم هزینه کنم دوستان لطفا کمک کنید چه نوع کیبوردی بگیرم...

navid7
Friday 10 April 2015, 07:09 PM
سلام
من دنبال یه کیبورد برای سلفژ هستم
ممکنه چند مدل بهم معرفی کنید؟

amir_dehghan
Friday 13 November 2015, 01:34 AM
دوستان نظرتون درباره yamaha prs-E243 چی هست قیمتش 500 تومانه

BetterLife
Tuesday 19 January 2016, 11:51 AM
سلام. خسته نباشید. یه کیبورد خوب برای تمرین سلفژ میخواستم بهم معرفی کنید. قیمتشم هرچقدر کم تر باشه بهتره. فقط لطفا کیبوردی باشه که بعد از یه مدت نیاز به عوض کردن یا ارتقا نداشته باشه. ممنون.

BetterLife
Tuesday 19 January 2016, 06:44 PM
کسی نیست؟؟ :/

hosein252525
Thursday 21 January 2016, 03:21 PM
سلام خدمت همه دوستان،یه ارگ میخوام بگیرم هیییچیی هم از ارگ نمیدونم که ریتمش چیه چن اکتاو و ایناس اصن هیچی نمدونم...فقط برام مهمه که صداش شبیه پیانو باشه و انواع صداها رو داشته باشه(صداش خوب باشه) و این که خواستم اهنگسازی کنم باهاش،بتونم و به مشکل برنخورم و نیازی به عوض کردن نباشه،تا حدود 2تومن +-200هزارتومن هم میتونم هزینه کنم...لدفا چند مدل بهم پیشنهاد بدین..باتششششششششششکرررررر فرااااوااان

aghamostafa
Thursday 21 January 2016, 04:10 PM
عزیز سلام عرض میکنم. برای اهنگ سازی صرفا میخواید یا میخواید صدا حتما از ساز بیرون بیاد و به طور مستقل ازش بتونید استفاده کنید؟

BetterLife
Thursday 21 January 2016, 04:16 PM
چرا کسی نیست من رو راهنمایی کنه

hosein252525
Thursday 21 January 2016, 04:23 PM
دوتاش برام مهمه..:16::16: البته اینکه بتونم مستقل کار کنم خب عاره...

Amir Akbari
Saturday 23 January 2016, 06:10 PM
سلام. خسته نباشید. یه کیبورد خوب برای تمرین سلفژ میخواستم بهم معرفی کنید. قیمتشم هرچقدر کم تر باشه بهتره. فقط لطفا کیبوردی باشه که بعد از یه مدت نیاز به عوض کردن یا ارتقا نداشته باشه. ممنون.

درود دوست من، پیشنهاد میکنم کیبورد آموزشی بگیری این نوع کیبوردها داری ساختار ساده ای هستند و همونطور که از نامش پیداست جهت آموزش به افرادی که تازه آغاز به کار کردن ساخته شده افزون بر اینکه برای تمرین آواز در ابتدا نیاز به صدای پیانوی استاندارد (پنج اکتاو) و همینطور مترونوم برای یادگیری میزانها نیازهست که در این کیبوردها وجود داره، اینکه سازی بگیری و تا چند سال بی نیاز از تعویض اون باشی بستگی به بودجه همینطور نیازی داره که برای خرید ساز در نظر گرفتی چون سازهای گرانتر بطور حتم امکانات بیشتری دارند که برای نوازندگان، تنظیم کننده ها و آهگنسازها مورد استفاده قرار میگیره، با کمی جستجو در اینترنت و دیدن کار با سازهای مختلف بوسیله ی سایت هایی مانند آپارات میتونی انتخاب بهتری داشته باشی . با سازهای آموزشی یاماها کار کردم و به نظرم برای آغاز به کار گزینه ی خوبی هستند کلید میانبر برای پیانو وجود داره ریتم ها کم ولی مفید هستند و بخصوص در بعضی مدلها که آکورد و نت مورد نظر رو بر روی خط حامل نمایش میده که میتونه برای یادگیری بسیار مفید باشه . کیبورد کاسیو هم مدلهای آموزش داره ولی من با این مدل کار نکردم و نمیتونم نظری بدم، امیدوارم پیروز باشی دوست خوبم .

BetterLife
Saturday 23 January 2016, 06:47 PM
خیلی ممنون از راهنماییاتون.میشه حدود قیمت به من بگید.

Amir Akbari
Sunday 24 January 2016, 03:58 PM
خیلی ممنون از راهنماییاتون.میشه حدود قیمت به من بگید.

از حدود چهارصد هزار تومان آغاز میشه که در مدلهای ارزان (مانند PSR F50) آداپتورش رو باید جداگانه خرید، این مدل بسیار ساده ست با امکانات محدود و در استفاده بلند مدت کمی خسته کننده خواهد شد اگر امکانش رو داری هزینه ی بیشتر پراداخت کنی مدل هایی بهتر در بازار وجود داره .