PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترين استاد سنتور در منطقه شما

payamf1
Saturday 8 August 2009, 02:30 PM
سلام
همينطور كه طرفداران موسيقي و مخصوصا سنتور رو ميبينم تصميم گرفتم يه تاپيك بزنم تا هركسي هر استادي رو بهتر ميدونه در شهر خودش اينجا اعلام كنه.
سعي كنيد حتما مشخصاتي از استاد و سبك و نحوه درس دادنش را هم اعلام كنيد

در ضمن فقط استادان سنتور

با تشكر

vdod
Sunday 9 August 2009, 11:18 AM
استاد حافظی
خیلی مهربان است.

payam_vc
Thursday 8 July 2010, 11:34 PM
در استان گلستان (گرگان) به نظر من تواناتر و دلسوزتر و به طور کلی استادتر از استاد علی آقائی نژاد استاد دیگه ای وجود نداره...با 30 سال تجربه موسیقی اعم از تئوری و چیرگی در نوازندگی هر شاگردی رو می تونه از دریای علم و هنر خودش سیراب کنه...
خداوند حفظش کنه و سایش رو از سر ما و خانوادش کم نکنه...

وحید عشق موسیقی
Wednesday 28 July 2010, 06:26 PM
از نظر من بهترین استاد تار و سه تار استاد اسکندری و سنتور هم یحیی علوی (مشهد)

r_a_m_i_n
Wednesday 28 July 2010, 08:52 PM
اصفهان آقای پژمان اختیاری

z_m
Sunday 1 August 2010, 04:16 PM
در منطقه ای که من زندگی میکنم (شرق تهران) به نظرم دو نفر گل سرسبد استادهای سنتور این منطقه هستند : آقایون غلامرضا مشایخی و علی بشردوست.

در مورد استاد مشایخی زبانم قاصره که از ایشون بخوام تعریف کنم! درضمن من آدمی نیستم که الکی از کسی تعریف کنم و واقعا ایشون رو جزء معدود کسانی میدونم که به شایستگی لایق واژه استاد هستند و درهمه وجوه شخصیتی ایشون استاد بودن هویداست! یک استاد به معنای واقعی و یک ردیف دان قابل و مطلع!

آقای بشردوست:
علی بشردوست اولین معلم من بودند .از سن 11 سالگی به فراگیری ساز سنتور پرداختند.در حال حاضر 28 ساله هستند. انسانی فوق العاده خوب و مدرسی دلسوز هستند و حسابی برای شاگردهاشون مایه میگذارند . ایشون مدت زیادی شاگرد استاد غلامرضا مشایخی بودند .بعد از ایشون مدتی شاگرد استاد پرویز مشکاتیان ، پشنگ کامکار و چند سالی نزد اردوان کامکار بودند (و هم اکنون نیز هستند) در مورد تعداد اجرا چه بصورت تک نوازی و چه همنوازی و همچنین چه در ایران و چه در خارج از کشور کارنامه قابل قبولی دارند. در مورد سبک نوازندگی ایشون از خودشون شنیدم که زمانیکه شاگرد استاد مشکاتیان بودند بسیار به ایشون گرایش داشتند .اما مدتی بعد ذائقه ایشون به سمت کارهای اردوان کامکار تغییر کرد و در حال حاضر به شناخت و آمادگی ذهنی بالایی در سنتورنوازی رسیده اند.

درباره نحوه درس دادنشون هم فوق العاده هستند.در کل فکر کنم یکی از شانسهای زندگیم آشنایی با ایشون بود.

ایشون بهمراه گروهشون بزودی (در آدر ماه) کنسرتی در تالار وحدت و در بهمن ماه در اریکه ایرانیان خواهند داشت .

سلام .میتونم ازتون خواهش کنم آدرس جاهایی که ایشون(آقای بشردوست) درس میدن رو به آدرس ایمیل من بفرستید و شماره تلفن از خودشون.من خودم در شمال شرق تهران زندگی می کنم و الان در فرهگسرای ارسباران کلاس سنتور میرم . از راهنماییتون پیشاپیش ممنون.

amir_harry
Saturday 7 August 2010, 02:50 AM
خمين:اقاي عبدالغفاري.................استاد ايشون اقاي محمد رضا شجريان بوده...واقعا كارشون عاليه

mahooresantory
Saturday 4 September 2010, 09:02 PM
استاد امیر رحمانیان در شهر من سمنان بسیار استاد خوبیه ایشون یکی از شاگردای استاد پایوره که مجوز تدریس از خود پایور رو داره البته فارغ التحصیل موسیقی هم هستن و تسلط خوبی به سایر سازها دارن .

Atrovan
Saturday 4 September 2010, 09:23 PM
فقط فقط اهورا کرباسی(اصفهان)

شایان سنتوری
Monday 20 September 2010, 05:16 PM
من در شمال شرق تهران زندگی میکنم.

به نظرم بهترین استاد تو این منطقه استاد وحید کاشانی هستند.

ایشون از سن 8 سالگی به فراگیری سنتور پرداختند و توی دانشگاه هنر هم رشته ی اصلی شون سنتوره.آقای کاشانی از نظر اجرای کنسرت در داخل و خارج کشور کارنامه ی خوبی دارند و آهنگساز گروه و سرپرست گروه شون که الان اسمش خاطرم نیست هستند.همچنین ایشان یکی از آهنگسازان اصلی و معروف صدا و سیما هستند.

ایشون علاوه بر تدریس در 1 آموزشگاه در دانشگاه هنر و همچنین هنرستان موسیقی سوره استاد هستند.
من افتخار میکنم که شاگرد ایشون هستم.ایشون نیز در دانشگاه هنر زیر نظر استاد پشنگ کامکار و استاد فرامرز پایور تربیت شده اند

در باره ی نحوه ی تدریسشون هم باید بگم بسیار سختگیر و اما خیلی خوش اخلاقند.

hobab70
Monday 27 September 2010, 07:14 AM
سلام من منطقه 8میشینم...آموزشگاه آوای ققنوس....استاد بی بدیل من در موسیقی سنتی استاد گودرزی که بشخصه میتونم بگم بهترین استاد از همه لحاظ(تکنیک/مهربانی/و...)هستن و یکی از شاگردان استاد پایور و دوست صمیمی استادانی همچون ابوالحسن صبا و مرحوم استاد مشکاتیان و چندی دیگر از استادان بزرگ عرصه ی موسیقی سنتی می باشند

pooriaakbari1989
Monday 27 September 2010, 07:43 AM
سلام.من درغرب تهران(شهرك اكباتان)زندگي ميكنم و بهترين استادم رو استاد پشنگ كامكار ميدونم.خدا حفظشون كنه.البته در حال حاضر استادم آقاي فربد ترين پيشه هستند كه ايشون هم شاگرد استاد سعيد ثابت بوده اند.(سبكي كه ايشون تدريس مي كنند كاملا مشابه سبكي است كه استاد سعيد ثابت تدريس مي كنند)

mahdi v
Saturday 9 October 2010, 11:21 PM
در مشهد بهترین استاد و سازنده سنتور آقای نطاق می باشد.(آموزشگاه چاوش)

gitarayane_20
Tuesday 30 November 2010, 03:39 PM
سلام به همه دوستان من استاد خودم آقای نوید امینی (مشهد)رو یکی از بهترین سنتور زنان مشهد میدونم.
با وجود سن کمش چابکی و زیبا زنی اون قابل تحسینه.

z_m
Tuesday 30 November 2010, 05:01 PM
وا آقا صدرا اینجا بخش سنتوره....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! چه ربطی به گیتار داره؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!

ملیحه سنتوری
Wednesday 1 December 2010, 12:24 PM

سلام.با نظر شما کاملا موافقم.استاد علوی حرف نداره.

mahdi9052
Tuesday 14 December 2010, 08:34 PM
سلام به همه در قم کدوم استاد خوب هستند؟

ملیحه سنتوری
Saturday 18 December 2010, 10:08 AM
اسلام.به نظر من هم آقای یحیی علوی بیسته.

shivascorpion
Friday 24 December 2010, 10:42 AM
سلام دوستان
من تا حالا استاد دیگری نداشتم آقای نظری اولین استاد سنتور بنده هستند ایشون بسیار دلسوز و صبور هستند

mezrab talae
Thursday 6 January 2011, 10:50 PM
استاد حسینی و استاد باطنی بهترین استادهای ایران زمین

eli110
Friday 7 January 2011, 01:01 AM
استاد سلیمانیان که در دانشگاه موسیقی‌ هم میخونند
تهران

eli110
Friday 7 January 2011, 01:03 AM
البته خانوم ذاکری هم استاد بسیار خوبی‌ هستند که جزو ۵ نفر شاگرد اول مرحوم استاد پایور بودند،
ایشون هم استاد من بودند و بسیار مسلط و خوب درس میدهند

ali_chita
Friday 21 January 2011, 05:37 PM
سلام به تمام دوستان خوبم

در قم استاد محسن حسینی بسیار عالی هستند که البته الان دیگه ساکن تهران شدن و فقط جمعه ها میان قم

ایشون آهنگ ساز ماهری نیز هستند و دستی در تمام ساز ها دارن

از محضر اکثر اساتید بنام بهره بردند و جزو شاگرادان ممتاز استاد مجیدکیانی هم هستند

و در حال حاضر سرپرست گروه رودکی به خوانندگی عبدالحسین مختاباد نیز هستند

ptei
Friday 21 January 2011, 11:37 PM
سلام دوستان
استاد مهرداد پارسي مهر ( فاروقي ) بهترین استاد سنتور - تنبک و ویلن کلاسیک
هم تو خود تبریز و هم تو ایران بهترینه
واقعا نوازندگیشون بی نظیره

دانلود قطعات صوتی و تصویری از استاد مهرداد پارسی مهر
You can see links before reply (You can see links before reply)

درباره استاد: You can see links before reply (You can see links before reply)

MAZON
Sunday 23 January 2011, 11:03 AM
سلام
در مشهد بهترین استاد و سازنده سنتور استاد نطاق می باشد.البته فرزند ایشون آقای شهاب نطاق جز بهترین استادان و نوازندگان سنتور هستند که از 7 سالگی شروع به نواختن سنتور کردند و الان 28 سال سن دارند و از نظر اجرای کنسرت در داخل کشور کارنامه خیلی خوبی دارند.
خداوند حفظشون کنه

KingOFPop
Sunday 23 January 2011, 02:29 PM
سلام
اقا استاد من اقای فرید صلابت هست اگه کسی شاگرد ایشون هست یا بوده بهم پیغام بده انصافا کارشم خیلی درسته

choobi
Wednesday 30 March 2011, 03:56 PM
تو همدان استاد سعید اسدی ایشون شاگرد اقای اعلایی و اقای اعلایی شاگرد استاد مشکاتیان بودند
البته ایشون اولین کسی بود که در همدان لیسانس موسیقی گرفت
یا حق

santoori_hooman
Friday 1 April 2011, 08:50 PM
سلام به دوستان

در کرج به نظر من استاد محمد سلیمانیان خیلی عالی هستند (هم از نظر تئوری و هم تکنیکی)

و استاد حسین پرنیا عالی اند

digilap
Monday 5 September 2011, 11:29 AM
سلام

1 - دوستان بزرگوار وقتی نام استادی رو مطرح میکنند لطف کنند و نام آموزشگاه با شماره تلفن و آدرسشم بزارن که کار را که کرد آنکه تمام کرد!
2 دنبال یه استاد که تو آموزشگاه درس بده هستم خونم خیابون شریعتیه نزدیک به سید خندان

ممنون میشم اگه جایی رو میشناسید معرفی کنید!

شاد باشید
بدرود

digilap
Tuesday 6 September 2011, 06:44 AM
آرش جان از حسن توجهت ممنونم

حتما مراجعه میکنم!

شاد باشی
بدرود

Godlike
Monday 10 October 2011, 10:52 AM
استاد پژمان اختیاری و امین روحانی در اصفهان

Milad7209
Wednesday 19 October 2011, 09:46 AM
سلام استاد قدرت الله ستایش در شیراز!!!
You can see links before reply

fakhte74s
Friday 21 October 2011, 04:59 PM
...

arya20012
Wednesday 11 January 2012, 01:20 PM
سلام من تازه واردم ینی تقریبا 1 سال سنتور میزنم یسوال داشتم در هر جلسه بطور متوسط استاد سنتور چند درس باید بده ؟
راستی میشه آموزشگاه خوب و استاد خوب در شمال غرب تهران معرفی کنید؟
بخشید سوالام زیاد شد تو چند ترم دوازده جلسه ای میشه کتاب دستور سنتور و شیوه ی سنتور نوازی رو تموم کرد؟
ببخشی سوالام هی دارن میرسن بذهنم اجرای قطعات شیوه سنتور نوازیو از کجا دانلود کنم یا سیدیش رو؟؟
با تشکر و عذر خواهی ک اینقد سوالیدم

mohammadmono
Monday 23 January 2012, 12:27 AM
آقای یزدانی حسین آبادی در بندر گناوه
و جناب استاد محمدرضا رستمیان در غرب تهران (آموزشگاه چهارباغ-سعادت آباد)

mezrab talae
Monday 23 January 2012, 08:34 AM
سلام من تازه واردم ینی تقریبا 1 سال سنتور میزنم یسوال داشتم در هر جلسه بطور متوسط استاد سنتور چند درس باید بده ؟
راستی میشه آموزشگاه خوب و استاد خوب در شمال غرب تهران معرفی کنید؟
بخشید سوالام زیاد شد تو چند ترم دوازده جلسه ای میشه کتاب دستور سنتور و شیوه ی سنتور نوازی رو تموم کرد؟
ببخشی سوالام هی دارن میرسن بذهنم اجرای قطعات شیوه سنتور نوازیو از کجا دانلود کنم یا سیدیش رو؟؟
با تشکر و عذر خواهی ک اینقد سوالیدم
فکر کنم به طور متوسط دو یا سه تا کافیه
در مورد سوال سومت هم باید بگم اول بستگی به خودت داره که چقدر سریع بتونی یاد بگیری دوم بستگی به استادت داره که بخواهد همشو درس بده یا اینکه یک مقدارش رو حذف کنه
وسوال چهارم بچه های همین انجمن این کتاب رو اجرا کردن می تونید دانلود کنید

arya20012
Monday 23 January 2012, 06:40 PM
ببخشید اسم آموزشگاه چهار باغ هست یا آدرسش؟
میشه از نحوه تدریسشون بگیت

mohammadmono
Tuesday 24 January 2012, 09:43 AM
ببخشید اسم آموزشگاه چهار باغ هست یا آدرسش؟
میشه از نحوه تدریسشون بگیت
بله دوست عزیز چهارباغ اسم آموزشگاه هستش.همان چهارباغ معروف.استادان بسیار بنام و چیره دستی داره.من خودم در خدمت استاد رستمیان بودم از شاگردان استاد پایور و استاد مشکاتیان و . . .
بسیار مهربان و دلسوز هنرآموز هستن.چنین اساتیدی با این خصوصیات اخلاقی کم دیده میشن
اینم سایت خود استاد رستمیان: You can see links before reply
آدرسش در سعادت آباده یا همون شهرک غرب.
نحوه تدریس هم تقریبا مثل بقیه.دقیقا نمی فهمم که منظورتون از نحوه تدریس چیه؟
اول تئوری موسیقی.بعد که نت خونی رو یاد گرفتین کتاب دستور سنتور و شیوه سنتور نوازی رو شروع میکنین و هرچقدر که استعدادتون بیشتر و تمریناتتون بیشتر باشه سریع تر این کتابارو تموم میکنین.
هرجلسه هم که میرین اول درس جلسه قبل اجرا میکنین که نشون بدی خوب یاد گرفتی.بعد درس جدید داده میشه.اگه سوالی داری من در خدمتم

arya20012
Tuesday 24 January 2012, 11:25 AM
ممنون خیلی ممنون امید وارم موفق باشید منظورم اینه که معمولا چند درس میدن و اینکه درسیو میدن اجرا میکنن
بازم اکه کسی در محدوده جنت اباد و صادقیه استاد سراغ داشت بگه ممنون میشم

mohammadmono
Tuesday 24 January 2012, 10:14 PM
ممنون خیلی ممنون امید وارم موفق باشید منظورم اینه که معمولا چند درس میدن و اینکه درسیو میدن اجرا میکنن
بازم اکه کسی در محدوده جنت اباد و صادقیه استاد سراغ داشت بگه ممنون میشم
خواهش می کنم.چون محل سکونت بنده اونجاست تمام این مناطق رو برای پیدا کردن یک استاد خوب زیر پا گذاشتم.پونک،جنت آباد،شاهین،سردار،صادقیه و در آخر تونستم سعادت آباد در خدمت آقای رستمیان باشم.تعداد درس هایی که میدن بستگی به قدرت یادگیری شما داره.چون درسهای این دو کتاب هم سبک هستن معمولا دو سه تا درس با هم میدن.ولی برای خود بنده بین هشت تا ده درس بود.چون تمرینات زیادی داشتم و به قول استاد عزیزم استعداد فوق العاده ای در یادگیری موسیقی دارم.خوب بگذریم.راجع به قسمت دوم سوالتون هم جواب مثبت هستش.هر درسیو که میدن خودشون اجرا میکنن و معمولا هنر آموز درس رو هم میشنوه هم ضبط میکنه.بازم اگه سوالی داشتی من در خدمتم.:am

arya20012
Thursday 26 January 2012, 09:09 AM
ممنون فقط میخوام بدونم هزینه کلاساش به چه صورت هس و آدرس دقیق آموزشگاهشون کجاس

mohammadmono
Thursday 9 February 2012, 11:24 AM
ممنون فقط میخوام بدونم هزینه کلاساش به چه صورت هس و آدرس دقیق آموزشگاهشون کجاس
ببخشید دوست عزیز که دیر جواب دادم.
این سایت آموزشگاه هستش همه اطلاعاتی که می خای میتونی توش پیدا کنی.آدرس ، تلفن و . . .

آموزشگاه چهار باغ (You can see links before reply)

برای شما دوست عزیز آرزوی موفقیت و سلامتی میکنم

arianh32
Thursday 9 February 2012, 03:03 PM
والا من که تو اصفهان کسی رو قبول ندارم ولی تهران استاد اردوان کامکار

vahid9987
Wednesday 15 February 2012, 09:06 AM
منم تو اردبیل بهترین استاد سنتور و سازنده سنتور استاد بهمن ولیزاده شاگرد مرحوم استاد مشکاتیان میدونم

AminSantori
Tuesday 6 March 2012, 02:14 PM
سلام
بعنوان اولین پست بهتر دیدم تو این تاپیک بنویسم
من یکساله سنتور می نوازم ترم اول را در خدمت استاد صفوی بودم و از ترم دوم به بعد در معیت استاد مسعود اهتمام نوازنده، آهنگساز و سرپرست گروه نغمه اصفهان (You can see links before reply) بودم. ایشون نوازندگی را نزد اساتیدی چون فرامز پایور و پشنگ کامکار فرا گرفته اند. همچنین ایشون در آموزشگاههای مختلفی همچون حوزه هنری، هنرسرای خورشید ، سماع و ... مشغول به تدریس هستند
به شخصه در این مدت کوتاه چیزای زیادی در موسیقی چه تئوری و چه عملی از ایشون کسب کردم، طبق تحقیقات من ایشون از برجسته ترین اساتید اصفهان هستند

شایان سنتوری
Saturday 10 March 2012, 08:40 PM
سلام دوستان
کسی می دونه استاد سعید ثابت کجا و تو کدوم آموزشگاه درس میده؟

rolimoli
Friday 16 March 2012, 11:05 PM
یه سوال شایان جان.
چرا سعید ثابت؟

شایان سنتوری
Saturday 17 March 2012, 09:56 AM
یه سوال شایان جان.
چرا سعید ثابت؟

تا حالا صدای ساز افراد بسیاری رو شنیدم.
چند نفر تونستن اونجوری که می خوام ساز بزنن.

یکی استاد پرویز مشکاتیان و دیگری استاد فرامرز پایور بودن که خدایشان رحمت کند.
آقای پشنگ کامکارم که سرشون خیلی شلوغه
بعد از اون استاتید صدای ساز پژمان اختیاری و سعید ثابت من رو راضی کردن.
آقای پژمان اختیاری که فکر کنم اصقهان هستن.در حال حاضر سعید ثابت به نظرم بهترین انتخابه.
البته نا گفته نمونه که اردوان کامکار هم فوق العاده است اما به نظرم برای یاد گرفتن ردیف میرزا عبدالله بهتره پیش شاگرد استاد پایور(سعید ثابت) برم

rolimoli
Saturday 17 March 2012, 03:27 PM
من از فرم ردیف آموزی آقای ثابت اطلاعی ندارم. ولی چند نفر هستن که ردیف رو خوب تدریس میکنن.مثل غلامرضا مشایخی . البته باز هم خودت آقای خودتی. ما که دنبال گرفتن کارت مربیگری هستیم نمیدونم اصلا سعید ثابت چی میخواد.

شایان سنتوری
Saturday 17 March 2012, 07:10 PM
من از فرم ردیف آموزی آقای ثابت اطلاعی ندارم. ولی چند نفر هستن که ردیف رو خوب تدریس میکنن.مثل غلامرضا مشایخی . البته باز هم خودت آقای خودتی. ما که دنبال گرفتن کارت مربیگری هستیم نمیدونم اصلا سعید ثابت چی میخواد.

اسم آقای مشایخی رو هم شنیدم.کجا تدریس میکنن؟

rolimoli
Saturday 17 March 2012, 10:58 PM
سمت تهرانپارس - سه راه استخر. شما شاگرد کی بودی؟

شایان سنتوری
Sunday 25 March 2012, 02:37 PM
من شاگرد وحید کاشانی بودم.
چه جالب منم تهرانپارس زندگی میکنم
تو آموزشگاه درس میدن؟

rolimoli
Monday 26 March 2012, 10:41 AM
سلام شایان. تا کجا پیش رفتی؟ نه آموزشگاه نیست. ببین حتما پست آموزش سنتور رایگان رو نگاهی بنداز.

شایان سنتوری
Monday 26 March 2012, 11:17 AM
اول دستور سنتور و شیوه رو زدم.بعد کل دوره ابتدایی استاد پایور رو زدم.از اینور اونورم زیاد قطعه زدم.
پوپک،در غم،پگاه،چهار مضراب مخالف سه گاه از 20 قطعه استاد مشکاتیان،چهار مضراب اصفهان 30 قطعه استاد پایور و.....
می خوام ردیف صبا و میرزاعبدالله رو شروع کنم همچنین با جواب آواز میخوام پیش یه استاد درجه 1 مثل آقای مشایخی برم

mori_akas
Tuesday 27 March 2012, 11:12 PM
سلام
با عرض پوزش به خاطر پستی که میگذارم که شاید کمتر به این بحث ارتباط داشته باشه میخواستم از دوستان خواهش کنم که یه سری به این تاپیک بزنند و نظرشون رو اعلام کنن
You can see links before reply
با تشکر

Amireal
Sunday 1 April 2012, 09:54 AM
درود،
یه آموزشگاه هست خیابون انقلاب طبقه دوم انتشارات امیرکبیر بین فروردین و اردیبهشت به نام چکاوک! یه استاد سنتور داره که دومی نداره! شما در نظر بگیرید برای این که هر درس جدیدی رو آغاز کنه خودشم شور و شوق داره و کلی به آدم امید میده! استاد عبدالرحمن مسعودی فرید!

rabert
Monday 16 April 2012, 08:19 PM
من ساکن آمل هستم
آموزشگاه یا استاد خوب را معرفی کنید

babak55
Monday 21 May 2012, 03:40 PM
اول دستور سنتور و شیوه رو زدم.بعد کل دوره ابتدایی استاد پایور رو زدم.از اینور اونورم زیاد قطعه زدم.
پوپک،در غم،پگاه،چهار مضراب مخالف سه گاه از 20 قطعه استاد مشکاتیان،چهار مضراب اصفهان 30 قطعه استاد پایور و.....
می خوام ردیف صبا و میرزاعبدالله رو شروع کنم همچنین با جواب آواز میخوام پیش یه استاد درجه 1 مثل آقای مشایخی برم
با سلام آقا شايان من آقاي مشايخي رو نميشناسم ولي يه مدت پيش آقاي ثابت كار كردم ايشون دقيقا با متد پايور آموزش ميدن و رديف ميرزا عبداله و جواب آواز رو آموزش نميدن براي ياد گرفتن اينها فكر ميكنم بهترين گزينه آقاي كياني باشه موسسه سروستاه.

alihaniamin
Tuesday 22 May 2012, 07:48 PM
من در تبریز زندگی می کنم
با استادای سنتور زیادی کار کردم
اما استاد حاجی زاده بنظرم بهترینه
سبکش بیشتر شبیه پایور و ورزنده و کمی قدیمیه
و بسیار متشخص و دوست داشتنی

sarveazad
Sunday 15 July 2012, 02:29 PM
سلام.به نظر من بهترین استاد که نیازی به تعریف من هم ندارند اقا محسن دانشمند هستند که حتما دوستاران سنتور تو این سایت باهاشون اشنا هستند.ایشون با پروفایل Razoniaz فعالیت میکنن.انسانی با اخلاق اگاه به گوشه و کنار موسیقی ایران و ماهر در نوازندگی و اموزش.من به شاگردیشون افتخار میکنم

Razoniaz
Tuesday 17 July 2012, 12:18 PM
سلام.به نظر من بهترین استاد که نیازی به تعریف من هم ندارند اقا محسن دانشمند هستند که حتما دوستاران سنتور تو این سایت باهاشون اشنا هستند.ایشون با پروفایل Razoniaz فعالیت میکنن.انسانی با اخلاق اگاه به گوشه و کنار موسیقی ایران و ماهر در نوازندگی و اموزش.من به شاگردیشون افتخار میکنم

آقا مجتبی عزیز سلام. شما به بنده حقیر لطف دارین وگرنه من خودم را اصلا لایق لقب سنگین و وزین "استاد" نمی دونم. من فقط یک مدرس ساده هستم که البته بسیار خرسندم از اینکه این افتخار نصیبم شده تا در خدمت شما و دیگر دوستان عزیز باشم و بتونم گامی کوچک در جهت پیشرفت موسیقی ایران زمین بردارم.
شاد باشید آقا مجتبی

amirsantoori
Monday 6 August 2012, 05:40 PM
سلام . من نزدیک 5 سال پیش یه استادی توی شرق تهران کار کردم از روی ردیف صبا ولی اصلا رضایت ندارم . و به این نتیجه رسیدم بهترین شیوه ی آموزش سنتور به صورت گوشی میباشد , لطفا اگه کسی استاد خوبی برای آموزش گوشی سنتور میدونه بهم بگه

LiOneL999
Monday 6 August 2012, 08:51 PM
سلام دوستای خوبم
من خیلی وقت نیست که وارد دنیای موسیقی شدم
یه سوال داشتم:
مثلا وقتی می گی من سنتور رو به سبک فلانی می زنم، یعنی چی؟ تفاوت بین سبک ها چیه؟!

sara_mohamadi
Tuesday 7 August 2012, 05:57 PM
به نظر من استاد سنتور خوب در کرج استاد خزاعی هستند و بهترین استاد سنتور کرج هستند از نظر من! هم مهربون هم با حوصله و هم جوون!!

santoori_hooman
Saturday 11 August 2012, 11:20 AM
سلام دوستای خوبم
من خیلی وقت نیست که وارد دنیای موسیقی شدم
یه سوال داشتم:
مثلا وقتی می گی من سنتور رو به سبک فلانی می زنم، یعنی چی؟ تفاوت بین سبک ها چیه؟!

یعنی سبک و حال نوازندگیشون باهم متفاوته واین تفاوت رو بعد از کمی نوازندگی وقوی تر شدن گوش ها

حس میکنید .الان حسش 1کم سخته و خوب متوجه نمیشید

Ali_Is_s
Tuesday 21 August 2012, 08:25 PM
هر استاد سبک سياق خاص خودش رو داره که اينو ميشه در همه شاگردان اون استاد ديد
من باب مثال استاد خود من سنتور رو به شيوه ی پيانو مينوازن و تکنيک ها و ريزه کاری های خاص خودشون رو داردند

vahidsanturi
Sunday 2 September 2012, 09:16 AM
من تو شرق تهران زندگی میکنم.استادم اقای حسین همت ابادی .ایشون شاگرد استاد پایور بودن.واقعا اسسسسسسسسسسسسسسستتتتتتتتت تتتتتاااااااااااااادددددد ددددددددددههههههههههه.:am

oxygen2
Tuesday 25 September 2012, 06:57 PM
سلام آقا رامین میشه لطفن استاد اختیاری رو بیشتر معرفی کنید و اسم آموزشگاهشون رو هم بگید.

owj7
Friday 30 November 2012, 07:40 PM
ببخشید کدوم موسسه درس میدن ایشون یا آدرسشون..من شاگرد آقای نیما صفائی بودم..

lo1112
Sunday 2 December 2012, 07:57 PM
سلام به همه . من در اراک زندگی میکنم و استادم آقای زری دوست هستن و شاگرد پشنگ کامکار. البته تعریف آقای اناری و آقای بهاری رو هم شنیدم

seven_sami
Thursday 25 April 2013, 09:18 PM
سلام دوستان
من تازه وارد دنیای موسیقی شدم و از اونجایی که به سازهای سنتی علاقه خاصی دارم سنتور رو انتخاب کردم
مدت کوتاهی آموزش دیدم و بعد دیگه کلاس نرفتم.الان محل سکونتم نارمک هست . لطفأ یه آموزشگاه خوب تو شرق تهران که استاد سنتور عالی داشته باشه به من معرفی کنید.
راستی ترجیحأ استاد خانوم باشه
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

darya22
Wednesday 29 May 2013, 01:17 PM
سلام دوست عزیزشماره یا ادرس استاد محسن حسینی را در قم می خوام اگه استاد دیگه ای را هم می شناسی درقم برام معرفی کن خیلی ممنون

darya22
Wednesday 29 May 2013, 01:32 PM
سلام اقا محسن دانشمند من یه سوال داشتم من وسطای کتاب اموزش سنتور استاد پایور هستم ولی دست چپم ضعیف است وسرعت عملم کمه می شه راهنماییم کنیدخیلی ممنو میشم.

mori68_santoori
Wednesday 29 May 2013, 03:07 PM
سلام اقا محسن دانشمند من یه سوال داشتم من وسطای کتاب اموزش سنتور استاد پایور هستم ولی دست چپم ضعیف است وسرعت عملم کمه می شه راهنماییم کنیدخیلی ممنو میشم.

درود
دوست خوبم شما برای اینکار نیاز به تمرین قطعه هایی که با دست چپ بیشتر نواخته میشود نیاز دارید..به اینصورت که قطعه رو با ارامش اجرا کنید سپس یواش یواش بهش سرعت بدین...در نظر داشته باشید تمرین زیاد و همچنین اگر براتون مقدور هست برای یک هفته روزی 10 دقیقه روی بالش با قاشق بزنید و حتما با مچ باشه نه با انگشت!!!!بطوری که بتونید تشخیض بدین به کدوم نقطه میخواهید ضربه بزنید...
در نظر داشته باشید سریع زدن و در رفتن از زیر کار به صلاحتون نسیت!!!پس با ارامش و تمرکز تمام نجام دهید.
موفق باشی دوست من.

mohammad_es
Monday 3 June 2013, 11:20 PM
شیراز
غلامرضا صلاحی(اموزشگاه چاووش)...مسعود راستی(آموزشگاه ریتم)
دوستان برای ردیف میرزاعبدالله برید پیش یک نفر که خودش ردیف دان باشه
مثل
استاد کیانی

minoo_titish
Saturday 22 June 2013, 08:09 AM
salam mishe lotfan shomare shamase ostadeto(aghaie amini) vasam man email koni?merc.matavakoli89@gmail.com

mori_akas
Sunday 30 June 2013, 07:58 AM
سلام دوستان من میخواستم ببینم کسی رفته آموزشگاه آوای باروک؟ استادش آقایان ساعدی و مهربان هستند. خوب تدریس میکنن؟ کسی هست اطلاعاتی داشته باشه؟

pporbaha
Friday 13 January 2017, 10:51 PM
در اصفهان استاد کیوان قاضی که از شاگردای استاد اردوان کامکار هستند و استاد تو کارای کلاسیک خارجی و سبک نوین و پیانویی سنتپر هستن. کافیه تو اینستاگرام ، فیلماشونو ببینین تا کاملا مجذوبشون بشین
استاد محققی هم از شاگردان اردان کامکار هستن در اصفهان و استاد خود من بودن و کار ایشوندهمدخیلی درسته

- - - Updated - - -

در شیراز شما از شگردای اردوان کامکار کسی رو میشناسید؟

- - - Updated - - -

در شیراز شما از شگردای اردوان کامکار کسی رو میشناسید؟

AliSantoori80
Saturday 1 July 2017, 09:59 AM
سلام
خسته نباشید
من در ساوه زندگی میکنم یه حدودی سنتور بلدم حدود بیست تا اهنگ هم میتونم بزنم ولی قصدم ادامه راهمه میخوام بهترین استاد منطقه خودمو بشناسم تا در محفلش به آموزشم ادامه بدم طلفا رهنمایی کنید
مرسی

elegant
Thursday 16 November 2017, 09:59 AM
استاد خوب سنتور تو مشهد طوفان تیموری که استادشون استاد پایور بودن

Morteza3084
Thursday 21 May 2020, 02:12 PM
استاد مرتضی حسنی سازنده سنتور و دوتار 09112523084

soroush_mokhtar
Tuesday 30 June 2020, 06:08 PM
سلام دوستان
لطفا اگر کسی از محل تدریس استاد مسعود رضایی نژاد در اصفهان اطلاع داره به همراه نام آموزشگاه و آدرس و شماره تماس بهم بده
واقعا ممنون میشم🙏