PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی کتاب

ney_7band
Friday 25 September 2009, 10:04 PM
با سلام به دوستان و هنرمندان گرامی امروز میخواستم نظر شمارو در باره ی سوالم بدونم
من کتاب اول ذولفنون رو تمام کردم و می تونم قطعات مختلفی رو اجرا کنم مثلا اهنگ اتش درنیستانی رو کامل می تونم اجرا کنم ولی می خواستم کتاب استاد علیزاده رو اجرا کنم تو اجرای بیشتر قطعات مشکلدارم و بعضی هاشم که اصلا نمی تونم اجرا کنم راستی چرا باید اینقدر اختلاف باشه؟؟؟؟؟!

AliB
Saturday 26 September 2009, 10:43 AM
با عرض سلام و احترام به عقيده ي من تفاوت عميقي بين شيوه ي ارائه شده در كتاب هاي استاد عليزاده و كتاب هاي ذوالفنون هست. ابتدايي ترين دليلش هم به نظر من تفاوت در شيوه هاي ساز زدن و نگرش اين دو بزرگوار هست كه تفاوت اساسي داره. هر كدوم بر مبناي شيوه ي شخصي و افق ديدي كه دارند كتاب هاشون رو مدون كردن. و احتمالا به راحتي هم شما مي تونيد در عمل تفاوت ساز زدن عليزاده و ذوالفنون رو دردك كنيد. قصد ارزش گذاري ندارم هر كدوم طرفداران خودش رو داره .
اما اگر مي خواهيد كتاب ها و شيوه ي استاد عليزاده رو بزنيد لطفا فنجانتون رو خالي كنيد و دوباره اون رو پر كنيد اون هم از قهوه اي كه استاد عليزاده دم كرده :)
پاينده باشيد.

ney_7band
Saturday 26 September 2009, 02:55 PM
ALiBجان باشکر ازتو به خواطر جواب کاملی که به من دادی نظر منم همینه و فقط قصدیه نظر سنجی داشتم
با تشکر