PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آهنگ مادر ساخته ی peddy (پیانو سلو)

Peddy
Saturday 8 August 2009, 01:55 AM
سلام و خسته نباشید

با کسب رخصت از دوستان بزرگوار ما هم یه قطعه ای رو ساختیم که در وصف تمام مادران دنیا مخصوصا مادر خودم هست حجم آهنگ رو پایین آوردم برای دانلود راحت تر ولی کیفیتش بد نشده

دوستان لطفا از شما میخوام که نظرتون رو در مورد قطعه بفرمایید و قطعه رو نقد کنید تا تجربه بیشتری کسب کنم

متشکرم

You can see links before reply

Mr_Mohammadreza
Saturday 8 August 2009, 10:39 AM
قشنگ بود...
ولی چرا صدای پیانوت اینجوری بود؟
پیانو دیجیتال داری یا با نرم افزار نوشتی؟

Peddy
Saturday 8 August 2009, 01:26 PM
peddy لینکت خرابه . یه چک بکن.

دوست عزیز شما مطمئنی؟ شما وقتی رو لینک میزنی میاد تو یک صفحه تو سایت پرشین گیگ بعد شما رو کلمه ی دانلود میزنی و دانلود اجرا میشه

قشنگ بود...
ولی چرا صدای پیانوت اینجوری بود؟
پیانو دیجیتال داری یا با نرم افزار نوشتی؟

بنده پیانو دیجیتال دارم

دوستان من هنوز منتظر نظر و نقد شما هستم کسی نمیخواد اینکارو انجام بده؟

Mona
Saturday 8 August 2009, 01:56 PM
سلام

ممنون دوست من، زیبا بود و آرامش بخش.

پیروز باشید :)

Amirrelax
Saturday 8 August 2009, 08:04 PM
واقعا عالی بود مننظر کارهای بعدی هم هستیم

rumour
Saturday 8 August 2009, 08:39 PM
سلام
کار خوبی بود. اجراش هم خوب بود.
کاشکه نتشو هم می زاشتی.
فقط یه چیزی، توی دقیقه 1:13 از ضرب افتاد.خوت کردی یا از دستت در رفته؟

Arash-hadian
Saturday 8 August 2009, 08:53 PM
peddy سلام.
بالاخره و از کامپیوتر یکی از دوستام تونستم آهنگتو دانلود کنم. گویا کامپیوتر من مشکل داشت.
در مورد آهنگی که نواختی به نظرم بسیار ملودی زیبایی داشت و بهت تبریک میگم.
چیزی که من خیلی خوشم اومد آرپژ هایی بود که میزدی. منظورم هم از آرپژ اون قسمتی از آهنگته که با دست چپ زدی.
به نظرم سعی کن یه ذره آهنگتو طولانی تر کنی و ملودیهای بیشتری استفاده کنی.
امیدوارم موفق باشی.

Peddy
Saturday 8 August 2009, 11:39 PM
سلام
کار خوبی بود. اجراش هم خوب بود.
کاشکه نتشو هم می زاشتی.
فقط یه چیزی، توی دقیقه 1:13 از ضرب افتاد.خوت کردی یا از دستت در رفته؟

ممنون . راستش دقیقا منظورتونو نفهمیدم . شاید منظور شما دقیقه ی 1:57 هست که اگه این هست باید بگم راستش هنوز چیزی به ذهنم نرسیده که چطور این دو قسمت رو بهم وصل کنم برای همین فعلا همین طوری خالی گذاشتم و در ضمن از الان شروع به نوشتن نتش تو گیتار پرو میکنم و هر موقع کامل شد قرار میدم

peddy سلام.
بالاخره و از کامپیوتر یکی از دوستام تونستم آهنگتو دانلود کنم. گویا کامپیوتر من مشکل داشت.
در مورد آهنگی که نواختی به نظرم بسیار ملودی زیبایی داشت و بهت تبریک میگم.
چیزی که من خیلی خوشم اومد آرپژ هایی بود که میزدی. منظورم هم از آرپژ اون قسمتی از آهنگته که با دست چپ زدی.
به نظرم سعی کن یه ذره آهنگتو طولانی تر کنی و ملودیهای بیشتری استفاده کنی.
امیدوارم موفق باشی.

متشکرم و من هم به شما تبریک میگم به خاطر گوش فوق العاده ای که دارین من فکر نمیکردم هیچ وقت کسی متوجه آکورد های آرپژی این قطعه بشه چون با گوش دادن تشخیص آکورد سخته (چون بیشتر نقش همراهی داره و در پس زمینه هستش و به سختی قابل فهمه) به هر حال من این تجربه (آکورد های آرپژی) رو مدیون نت های یانی هستم . من سعی میکنم نت رو سریع تموم کنم و در اختیار شما قرار بدم

Arash-hadian
Sunday 9 August 2009, 12:23 AM
peddy خیلی مشتاق شدم بدونم چند وقته پیانو میزنی ؟؟؟

Peddy
Sunday 9 August 2009, 08:52 AM
peddy خیلی مشتاق شدم بدونم چند وقته پیانو میزنی ؟؟؟

فکر میکنم حدود سه سال

reza_marx
Sunday 9 August 2009, 09:07 AM
خیلی عالی بود بهت تبریک میگم فقط اول و آخر آهنگت یه کم مکست زیاده مشکل خاص دیگه ای نداره در کل عالیه

rumour
Sunday 9 August 2009, 09:14 AM
فکر میکنم حدود سه سال

شما قدرت خلاقیت و استعداد زیادی دارین که با 3 سال اینو ساختین.

Peddy
Sunday 9 August 2009, 04:53 PM
خیلی عالی بود بهت تبریک میگم فقط اول و آخر آهنگت یه کم مکست زیاده مشکل خاص دیگه ای نداره در کل عالیه

خیلی ممنون حتما سعی بر رفع این مشکل میکنم

شما قدرت خلاقیت و استعداد زیادی دارین که با 3 سال اینو ساختین.

شما لطف دارین ولی من فکر کنم این صحبت شما خیلی اغراق آمیزه به هر حال منو خیلی خجالت دادین
از همه متشکرم ولی انتقاد خیلی جدی کسی نکرد باز میخوام کسانی که تجربه ی آهنگسازی بیشتری دارن حتما نقد کنن چون همین باعث میشه من چیزهای زیادی از شما بزرگواران یاد بگیرم و برای اینکه احاطه شما رو بر این قطعه بیشتر کنم نت این آهنگ رو آماده کردم البته برای گیتار پرو ولی پیز خوبی از آب در نیومد پون گیتار پرو تعداد اکتاو هاش رو بر اساس گیتار قرار داده و نمیشه برا پیانو خیلی عالی مانور داد و باید بگم که این فقط برای آشنایی شما عزیزان با نت و گام و غیره نوشتم و هنوز به طور کامل و صحیح نت نویسی نکردم مثلا باید در بعضی از جاها کسر میزان رو تغییر بدم و غیره ولی وقت نکردم در هر صورت بنده رو ببخشید

در ضمن یه سوال در مورد یک برنامه ی نت نویسی عالی برای همه ی ساز ها داشتم کسی سراغ داره مثلا این نت هایی که نوشته میشه مثل نت های یانی یا کتاب های پاییز طلایی استاد لاچینی رو با چه برنامه ای مینویسن ؟ کسی میدونه؟

با تشکر

Mr_Mohammadreza
Sunday 9 August 2009, 05:36 PM
میشه pdfنتشو بذاری؟

Solo
Monday 10 August 2009, 07:55 PM
بسیار زیبا بود .
آهنگسازی پیانو احساس زیادی نیاز داره . در عین سادگی زیبا بود .
بهت تبریک میگم

Peddy
Monday 10 August 2009, 11:23 PM
دوستان عزیز سلام

خب دوستان ظاهرا یه مشکل به وجود اومده و من برای حل این ابهام این پست رو میزنم
ظاهرا قطعه ای رو که من گذاشتم در قسمت summary اون به عنوان artist این آهنگ john lennon رو معرفی کرده من از دوستان میخوام برای اینکه شکشون بر طرف بشه برن تو گوگل و دانلود آهنگ mother از john lennon رو بزنن و سرچ کنن ببینن اون قطعه ای که دانلود شده با قطعه ی بنده یکی هست یا نه اگه یکی بود که من دروغ گفتم و اگه نه که من راست گفتم
دلیل اینکه نام artist شده john lennon اینه که چون من این قسمت ها رو پر نکرده بودم در ویندوز ویستا و در برنامه ی windows media player با توجه به اسم آهنگ و بقیه اطلاعات تو منبعی که رو اینترنت داره یه artist و album مناسب برای آهنگی که اطلاعاتش ناقص هست پیدا میکنه

با تشکر از همه ی دوستان به خاطر نظراتشون

marzi_a1732
Monday 10 August 2009, 11:59 PM
دوست عزیز خیلی زیبا بود :ilovemusic:

و به خاطر اینکه در مورد ابهام پیش اومده خودتون توضیح دادید خیلی ممنون

موفق باشی

Arash-hadian
Saturday 15 August 2009, 11:51 PM
peddy این نتی که گذاشتی فقط برای ملودی دست راسته .میتونی نت ملودی دست چپ رو هم بگذاری.؟

Peddy
Sunday 16 August 2009, 12:01 AM
peddy این نتی که گذاشتی فقط برای ملودی دست راسته .میتونی نت ملودی دست چپ رو هم بگذاری.؟

دست چپ رو هم توی ترک دیگر نوشتم اون پایین دو تا ترک میبینی که نوشته acoustic grand piano دو تا از اونا هست یکی دست راست دومی دست چپ متاسفانه این مشکل گیتار پرو هستش من به تازگی برنامه ی note worthy رو پیدا کردم دارم نت رو با اون مینویسم تازه به کمک یکی از دوستان صمیمیم که تو اینجا با آی دی mosio هست نت ویولن هم براش تنظیم کردیم یعنی اون در واقع نتش رو ساخت حالا من دارم نتش رو مینویسم شاید به زودی قطعه ی با ویولن رو هم ضبط کنیم بذارم اینجا

composer_kuchulu
Monday 17 August 2009, 09:42 AM
کارت زیبا بود.یکی دو تا سوال ازت دارم.شما این کارتون رو از چه طریقی ضبط کردی اگه در منزل رکورد کردی از چه کابل هایی استفاده کردی و مدل پیانوی دیجیتال شما چیه؟
در مورد کار شما و جان لنون کاملا مشخصه که کار شما مال خود شماست و نه جان لنون.به خصوص تم شرقی که این کار داره.

Peddy
Monday 17 August 2009, 12:19 PM
کارت زیبا بود.یکی دو تا سوال ازت دارم.شما این کارتون رو از چه طریقی ضبط کردی اگه در منزل رکورد کردی از چه کابل هایی استفاده کردی و مدل پیانوی دیجیتال شما چیه؟
در مورد کار شما و جان لنون کاملا مشخصه که کار شما مال خود شماست و نه جان لنون.به خصوص تم شرقی که این کار داره.

سوال اول: خود پیانوهای دیجیتال قابلیت ضبط دارند اونم به صورت دیجیتال من آهنگ رو اجرا کردم و ضبط کردم بعد یک سیم دارم که دو سرش جک 3.5 mm داره یک سمت رو به جای هدفون پیانو وصل کردم و سمت دیگه رو به line in کامپیوتر وصل کردم بعد آهنگ ضبط شده پخش کردم و تو کامپیوتر ورودی صدا رو تو برنامه ی sony sound forge گذاشتم رو line in بعد تو همون برنامه دکمه ی ضبط رو زدم و تو کامپیوتر ضبطش کردم تبدیل به mp3 کردم

سوال دوم: YAMAHA YDP-151

ممنون از توضیح شما درباره فرق کار بنده با جان لنون