PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آلبوم جديد استاد شجريان

Babak_mix
Tuesday 1 September 2009, 10:42 AM
آلبوم جديد محمدرضا شجريان با نام رندان مست

You can see links before reply

آهنگ هاي اين آلبوم :
1- ديدار
2- زنگ شتر
ساز و آواز
3- چشم ياري
ادامه ساز و آواز
4- باد صبا
5- چند مضراب بيداد
ساز و آواز
6- رندان مست

alireza_amirsamimi
Thursday 3 September 2009, 01:46 AM
چقدر معنی دار بود که این آلبوم رکورد فروش رو در روز اول شکست.تو دهنی مردم بود به روزنامه کیهان و ...

a1367h
Thursday 3 September 2009, 04:49 AM
شنیده بودم که استاد آلبومی رو با نام رندان مست کار کرده اما نمیدونستم که اومده.....
تو اینترنت که پیدا نمیشه....
البته من همیشه دوست دارم آلبوم اصلی رو بخرم.....به خاطر جلدش و کاورش....

gcsinfo
Saturday 12 September 2009, 12:48 PM
نام آهنگ اول دیدار هست نه دیوار!!!

حتما اورجینالش رو تهییه کنین.

Babak_mix
Sunday 13 September 2009, 07:58 AM
معرفي آلبوم رندان مست

You can see links before reply (You can see links before reply) You can see links before reply (You can see links before reply)
You can see links before reply (You can see links before reply) You can see links before reply (You can see links before reply)
You can see links before reply (You can see links before reply)

حجم فايل : 800 کيلوبايت
فرمت فايل : pdf
منبع : homayounshajarian.blogfa

You can see links before reply (You can see links before reply)
| دانــلــود (You can see links before reply) |
لینک کمکی ۱ (You can see links before reply) | لینک کمکی ۲ (You can see links before reply)

payamf1
Monday 19 October 2009, 01:51 PM
چطور آلبومی از آب دراومده؟ من هنوز نخریدم.

Babak_mix
Monday 23 November 2009, 06:16 AM
فکر نکنم ما هم اين کار رو کرده باشيم، اگر دقت کنيد بنده فقط به معرفي آلبوم پرداختم...!!!!!!!!؟!!!!!

hrhgroup
Monday 23 November 2009, 08:14 PM
سلام
ترک دوم...همایون...آغازش که میخونه "چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست..." رو خیلی دوست دارم...تصنیف باد صبا و رندان مست...به نظرم خیلی خوب اجرا شدن...ولی همون آواز همایون (ترک دوم) اواخر که ساز نی جواب آواز میده به نظرم بسیار ضعیفه...البته من موسیقی زیاد نمدونم ولی به عنوان یک طرفدار متعصب به نظرم همراهان استاد در حد استاد نبودن...