PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطفآ راهنماییم کنید

gfx-8
Wednesday 14 October 2009, 11:09 PM
سلام ودرود به همه بچه های گل گیتاریست

من یه مشگلی دارم که نمیدونم باهاش چیکار کنم و دارم دیونه میشم

مشگل من اینه:من 8 سال گیتار میزنم خیلی بدجور عشق ملودی زدن گیتارم/ ازهمون اول هم که گیتار گرفتم به عشق ملودی زدنش بود که این سازو انتخاب کردم
متاسفانه توی شهری هستم که هیچ استاد گیتاری وجود نداره وهیچ کار نمیتونم کنم خلاصه دیونه شدم

راهنمایی که از شما اساتید دارم میخواستم ببینم شما کتابی رو میشناسید که به وسیله اون ملودی سرعتی رو یاد بگیرم و بزنم ؟؟؟؟؟؟؟؟

لطفآ کتابی رو معرفی کنید که خودتون تجربه کرده باشید

اگه راهنماییم کنید دعاتون میکنم

منتظرتونم

HamedSedighi
Wednesday 14 October 2009, 11:59 PM
تا جایی که من میدونم : گام نوازی تاثیر مثبت داره.

گام های مختلف رو با سرعت های متفاوت بنواز.

rumour
Thursday 15 October 2009, 12:54 PM
خوب من هم گیتارو کاملا خودم کار می کنم.پیش هیج کس هم نمیرم.نه اینکه کسی اینجا نباشه.چون وقتشو ندارم.
حالا من می گم که چی کار کردم شما هم ببین چه راهی به دردت می خوره.
من که گیتارو گرفتم نمی دونستم که نت های سیم بازش چیه پس صفره صفر بود.
من اولین کاری که کردم رفتم سراغ سایتguitar.about.com
تا درس 5 یا 6 کار کردم بعدش دیگه بی خیال شدم رفتم سراغ یه کتابی به اسم روش آموزش گام به گام گیتار کلاسیک اٍر جیسون ولدرون کتابی بدی نیست کلا.در همین حال با این روش آموزش گیتار خوان مارتین هم کار می کردم.زرد رنگه جلدش. اینارو هر کدوم 1 ماهی زدم.بعد چون به خاطر پیانو نمی شد ناخونامو بلند کنم و همیشه با پیک میزدم دیدم که اینارو نمیشه زد.یه مدت هیچ کتابی نزدم تا تابستون که کتاب آموزش گیتار اسپنیش نیک مانولوف دیدم.کتب خیلی خوبیه.الان هم یه مدتی هست که دارم اینو میزنم ولی خودم در کنار این ها قطعه های دیگرو تا حایی که بتونم بزنم کار می کنم.2 تا قطعه که کامل بلدم یکیش Fragile از استینگ که اگه خواستی می تونی فقط روی سیم 2 بزنی چون غیر از اون باید با آنگشت بزنی و سولو شو با شصتت که من شخصا این روش خیلی کار نکردم برای همین فقط روی سیم 2 که ملودی اصلی هست می زنم.
یکی دیگش هم Saint Agnes and the burning train هست که بی کلامه و با پیک هم کامل میشه زدش.
سوالی بود در خدمتم:guitarplay5:

parham2538
Thursday 15 October 2009, 10:27 PM
سلام

میتونی کتاب های خوان مارتین و بگیری .
توی فلامنکو خوب راه می انداذه دست ها رو .

moomak
Friday 16 October 2009, 05:31 PM
سعی کن آهنگ هایی که میشنوی یا دوست داری با سازت در بیاری
کم کم راه میافتی!

rezabatista
Wednesday 1 September 2010, 04:10 PM
از برنامه گیتار پرو هم میتونی استفاده کنی
اهنگهای مثل nothing els mathere
ozzy
یا سبکهای speed metal

Atrovan
Wednesday 1 September 2010, 04:22 PM
درود...من کتب اهورا کرباسی رو کار کردم..کتاب های "از نواختن گیتار لذت ببرید"که 3 جلد داره...از اهنگ راحت داره تا خیلی مشکل و در همه ی قسمت ها هم خیلی خوب توضیح داده...اگر خواستی بیشتر بدونی پیام بده تا منبع های دیگه ای هم بت معرفی کنم.