PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بی نام! سه تار حیران....

heiran
Wednesday 23 December 2009, 08:51 AM
سلام میکنم از پشت تریبونی که هر وقت پشتش ایستادم جز احساس مهر به دوستان چیزی در دل نداشتم.....

بعد از مدتها..... یه نگاهی هم به سه تار نوازی این فقیر بندازید

یک تم مشهور و فولکلور آذری هم که از من خیلی شنیدیدهم هست این تو به همراه ضربی های بداهه از نوع حیرانی!!
راستی یه جاهایی صدای کم هنجارم هم هست :دی

و اینکه چون مدت کار یکم زیاد بود حجمش کم شد و متعاقبا کیفیتش! و اینکه تاریخ اجرا هم رو اسم فایل هیت

حس و حال کار دقیقا "منم" خودمم! و هر گاه که از همه و از هرچیز جدا بشم و اون محمدحسین بی حجاب و عریان و تنها رو ببینم اون اینه تو همین حس و احوالات هست...

سخن کوتاه باید...

هدیه کوچکی به یاران دیرینم : علی کمانچه فاطمه و همه دوستانی که نادیده اند اما محبوب...

You can see links before reply

Mona
Wednesday 23 December 2009, 04:13 PM
سلام

ممنون اجرای با احساسی بود و دلنشین.

موفق باشید :)

heiran
Wednesday 23 December 2009, 07:48 PM
راستش خوشالم از اینکه برگشتم پیش دوستان و البته میخوام پست همشون رو اینجا ببینم و اصطلاحا صداشون روبشنوم...

Kamanche
Saturday 26 December 2009, 12:20 AM
سلام محمد حسین عزیز
کار رو چندین بار در این چند روز گوش دادم.درمورد محتوای آثار همونطور که متوجه شدی من نظری نمیدم چون بیان شخصی افراد هست و کاملا قابل احترام . اینجا هم اینو رعایت میکنم و به بیان هنری که بهش رسیدی یا داری بهش میرسی (دومی شاید بهتر باشه) کاملا احترام میگذارم .
اما نکته ی مهمی که باید بهش بگم و البته از همون کار اولی که روی سایت گذاشتی (دقیقا نمیدونم کدوم بود) بهش اشاره کردم اینه که موسیقی تو بدون هیچ مانع یا سدی که از بروز هنرت جلوگیری بکنه اجرا میشه . دقیقا همون بی حجابی که خودت بهش اشاره کردی . و این خیلی مهمه محمد حسین . شاید رسیدن به این مرحله یکی از مهمترین آرزوهای هر کسی باشه . لااقل برای من اینطوریه . و امیدورام روزی کاملا بهش برسم .
به هر روی دستت و پنجه ت و حنجره ت درد نکنه .
ممنون به خاطر هدیه ی خوبت !

fagher
Tuesday 29 December 2009, 10:47 PM
سلام ...
واقعا پیشرفت کردی، تبریک...

vhd
Saturday 2 January 2010, 05:47 PM
کار بسیار زیبابی بود . بهتون تبریک میگم

arman405
Monday 4 January 2010, 04:53 PM
خرابه بی نامم...

آه محمد حسین...

dada_mehdi
Tuesday 5 January 2010, 01:49 PM
فوق العاده بود دوست عزیز

AliB
Monday 1 March 2010, 01:39 PM
سلام
محمد حسین جان گل که البته چندیه که روی اینترنت و سایت کم پیداست !
الان دارم این کارت رو گوش میدم. من بدون صحبت و تحلیل فنی از چند و چون کار فقط می خوام به عنوان شنونده بگم که یه غم عمیقی احساس میشه تو کارت و اینکه مثل همیشه سعی داری انعکاس حد اکثری احساس و درونیاتت رو در ساز زدنت داشته باشی که موفق هم هستی و به شیوه ی جالبی این کار رو انجام میدی .
من حال کردم یه جاهایی هم منقلب شدم با احساس غم افزای کارت ...
امیدوارم شاهد اجرای کارهای شادمانه تر باشم ازت.
مخلص و دوست دارت
علی

3TARLOVER
Tuesday 23 March 2010, 01:11 AM
خیلی خوب بود خسته نباشید.واقعا لذت بردم

Don_Ramtin
Tuesday 23 March 2010, 01:30 AM
سلام دوست " حیران " و " فقیر " من !
خیلی ممنونم از قطعه ای که اینجا گذاشته بودی . بدون اینکه بخوام درباره ی محتوای موسیقایی آن ، تکنیک نوازندگی ات ، سونوریته ی سازت ، چرایی و چگونگی حضور صدای خودت روی اون و ... نظری بدم ( اصلا مگه من باید نظر بدم و یا مگه صلاحیت نظر دادن رو دارم ؟! ) از آزادگی و رهایی و صداقت نهفته در موسیقی ات خوشم اومد . خوش باشی . یا حق !