PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گام های موسیقی

amirdehghan
Thursday 29 October 2009, 08:50 PM
سلام. دوستان من ازتون خواهش میکنم تمام گام های موسیقی رو با علامت تغییر دهنده اش بگید. مثل اینکه 23 تا هست. یا شاید بیشتر. به من گفتن تنها راهش هم حفظ کردنش هست. مثلا لا ماژور دو دیز فا دیز سل دیز اگر میشه همه رو بگید. مرسی

alone_composer
Friday 30 October 2009, 08:52 AM
سلام. دوستان من ازتون خواهش میکنم تمام گام های موسیقی رو با علامت تغییر دهنده اش بگید. مثل اینکه 23 تا هست. یا شاید بیشتر. به من گفتن تنها راهش هم حفظ کردنش هست. مثلا لا ماژور دو دیز فا دیز سل دیز اگر میشه همه رو بگید. مرسی

سلام دوست خوبم. ممنون از بابت سوالی که مطرح کردی. البته به نظر من اینطور که گفتن درست نیست. اینکه تنها راه حفظ کردنه حرف نادرستیه. بلکه خودت به راحتی از روی علائم ترکیبی می تونی پی ببری که با چه گامی سروکار داری. راهش رو من بهت نشون می دم.

فقط قبلش یک خواهش دارم. در قسمت آموزشگاه مجازی این سایت توضیحات خیلی مفید و جالب و صحیحی در مورد (انواع گام ها) داده شده. اگر ممکنه اون صفحه رو یک نگاهی بنداز و گام ها رو تست کن بعدش من در خدمتتم و در مورد سوالی که کردی کاملا پاسخ می دم.

با سپاس از شما