PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جزوه آموزش کیبورد pa 80 & 50

sunshine
Tuesday 27 October 2009, 10:07 PM
اینم جزوه آموزشی دستگاه های 80 و 50 که فکر میکنم چیز خیلی کاملی باشه شامل ترفند های کار با دستگاه، طریقه سمپل گیری، آپدیت کردن کیبورد، ریتم سازی و خیلی چیزای بدرد بخور دیگه برای کسایی که تازه کار با این دستگاه ها رو شروع کردن...

mmshmgkiran
Tuesday 3 November 2009, 11:17 AM
سلام به دوستان عزيز و گرامي / تورو خدا برام جزوه آموزش كار با pa1x رو بزارين تا ما هم حالشو ببريم. من الان به تهران دسترسي ندارم . اما اينجا كه هستم ميتونم براتون ست ارمني يا آذري بزارم.

saeed_national
Wednesday 10 March 2010, 12:20 PM
سلام دوستان.
اينهم دفترچه راهنماي فارسي korg pa 50 or 80 خدمت شما

You can see links before reply

mmshmgkiran
Sunday 14 March 2010, 11:28 AM
سلام :آقايون لطف كنيد واسه pa1x هم جزوه اي ؛چيزي؛ ترفندي ؛تك ماده اي بزارين تا ما هم شما رو دعا كنيم . دست به دعامون خوبه ها .:redguitar:
سپاس
محمد مهدي شميراني

navidyam
Tuesday 25 May 2010, 01:29 PM
با سلام و عرض خسته نباشید.
چگونه می توان دو کیبورد ( مثلا کرگ Pa50 و یاماها A1000) را بهم متصل کرد. قابلیت هایی که از این طریق حاصل می شه چیه و نحوه اتصال چجوریه؟ با تشکر و احترام

nazar1369
Saturday 5 June 2010, 06:14 PM
چگونه می توان دو کیبورد ( مثلا کرگ Pa50 و یاماها A1000) را بهم متصل کرد. قابلیت هایی که از این طریق حاصل می شه چیه و نحوه اتصال چجوریه؟ با تشکر و احترام
شما نمی تونید کرگ و یاماها رو به هم وصل کنید
ولی می تونید این دو رو به میکسر وصل کنید و صدا رو از خرو جی میکسر بگرید

ehsanmir
Saturday 5 June 2010, 08:20 PM

سلام
شما میتونید هر کیبردی که ورودی و خروجی میدی داره رو بهم وصل کنید.با کابل میدی.
شما اگر یه کابل داشته باشید که میدی به میدی باشه و یک سرش رو به ورودی و دیگر سرش رو به خروجی کیبرد دیگه متصل کنید میتونید از صداهای کیبرد دیگه روی کیبرد اول استفاده کنید.
حالا واضح تر میگم تا براتون جا بیوفته.
فرض کنیم با همون کابلی که گفتم , شما از midi out یاماها تون به midi in کورگ وصل بشید.حالا صدای یاماها رو تا اخر کم کنید و کورگ رو روشن بذارید.حالا در یاماها صدای پیانو رو انتخاب کنید.و بنوازید.صدا از کورگ پخش میشه. و همون صدای خود کورگ.و هر صدای دیگه ای که شما در یاماها انتخاب کنید در کورگ و با صدای اصلی کورگ شنیده خواهد شد.ولی شما نمیتونید ریتم انتخاب کنید .این فقط برای صدا صدق میکنه.در اصل با این کار شما یاماها رو تبدیل به یک میدی کنترلر میکنید.اگر هم بخواهید کورگ رو تبدیل به یک میدی کنترلر کنید باید از midi out کورگ به midi in یاماها متصل بشید...........
موفق باشید:am

navidyam
Sunday 6 June 2010, 09:04 AM
سلام
شما میتونید هر کیبردی که ورودی و خروجی میدی داره رو بهم وصل کنید.با کابل میدی.
شما اگر یه کابل داشته باشید که میدی به میدی باشه و یک سرش رو به ورودی و دیگر سرش رو به خروجی کیبرد دیگه متصل کنید میتونید از صداهای کیبرد دیگه روی کیبرد اول استفاده کنید.
حالا واضح تر میگم تا براتون جا بیوفته.
فرض کنیم با همون کابلی که گفتم , شما از midi out یاماها تون به midi in کورگ وصل بشید.حالا صدای یاماها رو تا اخر کم کنید و کورگ رو روشن بذارید.حالا در یاماها صدای پیانو رو انتخاب کنید.و بنوازید.صدا از کورگ پخش میشه. و همون صدای خود کورگ.و هر صدای دیگه ای که شما در یاماها انتخاب کنید در کورگ و با صدای اصلی کورگ شنیده خواهد شد.ولی شما نمیتونید ریتم انتخاب کنید .این فقط برای صدا صدق میکنه.در اصل با این کار شما یاماها رو تبدیل به یک میدی کنترلر میکنید.اگر هم بخواهید کورگ رو تبدیل به یک میدی کنترلر کنید باید از midi out کورگ به midi in یاماها متصل بشید...........
موفق باشید:am
سلام؛
از پاسخ کاملی که دادین خیلی ممنونم.
سوال دیگه ای که برام پیش اومده اینه که آیا این قابلیت فقط در مورد صداها می باشد. بعنوان مثال نمیتوان صدای سمت چپ _Left) که امکان hold را دارد و یا آکورد را نیز به این طریق کنترل نمود و با تغییر آکرود بر روی یک کیبورد، آکورد کیبورد دیگر را تغییر داد؟
سوال دیگه اینکه آیا امکان ارسال و پخش Midi برای انجام ویرایش های ممکنه روی کرگ(Seq 1&2) وجود داره؟
آیا حتی امکان Synchronize، Fill... برای ریتمها یا پدها وجود نداره؟
آرزوی موفقیت و شادی براتون دارم...

ehsanmir
Sunday 6 June 2010, 08:08 PM
سلام؛
از پاسخ کاملی که دادین خیلی ممنونم.
سوال دیگه ای که برام پیش اومده اینه که آیا این قابلیت فقط در مورد صداها می باشد. بعنوان مثال نمیتوان صدای سمت چپ _Left) که امکان hold را دارد و یا آکورد را نیز به این طریق کنترل نمود و با تغییر آکرود بر روی یک کیبورد، آکورد کیبورد دیگر را تغییر داد؟
سوال دیگه اینکه آیا امکان ارسال و پخش Midi برای انجام ویرایش های ممکنه روی کرگ(Seq 1&2) وجود داره؟
آیا حتی امکان Synchronize، Fill... برای ریتمها یا پدها وجود نداره؟
آرزوی موفقیت و شادی براتون دارم...

سلام
بله.این فقط در مورد صدا ها صدق میکنه و نمیتونید ریتم و اکورد رو از این طریق عوض کنید.همینطور fill in , pad و دیگر عملکردها در اکورد و ریتم.تو تاپیک قبل هم گفتم که وقتی شما دو کیبرد رو بهم وصل میکنید کیبردی که خروجی میده (midi out) تبدیل میشه به میدی کنترلر.ولی در مورد سمت چپ و hold دقیقا نمیدونم.چون من تست نکردم.ولی احتمال میدم جواب بده.
اما در مورد ارسال midi و ویرایش روی کورگ , من منظورتون رو دقیقا متوجه نشدم.لطفا واضح تر بگید.
ممنون
موفق باشید...................:am

ziba87
Tuesday 27 July 2010, 02:36 PM
باسلام من گلچين كردن ريتم فلاپي ميخوام نه فلش اموزش گلچين كردن ريتم فلاپي korg pa50 دستگاه من سمپل نيست اگر اين اموزش رو داريد بگيد بي زحمت

pianistkey
Monday 28 July 2014, 12:29 PM
دوست عزیز لینک کار نمیکنه یا اصلاح کنید و یا حذف کنید تا باعث ترافیک تاپیک نگردد
ممنون

pianistkey
Monday 28 July 2014, 03:26 PM
دوست عزیز لینک کار نمیکنه یا اصلاح کنید و یا حذف کنید تا باعث ترافیک تاپیک نگردد
ممنون