PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اولین آهنگ من به نام "عشق من"

spiderman2007
Sunday 6 December 2009, 09:04 PM
با سلام.
من به همراه دوستم یک آهنگ خوندیم که اسمش هست "عشق من" و اولین کارمون هست.
لطفا نظر خودتون رو اعلام کنید.
با تشکر.

You can see links before reply

نام آهنگ : عشق من
خواننده : امیر وزیرنیا به همراه امیر حدادی نژاد
دانلود:
You can see links before reply

Mezrab
Sunday 6 December 2009, 10:00 PM
هم ملودی هم خوانندگیش خوب بود، خیلی خوب.

spiderman2007
Tuesday 8 December 2009, 12:24 PM
ضمن تشکر از Mezrab (You can see links before reply) عزیز
منتظر نظر بقیه دوستان و کارشناسان هستم.

GhazalMusic
Tuesday 8 December 2009, 12:40 PM
قشنگه به نظر من پائین هست در گام می امتحان کنید و البته ببخشید سعی کنید در ساختن آهنگ تلفیق را رعایت کنید..مگر اینکه شعر را روی آهنگ بزارید که شخصا مخالف این کار هستم..تنظیم آهنگ زیباست.موفق باشید.

moein babayee
Tuesday 8 December 2009, 08:21 PM
قبل اینکه کارتون رو دانلود کنم یکی از آهنگای جو ستریانی رو دانلود کرده بودم و اشتباهی اونو باز کردم تا 2 دقیقه پیش کف کرده بودم!

واسه کار اول خیلی کار جالبی بود ولیهنوزم فکر کنم بشه روز کار کرد
یک مسأله ای که به نظر یکم ظریف اومد این بود که صداهای شما دوتا یکم نسبت به موسیقی کلفته! چه جوری بگم هم تکستش هم موسیقیش خوب بود ولی روی هم منطبق می شدن ولی یکم مشکل با هم داشتن می فهمی که منظورم رو

فقط دو تا سوال
1- چند لاین روش خونده بودین؟
2- چرا با سمپل نمی خونین؟

spiderman2007
Tuesday 8 December 2009, 09:50 PM
قبل اینکه کارتون رو دانلود کنم یکی از آهنگای جو ستریانی رو دانلود کرده بودم و اشتباهی اونو باز کردم تا 2 دقیقه پیش کف کرده بودم!

یک مسأله ای که به نظر یکم ظریف اومد این بود که صداهای شما دوتا یکم نسبت به موسیقی کلفته! چه جوری بگم هم تکستش هم موسیقیش خوب بود ولی روی هم منطبق می شدن ولی یکم مشکل با هم داشتن می فهمی که منظورم رو

فقط دو تا سوال
من خیلی آماتورم.
سوالات رو توضیح بده تا من جواب بدم.
ببخشید.

GhazalMusic
Tuesday 8 December 2009, 10:06 PM

فقط دو تا سوال

من فکر کنم منظورتون از صداها کلفت همون باشه که عرض کردم گام برای جای صدا پایینه جا داره حتی یه گام بالاتر اجرا بشه از فا ماژور

GhazalMusic
Tuesday 8 December 2009, 10:15 PM
من هیچی از موسیقی سرم نمیشه یعنی خیلی آماتورم.
ببخشید.

دوست عزیز اینکه خیلی بده شما از موسیقی چیزی نمیدونید ولی میخونید مثل این میمونه که من برم بشینم پشت سکان هواپیما..حتما وقت گزارید و شروع به یادگیری و سلفژ کنید ....
نردبان پله به پله شما برعکس شروع کردید و اگه اینطوری بخواهید پیش برید به بن بست میرسید حتما شروع به یادگیری کنید
موفق باشید

forever
Tuesday 8 December 2009, 10:22 PM
زیبا بود اما نیاز به تلاش بیشتر داره...
موفق باشید

dishdish
Wednesday 9 December 2009, 03:09 AM
به نظر من سبکش خوب بود حالا نمیدونم از جایی الهام گرفتین یا نه

این جور سبک با این گام حتما باید یه اکتاو بالا هم داشته باشه اگه داشت خیلی قشنگ میشد

اگه تونستین یه جاش رو که نزدیک به اخر هست با اکتاو بالا بخونید حالا من نمیدونم گام شما میرسه یا نه

من از این جور سبکها خیلی خوشم میاد

با یه تغییر در خوندن کار از این رو به اون رو میشه

یه مقدار خشن خوندن هم به نظر جالب تر میشه

spiderman2007
Wednesday 9 December 2009, 09:07 AM
ضمن تشکر از تمام عزیزانی که نظر خوشون رو اعلام کردن و نقدهای عزیزان.
بنده قصد یادگیری موسیقی رو دارم.
حتما و حتما.
به احتمال زیاد با گیتار شروع میکنم.

GhazalMusic
Wednesday 9 December 2009, 09:49 AM
ضمن تشکر از تمام عزیزانی که نظر خوشون رو اعلام کردن و نقدهای عزیزان.
بنده قصد یادگیری موسیقی رو دارم.
حتما و حتما.
به احتمال زیاد با گیتار شروع میکنم.

برای شما آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم سریح بودنم خارج از ادب برداشت نشده باشه چون حیف آدم وقتشو بگزار ولی درجا بزنه علم موسیقی خیلی بهتون کمک خواهد کرد بعد از چشم به همزدنی با پشتکاروتمرین آهنگائی بسازید که قابل مقایسه با آثار غدیمی شما نخواهد بود ..پیروز باشید.

moein babayee
Friday 11 December 2009, 12:39 PM
من خیلی آماتورم.
ببخشید.

منظورم از چند لاین روش خونده که معلومه هیچی؟ (معمولا واسه ی اینکه یک آهنگ زمانای متنش با موسیقیش تقریبا یکسان شه می آن چند بار روز می خونن و کارا رو هم می زارن این کار هم یک روحی به کارت می ده هم زمانا تقریبا یکی می شه، مثلا رضایا کاراش همه 3 لاینی بودن واسه ی همین بود که اینقدر صدای عادیش با صدای آهنگاش فرق می کرد)

چرا با کامپیوتر صداهاتون رو به قول خودمون سیخ نزدین یکم صداها رو زیر می کردین یکم افکت رو کاراتون می زاشتین، درسته اگه کسی که این کار رو می کنه ماهر نباشه صدا کامپیوتری می شه و می زنه تو چشم ولی در کل بهتر می شد

از همه ی اینا گذشته واسه ی کار اول خیلی خوب بود
قبل از اینکه بخوای بری سمت گیتار حتما سلفژ برو صدات کوک نیست

موفق باشی

GhazalMusic
Friday 11 December 2009, 02:47 PM
این چند لاین Vocal رو تو موسیقی شرقی معمولا نمی بینی مخصوصا در موزیک ایران لوسانجلسی ها هم نمی کنند چون کار ساده ای نیست البته کم کم داره جا میوفته میکسش 20 میشه :dw26i1:بیشتر تو همین سبکها دیگه....R&B - Hip hop - House بعضی وقتا هم Pop

Gharibe Ashena
Friday 11 December 2009, 07:23 PM
آهنگ زیبایی بود ، فقط تم آشنایی داره ، شبیه یکی از آهنگهای خارجی که خیلی وقت پیش شنیده بودم ( فک کنم مربوط به گروه NSYNC نمیدونم درسته یا اشتباه می کنم )
به هر حال تلاشتون قابل تحسینه ، امیدوارم تو آهنگهای بعدیتون از اینم موفق تر باشین

moein babayee
Saturday 12 December 2009, 01:51 PM
این چند لاین Vocal رو تو موسیقی شرقی معمولا نمی بینی مخصوصا در موزیک ایران لوسانجلسی ها هم نمی کنند چون کار ساده ای نیست البته کم کم داره جا میوفته میکسش 20 میشه :dw26i1:بیشتر تو همین سبکها دیگه....R&B - Hip hop - House بعضی وقتا هم Pop

جدیدا که خیلی رواج پیدا کرده تا تو شهرهای کوچیکم این کارو می کنن دیگه تهران....

GhazalMusic
Saturday 12 December 2009, 02:06 PM
خیلی خوبه چندتای شنیدم میکسها خیلی توووپ

spiderman2007
Monday 14 December 2009, 09:25 AM
ممنون از تمام شما عزیزان.
امیدوارم بتونم توی کارهای بعدی ایرادات رو برطرف کنم.

MA_Happy
Saturday 2 January 2010, 05:05 PM
خیلی عالیه

spiderman2007
Sunday 14 February 2010, 08:58 PM
just up
بقیه عزیزان هم نظر بدن لطفا.