PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رپ متال

siamaks
Thursday 10 December 2009, 07:24 PM
سلام دوستانه عزيز .

راستش من چندتا كار رپ متال گوش دادم ، ديدم به مذاقم خوش مياد . مي خواستم ببينم از چند قسمت تشكيل شده و كاربردش چيه و ... .

اگر اطلاعاتي داريد ممنون مي شم در اختيار من بگذاريد .
:ilovemusic:

moein babayee
Thursday 10 December 2009, 08:34 PM
سلام رپ متال؟
تا جایی که من می دونم رپ یک سبکه متال یک سبکه دیگه! رپ 10 ،20 سال قبل از اینکه متال بیاد اومده حالا چطوری با هم مخلوط شدن نمی دونم!

می تونی آهنگی رو که گوش کردی رو لینک کنیش؟

siamaks
Thursday 10 December 2009, 08:51 PM
نمونه ي معروفش گروه Linking park هست ولي اوني كه من شنيدم Limp Bizkit - Rollin' Air Raid Vehicle بود .

ببخشيد ، لينك آهنگشو نداشتم ، اگه تو گوگل search كنيد پيدا مي كنيد .

siamaks
Thursday 10 December 2009, 08:59 PM
اينم ليننك ويكيپديا

You can see links before reply

beatbox
Thursday 10 December 2009, 10:15 PM
رپ متال يا همون rap alternative يه سبك فوقعلادست از گروه ها معروف ميشه limp bizkit تا حدي linkin park و به نظر من خداي اين سبك p.o.d اشاره كرد اگه خواستين ميتونم اطلاعات تكميلي هم بدم

doorsfan
Thursday 10 December 2009, 10:35 PM
به نظر من چرت و پرت ترین سبک ممکن همین رپ متال هست که به بخش های مختلفی تقسیم میشه
مثل نو متال که قویترین بندش کرن هست
اکسترم نو متال که اسلیپنات توشون قویتره
آلترناتیو متال که سیستم آو ا داون قویترنش هست

کلا این بندها بسیار در سطح پایینتری نسبت به خدایان متال مثل دریم ثئتر - آیرون میدن -آیسد ارث -اپث-دث و.. قرار دارن کافیه یک بار دریم ثئتر رو گوش کنید بعدش اسلیپنات خودتون تفوت رو متوجه میشید
به نظر من اینا اصلا متال نیستن

moein babayee
Thursday 10 December 2009, 10:37 PM
فهمیدم! ممنون
من اصلا دربارشون اشتباه فکر می کردم!
اگه کارای لینک رپ متاله من تباشون رو دارم اگه خواستین بگین بزارم

doorsfan
Thursday 10 December 2009, 10:43 PM
البته اسلیپنات یه درامر بسیار بسیار خوب داره کلا تو این سبک ها نوازندگیشون نسبت به سایر سبک ها ضعیف تر وساده تره اما اسلیپنات یک درامر عالی داره

siamaks
Saturday 12 December 2009, 03:36 PM
كسي ميدونه سبك آهنگاشون چجوريه ؟ يعني چه قاعده اي رو از نظر قسمت بنديه آهنگ استفاده مي كنن ؟

Emreh
Sunday 4 July 2010, 02:39 AM
یکی از بارزترین آهنگ های این سبک ترک جدیدیه از امینم هست که با همکاری P!nk خونده شده به نام Won`t Back Down
به شخصه با این سبک حال نمی کنم.
لینک دانلود آهنگ مذکور:
You can see links before reply

Lonely3tar
Sunday 4 July 2010, 08:56 AM
به نظر من چرت و پرت ترین سبک ممکن همین رپ متال هست که به بخش های مختلفی تقسیم میشه
مثل نو متال که قویترین بندش کرن هست
اکسترم نو متال که اسلیپنات توشون قویتره
آلترناتیو متال که سیستم آو ا داون قویترنش هست

کلا این بندها بسیار در سطح پایینتری نسبت به خدایان متال مثل دریم ثئتر - آیرون میدن -آیسد ارث -اپث-دث و.. قرار دارن کافیه یک بار دریم ثئتر رو گوش کنید بعدش اسلیپنات خودتون تفوت رو متوجه میشید
به نظر من اینا اصلا متال نیستن
خوب بند هایی که نام بردید اصلا تو یه سطح قرار ندارن که بخوان با هم مقایسه شن ...
به نظر من رپ متال بسیار امروزی تر هست و برای نیازهای امروزی تر مخاطب عرضه شده . و دلیل شهرت جهانی گروه لینکین پارک هم همین هست . من تمام آثار این گروه رو گوش کردم . سبکشون با این که تو طول سه آلبم بسیار متغیر بوده اما نمونه هایی مثل in the end و numb و from the inside و bleed it out تو هر سه آلبوم نشون می ده که واحد سبکیشون روی دو ووکالشون که یکی متال ( بنینگتون ) و دیگری رپ (شینودا) متمرکز شده و تقریبا رپ متال یا رپ راکه .
کارهایی هم که تو این زمینه هست اکثرا رو nu metal ها اجرا می شه که قابلیت آزادی بیشتری از لحاظ ریتم های سریع به خواننده و نوازنده می دن . و شهرت گروه هایی مثل Slipknot و linkin park هم دلیل کافی بر این هست که این سبک دیگه الان کاملا شناخته شده محسوب می شه و چرت و پرت نیست . سبک پر انرژی هستش . مخصوصا کارهای لینکین . کوری تیلور در اسلیپنات فریاد های بیخود زیاد می زنه و کمی گوشخراش کرده کارهاشون رو .