PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کارehsanmir

ehsanmir
Friday 16 October 2009, 09:01 AM
سلام
مدتی بچه های کیبرد خیلی ضعیف عمل میکنند.کمرنگند.بی حالند و ............
از اینرو 4-5 تا موزیک اماده کردم.لطفا گوش کنید و نظرتون رو بگید.در مورد ریتم.نوع نواختن.نوع ساز و همه چیز.
انتقاد .پیشنهاد.همه چیز.خونه دار و بچه دار.زنبیل و بردار و بیا:ilovemusic:

god father...............
You can see links before reply

arashkorg
Friday 16 October 2009, 03:09 PM
نظرم رو میگم ( با کسب اجازه از اساتید و آقای ehsanmir )
ملودی کاملا درست و دقیق بود
ریتم بسیار مناسبی داشت ( البته اگر بیس قوی تری میداشت بهتر بود )
آکورد ها دقیق و درست اجرا شد
نوع ساز تقریبا خوب بود ولی یه کم صداش زیاد بود
در کل بسیار زیبا و دلنشین اجرا شده بود

ehsanmir
Friday 16 October 2009, 05:46 PM
با تشکر از شما
هدف من از گذاشتن نمونه کار اینه که من چون تا حالا کسی در مورد نواختن من نظر نداده و من دقیقا نمیدونم کارم در چه سطحیه.برای همین از بچه ها میخوام تا نظرشون رو بگن.اگه خوبه بیان کنند و اگه بد هم هست باز هم بگن.بدون تعارف.چون نظرهای شما برای من مفید هست.من انتقاد پذیرم.راحت باشید..........................
چندتا دیگه هم هست که بعدا" میزارم برای دانلود.

arashkorg
Saturday 17 October 2009, 12:12 PM
این روحیه ی مناسب و انتقاد پذیر باعث پیشرفت شما خواهد شد .
منتظر کارهای زیبای شما هستم . چون باعث میشه منم چیز های زیادی یاد بگیرم .
با تشکر

ehsanmir
Saturday 17 October 2009, 06:21 PM
اینم یه اهنگ دیگه.نمیدونم مال کیه.ولی این اهنگ رو دوست دارم.شما هم نظر بدین ببینم چطور زدم.

arashkorg
Saturday 17 October 2009, 08:58 PM
بسیار عالی . استفاده از variation های مختلف و صداهای مختلف واسه ملودی به زیبایی کارت اضافه میکنه .
معلومه به صدای گیتار علاقه ی خاصی داری :-)

ehsanmir
Saturday 17 October 2009, 09:01 PM
به صداش بیشتر از خودش علاقه دارمD:

HamedSedighi
Saturday 17 October 2009, 11:29 PM
من دوکار اول را که گذاشتي گوش کردم.

در عين سادگي حس و روح را منتقل ميکنند.

من اشکال خاصي رو توي اجراهات نشنيدم

توي کار دوم لايه ها کم کم اضافه ميشوند و اين مخاطب رو به دنبال خودش مي کشونه.قشنگ است.

کيبرد که pa500 بوده. براي ضبط از چه امکاناتي بهره جستي؟

ehsanmir
Sunday 18 October 2009, 09:25 AM
من دوکار اول را که گذاشتي گوش کردم.

در عين سادگي حس و روح را منتقل ميکنند.

من اشکال خاصي رو توي اجراهات نشنيدم

توي کار دوم لايه ها کم کم اضافه ميشوند و اين مخاطب رو به دنبال خودش مي کشونه.قشنگ است.

کيبرد که pa500 بوده. براي ضبط از چه امکاناتي بهره جستي؟
از بابت دلگرمی ممنون:Laie_28:
کیبردم هم pa 500 معمولی.ازامکانات انسانهای اولیه غار نشین برای ضبط استفاده کردم.:ilovemusic:
یه کابل مونو از خروجی کیبرد به mic کامپیوتر.همین.با برنامه cool edit ضبطش کردم.:dj10:

arashkorg
Sunday 18 October 2009, 10:06 AM
pa500 واقعا صداهای زنده و خوبی داره . آدم رو وسوسه میکنه واسه خریدش :-) ( حتما میخرم )
منتظره کاراتون هستیم .
ممنون

ehsanmir
Sunday 18 October 2009, 09:57 PM
دریاچه قو.
کلاسیک.
البته با ریتم.ببینید جالب شده یا نه؟

ehsanmir
Tuesday 20 October 2009, 12:06 PM
دریاچه قو.
کلاسیک.
البته با ریتم.ببینید جالب شده یا نه؟

سلام
این اجرا مشکل داره که هیچ کس نظر نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مشکل کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

arashkorg
Tuesday 20 October 2009, 03:16 PM
بسیار زیبا بود . فقط کاش از صدای ساز های دیگه هم استفاده می کردید ( خیلی گیتار دوست دارینا )
صدای آکورد هم یه کم بیشتر باشه عالیه ( نظر شخصی )
ریتمش خیلی مناسب بود ( نظر شخصیه )

ehsanmir
Tuesday 20 October 2009, 07:27 PM
بسیار زیبا بود . فقط کاش از صدای ساز های دیگه هم استفاده می کردید ( خیلی گیتار دوست دارینا )
صدای آکورد هم یه کم بیشتر باشه عالیه ( نظر شخصی )
ریتمش خیلی مناسب بود ( نظر شخصیه )

سلام
باز دم شما گرم که یه نظر میدین.
کاملا حق با شماست.زیاد از گیتار استفاده میکنم.:guitarplay2:صداهای گیتار PA 500 خیلی شفافه.برای همین زیاد استفاده میکنم.

forever
Tuesday 20 October 2009, 07:34 PM
سلام
عالی بود...لذت بردم
ممنون، موفق باشید

ehsanmir
Tuesday 20 October 2009, 08:00 PM
اهنگ ردای سبز
این اهنگ رو تو کارتون دختری به نام نل میزد.
لطفا نظرتون رو بگید.عیب.ایراد.ریتم.صدا........ .....................همه رو در نظر بگیرید.

Peddy
Tuesday 20 October 2009, 08:43 PM
درود و خسته نباشید

به به جناب احسان بالاخره گوش ما با نوازندگی شما آشنا شد
احسان جان ببخشید که یه کم دیر نظر دادم من قطعه های پدرخوانده و گیتار رو دانلود کردم و گوش دادم خیلی عالی زدی خیلی مسلط میزدی یعنی به موقع آکورد رو عوض میکردی و نت هارو هم با صلابت خاصی میزدی یعنی شک نداشتی تو نواختن و این خیلی عالی هست
دو کار بعدیت رو هنوز وقت نکردم دانلود کنم (اینترنتم ذغالیه) حتما دانلود میکنم نظرم رو میگم

ehsanmir
Tuesday 20 October 2009, 09:23 PM
درود و خسته نباشید

به به جناب احسان بالاخره گوش ما با نوازندگی شما آشنا شد
احسان جان ببخشید که یه کم دیر نظر دادم من قطعه های پدرخوانده و گیتار رو دانلود کردم و گوش دادم خیلی عالی زدی خیلی مسلط میزدی یعنی به موقع آکورد رو عوض میکردی و نت هارو هم با صلابت خاصی میزدی یعنی شک نداشتی تو نواختن و این خیلی عالی هست
دو کار بعدیت رو هنوز وقت نکردم دانلود کنم (اینترنتم ذغالیه) حتما دانلود میکنم نظرم رو میگم
ممنون بابت نظرت.من عالی نزدم.شما عالی میشنوید.
منتظر پیشنهادات و نظراتتون هستم.
بازم ممنون.:ilovemusic:

arashkorg
Wednesday 21 October 2009, 06:11 PM
بسیار زیبا و عالی
ممنون . . . .
صدای دومی و سومی که استفاده کردین خیلی قشنگ بودن ( و یه ذره از اولی بهتر )
البته من اصل آهنگ رو نشنیدم . نظر شخصی دادم .

ممنون . موفق باشید

ehsanmir
Wednesday 21 October 2009, 09:13 PM
اینم یکی دیگه.البته این همنوازی هست.یعنی اهنگ در اصل midi هست و من هم گیتارش رو نواختم.البته جاهایی سوتی دادم.اونهم به خاطر این بود که اهنگ رو 3 یا 4 بار بیشتر نزده بودم.برای همین بعضی جاها رو خراب کردم.
اهنگ hello از hionel richie.

rumour
Thursday 22 October 2009, 04:46 PM
lionel richie بود دیگه؟

ehsanmir
Thursday 22 October 2009, 06:22 PM
lionel richie بود دیگه؟
بله.خودشه..........

ehsanmir
Friday 23 October 2009, 06:00 PM
اینهم یه سولو نوازی پیانو.یکی از کارهای ونجلیس.ارابه های اتش chariots of fire

HamedSedighi
Friday 23 October 2009, 06:23 PM
احسان نوازنده خوبی هستی.سالم می نوازی صحیح می نوازی.

چند نکته در مورد نوازندگیت هست که هر مخاطبی آنها را متوجه نمی شود البته منظورم از این

جمله این نیست که من فقط می فهمم . نه منظورم اینه که به گوش نمیاد .

خب چی هستند:

شاید آهنگ هایی رو که تو اجرا کردی (من تا دریاچه قو گوش کردم) عاری از زینت و آراستگی باشند

و به نظر من این نوع اجرای تو چیزی از انتفال حس کم نکرده .

اما بد نیست که ریز گیری هایی رو در ملودی نواختن داشته باشی به عبارتی از ساده نواختن کم کم

باتمرین و به مرور فاصله بگیری .

ehsanmir
Friday 23 October 2009, 06:36 PM
سلام
نظرت کاملا درسته.من خودم هم میدونم.ولی مشکل جای دیگه ست.مشکل اینه که من بیشتر از 3 ساله که از کیبردم دورم.قبول کنید تو این مدت دست کند و ضعیف میشه.و فقط و فقط با تمرین اصلاح میشه که در حال حاضر امکانش نیست.

[quote=arch;85787]

شاید آهنگ هایی رو که تو اجرا کردی (من تا دریاچه قو گوش کردم) عاری از زینت و آراستگی باشند

quote]

اما در مورد این قسمت از فرمایشت, من منظورتون رو دقیقا متوجه نشدم.میشه بیشتر توضیح بدین.
بازم ممنون

HamedSedighi
Friday 23 October 2009, 06:56 PM
سلام
نظرت کاملا درسته.من خودم هم میدونم.ولی مشکل جای دیگه ست.مشکل اینه که من بیشتر از 3 ساله که از کیبردم دورم.قبول کنید تو این مدت دست کند و ضعیف میشه.و فقط و فقط با تمرین اصلاح میشه که در حال حاضر امکانش نیست.

[quote=arch;85787]

quote]

اما در مورد این قسمت از فرمایشت, من منظورتون رو دقیقا متوجه نشدم.میشه بیشتر توضیح بدین.
بازم ممنون

دقیقا علتش همینه که گفتی،به نظر من حیفه که از کیبردهات دور باشی یه جوری سعی کن که همراهت باشند.

اصطلاحی هست به نام "ریز گرفتن".فکر کنم به صورت تئوریک بهش بگن تریم Trim

یعنی اینکه آهنگ ساز یک اثر سه نت سیاه در قسمتی از تنظیمش وجود داره.اما یک نوازنده بسته به تکنیک هایی که مسلط هست

آن سه نت را آراسته تر ، زینت داده شده تر می نوازه

مثلا :لا سی دو را به این صورت لا سی دو که نت دو را با نت بعدی یعنی ر -ریزتر بنوازد:

لا- سی- دو ر دو ر دو ر دو ر دو ...

متوجه شدی؟

ولی این و جدی میگم با توجه به نوازندگی که از تو شنیدم حتی کارهایی که اجرا کردی دوست دارم

همنوازی رو باهات تجربه کنم چه شود به به.

سپاس

rainysky50
Thursday 19 November 2009, 10:40 PM
مرسی از پاسخت!احسان جان این اهنگهایی رو که زحمت کشیدی نواختی گوش دادم!در مورد chaitrots of fire یه سوالی دارم!چرا بعضی از جاها احساس کردم روی نت شک داری!یعنی صدای نت کمتر میومد؟یا بعضی قسمتای اهنگ مثل اینکه نت کم داشت؟دلیلش چی بود؟به نظر خودم فکر میکنم کمبود کلاویه ی کیبورد باشه!!!درسته؟فکر کنم متوجه منظورم شده باشی!و اینکه این اهنگ رو طبق نت نواختی یا گوشی؟و دلیل اینکه بعضی نتها در اهنگت نبودند(!!)اینه که از روی نت نواختی؟کلا دوست دارم یه توضیحی بدی که قدم به قدم چطور شروع به نواختن این اهنگ کردی و چقدر طول کشید تا اینطور تونستی بنوازی تا به مرحله ی ضبطش رسیدی!بسیار عالی نواختی این قطعه رو!فقط سوالم در مورد نتهای گمشده ای بود که صداشون رو من اماتور نشنیدم و قطعا دلیلی داشته!پساپیش مرسی از پاسخت!

rainysky50
Thursday 19 November 2009, 10:45 PM
یکی از مثالهای نت گمشده در اهنگت ثانیه ی 51 تا 53 هست!احساس میکنیم یه چیزی کمه!انگار نت سکوتش خیلی طولانیه!!یه بار دیگه خودت گوش بده!متوجه منظورم میشی!البته من کی باشم که اینجوری نظر بدم!فقط سوال شده برام!که چرا اون قسمتها پر نیستن و اهنگ مقداری ناقص به نظر میرسه!;)

ehsanmir
Friday 20 November 2009, 04:50 PM
یکی از مثالهای نت گمشده در اهنگت ثانیه ی 51 تا 53 هست!احساس میکنیم یه چیزی کمه!انگار نت سکوتش خیلی طولانیه!!یه بار دیگه خودت گوش بده!متوجه منظورم میشی!البته من کی باشم که اینجوری نظر بدم!فقط سوال شده برام!که چرا اون قسمتها پر نیستن و اهنگ مقداری ناقص به نظر میرسه!;)
سلام
ممنون که زحمت کشیدی و گوش کردی و نظر دادی.
در مورد chariots of fire باید بگم درست حدس زدی.البته نت جا ننداختم.نت رو زدم.فقط چون فشار انگشت رو کلاویه مناسب نبوده صدا بصورت کم و زیاد ضبط شده.برای همینه که اینطور نشون میده که تو نواختن شک داشتم یا جا انداختم.
البته این نتیجه 3 سال دوری از کیبرده.
من قبلا با casio wk1800 مینواختم که 76 نته هست.برای اجرای اهنگهای پیانویی مثل این اهنگ خیلی راحت بودم .تو pa500 مشکل کمبود کلاویه دارم.اینم یکی از اشکالات .
ولی در مورد یاد گرفتن این اهنگ:
من خوب این اهنگ رو قبلا شنیده بودم و حفظ بودم.این اهنگ ماله ونجلیسه.من midi این اهنگ رو دارم.در موقع پخش موزیک تو کاسیوم نت هر ترک رو روی کیبرد روی lcd دیدم و یاد گرفتم.که نواختن این اهنگ بیشتر از چند ساعت طول نکشید.قبلا بدون مشکل میزدم.اما الان وضعیت دستام خیلی بد شده.
بازم سوالی بود در خدمتم.
راستی اگه تونستی بقیه شون هم دانلود کن و گوش کن.دوست دارم نظرت رو بدونم.
ممنون.........:ilovemusic:

rainysky50
Friday 20 November 2009, 07:32 PM
مرسی احسان جان از پاسخت!حالا پس با اجازه یه چند سوال دیگه هم بپرسم!اول اینکه برای نواختن این اهنگ از کدوم قسمت کیبورد استفاده کردی؟منظورم اینه که از قسمت sound یا song play?دوم اینکه اگه از قسمت سانگ پلی بوده پس همراهش ریتم هم استفاده کردی؟سوال بعدی اینکه از کدوم پیانوی ارگ استفاده میکنی؟ایا از اون قابلیت delay که صدا رو میکشه هم استفاده میکنی؟منظورم اون hold هست که در قسمت sound برا انتخابش تیک میزنیم!در اخر اینکه ممنون میشم اگه نتهای این اهنگ رو داری در اختیارم قرار بدی!;) اها یه سوال دیگه!همونطور که گفتم من شیوه ی نمایش لایریکس رو در ال سی دی پیدا کردم!ولی موفق به پیدا کردن نت نشدم!ایا قسمتی که خطوط حامل به همراه نتها رو نشون میده رو پیدا کردی؟یه سوال دیگه که قول میدم اخریش در این پست باشه اینه که ریتم به روز و جدید از کجا دانلود میکنی برای pa500.منظورم ریتم اهنگهای جدید خوانندگان غربیه که امیدوارم برای 500 وجود داشته باشه و همچنین ایا خودت ریتم براش ساختی؟!پیشاپیش مرسی از پاسخت!:)

rainysky50
Friday 20 November 2009, 07:54 PM
اهنگ hello خیلی قشنگ بود!عالی نواختی!ولی اصلا از میدی فایل همراهش خوشم نیومد خیلی مصنوعی بود!میخوام بدونم تو همه ی ارگها میدی فایل به این مصنوعی اجرا میشه؟و اینکه کیفیت و مقدار طبیعی بودن ریتم از میدی فایل بیشتره؟

ehsanmir
Friday 20 November 2009, 09:07 PM
سلام
راستش هیچی یادم نیست.در مورد اینکه sound بوده یا قسمتهای دیگه.و اینکه از کدوم صدای پیانو استفاده کردم.
ولی هیچ ریتم استفاده نشده.البته در سولو نوازی ارابه های اتش فقط.
بعد اینکه فکر نکنم نت رو رو خط حامل نشون بده.چون من تو دفترچه ش هیچی ندیدم.
نت این اهنگ رو هم بعدا برات میزارم.
من یه سری ریتم که مربوط به کارهای غربی میشه از سایت You can see links before reply (You can see links before reply) میگیرم.البته یه سریش مربوط به pa80 و ........... هست.اما اجرا میشه.
من خودم هم ریتمی نساختم.یعنی وقتش رو هم نداشتم

rainysky50
Friday 20 November 2009, 09:28 PM
مرسی از پاسخهاتون!اقا احسان در اهنگ guitar در دقیقه ی 2:56 صدای ساز از گیتار به سازی دیگه تغییر میکنه!ولی سرعت تغییر ساز بسیار زیاده!میخواستم ببینم شما در اون قسمت از اهنگ خودتون سریع ساز رو تغییر دادید(واقعا سریع انجام گرفت) و یا از قبل تونستید که تعدادی از کلاویه ها رو برای یه ساز دیگه تعریف کنید؟اگر مورد دوم صحیحه لطفا بگید چطور این کار رو کردید!یعنی تعدادی کلاویه برای chord و تعدادی برای سولوی گیتار و تعدادی برای اون سازی که در دقیقه 2.56 نواختید قرار دادید؟
راستی این سوال رو هم خواهشا جواب بدید:
اهنگ hello خیلی قشنگ بود!عالی نواختی!ولی اصلا از میدی فایل همراهش خوشم نیومد خیلی مصنوعی بود!میخوام بدونم تو همه ی ارگها میدی فایل به این مصنوعی اجرا میشه؟و اینکه کیفیت و مقدار طبیعی بودن ریتم از میدی فایل بیشتره؟

ehsanmir
Saturday 21 November 2009, 06:56 PM
سلام
ببینید ما اون چیزی که در البوم ها میشنویم با اون چیزی که تو یه کیبرد اجرا میشه خیلی فرق داره.روی اون اهنگها کار میشه.یه سری تنظیمات و از این جور چیزها.ولی تو کیبرد این طور نیست و فقط نت رو اجرا میکنه.پس شما نمیتونی یه اهنگ رو 100% مثل خودش داشته باشی.این تو همه کیبردها صادقه.
در مورد نت اهنگ ارابه های اتش نتونستم نتش رو برات پیدا کنم.البته نتش رو پیدا کردم.اما خیلی مشکله.اگه خواستی بگو تا midi این اهنگ رو برات بفرستم.گوشی یاد بگیر.یا تو cakewalk بازش کن.
:ilovemusic:

ehsanmir
Saturday 21 November 2009, 07:04 PM
مرسی از پاسخهاتون!اقا احسان در اهنگ guitar در دقیقه ی 2:56 صدای ساز از گیتار به سازی دیگه تغییر میکنه!ولی سرعت تغییر ساز بسیار زیاده!میخواستم ببینم شما در اون قسمت از اهنگ خودتون سریع ساز رو تغییر دادید(واقعا سریع انجام گرفت) و یا از قبل تونستید که تعدادی از کلاویه ها رو برای یه ساز دیگه تعریف کنید؟اگر مورد دوم صحیحه لطفا بگید چطور این کار رو کردید!یعنی تعدادی کلاویه برای chord و تعدادی برای سولوی گیتار و تعدادی برای اون سازی که در دقیقه 2.56 نواختید قرار دادید؟

برای تعویض صدا از دکمه های زیر lcd استفاده کردم. single touch setting
باید این قسمت توسط نوازنده سریع انجام بشه.اتوماتیک نیست.فقط دستی...

ehsanmir
Sunday 31 January 2010, 11:05 PM
سلام اینهم یه نمونه اهنگ .با fl کار کردم.البته به پای کارای بچه ها نمیرسه.اما بد نیست شما هم گوش کنید و اگر نظری برای بهبود کارم دارید ممنون میشم بیان کنید. با تشکر.......... You can see links before reply

M8H
Sunday 31 January 2010, 11:52 PM
سلام احسان جان.
کارت خییییییلی زیبا بود.بهت تبریک میگم.
امیدوارم هر روز موفق تر از دیروزت باشی.

GhazalMusic
Monday 1 February 2010, 07:55 AM
احسان عزیز دست شما درد نکنه ..بسیار تمیز و با احساس مینوازی , در مورد سلیقه ی زیبا تون در انتخاب ریتم و ساز جای بحث نیست .تنظیم در اف ال هم حرف نداره ..تنها انتقادی که دارم اینه که چرا زودتر از اینها مارو در شنیدن هنرتون شریک نکردین؟ براتون بهترینها رو آرزومندم.

ehsanmir
Monday 1 February 2010, 10:44 PM
احسان عزیز دست شما درد نکنه ..بسیار تمیز و با احساس مینوازی , در مورد سلیقه ی زیبا تون در انتخاب ریتم و ساز جای بحث نیست .تنظیم در اف ال هم حرف نداره ..تنها انتقادی که دارم اینه که چرا زودتر از اینها مارو در شنیدن هنرتون شریک نکردین؟ براتون بهترینها رو آرزومندم.

سلام از اینکه به خودتون زحمت دادید و گوش کردید ممنون. شما افتخار نمیدید کارای ما رو گوش کنید..........ما که به پای شما نمیرسیم. بازم ممنون.........موفق باشید.....

GhazalMusic
Tuesday 2 February 2010, 02:10 AM
اختیار دارید این فروتنیه شما ست که اینگونه می فرمائید
:ak

forever
Tuesday 2 February 2010, 10:48 AM
جالب بود.
موفق باشید

HamedSedighi
Tuesday 2 February 2010, 05:41 PM
اکسلنت ، چرا صدای kick اینجوریه؟ (البته اینم می تونه یه جورایی خلاقیت باشه) به گوش

میاد که از دو kick استفاده کردی. به جای kick دوم توی ریتم بد نمی شد اگر از hit hat ها

با توجه به ریتم استفاده می کردی . در کل خیلی فاز داد .

Sohrab Iwis
Tuesday 2 February 2010, 06:10 PM
به نظر من كارات ايراد خاصي نداره و خيلي خوب انجام شدن !

موفق باشي

ehsanmir
Tuesday 2 February 2010, 06:50 PM
اکسلنت ، چرا صدای kick اینجوریه؟ (البته اینم می تونه یه جورایی خلاقیت باشه) به گوش

میاد که از دو kick استفاده کردی. به جای kick دوم توی ریتم بد نمی شد اگر از hit hat ها

با توجه به ریتم استفاده می کردی . در کل خیلی فاز داد .

سلام دقیقا باهات موافقم.اما زیاد روش وقت نذاشتم.در ثانی خواستم یه مقداری متفاوت باشه.

HamedSedighi
Tuesday 2 February 2010, 06:53 PM
سلامدقیقا باهات موافقم.اما زیاد روش وقت نذاشتم.در ثانی خواستم یه مقداری متفاوت باشه.

سلام

اینو جدی دارم میگم : خیلی حوصله داری

joojefarary
Tuesday 2 February 2010, 09:29 PM
سلاماحسان کارت خیلی قشنگ . من یک تازه کارم . کیبورد خیلی دوست دارم چون توش تنوع زیاد . فقط احسان جان میدونم این سوالم اینجا درست نیست بپرسم ولی دوست دارم بدونم . از کی شروع کردی ؟ چند وقت میزنی کیبورد ؟با چی شروع کردی ؟ خود یا نه رفتی کلاس ؟ نت خودت میتونستی خودت از اون اول در بیاری یا نه ؟ پیانو کار کردی یا نه ایرانی ؟ خلاصه جوری بگو که بتونم استفاده ببرم منم اونجوری جلو برم .

amirpartow
Saturday 13 February 2010, 01:03 AM
سلام
مدتی بچه های کیبرد خیلی ضعیف عمل میکنند.کمرنگند.بی حالند و ............
از اینرو 4-5 تا موزیک اماده کردم.لطفا گوش کنید و نظرتون رو بگید.در مورد ریتم.نوع نواختن.نوع ساز و همه چیز.
انتقاد .پیشنهاد.همه چیز.خونه دار و بچه دار.زنبیل و بردار و بیا:ilovemusic:

god father...............
ddddddddddddddddd

amirpartow
Saturday 13 February 2010, 01:08 AM
سلام ببخشید اگه ایرادات کار و میگیرم آکوردها در بعضی قسمتها ایراد داشت و در بعضی قسمتها آکوردها خیلی کلی تر گرفته شده بود و ترجیح دادم برای رفع ایراد این چیزها رو بگم در صورت لوزوم بیشتر توضیح میدم

ehsanmir
Saturday 13 February 2010, 06:33 PM
سلام ببخشید اگه ایرادات کار و میگیرم آکوردها در بعضی قسمتها ایراد داشت و در بعضی قسمتها آکوردها خیلی کلی تر گرفته شده بود و ترجیح دادم برای رفع ایراد این چیزها رو بگم در صورت لوزوم بیشتر توضیح میدم

سلام خواهش میکنم.من کار رو گذاشتم که دوستان ایراد کار رو بگن. تا ایراد معلوم نشه که پیشرفتی وجود نداره.پس خواهشا" بیشتر توضیح بدبد.خوشحال میشم چیزهای بیشتری یاد بگیرم. راستی این رو هم بگم که من این اهنگها رو از رو نت نزدم.یعنی نه نت داشتم و نه اکورد.سمعی کار کردم. بازم ممنون.............

amirpartow
Tuesday 16 February 2010, 12:08 AM
من یک مقدار سیستمم مشکل داره سر صبر میگ عزیزم

sunshine
Sunday 21 February 2010, 12:13 AM
سلام اینهم یه نمونه اهنگ .با fl کار کردم.البته به پای کارای بچه ها نمیرسه.اما بد نیست شما هم گوش کنید و اگر نظری برای بهبود کارم دارید ممنون میشم بیان کنید. با تشکر.......... You can see links before reply

احسان جان خیلی قشنگ بود من چیزی که نقطه ضعف باشه ندیدم تو کارت ... البته به نظرم از ریتم قوی تری هم میتونستی استفاده کنی من خیلی روی انتخاب ریتم آهنگ حساسم و اعتقاد دارم زیباترین ملودی های همراه با ریتم نامناسب کلی از جذابیتشون کم میشه البته این آهنگ خیلی عالیه ولی ریتمهای 4/4 قشنگتری هم میشه واسه این آهنگ انتخاب کرد در کل کارت خیلی خوبه موفق باشی

ehsanmir
Friday 30 April 2010, 06:27 PM
سلام
احتمالا احساس کردید که جو سایت یک هفته امن و امان هست.اونهم به این دلیل بود که من 1 هفته مرخصی بودم.:106:
در این یک هفته من به کیبردم دسترسی داشتم و کلی حال کردم.:36:
از اینرو یه چند تا کار هم ضبط کردم و اپلود کردم تا شما هم از رنج گوش دادن بی نصیب نمونید :24:
پس خواهشا اگر انتقادی یا پیشنهادی برای بهتر شدن کار این حقیر دارید دریغ نکنید.
راستی جاهایی که ریپ میزنم رو در نظر نگیرید.چون من هر 2 ماه فقط چند روز به کیبرد دسترسی دارم.:5:
ولی تو اکورد و چگونگی نواختن منتظر نظراتتون هستم.
برای شروع
نام اهنگ : for elise
کیبرد : korg pa500 معمولی

thank`s

saeed_national
Saturday 1 May 2010, 07:01 PM
راستي احسان جان كارت خيلي زيباست.عزيز من شما كه كارت اينقدر درست چرا كيبوردت را همراهت نمي بري به تبريز.
ميترسي يكي دو كلمه از شما ياد بگيريم.نترس هر چه زور بزنيم به پاي شما نميرسيم.

ehsanmir
Saturday 1 May 2010, 08:42 PM
راستي احسان جان كارت خيلي زيباست.عزيز من شما كه كارت اينقدر درست چرا كيبوردت را همراهت نمي بري به تبريز.
ميترسي يكي دو كلمه از شما ياد بگيريم.نترس هر چه زور بزنيم به پاي شما نميرسيم.

سلام
ممنون.ما کی باشیم در مقابل اساتیدی مثل شما عرض اندام کنیم.:106:
من تبریز یه سری مشکلات دارم که نمیتونم کیبردهام رو بیارم.ولی انشا ا.. تا چند وقت دیگه مشکلم حل میشه. من خودم هم از این قضیه زیاد راضی نیستم.ولی چه میشه کرد.تا ببینیم خدا چی میخواد.
راستی یه اهنگ دیگه به نام love is bluse ( عشق غمگین است) از کتاب اکسل بنتین. منتظر نظرات خوبتون هستم.
ممنون
نام اهنگ: love is bluse
کیبرد: pa500معمولی

zamani_m
Saturday 1 May 2010, 11:56 PM
سلام
من تبریز یه سری مشکلات دارم که نمیتونم کیبردهام رو بیارم.ولی انشا ا.. تا چند وقت دیگه مشکلم حل میشه. من خودم هم از این قضیه زیاد راضی نیستم.ولی چه میشه کرد.تا ببینیم خدا چی میخواد.
راستی یه اهنگ دیگه به نام love is bluse ( عشق غمگین است) از کتاب اکسل بنتین. منتظر نظرات خوبتون هستم.
ممنون

بسیار زیبا بود مخصوصا آخرش
به نظرمن این کار همون طور که از اسمش پیداست یک کار آرام وخلوت است من این کار را با تمپو 80تا 100 و یک ریتم ballad با صدای پیانو زدم که به نظرم زیبا آمد شما هم امتحان کنید به نظر من قشنگ میشه.

Amir Akbari
Sunday 2 May 2010, 08:31 AM
سلام
ممنون

احسان عزیزم اجرای زیبات رو شنیدم خیلی حرفه ای کارت رو در تاپیک جدید آغاز کردی تبریک میگم،
صداها رو به خوبی انتخاب کردی و به ریتم آهنگ میخورد بخصوص که پایان ریتم خیلی نزدیک به آهنگ
اصلی بود فقط یک پرسش برام پیش اومد سکوتی که در فاصله اجرا اعمال کردی روی قطعه ی
اصلی هم بود ( ثانیه ی 41 تا 46 ) یا با سلیقه ی خودت این تغییر رو دادی،
امیدوارم پیروز باشی دوست من .

ehsanmir
Sunday 2 May 2010, 06:27 PM
احسان عزیزم اجرای زیبات رو شنیدم خیلی حرفه ای کارت رو در تاپیک جدید آغاز کردی تبریک میگم،
صداها رو به خوبی انتخاب کردی و به ریتم آهنگ میخورد بخصوص که پایان ریتم خیلی نزدیک به آهنگ
اصلی بود فقط یک پرسش برام پیش اومد سکوتی که در فاصله اجرا اعمال کردی روی قطعه ی
اصلی هم بود ( ثانیه ی 41 تا 46 ) یا با سلیقه ی خودت این تغییر رو دادی،
امیدوارم پیروز باشی دوست من .

سلام امیر جان
قبل از همه چیز از شما و دیگر دوستان که لطف کردند و این کار رو گوش کردند سپاسگزارم.
اما در مورد سوالت باید بگم اون چند ثانیه سکوت رو خودم گذاشتم و در نت اصلی وجود نداره.البته بهتر میشد اگر این سکوت وجود نداشت.چون من زیاد دوست ندارم نت اصلی رو دست کاری کنم.اینهم اثرات تمرین نکردن هست.:106:
بازم ممنون

ehsanmir
Sunday 2 May 2010, 06:33 PM
بسیار زیبا بود مخصوصا آخرش
به نظرمن این کار همون طور که از اسمش پیداست یک کار آرام وخلوت است من این کار را با تمپو 80تا 100 و یک ریتم ballad با صدای پیانو زدم که به نظرم زیبا آمد شما هم امتحان کنید به نظر من قشنگ میشه.

سلام
ممنون از نظرتون.راستش این اهنگ در کتاب اگر اشتباه نکنم سوم از سری کتابهای اکسل بن تین هست.که خودش ذکر کرده این اهنگ رو با ریتم راک بنوازید. البته من ریتم pop rock رو انتخاب کردم.ولی بر روی چشم.در اولین فرصت اونهم امتحان میکنم.
بازم ممنون..............

ehsanmir
Monday 3 May 2010, 09:52 PM
سلام
باز یه اهنگ دیگه.
گل سنگم. اما این رو به ابتکار خودم از حالت ریتمیکش در اوردم . حالا دوستان ببینند چطوره. خوبه؟ بده؟ افتضاحه؟
یه نظر بدید دیگه:ad

saeed_national
Tuesday 4 May 2010, 09:00 AM
سلام دوستان.

احسان جان كارت (گلسنگم) زيباست .من اين سبك نوازندگي را خيلي دوست دارم.ميتونم خواهش كنم در مورد قلق اكورد گيري به اين نحو و طرز در پيانو توضيحات كامل و تا حدالامكان مفصلي را ارائه كني. بعبارتي اگه ما خواستيم بصورت گوشي اين نوازندگي را كار كنيم.بايد رو چه حساب و كتابي اكورد گيري را پر كنيم. پيشاپيش از توضيحاتتون متشكرم.

ehsanmir
Tuesday 4 May 2010, 07:26 PM
سلام دوستان.

احسان جان كارت (گلسنگم) زيباست .من اين سبك نوازندگي را خيلي دوست دارم.ميتونم خواهش كنم در مورد قلق اكورد گيري به اين نحو و طرز در پيانو توضيحات كامل و تا حدالامكان مفصلي را ارائه كني. بعبارتي اگه ما خواستيم بصورت گوشي اين نوازندگي را كار كنيم.بايد رو چه حساب و كتابي اكورد گيري را پر كنيم. پيشاپيش از توضيحاتتون متشكرم.

سلام سعید جان.ممنون از نظرت در مورد این اهنگ.
در مورد چگونگی نواختن همونطور که گفتم این به ابتکار خودمه و این اهنگ رو از حالت ریتمیکش خارج کردم و یه حالت دکلمه داره.شما خودتون در اکورد گیری استادید.حالا فرض کنید این اهنگ رو مینوازید.اما همون اکوردی که قرار هست رو بگیرید به صورت ارپژ مینوازید.مثلا اگر قرار هست شما اکورد دو ماژور رو بگیرید به جای گرفتن اکورد شما نتها رو به صورت ارپژ مینوازید.سریع و پشت سر هم.البته نمیدونم که همچین چیزی اصولی هست یا نه.ولی این چیزیه که به ذهن من رسیده و رو یه سری اهنگ پیاده کردم و خوب هم جواب داده.
راستی اهنگت خیلی زیباست.:am
باز سوالی بود در خدمتم............

Fereshteh_Baran
Wednesday 5 May 2010, 04:14 PM
درود بر شما آقای احسان

آهنگتون خیلی قشنگ بود مخصوصا آرپژ گیری هاتون. تغییراتی رو هم که در آهنگ داده بودید جالب بود موفق باشید

hilda
Wednesday 5 May 2010, 07:29 PM
خیلی زیبا بود به امید ترقی شما

ehsanmir
Wednesday 5 May 2010, 09:43 PM
لا کامپارزیتا
اهنگی از کتاب اکسل بن تین.جلد سوم.

ریتم : تانگو
تمپو=105
کیبرد=korg pa500
منتظر انتقاداتتون هستم.:am

HamedSedighi
Wednesday 5 May 2010, 10:52 PM
لا کامپارزیتا
اهنگی از کتاب اکسل بن تین.جلد سوم.

ریتم : تانگو
تمپو=105
کیبرد=korg pa500
منتظر انتقاداتتون هستم.:am

:48::41:

خوشم اومد .

اگر که در دفعات بعدی این آهنگ را تمرین میکنی سعی کنی برخی نت ها trill نواخته شوند

Fereshteh_Baran
Thursday 6 May 2010, 07:55 AM
آقای احسان آهنگتون خیلی قشنگ بود مرسی از این که ریتم و تمپو رو هم گذاشتید . موفق باشید

ehsanmir
Friday 7 May 2010, 01:06 PM
سلام
اهنگی گه امروز میذارم هم از کتاب اکسل بن تین هست.این اهنگ خیلی معروفه و چند سال پیش در اول یکی از کارتونها به نام پسر کوهستان پخش میشد.امید وارم مورد پسند واقع بشه.
در ضمن چند ثانیه اولش که صدا ضعیف تره , به خاطر افکتش هست.فکر نکنید موقع ضبط مشکل داشته:16:

نام اهنگ: الکوندورپاساو
ریتم : rumba
نوع اجرا: live
کیبرد: korg pa500

sunshine
Friday 7 May 2010, 01:41 PM
سلام
اهنگی گه امروز میذارم هم از کتاب اکسل بن تین هست.این اهنگ خیلی معروفه و چند سال پیش در اول یکی از کارتونها به نام پسر کوهستان پخش میشد.امید وارم مورد پسند واقع بشه.
در ضمن چند ثانیه اولش که صدا ضعیف تره , به خاطر افکتش هست.فکر نکنید موقع ضبط مشکل داشته:16:

نام اهنگ: الکوندورپاساو
ریتم : rumba
نوع اجرا: live

سلام
خیلی جالب بود. مارو بردی به زمان کودکی. این سبک آهنگ ها رو اون زمان زیاد تو کارتونها میشنیدیم. کار خیلی قشنگی بود مرسی

HamedSedighi
Friday 7 May 2010, 04:28 PM
You can see links before replyاکسلنت

احسان میزان پنجم فکر کنم که میزان های دیگر هم مشاهده می شود شستی لا را دوبار فشار می دی

در صورتی که با یک خط به هم وصل شده و ارزش نت ها با هم حساب می شوند . یک چنگ+یک سفید

همون جایی که شماره انگشت ها 4 و 3 و 1 بر روی آکورد لا مینور

ehsanmir
Friday 7 May 2010, 06:33 PM
You can see links before replyاکسلنت

احسان میزان پنجم فکر کنم که میزان های دیگر هم مشاهده می شود شستی لا را دوبار فشار می دی

در صورتی که با یک خط به هم وصل شده و ارزش نت ها با هم حساب می شوند . یک چنگ+یک سفید

همون جایی که شماره انگشت ها 4 و 3 و 1 بر روی آکورد لا مینور

ممنون از دقت بالات.درست میگی.چون من اهنگ رو از حفظ میزنم و فقط اکورد رو نگاه میکنم.و چون خیلی وقت پیش اهنگ رو یاد گرفتم احتمال بالا و پایین شدن نت به طور مختصر هست.
بازم ممنون:am

saeed_national
Sunday 9 May 2010, 09:10 PM
احسان جان كارت خيلي زيباست.انتخاب درست و زيباي سازها هم زيبايي كارت را دوچندان كرده.احسان جان اين را اعتراف ميكنم كه پدر اين سبك كارها هستي.و واقعا مهارت ويژه داري.عزيزم ديگه وقتش رسيده كه در گاوصندوق را باز كني.
موفق باشين

ehsanmir
Sunday 9 May 2010, 09:31 PM
احسان جان كارت خيلي زيباست.انتخاب درست و زيباي سازها هم زيبايي كارت را دوچندان كرده.احسان جان اين را اعتراف ميكنم كه پدر اين سبك كارها هستي.و واقعا مهارت ويژه داري.عزيزم ديگه وقتش رسيده كه در گاوصندوق را باز كني.
موفق باشين

شرمندمون میکنید..............من بچه این سبک هم نیستم.چه برسه به پدر..........:46:
ولی از اینکه حوصله کردید و گوش کردید ممنون.........

ehsanmir
Monday 10 May 2010, 07:59 PM
سلام
بازهم یه اهنگ دیگه از کتاب اکسل بن تین به نام او ماریا. اثر شوپن
منتظر نظرات خوبتون هستم.....

نام اهنگ: اوماریا
ریتم: slow rock

sunshine
Monday 10 May 2010, 08:17 PM
سلام

مرسی احسان بسیار عالی :41::41:
این صدای استرینگ که همراهش بود رو خودت زدی؟ یعنی با آهنگ میکسش کردی؟

ehsanmir
Monday 10 May 2010, 08:24 PM
مرسی احسان بسیار عالی :41::41:
این صدای استرینگ که همراهش بود رو خودت زدی؟ یعنی با آهنگ میکسش کردی؟

بله.رو خود کیبرد میکسش کردم....

Amir Akbari
Wednesday 12 May 2010, 12:18 AM
سلام

احسان عزیز ممنون از اجرای خوبت فقط یک پیشنهاد وقتی از سازهای بادی در کارهات استفاده میکنی
بی وقفه نتها رو نزن و برای اینکه اجرات طبیعی تر بشه جایی هم برای نفس گرفتن در نظر بگیر امیدوارم
پیروز باشی دوست من .

ehsanmir
Wednesday 12 May 2010, 05:10 PM
احسان عزیز ممنون از اجرای خوبت فقط یک پیشنهاد وقتی از سازهای بادی در کارهات استفاده میکنی
بی وقفه نتها رو نزن و برای اینکه اجرات طبیعی تر بشه جایی هم برای نفس گرفتن در نظر بگیر امیدوارم
پیروز باشی دوست من .

پیشنهاد فوق العاده ای بود که تا به حال بهش فکر نکرده بودم.چشم .حتما یادم میمونه.
خیلی ممنون:am

firzi
Tuesday 20 July 2010, 04:49 PM
سلام

کارتون خیلی خوبه.:41:
موفق باشید...
فقط یه کم آهنگهایی رو بزنید که معروف باشن.منظورم کارهای ایرانیه...
ممنون:redguitar:

ehsanmir
Tuesday 20 July 2010, 06:44 PM
[QUOTE=firzi;126196]کارتون خیلی خوبه.:41:
موفق باشید...
فقط یه کم آهنگهایی رو بزنید که معروف باشن.منظورم کارهای ایرانیه...
ممنون:redguitar:[/QUOTE
ممنون
ولی خوب اینها اهنگهای کلاسیک هستند.برای کسانی که کلاسیک کار میکنند معروف هست.بازم چشم.در صورت امکان حتما.:am

arashkorg
Wednesday 21 July 2010, 12:22 PM
سلام

ممنون بسیار زیبا بود:am
به خصوص شروع آهنگ زیبا اجرا شده بود:am
بازم منتظریم احسان جان:5:
از صداهای قشنگی هم استفاده میکنی:5:

GhazalMusic
Tuesday 27 July 2010, 10:57 PM
درود دوست خوبم.
احسان عزیز خیلی زیبا و تمیز اجرا کردی در آهنگ " الکوندورپاساو" مشخصه که هنگام نواختن همون نقطه از احساس بودی که به قول معرف میگن "رفته بودم یه دنیای دیگه" چون با شنیدنش هم شنوده رو با خودش میبره بهت تبریک میگم آهنگ "اوماریا" هم بسیار استادانه اجرا کردی دست درد نکنه حسابی روح رو جلا میده پنجه ی شیرینت و روح هنرمندت وقتی با هم مثل تو آهنگ " الکوندورپاساو" یکی میشن, محشر مینوازی .همیشه پیروز باشی و شاد.

ehsanmir
Tuesday 27 July 2010, 11:06 PM
درود دوست خوبم.
احسان عزیز خیلی زیبا و تمیز اجرا کردی در آهنگ " الکوندورپاساو" مشخصه که هنگام نواختن همون نقطه از احساس بودی که به قول معرف میگن "رفته بودم یه دنیای دیگه" چون با شنیدنش هم شنوده رو با خودش میبره بهت تبریک میگم آهنگ "اوماریا" هم بسیار استادانه اجرا کردی دست درد نکنه حسابی روح رو جلا میده پنجه ی شیرینت و روح هنرمندت وقتی با هم مثل تو آهنگ " الکوندورپاساو" یکی میشن, محشر مینوازی .همیشه پیروز باشی و شاد.

سلام
چوبکاری میفرمایید.خجالت میدید.:9:
ما در مقابل استایدی چون شما حرفی برای گفتن نداریم. ولی همین که زحمت کشیدید و گوش کردید صمیمانه متشکرم.نظر شما باعث دلگرمیه.فقط اگر در مورد ریتم و انتخاب صدا نظر خاصی دارید تا کارم بهتر بشه خوشحال میشم بشنوم.
بازم ممنون:am

GhazalMusic
Wednesday 28 July 2010, 12:00 AM
احسان عزیز من که همیشه مدیون این همه محبت تو نازنین خواهم ماند ولی دوست خوبم ما کجا "استاد" کجا؟ هههههو اگر عمر هم مجالی صد ساله بهم میداد شاید نمیتونستم به اون درجه برسم .من کوچک شمام هستم دوست خوبم.

در مورد انتخاب ریتم و سازها برای من شخصه همه چیز رنگ و جای خودش رو داشت انتخاب سازهای بادی انتخاب بسیار به جائ بود ریتمهای تانگو رامبو و .. همخوانی خوبی رو با سازهای بادی بوجود می آورند از این رو انتخابت بی نفص بود همینطور در آهنگ "اوماریا" بسیار زیبا و همه چیز درست بود بخاطر همین همرنگیهاست که گفتم شنوده رو با خودش میبره تو اون فضای احساسی خاص خودش بهت تبریک میگم .باید اعتراف کنم که من از این ویژگی برخوردار نیستم و یکی از ظعف های منه..کارت درسته حسان عزیزم همینطور ادامه بده همیشه پیروز باشی دوست خوبم.

Mohammad_ngml
Wednesday 28 July 2010, 12:18 AM
سلام

بسیار زیبا بود دوست عزیزم. واقعا میگم. خیلی لذت بردم. فقط یکم احساس خلا تو آهنگ میکردم. اگه با کامپیوتر میکس میکردی فرصت اضافه کردن ملودی های حرفه ای تر به آهنگ رو هم داشتی. بهتر نبود؟ البته بنده قصد جسارت ندارم. نظرمو گفتم و کوچیکتر از اونیم که بخوام ایراد بگیرم. امیدوارم ناراحت نشید. موفق باشی

ehsanmir
Wednesday 28 July 2010, 05:59 PM
بسیار زیبا بود دوست عزیزم. واقعا میگم. خیلی لذت بردم. فقط یکم احساس خلا تو آهنگ میکردم. اگه با کامپیوتر میکس میکردی فرصت اضافه کردن ملودی های حرفه ای تر به آهنگ رو هم داشتی. بهتر نبود؟ البته بنده قصد جسارت ندارم. نظرمو گفتم و کوچیکتر از اونیم که بخوام ایراد بگیرم. امیدوارم ناراحت نشید. موفق باشی

سلام
خیلی لطف کردید که وقت گذاشتید و برای کارم نظر دادید. محمد جان چرا ناراحت بشم.من میخوام اشکالاتم رو بچه ها بگن.برای تعریف و تمجید که نمونه کار نمیذارم.من احتیاج به راهنمایی همه دارم.پس هر چه دل تنگت میخواهد بگو.ولی در مورد میکس با کامپیوتر و اضافه کردن ملودی باید بگم که من بیشتر به اجرای لایت اهمیت میدم.اینکه در میکس اهنگ زیبا تر و پر تر میشه اصلا شکی نیست.ولی اجرای لایو برای من ارزش بیشتری داره.برای همین بیشتر کارهام بصورت لایو هست و یا اگر هم بخوام روی کیبرد سکونس کنم زیاد دستکاریش نمیکنم.
بازم ممنون بابت نظر خوبت
شاد باشید.........:36:

ehsanmir
Wednesday 28 July 2010, 06:01 PM
احسان عزیز من که همیشه مدیون این همه محبت تو نازنین خواهم ماند ولی دوست خوبم ما کجا "استاد" کجا؟ هههههو اگر عمر هم مجالی صد ساله بهم میداد شاید نمیتونستم به اون درجه برسم .من کوچک شمام هستم دوست خوبم.

در مورد انتخاب ریتم و سازها برای من شخصه همه چیز رنگ و جای خودش رو داشت انتخاب سازهای بادی انتخاب بسیار به جائ بود ریتمهای تانگو رامبو و .. همخوانی خوبی رو با سازهای بادی بوجود می آورند از این رو انتخابت بی نفص بود همینطور در آهنگ "اوماریا" بسیار زیبا و همه چیز درست بود بخاطر همین همرنگیهاست که گفتم شنوده رو با خودش میبره تو اون فضای احساسی خاص خودش بهت تبریک میگم .باید اعتراف کنم که من از این ویژگی برخوردار نیستم و یکی از ظعف های منه..کارت درسته حسان عزیزم همینطور ادامه بده همیشه پیروز باشی دوست خوبم.

ممنون
به خودم امیدوار شدم:36::24:

ehsanmir
Tuesday 7 December 2010, 07:04 PM
سلام
بعد از مدتها امروز یه کار از ونجلیس گذاشتم.این اهنگ از البوم الکساندر(موسیقی فیلم) تراک شماره 9 هستش.خوشحال میشم در بهبود کارهام منرو راهنمایی کنید.
ممنون
موفق باشید...........

کیبرد: korg pa 500
نوع اجرا: زنده
حجم فایل: 4.21 mb

Dj_MAN
Tuesday 7 December 2010, 09:59 PM
سلام ...
من اون اهنگ ونجلیس و گیتار رو دانلود کردم ... تراکهای بدی نیست ارزش دانلود و شنیدن رو داشت ...
البته طبیعتا روی مباحث میکس - مستر - آهنگسازی و رکورد این اهنگها نمیشه نظر داد . چون تمام این تکنیکها درون کیبورد از قبل تنظیم شده اند ... بنابراین فقط هنر نوازندگی شما میمونه که بدون شک امیدوارکننده است

من میخوام اینجا یه پیشنهاد بهتون بدم :
شما کیبورد و هنر نوازندگی و شناخت آکورد رو دارید 1
شما به کامپیوتر دسترسی دارید 2
شما سابقه اتصال کیبورد به pc رو دارید 3

پس چرا سطح کار خودتون رو ارتقاء نمیدید ؟
منظورم اینه که چیز زیادی لازم ندارید تا به یک سیستم ساخت اهنگ خانگی دسترسی داشته باشید ..
شما از همین سایت میتونید یک عدد نرم افزار کیوبیس 5 خریداری کنید . بعد از اون شما به یه کارت صدا نیاز دارید که اطلاعات MIDI رو از کیبورد به رایانه ترجمه کنه و یک کابل MIDI که اگه زیاد توقعتون بالا نباشه با حدود صد و پنجاه تومن مشکل حله . خود کیوبیس رو هم برای اهنگسازی و هم برای رکورد استفاده میکنن و بسیار کامله ... حتی شما با این نرم افزار میتونید برای کیبوردتون آهنگ بسازید .... یعنی پروفایل Pa 50 یا هر کیبورد دیگه ای رو توش فعال میکنین و روی اون پرو فایل و با استفاده از سازهای داخلی خود ارگ آهنگ رو درون کیوبیس نت دهی میکنید .
موقع پلی کردن درون کیوبیس صدا به جای اسپیکر کامپیوتر از کیبورد خارج میشه ...
در این حالت میتونید تکنیکهای بیشتری از این فن بیرون بکشید ...
این روش کلی کار ژان میشل ژار هست . البته اون از کیوبیس استفاده نمیکنه و برنامه نویسها براش برنامه اختصاصی نوشتن ... ولی کیوبیس هم همون کار رو انجام میده
منظورم اینه که شما درامز و باس یک اهنگ رو روی کیوبیس تا اخر می نویسید ( خیلی سادس ) و بقیه سازها رو هم همینطور و در انتها یک یا چند ساز رو برای خودتون بر میدارید که روی کیبورد خودتون بزنید
خب میمونه رکورد کردن که اگه کارت صدا تون ورودی استریو لاین داشته باشه توی خود کیوبیس یه تراک wave برای رکورد ایجاد میکنید و چیزی که میزنید رو رکورد میگیرید
اگه دکمه اوت رو هم بزنید ( روی لاین رکورد توی کیوبیس ) و ولوم کیبورد رو هم ببندید از توی اسپیکر یا هدفون آهنگتون خارج میشه
غیر از این در این حالت از افکتها و VST های درون کیوبیس هم میتونید استفاده کنید
یعنی روی سازهای کیبوردتون میتونید افکتهای عجیب و غریب بزارید و همزمان با اجرای درون کیبورد صداش رو با افکت کیوبیس داشته باشید
خلاصه خیلی دستتون باز میشه که بتونید چیزی که توی ذهنت هست رو به دنیای خارج بیاری
این کار به نظرم بهتره تا اینکه آدم نوازنده صرف باشه و اهنگهای دیگران رو بزنه
الان موسیقی داره به این سمت میره و دی جی ها هم دارن از این تکنیکها استفاده میکنن

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه اتصال کارت صدا به کیبورد و اینکه منظورم رو توی این پست بهتر متوجه بشی یه تصویر از کارت صدای خودم رو برات میزارم .. مدلشم هست : Tascam US-122L
قیمتشم حدود دویست تومنه مدلهای بالاترش هم هست ...
:41::am

ehsanmir
Tuesday 7 December 2010, 10:20 PM
سلام دوست عزیز
قبل از هر چیزی از نظری که دادی و راهنمایی های عالیت خیلی خیلی ممنونم.ولی من در مورد اهنگسازی یه نظری دارم.نمیدونم درست هست یا نه.شاید اشتباه میکنم.ولی این چیزی هست که خیلی در موردش فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که هر کس میتونه نوازنده باشه مثل من ولی اهنگساز بودن یه چیزه دیگه هست.استعداد میخواد.به غیر از سواد موسیقی و چیزهای دیگه که میشه تو اموزشگاه و دانشگاه و....... یادشون گرفت , استعداد و ذوق و سلیقه در ساخت موسیقی کار هر بنی بشر نیست.من خودم رو هم بکشم اخر سواد موسیقی هم که باشم به هیچ عنوان نمیتونم انگشت کوچیکه اهنگسازان بزرگی مثل ونجلیس و کیتارو و یانی بشم.چون اینها یه استعداد خدادادی درشون هست که این باعث شده اهنگسازهای بزرگی بشند.من خودم هیچ وقت اهنگسازی رو در خودم حس نکردم.البته همیشه دوست داشتم این کار رو بکنم ولی در خودم نمیبینم .
در مورد کارهام هم باید عرض کنم این کارها رو بعضی اوقات انجام میدم.رکورد اهنگ توی pc.بیشتر برای خودم میزنم.حالا چطور بشه یه دفعه بیام و یه اهنگ رو به صورت خیلی ابتدایی و بصورت لایو رکورد کنم و بذارم تو سایت.
ولی خب پیشنهاد خیلی خوبی بهم دادی.ازت خیلی ممنونم.من خودم میخواستم با شما توی اهنگسازی و این چیزها فعالیت کنم تا تجربه ام بره بالاتر.ولی مثل اینکه پروژه کلا خوابید.منهم بعضی اوقات دل و دماغ ندارم.برای همین کارهام رو حساب و کتاب و برنامه نیست.
بازم از توجهت خیلی خیلی ممنونم
موفق باشید............