PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آهنگ ((پاییز من)) ساخته ی Peddy

Peddy
Tuesday 29 September 2009, 10:51 PM
درود و خسته نباشید

خب دوستان اینم دومین قطعه ای هستش که ساختم . به نظر خودم این قطعه از قطعه ی ((مادر)) حرفه ای تر از آب در اومده

نام این قطعه رو گذاشتم ((پاییز من)) که تم ایرانی داره (تو دستگاه اصفهان هستش)
ممکن هست با این شرایط فکر کنید که از آقای لاچینی تقلید کردم اما اینطور نیست من به دو دلیل این اسم رو برای این قطعه گذاشتم:

1. خودم تو پاییز به دنیا اومدم ;-)
2. فصل پاییز رو دوست دارم و دوست داشتم یه قطعه در وصفش بسازم

و دلیل این که چرا این قطعه رو با تم ایرانی ساختم:

شاید به خاطر این که هرچی قطعه با نامهای ((خزان)) و ((پاییز)) و ((برگ پاییزی)) و غیره شنیدم با تم ایرانی یا تو دستگاه اصفهان بوده برای همین در نظرم این تم بیشتر به پاییز میخوره

و در آخر اینکه ممکن اجرا یه مقدار ضعیف باشه چون تازه ساخت قطعه رو تموم کردم و رو نوازنگیش کمتر تمرین کردم و تسلط نداشتم سعی میکنم در آینده یک اجرای خوب از این قطعه ضبط کنم و قرار بدم و همچنین فرمت قطعه رو wma کردم و بیت ریت رو پایین آوردم تا حجم برای دانلود کمتر بشه اما کیفیت کم نشده

در ضمن نتش رو هم نوشتم و همراه اجرای قطعه گذاشتم
منتظر هر گونه انتقاد و پیشنهاد برای بهینه سازی این قطعه هستم

با تشکر

دانلود فایل صوتی:
You can see links before reply

دانلود نت:

Arash-hadian
Tuesday 29 September 2009, 11:30 PM
آفرین پدی. آهنگ قشنگی بود .

فقط یه نکته : به نظرم تو این 3 دقیقه ، از یکی دو تا جمله خاص زیاد استفاده کردی و هی بالا و پایینش میکردی .به نظرم اگه سعی کنی در ادامه همین ملودیها ،یه ملودیهای دیگه ای بهش اضافه کنی بد نمیشه. درضمن آهنگت یه کم به سبک کارهای لاچینی میخورد .البته اصلا منظورم این نیست که میخواستی مثل اون بزنی ولی در کل یه کم بوی کارهای لاچینی رو میداد.

در کل ملودی زیبایی بود .به نظرم اگه روش کار کنی میشه ازش یه آهنگ 7-8 دقیقه ای زیبا درآورد.

کیفیت ظبطت هم خیلی خوب بود .با چی ظبط میکنی ؟

justnooryes
Tuesday 29 September 2009, 11:44 PM
با سلام .
هزار آفرین و بسیار ممنون ازاین قطعه لطیف و زیبا ،حقیقتا با شنیدن آن لذت بردم . از اینکه مسئول بخش پیانو چنین هنرمند است باعث افتخار است. در ضمن از نت قطعه هم سپاسگزارم .
فقط یک نکته ای که به نظرم رسید در میزانهای چهاردهم و بیست و پنجم مکث و تاکید غیر ضروری شنیده می شود که اندکی از روان بودن این اثر زیبا کاسته است (با عرض معذرت).
مجددا تبریک گفته و سپاسگزارم
با آرزوی موفقیت و شنیدن آثار دیگری از شما هنرمند عزیز.

Babak_mix
Wednesday 30 September 2009, 06:39 AM
peddy جان واقعاً قطعه زيبايي بود، بسيار لذت بردم، مخصوصاً از ريتم کار...
موفق و پيروز باشي، منتظر کارهاي قشنگت هستم.

قربانت Babak

Leon
Wednesday 30 September 2009, 09:40 AM
عالی بود به خصوص اينکه نت کار رو هم نوشتی که زحمت زيادی ميبره.

rumour
Wednesday 30 September 2009, 01:19 PM
بسیار زیبا بود.
پایان خیلی قشنگی داشت. ملودی هم عالی بود.تبریک می گم.
منتظر کار های بعدی شما هستیم

S.Rachmaninove
Wednesday 30 September 2009, 01:20 PM
پدرام عزيز شما يك موتيف رابسط داده ايد و ملودي هاي مختلفي از آن ابداع نموده ايد كه اين دقيقا جزء اصول اوليه آهنگسازي است و به هيچ وجه گفتن اين مطلب كه جملات شما تكراري است از نظر علمي درست نيست . از كار شما خوشم اومد كار 8/6 قشنگي است و تم آن زيباست .روي اين كار تجديد نظر نكن چون حس قشنگي داره و ممكن با حساسيت خودت از احساس آهنگ بكاهي .ولي براي كارهاي آينده ايده هاي جديدي كه فكر مي كني بايد در اين آهنگ به كار مي بستي ، به كار ببر.در حدود 10 بار پشت سر هم كارت و گوش كردم و اين كار در صورت يك اجراي خوب قابل ارائه مي باشد .پدال ساستاين بايد دقيق تر گرفته شود .درست سر جملات موسيقي. برام بنويس پيانوي شما چيه .شايد عدم وضوح صداي پدال از نحوه ظبط كردن آهنگ باشه . قربانت s. rachmaninove

Peddy
Wednesday 30 September 2009, 03:03 PM
آفرین پدی. آهنگ قشنگی بود .

فقط یه نکته : به نظرم تو این 3 دقیقه ، از یکی دو تا جمله خاص زیاد استفاده کردی و هی بالا و پایینش میکردی .به نظرم اگه سعی کنی در ادامه همین ملودیها ،یه ملودیهای دیگه ای بهش اضافه کنی بد نمیشه. درضمن آهنگت یه کم به سبک کارهای لاچینی میخورد .البته اصلا منظورم این نیست که میخواستی مثل اون بزنی ولی در کل یه کم بوی کارهای لاچینی رو میداد.

در کل ملودی زیبایی بود .به نظرم اگه روش کار کنی میشه ازش یه آهنگ 7-8 دقیقه ای زیبا درآورد.

کیفیت ظبطت هم خیلی خوب بود .با چی ظبط میکنی ؟

ممنون لطف دارید
خب من سعی کردم که تو این قطعه یک تکه ای رو به صورت chorus یا تم اصلی قطعخ به کار ببرم برای همین تکرارش میکردم و با شما موافقم میخوام قطعاتی بهش اضافه کنم اما فعلا نه چون فعلا تو ذهنم چیز جالبی ندارم که در ادامه قرار بدم و از طرفی اگه بخوام زورکی یه سری قطعه اضافه کنم تکه های اضافه شده چون با تمام وجودم درک نشده و زورکی ساخته شده ممکن هست کار رو خراب کنه برای همین صبر میکنم تا چیز جدیدی در ذهنم خلق بشه بعد
و در مورد شباهت به کارهای آقای لاچینی باید بگم که شاید به خاطر این که من زیاد کارهای آقای لاچینی رو گوش میدم کاری رو هم که خلق کردم شباهت پیدا کرده یا شاید هم آقای لاچینی تنوع زیادی در کارهاشون دارن که شما هر قطعه ای با تم ایرانی بسازی شباهتی به یکی از کارهاشون پیدا میکنه
و در ضمن من پیانو دیجیتال دارم بصورت دیجیتال ضبط میکنم

با تشکر

با سلام .
هزار آفرین و بسیار ممنون ازاین قطعه لطیف و زیبا ،حقیقتا با شنیدن آن لذت بردم . از اینکه مسئول بخش پیانو چنین هنرمند است باعث افتخار است. در ضمن از نت قطعه هم سپاسگزارم .
فقط یک نکته ای که به نظرم رسید در میزانهای چهاردهم و بیست و پنجم مکث و تاکید غیر ضروری شنیده می شود که اندکی از روان بودن این اثر زیبا کاسته است (با عرض معذرت).
مجددا تبریک گفته و سپاسگزارم
با آرزوی موفقیت و شنیدن آثار دیگری از شما هنرمند عزیز.

ممنون لطف دارین دیگه دارین بنده رو خجالت میدین

ممنون از نقدتون اما فکر نمیکنم زیادی هم غیر ضروری باشه و شما میتونی همچین تکنیکی رو در بسیار از قطعه ها ببیینید ولی روش فکر میکنم شاید تونستم کوتاه ترش کنم

با تشکر

peddy جان واقعاً قطعه زيبايي بود، بسيار لذت بردم، مخصوصاً از ريتم کار...
موفق و پيروز باشي، منتظر کارهاي قشنگت هستم.

قربانت Babak

ممنون بابک جان
خیلی لطف کردین کار بنده رو گوش دادید

با تشکر

عالی بود به خصوص اينکه نت کار رو هم نوشتی که زحمت زيادی ميبره.

ممنون سعید جان

بله من تجربه ی دردسر رو تو آهنگ مادر داشتم اول قطعه رو ساخته بودم بعد نشستم نتش رو نوشتم که پیرم در اومد
ولی برای این کار هر تکه ی جدیدی که میساختم و اضافه میکردم در کنارش نتش رو هم مینوشتم و باید بگم که آهنگ و نتش گام به گام و همراه با هم تموم شد
با این تقسیم تکه ها کار نت نویسی ساده تر شد

با تشکر

بسیار زیبا بود.
پایان خیلی قشنگی داشت. ملودی هم عالی بود.تبریک می گم.
منتظر کار های بعدی شما هستیم

ممنون سپهر جان لطف کردی

منم موافقم خودم هم تو کف پایان قطعه هستم نمیدونم چه جوری بهم الهام شد اما تو فکر آخر قطعه بودم و داشتم با دست چپ ریتم میزدم بعد یه دفعه با دست راست شروع به نواختن کردم یه جور بداهه نوازی شد که این پایان رو زدم خودم خیلی حال کردم لووول

پدرام عزيز شما يك موتيف رابسط داده ايد و ملودي هاي مختلفي از آن ابداع نموده ايد كه اين دقيقا جزء اصول اوليه آهنگسازي است و به هيچ وجه گفتن اين مطلب كه جملات شما تكراري است از نظر علمي درست نيست . از كار شما خوشم اومد كار 8/6 قشنگي است و تم آن زيباست .روي اين كار تجديد نظر نكن چون حس قشنگي داره و ممكن با حساسيت خودت از احساس آهنگ بكاهي .ولي براي كارهاي آينده ايده هاي جديدي كه فكر مي كني بايد در اين آهنگ به كار مي بستي ، به كار ببر.در حدود 10 بار پشت سر هم كارت و گوش كردم و اين كار در صورت يك اجراي خوب قابل ارائه مي باشد .پدال ساستاين بايد دقيق تر گرفته شود .درست سر جملات موسيقي. برام بنويس پيانوي شما چيه .شايد عدم وضوح صداي پدال از نحوه ظبط كردن آهنگ باشه . قربانت s. rachmaninove

خیلی ممنون لطف کردین . بنده رو خجالت ندین این قطعه تحفه ای نیست

ممنون از توضیحات علمیتون تا حالا دقت نکرده بودم به مواردی که اشاره کردین و من هم با ریتم خیلی حال کردم 6/8 یه جور نشاط داره که معمولا قطعات ایرانی زیاد با این ریتم هستش
بله تا حالا تجربه داشتم که با حساسیت زیاد به جای اینکه چشم رو درست کنم زدم ابرو رو هم خراب کردم برای همین زیاد حساسیت به خرج نمیدم
بله من هم برای همین که پدال ساستین رو زیاد گرفتم در پست اولم عرض کردم که اجرای ضعیفی هستش چون نگه داشتن بیش از حد لازم پدال باعث قاتی شدن اصوات میشه و زیبایی یک کار رو میکاهه.
دارم تمرین میکنم تا اجرام رو قوی تر کنم تا بتونم بهترین اجرا رو در روزهای آتی قرار بدم
و در ضمن من پیانو دیجیتال دارم ((YAMAHA YDP-151)) که کارها رو هم به صورت دیجیتال ضبط میکنم

با تشکر

faezeh
Wednesday 30 September 2009, 05:56 PM
سلام.

بابا آفرین Peddy !

عالی بوددددددد!

موفق باشی.

Amirrelax
Thursday 1 October 2009, 10:48 AM
آفرین واقعا عالی بود منتظر کار های دیگه ای هم از تو هستیم

setareh_hk
Thursday 1 October 2009, 06:12 PM
خیلی عالی بود.خیلی لذت بردم.ممنون از اینکه کار زیباتون رو قرار داید و همچنین نت قطعه رو.

vhd
Friday 2 October 2009, 08:34 AM
peddy جان .بهت تبریک میگم کارت واقعا قشنگ بود .
موفق باشید.

reza_marx
Friday 2 October 2009, 08:54 AM
خیلی عالی بود واقعا لذت بردم بهت تبریک میگم به خاطر پشت کار و ذوق و قریحه زیبات.

موفق باشی.

Peddy
Wednesday 10 February 2010, 09:22 PM
درود

ممنون از همه ی دوستان که نظر دادن

از دوستان جدید کسی نظری نداره؟

Sina_Yanni
Wednesday 10 February 2010, 09:38 PM
پدرام جان ، وقتی می خوام دانلود کنم ، ارور میده !!!!!! اینترنتامون خیلی وضعش خوب بود ، دیگه قوز بالا قوز ... .

khalseh
Wednesday 10 February 2010, 09:43 PM
پدرام جان خيلي خوب بود من كه واقعا لذت بردم و باهاش ارتباط برقرار كردم.سادگي و سرخوشي لذت بخش و شادي آفريني توي قطعه بود.دمت و گرم و سرت خوش باد.حتما حتما حتما كار خوب خودت رو ادامه بده و همينطور به پيشرفتت ادامه بده.از نظر انتقاد هم فكر كنم دوستان قبلا تمام نكات رو فرمودن .در كل مرسي كه كاره زيبات رو گذاشتي.

سیاوش فریدونی
Wednesday 10 February 2010, 09:51 PM
عالی پدرام جان منتظر کارای بعدیت هستیم راستی کار مادر رو از کجای سایت باید جستجو کرد ؟(یکم نا واردم به سایت)

violin_20
Wednesday 10 February 2010, 11:13 PM
آخ كه چقدر دلنشين بود من ميميرم واسه دستگاه اصفهان
خيلي قشنگ بود پدرام جان

Porya
Wednesday 10 February 2010, 11:45 PM
آفرین !!

احسنت پدرام جان خیلی خوب بود مرسی

Peddy
Thursday 11 February 2010, 01:08 AM
عالی پدرام جان منتظر کارای بعدیت هستیم راستی کار مادر رو از کجای سایت باید جستجو کرد ؟(یکم نا واردم به سایت)

ممنون

لینک زیر آدرس آهنگ مادر هستش:

در ضمن از همگی دوستان هم ممنونم همگی لطف دارین
سینا جان چه اروری میده ؟

alirezazzz
Thursday 11 February 2010, 03:31 AM
مرسی.
من نسبت به این آهنگ یه حس نوستالژی بهم دست میده.
حس قشنگی داره.
کارت رو ادامه بده حتماً...

GhazalMusic
Thursday 11 February 2010, 05:31 AM
دست و پنجه ی شما درد نکنه بسیار زیبا و دل نشین ,,.اجرا هم که بحثی نداره .به امیده اینکه قلبتون همیشه بهاری باشه .پیروز باشید

Sina_Yanni
Thursday 11 February 2010, 08:19 AM
این ارور رو میده پدرام جان . هنوزم میده :

Network Error (tcp_error)

A communication error occurred: "Connection refused" The Web Server may be down, too busy, or experiencing other problems preventing it from responding to requests. You may wish to try again at a later time.
For assistance, contact your network support team.

Peddy
Thursday 11 February 2010, 09:14 AM
درود

فکر کنم فهمیدم مشکل از کارت اینترنتت هستش من هم بعضی موقع ها وقتی از کارتهای این برند (اسمش رو نمیبرم) استفاده میکنم گاهی اینطوری میشه اگه تونستی کارتت رو عوض کن انشاالله حل میشه

Sohrab Iwis
Thursday 11 February 2010, 12:41 PM
تبريك !

واقعا عالي بود و جاي تشكر داره !

ممنون.

M8H
Thursday 11 February 2010, 03:36 PM
سلام.
کارتو گوش کردم واقعا زیبا بود.
امیدوارم همیشه موفق باشی.

Mr_Mohammadreza
Thursday 11 February 2010, 04:47 PM
پدی جان واقعا قشنگ بود
تبریک میگم

settareh
Tuesday 8 June 2010, 08:34 PM
adobe reader مسخره ی لوس بی مزه من نمی تونه نتش رو باز کنه!

اما آهنگش خیلی قشنگه! تبریک می گم! ;)

خیلی خوب تموم شده، ولی به نظرم خیلی سریع شروع شده!

hossein_faran
Tuesday 8 June 2010, 09:07 PM
نمونه کار زیبایی تبریک میگم.....

alireza6614
Tuesday 8 June 2010, 11:38 PM
كارتون خوب بود باز از اين كارها انجام بدين تشكر از شما

mahour.M
Wednesday 9 June 2010, 01:19 AM
پدرام جان؛

آهنگت (تو g minor)، غم قشنگي داشت، تم خيلي قشنگي هم داشت.
(يه رقص سنتي ايراني هم مي خواد):aq
ـ مرسي،

موفق باشي:53: