PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجرای آهنگ هزاردستان با ویلن

Mojtaba
Tuesday 3 November 2009, 11:53 AM
سلام....

مدت زیادی هست که کسی کاری از خودش نمیذاره توی انجمن{خود من هم جزو این دسته هستم}

به قول استاد ملک: با اجازه اساتید یه چند دقیقه ای ساز زدیم که سر شما رو به قول گفتنی درد بیاریم....

آهنگی که من زدم اسمش هست هزار دستان یا پیش درآمد اصفهان اثر مرحوم استاد مرتضی حنانه{نی داوود}....البته این چیزی که من زدم با اون چیزی که اصلش هست خیلی فرق داره اگر استاد حنانه این و بشنوه 100 بدو بیراه بار ما میکنه...چون خیلی تغییرات دادم آهنگش رو..... البته یکم بداهه نوازی هم توی این کاره من هست که آخرش به شعر مرا ببر به شهر دیار خود هم اشاره ای میشه.....
دیگه ببخشید توان ما همینه

ممنون میشم ایرادات کار رو بگین....

دانلود (You can see links before reply)

forever
Tuesday 3 November 2009, 03:13 PM
سلام
دست مریزاد...مثل همیشه عالی بود...باز هم منتظر شنیدن کارهای زیبای شما هستم.
موفق باشید

Mojtaba
Monday 9 November 2009, 10:26 PM
کی نمیخواد کار مدیر بخش ویلن رو گوش بده ببینن این پسره اصلا ارزش اینوداشته که مدیر بخش ویلن بشه یا نه؟؟؟

hoseinah310
Monday 9 November 2009, 10:39 PM
آقا اینقدر قشنگ میزنی که آدم فقط می خواد گوش کنه، من که در حدی نیستم بخوام رو کار شما نظر بدم، فقط می گم که کارت عالیه.

Mona
Monday 9 November 2009, 11:12 PM
سلام

ممنون. موفق باشید دوست من :)

Mojtaba
Tuesday 10 November 2009, 08:42 AM
ممنون از دوستای عزیز..ولی کارم چندتا اشکال داره خصوصا چند ثانیه اولش......

مونا جان نمیخوایی بگی هنوز جای کار داره؟؟؟؟:71:

Wieniawski
Tuesday 10 November 2009, 09:39 AM
عالی بود مجتبی جان , با علم ناقصم فقط میتونم احساسی نظر بدم, از لحاظ فنی نمیتونم نظری داشته باشم.

manfred
Thursday 4 March 2010, 01:29 PM
من دارم اجرای شما رو دانلود میکنم و هنوز گوش ندادم. از قول دوستان که واقعا عالی زدی. فقط لطف کنید فایلاتونو رو سرور هایی آپلود کنید که دو روزه پاکشون نکنن.خود سایت هم که آپلود داره دیگه چی می خواین.

ali2920
Friday 5 March 2010, 11:22 PM
سلام. استاد کارتون خیلی بیست بود. من واقعا با این آهنگ حال کردم چون کلی خاطره باهاش دارم.واقعا ممنونم ازتون.

Black_Violin
Saturday 6 March 2010, 06:52 AM
کی نمیخواد کار مدیر بخش ویلن رو گوش بده ببینن این پسره اصلا ارزش اینوداشته که مدیر بخش ویلن بشه یا نه؟؟؟

شاید 60 درصد اهنگهایی که توی این سایت زدی رو توی ارشیوم دارم و واقعا میگم جزو بهترین ویولونی ها هستی اشکالی هم به اون صورت نداری . امیدوارم موفق باشی.کار جدیدت هم خیلی زیباست.اگر بتونی یکم پاپ کار کنی و بزاری که چه بهتر.ممنون :43::5::violinplay3:
یا علی

music.fan
Thursday 27 May 2010, 09:01 PM
سلام
منم تازه کارتون رو گوش کردم.دستتون درد نکنه.
می خواستم اگر ممکنه در مورد سازتون بپرسم.اگر لطف کنید در موردش اطلاعاتی بدید ممنون می شم

Mehrdadgh4
Wednesday 2 June 2010, 04:54 PM
خیلی خوب بود . از همون اول که گوش دادم فهمیدم شبیه سبک استاد ملک هست ، بهتره بگم خیلی شبیه بود آفرین !