PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین پیانیستای این سایت چه کسانی هستند؟

sorena1368
Tuesday 13 October 2009, 07:37 PM
عرض سلام دارم خدمت شما عزیزان
من تازه واردم
یه سوال داشتم: میخواستم ببینم بهترین پیانیستای این سایت چه کسایی هستن
اگر ممکنه معرفی کنید به من ممنونم

با تشکر

rumour
Tuesday 13 October 2009, 07:44 PM
با اجازه ی دوستان اگه یکی 2 تا بالا پایین شد قصد خاص نیست و فقط از روی شناخت خودمه پس سوئ تفاهم نشه و بهم بگین اگه اشتباهی شد:
لئون -پدی -آرچ- soroosh_269-reza_marx-amir relax-keeps getting better-mohammadreza69

ولی این سایت نزدیک 100 نفر پیانیست داره خیلی کاره سختیه.
در ضمن من فقط کسایی که می شناختم اینجا نوشتم
کسی از قلم افتاد ببخشید

Peddy
Tuesday 13 October 2009, 08:10 PM
درود و خسته نباشید

بله بنده هم با سپهر موافقم اینجا پیانیست های زیادی داره خیلی ها رو ما نمیشناسیم چون تو انجمن فعالیتی ندارن امکانش هست که حتی مثلا آقای لاچینی یا امثال آقای لاچینی که استادان پیانو این کشور هستن هم در این انجمن عضو باشن اما فعالیت نکنن ولی در کل به نظر من بهترین پیانیست ها در اول جدول جناب leon و mohammadreza69 هستن چون تجربشون از همه بیشتر تا اونجا که من پیانیست های فعال اینجا رو میشناسم

با تشکر

sorena1368
Tuesday 13 October 2009, 09:27 PM
بله ممنونم
میخواستم ببینم کدوم از این دوستان آموزش میدن؟

rumour
Tuesday 13 October 2009, 09:33 PM
فکر کینم هیچ کس!

sorena1368
Tuesday 13 October 2009, 10:12 PM
یعنی هیچکدوم اینها مدرس نیستند؟

Arash-hadian
Tuesday 13 October 2009, 10:42 PM
لازمه چنین انتخابی اینه که به کارهای همه گوش بدیم و بعد نظر بدیم ولی در هر حال من فکر میکنم پدی یکی از پیانیستهای خوب نت آهنگ باشه.

Solo
Wednesday 14 October 2009, 09:10 AM
من یه زمانی آموزش میدادم ولی خودم رو بهترین نمی دونم .

4 ساله بجز پیانو سراغ ساز های دیگه هم رفتم !

به نظر من پیانیست ها چون توی تنهایی بیشتر نوازندگی میکنن خیلی جاها رقابت کم میشه .

از مسئول بخش پیانو در خواست ترتیب دادن یک مسابقه نوازندگی پیانو بصورت آفلاین رو میکنم .
فکر میکنم leon پیروز میدان بشه !

Mr_Mohammadreza
Wednesday 14 October 2009, 11:14 AM
مسلما لئون.... من فقط یه کار از کارای لئون رو شنیدم اونم exodus بود...
در مورد آموزش هم فکر کنم اساتید زیادی اینجا باشن که من ذره ای از اوناهم نیستم... من تا به حال 2 تا شاگرد داشتم

Amirrelax
Wednesday 14 October 2009, 12:18 PM
به نظر منم بهترین پیانیست نت آهنگ جناب لئون هستند

reza_marx
Wednesday 14 October 2009, 06:42 PM
منم میگم لئون و محمد رضا و جناب peddy

arsalan212
Wednesday 2 June 2010, 09:33 PM
سلام.ارسلان212 هستم.معلم پیانو.توشیرازم.سئوال داشتید درخدمتیم.23سال پیانومیزنم.9سال تدریس میکنم.سنم 38سال.ممنون.

arsalan212
Wednesday 2 June 2010, 09:40 PM
پیانیست بودن بامعلم بودن دوتاست.البته خیلب خوبه که معلم پیانیست عالی هم باشه.اما هستندکسانیکه یه زمانی تخصصی سازمیزدن اما الان بیشترتدریس میکنن.اما دررده های بالا اگه کسی مدرس باشه حتما باید خودش راه رورفته باشه.والا میشه مثل خیلی ازپیشکسوت های مو سفیدکه وقتی بهشون میگی ساز بزن با سیاست وبه بهانه فروتنی میگن....هی..ماسازامونوزدیم..و این معضلی شده توایران بخصوص توی شهرستانها.

GameMaster
Wednesday 2 June 2010, 09:51 PM
امكان هست كه بهتون يه اهنگي بگم برام ضبط كنين و بفرستين؟
به قسمت پبانو از يه اهنگ

arsalan212
Friday 4 June 2010, 08:54 PM
بله بفرمایید.درخدمتم.

mersedes
Saturday 5 June 2010, 10:09 AM
منم پيانو ميزنم ولي جسارت به شما نباشه عالي نميزنم ولي به هر حال منو يادتون رفت