PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست آهنگ سنتور

آناهيتا 79
Monday 14 December 2009, 06:34 AM
سلام . من تازه اومدم . نزديك به يك سال هست كه سنتور كار ميكنم .الان سنتور نوازي پشنگ كامكار هستم . استادم يه درسي رو كه شروع مي كنه برام نمي زنش ، مي گه برو بزن و هفته ديگه بيار . حالا من مي مونم و كتاب و سنتور . الان دارم تمرين دشتي صبا رو كار مي كنم ( قبل از اي ايران ). مي شه يكي از شما به من تقلب برسونه و اينو يه بار بزنه من ببينم چطوري هست ؟ ممنون مي شم .

Razoniaz
Monday 14 December 2009, 07:53 AM
سلام . من تازه اومدم . نزديك به يك سال هست كه سنتور كار ميكنم .الان سنتور نوازي پشنگ كامكار هستم . استادم يه درسي رو كه شروع مي كنه برام نمي زنش ، مي گه برو بزن و هفته ديگه بيار . حالا من مي مونم و كتاب و سنتور . الان دارم تمرين دشتي صبا رو كار مي كنم ( قبل از اي ايران ). مي شه يكي از شما به من تقلب برسونه و اينو يه بار بزنه من ببينم چطوري هست ؟ ممنون مي شم .

دوست عزیز با سلام
یکی از مهارتهایی که هر نوازنده ای باید حتما کسب کنه اینه که بدون شنیدن یک قطعه و تنها از روی نت بتونه به طور کامل اون قطعه رو اجرا کنه. به نظر من بهتره برای پیشرفت در نت خوانی، بدون این که قبلا این قطعه را بشنوید با اتکا به نت، خودتون این قطعه را بنوازید.

hkh
Monday 14 December 2009, 08:06 AM
سلام...
به انجمن خودتون خوش اومدید.
من که تا حالا نشنیده بودم استاد خودش نزنه و از هنرجو توقع داشته باشه.
البته حرف دوستمون درسته ولی نه در این سطح نوازندگی.
به نظر من حتماً کاست یا CD اجرای این کتاب که خوده پشنگ زده رو تهیه کنید و از روی اون تمرین کنید.
البته یادتون باشه که نباید تمریتون از روی نوار گوشی باشه! اینه که مهمه.

من درس 83 رو براتون می ذارم اجرای خوده پشنگ:
You can see links before reply

آناهيتا 79
Monday 14 December 2009, 10:40 AM
دوست عزیز با سلام
یکی از مهارتهایی که هر نوازنده ای باید حتما کسب کنه اینه که بدون شنیدن یک قطعه و تنها از روی نت بتونه به طور کامل اون قطعه رو اجرا کنه. به نظر من بهتره برای پیشرفت در نت خوانی، بدون این که قبلا این قطعه را بشنوید با اتکا به نت، خودتون این قطعه را بنوازید.
ممنون از راهنمائي هنرمندانتون اما مشكل من اينجوري حل نمي شه ، مي دوني بايد جلوي بقيه هم بزنم ، اگه ياد نداشته باشم يعني خودكشي !!!

آناهيتا 79
Monday 14 December 2009, 10:41 AM
سلام...
به انجمن خودتون خوش اومدید.
من که تا حالا نشنیده بودم استاد خودش نزنه و از هنرجو توقع داشته باشه.
البته حرف دوستمون درسته ولی نه در این سطح نوازندگی.
به نظر من حتماً کاست یا CD اجرای این کتاب که خوده پشنگ زده رو تهیه کنید و از روی اون تمرین کنید.
البته یادتون باشه که نباید تمریتون از روی نوار گوشی باشه! اینه که مهمه.

من درس 83 رو براتون می ذارم اجرای خوده پشنگ:
You can see links before reply
رفتم ، صفحه باز نشد .

moein babayee
Monday 14 December 2009, 03:46 PM
سلام
کتاب پشنگ کامکار نوارش هست راحتم گیر می آد
فکر کنم با اون کار کنی بهتر باشه تا اینکه بگی بقیه بزنن (آخه تو اون خوده کامکار می زنه)

ولی در کل بهتره سعی کنی خودت بزنی، آخه سنتور یک خاصیت گوشی داره که یک آهنگ رو یکی دو بار شنیده باشی و چند وقتی سنتور کار کرده باشی ناخودآگاه می تونی بزنیش

موفق باشی

Razoniaz
Monday 14 December 2009, 08:59 PM
ممنون از راهنمائي هنرمندانتون اما مشكل من اينجوري حل نمي شه ، مي دوني بايد جلوي بقيه هم بزنم ، اگه ياد نداشته باشم يعني خودكشي !!!

باشه دوست عزیز اگه اینطور فکر می کنید بفرمایید اینم اجرای تمرین دشتی (You can see links before reply)