PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آبي كه برآسود...

بهنام77
Thursday 10 December 2009, 10:28 AM
دوستان سلام
در ابتداي آشنايي با اين سايت از اينكه مي تونستم با دوستان سه تار نواز آشنا بشم و در شرايطي كه جامعه كوچكترين اهميتي به موسيقي نميده(به دليل عدم آگاهي و شعور كافي) ،امكان اين وجود داشت كه شاهد بحث و گفتگوي دوستان بودم بسيار بسيار خرسند شدم.
اما متاسفانه با گذشت زمان متوجه عدم پويايي اين سايت شدم كه شايد مقصر همه دوستان باشندكه با مطرح نكردن موضوعان مناسب زمينه اين ركود رو فراهم كردند.البته اين نقيصه در بخش هاي ديگر هم (مانند تار و ...)به چشم مي خورد.
شايد موقع آن رسيده كه شاهد تغيير ساختار و حتي تغيير مديريت خصوصا در بخش سه تار نوازان باشيم.
منتظر نظر دوستان مي مونم.

moein babayee
Thursday 10 December 2009, 12:36 PM
سلام

در شرايطي كه جامعه كوچكترين اهميتي به موسيقي نميده(به دليل عدم آگاهي و شعور كافي)حرف قشنگی بود ولی دلیلش این نیست! البته جای گفتنه دلیلشم اگه سایت رو دوست داری این جا نیست! (ممنون می شم اگه اصلاحش کنی)

بهنام جان می شه منظورتو از عدم پویایی سایت یکم بهتر بگی؟
راستش من تا حالا این مورد رو ندیدم حالا ممکنه برداشت من و تو از عدم پویایی متفاوت باشه بهرحال ممنون می شم اگه بگی.

و اما تغییر ساختار و مدیریت ، راستش من تا حالا مدیر بخش سه تار ندیدم! ولی به هر حال بهتر نیست اول با خود اون طرف صحبت کنی و ببینی اصلا مشکل از کجاست بعد بیای این موضوع رو مطرح کنی؟ ممکنه اون مدیر مشکلی واسش پیش اومده باشه حالا اتفاقی اون مشکل وقتی پیش اومده باشه که تو وارد سایت شدی یا اصلا ندونه کاربرای اون بخش ازش چه انتظاری دارن!

خلاصه بهتر بود اول با خودش صحبت می کردی بعد دو تا تاپیک ایجاد می کردی، بهنام جان
موفق باشی

Hes_r
Thursday 10 December 2009, 02:37 PM
با سلام

امیدوارم حال دوستان خوب باشه .

در ابتدا باید عرض بکنم که بخش سه تار نت آهنگ در حال حاظر مدیر نداره .

البته مدیر سابق این بخش از بهترین و با تجربه ترین مدیرای سایت بود ولی متاسفانه به دلیل مشغله هایی که براش پیش اومد فعلا مدیر نیستند هر چند امیدوارم هر چه زودتر به سایت برگردن .

با شما در خصوص عدم پویایی سایت مخالف ، اما در خصوص عدم پویایی برخی بخش ها مثل بخش سه تار موافقم .

متاسفانه بخش زیادی از پویایی توسط کاربران و نوازندگان این ساز تعیین می شه .

همون طور که خیلی از بخش های که بسیار فعالیت کمی داشتن ، با حضور بعضی کاربران فعال ، خیلی به فعالیتشون افزوده شد .

من منظور شما رو از تغییر ساختار متوجه نشدم ، اما بعد این مدت هایی که از عمر سایت گذشته فقط می تونم بگم راه پویا شدن هر بخشی ، از جمله بخش سه تار حضور کاربران فعال و علاقه مند هست حالا ممکنه عوامل مختلف در جذب چنین کاربرانی دخیل باشند .

موفق باشید

یا علی

بهنام77
Saturday 12 December 2009, 10:40 AM
سلام
ممنون از دوستانی که نظرشون رو گفتند.
منتظر نظر باقی دوستان می مونم تا بتونیم کامل تر و مفصل تر صحبت بکنیم.

868337
Monday 14 December 2009, 07:12 AM
سلام
به نظر من خيلي هم تقصير کاربران نيست. من خودم روزي حداقل يک بار رو به اين سايت سر ميزنم ولي سؤالي نداشتم که بپرسم، سؤالي هم نبوده که بتونم بهش جواب بدم. خب آدم که نمي تونه topic الکي ايجاد کنه. شايد کم فعاليت بودن اين قسمت به خاطر قديمي بودن اونه و اينکه تمام مشکلات پاسخ داده شده.