PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک ترجمه ی مقالات بخش پیانو

Peddy
Saturday 26 December 2009, 11:48 AM
درود و خسته نباشید

خب
اول از همه تشکر میکنم از کسانی که به دعوت من مبنی بر ترجمه ی مقالات جواب دادن.
دوستانی که برای همکاری اعلام آمادگی کردن : آقایان keeps gettin better و soroosh_269 و moein babayee

در ادامه میخوام کلنگ شروع کار رو تو زمین بزنم تا کار رو شروع کنیم لووول

خب مقاله ی اول رو آماده کردم دوستانی که برای همکاری اعلام آمادگی کردن یه نگاه به مقاله بندازن ببینن موضوعش خوبه که اگه خوبه قسمت بندی کنیم و به امید خدا شروع کنیم

لینک مقاله (You can see links before reply)

با تشکر

keeps_gettin_better
Saturday 26 December 2009, 04:19 PM
موضوعش جالبه. من هستم.

Peddy
Monday 28 December 2009, 12:36 PM
درود و خسته نباشید

خب اومدم که بگم هرکس کدوم قسمت رو ترجمه بکنه :

1. جناب keeps gettin better » از اول تا خط هشتم تا کلمه ی fade

2. جناب moien babayee » از ادامه ی متن تا سر practice tip

3. جناب soroosh_269 » از practice tip تا خط پنجم تا کلمه ی instinctive

4. بقیه متن رو هم خودم ترجمه میکنم

خب اگه مشکلی نیست کار ترجمه رو سریعتر شروع کنید بعد که ترجمه ها کامل شد میگم که بعد چه کار کنیم

با تشکر

scofild
Monday 28 December 2009, 01:24 PM
سلام.
ببخشید من تازه این قسمت رو دیدم.
مقاله خیلی ساده بود من تو چند دقیقه ترجمه کردم ، می تونید دانلودش کنید.

moein babayee
Monday 28 December 2009, 02:14 PM
کاره اسکوفیلد خیلی خوب و دقیق بود! بازم نیازی به ترجمه هست؟
من قسمت خودم رو نوشتم فقط باید تایپ کنم، اگه نمی خواد تایپ نکنم

Peddy
Monday 28 December 2009, 03:03 PM
درود و خسته نباشید

خب خب خب

ممنون جناب scofild ترجمه ی کاملی بود

فکر نمیکنم به ترجمه ی دوباره نیاز باشه برای جناب scofild کامل هستش

واقعا از دوستانی که زحمت کشیدن و ترجمه کردن عذر خواهی میکنم اما چاره چیه ؟ جناب scofild همه ی متن رو درو کرد دیگه لوووول

خب با توجه به این موضوع روش بهتری به ذهنم رسید:

دوستان عزیز از این به بعد کار به این صورت پیش میره که هر کس اگه مقاله ای پیدا کرد اگر تونست ترجمه کنه متن ترجمه شده رو قرار میده اینجا تا بنده مقاله ی ترجمه شده رو با ذکر نام ایشون در قسمت مقالات قرار بدم یا اینکه خودشون اون رو تو قسمت مقالات قرار بدن فرقی نمیکنه

و همچنین اگر مقاله ای پیدا کردید که نتونستید ترجمه کتید اینجا قرار بدید تا یکی از دوستان اون رو ترجمه کنه

در ضمن اگه کسی یه مقاله برای ترجمه اینجا گذاشت اولین کسی که برای ترجمه ی اون مقاله پست بزنه ترجمه ی مقاله به ایشون واگذار میشه

امیدوارم دوستان این قسمت رو ول نکنن به امان خدا و تا اونجا که میتونن به دنبال مقاله باشن من هم تمام تلاشم رو به کار میبندم

با تشکر

scofild
Monday 28 December 2009, 06:58 PM
منم از دوستان که کاره ترجمه رو شروع کرده بودن معذرت میخوام.
من نمیدونم چرا این تاپیک رو ندیده بودم وگرنه زود تر اعلام میکردم .

امیدوارم دوستان این قسمت رو ول نکنن به امان خدا و تا اونجا که میتونن به دنبال مقاله باشن من هم تمام تلاشم رو به کار میبندم
درسته ، البته شما هم حتماً اگه مقاله ای پیدا کردید اینجا بزارید که اگر هم بچه ها حواسشون پرت شده بود ، یادشون بیفته که چیزی برای ترجمه هست.

keeps_gettin_better
Tuesday 29 December 2009, 12:26 AM
ماشالله چقدر دوستان فعال اند! باشه من هم اگه مقاله ی خوبی دیدم ترجمه می کنم می ذارم در بخش مقالات.

shadi65
Tuesday 29 December 2009, 11:24 AM
سلام دوستان عزیز اگه اشکالی نداره من چند تا اشکال از ترجمه مقاله بگیرم البته گستاخی نباشه scoffild زحمت کشیدن ولی یک کوچولو یک جاهایی اشتباه ترجمه شده که البته در اصل مقاله تاثیری نمیزاره اگه از نظرتون ایرادی نداره بگم ولی اگه فکر میکنین همینجوری بهتره من دخالت نمیکنم

scofild
Tuesday 29 December 2009, 12:32 PM
shadi عزیز من اونجوری که شما فکر میکنید مقاله ها رو ترجمه نمیکنم !
یک پاراگراف رو میخونم و به زبانه عامیانه و جوری که همه متوجه بشن به فارسی بر میگردونم و تایپ میکنم ، برای همین ترجمه ی لغت به لغت نیست !

اما اگه احیاناً نکته ای رو جا انداختم حتماً اینجا ذکر کنید تا تصحیح بشه ! چون احتمالش هست که چیزی رو ندیده باشم یا اشتباه متوجه شده باشم.
انسان جایز الخطاست !

ممنون از شما !

Peddy
Monday 4 January 2010, 09:45 PM
درود

مثل اینکه اینجا خوابیده

خب اینم یه مقاله دیگه راستش الان وقت ترجمه رو ندارم دوران امتحانات هست مقاله رو اینجا میذارم هر کی خواست ترجمه کنه سریع تر اینجا پست بزنه که ترجمه میکنه هر کی در خواستش رو زودتر بده ترجمه میکنه

ممنون

Peddy
Friday 15 January 2010, 07:46 PM
درود

دوستان عزیز پیانیست کسی نمیخواد این مقاله رو ترجمه کنه !؟ حیفه ها به خدا اگه خودم وقت داشتم ترجمه میکردم

scofild
Tuesday 19 January 2010, 05:06 PM
درود

دوستان عزیز پیانیست کسی نمیخواد این مقاله رو ترجمه کنه !؟ حیفه ها به خدا اگه خودم وقت داشتم ترجمه میکردم

انجام شد پدرام جان .

لینک تاپیک :
You can see links before reply