PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فراخوان برای ترجمه ی مقاله

Peddy
Wednesday 23 December 2009, 06:17 PM
درود و خسته نباشید

خب دوستان اومدم که یه فراخوان بدم که کسانی که به زبان انگلیسی تسلط دارن اعلام کنن و مقاله های مربوط به پیانو رو ترجمه کنیم تا بخش مقالات کمی به روز بشه

دوستانی که حاضر به همکاری هستن فقط اینجا اعلام کنن تا بعد بریم سراغ پیدا کردن مقالات و ترجمه کردنشون

با تشکر

soroosh_269
Wednesday 23 December 2009, 06:22 PM
ُسلام پدرام خیلی دوست دارم کمک کنم ولی تسلطی ندارم مخصوصا تو فارسی نوشتنش چون می فهمم که چی میگه ولی نمی تونم فارسیش کنم ولی هر وقت گفتین جایی مقاله هست می خونمش ببینم از پسش بر میام یا نه.

moein babayee
Wednesday 23 December 2009, 06:58 PM
سلام، فقط به اصطلاحات پیانو آشنایی ندارم اگه ندانستن آنها مشکلی بوجود نمی آره خوب بسم الله

keeps_gettin_better
Wednesday 23 December 2009, 10:21 PM
از لحاظ انگلیسی که اصلا مشکلی ندارم، با اصطلاحات انگلیسی پیانو هم تا حدی آشنایی دارم. ولی من هم نگارش فارسیم چندان تعریفی نداره ولی حالا مقاله ها رو بذارید ببینیم چه طوریاست.

itmanager
Monday 28 December 2009, 07:54 AM
سلام
من هم موافقم و اگر هم مشکلی بود از دوستان راهنمایی می گیریم

آنا
Tuesday 19 January 2010, 10:28 PM
خوشحال ميشم اگه بتونم كمك كنم

Babak_mix
Wednesday 20 January 2010, 08:02 AM
اگه کمکي هم از دست ما بر بياد هستيم...

mahshid85
Thursday 2 September 2010, 02:25 PM
زمان زیادی از این تاپیک گذشته، آیا به نتیجه ای رسیده؟
اگه هنوز هم فعال هستید میتونم کمک کنم، البته اگر در اصطلاحات کم نیارم که اونم به نظر میاد دوستان دیگه هستند و میشه ازشون کمک گرفت.

Vala
Thursday 2 September 2010, 02:44 PM
منم هستم :30:

rumour
Thursday 2 September 2010, 02:58 PM
مقالات همه باید به طور مستقیم به بخش مقالات فرستاده بشه... بعدا در صورت نیاز به بحث میشه لینکشو قرار داد. اگر می خواین به من پیام بدید

ehsan-m57
Wednesday 8 September 2010, 12:25 PM
هستم

hadi_e
Wednesday 8 September 2010, 12:43 PM
سلام من هم یکمی توی ویرایش و جمله بندی مشکل دارم اما هستم
حالا مقالات رو بزارید ببینیم چطوریا میشه هر کاری بتونم میکنم
لطفا فقط اگه مقاله ای گذاشتین با پست خبر بدین ممنون میشم

music6808
Wednesday 8 September 2010, 10:50 PM
سلام
من دانشجوی مترجمی هستم
ولی متاسفانه و پیانو آشنایی ندارم

خوشحال میشم اگه مشکلی از لحاظ ویرایشی یا هر چیز دیگه ای بود کمک کنم
در خدمتم

Khashayar
Wednesday 8 September 2010, 10:57 PM
درود
اگر علاقه مند به ترجمه مقالات موسیقی هستید و می خواهید در این کار قدمی بردارید و هم به ما و هم به جامعه هنری موسیقی کمک کنید با من یا به سپهر rumour (You can see links before reply) تماس بگیرید تا با شرایط اشنا بشید بی شک با کمک دوستانی چون شما که توانائی ترجمه مقالات را دارند میتوانیم بانکی عظیم از مقالات رو در اختیار علاقه مندان قرار بدیدم
پاینده باشید

STNHZ
Friday 10 September 2010, 12:31 PM
با درود. آماده ی هرگونه همکاری در این زمینه هستم؛ زبان و پیانوم هر دو خوبه!!!! (;

STNHZ
Friday 10 September 2010, 12:37 PM
درود
اگر علاقه مند به ترجمه مقالات موسیقی هستید و می خواهید در این کار قدمی بردارید و هم به ما و هم به جامعه هنری موسیقی کمک کنید با من یا به سپهر rumour (You can see links before reply) تماس بگیرید تا با شرایط اشنا بشید بی شک با کمک دوستانی چون شما که توانائی ترجمه مقالات را دارند میتوانیم بانکی عظیم از مقالات رو در اختیار علاقه مندان قرار بدیدم
پاینده باشید
ببخشید فضولی می کنم اما اگر همین بحث رو همین جا ادامه بدید و شرایط رو همین جا برای همه بگید فکر کنم خیلی بهتر باشه
چون فقط علاقه مندها دنبالش می کنند...