PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی کتاب

shadi65
Wednesday 9 September 2009, 06:49 AM
سلام دوستان امروز می خوام چند تا کتاب معرفی کنم. احتمال خیلی زیاد می شناسین این کتابار ولی معرفیشون خالی از لطف نیست. خوب کتاب تیوری موسیقی به قول یکی از بچه ها برای یک نوازنده از نون شب هم واجبتره. 2- برای ویولونیستها کتابیست به نام اشنایی با ویولن نوشته رابین استاول کتاب خیلی عالی نه تنها راجع به پیدایش ان بلکه راجع به مبانی و تکنیک های نوازندگی این ساز و اموزش و .............. بحث می کند. 3- تجزیه و تحلیل موسیقی برای جوانان نوشته لیونارد برنستاین 4- موسیقی هنر شنیدن نوشته جین فریس. کتاب محشریه حتما تهیه کنید5- درک و دریافت موسیقی از راجر کیمی اینم عالیه .این دو کتاب اخر به همراه سی دی هستند.یعنی یک سری از مباحث تیوری وقتی درس داده میشه نمونه ای از کار یکی از نوازندگان مثلا ویوالدی نیز اورده میشه تا خواننده بهتر درک کنه6- کتاب تکالیف و حل مسایل تیوری موسیقی از پوتسولی . کتاب فیزیک صوت هم خوبه. کتاب هایی از این دست باعث میشه تا ذهن نوازنده بیشتر باز بشه و راجع به کاری که داره انجام میده دید بازتری داشته باشه . فکر کنم این مسایل برای یک نوازنده خیلیی مهمه. گرچه کتاب در باب موسیثقی بسیار نوشته شده ولی من هنوز خیلی هاشون نمیشناسم :21ox66r:

amirdehghan
Wednesday 9 September 2009, 07:55 AM
سلام. بچه ها خانم شادی یه پا استاد شدن. ممنون خانم شادی. اگر میشه کتاب ها رو در بخش گوناگونی موسیقی معرفی کنید. یادتون باشه خانم شادی برای ویولنیست شدن باید وقت گذاشت. نمیخات به صحبت بتهوون گوش کنید که میگه برای ویولنیست شدن باید روزی 8 ساعت و سی سال تمرین کرد. چون ادم باید هیچ کاری در زندگی نداشته باشه تا به صحبتش گوش کنه. ولی به قول یک استادی برای ویولنیست شدن باید زندگی داد.