PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برای آهنگسازی با کامپیوتر از چه برنامه ای استفاده میکنید؟

MA_Happy
Monday 14 December 2009, 09:53 PM
سلام،
اگر یک آهنگساز کامپیوتری هستید بگید از چه برنامه ای استفاده میکنید و در چه سطحی در آهنگسازی هستیدمثلا حرفه ای یا مبتدی و ...

من که خودم با Dance ejay و Sony ACID حرفه ای آهنگ میسازم و با FL Studio و Cubase تازه واردم یعنی با در برنامه اولی آهنگ های حرفه ای میسازم ولی با دوتای دومی تازه کارم و هنوز کامل بلد نیستم.:dj10:
البته خیلی دوست دارم sonar یاد بگیرم و میخواهم تازه شروع کنم.
:ilovemusic:

rumour
Tuesday 15 December 2009, 11:56 AM
من اصولا آهنگ هامو روی پیانو و گیتار میسازم.و چون نه امکانات ضبط دارم نه نوازنده برای همین فعلا یه دمو گیتار پرو ازش میگیرم تا بعد

GhazalMusic
Tuesday 15 December 2009, 02:20 PM
سلام من با Cubase کار میکنم والا اگه بشه اسمشو حرفه ای گزاشت,..ما که سعی میکیم تا اون حد برسیم.

تهرانی
Sunday 27 December 2009, 11:53 AM
final 2007, 2008 , 2009 عالیه .

alone_composer
Sunday 27 December 2009, 12:39 PM
من ابتدا پارتی تور را در نرم افزار Encore تایپ می کنم سپس از فایل خروجی می دی می گیرم. فایل می دی را به کمک نرم افزار Cubase باز می کنم و با پلاگ این های سمپل گر (انواع VST) نظیر Vsampler اقدام به سمپلینگ کار می کنم.

بعد از آنکه تمام اتوماسیون ها روی کار قرار گرفت یک میکس اولیه از کار می گیرم بعد از ضبط نهایی استودیو قایل را در نرم افزاری نظیر Audiotion یا Cooledit باز میکنم و میکس نهایی رو انجام می دهم (بهد از چیدن رک افکت ها و ...)

این خلاصه کاری است که انجام می دهم.

البته همه چیز از روی کاغذ و سپی پارتی تور نویسی در انکور شروع می شود.

heiran
Sunday 27 December 2009, 03:30 PM
من هم فعلا" با برنامه SIBELIUS 6 کار میکنم و تقریبان فقط نت وارد میکنم(به شیوه ای کاملا" کلاسیک)! و با سمپلهای خود برنامه اجرا و ضبط میکنم. البته دلیلش اینه که برای کسی فعلا آهنگ نمیسازم و هدفم از این کار بیشتر مانگار کردن تم ها و ملودی ها و احیانا" تکنیک هایی هست که به ذهنم میرسه...

FARZANEH.ZAFAR
Sunday 27 December 2009, 04:15 PM
سلام . من از Finale NotePad 2003a استفاده میکنم . خیلی خوبه و همه ی سازها رو هم شامل میشه. البته ورژن های جدیدش هم اومده.

moein babayee
Sunday 27 December 2009, 04:30 PM
من فقط با fl studio یاد دارم کخ بریزم و خلاصه بعد از هزار تا احتمال بررسی شده بهترین صدا تنظیم رو پیدا کنم و واسه ی خودم حال کنم و یکم خوشحال شم!
ولی در کل وقت واسه ی تمرین کارام خیلی ندارم دیگه چه برسه به تنظیم صدا و این حرفا....

scofild
Sunday 27 December 2009, 11:33 PM
من ترکیبی از اف ال ، نوئندو ، ریزن و ادوب آودیشن !

ساز های لایو رو با ادوب رکورد میکنم ، پیانو و سایر ساز های vst رو توی اف ال رکورد میکنم ، صدا سازی ها و ریتم سازی ها رو توی ریزن و در نهایت تمام فایل ها رو به wave تبدیل میکنم و توی ادوب ، ادیت میکنم و همه رو به نوئندو منتقل میکنم و میکس و مستره نهایی رو انجام میدم.
اگه چیزی هم نیاز به نت نویسی داشته باشه از فاینال یا Encore استفاده میکنم .

اینم چکیده ای از کاره من.

HamedSedighi
Monday 28 December 2009, 01:24 AM
اف ال - audition

HamedSedighi
Monday 28 December 2009, 01:43 AM
من ترکیبی از اف ال ، نوئندو ، ریزن و ادوب آودیشن !

ساز های لایو رو با ادوب رکورد میکنم ، پیانو و سایر ساز های vst رو توی اف ال رکورد میکنم ، صدا سازی ها و ریتم سازی ها رو توی ریزن و در نهایت تمام فایل ها رو به wave تبدیل میکنم و توی ادوب ، ادیت میکنم و همه رو به نوئندو منتقل میکنم و میکس و مستره نهایی رو انجام میدم.
اگه چیزی هم نیاز به نت نویسی داشته باشه از فاینال یا Encore استفاده میکنم .

اینم چکیده ای از کاره من.

چرا در انتها به نوئندو می روید؟قابلیت خاصش چیه؟

scofild
Monday 28 December 2009, 01:49 AM
چرا در انتها به نوئندو می روید؟قابلیت خاصش چیه؟

قالبیت خاصی نداره ! من سرعته عملم واسه میکس و مستر توی نوئندو بیشتره ، واسه همین !
بعضی وقتا هم شده توی ادوب همه رو میکس میکنم !
کلاً به هر نرم افزاری که بیشتر تسلط داشته باشید بهتر میتونید نتیجه بگیرید.