PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه ي يك درام ست كامل

Hmd_N
Sunday 25 March 2007, 12:24 AM
نمونه ي يك درام ست كامل كه تقريبا از تمام قطعات است?اده شده است .

Hes_r
Sunday 25 March 2007, 10:53 AM
عزیز اگه میتونی این عکس ها رو علاوهخ بر گذاشتن در اینجا در گالری تصاویر هم بذار

hichnafar
Saturday 25 August 2007, 09:21 AM
سلام
آقاحمیدفکرکنم بهتره دوباره عکس روبگذاریدچون الان اینجاعکسی نیست.
ممنون.

Hmd_N
Sunday 26 August 2007, 01:02 AM
شرمنده سارا خانم !

نمیدونم چرا جدیدا نمیتونم آپلود عکس کنم اتفاقا توی مشکلات سایت هم مطرح کردم. ایشالا مشکلم رفع شد سریعا اقدام میکنم ! ممنون که متذکر شدی !

hichnafar
Sunday 26 August 2007, 11:35 AM
خواهش می کنم شرمنده چیه !
توی سایت هایی مثل tinypic وpersiangig و...می تونیدآپلودکنید.(تبلیغ نکردما!)
من یه عکس می ذارم امیدوارم به دردبخوره :
You can see links before reply

Hmd_N
Monday 19 November 2007, 02:15 PM
حالا که در پست بالا شکل یک درام ست کامل رو مشاهده میکنید خوب است از روی شکل هم نام قطعات آن را بشناسیم.

طبل بزرگ وسط پایین : طبل باس یا کیک باس Bass drum ( در بعضی از قطعات ممکن است از دو تا پبل باس استفاده شود )

تام تام ها : دو تا تام تام که به روی طبل باس بسته شده اند. ( تام تام ها ممکن است بیشتر هم باشند. هر چه تعداد تام تام ها بیشتر باشد میتوانید قطعات مشکلتری را اجرا کنید. )

طبل های کوچک : طبل هایی که در کنار سمت چپ هستند. برای پاساژ گرفتن بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند.

سنج های راید : سنج سمت چپ پایینی و سنج سمت راست بالایی.

سنج های کرش : بقیه ی سنج ها به جز سنج های راید و آن سنج کوچک بالایی در سمت راست.

اسنر یا ساید درام : اسنر یکی از مهمترین بخش های درام است. پایین سنج های سمت راست.

های هت یا جفت سنج : جفت سنجی که روی هم قرار گرفته اند در بالای اسنر.

اسپلش سیمبال : برای موسیقی ملایم و تک نوازی بسیار موثر است. سنج کوچکی که در بالای سنج ها در سمت راست قرار گرفته.
( هر کدام از قطعات استفاده شده در درام ست میتواند در صورت لزوم از تعداد بیشتری از آنها استفاده شود )