PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اخبار و اعلانات بخش پیانو

Peddy
Tuesday 3 November 2009, 09:56 PM
درود و خسته نباشید

خب دوستان
بعد از ایجاد تاپیک انتقادات و پیشنهادات دنبال راهی بودم که بتونیم از طریق اون اخبار و اعلانات مربوط به بخش پیانو رو به عرض دوستان عزیز برسونم که این راه به نظرم رسید

این تاپیک به هدف اینکه اگر خبری وجود داره که دوستان میخوان دوستان دیگر هم متوجه اون بشن به عنوان مثال شما نمونه کار قرار میدی ولی در اون روز کلی پست جدید زده میشه و پست شما محو میشه و کسی متوجه نمیشه که شما نمونه کار قرار دادی

پس اگر خبر مهمی که برای عموم بود رو خواستید اعلام کنید از این تاپیک استفاده کنید

با تشکر

Peddy
Tuesday 3 November 2009, 10:01 PM
برای شروع اعلام میکنم

دوستان عزیز لطفا هرکسی چه پیانیست و چه غیر پیانیست به بخش ((مسابقات نوازندگی پیانو)) سر بزنه و نمونه کارهای دوره ی اول مسابقات رو که در صفحه ی آخر قرار داده شده رو گوش کنه و نظرش رو اعلام و در نهایت بهترین اجرا رو انتخاب کنه (قرار رای گیری بشه)

چون دیدم ممکن بعضی دوستان وقتی میبینن تاپیک مسابقات نوازندگی پست جدید داره میگن: ((ما که شرکت نمیکنم ولش کن نمیرم پست جدید رو بخونم)) اینجا اعلام کردم که اگر شرکت نمیکنین بیاین نظر بدین چون نمیخوایم یک نفر داور باشه میخوایم مجموع رای ها تعیین کننده باشه !!

پس بیاید لطفا

با تشکر

Peddy
Sunday 22 November 2009, 03:17 PM
درود و خسته نباشید

پیانیست های عزیز لطفا به بخش مسابقات نوازندگی پیانو مراجعه کنید

نیاز به معرفی قطعات ایرانی پیانو برای مسابقه داریم اگه پیشنهاد مناسبی دارید در تاپیک مسابقات نوازندگی اعلام کنید

با تشکر

Peddy
Monday 15 March 2010, 12:22 PM
اطلاعیه ی مهم

درود و خسته نباشید

دوستان عزیز پیانیست با توجه به این که در روزهای اخیر نظم انجمن ها کمی به هم ریخته شده گروه مسئولین انجمن های نت آهنگ تصمیم بر نظم دادن به انجمن را گرفته و بر اساس اینچنین تصمیمی تغییراتی در بخش پیانو داده شده که لازم هست در مورد آنها توضیحاتی داده بشه:

1. کاربران عزیز باید در بحث تاپیک ها جدی باشند و از شوخی کردن و به سخره گرفتن بحث های مهم خودداری کنند ما اگر قرار باشد به عنوان یک سایت حرفه ای موسیقی فعالیت کنیم با شوخی و تکه پرانی نمیتونیم پیشرفت کنیم

2. کاربران عزیز از این به بعد هرگونه سوالی در مورد خرید پیانو آکوستیک یا دیجیتال داشتند باید در تاپیک های مربوط خود بپرسند و از ایجاد تاپیک جدید خود داری کنند فقط تاپیک های جدید نظر سنجی میتوانند ایجاد شوند
تاپیک های مربوط به خرید پیانو در بخش ((بحث و گفتگوی فنی)) در قسمت مهم های بخش قرار دارند

3. کاربران عزیز برای پرسش هر گونه سوال فنی و رفع اشکال در مورد پیانو باید به تاپیک مربوط به سوالات فنی پیانو مراجعه کنند و از ایجاد تاپیک جدید خودداری نمایند
این تاپیک در بخش ((بحث و گفتگوی فنی)) در قسمت مهم های بخش قرار دارد

با سپاس

Peddy
Friday 19 March 2010, 08:07 AM
پیوست:

4. همچنین دوستان عزیز پیانیست برای قرار دادن مقالات باید به بخش مقالات در سایت اصلی نت آهنگ مراجعه کنند و همچنین برای قرار دادن اخبار به بخش اخبار که اون هم در سایت اصلی نت آهنگ هستش

Peddy
Wednesday 7 April 2010, 09:07 PM
اطلاعیه مهم

قوانین بخش نمونه کارهای اعضا

قوانین جدیدی برای بخش نمونه کارهای اعضا وضع شده که می تونید به بخش نمونه کارهای اعضا مراجعه کنید و در قسمت بالای تاپیک ها در قسمت اطلاعیه ها این قوانین رو مطالعه کنید

PANDA
Wednesday 14 December 2011, 09:20 AM
سلام من دو سه روز پیش نمونه کاری در زمینه ی اهنگسازی گذاشتم اما به دلیل نمونه کار های دیگر به پایین رفت . من چه کار کنم؟