PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درامرها خودتون رو معرفی کنید

&unknown&
Friday 25 December 2009, 06:44 PM
سلام به همگی
دوستانی که در زمینه ی درام فعالیتی دارند خودشونو معرفی کنن تا با هم آشنا بشیم.
امیدوارم این تاپیک کمی بخش درام این فروم رو فعال کنه!

&unknown&
Friday 25 December 2009, 06:58 PM
من رضا هستم 20 سال از تهران. 4-5 ماهه که دارم درام کار میکنم. آقای نیما نواپور استادم هستن.
jukka nevalainen نوازنده ی گروه Nightwish الگوی من بوده.
:drumsplay3:
حالا ببینم اینجا چند تا درامر هست!؟

doorsfan
Friday 25 December 2009, 08:16 PM
منم درامز دوست دارم اما بخاطر کوچیک بودن اتاقم مجبور شدم گیتار الکتریک بخرم یعنی عشقم درامز بود اما الان به گیتار وابسته شدم
آقای نیما هم شخص معروفیه با استاد اعرابی کار میکنه آلبوم جدیدشون نمیدونی کی منتشر میشه؟

&unknown&
Friday 25 December 2009, 08:22 PM
البته من هم به گیتار الکتریک خیلی علاقه دارم. در آینده یه گریزی هم بهش میزنم!
در مورد آلبوم هم خبر ندارم!:ad

uniuni
Sunday 31 January 2010, 01:23 AM
سلام من دانيال هستم.5 ساله درامز ميزنم.27 فروردين 1389 كنسرتمونه كه رهبريش و درامرش منم.حتما بياين.محلش سالن ارشاد قزوين.

avm
Sunday 7 February 2010, 04:45 PM
من رضا هستم 20 سال از تهران. 4-5 ماهه که دارم درام کار میکنم. آقای نیما نواپور استادم هستن.
jukka nevalainen نوازنده ی گروه Nightwish الگوی من بوده.
:drumsplay3:
حالا ببینم اینجا چند تا درامر هست!؟

سلام رضا جان
خوش اومدی منم ارسلان هستم 27 سالم هست و چند سالی هست درامز میزنم.
ببینم سرنا پیش آقای نواپور میری؟

ارسلان

پ.ن: امیدوارم اینجا یه کم گرم تر بشه چون اکثر مواقع که سکووت هست.:drumsplay2:

avm
Sunday 7 February 2010, 04:53 PM
سلام
دوستان درامز کتاب و اتد چیا زدین و فضا فکریتون تو سبکها چی هست؟؟؟

ارسلان

TheGoldMAN
Sunday 7 March 2010, 09:07 PM
ببخشيد من 16 سالمه
عاشق درامزم
از توي آهنگا فقط به ريتم درامز گوش ميدم
ميخوام درامز بزنم
خيلي كمك ميخوام
در مورد قيمت يه درامز خيلي معمولي
و ...
ميشه بهم توضيح بدين؟
اين آي دي منه اگه ميشه آن شين و بهم توضيح بدين: evilboy_1994
واقعاً لطف دارين

TheGoldMAN
Tuesday 16 March 2010, 01:16 PM
Drums

aliesesi
Tuesday 30 March 2010, 02:23 PM
سلام من علي هستم دررشته موسيقي سازجهاني قبول شدم اما واقعيتش تاحالاتجربه موسيقي نداشتم اما عاشق درامزهستم وتصميم گرفتم يه درامرحرفه اي شم آيامي توانم موفق بشم

TheGoldMAN
Wednesday 31 March 2010, 08:40 AM
آقا علي اينجا هيشكي بهتون جواب نميده
بايد به درامرا پيام بدي

Silver123
Sunday 11 April 2010, 04:19 PM
منم واقعا علاقه مند درام هستم...اما هنوز یه خورده مرددم..اینکه برم و نیمه کاره رهاش کنم...لطفا کمی از مزایا و معایب کار به این ساز بگید...اون تجربیاتی که فقط طی زمان برای شما به دست اومده ....

avm
Sunday 11 April 2010, 09:22 PM
منم واقعا علاقه مند درام هستم...اما هنوز یه خورده مرددم..اینکه برم و نیمه کاره رهاش کنم...لطفا کمی از مزایا و معایب کار به این ساز بگید...اون تجربیاتی که فقط طی زمان برای شما به دست اومده ....

سلام
مزایا که مشخص هست واسه همین شما علامند هستین، از معایبش میتونم اصلی ترین موضوع صداش هست، که صداش بلند هست

مرسی ارسلان

cont_shahab
Sunday 8 August 2010, 12:40 AM
سلام عزیزان شهباز هستم 24 ساله چند سالی هست با دوست عزیزم درام کار میکنم .
از بچگی فقط عاشق این ساز بودم تا اول دبیرستان با جمع کردن روزی 1000 تومان و بعضی وقتها بیشتر طی 2 سال به آرزوم رسیدم چون پدرم برای خرید این ساز پول نمیداد ولی بعد که خریدم نظرش عوض شد و تا حالا 3 تا ست عوض کردم .
با کسای زیادی سعی کردیم یه بند جمع و جور کنیم ولی هر بار با مشکلات زیادی که همه دوستان میدوونن مواجه شدیم که بیخیالش شدم تا وقتیکه بتونم 50 ملیون تومان جمع کنم و یک جا و استدیوی خوونگی راه بندازم که خودم سرپرستی یک بند رو بکنم و سبک و شعرامم آمادست .
خدارو شکر تا الان مقداری جمع کردم و تا چند وقت دیگه کارم و عملی میکنم .و میخوام از یک جا شروع کنم اونم به صورت حرفه ای .
6 سال خودم گوشی کار میکردم تا پارسال برای تکمیل دوره پیش استاد نواپور رفتم که ایشون خیلی کمکم کرد شیفراژ و مترونوم و پیش استاد یاد گرفتم و الان دوباره خودم کار میکنم ولی به همه دوستانی که تازه میخوان شروع کنن یه چیز کوچیک میگم اونم اینه که هی سعی نکنن همه چیزارو از استاد یاد بگیرن چون وقتشون و تلف میکنن و باید سالها کار کنن ولی پایشون با استاد باشه خیلی خوبه .اولین ستم san carlos بود ؛بعد Mapex بعدم به دلیل مشکلات آکوستیک فروختم و v drum با تنوع زیاد sample گرفتم که الان مثل ... پشیمونم.و دوباره می خوام یه hardware خوب جمع کنم.بالاخره باید از یک جا به صورت حرفه ای شروع کرد .که نمیدونم تو ایران عزیز کی این قضیه اتفاق میوفته .... به هر حال باز خدا رو شکر...
ببخشید سرتون درد آوردم ...این درد دل و بیوگرافیه خیلی مختصری از بنده حقیر بود.

cont_shahab
Sunday 8 August 2010, 02:11 PM
ببخشید من یه نضر کوچیک میدم...

cont_shahab
Sunday 8 August 2010, 02:15 PM
اونم اینه که عزیزانی که میخوان تو سن و سال بالای 20 سال یاد بگیرن یکم کار براشون سخت تره چون مغز تقریبا شکل گرفته نمی خوام نا امیدشون کنم ولی اگه تو خرید و کار کردن درامز مرددین اصلا سراغش نرید .چون من خیلیارو سراغ دارم که خریدن انداختن یه گوشه و ازش زده شدن....

cont_shahab
Sunday 8 August 2010, 02:22 PM
ببخشید اینو میگم ما ایرانیا همه مد پسندیم یه چیزی که مد میشه همه میریم سراغش .عین گیتار کلاسیک بدبخت که من فکر میکنم خیلی در حقش ظلم شده طوری که من یه بار اومدم گیتار یکی از بچه هارو ببرم جایی از ترس مسخره شدن 20 جا پنهونش کردم تا کسی من و نبینه ...البته مغلطه کردم .. الانم که گیتار الکتریک داره به این روز میوفته .. کم و بیش درامزم تو این جریان افتاده ...
آدم باید ببینه کدوم سازو از بچگی باهاش رابطه برقرار میکرده بره دنبال اون یا اگه با سازی رابطه برقرار نمیکنه و فقط به خاطره مسائلی که همه میدونن سراغش رفته .. باید با عرض شرمندگی بگم که وقتش و تلف میکنه....

cont_shahab
Sunday 8 August 2010, 02:24 PM
بازم ببخشید قصد توهین نداشتم .. ولی در کل آخر خودتون تصمیم گیرنده اید.
امیدوارم موفق باشید

parvizdl
Sunday 8 August 2010, 03:59 PM
سلام من درامر هستم
You can see links before reply (You can see links before reply)
09194634882

armandelta2002
Sunday 4 March 2012, 09:34 AM
سلام من آرمان هستم 25 سالمه 2 ماه درامز زدن رو شروع کردم به یاد گیری با چند تا دی وی دی آموزشی .

Lars Ulrich (You can see links before reply)

نوازنده ی گروه MetallicA الگوی من بوده.
کاراشو از 9-10 سالگی گوش میکردمو علاقه داشتم به درامز و سبک متال

SinCIty
Tuesday 6 March 2012, 03:47 PM
سلام به تمام دوستان عزیز

من علیرضا - 23سال - چند ماهی هس که شروع کردم به یاد گرفتن زیرنظر استاد علیرضا بهرامی
خدایی باید بگم واقعا مغز آدم رو باز می کنه :Laie_28:

avm
Thursday 8 March 2012, 01:17 AM
سلام خوش اومدین، اگه سوالی یا مطلبی داشتین ارائه کنین تا حل بشه یا بقیه هم استفاده کنن

مرسی ارسلان

Silver123
Friday 9 March 2012, 02:07 PM
دوستان بهترین آموزش هایی رو که تجربه کردین اعم از کتاب ودی وی دی معرفی میکنین؟مرسی!

و اینکه میشه واسه شروع با همین جزوه ها و مالتی مدیا شروع کرد؟

armandelta2002
Friday 9 March 2012, 02:16 PM
دوستان بهترین آموزش هایی رو که تجربه کردین اعم از کتاب ودی وی دی معرفی میکنین؟مرسی!

و اینکه میشه واسه شروع با همین جزوه ها و مالتی مدیا شروع کرد؟

من خودم آموزشامو با همون 5 تا دی وی Mike Michalkows رو دنبال میکنم و خیلی عالی درس میده

این تایپک با یه موضوع دیگه هستش و جای این صحبت ها نمی باشد .

خواستم به صورت پیقام خصوصی این مطلب رو بحتون بگم ولی مشکل اینجاست که من تازه عضو شدم و باید 15 تا تایپک بزنم تا بشه پیقام خصوصی ارسال کرد که اصلا جالب نیست این موضوع.

muris
Wednesday 1 August 2012, 12:34 PM
سلام به همگی
دوستانی که در زمینه ی درام فعالیتی دارند خودشونو معرفی کنن تا با هم آشنا بشیم.
امیدوارم این تاپیک کمی بخش درام این فروم رو فعال کنه!
salam man muris hastam 9sale drum mizanam

angele
Wednesday 1 August 2012, 03:46 PM
aslan drum chi hast?

ehsan_golshan
Wednesday 1 August 2012, 04:17 PM
اینه...
You can see links before reply

avm
Sunday 5 August 2012, 03:23 AM
دوستان اگه سوالی دارین توی یه تاپیک جداگانه مطرح کنین و اگه فارسی تایپ کنین که یه دست باشه ممنون

ارسلان

The_blue_marble
Sunday 5 August 2012, 04:42 PM
سلام دوستان،شما درامر از کرمانشاه سراغ ندارین؟

Orpheus
Sunday 5 August 2012, 07:08 PM
سلام دوستان،شما درامر از کرمانشاه سراغ ندارین؟

مهدی جانفروزاده !
اگه اجرای گروه هاوار رو که حدود 2 سال پیش بود رفته باشی درامرشون همون مهدی جانفروزاده بود که به نظرم خیلی خوب اجرا کرد. :16:

leomasih
Sunday 5 August 2012, 09:22 PM
سلام به همه ی دوستان عزیز
مسیح هستم 19 سالمه
درامز کار می کنم از سن پایین خیلی علاقه داشتم و یکم آشنا بودم
درامر مورد علاقم مایک پورتنوی هست که الگومم هست و خیلی تو کارم تاثیر داشته...
یه سوال از استادای عزیزم
سی دی یا دی وی دی آموزشی درامز که واقعا مفید باشه چی میشناسید؟؟و اینکه آیا تو بازار هست این آموزشا؟؟؟

avm
Tuesday 7 August 2012, 12:13 AM
سلام به همه ی دوستان عزیز
مسیح هستم 19 سالمه
درامز کار می کنم از سن پایین خیلی علاقه داشتم و یکم آشنا بودم
درامر مورد علاقم مایک پورتنوی هست که الگومم هست و خیلی تو کارم تاثیر داشته...
یه سوال از استادای عزیزم
سی دی یا دی وی دی آموزشی درامز که واقعا مفید باشه چی میشناسید؟؟و اینکه آیا تو بازار هست این آموزشا؟؟؟

سلام
DVD زیاد هست، مخصوصا" همون portnoy هر کاری که کرده DVD داده، ولی در مجموع DVD زیاد هست ولی پیشنهاد میکنم Download کنی چون راحت پیدا نمیشه

مرسی ارسلان

The_blue_marble
Tuesday 7 August 2012, 12:17 AM
مهدی جانفروزاده !
اگه اجرای گروه هاوار رو که حدود 2 سال پیش بود رفته باشی درامرشون همون مهدی جانفروزاده بود که به نظرم خیلی خوب اجرا کرد. :16:

آقا من یه نفرو میگم که با ما بچه مچه ها همکاری کنه،ایشون که دیگه حرفه ای هستن.

Orpheus
Tuesday 7 August 2012, 06:59 AM
آقا من یه نفرو میگم که با ما بچه مچه ها همکاری کنه،ایشون که دیگه حرفه ای هستن.

آها خوب از اول میگفتی که برای همکاری گروهی میخوای من فک کردم فقط میخوای آشنا بشی.
به اونصورتی که شما میخوای من نمیشناسم ولی یکی از دوستام درامره میگم واست پرس و جو کنه.
حالا گروهتون چند وقته داره کار میکنه؟

leomasih
Tuesday 7 August 2012, 08:50 AM
سلام
DVD زیاد هست، مخصوصا" همون portnoy هر کاری که کرده DVD داده، ولی در مجموع DVD زیاد هست ولی پیشنهاد میکنم Download کنی چون راحت پیدا نمیشه

مرسی ارسلان

ممنون
از مایک پورتنوی سی دی دارم ولی قدیمیه...
اگه میشه بگید تو چه سایتی میتونم راحت پیدا کنم و دانلود کنم؟؟؟که البته ف*...*تر هم نباشه...
بازم مرسی..

avm
Tuesday 7 August 2012, 10:48 AM
ممنون
از مایک پورتنوی سی دی دارم ولی قدیمیه...
اگه میشه بگید تو چه سایتی میتونم راحت پیدا کنم و دانلود کنم؟؟؟که البته ف*...*تر هم نباشه...
بازم مرسی..

سلام
یه سری به سایت
You can see links before reply بزن نمیدونم ف****ر هست یا نه

مرسی ارسلان