PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه آموزشگاه خوب سلفژ در تهران

mini
Sunday 20 December 2009, 07:38 PM
سلام.
لطفا دوستان تهرانی ، یه آموزشگاه یا استاد فوق العاده ی سلفژ معرفی کنن.

kiyana
Sunday 20 December 2009, 07:44 PM
من اموزشگاه پارس رو بهت معرفی میکنم.احتمالا خودمم از تابستون سال جدید تو همین اموزشگاه سولفژو شروع میکنم.

setareh_hk
Sunday 20 December 2009, 11:18 PM
من سلفژ و پیش استاد پریچهر خواجه می رم.(استاد دانشگاه هنر و نوازنده قانون)
اگه بتونی استاد اسلامی رو هم پیدا کنی که عالیه.
یک آموزشگاه به نام چاووش هم هست که شنیدم خوبه.

المیرا
Monday 21 December 2009, 08:17 AM
آقای اسلامی یکی از بهترین اساتید سلفژ هستن، چون خیلی طرفدار دارن برای اینکه بتونی بری کلاسش باید 1 دوره تو رزرو بمونی، اگر خواستی من شمارشو بهت میدم
آموزشگاه چاووش هم از آموزشگاه های خوب تهران، اتفاقا آقای اسلامی هم اونجا درس می دادن ولی الان نمی دونم هستن یا نه

ماریا
Monday 21 December 2009, 08:22 AM
بله اقای امیرحسین اسلامی یه استاد کاملا با برنامه است که اگه بخواهید برید سر کلاسهاش توی چهار راه ولیعصر کلاسهای ازاد موسیقی می رید اسمتون می نویسید یه مدتی تو رزرو هستید تا بهتون زنگ بزنن اخرین خبری که از قیمت دارم جلسه ای 11 تومن بود (نیم ساعت )

اموزشگاه پارس شخص خاصی رو نمیشناسم

من از استاد خودم هم اقای مهدی قاسمی تو اموزشگاه پارت راضی هستم خودشون هم رهبر کر گروه تهران هستن که سه ماهه اول اموزش کرشون تقریبا اخر دی تمام میشه البته الان کلاس سلفژ هم دارن منتها نمیدونم تایم خالی دارن یا نه من که هنوز پیششون سر کلاس سلفژ میر م کلاسهای کر هم فقط اوازش چون مباحث اموزش دوره کر قبلا یاد گرفتم جلسه ای هشت تومن (نیم ساعت )

خانم پریچهر رو اسمش بابت ساز زدنشون که کارشون عالی شنیدم

در هر صورت امیدوارم که انتخاب عالی داشته باشید

المیرا
Monday 21 December 2009, 08:33 AM
ماریا جان اگر ایشون بخواهد برود جهاد دانشگاهی باید کلی تو نوبت بمونه، چون که وقتی جائی خالی می شه از روی لیست به ترتیب اولویت انتخاب نمی شه، تو جهاد معمولا اولویت با بچه های دانشگاه ماست! البته همیشه اینطوری نیستا!
آقای اسلامی 1 آموزشگاه دارد تو فاطمی که اونجا اینطوری نیست و بچه هائی هم که تو رزرو هستن کمترن

setareh_hk
Monday 21 December 2009, 10:21 AM
راستش تا جایی که می دونم خود آقای اسلامی الان کلاس نمی ذارن.الان یعنی تو یه چند هفته پیش کلاس نداشتن اصلا.ولی خب رزرو و می کن.
توی جهاد دانشگاهی آقای شریف لطفی هم هستن که می دونم درس می دن.
ولی یکی بهم گفت که مبتدی نمی گیرن.راجع بهش زیاد مطمئن نیستم.

ماریا
Monday 21 December 2009, 12:16 PM
راستش تا جایی که می دونم خود آقای اسلامی الان کلاس نمی ذارن.الان یعنی تو یه چند هفته پیش کلاس نداشتن اصلا.ولی خب رزرو و می کن.
توی جهاد دانشگاهی آقای شریف لطفی هم هستن که می دونم درس می دن.
ولی یکی بهم گفت که مبتدی نمی گیرن.راجع بهش زیاد مطمئن نیستم.

شریف لطفی که نه به این راحتی ها نیست سر کلاس رفتنش ان که لیست رزرو دارد بماند ماهی دو جلسه کلاس داره نیم ساعت جلسه ای 18 تومن اخرین قیمتش بود اره مبتدی هم نمیگیره باید بتونی برای شروع تو گامها بداهه پردازی بکنید و کلی کار دیگه داره

المیرا
Monday 21 December 2009, 03:20 PM
آقای اسلامی شاگرد می گیرند، الانم درس می دهند!
من خودم با شریف لطفی کار کردم، ولی الان تو جهاد بیشتر با بچه های کارشناسی ارشد دانشگاه کلاس دارد.
آقای اسلامی تو این شرایط از همه بهتر!

mini
Monday 21 December 2009, 06:09 PM
حالا آقای اسلامی رو از کجا پیدا کنم؟!!!
کجای تهران هست؟

المیرا
Monday 21 December 2009, 06:45 PM
من شمارش برات می فرستم

setareh_hk
Monday 21 December 2009, 11:38 PM
می دونم که سوال خارج از تاپیکه ولی میشه یه خورده راجع به بداهه پردازی در گام توضیح بدین؟؟

mini
Tuesday 22 December 2009, 12:43 AM
در مورد چیش توضیح بدیم؟
خب معلومه دیگه یعنی یه اجرای بداهه در یک گام معین.
طوری که از گام خارج نشی.

setareh_hk
Tuesday 22 December 2009, 07:11 AM
اصلا گرفتم جریان چیه !یه چیزه دیگه رو داشتم با این قاطی می کردم.
به هر حال ممنون

ماریا
Tuesday 22 December 2009, 08:09 AM
می دونم که سوال خارج از تاپیکه ولی میشه یه خورده راجع به بداهه پردازی در گام توضیح بدین؟؟

همونطور که دوست خوبمون گفتن شما باید بدون اینکه از پیانو کمک بگیری در نهایت فقط یه تونیک گام برات بزنن البته شریف لطفی که تونیک رو هم نمیزنه باید بتونی تو یه گام بداهه پردازی کنی البته شریف لطفی کسایی رو قبول میکنه که شما بتونید تو یه گام شروع کنید بداهه پردازی درجات مختلفش ارپژش بخونی بعد به یه گام دیگه مدولاسیون کنی (تغییر گام بدی ) تو ان کام هم باز بداهه پردازی کنی از کوک نیفتی بعد از چرخیدن تو چند کام به گام اولی برگردی و در نهایت تونیکت چک میکنه که از کوک نیفتاده باشی این تمام اطلاعاتی که من خودم به عینه دیدم برای همینه که مبتدی قبول نمیکنه

setareh_hk
Tuesday 22 December 2009, 08:24 AM
آقای شریف لطفی ساز تخصصی اشون چیه؟ ترومپت؟

المیرا
Tuesday 22 December 2009, 11:30 AM
نه، ساز تخصصی ایشون هورن

mersedes
Wednesday 30 June 2010, 04:26 PM
اموزشگاه پارسه خيلي خوبه.استاد سلفژش پدر سلفژ ايرانه و از 8سالگي سلفژ كار كردن.اين اموزشگاه شمال ميدان هفت تير.اينم شمارشه اگه خواستي88302969_88824774
البته اين با اموزشگاه پارس تفاوت داره.

ماریا
Sunday 25 July 2010, 12:32 PM
آقای شریف لطفی ساز تخصصی اشون چیه؟ ترومپت؟
ساز تخصصی اقای لطفی هورن هست که خودش هم تحصیل کرده گراتس اتریشه

مردی کاملا مهربون ودوست داشتنی با سواد

digilap
Monday 9 August 2010, 03:05 PM
سلام
من تمام اين تاپيك رو خوندم ىنفهميدم آدرس و يا تلفن و يا آموزشگاه استاد اسلامي كه فرموديد كجاست!
ميشه خواهش كنم برا منم بفرستيد؟

aasef khashe
Monday 9 August 2010, 03:51 PM
اگه می شه شمارشون رو برای منم بفرستید

digilap
Tuesday 10 August 2010, 07:06 AM
شماره كي رو بايد بفرستم؟
من خودم دنبال يه استاد خوب آواز ميگردم
يعني تو اين كشور به اين بزرگي يه استاد خوب پاپ پيدا نميشه؟

ماریا
Wednesday 11 August 2010, 09:36 AM
شماره كي رو بايد بفرستم؟
من خودم دنبال يه استاد خوب آواز ميگردم
يعني تو اين كشور به اين بزرگي يه استاد خوب پاپ پيدا نميشه؟

استاد پاپ خوب ان جور که من شنیدم ولی خودم ندیدم اقای وحید دین پرور تو اموزشگاه موسیقی پاپ تو ستارخان ابتدای پاتریس لومبا کوچه ترکزاده پلاک 4 هست و میدونم که از شهرستانهای حتی جنو ب کشور هم پیش ایشون می یان شماره اموزشگاه 66905077

استاد اواز ایرانی خوب که کارش درست ه واز هنرجوهای شجریان هست وحید تاج تو اموزشگاه موسیقی چکاد زیر نظر دانشکده هنر و اقای شریف لطفی رئیس دانشکده هنر هستش چهار راه ولی عصر نرسیده به چهار راه کالج میدونم 5 شنبه ها انجاست ماهی 42 یا 48 تومن هستش البته اگه لیست رزروش پر نباشه شمارش 66490709

اقای منظورتون از اسلامی برای سلفژ امیر حسین اسلامی عر ض به خدمتتون که چهار راه ولی عصر به سمت چهار راه کالج کوچه بالاور جهاد دانشگاهی دانشگاه هنر طبقه دو م روزهای 1شنبه سه شنبه و چهارشنبه انجا باز هست ولی خوب اقای اسلامی طبق اخرین خبری که دارم 350 نفر :30::17::46:تو لیست رزورشون نشستن و یک هفته در میان کلاس دارن این شماره اینجا66469522

گاه منظورتون ان یکی اقای اسلام یکه ترمپت میزنه میدونم که یه زمانی تو اموزشگاه باروک تو کارگر شمالی بود الان نیمدونم ولی خوب من دوستم که رفت راضی نبود و کلا راضی نبود

اما اقای حمیدرضا شمیرانی تو اموزشگاه پارس که تو سهروردی ادرس و شمارش تو گوگل بزنید اموزشگاه پارس می یاره عالیه

و اقای ارش فلاحی تو اموزشگاه موسیقی چکاد شنبه ها 66490709

شاد باشید و دل زنده

digilap
Wednesday 11 August 2010, 12:44 PM
مارياي عزيز بسيار ممنونم
خيلي كامل و جامع نوشتي
خيلي استفاده كردم
فقط آقايان شميراني و فلاحي چي تدريس ميكنن؟
اونام سلفژ درس ميدن يا پاپ؟
ممنان

ماریا
Wednesday 11 August 2010, 03:06 PM
مارياي عزيز بسيار ممنونم
خيلي كامل و جامع نوشتي
خيلي استفاده كردم
فقط آقايان شميراني و فلاحي چي تدريس ميكنن؟
اونام سلفژ درس ميدن يا پاپ؟
ممنان

خواهش میکنم خوشحالم که تونستم کمکتون کنم

اقای شمیرانی که سلفژ درس میدن اقای فلاحی هم هم سلفژ هم تئوری و هم مبانی اهنگ سازی

موفق باشی و دل زنده :am

gfx-8
Thursday 14 October 2010, 11:52 PM
دوستان بالاخره یه استاد سلفژ که ارزش اومدن هفته ای یک جلسه از شهرستان رو داشته باشه بگید.

تورو خدا دقت کنید .سختی این کار شوخی بردار نیست

armashir21
Monday 1 November 2010, 10:11 PM
اساتید آموزشگاه سرایش بهترین هستند تو آموزش سرایش. مدیر موسسه هم کامبیز روشن روانه. سطحشون خیلی بالاست. من چند وقتی از شهرستان میرفتم اونجا ویولن کلاس. تو سایتشون میتونی لیست اساتید رو ببینی که همه تراز اولن.

armashir21
Monday 1 November 2010, 10:12 PM
دوستان بالاخره یه استاد سلفژ که ارزش اومدن هفته ای یک جلسه از شهرستان رو داشته باشه بگید.

تورو خدا دقت کنید .سختی این کار شوخی بردار نیست

نگران نباش. اساتید آموزشگاه سرایش عالی هستند. منم مثل تو نگرانی داشتم. اما وقتی رفتم اونجا کلاس خیالم راحت شد

بنجامین
Monday 22 November 2010, 03:55 PM
سلام عزیزان
ببینم کسی استاد سلفژ راک خوب میشناسه )
اگه اطلاعاتی دارین بگین ممنون میشم...
از اسم استاد گرفته تا آموزشگاه...

Ernesto
Sunday 12 December 2010, 12:14 AM
بنجامین راست میگه - بچه ها یه استاد خوب سلفژ راک معرفی کنین -:redguitar:

sol_s
Monday 20 December 2010, 09:38 AM
سلام دوستان من آموزشگاه گلپا رو بهتون معرفی میکنم.اونجا کلا معلماش خوبه مدیریتش هم آقای گلپایگانیه!

بنجامین
Tuesday 26 April 2011, 09:23 PM
استاد پاپ خوب ان جور که من شنیدم ولی خودم ندیدم اقای وحید دین پرور تو اموزشگاه موسیقی پاپ تو ستارخان ابتدای پاتریس لومبا کوچه ترکزاده پلاک 4 هست و میدونم که از شهرستانهای حتی جنو ب کشور هم پیش ایشون می یان شماره اموزشگاه 66905077

استاد اواز ایرانی خوب که کارش درست ه واز هنرجوهای شجریان هست وحید تاج تو اموزشگاه موسیقی چکاد زیر نظر دانشکده هنر و اقای شریف لطفی رئیس دانشکده هنر هستش چهار راه ولی عصر نرسیده به چهار راه کالج میدونم 5 شنبه ها انجاست ماهی 42 یا 48 تومن هستش البته اگه لیست رزروش پر نباشه شمارش 66490709

اقای منظورتون از اسلامی برای سلفژ امیر حسین اسلامی عر ض به خدمتتون که چهار راه ولی عصر به سمت چهار راه کالج کوچه بالاور جهاد دانشگاهی دانشگاه هنر طبقه دو م روزهای 1شنبه سه شنبه و چهارشنبه انجا باز هست ولی خوب اقای اسلامی طبق اخرین خبری که دارم 350 نفر :30::17::46:تو لیست رزورشون نشستن و یک هفته در میان کلاس دارن این شماره اینجا66469522

گاه منظورتون ان یکی اقای اسلام یکه ترمپت میزنه میدونم که یه زمانی تو اموزشگاه باروک تو کارگر شمالی بود الان نیمدونم ولی خوب من دوستم که رفت راضی نبود و کلا راضی نبود

اما اقای حمیدرضا شمیرانی تو اموزشگاه پارس که تو سهروردی ادرس و شمارش تو گوگل بزنید اموزشگاه پارس می یاره عالیه

و اقای ارش فلاحی تو اموزشگاه موسیقی چکاد شنبه ها 66490709

شاد باشید و دل زنده

ماریا جان اون آموزشگاه پارته که آقای دین پرور توشه...

ar_1390_2011
Friday 9 March 2012, 05:16 PM
ماریا جان اگر ایشون بخواهد برود جهاد دانشگاهی باید کلی تو نوبت بمونه، چون که وقتی جائی خالی می شه از روی لیست به ترتیب اولویت انتخاب نمی شه، تو جهاد معمولا اولویت با بچه های دانشگاه ماست! البته همیشه اینطوری نیستا!
آقای اسلامی 1 آموزشگاه دارد تو فاطمی که اونجا اینطوری نیست و بچه هائی هم که تو رزرو هستن کمترن
سلام...
منظورتون کدوم آموزشگاه هست؟ممکنه لطف بفرمایید و بیشتر راهنمایی کنید؟

*بعد از تحریر*:
از طریق جستجو در اینترنت،متوجه شدم.حتما منظورتون موسسه فرهنگی و هنری دهلیز هفت هنر (You can see links before reply) هست که جناب آقای اسلامی (علاوه بر "دانشگاه هنر")اونجا تشریف دارن.
در هر صورت ممنونم...