PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چهار مضراب بیات ترک و شرقی با ویلن من

Mehrdadgh4
Monday 9 November 2009, 03:13 PM
سلام . امروز داشتم کتاب سوم خالقی رو دوره میکردم تصمیم گرفتم یکی از آهنگاش رو بزنم و بزارم توی سایت برای رفع اشکال خودم. الان توی کافی نتم درست یادم نیس درس شماره چند بود ! و چهار مضراب بیات ترک هم که توی ردیف ابوالحسن صبا بود رو هم زدم ،ایشالا که شما اشکال میگیریدو منم رفع اشکال می کنم ،آکورداشو هم به نظر خودم بد زدم .
راستی من یک سال و 5 ماهه ویلن میزنم و الان آواز افشاریم

بیات ترک You can see links before reply
شرقی You can see links before reply

hoseinah310
Monday 9 November 2009, 03:22 PM
سلام دوست عزیز. کارهات و گوش کردم. زیبا زده بودی، فقط بعضی جاها به نظر فالش زدی، انگار مثل خود من تو انگشت گذاری زیاد دقت نمی کنی. انگار با سیم های بم راحت تر میزنی.

مثلا" تو آهنگ بیات کرد:

ثانیه 37 تا 45
دقیقه 1:00 تا 1:10
دقیقه 1:48

البته این نظرات من بود و استادان عزیزی که تو سایت هستند حتما" تکات بهتری رو خواهند گفت.

موفق باشی.

Mojtaba
Monday 9 November 2009, 10:28 PM
سلام باینکه 5/1 میزنی ولی خیلی خوب میزنید... فقط تمرین میتونه کیفیت این کار رو بالا ببره ولی اجرای این چهارمضراب بیات ترک خیلی جرات میخواد..آفرین

Mehrdadgh4
Tuesday 10 November 2009, 02:50 PM
سلام دوست عزیز. کارهات و گوش کردم. زیبا زده بودی، فقط بعضی جاها به نظر فالش زدی، انگار مثل خود من تو انگشت گذاری زیاد دقت نمی کنی. انگار با سیم های بم راحت تر میزنی.

مثلا" تو آهنگ بیات کرد:

ثانیه 37 تا 45
دقیقه 1:00 تا 1:10
دقیقه 1:48

البته این نظرات من بود و استادان عزیزی که تو سایت هستند حتما" تکات بهتری رو خواهند گفت.

موفق باشی.
سلام خیلی ممنون که با دقت گوش کردین ،اون اشکالاتی که گرفتین واقعا درست بود راستشو بخواین دستم زود خسته میشه و توی بعضی جاها کم میارم ولی سعی میکنم رفعش کنم .ممنون

hoseinah310
Thursday 12 November 2009, 01:00 PM
یکی از تمریناتی که برای قوی شدن دست و انگشتا میدن زدن با انگشت بدون آرشه هست، وقتی شما انگشت رو با قدرت روی سیم بزتی، صدای خیلی خفیقی از اون نت رو می تونی بشنوی، اینکار رو دو سه هفته روزی یک ربع تمرین کن، نتیجش فوق العادست.