PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کتاب ساز شناسی پرویز منصوری

amirdehghan
Tuesday 18 August 2009, 01:08 AM
سلام. دوستان اگر میشه در مورد این کتاب و سایر کتاب های مشابه توضیح بدید. من خیلی وقت دنبال این کتاب میگردم ولی پیداش نمیکنم. از دوستان خواهش میکنم اگر کسی کتاب ساز شناسی که سازهای غربی و ایرانی رو شامل میشه و اسمش رو هم میدونه اینجا بگه و اگر میتونه کتاب رو برام پست کنه. تمام هزینش رو هم تقبل میکنم.

ماریا
Tuesday 18 August 2009, 08:56 AM
کتابی که برای شروع به همه معرفی میشه همین کتابه اگه یه کتاب تخصصی تر بخواهید باید روجوع کنید به ساز شناسی ایوان گالامیان که یه مقدار سنگین وباید این کتاب از دانشجوهای دانشکده هنر بگیرید چون خود من هم تو تهران تا حالا پیداش نکردم . یه سری به تاپیک کلیفون بزنید

bamdadonline
Tuesday 18 August 2009, 03:52 PM
این کتاب برای آشنایی مختصر با ساختمان و محدوده صدایی و قابلیتهای سازها بد نیست. کتاب کمیابی هم نیست از انقلاب می تونید پیدا کنید.

Khashayar
Tuesday 18 August 2009, 03:56 PM
درود
بلی کتاب کمیابی نیست و توضیحاتش هم خیلی مختصر هست و خیلی تخصصی نیست.و برای آشنایی سطحی خوب هست.البته در برنامه داریم که در نسخه جدید آموزشگاه سایت سازشناسی رو هم قرار بدیم به صورت تخصصی و تعاملی.

amirdehghan
Tuesday 18 August 2009, 11:01 PM
sgسلام اگر میشه در مورد کتاب دایره المعارف سازهای جهان اثر حسن زند باف صحبت کنیدکه کتاب خوبی هست یا نه؟

pinky
Wednesday 19 August 2009, 12:59 AM
کتاب منصوری رو میتونید از کتابفروشی پارت بگیری و همینطور کتاب حسن زند باف رو هم
تهران، انقلاب، اول فخر رازي، ربروي در دانشگاه تهران / تلفن : 66405627

راستی کتاب ایوان گالامیان رو شاید بشه توی بازار کاب توی خیابان آزادی نرسیده به میدون انقلاب گیر آورد من یه چند تا از کتاب هایی که پارت و چند جا ی دیگه نداشتند اون جا گیر آوردم ولی خوب دست دوم
خانم ماریا اونجا رو هم رفتید؟ اگه داشت یا پیدا کردید بی زحمت یه خبر هم یه جوری به من بدید ممنون میشم.

amirdehghan
Wednesday 19 August 2009, 01:30 PM
سلام دوستان من چون کتاب رو باید از طریق اینترنت سفارش بدم. ازتون خئاهش میکنم بگید کدوم از این 2 کتاب کامل تر و بهتر هست. چون من میخوام 1 کتاب سازشناسی بخزم واسم کتاب حسن زند باف وپرویز منصوری رو شنیدم.

ماریا
Thursday 24 December 2009, 03:22 PM
کتاب منصوری رو میتونید از کتابفروشی پارت بگیری و همینطور کتاب حسن زند باف رو هم
تهران، انقلاب، اول فخر رازي، ربروي در دانشگاه تهران / تلفن : 66405627

راستی کتاب ایوان گالامیان رو شاید بشه توی بازار کاب توی خیابان آزادی نرسیده به میدون انقلاب گیر آورد من یه چند تا از کتاب هایی که پارت و چند جا ی دیگه نداشتند اون جا گیر آوردم ولی خوب دست دوم
خانم ماریا اونجا رو هم رفتید؟ اگه داشت یا پیدا کردید بی زحمت یه خبر هم یه جوری به من بدید ممنون میشم.

نه من انجا نرفتم ادرسش دقیق تر بدید شاید یه سری بزنم ممنون