PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالی در مورد Roland rs-9

HamedSedighi
Saturday 21 November 2009, 12:04 AM
از این جملات چه برداشتی دارید؟

• 32MB* wave memory includes waveforms derived from XV-Series synths and SR-JV80-Series Wave Expansion Boards, plus all-new waveforms

در انتها متن توضیح ستاره آورده شده :

• *When converted to 16-bit linear format.

ast1356
Wednesday 9 December 2009, 07:19 PM
اين نوشته يعني اين دستگاه حافظه ويو داره به اندازه 32 مگ و همچنين ميتونيد بردهاي اكسترنالي كه براي توليد كردن صداهاي اون دوتا سينتي سايزر هست به دستگاه وصل كرده و از اون استفاده كنيد.

HamedSedighi
Thursday 10 December 2009, 12:50 AM
من از این متن به یک دستگاه خیلی خوب با امکانات زیاد پی میبرم.

این که تنها یک جمله است.

شما چگونه از این یک جمله به متن آن پی بردید؟در مورد نتیجه گیری بیشتر توضیح بدهید؟

HamedSedighi
Thursday 10 December 2009, 12:54 AM
اين نوشته يعني اين دستگاه حافظه ويو داره به اندازه 32 مگ و همچنين ميتونيد بردهاي اكسترنالي كه براي توليد كردن صداهاي اون دوتا سينتي سايزر هست به دستگاه وصل كرده و از اون استفاده كنيد.

در مورد برد ها بله درست است.

پس این در مورد حافظه داخلی صحبت کرده؟چون تا جایی که من می دانم امکان استفاده از فلاپی یا حافظه دیگر وجود نداره.

با توجه به پلی فونی 64 و 32 مگ حافظه ویو : آیا مشه در مورد کیفیت صداهای این سینتی سایزر قضاوت کرد؟

یا حدس زد؟

ast1356
Thursday 10 December 2009, 06:33 AM
در مورد برد ها بله درست است.

پس این در مورد حافظه داخلی صحبت کرده؟چون تا جایی که من می دانم امکان استفاده از فلاپی یا حافظه دیگر وجود نداره.

با توجه به پلی فونی 64 و 32 مگ حافظه ویو : آیا مشه در مورد کیفیت صداهای این سینتی سایزر قضاوت کرد؟

یا حدس زد؟

توي rolandus.com نوشته كه اين دستگاه 32 مگ حافظه wave داره كه از سينتي سايزر هاي vx-series و rs-jv80 مشتق شده و ميتونيد از بردهاي ديگه هم استفاده كرد.

و نوشته كه صداش شبيه هيچ سينت ديگه اي نيست....

HamedSedighi
Saturday 16 January 2010, 09:41 AM
اگر کسی می تونه سوال کنه ببینه تمیزش چه قیمتی داره؟

HamedSedighi
Sunday 28 February 2010, 02:19 AM
به نظر میاد در ویدئو که از یوتیوب بیرون کشیدم برخی از صداهای این مدل را می شنویم . You can see links before reply