PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چی شد رفتی سراغ کیبورد

joojefarary
Wednesday 26 August 2009, 02:46 PM
سلام به همگی دوستان عزیز . از همه اون دوستانی که ارگ میزنند میخوام بیان اینجا بگن چی شد اومدن سراغ این ساز . چرا این ساز انتخاب کردین؟چه مدت که مینوازید ؟ دنبال چی بودین که اومدین سراغش؟

joojefarary
Wednesday 26 August 2009, 02:50 PM
اول خودم بگم من خودم در ابتدا راهم یم 5 6 ماه کار کردم . من خودم خیلی ازش خوشم میاد چون تنوع آهنگی توش زیاده . با اینکه الان رفتم گیتار پاپ ولی به این بیشتر علاقه دارم . یک وقتهایی ازش زده میشم اونم به خاطره اینکه از این کیبورد یاماها 630 که صداش زیاد جالب نیست مثل کرگ 80 50

ehsanmir
Wednesday 26 August 2009, 04:13 PM
سلام به همگی دوستان عزیز . از همه اون دوستانی که ارگ میزنند میخوام بیان اینجا بگن چی شد اومدن سراغ این ساز . چرا این ساز انتخاب کردین؟چه مدت که مینوازید ؟ دنبال چی بودین که اومدین سراغش؟

خوب اینهم که مشخصه.در درجه اول عشق و علاقه.تنوع در ساز.از سال 71 میزنم.4 سال از سازم دورم :f.

البته فکر کنم یه همچین تاپیکی قبلا زده شده بود.بگرد شاید پیدا کنی.

arash music85
Wednesday 26 August 2009, 06:16 PM

با سلام خدمت شما سروران
به نظر من بايد موسيقي تو خون آدم باشه بعدهم علاقه مهم هستش خواب من اين شرايط رو داشتم
و از 11سالگي بود كه موسيقي رو بطور حرفه اي كار كردم

با تشكر آرش