PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انجمن تار یا انجمن خواب !!!

navayi
Sunday 20 September 2009, 07:01 PM
چرا انقد بچه ها ی این انجمن بی حالن..اون شور و ذوقی که تو بقیه انجمناست اینجا هیچ خبری نیست..چرااا؟؟

Hes_r
Sunday 20 September 2009, 07:10 PM
با سلام

دوست عزیز هر کس باید اول از خودش شروع کنه ... خود شما چرا فعالیتی برای این بخش و مهم تر از اون برای شناسوندن سازتون به دیگران نمی کنید ؟؟؟

من با اینکه این تاپیک مربوط به این تالار نیست ولی اون رو انتقال نمی دم ، چون واقعا شاید به عنوان یه بحث فنی ، بشه رو این بحث کرد که چرا ایران با این همه تارنواز ، نباید افرادی در نت باشن که سعی در گسترش ساز و علاقشون باشن . امیدوارم عزیزان دیگه کمکتون کنن به نتیجه ای قانع کننده برسید .

شاد باشید

یا علی

navayi
Sunday 20 September 2009, 09:24 PM
من همین امروز عضو این انجمن شدم...وقتی تاپیکارو نگا میکنم میبینم بعد100سال یکی میاد جواب میده..یا نگا به انجمن بچه های ویولن میکنم میبینم انقد فعالن که مثلا فایل صوتی کتاب1 خالقی رو در اختیار بچه ها قرار میدن...اونوقت من چی بگم...من عضو این انجمن شدم تا از بقیه چیز یاد بگیرم..اگه کمکی از دسم بر می اومد زودتر ازینکه شما بگین دست به کار میشدم.

Hes_r
Monday 21 September 2009, 12:12 AM
امیدوارم دوستان حرفه ای تر هم تشویق بشن به پاسخ دادن .

شاد باشید

یا علی

Mona
Monday 21 September 2009, 12:16 AM
سلام

شاید به خاطر اینه که بچه های ویولن خیلی سمج تر و مصمم تر از بچه های تار نوازند! شما چی فکر می کنید؟

forever
Monday 21 September 2009, 12:24 AM
سلام
البته مونا جان بایدم این جوری باشه، ویولن ساز سختیه، اگه حتی 2 روز ولش کنی، دستت خراب میشه!!
خوب کسانی هم سراغ این ساز میروند که زیادی مصممند(البته به استثنا خودم)!!!
خوب این مصمم بودنم توی همه جنبه ها مطمئناً وجود داره.

Mona
Monday 21 September 2009, 02:14 AM
نه النا جان، فقط ویولن که نیاز به تمرین نداره و تنها فقط ویولن مشکل نیست. تو این دنیا هیچ "خوبی" راحت بدست نمیاد.
اما در انجمن این سایت تا به حال دوستان ویولن نواز به نسبت خوب عمل کردند. اگه فعالیتی هم شده خود جوش بوده. باشه که بخش تار و سایر بخشها که به قول دوستمون تبدیل به بخش خواب شدند حداقل اینجوری فعالیت کنند... نمیدونم شاید هم علتهای دیگه ای هست که من بی اطلاعم...

sm_hosseini
Monday 21 September 2009, 06:20 AM
بنام خدا
من اولين پاسخم را با يادي از استاد بزرگ تار ايران و جهان، استاد جليل شهناز، شروع ميكنم.
من چند ساله كه تار رو شروع كردم. فكر ميكنم هيچ سازي به زيبايي و دلنشينيي اين ساز نباشه.(چون من اكثر سازها رو امتحان كردم.).
اما يه نكته رو ميخوام اينجا مطرح كنم و اون اينه كه يه ضعف بزرگ در تار است و اون اينه كه هم زود از كوك خارج ميشه و هم كوك كردنش به طور دقيق سخته. اون هم به خاطر ساختار سنتيه اونه. اگه بشه يه تغيير ساختاري (نه صدايي) به اون داد خيلي ساز رويايي خواهد شد.
همگي شاد باشيد.

forever
Monday 21 September 2009, 09:41 AM
نه النا جان، فقط ویولن که نیاز به تمرین نداره و تنها فقط ویولن مشکل نیست. تو این دنیا هیچ "خوبی" راحت بدست نمیاد.
اما در انجمن این سایت تا به حال دوستان ویولن نواز به نسبت خوب عمل کردند. اگه فعالیتی هم شده خود جوش بوده. باشه که بخش تار و سایر بخشها که به قول دوستمون تبدیل به بخش خواب شدند حداقل اینجوری فعالیت کنند... نمیدونم شاید هم علتهای دیگه ای هست که من بی اطلاعم...
سلام
نه مونا جان، من منظورم این نبود که فقط ویولنه که سخته، منظورم این بود که کلاً بچه های ویولنیست باید مصمم و به قول شما خود جوش باشند. یا هر ساز دیگه فرق نمیکنه... ولی این انجمن ثابت کرده که ویولنیست ها فعال ترن، حالا چراشو باید از خودشون بپرسیم؟؟
هر سازی سختی خودشو داره و تمرکز و دقت میخواد که اگه نباشه...
اصلاً من به خاطر علاقه زیادم به این ساز (تار) خودم تصمیم دارم بهش سرو سامان بدم. فقط یک مشکل دارم که نمی دونم چرا نمیشه آغازگر تاپیک باشم...؟ لطفاً در این زمینه من را راهنمایی کنید.

Mona
Monday 21 September 2009, 07:53 PM
اصلاً من به خاطر علاقه زیادم به این ساز (تار) خودم تصمیم دارم بهش سرو سامان بدم. فقط یک مشکل دارم که نمی دونم چرا نمیشه آغازگر تاپیک باشم...؟ لطفاً در این زمینه من را راهنمایی کنید.
شما می تونید در هر قسمتی از انجمن که می خواهید تاپیک بزنید، به بخش مربوطه رفته و دکمه ی "بحث جدید" رو بفشارید. به این ترتیب میتونید یه بحث جدید رو ایجاد کنید (امیدوارم دیگه این سری منظورتو گرفته باشم! D: )

سپنتامهر
Tuesday 22 September 2009, 08:19 AM
از دیدگاه من یه مشکلی که تو این بخش هست اینه که انجمن تار مسئول نداره، شاید، اگر کسی سرپرستی این انجمن رو قبول دار بشه پیشرفتی رخ بده.
2- هر کس احساس میکنه بخش تار بخش خواب هست خودش بیدار باش بزنه، درست میگم؟
دوستای پر شور و اشتیاق یه نگاهی به این تاپیک بندازن.
You can see links before reply
3- تلاش موسیقایی هر کس، گروه، بخش، سایت، شهر، کشور و ..... در مکان وب ربطی به سماجت و مصممی نداره، خیلی ها چون زمان اجرا ندارن تلاش میکنن کسب اطلاعات داشته باشن، مثل خود من، از 7 صبح تا 7 عصر چون شاغل هستم آنلاینم و پیگیر موسیقی، پس اینجا نمی خواهیم چیزی رو به رخ هم بکشیم.

fagher
Tuesday 22 September 2009, 09:11 AM
سلام به همه...
حالا هرچی دوست دارین بار ما کنین...
اگه میگین این بخش فعال نیست خوب بیاین یکم فعالیت داشته باشیم چرا بیرون گود میشینین میگین لنگش کن؟؟؟!!!!
فعلا که من امکان uploade ندارم ولی در اولین فرست کتاب خالقی رو شروع میکنم اگه کسی دوست داشت همکاری کنه یک پیام خصوصی بده تا با هم هماهنگ بشیم:connie_24:

Hes_r
Tuesday 22 September 2009, 12:27 PM
با سلام

دوستان اگه بخش تار مسئول نداره ، دلیلی نیست که ما دنبال مسئول براش نیستیم ... بلکه متاسفانه تا حالا فردی
که چند سال تار زده باشه و فعالیت خوبی هم در انحمن داشته باشه ، در انجمن حضور نداشته ... ولی بنده بهتون قول میگم هر وقت کسی که در تار چند سال کار کرده و در زمینه ی این ساز تجربه داره ، فعالیت خوبی در انحمن داشته ، بدون شک به عنوان مدیر بخش تار انتخاب می شه .

شاد باشید

یاعلی

ronesans
Tuesday 22 September 2009, 11:34 PM
درود بر سروران گرامی
اینجانب برای اولین بار است که به خود اجازه دادم در میان دوستان جوانم حرفی بزنم
بسیار خوشحال خواهم شد اگر بتوانم کوچکترین کمکی در فراگیری سلطان ساز ها ایرانی یعنی
الهه ی بی بدیل موسیقی (تار) داشته باشم
لذا به جهت فعالیت مستمر دوستان وایجاد انگیزه ی مضاعف در خود آماده ی انجام هرگونه فعالیتی
خواهم بود
سپاس از مهر بی پایانتان
ronesans

forever
Wednesday 23 September 2009, 09:59 AM
سلام
ضمن عرض پوزش خدمت تارنوازان محترم
من اصلاً قصد جسارت نداشتم، متاسفانه همه این جوری برداشت کردند!
خوشحالم کسانی پیدا شدند که آستین بالا بزنن برای راه اندازی این بخش
من هم با اینکه اصلاً تجربه ای در این زمینه ندارم، حاضرم هر کمکی از دستم بربیاد انجام بدم..
بازم ببخشید...

احسان
Thursday 24 September 2009, 04:45 PM
درود دوستان و اساتید

من هم از این موضوع اندوهگین هستم و مطمئن هستم که نوازنده تار تو نت آهنگ کم نیست. فقط به خاطر فعال نبودن و عدم اشتیاق و همکاری دوستان (منجمله بنده کمترین ) این انجمن کم کار شده.

من تو تاپیک مذکور شرکت کردم که هیچ کس استقبال نکرد. باز هم اگر کسی از دوستان زحمت شروع رو بکشه من هم هستم

پوزش و بدرود

navayi
Thursday 24 September 2009, 08:52 PM
منم خودم نیمه ی بیشتر کتاب1 خالقی رو زدم.تقریبا در حال تموم کردنشم...شاید منم بتونم به وسع خودم یه کمکی بکنم.ولی کسانی که سابقه بیشتری دارن باید اول استین بالا بزنن...

ali_93
Friday 25 September 2009, 03:52 PM
سلام
فكر نكنم اين مشكل خواب بودن فقط مختص بخش تار باشه!!الان اگه يه نگاه به بخش سه تار هم بندازيد ميبينيد كه همين مشكلو داره.
البته من در اون حد نيستم كه بخوام نظري بدم ولي من خودم مدير يه فاروم هستم.وبه همه ي مديراي انجمن ها گفتم اگه ديديد بچه ها بحثي نميزارن خودتون شروع كنيد به بحث گذاشتن!!!اگر چند بار مديران انجمن ها سر بحث ها رو باز كنن كابراي ديگه هم مشتاق ميشن تا تو بحث عا شركت كنند.
ممنون