PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کتاب ردیف اول استاد علی تجویدی

iusce
Monday 5 October 2009, 03:34 PM
سلام
خسته نباشید
من چند ساله دنباله این کتاب میگردم...ردیفهای 2 و 3 این کتابو دارم ولی هرچقدر گشتم نتونستم ردیف 1 این کتابو پیدا کنم..ممنون میشم دوستان کمک کنند

Mehrdadgh4
Monday 14 March 2011, 06:32 AM
سلام من امیرحسین هستم ، گفتید که ردیف های 2و3 استاد تجویدی رو دارید ، من خیلی دنبال این ردیف هستم شاید حدود 2 ساله که دنبال این ردیف می گردم ، می خواستم ازتون خواهش کنم که منو تو پیداکردن این ردیف کمک کنید .
در ضمن من ردیف های 1 و 2 و 3 و 4 و 5 و 6 استاد ملک رو دارم که البته ردیف 4 و 5 و 6 با دست خط خود استاد ملک هست ، که اگه خواستید می تونم این ردیف رو در اختیارتون بذارم !
این ایمیل منه
amirhossein_taei@yahoo.com
بی صبرانه منتظرتونم !

من ردیف چهارگاه،اصفهان،همایون،دشت ی و ماهور استاد تجویدی رو دارم اگه خواستید با ردیف استاد ملک عوض می کنم !

ali2920
Monday 14 March 2011, 04:45 PM
سلام من امیرحسین هستم ، گفتید که ردیف های 2و3 استاد تجویدی رو دارید ، من خیلی دنبال این ردیف هستم شاید حدود 2 ساله که دنبال این ردیف می گردم ، می خواستم ازتون خواهش کنم که منو تو پیداکردن این ردیف کمک کنید .
در ضمن من ردیف های 1 و 2 و 3 و 4 و 5 و 6 استاد ملک رو دارم که البته ردیف 4 و 5 و 6 با دست خط خود استاد ملک هست ، که اگه خواستید می تونم این ردیف رو در اختیارتون بذارم !
این ایمیل منه
بی صبرانه منتظرتونم !
سلام.امیرحسین جان میتونم خواهش کنم اگه به صورت pdf هستش برام میل کنی؟این میل منهaliaghaahmadi@hotmail.com

ptei
Tuesday 15 March 2011, 12:05 AM
سلام دوستان اگه امکان داره تو سایت آپلود کنید تا همه دانلود کنن

iusce
Tuesday 15 March 2011, 09:58 PM
این ایمیل منه
بی صبرانه منتظرتونم !

دوست عزیز من برای شما مشخصاتو ایمیل کردم

Amirg1992
Sunday 20 March 2011, 02:32 PM
درود
منم با ptei موافقم، چرا تو سایت آپلود نمیکنید تا همه استفاده کنن؟؟

kak_maki_new
Sunday 20 March 2011, 04:07 PM
كاش ميشد تو سايت آپلود كنيد همه استفاده كنند ....اين رديف ها خيلي كميابه

amirhossein_taei
Saturday 2 April 2011, 09:45 PM
آخه هیچ کدوم اسکن نشده !
تازه نصف بیشتر هم دست نویسه و اگه اسکن بشه دیگه هیچ چیز نمیشه ازش فهمید .

ptei
Saturday 2 April 2011, 11:15 PM
آخه هیچ کدوم اسکن نشده !
تازه نصف بیشتر هم دست نویسه و اگه اسکن بشه دیگه هیچ چیز نمیشه ازش فهمید .

سلام دوست عزیز
اگه اسکن و آپلود بکنی لطف بزرگی برای کاربران و خود سایت کردی این آثار خیلی با ارزش و کمیابن
مرسی :21ox66r:

kak_maki_new
Sunday 3 April 2011, 12:27 AM
ای کاش این کتاب رو اسکن کنی....خیلی محتاجیم

Mehrdadgh4
Sunday 3 April 2011, 05:38 AM
ای کاش این کتاب رو اسکن کنی....خیلی محتاجیم

سلام.نیما جان من الان هر دو ردیف رو دارم.منظورم ردیف استاد ملک و استاد تجویدی هستش.باور کن نمیشه همشو آپلود کرد ! اگه خواستی برات پست میکنم

سجاد فتوح آبادي
Monday 4 July 2011, 07:42 AM
سلام.نیما جان من الان هر دو ردیف رو دارم.منظورم ردیف استاد ملک و استاد تجویدی هستش.باور کن نمیشه همشو آپلود کرد ! اگه خواستی برات پست میکنم
مهرداد جان تورو خدا اگه اشكال نداره براي من هم ايميلش كن....ايشاالله جبران كنيم
sajadviolinist@yahoo.com (sajadviolinist@yahoo.com)

:21ox66r::21ox66r:

Mehrdadgh4
Monday 4 July 2011, 12:03 PM
مهرداد جان تورو خدا اگه اشكال نداره براي من هم ايميلش كن....ايشاالله جبران كنيم
sajadviolinist@yahoo.com (sajadviolinist@yahoo.com)

:21ox66r::21ox66r:

!!! ایمیل کردنی نیست سجاد جان باید برات پست کنم اگه میخوای

Mehrdadgh4
Monday 4 July 2011, 12:05 PM
راستی کتاب ردیف استاد حبیب الله بدیعی رو هم به تازگی گرفتم که وحشتناک زیباست !

ali2920
Tuesday 5 July 2011, 06:49 PM
مهرداد جان خیلی باحالی.پس چرا دست دست میکنی؟؟
جفتشون رو بذار برامون.
دستت درد نکنه.

Mehrdadgh4
Tuesday 5 July 2011, 06:55 PM
مهرداد جان خیلی باحالی.پس چرا دست دست میکنی؟؟
جفتشون رو بذار برامون.
دستت درد نکنه.

علی آقا ! این کتابا هنوز چاپ میشه حق نشر داره ! اگه توی شهرتون پیدا نکردین براتون پست می کنم

ali2920
Wednesday 6 July 2011, 09:28 AM
بله اقا مهرداد.حق با شماست.
چشم.من میگردم اگه بود که هیچ اما اگه نبود مزاحمتون میشم.

tahmoores69
Friday 22 July 2011, 01:28 PM
دوست من اگر میشه با موبایلت یک چند تا عکس بگیر بذار اینجا ببینیم.

حتی اگر 6600 هم داری عکس بگیر بذار.

بذار چشم ما هم با نور اون کتاب ها روشن بشه.

salaramanatbary
Wednesday 27 July 2011, 01:22 PM
سلام دوستان محترم
خواهش میکنم برای من ردیف اول و سوم استاد تجویدی و ردیف استاد ملک رو ارسال کنید چون تو این شهر همه جا رو گشتم باور کنید همه جا رو گشتم و اطلا نبوده خواهش میکنم برام ارسال کنید

Khashayar
Wednesday 27 July 2011, 01:53 PM
درود
شما میتونید از طریق فروشگاه های اینترنتی کتاب این کتاب ها و نوار هاشون رو سفارش بدید و در شهر خودتون دریافت کنید.
ارائه ی این کتاب ها بدون اجازی مولف و ناشر به صورت اینترنتی و غیر مجاز نقض قانون کپی رایت و بی احترامی به زحمات ناشر و مولف هست.
لفطا قانون کپی رایت را رعایت کنید.
پاینده باشید

رضا100
Thursday 2 February 2012, 10:32 PM
سلم مهرداد عزیز من میخوام واسم پستش کنی اگه می شه شماره تلفنی چیزی بزار راحت تر صحبت کنیم

Mehrdadgh4
Friday 3 February 2012, 01:42 PM
سلم مهرداد عزیز من میخوام واسم پستش کنی اگه می شه شماره تلفنی چیزی بزار راحت تر صحبت کنیم

سلام.آی دی یاهوم رو ادد کنید : mehrdadgh4

*nvidia*
Friday 3 February 2012, 01:46 PM
راستی کتاب ردیف استاد حبیب الله بدیعی رو هم به تازگی گرفتم که وحشتناک زیباست !

سلام

منظورتون کتاب ساز تنهاست؟!

Mehrdadgh4
Sunday 5 February 2012, 09:14 AM
سلام

منظورتون کتاب ساز تنهاست؟!

بله

hedaheda
Wednesday 29 February 2012, 08:36 PM
سلام به همه من ردیفهای استاد تجویدی.ملک.بدیعی.خرم.لشکری. با....رادارم...تجویدی1.2.3ودشت استادheda.tavakoli@yahoo.com

ali2920
Wednesday 29 February 2012, 10:47 PM
سلام به همه من ردیفهای استاد تجویدی.ملک.بدیعی.خرم.لشکری. با....رادارم...تجویدی1.2.3ودشت استادheda.tavakoli@yahoo.com

سلام دوست عزیز.حقیقتش الان جایی که زندگی میکنم دسترسی به این کتابایی که فرمودین رو ندارم.میخواستم بدونم ممکنه اونا رو برای بنده بفستین.ممنون میشم.اینم ادرس ایمیلمه:
zibatop@gmail.com

Arrconic
Saturday 28 July 2012, 11:33 PM
من کتاب علی تجویدی (موسیقی ایرانی 1) را با هزار بدبختی پیدا کردم و اسکن کردم. در صورتیکه کسی پیدا بشه و CD هایش را اینجا آپلود کنه, فایل PDF را برای دانلود قرار می دم. یکم هم شما جنب و جوش داشته باشید. CD های کتاب 1 و 2 علی تجویدی موجود است. لطفا پیدا کنید و آپلود کنید تا منم کتاب را براتون آپلود کنم.

johnypersian
Tuesday 20 November 2012, 10:05 PM
دوستان من اصفهان و تهران هرچی گشتم کتاب 1 موسیقی ایرانی تجویدی و جلد 1 ساز تنها بدیعی نایاب شده کسی میتونه کمکم کنه؟ اگه کسی داره واسه فروش، یا آدرسی داره که بشه پیدا کرد ممنونش میشم بگه

faramarzlotfy
Tuesday 27 November 2012, 03:06 PM
کتابهای تجویدی مخصوصا اون کتاب اولشو میگم در دهه هفتاد شمسی تو بازار پیدا میشدند...الان نمیشه پیداش کرد...آقا لطف کنین آپلودش کنید.:27:

violinviolinviolin
Friday 24 April 2015, 08:08 PM
سلام دوستان عزیز. من ردیف کامل استاد ملک رو که آقای امیر حسین گفتن رو می خوام. چطور می تونم تهیه ش کنم. خیلی وقته دنبالشم. ممنون میشم راهنماییم کنین.