PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صدای سه تار

zrewar
Sunday 8 November 2009, 10:06 AM
سلام دوستان به نظر شما برای عمیق شدن رابطه ام با سه تار چکار کنم؟؟!!!

f28
Sunday 8 November 2009, 12:34 PM
سلام دوست عزیز. منظور شما رو نمیفهمم. چه رابطه ای؟؟؟ فیزیکی یا روحی؟؟؟ اگه منظورت روحی است که سوال در این مورد یک اشتباه است.
اما اگر میخواهی صدای خوبی بگیری از یک ساز (هرچند ارزون) تنها یک راه وجود داره که در هیچ کتابی نیامده و در اصل من هم نباید بگم ولی برای کمک به شما میگم: با عشق بنواز. صدای سازت رو درک کن.
من مدتی سه تار کار کردم. صدای واقعا عجیبی داره. در کل دنیای عجیبی داره. عاشق سازت باش همین...
این کتاب ها در اینترنت اصلا نیست ،نگرد. من گشتم قبلا. برای شروع بهترین کتابی که به نظر من الان وجود داره کتاب استاد حسین علیزاده است.بخرش. برای نوازنده شدن باید خرج کنی. پول کمترین چیزه. شما باید وقتت، زندگیت، فکرت و وجودت رو پای ساز بذاری تا به هدفت برسی. پس یک هدف بزرگ انتخاب کن و با تمام وجود به سمتش برو... موفق باشید...

hejaz
Sunday 15 November 2009, 11:10 AM
سلام
استاد ذوالفنون تاكيد بر تمركز روي انگشتان و انتقال انرژي دارند
ضمنا به نظر من همه چي نت نيست احساس خيلي مهم است

ney_7band
Sunday 15 November 2009, 11:32 AM
با سلام منم نظر دوستان رو قبول دارم اگر سه تار بلدی ومیخوای که احساست قوی بشه من بیشنهاد میکنم که کاری به نت نداشته باشی سعی کن اهنگهای ناظری یا شجریان رو با گوش در بیاری هم گوشت قوی میشه هم میتونی با همون اهنگ با گروه یه همنوازی هرچند مختصر داشته باشی اگه که تازهمیخوای یاد بگیری من پیشنهاد میکنم علیزاده یاد بگیر چون واقعا عالیه

milad_l
Tuesday 1 December 2009, 04:35 PM
با سلام...
اگه میخوای رابطه ات با سه تار یا کلا هر سازی قوی بشه باید یاد بگیری به تک نتهایی که از کاسه بیرون میاد خوب گوش کنی یه جورایی مثل صدای ساز استاد عبادی.

مجلس افروز
Wednesday 7 July 2010, 09:14 PM
سلام من هم با دوستان موافقم من تازه دو ساله که سه تار میزنم اما دوستان راست میگن با عشق بنواز مغرور نشو من یه استادی داشتم استاد بیگی که می گفت هر کسی تو ساز زدن یه ضعف هایی داره که اگه مغرور بشه فورا تو ساز زدنش پیدا میشه پس با عشق ساز بزن و مغرور نباش

endvb6
Thursday 8 July 2010, 04:18 PM
مرسی از توضیحات دوستان.
دوست عزیز...اساس هرکاری داشتن آگاهیه.شما نسبت به هرکاری که میکنی باید آگاهی داشته باشی...تمرین و خوب نواختن یه بحثه،انتقال حس و عاشقانه ساز زدن یه چیز دیگست.پس اجزای کاریت رو بشناس.اصلن اهمیتی نداره که چند ساله کار میکنی یا یه قطعه رو با چقدر تکنیک اجرا میکنی یا سازت رو چند تومن خریدی...مهم اینه که سربه زیر ساز بزنی.نزنی که بگی هستم...بزن که بگی آهااااای مردم!با ساز من باشید
یا هو

dewdrop1989
Thursday 16 September 2010, 09:19 PM
گاهی اوقات لازمه فقط سازتو نگاه کنی...لمسش کنی..باهاش حرف بزنی...
ساز من مال خودم نبود.سه تار دوم استادم (آشنامونه!)رو قرض گرفتم.همش احساس می کردم دوستم نداره.یکی دو هفته ای طول کشید تا واقعا به هم انس گرفتیم...
سه تار رو جدا از یک انسان ندون.ابزار نیست.عشق تو هر وجودی که باشه قابل درک می شه...