PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کنسرت 2007 یانی

Hes_r
Sunday 25 March 2007, 02:47 PM
کی کنسرت 2007 یانی رو دیده

خیلی چیز مشتیه

سنتور هندی هم داره توش

?قط یه ساز جالب اونیه که یارو میاد با چوب رو تخته بالا پایین میپره خیلی مشته

و چیزی که من رو خیلی به خودش جلب کردی استیل اون آقایی که ویولن میزنه بود

چهارشونه وای میسته و ویولن رو انقدر زیبا میگیره که آدم لذت میبره

نظرتون رو راجع به این کنسرت بگید

3tar
Sunday 25 March 2007, 05:21 PM
عزیز جان
اسم این کنسرت چیه؟
میشه بگی؟ شاید ما هم دیدیم و لذت بردیم!

Amir
Monday 26 March 2007, 07:32 AM
وقتی ندیدیم چه جوری نظر بدیم

Hes_r
Monday 26 March 2007, 01:20 PM
خوب بگیرید و ببینید

اون وقت نظر بدید

alireza_amirsamimi
Tuesday 27 March 2007, 08:20 PM
من دیدم.سنتور ایرانی به خصوص با نوازندگی مشکاتیان یه چیز دیگه هست.از نکات جالب به نظر من تک نوازی ویلن نواز ارمنی بود که نغماتی از کشورش در حین کنسرت اجرا کرد که ملودی های بسیار نزدیکی با موسیقی ایران داشت.ولی در کل کنسرت های قبلیش بیشتر بهم حال داد

Hes_r
Tuesday 27 March 2007, 09:17 PM
آره این ارمنیا اثراش خیلییییییی شبیه موسیقی ایرانی بود و خیلی هم خوش استیل

در مورد سنتورش هم کاملا باهات موا?قم

bayat e esfahan
Wednesday 2 July 2008, 07:15 PM
سلام
میدونید سامویل یروینیان همون نوازنده ویلن یک مدت شاگرد استادمیرزاده بوده
اگر دقت کنید برای چند لحضه قطعه ای در دستگاه اصفهان اجرا کرد و همین طور قطعه ای از استاد بیرجندی
به موسیقی اذری هم کاملا اشناست.

Mohi_Liebert
Tuesday 6 January 2009, 10:25 AM
اما فکر کنم این کنسرت 2006 هست که توی لاس وگاس بود!
سایاکا کاتسوککی (همون دختر ژاپنیه) هم خیلی مسلط بود ولی من از دیوید اسپینولا بیشتر خوشم اومد همون که هارپ میزد واقعا کارش قشنگ بود! درکل همشون باحال بودن!

amireza2000
Tuesday 6 January 2009, 02:01 PM
ولي به هر حال نميشه منكر اين شد كه سطح اين كنسرت از بقيه كنسرتهاي ياني پايين تر بود.

heiran
Tuesday 6 January 2009, 05:18 PM
همینقدر بگم که من وقتی این کنسرت رسید دستم یه ماهی معتادش شدم دیگه!...
من که واقعا مسحور شده بودم و البته اولین برخوردم با یانی بود . مخصوصا دو قطعه ای که اون آقای ویولن نواز( ساموئل یروینیان) با اون دختر ژاپنی زدند( یکی همون قطعه شبیه موومان تابستون ویوالدی بود)
در ضمن لحن کاملا شرقی ویولن آقای یروینیان اوایل بدجوری منو مشکوک کرده بود که نکنه ایرانی باشه طرف!
بیش از 20بار دیدمش

Mohi_Liebert
Tuesday 6 January 2009, 06:31 PM
آره توی for all season هست که خیلی ایرانی میزنه یه لحظه هم میره رو آهنگ شیراز بیژن مرتضوی

Sina_Yanni
Tuesday 2 February 2010, 06:50 PM
من که واقعا در هر آهنگ این کنسرت ، موهای بدنم سیخ سیخ می شد !!! نمی دونم چرا !!! مخصوصا تو آهنگ UNTIL THE LAST MOMENT که اون ویولن زن ارمنی قطعاتی ( زیبا که چه عرض کنم ... محشر ) به پیانو ی یانی اضافه کرده بود که من دیگه چشامو میبستم و فقط گوش می کردم... . اون بابایی هم که پرکاشن میزد ، وقتی اومد ( با 2 تا چوب بود انگار ) هی می پرید اینور ، میپرید اونور ، دیگه من مردم از خنده . همه جور چیزی دیده بودیم ، این دیگه چیه ... !!!! بله . تو آهنگ for all season از قطعات ایرانی استفاده می کرد ارمنیه . یکمیش شبیه آهنگ سریال مستاجران بود .!! نه ؟؟؟ ولی یانی با آکروپولیسش بهتر شناخته شد ، البته توسط شهرداد روحانی !!! لول

Amirrelax
Tuesday 2 February 2010, 07:41 PM
منم تو این کنسرت یانی اجرای آهنگ UNTIL THE LAST MOMENT را بیشتر از همه پسندیدم واقعا کنسرت محشری هست
در ضمن سینا جان یانی تو پشت صحنه همین کنسرت میگه که اون دو تا چیزی که نوازنده ی پرکاشن باهاش رو چوب میزنه لوله PVC هست.

Sina_Yanni
Tuesday 2 February 2010, 07:45 PM
منم تو این کنسرت یانی اجرای آهنگ UNTIL THE LAST MOMENT را بیشتر از همه پسندیدم واقعا کنسرت محشری هست
در ضمن سینا جان یانی تو پشت صحنه همین کنسرت میگه که اون دو تا چیزی که نوازنده ی پرکاشن باهاش رو چوب میزنه لوله PVC هست.

چه جالب امیر جان ( pvc ) .!!! حالا این نوع نواختن رو ساز محسوب کردن ؟؟؟ اسم ساز چی میشه اونوقت ؟؟

Amirrelax
Tuesday 2 February 2010, 08:09 PM
تا ان جایی که من یادمه یک بار دیدم که خود اونی که پرکاشن میزنه یعنی walter rodriguez این نوع نواختن را ابداع کرده

You can see links before reply

Black_Violin
Wednesday 3 February 2010, 06:45 AM
اگر کسی برای دانلود داره لطفا بزاره.

Amirrelax
Wednesday 3 February 2010, 09:01 AM
لینک های دانلود

Yanni Live - The Concert Event 2006