PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برگزاری میتینگ همگانی به مناسبت ششمین سال فعالیت نت آهنگ

Hes_r
Wednesday 19 August 2009, 10:14 PM
با سلام

امیدوارم حال همه ی نت آهنگیای عزیز خوب باشه .

همونطور که میدونید 30 مرداد ، یعنی جمعه ی همین هفته 6 امین سال فعالیت نت آهنگ در دنیای مجازی هست . به همین دلیل شورای سایت تصمیم بر این گرفته که طبق معمول سال های گذاشته میتینگی رو در جمع کاربران سایت نت آهنگ برگزار کنه .

به همین منظور از تمام شما کاربران عزیز دعوت میکنم تا در جمعه ساعت 8:30 شب ، در مسنجر بیلوکس حضور داشته باشن ، تا بتونیم ساعت خوشی رو با بچه ها کنار هم داشته باشیم.

از همه ی نوازنده های عزیز هم خواهش می کنم که در صورت امکان برای بچه ها ساز بزنن .

برای دانلود آخزین ورژن این مسنجر ( که میتینگ در اون برگزار میشه ) به لینک زیر برید :

You can see links before reply

برای دیدن آموزش این نرم افزار و آشنایی بیشتر با اون به لینک زیر برید :

آیدی سایت در این مسنجر n o t e a h a n g می باشد (فاصله ها رعایت شود ).

دوستان روم نت آهنگ در قسمت :

Category ===> Asia , Pasific , Oceania
و

Sub Category ===> Iran

ساخته خواهد شد نام رووم هم NoteAhang BirthDay Meeting خواهد بود . یعنی به بخش join a chat room برید و بعد هم به بخشهایی که ذکر کردم و نام روم رو انتخاب کنید و وارد شید . اول از این طریق سعی کنید که به روم وارد شید و اگه موفق نشدید از راه ادد کردن آی دی سایت به رووم بیاید .

فقط دوستان هركسي اد مي كنه آی دی نت آهنگ رو يك pm هم اونجا به آي دي n o t e a h a n g بده و در اون ذکر کنه که می خواد آی دیش ادد شه تا ما متوجه بشيم ، چون ما هم باید اون آی دی رو اد کنیم و بعد اون رو در روز میتینگ دعوت کنیم ( برای دعوت شدن به میتینگ باید چراغ خودتون رو هم روشن کنید ) .

اگه سوالی هم داشتید همینجا بفرمایید.

در ضمن اگه کسی با بیلوکس مشکلی داشت می تونه در یاهو با آی دی Hes_r تماس بگیره ... بنده اونجا در خدمتتون هستم .

همچنین برای تولد سایت تاپیکی هم ایجاد خواهد شد تا اگر دوستان نتواستند به میتینگ بیایند بتوانند در آن تاپیک جشن بگیرند.

شاد و موفق باشید

یا علی

MonaLisa
Thursday 20 August 2009, 12:33 AM
سلام

کاش میگفتید که پلیز میکروفون هم همراه خود بیارید به مجلس چون آخرش همین بهانه ی میکروفون نداریم نصیب میشه ....تا جمعه وقت هست برای میکروفون تهیه کردن دوستان به فکر یک بهانه ی دیگر باشند....لول

rumour
Thursday 20 August 2009, 08:42 AM
میکروفون دارم.بدبختیه فیش کامپیوتر خرابه!

Hes_r
Thursday 20 August 2009, 10:31 AM
دوستان باز هم خواهش میکنم در پی ام خودتون ذکر کنید که درخواست ادد شدن دارید . چند نفر تا حالا پی ام دادن ولی در اون چیزی در مورد ادد شدن ننوشتن ( در ضمن در این مسنجر تعداد ادد لیست ها محدوده کسانی که توانشو دارن از راه دیگه ای که ذکر کردم سعی کنن ) .

شاد باشید

یا علی

Amirrelax
Friday 21 August 2009, 12:38 PM
ورژن جدید beyluxe امروز روی سایت beyluxe گذاشتن هر چه زود تر برین دانلود کنید منم لینکشو تو تاپیک You can see links before reply گذاشتم میتونین از اونجا هم دانلود کنید

Hes_r
Friday 21 August 2009, 06:28 PM
با سلام

دوستان اگر در نظم رووم توسط افرادی نا شناس یه هم بخوره کد 161514 روی روم قرار خواهد گرفت .

شاد باشید

payam j
Friday 21 August 2009, 07:31 PM
ahsantum bahbah bahbah

Hes_r
Friday 21 August 2009, 10:43 PM
بنا به درخواست دوستان میتینگ در ساعت 12 انجام شد .

هم اکنون در حال اجراست

شاد باشید

Hes_r
Sunday 23 August 2009, 10:51 AM
با سلام

دوستان میتینگ با حضور عزیزان نت آهنگی انجام شد .

از عزیزانی که با نوازندگی خودشون دل بچه ها رو شاد کردند تشکر میکنم .

به زودی هدیه ی عزیزانی که در میتینگ حضور داشتن که به صورت سل هست تقدیم اون ها میشه .

جا داره از عزیزانی که طبق قرار اولیه حاضر شدند ( مثل دوست عزیزمون امیرریلکس ) ، ( متاسفانه حضور ذهن ندارم که اسم همه ی اون عزیزان رو ببرم ) عذر خواهی کنم . متاسفانه دقیقا در روز میتینگ ورژن بیلوکس جایگزین شد و خیلی دوستان در یاهو به بنده اطلاع دادند که تازه می خوان ورژن جدید بیلوکس رو دانلود کنن . و چون سرعت اینترنت پایینه کمی زمان برد .

در نهایت هم از گارفیلد عزیز که در برگزاری میتینگ خیلی خیلی کمک کرد تشکر میکنم و امیدوارم در همه ی مراحل زندگیش موفق باشه .

به امید میتینگ های دیگه با همه ی بچه های عزیز نت آهنگ .

شاد و پیروز باشید

یا علی

Hes_r
Sunday 23 August 2009, 03:38 PM
با سلام مجدد

لیست عزیزانی که سل به حسابشون واریز شد :

peddy : 30000

babak1 : 30000

*** کاربر babak1 در میتینگ با نام muzicid حضور داشت .

mojtaba : 20000

mksat : 20000

amirrelax : 10000

rumour : 10000

t.a.t.u : 10000

marzi_a1732 : 10000

choolack : 10000

mona_fsb : 10000

hkh : 10000

در ضمن عزیزانی هم که در زیر اسم می برم نام کاربریشون تو سایت رو پیدا نکردم برای من پیغام خصوصی بفرستند تا امتیازاتشون اضافه شه :

koohestan

mohammad ahmadi

arian ( ایشون آریان معاون سایت نیستند )

siavash

darvishkhan

shayan m

saba

narsiss

alireza

afsoon

امیدوارم اسم کسی از قلم نیفتاده باشه

معاونین و ناظمین محترم هم دلشون رو صابون نزنن :دی .

شاد باشید

یا علی

mehdifulot
Tuesday 14 June 2022, 07:01 PM