PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود جدیدترین فلش ها

صفحه ها : [1] 2 3

arshia_Genesys
Wednesday 20 February 2008, 02:17 PM
سلام به همه
خوش آمديد
هدف من فقط قرار دادن فلش در اين تاپيك هست
هر سوالي درباره KORG و Gem داشته باشيد در خدمتم

Amir
Wednesday 20 February 2008, 03:53 PM
سلام دوست من

به خونه خودتون خوش اومدید

کار بسیار جالب و خوبی انجام دادید

منتظر فعالیت خوب و مفید شما هستیم

با تشکر

damoon2
Friday 16 May 2008, 01:58 AM
استاد بی زحمت ریتم برای PA800 هم بزارین ... ممنون:guitarplay5:

kgpa80
Monday 19 May 2008, 11:32 PM
مرسی از توضیحات کامل . واقعا لطف کردی . اتفاقا امروز قیمت pa80 آکبند هم پرسیدم میگفت 2.100.000
pa800 هم میگفت 2.400.000 و pa50 قیمت آکبند 1.120.000

من قصد خرید pa50 ندارم . میخوام چیزی باشه که دیگه دردسر تبدیل و این حرفا نباشه. از چند تا از دوستان هم که pa50 دارن سوالاتی کردم میگن یک سری باگ داره و اگر pa80 بگیری خیال خودتو راحت کردی!

حالا هم بین خرید pa80 و pa800 گیر کردم. از یه طرف میبینم pa800 دارای قابلیت USB هست که خیلی امکان عالی هست ، و از طرف دیگه میبینم pa80 واقعا گل کرده !

ولی خدایی pa1x Elite و pa2x هم که معرکه هستن ...

pa80 چطوری به LapTop یا PC نصب میشه ؟!
اگه خود شما pa80 داری ، قابلیتهاشو برام بنویس. بازم تشکر میکنم ...

arshia_Genesys
Saturday 24 May 2008, 10:27 PM
سلام
لطفا سوالات خود را در بخش معرفی و مشاوره در خرید کیبورد مطرح کنید
در غیر این صورت از جواب دادن معذوریم

saeed jalili
Wednesday 28 May 2008, 06:49 PM
salam kasi felash top jashni baraye pa80 dare age darid bi zahmat bezarid

=========

سلام بچه ها من خیلی وقته فلش های جشنی دارم میخوام بزارم برای دانلود اما نمی دونم اگه میشه راهنمایی ام کنید با تشکر سعید

=========

سلام به زودی در این قسمت فلشهای جدید میزارم

.t.A.T.u
Wednesday 28 May 2008, 07:51 PM
salam kasi felash top jashni baraye pa80 dare age darid bi zahmat bezarid

=========

سلام بچه ها من خیلی وقته فلش های جشنی دارم میخوام بزارم برای دانلود اما نمی دونم اگه میشه راهنمایی ام کنید با تشکر سعید

=========

سلام به زودی در این قسمت فلشهای جدید میزارم
سلام دوست عزیز!
عضویت شما رو تبریک می گم، امیدوارم که از کاربران فعال فروم باشید.
لطفا در هنگام فعالیت به نکات زیر هم توجه کنید:
1. فارسی تایپ کنید
2. پست های بدون محتوا ایجاد نکنید
3. از ایجاد پست های مکرر خودداری کنید و درخواست های خود را در یک پست مطرح کنید.

MonaLisa
Sunday 1 June 2008, 10:07 PM
ارشیا جان لطفا لینک های قبلی که گذاشتید را دوباره بگذارید چون همه ی لینک ها خراب بودند ....براساس قانون جدید هر پستی که حاوی لینک خراب باشه پاک میشه ....ممنون از همکاریتون

mahdiyof
Friday 13 June 2008, 09:02 AM
salam dostane aziz man niyazmande song haye shad baraye orge gem wk6 hastam lotfan dar in mored mara yari namaeid

Hes_r
Friday 13 June 2008, 09:24 AM
دوست من در انجمن فارسی تایپ کنید لطفا .

masihshiranibidabadi
Thursday 10 July 2008, 11:48 AM
با سلام ارشیا جان ممنون از همه زحماتت وا قعا که گلکاشتی می خواستم بدونم جدید ترین بک اپ تا به حال چیه؟

rezabeirag
Wednesday 23 July 2008, 03:53 PM
سلام دوست عزیز اینها دانلود نمیشن خودت ببین
beiragreza@yahoo.com
لطفا واسم از ست های جی ام 8 بفرستین یا بزارین مرسی

kgpa80
Wednesday 23 July 2008, 10:38 PM
این ریتم ها روی pa800 اجرا میشن ؟ سمپل رو میدونم نه ! فقط برام سواله که ریتم هاش اجرا میشن؟! ممنون راهنمایی کنید لطفا

mohsen-gem
Sunday 27 July 2008, 05:26 PM
لطفا از gem wk2 iranian اگه ریتم دارین بذارید. در مورد تنظیمات وکال هم اگه میشه توضیح بدید. و اینکه چطور میشه سمپل بسازم و ریتم سازیش چطوریه؟ یا اگه بخواهم سمپلمو تو ریتم بذارم چه کار کنم؟ و خروجیه S Video چه کاربردی داره؟
متشکرم از محبتتون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

arshia_Genesys
Sunday 3 August 2008, 02:45 PM
سلام واقعا فکر کنید من نیستم نمی خواهید فعالیت کنید

mehdi_ib80
Monday 18 August 2008, 04:51 PM
سلام و تشکر از دوستانی که لطف می کنند و ریتم اپلود می کنند وخصوصا ارشیا ی عزیز
اگر ست A&H را هم داشتید بذارید منظورم از ست A&H ست پایه فلش بود

saeed jalili
Wednesday 27 August 2008, 07:36 PM
سلام ارشیا جان اگه بکاپ m&h4 رو داری بزار برای دانلود قربانت

rezabeirag
Wednesday 27 August 2008, 08:13 PM
داداش اخه این لینک ها ی جی ام که وجود نداره کو پس

arshia_Genesys
Thursday 28 August 2008, 01:03 PM
سلام شرمنده یه مدت کمرنگ بودم . چشم سعی می کنم تو اولین فرصت هم از خجالت جی امی ها در بیا هم کرگیا:8ysyvb:

Doctorjoon
Sunday 31 August 2008, 10:09 AM
سلام دوست عزیز من یه مشکلی برام پیش اومده.داشتم Backup B&S2 روبافلاپی مریختو روفلش که 80% که رسید erorداد. وفلش هم قفل شده. چیکارکنم؟لطفا راهنمایی کن من pa80 دارم.

Doctorjoon
Sunday 31 August 2008, 10:21 AM
Flash Card 16 MB For Korg PA-80 : B&S1
DISK 1 (You can see links before reply) DISK 2 (You can see links before reply) DISK 3 (You can see links before reply)
DISK 4 (You can see links before reply) DISK 5 (You can see links before reply) DISK 6 (You can see links before reply)
DISK 7 (You can see links before reply) DISK 8 (You can see links before reply) DISK 9 (You can see links before reply)
DISK10 (You can see links before reply) DISK11 (You can see links before reply) SET (You can see links before reply)
دوست عزیز این فایلها down نمیشن. یه نگاهی بهشون بنداز. B&S1

ALIREZA_Z
Saturday 6 September 2008, 02:26 PM
لطفا ريتم M&H 4 را بزاريد ممنون مي شم

mohsen_mohebi
Sunday 7 September 2008, 07:42 PM
سلام بکاپهای TM4 چیزی به اسم دانلود ندارن دوستان کمک کنن به چه طریقی دانلود میشن

gol990
Tuesday 23 September 2008, 09:53 PM
سلام بکاپهای TM4 چیزی به اسم دانلود ندارن دوستان کمک کنن به چه طریقی دانلود میشن

با سلام دوست عزیز روی disk1.......disk11یک کلیک کن در صفحه جدید صبر کن تا صفحه کاملا لود بشه بعد جمله زیر رو پیدا کن
Save file to your PC: click here
بعد روی کلمه click here کلیک کن دانلود میشه

gol990
Tuesday 23 September 2008, 09:55 PM
با سلام هرکدوم از دوستان پایه ست فلشTM3 رو داره لطفا بزاره

arshia_Genesys
Thursday 25 September 2008, 03:35 PM
سلام به همه دوستان نت آهنگ
این مدت نبودم اما حتما جبران می کنم
اولا اعلام می کنم بکاپ TM4 برای فلش کارت نیست فقط رو سازهای تبدیلی به PA800 قرار میدن اگر ما هم در اینجا فلشی به نام TM4 برای دانلود گذاشتیم ببخشید به دلیل پر طرفدار بودن ریتم های TM ریمیکس های زیادی وجود داره
یه خبر خوب :ilovemusic:

:8ysyvb:به مناسبت عید فطر از نت آهنگ عیدی بگیرید:8ysyvb:
عیدی ما به شما عزیزان جدید ترین ریتمهای KORG هست
که هم برای PA80/P50Sampler و هم PA2/PA1/PA800/PA500Sampler
هستن
بزرگترین عیدی ما ریتم REMIX2008TM3:dj10: هست که هم برای PA80/P50Sampler و هم PA2/PA1/PA800/PA500Sampler برای اولین بار و به صورت انحصاری فقط در نت آهنگ می تونید بگیرید . واقعا فوق العاده هست این ست به سفارش نت آهنگ ساخته شد و حتی در بازار هم پخش نشده . فقط برای عید فطر روز شماری کنید حتی شمایی که TM3 را دارید هم دنبالش باشید چون جز 10 تا ریتم همه عوض شده
من لحظه ای که عید بشه تو سایت آپلودش می کنم . التماس دعا

arshia_Genesys
Thursday 25 September 2008, 03:46 PM
مهم حتما بخوانید
دوستان از غیر فعال شدن لینک ها ی دانلود که
گذاشتم شاکی نشید
من خودم این فایل هارو روی لینک موقت می زارم تا خیلی از این وبلاگ های در پیت از این لینک ها و فایلها تو وبلاگشون استفاده نکنن از این به بعد حداقل 3 روز قبل از اینکه فایل بزارم اعلام می کنم .

arshia_Genesys
Thursday 25 September 2008, 04:18 PM
سلام این مرکز را فقط برای کیبورد های
KORG PA2/PA1/PA800/PA500Sampler قرار دادم
تورو خدا فقط راجع به همین ها اینجا مطلب بزارید عید فطر افتتاح میشه بهترین ریتم هاشون حتی اگه ریتم های فلشی هم بخواهید براتون تبدیل میکنم تا چیزی کم نداشته باشید
یا علی

kgpa80
Thursday 25 September 2008, 06:24 PM
سلام . ممنون از شما. عالیه . منم همکاری میکنم در حد توانم و ریتم هایی که گیر میارم.

arshia_Genesys
Saturday 27 September 2008, 10:14 AM
اولا اعلام می کنم بکاپ TM4 برای فلش کارت نیست فقط رو سازهای تبدیلی به PA800 قرار میدن اگر ما هم در اینجا فلشی به نام TM4 برای دانلود گذاشتیم ببخشید به دلیل پر طرفدار بودن ریتم های TM ریمیکس های زیادی وجود داره

هستن
بزرگترین عیدی ما ریتم REMIX2008TM3:dj10: هست که هم برای PA80/P50Sampler و هم PA2/PA1/PA800/PA500Sampler برای اولین بار و به صورت انحصاری فقط در نت آهنگ می تونید بگیرید . واقعا فوق العاده هست این ست به سفارش نت آهنگ ساخته شد و حتی در بازار هم پخش نشده . فقط برای عید فطر روز شماری کنید حتی شمایی که TM3 را دارید هم دنبالش باشید چون جز 10 تا ریتم همه عوض شده

arshia_Genesys
Saturday 27 September 2008, 10:29 AM
مهم
از این پس ریتم ها ی کیبورد های Gem در تاپیک مخصوص خودش قرار می گیرد و این تاپیک فقط مخصوص مباحث و فایل های فلش کارت Korg می باشد

damoon2
Tuesday 30 September 2008, 02:59 AM
با سلام به ارشیا جان عزیز . داداش تو رو خدا زحمت بکش واسه ما فقیر فقرا دو سه ریتم و ست برای PA800 بزار دانلود کنیم . این حقیر خارج از ایرانه و دسترسی به خرید ریتم ندارم . حالا داری یه کمی ازش هم بزار ما حالشو ببریم داش . فدات شم . چاکر قربون . دامون از کویت .

صفا تو عشقه تاپیک

toti
Tuesday 30 September 2008, 10:42 PM
sssaaalllaaaammm
eyde shoma mobarak
pas chera ritmhaye korg pa800 nemizarin

toti
Tuesday 30 September 2008, 10:56 PM
baba pas chi shod aziz

toti
Tuesday 30 September 2008, 11:00 PM
[quote=arshia_Genesys;58109]سلام به همه دوستان نت آهنگ

هستن
من لحظه ای که عید بشه تو سایت آپلودش می کنم . be zoodi:pianoplay1::2rw592q:

arshia_Genesys
Wednesday 1 October 2008, 01:11 PM
سلام شرمنده دیر شد
تا همین الان داشتم روش کار می کردم
این هم بک آپ ریتم Remix2008tm3
لود کنید و نظرتونو بگید

arshia_Genesys
Wednesday 1 October 2008, 01:14 PM
دیسک 11 Remix2008tm3را هم دانلود کنید چون سلیت تو یک پیام 10 تا ضمیمه بیشتر قبول نمی کنه

arshia_Genesys
Wednesday 1 October 2008, 01:33 PM
بزرگترین عیدی ما ریتم REMIX2008TM3:dj10:

DOWNLOAD REMIX 2008 TM3 (You can see links before reply)

arshia_Genesys
Wednesday 1 October 2008, 01:35 PM
اگه دیر شد ببخشید
در ضمن اسم من عرشیاست نه ارشیا

damoon2
Wednesday 1 October 2008, 08:08 PM
ممنون عرشیا جان . صفا تو برم . خيلي چاكريم . عيد همه تون مبارك باشه
نماز و روزه همه قبول باشه . ان شا الله . راستي عرشیا جان اگه داري بازم رو كن . خدايي دعات مي كنيم . PA800 ام حال بياد خودمم سر حال . مرسي

صفا تو عشقه تاپيك

gol990
Sunday 5 October 2008, 02:25 PM
سلام با تشکر از شما عرشیا جان این فایلی که شما گذاشتی قابل اجرا در pa800 pa1x ....نیست چون پایه ریتم این فلاش ها داخل خود فلاش کارت هست و وقتی بوسیله نرم افزار converter تبدیل میشن در این نوع کیبوردها قابل اجرا نیستند مگر پایه ریتم اونها داخل یوزر ها باشه وبرای حل این مشکل فقط یک راه وجود داره اون هم اینه که به وسیله یک دستگاه pa80 یا 50 سمپل داربوسیله دکمه رکورد ریتمها رو داخل userها ذخیره کنی وبعد به وسیله یک کیبورد pa1x....برای هرکدوم از ریتمها مسیر درام کیت و بقیه صداها وریتمها رو تعریف کنید وبعد رو اون ریتم ذخیره کنید

demure_boy
Thursday 9 October 2008, 01:10 PM
سلام شرمنده دیر شد
لود کنید و نظرتونو بگید

دوست عزیز ممنونم که این همه زحمت کشیدی و این بکاپ ها رو آپلود کردی ولی متاسفانه مثل اینکه دیسک 1 آپلود نشده . ممنون میشم اگه دیسک 1 رو هم آپلود کنی عزیز.

demure_boy
Thursday 9 October 2008, 01:12 PM
[quote=arshia_Genesys;58109]سلام به همه دوستان نت آهنگ

هستن
من لحظه ای که عید بشه تو سایت آپلودش می کنم . be zoodi:pianoplay1::2rw592q:
خواهش میکنم دیسک 1 رو هم بذارید

iman_korg80
Friday 10 October 2008, 11:59 AM
سلام شرمنده دیر شد
لود کنید و نظرتونو بگید

سلام دوستان ... بقیه دانلود میشن ولی دیسک 1 دانلود نمیشه لطفا راهنمایی کنید .

arshia_Genesys
Saturday 11 October 2008, 01:59 PM
آقا یون یه سری به این آدرس بزنید تا بفهمید اگه فایل هارو حذف کنم هم حق دارم
You can see links before reply؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟com/post-52.aspx

همه زحمت این فلش پای من بوده و این آقا اومده تو وبلاگش گذاشته به صورت انحصاری من طرح شکایت از دزدی مطلب را به blogfa.com دادم تا تکلیف این وبلاگ مشخص نشه از دیسک 1 و ریتم های دیگه خبری نیست . بشکنه این دست . . .

demure_boy
Tuesday 14 October 2008, 07:33 PM

همه زحمت این فلش پای من بوده و این آقا اومده تو وبلاگش گذاشته به صورت انحصاری من طرح شکایت از دزدی مطلب را به blogfa.com دادم تا تکلیف این وبلاگ مشخص نشه از دیسک 1 و ریتم های دیگه خبری نیست . بشکنه این دست . . .

سلام آقا عرشیا می فهمم که چی میگید و حق هم دارید... من خودم هم از بکاپهای tm گلچین درست کرده بودم که متاسفانه همین کار رو تو وبلاگ های دیگه دیدم که کپی کردن و حتی برای فروش هم گذاشتن ...
ایمیل من demure_boy278@yahoo.com هستش خوشحال میشم که به من ایمیل بزنید ..من هم کلی بکاپ فلش های توپ و جدید و شاد دارم که کارهای خودم با همکاری چند نفر از دوستانم هستش ... اگه ممکنه شما هم آیدیتون رو برام بفرستید که با هم چت داشته باشیم و از اطلاعات همدیگه استفاده کنیم.
با تشکر

iman_korg80
Friday 17 October 2008, 12:11 PM

عرشیا جان دوست عزیز تو رو خدا ما رو تو خماری نذار این دیسک 1 رو هم آپلود کن لطفا . از خجالتت در می یام

mehdi-pa
Friday 17 October 2008, 11:02 PM

آقا عرشیای گل دستتون درد نکنه که این همه زحمت میکشید .. به خدا ما می دونیم که این کار هنری مخصوص شما هستش و از اون مفت خورای بی لیاقتی که اینارو به نام خودشون تو وبلاگ ها میزنن و می خوان بفروشن خوشمون نمیاد و بیزاریم چون ما میدونیم که ساختن یه بکاپ فلش چقدر کار سخت و وقت گیریه و وقتی چنین چیزی رو ببینیم کلی ناراحت میشیم . به قران قسم لنگه این کارو رو تو هیچ جا و هیچ وبلاگی ندیدم و حتی من ندیدم که این کار رو کجا برای فروش گذاشتن ؟ و اگر هر جایی هم که شما دیدین بدونین که این روال تو ایران طبیعیه . به خدا قسم خود من چندین بکاپ فلش ساخته بودم و فقط واسه یکی فرستادم و دیدم که همون بکاپی که من درست کردم آنقدر کپی شده که حتی برای فروش هم دیدم که توی وبلاگها گذاشتن و وقتی دیدم که زحمتهای من بوده کلی ناراحت شدم . فقط خواستم بگم که من شما رو کاملا درک میکنم . ولی حیفه که ما از این کار قشنگ شما لذت نبریم . دیسکهای 2 تا 11 دانلود شدن ولی فقط دیسک 1 دانلود نمیشه . من از شما دوست هنرمند خواهش میکنم که این لطف رو در حق ما کنید و دیسک 1 رو بذارید تا بچه ها دانلود کنن . ما میدونیم که این کار از زحمتهای و کارهای هنری شما دوست عزیزه .... چون اولین بار نیست که من اسم شما رو توی نت آهنگ میشنوم ...شما این همه زحمت میکشین و فلش آپلود میکنین بعضی ها هستن که قدر نمیدونن ...تورو خدا اگه این مطلب من رو خوندین این لطف رو در حق ما بکنید ..ما هیچ وقت فراموش نمیکنیم... ازتون صمیمانه کمال تشکر و قدردانی رو دارم. اگر هم نخواستین بذارید توی اینجا خواهشا برای بچه هایی که post ارسال کردن و برای من که ایمیل آدرسم اینه : sport_spider_boy@yahoo.com بی زحمت ایمیل کنید . اگر هم که لطف کردید در همین جا بذارید ممنونتون میشیم .. آقا عرشیای گل اینو بدون که به جون هر کسی که دوست دارم قسم میخورم که فقط استفاده کننده از این بکاپ باشم . چون این بلا سر خودم هم اومده و کاملا درک می کنم .
با تشکر از عنایتی که در حق ما میکنید.

arshia_Genesys
Saturday 18 October 2008, 04:10 PM
دیسک 1 را درست کردم می تونید دانلود کنید . برید امتحان کنید

arshia_Genesys
Saturday 18 October 2008, 04:11 PM
دانلود کنید و نظرتون را به شماره ای که تو صفحه اول فلش هست SMS کنید

arshia_Genesys
Saturday 18 October 2008, 04:13 PM
ریتم های M&H4 و B&S4 را هم تا چند روز دیگه می تونید دانلود کنید

demure_boy
Sunday 19 October 2008, 03:59 PM
ریتم های M&H4 و B&S4 را هم تا چند روز دیگه می تونید دانلود کنید

خیلی ممنون و متشکرم دوست عزیز. دست گلت درد نکنه . خسته نباشید . من صمیمانه ازت تشکر می کنم . حتما با اس ام اس نظر میدم منتظر باش.@};-

aliz46
Monday 20 October 2008, 01:45 AM
دوست عزيز gol990

آيا نرمافزاري براي استخراج ريتم از متن آهنگ‌ها وجود دارد كه بتوان مستقيما در pa2x استفاده نمود ؟

gol990
Monday 20 October 2008, 08:05 PM
سلام اگر اهنگ شما ریتم خالی داشته باشه میتونید یک میزان رو با نرم افزارهای زیادی کات کنید و به صورت ویو استفاده کنید اما نرم افزاری که کل ریتم یک اهنگ رو حتی جاهایی که ملودی یا صدای خواننده داره ریتم اون رو استخراج کنه وجود نداره در ضمن یه سئوال از شما دارم pa2شما اگر 256 مگ رم اون پر باشه دستگاه چقدر طول میکشه بیاد بالا

aliz46
Monday 20 October 2008, 10:39 PM
سلام
از پاسخ شما ممنونم. ولي مشكل اينجاست كه بخش انتخاب شده با فرمت ويو است و اين فرمت در بخش استايل عمل نميكند من از برنامه تبديل ويو به MID هم استفاده كردم ولي نتيجه جالبي نداشت و در هر حال بهنوان استايل شناسايي نمي‌شه. اگرچه در منوال خود دستگاه گفته لازم نيست كه از يك pa800 يا سكوانسر اكسترنال استفاده شود تا ريتم به 2x منتقل شود ولي من نتوانستم. در كل ميدونيد اين فكر از كجا به ذهنم رسيد ؟ از آنجا كه لستايل‌هايي در بازار هست كه بطور مشخص قطعات آهنگ‌ها است و ساخته دست و گوش نيست ، پس حتما بايد يك راهي باشد. به هر حال ممنون.

در مورد سوال شما : من اگرچه OS جديد را دارم (كه به گفته سازندگانش سريعتر است ) ولي هنوز آنرا نصب نكرده‌ام. با همان ورژن اول دارم كار مي‌كنم و با اين OS , و با حافظه پر حدود 35 ثانيه طول مي‌كشد تا لود شود.

پيروز باشيد

yosof_web
Monday 20 October 2008, 10:39 PM
با سلام
یکسری لینک دانلود ریتم برای KORG Pa800 برای دوستان گذاشتم. (اینجانب در مورد اینکه این ست ها روی Pa80 یا Pa50 هم کار بکند اطلاعی ندارم!)

M&H 4.zip (You can see links before reply)

O&M 1.zip (You can see links before reply)

TM3.zip (You can see links before reply)

A&H 1.zip (You can see links before reply)

Jigar.zip (You can see links before reply) (شاید این ست قدیمی شده باشد ولی بعضی از ریتم های آن قشنگ هستند.)

yosof_web
Monday 20 October 2008, 10:44 PM
با سلام
از دوستان کسی O&M 2 را برای Pa80 یا برای Pa800 دارد؟؟؟
با تشکر

aliz46
Monday 20 October 2008, 10:52 PM
سلام

اگر اشتباه نكنم در سايت KORG نوشته مدل‌هاي جديد‌تر در سري Pa استايل‌هاي قبلي‌ها رو ساپورت ميكنه و از جمله ريتم‌هاي 50 و 80 در 1x و 2x قابل اجرا است و من خودم چند تا از ريتم‌هاي 80 را به 2x منتقل كردم و كار كرد.

gol990
Monday 20 October 2008, 11:51 PM
سلام
از پاسخ شما ممنونم. ولي مشكل اينجاست كه بخش انتخاب شده با فرمت ويو است و اين فرمت در بخش استايل عمل نميكند من از برنامه تبديل ويو به MID هم استفاده كردم ولي نتيجه جالبي نداشت و در هر حال بهنوان استايل شناسايي نمي‌شه. اگرچه در منوال خود دستگاه گفته لازم نيست كه از يك pa800 يا سكوانسر اكسترنال استفاده شود تا ريتم به 2x منتقل شود ولي من نتوانستم. در كل ميدونيد اين فكر از كجا به ذهنم رسيد ؟ از آنجا كه لستايل‌هايي در بازار هست كه بطور مشخص قطعات آهنگ‌ها است و ساخته دست و گوش نيست ، پس حتما بايد يك راهي باشد. به هر حال ممنون.

در مورد سوال شما : من اگرچه OS جديد را دارم (كه به گفته سازندگانش سريعتر است ) ولي هنوز آنرا نصب نكرده‌ام. با همان ورژن اول دارم كار مي‌كنم و با اين OS , و با حافظه پر حدود 35 ثانيه طول مي‌كشد تا لود شود.

پيروز باشيد

شما برای اینکه از قطعات ویو استفاده کنید حتما باید ابتدا دکمه sound بعد recرو بزنی بعد از لود کردن ویو مورد نظر اون رو اسلایس یا تکه تکه کنی بعد saveکنی تا بتونی در استایلها استفاده کنید

gol990
Monday 20 October 2008, 11:54 PM
با سلام
یکسری لینک دانلود ریتم برای KORG Pa800 برای دوستان گذاشتم. (اینجانب در مورد اینکه این ست ها روی Pa80 یا Pa50 هم کار بکند اطلاعی ندارم!)

M&H 4.zip (You can see links before reply)

O&M 1.zip (You can see links before reply)

TM3.zip (You can see links before reply)

A&H 1.zip (You can see links before reply)

Jigar.zip (You can see links before reply) (شاید این ست قدیمی شده باشد ولی بعضی از ریتم های آن قشنگ هستند.)

با سلام وتشکر از شما که زحمت کشیدید ولی این فایلها تماما برای فلاش کارت pa80میباشد نه pa800

aliz46
Tuesday 21 October 2008, 12:29 AM
ممنونم

حتما انجام ميدهم و اگر مشكلي داشتم مزاحم ميشم !!!!!!!

amir_saman
Friday 24 October 2008, 01:25 PM
سلام
امروز براتون چندتا میدی قشنگ ایرانی گذاشتم . گفتم شاید به کار کس بیاد .حتما دانلود کنید حجمش خیلی کمه.البته یکم قدیمیه.

:ilovemusic:

از ضمیمه می تونید دانلود کنید.
پسورد: amirkorg
حروف ها را بدون فاصله و با حروف کوچک وارد کنید.

تشکر یادتون نره ! :drumplay1:

amir_saman
Sunday 26 October 2008, 09:48 AM
من فلش TM3 و A&H 12 صفحه ای رو دارم اگه کسی می خواد بگه تا بزارم.
:drumplay1:

سعید هدای
Saturday 8 November 2008, 01:58 PM
واقعا دمتون گرم این ریتم tm3 خیلی خوب بود تشکر میکنم سعید هدایی:9powok:

damoon2
Monday 10 November 2008, 05:06 PM
تاپیک خوبیه فقط آپدیت نگه اش دارین . من چند تا ریتم برای Pa80 دارم که رو Pa800 به راحتی جواب میده . البته کمی دستکاریشون کردم . ولی سرعت بالا ندارم که آپلودشون کنم. در اولین فرصت براتون میزارم ..

صفا تو عشه تاپیک ........

kgpa80
Monday 10 November 2008, 09:34 PM
من SET که روی Pa800

Load میکنم ، چند تا ریتم و سمپل رو که گوش میدم( شاید 2 الی 3 تا ) ، میفته رو صدا ! آنچنان صدایی که گوش رو اذیت میکنه !

مشکل چی میتونه باشه ؟!

Format هم کردم ! سیستم عامل رو هم از اول نصب کردم ! ولی انگار نه انگار !

ریتم های فابریک رو به همراه درام کیت ها خیلی طبیعی پخش میکنه . بدون از یکم صدا ! حتی اگه 10 ساعت هم روشن باشه!

ولی درام کیت ها و ریتم هایی که Load میکنم ، 2 دقیقه که ریتم روشن میمونه ، صداهای نویز مانند در میاره !

مخصوصا درام کیت های ایرانی . ( اصلا نمیشه گوش کرد )!!!! حالا اگه کسی راهنمایی کنه و تشخیص بده که مشکل چیه ،

ممنون میشم ..

arshia_Genesys
Friday 14 November 2008, 06:53 PM
سلام O&M 2 تا چند روز دیگه

gol990
Friday 14 November 2008, 11:08 PM
من SET که روی Pa800

Load میکنم ، چند تا ریتم و سمپل رو که گوش میدم( شاید 2 الی 3 تا ) ، میفته رو صدا ! آنچنان صدایی که گوش رو اذیت میکنه !

مشکل چی میتونه باشه ؟!

Format هم کردم ! سیستم عامل رو هم از اول نصب کردم ! ولی انگار نه انگار !

ریتم های فابریک رو به همراه درام کیت ها خیلی طبیعی پخش میکنه . بدون از یکم صدا ! حتی اگه 10 ساعت هم روشن باشه!

ولی درام کیت ها و ریتم هایی که Load میکنم ، 2 دقیقه که ریتم روشن میمونه ، صداهای نویز مانند در میاره !

مخصوصا درام کیت های ایرانی . ( اصلا نمیشه گوش کرد )!!!! حالا اگه کسی راهنمایی کنه و تشخیص بده که مشکل چیه ،

ممنون میشم ..
با سلام اگر فقط ریتمهای سمپل شما ایراد پیدا کرده و مطمئن هستید که ست مخصوص pa800یعنی قبلا درست بوده والان خراب شده در این صورت امتحان کن به صورت دستی ببین ریتمها رو نصفه یا ناقص پخش میکنه اگر این طور بود رم دستگاه شما ایراد پیدا کرده و 200 تومان هم قیمتشه برای قطع شدن صدای نویز کلید shift+start/stop رو نگه دار قطع میشه

kgpa80
Saturday 15 November 2008, 01:59 AM
با سلام اگر فقط ریتمهای سمپل شما ایراد پیدا کرده و مطمئن هستید که ست مخصوص pa800یعنی قبلا درست بوده والان خراب شده در این صورت امتحان کن به صورت دستی ببین ریتمها رو نصفه یا ناقص پخش میکنه اگر این طور بود رم دستگاه شما ایراد پیدا کرده و 200 تومان هم قیمتشه برای قطع شدن صدای نویز کلید shift+start/stop رو نگه دار قطع میشه

مرسی. ریتم ها رو ناقص یا نصفه پخش نمیکنه . این صدای نویز هست که اعصاب خورد کنه!

من یه نمونه از پخش ریتم رو ضبط کردم. 7-8 تا ریتم رو توی آهنگ هست. مشخصه.

اینم لینک : You can see links before reply

لطف کن دانلود کن ببین متوجه میشی مشکل چیه !؟ خیلی واسم مهمه ! ممنون.

بازم اضافه کنم ریتم ها و درام کیت های فابریک رو مشکلی نداره !

این ریتم ها و درام کیت هایی که از طریق ست Load میکنمه که اینجور

میشه!

kooroshi60
Sunday 16 November 2008, 09:05 AM
درود .
OM2
رو از اینجا دانلود کن: البته این بکاپ pa80 هست. میتونین خیلی راحت تبدیلش کنین به فرمت 800 یا 2x

You can see links before reply

password: tirsheed

خشایار

kooroshi60
Sunday 16 November 2008, 09:20 AM
دوست عزیز شما میتونی با این نرم افزار همه بکاپهای پی آ 80 رو تبدیل کنید به فرمت پی آ 800

شاد زی
خشایار

gol990
Sunday 16 November 2008, 11:57 PM
مرسی. ریتم ها رو ناقص یا نصفه پخش نمیکنه . این صدای نویز هست که اعصاب خورد کنه!

من یه نمونه از پخش ریتم رو ضبط کردم. 7-8 تا ریتم رو توی آهنگ هست. مشخصه.

اینم لینک : You can see links before reply

لطف کن دانلود کن ببین متوجه میشی مشکل چیه !؟ خیلی واسم مهمه ! ممنون.

بازم اضافه کنم ریتم ها و درام کیت های فابریک رو مشکلی نداره !

این ریتم ها و درام کیت هایی که از طریق ست Load میکنمه که اینجور

میشه!

با سلام گوش کردم مطمئن باش رم دستگاهت خرابه اگر شما یه سری شرکت جزیره بری بهت میگه که رم اکثر pa800ها به مشکل خورده ودر ضمن هفته گذشته دستگاه یکی از دوستان هم همینطوری بود برد شرکت رم رو عوض کردن درست شد

kgpa80
Monday 17 November 2008, 12:17 AM
با سلام گوش کردم مطمئن باش رم دستگاهت خرابه اگر شما یه سری شرکت جزیره بری بهت میگه که رم اکثر pa800ها به مشکل خورده ودر ضمن هفته گذشته دستگاه یکی از دوستان هم همینطوری بود برد شرکت رم رو عوض کردن درست شد

منو انداخت تو خرج ! حالا چقدر هزینشه ؟ کجا این کارو انجام میده ؟!

gol990
Monday 17 November 2008, 11:19 PM
منو انداخت تو خرج ! حالا چقدر هزینشه ؟ کجا این کارو انجام میده ؟!

سلام 200 هزار خرجشه و شرکت جزیره داره در ضمن دستگاهت رو باید ببری تا برات بندازه اگر نه ضمانتش نمیکنه

amir_saman
Friday 21 November 2008, 12:55 PM
این هم یک ست قشنگ برای کورگی ها

Mehran Roland
Monday 24 November 2008, 01:36 AM
از دوستان كسي بكاپ TM5 و بكاپ MP رو داره؟؟؟

Mehran Roland
Tuesday 25 November 2008, 11:12 PM
سلام شرمنده دیر شد
لود کنید و نظرتونو بگید

دوست عزيز ميشه يه دمو بزاري يا حداقل ريتمهائي كه تو اين ست است رو بگي همشون رو ممنون ميشم دستت درد نكنه::: منتظريم:::

amir_saman
Saturday 29 November 2008, 08:05 PM
آقا مهران من این دوتا رو جایی پیدا نکردم اگه پیدا کردم می زارم

saeed jalili
Friday 5 December 2008, 05:16 PM
سلام اقا ارشیا ممنون از بکاپها اگه m&h4 رو داری بزار قربانت روتو میبوسم بای

mksat
Friday 5 December 2008, 05:33 PM
سلام اقا ارشیا ممنون از بکاپها اگه m&h4 رو داری بزار قربانت روتو میبوسم بای

سلام دوست عزیز.

والا جناب عرشا عزیز مدتی تو انجمن نیستند. نمیدونم سر این کپی برداری ها از فلششون ناراحت شدند یا مشکل دیگه ای دارند!

بهر حال بنده سعی میکنم جای خالی ایشان را پر کنم.

بزودی بکاپ m&h4 رو براتون اپلود میکنم فقط انتخاب اپلود سنتر با خود شما پس تو همین تایپیک اعلام کنید که با کدوم اپلود سنتر راحت تر هستید تا اونجا براتون اپ کنم.

تشکر شما موجب دلگرمی ماست

kgpa80
Friday 5 December 2008, 08:45 PM
این هم یک ست قشنگ برای کورگی ها

این SET هم خیلی عالی بود. ممنون

تست شده روی Pa800

arshia_Genesys
Monday 8 December 2008, 02:26 PM
سلام
ببخشید کمرنگم
از بچه های انجمن و فعالیتاشون خیلی ممنون
و خوشحالم چراغی که من روشنش کردمو نمی زارید خاموش بشه
به دلیل کلی مسایل شخصی خیلی در گیر بودم احتمالا تا 13 روز دیگه فعالیتم برای 2 سال لغو کنم
پس دوست دارم این چند روز سنگ تموم بزارم
چند تا بک آپ می زارم

arshia_Genesys
Monday 8 December 2008, 02:31 PM
سلام
ببخشید کمرنگم
از بچه های انجمن و فعالیتاشون خیلی ممنون
و خوشحالم چراغی که من روشنش کردمو نمی زارید خاموش بشه
به دلیل کلی مسایل شخصی خیلی در گیر بودم احتمالا تا 13 روز دیگه فعالیتم برای 2 سال لغو کنم
پس دوست دارم این چند روز سنگ تموم بزارم

arshia_Genesys
Monday 15 December 2008, 03:46 PM
توجه توجه
انتظار بسه دیگه
این هم ریتم TM4 اصلی که تازه به بازار آمده
این واقعا TM4 هست
نظر یادت نره

arshia_Genesys
Monday 15 December 2008, 03:48 PM
این هم دسکت اخر

arshia_Genesys
Monday 15 December 2008, 03:50 PM
منتظر M&H5 باشید همین جا

arshia_Genesys
Monday 15 December 2008, 03:51 PM
:ilovemusic:فشردن دکمه تشکر توصیه می شود

mksat
Monday 15 December 2008, 03:54 PM
دست شما درد نکنه دوست گرامی. اگه فلش بندری کامل یا بستکی یا عربی داشتی ممنون میشم که مارو بی نصیب نگذاری

ibrahim tatlises
Monday 15 December 2008, 05:57 PM
منتظر M&H5 باشید همین جا

با سلام
اگر زودتر این کار رو انجام بدی بی نهایت ممنون میشم :drumsplay2:

mksat
Monday 15 December 2008, 09:02 PM
به به ابراهیم جان.عضویت شما رو در نت اهنگ تبریک عرض میکنم

arshia_Genesys
Tuesday 16 December 2008, 02:17 PM
این هم M&H5

arshia_Genesys
Tuesday 16 December 2008, 02:37 PM
فلش عربی

mksat
Thursday 18 December 2008, 05:40 AM
سلام دوست عزیز واقعا از شما ممنونم.از این که لطف میکنید و با این سرعت اینترنت فایلها رو آپلود میکنید و اصلا به فکر کسب درآمد و مادیات نیستید.

kgpa80
Thursday 18 December 2008, 11:53 PM
سلام. M&H5 عالی بود. روی Pa800 تست شد.

همچنین فلش عربی و TM4.

M&H5 بهترین بود. حتما دانلود کنید. ممنون..

arshia_Genesys
Friday 2 January 2009, 11:30 AM
سلام
انشاا... بعد دهه محرم گلچین TM1 &TM2 &TM3 دریک فلش
کار خودمه تا اون موقع تکمیلش می کنم

tonypb
Sunday 4 January 2009, 02:19 PM
اینارو چطوری میشه ریخت روی فلش؟
من دانلود کردم ولی نمیدونم چطور استفاده کنم.
ممنون.

masihshiranibidabadi
Sunday 4 January 2009, 06:56 PM
واقا دست ارشیا جان درد نکنه

paya
Wednesday 7 January 2009, 02:20 PM
اقا ممنون خلاصه یه حرکت تو این سایت دیدیم

maralank
Wednesday 14 January 2009, 12:03 PM
سلام دستت درد نكنه گل كاشتي اگه در مورد شگستن قفل فلش هم مطلبي بنويسي ممنون ميشم .در ضمن بكاپ - A&H2 اگه داري بزارمرسي

arash music85
Thursday 29 January 2009, 12:36 PM
با سلام من سيامك هستم
تازه عضو شدم اگر امكانش هست برام ي سري صدا هاي توپ توپ و ي فلاش گلچين توپ توپ براي
pa80البته من ارگم از 50 به 80 تبديلي هستش ممنون ميشم از شما دوستان كمكم كنه و برام در سايت قرار بده
بازم از زحمات شما تشكر مكنم

arash music85
Thursday 29 January 2009, 12:47 PM
ميگن ريتم o&m 2 براي كيبرد 80 امده اگر امده كسي داره ميشه تو سايت بزاره
و ي سوال داشتم چطوري ميتونم 4pad كيبرد Pa80 رو سمپل دار كنم اگر كسي بهم بگه خيلي كمك بزرگي بهم كرده

shabafrooz
Monday 2 February 2009, 05:41 PM
سلام به همه دوستان . امروز اتفاقی این سایت رو دیدم و عضو شدم .

من نوازنده ارگ و آذری زبان هستم . یک بک آپ آذری خوب دارم و مقداری هم اطلاعات با تجربه 8 ساله در مورد پی آ 80

دارم اگر دوستان خواستند . سعی میکنم تا آنجائی که میتوانم در خدمتشون باشم . موفق باشید.

arash music85
Monday 2 February 2009, 07:10 PM
سلام
دوست عزيز خوشحال ميشيم اگر اطلاعاتي در بارهي pa 80
دارين در اختيار بچه هاي با حال نت اهنگ بزارين
و اگر امكان داره ي بك اپ توپ گلچين شده و صدا هاي با حال دارين
بزارين ممنون ميشم

shabafrooz
Monday 2 February 2009, 10:47 PM
فکر میکنم این سمپلها بد نیاشند و به درد دوستان بخورند.

تار ایرانی خوب

سنتور

فلوت

و قانون ایرانی.

فکر میکنم مشکل برطرف شد.

(You can see links before reply)

arash music85
Monday 2 February 2009, 11:19 PM
با سلام دوست عزيز من كه هر كار كردم نشد بگيرم
اما اگر امكان داره اطلاعاتي كه در باره ي كيبرد كرگ داري
در اختيار بجه هاي نت اهنگ قراربدي ممنونت ميشم و اگر
فلاش mpيا (فلاش گلچين با حال ) هم داري بزاري كه خيلي خيلي عالي ميشه
با تشكر

arshia_Genesys
Saturday 14 February 2009, 04:16 PM
فلش کارت سنتی

amireza2000
Saturday 14 February 2009, 09:40 PM
آقا اين ريتمارو وقتي دانلودكرديم چطوري بايد بريزيم روي فلش كارت و استفاده كنيم؟

i_korg
Tuesday 17 February 2009, 08:27 AM
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز

ریتم 500 کسی داره کف کردیم از بی ریتمی

arash music85
Wednesday 18 February 2009, 01:09 AM
سلام
اقا خيلي خيلي حال دادين دمتون گرم
اما يكي از دوستان اسمش هم يادم رفته بايد منو ببخشه
قرار بود ي فلاش كارت tm 1 تا 4 رو كه خودش انگاري گلچين كرده بود برامون بزاره
اگر محبت كنه بزار حال اساسي به بچه ها داده بازم
تشكر مكنم از اين دوست با معرفتمون

arash music85
Wednesday 18 February 2009, 01:12 AM
اقا اين همين 6 بك اپ بود
ادامه نداره

youramigo
Sunday 22 February 2009, 06:53 AM
دم همگیتون گرم . مخصوصا اونایی که بک آپ آپلود کرده بودن. من m&h5 دانلود کردم خیلی عالی بود باز هم ممنون.

دو تا سئوال هم داشتم یک : آیا راهی وجود داره بشه بطور مثال صدای کل یا هی رو روی پدها انداخت؟

دو : چطور میشه تنظیم کرد که وقتی pa 50 روشن میشه روی صدای خاصی با پدهای قفل شده همان صدا باشه ؟

ممنون

amireza2000
Sunday 22 February 2009, 10:55 AM
آقامن اين سوالو يه بار پرسيدم اما هيچ كس جواب نداد. وقتي اينارودانلودكردم براي استفاده چطوري بريزم رو فلش؟

mksat
Monday 23 February 2009, 09:43 AM
دم همگیتون گرم . مخصوصا اونایی که بک آپ آپلود کرده بودن. من m&h5 دانلود کردم خیلی عالی بود باز هم ممنون.

دو تا سئوال هم داشتم یک : آیا راهی وجود داره بشه بطور مثال صدای کل یا هی رو روی پدها انداخت؟

دو : چطور میشه تنظیم کرد که وقتی pa 50 روشن میشه روی صدای خاصی با پدهای قفل شده همان صدا باشه ؟

ممنون

چه جالب نمونه این سوال رو تو انجمن satsat دیدم شما DANIALXP نیستی؟

alijigar110
Tuesday 24 February 2009, 02:39 PM
میری توی card reastor فلش رو میذاری و از توی دیسک منتقل میکنی...

amireza2000
Wednesday 25 February 2009, 10:20 PM
آقا بهرنگ بين بچه هاي كورگ زن اصلا صميميتي كه بين بچه هاي ياماها هست وجودنداره. اكثرشون فقط دنبال دانلود سمپلو ريتمند بدون اينكه خودشون به بقيه كمكي كنند.

Mahmood.B
Thursday 26 February 2009, 07:57 PM
با سلام
با تشکر

یه بک اپ توپ برای 800 دارم.که کاره خودمه.که هنوز کامل نشده.ولی اگر استقبال بشه اونو تکمیل میکنم.

Mahmood.B
Friday 27 February 2009, 06:15 PM
با سلام
با تشکر

من O&M2 رو برای pa 800 دارم.اگر خواستی برات میذارم.ریتمهاش اصلآ جالب نیستن.من که فقط سمپلهاشو گرفتم.

damoon2
Monday 2 March 2009, 11:08 PM
سلام . آقا هر ریتم جدیدی دارین کوتاهی نکنین تو رو خدا . محمود جان شما هم همون O&M2 رو لینکش رو بزار دستت درست فدات شم ..

youramigo
Tuesday 3 March 2009, 06:41 AM
نه mksat جان من اونی که شما میگی نیستم اگه میشه یکی جواب منو بده . ممنون

یک : آیا راهی وجود داره بشه بطور مثال صدای کل یا هی رو روی پدها انداخت؟

mksat
Saturday 7 March 2009, 03:29 PM
. جواب شما بارها و بارها تکرار شده و محبت کنید تایپیک رو مرور بفرمایید.

j_mazdarany
Monday 9 March 2009, 07:36 AM
اینم طرز استفاده از بکابها:ilovemusic:

خب دوستان برای انجام این کار شما باید اول بک آپ یک را روی یک فلاپی
خالی بریزید سپس فلاپی را درون کیبورد قرار داده و به قسمت DISK در
سمت چپ مانیتور بروید.
حالا به صفحه ی آخر (PAGE11 ) بروید یعنی(CARD RESTOR) در این
قسمت بک آپ یک را از روی فلاپی SELECT کنید و دکمه ی YES را بزنید. با
انجام این کار فلاپی شروع به ریختن بر روی فلش میکند .
بعد از اتمام چند درصد آن به شما می گوید که بک آپ شماره ی 2 را بریزید .
شما باید روی یک فلاپی دیگر یا می توانید همان فلاپی را در بیاورید و فرمت
کنید و بک آپ شماره ی 2 را بریزید و دکمه ی YES را بزنید تا کار ادامه پیدا
کند .
شما باید به همینگونه تمامی بک آپها را بر روی فلش بریزید.
امیدوارم که تونسته باشم کمکی کرده باشم.:dj10:

j_mazdarany
Tuesday 17 March 2009, 08:02 AM
اینم فایل فرمت pa 50'80

j_mazdarany
Tuesday 17 March 2009, 08:20 AM
:ilovemusic:اینم یک سری ریتم خفن برای pa50/80.حالشو ببرین.:dw26i1:

arash music85
Tuesday 17 March 2009, 09:56 PM
با سلام
اقا ريتم توپ براي pa 80 نداري بزاري براي فلاش خفن مي خوام و اگر هم صداي ني همبون خفن هم داريد بزاريد ممنون ميشم

mksat
Tuesday 17 March 2009, 10:14 PM
اینم فایل فرمت pa 50'80

ممنون از زحمات شما . ولی بهتر بود جملتون رو به فایل فرمت فلش کارت تغییر میدادید .چون فایل فرمت کلی کیبرد 80 وجود خارجی نداره.(حالا اون بحث آپگرید سیستم عامل و ریسورس ها به کنار)
بابت ریتم ها هم ممنون تجدید خاطرات گذشته شد.

j_mazdarany
Wednesday 18 March 2009, 08:24 AM
:ilovemusic:باز کردن قفل فلش کارت

arash music85
Wednesday 18 March 2009, 06:05 PM
اقا اگر ريتم براي 80 دارين بزاريد ممنون ميشم

j_mazdarany
Monday 30 March 2009, 11:44 AM
:guitarplay1: سلام.اینم یک سری ریتم گلچین دیگه.بدک نیست

arash music85
Monday 30 March 2009, 11:22 PM
با سلام مي خواستم ببينم ريتم جديد براي pa80
امده
اگر امده لطف كنيد بزاريد اگر هم نه ي فلاشي كه با حال هست بزاريد

rezarmz
Sunday 5 April 2009, 08:44 AM
سلام
من اخر اقا بهرنگ رو ملاقات کردم واقعا بچه نازیه ....برنامه 800من هم گوش داد من نمیتونم تو این سایت دمویی بزارم به من پیام خصوصی بدین در خدتمتم مطمینم از برنامه من پشیمون نمیشید.................

j_mazdarany
Sunday 5 April 2009, 11:18 AM
سلام بهرنگ جان.تو رو خدا یه سروسامونی به قست pa50/80 بده .اصلا به روز نیستیم.همه ریتما قدیمیه.من ریتم جدید ندارم اگه داشتم از بچه ها دریغ نمیکردم.من هر چی ریتم دارم یکی یکی میزارم.شما هم اگه ست ریتم جدید گیرت اومد بزار.مرسی

j_mazdarany
Sunday 5 April 2009, 11:45 AM
:ilovemusic: اینم یه ست دیگه برای pa50/80.امیدوارم خوشتون بیاد.تقریبا گلچینه.:dw26i1:

j_mazdarany
Monday 6 April 2009, 07:18 AM
سلام بهرنگ جان.واقعا از شما سپاسگذارم.انشاا... روز به روز موفق تر باشی.

damoon2
Wednesday 8 April 2009, 02:50 AM
میشه محبت کنین یک دوتا ریتم واسه Pa800 بزارین. ممنون میشم اگه تبدیلی نباشه - (Pa80 )

j_mazdarany
Saturday 25 April 2009, 01:18 PM
سلام به همگی.
بابا بچه ها یکمی فعالیت کنیم بد نیستا.

j_mazdarany
Monday 18 May 2009, 12:22 PM
سلام.نمیخواین از خواب بیدار شین.
چه کرگیهای بی حالی..............................

arash music85
Wednesday 20 May 2009, 09:23 PM
با سلام خدمت تما شما دوستان گلم
به خدا شرمندم من تو موقع امتحانات پايان ترمم هستش نمي رسم براتون بكاپ بزارم
اما بهتون قول مي دم در اولين فرست به چشم ريتم هم براتون اپلود مي كنم
اگر سوالي درباره ي كرگ داشتين بگين تا اونجاي كه بتونم كمكتون مي كنم اما براي ريتم فعلا شرمندم چون نمي رسم

يا علي

behrad_20
Friday 29 May 2009, 12:38 PM
سلام به همه
اميدوارم كه خوب باشيد
روش ريختن ريتم روي فلش كارت pa 80 چه جوريه

arash music85
Saturday 30 May 2009, 07:16 PM
با سلام خدمت شما
دوست عزيز شما لطف كنيد به صفحه 6 برويد جوابتون رو مي گيريد

rezarmz
Sunday 7 June 2009, 10:52 AM
این بکاب هارو ازمایشی میزارم You can see links before reply بکاب جگر
بکاب اذری You can see links before reply
اینم یه صدا You can see links before reply (You can see links before reply)

rezarmz
Sunday 7 June 2009, 11:21 AM
اینم یه بکاب خارجیYou can see links before reply

rezarmz
Sunday 7 June 2009, 11:59 AM
اینم یه SETبرای 800 You can see links before reply

rezarmz
Sunday 7 June 2009, 12:30 PM
You can see links before reply اینم یکی دیگه
(You can see links before reply)

rezarmz
Monday 8 June 2009, 05:30 PM
You can see links before reply (You can see links before reply)
اینم یک بکاب 6/8

rezarmz
Monday 8 June 2009, 05:39 PM

اینم یکی دیگه

rezarmz
Monday 8 June 2009, 05:42 PM

اینم یکی دیگه

arash music85
Tuesday 9 June 2009, 10:54 AM
سلام
دوست عزيز اگر امكان داره اسامي بكاپ هاي كه مي زارين رو بگين منظورم اسم بكاپ ها هستش

rezarmz
Tuesday 9 June 2009, 05:35 PM
عزیزم بعضی ها توی خود لنیک نوشتن....راستی بگید چه بکابی میخواین براتون بزارم

arash music85
Tuesday 9 June 2009, 08:29 PM
سلام رضا جان اگر داري ي بكاپ شاد توپ گلچين شده يا a&h3 رو بزاريد عالي ميشه
و اگر ي لطفي كنيد بگيد اسم ريتم هاي 8/6چي بي نهايت ممنون ميشم

avamusic
Wednesday 17 June 2009, 04:36 PM
از لینک زیر میتونید دمو برنامه A&H3 رو دانلود کنید.

در ضمن این برنامه برای تمامی کیبورد های کرگ به صورت جدا گانه ساخته شده.

اینم دانلود کل دمو در یک فایل :

rezarmz
Wednesday 17 June 2009, 06:37 PM
سلام
البته با اجازه از مدیراین بخش

من برنامه a&h3رو گوش دادم.اصلا اینها دموی این برنامه نیست همین اهنگها هست ولی نه اینجوری خیلی مبتدی وبد......نواختن بعضی اهنگها در برنامه واقعا اشتباه ومبتدی است ریتمهاشون که نگو اشغال اشغال......نمی دونم چرا بعضیها واقعا اینجورن

arash music85
Saturday 20 June 2009, 10:51 AM
سلام
البته با اجازه از مدیراین بخش

من برنامه a&h3رو گوش دادم.اصلا اینها دموی این برنامه نیست همین اهنگها هست ولی نه اینجوری خیلی مبتدی وبد......نواختن بعضی اهنگها در برنامه واقعا اشتباه ومبتدی است ریتمهاشون که نگو اشغال اشغال......نمی دونم چرا بعضیها واقعا اینجورن

سلام من هم با دوست گلم اقا رضا موافقم
موفق باشيد

rezarmz
Saturday 20 June 2009, 06:53 PM
سلام
این بکابها کار من نیستن که گذاشتم بهرنگ جان

ali_salemon
Wednesday 1 July 2009, 10:32 PM
سلام دوستای گلم

من وقتی می خوام فلاپی شماره 1 هر بک آپی رو که با فرمت DAT.
هست و از همین سایت دانلود کردم رو تو فلش کارد ری استور کنم با این پیغام روبرو میشم
file not found
اشکال از چیه؟؟؟؟؟

rezarmz
Thursday 2 July 2009, 05:30 PM
سلام دوستای گلم

من وقتی می خوام فلاپی شماره 1 هر بک آپی رو که با فرمت DAT.
هست و از همین سایت دانلود کردم رو تو فلش کارد ری استور کنم با این پیغام روبرو میشم
file not found
اشکال از چیه؟؟؟؟؟

سلام
عزیزم فایلی که پسوند dat داره از پوشه خارج نگن بزار تو همون پوشه باشهnew.......CRD

arash music85
Friday 3 July 2009, 11:09 PM
سلام بچه مي خواستم ببينم كسي ريتم tm 5
رو داره لطفي كنه بزاره
باتشكر

arash music85
Friday 10 July 2009, 01:46 PM
كسي نمي خواد تو اين قسمت فعاليت كنه
اين ريتم tm 5رو اگر داريد بزارررررريد

ashkeiran
Tuesday 21 July 2009, 08:15 AM
سلام من هم شنیدم که tm5 اومده به بازار اما متاسفانه کسی share نمیکنه.

ali_salemon
Thursday 30 July 2009, 10:08 AM
سلام دوستای گلم خوبین؟
من هم با آقا بهرنگ موافقم این خوبه که دوستان بک آپ هاشون رو بذارن ولی هرکسی باید یه سهمی داشته باشه
نه این که فقط دانلود کنه
این طوری این انجمن یه طرفه میشه و دیگه اثری از ارتباطات دوستانه باقی نمی مونه
من چند تا بک آپ دارم ولی نمی دونم چطوری آپلودشون کنم
از طریق این انجمن میشه؟

من می خوام بک آپ msh رو واسه دانلود بذارم
اگه کسی بلده لطفا تو همین انجمن جواب بده

ممنون[

ali_salemon
Thursday 30 July 2009, 10:43 AM
راستی از آقا آرش و دوست خوبم rezaramz که واسه load کردن بک آپ ها روی فلش راهنمایی کردن تشکر میکنم

j_mazdarany
Thursday 30 July 2009, 10:56 AM
سلام به همه دوستان. دست همتون درد نکنه.

یکدیگر را به بالا بکشید..................

ali_salemon
Thursday 30 July 2009, 02:38 PM
سلام
عزیزم فایلی که پسوند dat داره از پوشه خارج نگن بزار تو همون پوشه باشهnew.......CRD

سلام آقا رضا ممنونم از راهنماییتون

ببخشید شما توی پاساژ صدف کار نمی کنین آقای راهداری؟

ali_salemon
Thursday 30 July 2009, 02:49 PM
دوستای گلم یه مدتیه این قسمت به خواب تابستونی رفته:124:
من تا چند وقت دیگه بک آپ msh رو که قولش رو داده بودم رو آپ می کنم . راه آپلودشو هم بالاخره فهمیدم.
ولی در حال حاظر یه مشکل کوچیک هست
من یه دونه از این بک آپ ها ( ریمیکس تی ام رو میگم) رو از اینجا دانلود کردم و توی فلش ری استورش کردم ولی به محض کامل شدن ، فلش قفل کرد و دیگه نمیشه فرمتش کرد. چطوری میشه بازش کرد ؟ چون که بک آپ msh رو که قولشو دادم توی هارد دستگاهمه وبدون فلش نمیتونم آپلودش کنم. لطففا بگین باید چی کار کنم تا قفل فلش شکسته بشه.

راستی دوستای گلی که بک آپ بندر گلی ( واسه پی آ 80 ) رو دارن اگه واسه دانلود بذارنش ممنون میشم.

shabafrooz
Thursday 30 July 2009, 07:03 PM
برای رفع مشکلتون باید این فایلی رو که براتون آپلود کرده ام . دانلود کنید. و بعد از باز کردن فایل با نرم افزار WINRAR

اونو توی فلاپی کپی کنید و در حالت خاموش ارگ داخل ارگ بکنید. و ارگ را روشن کنید . از شما یه سوال میکنه

دگمه enter را فشار دهید. وبعدا دو تا گزینه میده . بالائی برای قفل فلش کارت. و پائینی برای فرمت کارته

(erasecard). که شما

باید اون گزینه رو بزنید و منتظر باشید تا ok بدهد. بعد دستگاه را خاموش کنید و فلاپی را از ارگ بیرون بیارید.

دستگاه را روشن کنید کارتتون فرمت شده.

:pianoplay1: :am

ali_salemon
Friday 31 July 2009, 09:51 AM
برای رفع مشکلتون باید این فایلی رو که براتون آپلود کرده ام . دانلود کنید. و بعد از باز کردن فایل با نرم افزار WINRAR

اونو توی فلاپی کپی کنید و در حالت خاموش ارگ داخل ارگ بکنید. و ارگ را روشن کنید . از شما یه سوال میکنه

دگمه enter را فشار دهید. وبعدا دو تا گزینه میده . بالائی برای قفل فلش کارت. و پائینی برای فرمت کارته

(erasecard). که شما

باید اون گزینه رو بزنید و منتظر باشید تا ok بدهد. بعد دستگاه را خاموش کنید و فلاپی را از ارگ بیرون بیارید.

دستگاه را روشن کنید کارتتون فرمت شده.

:pianoplay1: :am

دوست خوبم ازت ممنون که راهنمایی کردی من الان دانلودش میکنم
تا چند وقت دیگه بک آپ msh رو آپلود میکنم.

rezarmz
Monday 3 August 2009, 06:00 PM
سلام آقا رضا ممنونم از راهنماییتون

ببخشید شما توی پاساژ صدف کار نمی کنین آقای راهداری؟

نه اما اقای راهداری دوستمونه فامیلیمون هم یکیه راهداری

rezarmz
Monday 3 August 2009, 06:06 PM
You can see links before reply اینم چند تا بیس توپ

arash music85
Tuesday 4 August 2009, 05:00 PM
tm 5 رو كسي نداره بزاره

ashkeiran
Wednesday 12 August 2009, 10:08 AM
سلام آیا میشه ریتمهای خام دستگاه KORG PA 500 رو یه جوری تبدیل کرد که به KORG PA 50 بخوره و اجرا بشه؟

sefro1
Wednesday 12 August 2009, 07:19 PM
سلام آیا میشه ریتمهای خام دستگاه KORG PA 500 رو یه جوری تبدیل کرد که به KORG PA 50 بخوره و اجرا بشه؟

ببینید دوست عزیز سه نکته را می توان درباره این سوال شما بیان کرد:

1- اگر PA50 شما SAMPLER است یعنی تبدیل شده و قابلیت های سمپل گیری PA80 به آن اضافه شده با مقداری حوصله، مهارت و سلیقه می توان اکثر ریتم ها را به صورت سمپل روی ان پیاده کرد از جمله ریتم های PA500 را.

2- اگر منظور شما ریتم های PA500 Persian است، به نظر من ریتم های ایرانی این دستگاه غالبا همان ریتم های PA80 است که به صورت ده ها فلش کارت در اینترنت و بازار عرضه شده و دستگاه های PA50 SAMPLER هم قابلیت اجرای آن ها را دارند.

3- اما نکته مهم کیفیت خروجی صداست که اگر این منظور شما باشد متاسفانه نشدنی است، چون تکنولوژی تولید صدا در PA500، تقریبا همان تکنولوژی PA2X و PA800 است که نسل جدید پردازنده های سمپلر است و تفاوت ماهوی در کیفیت پخش صدا با دستگاه هایی مثل PA50، PA80 و حتی PA1X دارد.

alidaei32
Thursday 20 August 2009, 05:02 PM
bass اجرا نمیشه. بچه ها همکاری کنن جند تا فلش بذارن.

rezarmz
Monday 7 September 2009, 05:13 PM
You can see links before reply (You can see links before replyسلام)
اینم بکاب n&aبرای دوستان

rainysky50
Saturday 19 September 2009, 09:53 AM
سلام!اقایون دستم به شلوارتون!من توی یه مراسمی میخوام شرکت کنم (تو دانشگاهم درهند)و باید اهنگ باباکرم رو بزنم!اقا جان من یه میدی فایل یا ریتمی که این اهنگ باشه و کامل باشه رو بهم بدید!منظورم اینه فایلش نیازی به نوازندگی نداشته باشه یعنی من ولوم کلیدها رو بیارم پایین و نمایشی بنوازم!!مسئله رو کم کنی در مقابل این هندی هاست!!جون من یه میدی فایل خوب و با کیفیت و یا یک ریتم خوب باباکرم برای ارگ pa500 بهم معرفی کنید!ممنون!اگه ریتم باشه خیلی بهتره!!ممنون!

talash
Saturday 19 September 2009, 11:00 AM
باسلام ضمن خسته نباشی می خواستم بگم بکاب n&a دانلود نمی شه مرسی

rezarmz
Saturday 19 September 2009, 04:56 PM
باسلام ضمن خسته نباشی می خواستم بگم بکاب n&a دانلود نمی شه مرسی

سالمه همین الان تست کردم

ehsanmir
Saturday 19 September 2009, 06:03 PM
سلام
اقایون یه سوال
این ریتمها و بکاپها و ............. که تو این تاپیک هست , رو کیبردی مثل korg pa500 معمولی که سمپلر هم نیست قابل اجرا هستند یا نه.
ممنون..............

rezarmz
Wednesday 23 September 2009, 04:30 PM
نه عزیزم

shahram t
Thursday 1 October 2009, 05:17 PM
من تازه واردم و سوالم هم شاید ابتدایی باشه میخواستم بدونم ریتم کرگ رو میشه با کامپوتر پخش کرد؟به چه وسیله؟ممنون.

arashkorg
Saturday 3 October 2009, 09:51 PM

هستن

ببخشید یه سوال : مگه pa500 سمپلرش هم هست ؟؟؟؟

amir69_k
Sunday 4 October 2009, 02:11 PM
سلام آقا من یک برنامه ای میخوام که بشه باهاش ریتم ها را گوش کرد یا ادیت کرد همچنین اگر لطف کنید آموزش اینکه چطور فقط صدا های کیبوردمون را عوض کنیم و کلچینی درست کنیم چون من خیلی ریتم کار نیستم این این بکاپی هم که دارم صداهاش به دل نمیشینه

shahram t
Monday 5 October 2009, 09:54 PM
من تازه واردم و سوالم هم شاید ابتدایی باشه میخواستم بدونم ریتم کرگ رو میشه با کامپوتر پخش کرد؟به چه وسیله؟ممنون.
آقا کسی بلد نیست جواب بده یا کم لطفی میکنید؟

arash music85
Thursday 8 October 2009, 08:41 AM
با سلام خدمت شما دوستان عزيز
امروز براتو جديدترين
ريتم a&h3 رو اماده كردم اميدوارم كه لذت ببريد
You can see links before reply (You can see links before reply)

با تشكر آرش

rezarmz
Saturday 10 October 2009, 04:11 PM
[quote=shahram t;84963] آقا کسی بلد نیست جواب بده یا کم لطفی میکنید؟[/quo

بله اجرا میشه اما خیلی بد اجرا میشه چون کامپیوتر درام کیت های کرگ رو نداره....زیاد بدرد بخور نیست عزیزم

shahram t
Saturday 10 October 2009, 09:29 PM
[quote=shahram t;84963] آقا کسی بلد نیست جواب بده یا کم لطفی میکنید؟[/quo

بله اجرا میشه اما خیلی بد اجرا میشه چون کامپیوتر درام کیت های کرگ رو نداره....زیاد بدرد بخور نیست عزیزم
خوب نگفتی چطوری و نرم افزارش رو نذاشتی؟اگه معرفی کنی ممنون میشم.

HamedSedighi
Sunday 11 October 2009, 08:41 AM

چنین نرم افزاری تا به حال وجود نداشته که ریتم کیبرد رو به صورتی که در کیبرد مربوطه می شنویم ،در کامپیوتر اجرا کند.

خب اگر این گونه باشد دیگر فلان قدر هزینه بابت کیبرد پرداخت نمیشه

نرم افزارها عموما به صورت midi متعلقات کیبرد ها رو پخش میکنند.

style work اگه اشتباه نکرده باشم.البته کارایی خاصی نداره

arshia_Genesys
Wednesday 14 October 2009, 05:54 PM
فلش TM5
سلام بعد مدتها دوری از انجمن برگشتم
خوشحالم که بچه ها تاپیک ها را پیش بردن
اولین فرصت که tm5 بیاد بازار حتما برای شما می زارم

arshia_Genesys
Wednesday 14 October 2009, 06:03 PM
نه تا این تاریخ وجود نداره ایشون اشتباه نوشته

سلام
شما pa500 بیار من sampler می کنم

ashkeiran
Monday 19 October 2009, 10:03 AM
بکاپهای جدید A&H3 , M&H6

essi124
Friday 30 October 2009, 03:44 PM
سلام
اگه ممکنه کسانی که بکاپ های جدید TM5-M&H6-A&H3Edit را دارند برای دانلود بگذارند
مرسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس سسسسسسسسسسی

sunshine
Sunday 1 November 2009, 03:26 AM
سلام
دوستان اینم بک آپ A&H3 تست شده

:8ysyvb::8ysyvb::drumplay1::8ysyvb::8ysyvb:

sunshine
Sunday 1 November 2009, 03:29 AM
اینم فلاپی 11 + لیست ریتمها

essi124
Sunday 1 November 2009, 11:23 PM
سلام
ممنون
اگه میشه A&H3 Edit ادیت شده جدید رو گیر بیارید

essi124
Tuesday 3 November 2009, 01:46 PM
دوستان بیشتر همکاری کنید

sunshine
Tuesday 17 November 2009, 02:06 AM
دوستان من بک آپ m&h6 رو تهیه کردم و جهت اطلاع بگم که به نظرم یکی از با کیفیت ترین بک آپهایی هستش که تو بازار اومده. یه چیزیش که جالبه اینه که همه بک آپها معمولا یه تعدادی از ریتمهاشون یا بدرد نخوره یا کیفیت خوبی نداره ولی این تقریبا تمام ریتمهاش در حد عالی هستش البته فقط نظر شخصیمو گفتم

arshia_Genesys
Tuesday 17 November 2009, 11:29 AM
دوستان من بک آپ m&h6 رو تهیه کردم و جهت اطلاع بگم که به نظرم یکی از با کیفیت ترین بک آپهایی هستش که تو بازار اومده. یه چیزیش که جالبه اینه که همه بک آپها معمولا یه تعدادی از ریتمهاشون یا بدرد نخوره یا کیفیت خوبی نداره ولی این تقریبا تمام ریتمهاش در حد عالی هستش البته فقط نظر شخصیمو گفتم

دوست عزیز بهتر نیست بزارید تا دیگر دوستان هم ازش استفاده کنند ؟

شهرام11
Tuesday 17 November 2009, 09:53 PM

ما هم منتظريم

ali_salemon
Monday 28 December 2009, 07:02 PM
سلام دوستان

از اونجایی که تاپیک بک آپ ریتم فلش قفل شده این تاپیک رو ایجاد کردم تا دوباره دوستان فعالیت کنن

لطفا در این تاپیک اقدام به تبلیغات نکنین تا این تاپیک رو هم نبندن

با تشکر

M8H
Monday 28 December 2009, 07:26 PM
سلام دوستان.
من دارم M&H7 رو واسه شرکت کرگ میسازم.اگه علی آقا اجازه بدن دوستان اینجا درخواست ریتم های مورد نظرشون رو بدن تا در صورت موافقت توی M&H7 بسازم.
علی جان اجازه هست؟!!

ali_salemon
Monday 28 December 2009, 07:35 PM
اختیار دارین دوست عزیز

من دوست دارم همه در اینجا فعالیت کنن ولی لطفا اقدام به تبلیغ سایت نکنین

با تشکر

ali_salemon
Monday 28 December 2009, 07:37 PM
واسه شروع من خودم دنبال ریتم امشب شب رقصه از شهرام صولتی میگردم

M8H
Monday 28 December 2009, 07:49 PM
واسه شروع من خودم دنبال ریتم امشب شب رقصه از شهرام صولتی میگردم
ریتم این آهنگ توی فلش کارتA&H3 هستش.
راستی شهرام صولتی نخونده این آهنگو.

M8H
Monday 28 December 2009, 08:03 PM
دوستان این آخرین کار من و جدیدترین فلش بازار برای شرکت KORG روی دستگاه های KORG PA80 و KORG PA50 Sampeler هستش.این کارو تقریبا 2 ماه پیش به بازار عرضه کرده بود شرکت KORG.
فلش کارت M&H6 با کیفیت 48000 استریو.بیشتر kik ها سمپل میباشد حتی crash!

M&H6_Production

backup 1 (You can see links before reply)
*
backup 2 (You can see links before reply)
*
backup 3 (You can see links before reply)
*
backup 4 (You can see links before reply)
*
backup 5 (You can see links before reply)
*
backup 6 (You can see links before reply)
*
backup 7 (You can see links before reply)
*
backup 8 (You can see links before reply)
*
backup (You can see links before reply)9
*
backup 1 (You can see links before reply)0
*
backup 11 (You can see links before reply)
: M&H6 Products Designer
Hossein Ahmadian
:Arrage By
Hossein Ahmadian

M8H
Tuesday 29 December 2009, 08:40 PM
e پس بچه های کیبورد کجان که فعالیت رو شروع کنیم؟!!

sunshine
Wednesday 30 December 2009, 11:46 PM
e پس بچه های کیبورد کجان که فعالیت رو شروع کنیم؟!!

سلام دوست عزیز
من همین الان روی کیبوردم دارم از چهار بک آپ استفاده میکنم که یکیش m&h6 هستش و جدا بابت این بک آپ ازت تشکر میکنم فوق العاده با کیفیته فقط یه مساله اینکه ریتمهای بندریش همه شبیه هم بود و یکمی هم درام کیتها حالت خفه داشت به نظرم از کیت های با کیفیت تری هم میتونستین استفاده کنین ولی 6/8 ها در حد عالی بود
ضمنا من دنبال ریتم آهنگ محراب جواد یثاری هستم اونی که توی کنسرت اجرا کرد اگه بتونین عین اون ریتم رو تو بک آپ بعدیتون با همون کیفیت بسازین واقعا محشره من خودم تو کار ریتم سازی اصلا نیستم وگرنه این کارو تا حالا میکردم
بازم ازتون تشکر میکنم

M8H
Thursday 31 December 2009, 08:40 AM
سلام دوست عزیز
من همین الان روی کیبوردم دارم از چهار بک آپ استفاده میکنم که یکیش m&h6 هستش و جدا بابت این بک آپ ازت تشکر میکنم فوق العاده با کیفیته فقط یه مساله اینکه ریتمهای بندریش همه شبیه هم بود و یکمی هم درام کیتها حالت خفه داشت به نظرم از کیت های با کیفیت تری هم میتونستین استفاده کنین ولی 6/8 ها در حد عالی بود
ضمنا من دنبال ریتم آهنگ محراب جواد یثاری هستم اونی که توی کنسرت اجرا کرد اگه بتونین عین اون ریتم رو تو بک آپ بعدیتون با همون کیفیت بسازین واقعا محشره من خودم تو کار ریتم سازی اصلا نیستم وگرنه این کارو تا حالا میکردم
بازم ازتون تشکر میکنم
سلام دوست خوبم.
خیییلی ممنونم نظر لطف شماست.
چشم در کار جدیدم حتما سعی میکنم که پیشنهاد و انتقاد شما رو عملی کنیم.بازم تشکر!

amir69_k
Thursday 31 December 2009, 02:32 PM
آاق خداییش فرق بین ست set و back up فلش کارت را نمیدونن بعضی ها هی بکاپ میزرن میگن ست هست ما را هم سر در گم کردن بابا ست اونی هست که در قسمت سه تا یوزر چراغ پایین میریزه و صدا هم همراش هست ولی اون بکاپ ها فقط سمپل و ریتم هست و توی کارت میریزه در حالی که اون توی حافظه خود کیبورد میریزه

talash
Thursday 31 December 2009, 03:29 PM
باسلام وخسته نباشي . اگه ممكن ريتم اذري زياد باشه اونايي كه كاركردين بدرد نمي خورن ريتماي 3_4 و2_4 اذري هم باشه مرسي

talash
Thursday 31 December 2009, 03:34 PM
سلام .لينك O&M-2 واسه پي ا 80 خر ابه لطفا يه لينك ديگه بزارين مرسي

M8H
Thursday 31 December 2009, 07:03 PM
باسلام وخسته نباشي . اگه ممكن ريتم اذري زياد باشه اونايي كه كاركردين بدرد نمي خورن ريتماي 3_4 و2_4 اذري هم باشه مرسي
چشم دوست عزیز حتما سعی میکنم.ولی شما باید اینو در نظر داشته باشید که این ریتم ها در سر تا سر کشور و جهان پخش میشه و مخصوص ایرانی های تمام جهان هستش.و ما باید همه ی ریتم هارو روی برنامه و اندازه کار کنیم.اگه شما بیشتر کارتون آذری هستش باید یه فلش با ریتم های آذری خریداری کنید.
تا اونجایی که تخصص اصلیه ما ریتم های فارسی میباشد شاید نتونیم آذری رو خیلی محلی در بیاریم.
با تشکر از شما.حتما سعی میکنم در صورت لزوم آذری 3_4 و2_4 رو هم بسازم.

ibrahim tatlises
Friday 1 January 2010, 05:38 PM
با سلام خدمت دوست خوبمون M & H
اگر بتونید ریتمهای عربی قوی در پروژه جدیدتون استفاده کنید واقعا عالی هست چون من هر کاری را دیدم بیشتر کپی کار TM بود و اگر هم جدید بود زیاد حرفه ای و قوی نبود و همچنین ریتم های 2/4 استانبولی اگر باشه عالیه
و از کارهای ایرانی هم اگر کارهای معین یا امید را هم یکی دو تا داخل این مجموعه باشه که دیگه نور العلی نوره
و سمپل یک تار قوی و همچنین نی انبانه و ویولن هم استفاده بشه که دیگه چه شود
ولی بهر حال کارهاتون خوبه و من شخصا از کارهای شما خوشم میاد
موفق باشید

ibrahim tatlises
Saturday 2 January 2010, 12:53 AM
سلام
متاسفانه فایل اول مشکل داره تا 15% میره و fail میده برای اطمینان چند بار هم روی فلاپی های مختلف و نو امتحان کردم اگر لطف کنید بررسی کنید ممنون میشم

M8H
Saturday 2 January 2010, 08:42 AM
سلام
متاسفانه فایل اول مشکل داره تا 15% میره و fail میده برای اطمینان چند بار هم روی فلاپی های مختلف و نو امتحان کردم اگر لطف کنید بررسی کنید ممنون میشم
چشم حتما بررسی میکنم.
از این شماره 1 که پایین گذاشتم دانلود کنید ببینید کار میکنه بعد به من خبر یدید.

1 (You can see links before reply)

ali_salemon
Saturday 2 January 2010, 04:39 PM
سلام به همه ی دوستای گلم

خیلی خوشحالم که دارین فعالیت میکنین

دوست عزیز ممنون میشم اگه اسمتون رو بگی

تو بک آپ A&H3 اون ریتم نیست . من مطمئن هستم خوانندش شهرام صولتیه چون توی آلبوم اورجینالشه

ali_salemon
Saturday 2 January 2010, 04:44 PM
دوست خوبم من تا حالا بک آپی رو ندیدم که بندری خوبی داشته باشه

خصوصا ما خوزستانی ها بندری های توپ لازم داریم

امیدوارم بندری های جدید خیلی خیلی قوی تر شده باشن

از دوستای خوبم میخوام اگه فلش جدید خصوصا TM5 رو اگه کسی داره بذاره منم تا چند وقت دیگه
msh رو آپ میکنم

M8H
Saturday 2 January 2010, 07:27 PM
سلام به همه ی دوستای گلم

خیلی خوشحالم که دارین فعالیت میکنین

دوست عزیز ممنون میشم اگه اسمتون رو بگی

تو بک آپ A&H3 اون ریتم نیست . من مطمئن هستم خوانندش شهرام صولتیه چون توی آلبوم اورجینالشه
سلام دوست عزیز.
اسم من حسین احمدیان هستش.همون سازنده ی M&H6_Production !!
شما منظورتون این آهنگ:
امشب شب رقصه
غصه دیگه بسه
اشمب انگاری هر جا میری.........؟!!

saead24
Saturday 2 January 2010, 07:29 PM
آقا اگه کسی راجع به گذاشتن سیستم USB روی PA80 یعنی از نطر کارآیی و شناخت چقدر حافظه از این درگاه و اینکه قیمتش و اوکی بودنش اطلاعاتی داره یک لطفی بکنه توضیح بده؟

saead24
Saturday 2 January 2010, 07:33 PM
جناب محترم مدیر سایت لطفاً سایتو یه کم به روزش کنین که ما احتیاج به تاریخ واقعی تر داریم!!!!!

M8H
Saturday 2 January 2010, 07:37 PM
آقا اگه کسی راجع به گذاشتن سیستم USB روی PA80 یعنی از نطر کارآیی و شناخت چقدر حافظه از این درگاه و اینکه قیمتش و اوکی بودنش اطلاعاتی داره یک لطفی بکنه توضیح بده؟
دوست عزیز منظور شما تبدیل دستگاه به ورژن4 هستش؟!!

saead24
Saturday 2 January 2010, 07:41 PM
لطفاً اگه کسی جوابی برای سوال بنده داشت اگه زحمت بکشه به این ایمیل بفرسته ممنون می شم.
sarang_abtahi26@yahoo.com

saead24
Saturday 2 January 2010, 07:45 PM
دوست عزیز منظور شما تبدیل دستگاه به ورژن4 هستش؟!!
والا یه چیزایی در مورد ورژن 4 تو سایت کورک ایران خوندم ولی این سوال برام شد که نمی شه فقط کاری کرد که با هزینه کمتر بشه از طریق usb فلش مموری استفاده کنیم که چندین بکاپ فلش و یا ست رو از طریق فلش مموری اجرا کنیم؟ اگه توضیح بدین مننونم.

M8H
Saturday 2 January 2010, 07:59 PM
جناب کاربر انجمن m&h :
والا یه چیزایی در مورد ورژن 4 تو سایت کورک ایران خوندم ولی این سوال برام شد که نمی شه فقط کاری کرد که با هزینه کمتر بشه از طریق usb فلش مموری استفاده کنیم که چندین بکاپ فلش و یا ست رو از طریق فلش مموری اجرا کنیم؟ اگه توضیح بدین مننونم.
دوست عزیز همچین چیزی وجود نداره که بشه ریتم هارو از روی usb اجرا کنیم.
ولی میشه به دستگاتون کامپک فلش نصب کنید تا به جای هرد دیسک براتون کار کنه تا دیگه برای پر کردن فلش لازم نباشه با فلاپی پر کنی.

talash
Sunday 3 January 2010, 09:35 AM
سلام .از دوستان كسي بكاپ o&m-2 اگه داره لطفا بزاره مرسي

saead24
Sunday 3 January 2010, 10:00 AM
خدمت دوست عزیز m&h
با تشکر از جوابت، آخه تو یک سایتی دیدم که پشت دستگاه رو پورت usb گذاشته بود و در توضیحاتش نوشته بود میشه تا 2gig حافظه خارجی و همچنین اتصال دستگاه به کامپیوتر رو از طریق این پورت ساپورت کرد.

M8H
Sunday 3 January 2010, 12:11 PM
خدمت دوست عزیز m&h
با تشکر از جوابت، آخه تو یک سایتی دیدم که پشت دستگاه رو پورت usb گذاشته بود و در توضیحاتش نوشته بود میشه تا 2gig حافظه خارجی و همچنین اتصال دستگاه به کامپیوتر رو از طریق این پورت ساپورت کرد.
بله اینطور سیستمی هستش ولی شما منظورشون رو اشتباه گرفتید.
اینطوری دستگاه به ورژن 1 تبدیل میشه و اون حافظه خارجی هم فقط کار هارد دیسکو انجام میده.و اون usb هم برای این هستش که از طریق کابل usb داخل اون حافظه بکاب های ریتم رو پر کنی تا از طریق حافظه خارجی داخل فلش کارت ریتم پر کنی.

saead24
Tuesday 5 January 2010, 10:36 AM
بله فکر کنم نیاز من هم فعلاً همینه که بجای نصب هارد رو دستگاه بتونم از این سیستم اسفتاده کنم. اگر لطف کنی و حدود هزینه اش رو هم بگی ممنون میشم و یک مقداری ببشتر راجع به کارآیی نصب این پورت، مثلاً تا چه اندازه ظرفیت را میشناسه و یا اینکه با وجود این پورت دیگه نیازی به فلاپی دیسک نیست؟ و اگر در مورد مشخصات هارد و یا همین پورت usb pa80 مطلب های کامل تری در سایتی سراغ داری یک لطفی کن و آدرسش رو بزار باز هم متشکر از جوابهای خوبت...

ali_salemon
Saturday 9 January 2010, 07:12 PM
سلام دوست عزیز.
اسم من حسین احمدیان هستش.همون سازنده ی M&H6_Production !!
شما منظورتون این آهنگ:
امشب شب رقصه
غصه دیگه بسه
اشمب انگاری هر جا میری.........؟!!

نه دوست عزیزم

میگه
امشب شب رقصه

شب شب شوره..

M8H
Saturday 9 January 2010, 09:17 PM
دوست عزیز فکر نکنم ریتم این موزیک روی KORG PA80 ساخته شده باشه!

ali_salemon
Saturday 9 January 2010, 10:03 PM
دوست عزیز فکر نکنم ریتم این موزیک روی KORG PA80 ساخته شده باشه!

خوب منم واسه همین گفتم عزیز

که شما این ریتم رو بسازی

دوستان لطفا همکاری صمیمانه تری داشته باشین

M8H
Saturday 9 January 2010, 10:19 PM
خوب منم واسه همین گفتم عزیز

که شما این ریتم رو بسازی
wow!
ببخشید من الان منظورتونو یادم اومد!
چشم انشالا سعی میکنم توی لیست کارام این موزیکو بزارم.

ehsanmir
Sunday 10 January 2010, 08:18 AM
سلام
اقا یه سوال
این ریتمهایی که ساخته میشه روی دستگاههایی که سمپلر نیست مثل pa500 اجرا میشه یا نه؟
من یه سری ریتم از korgpa.com گرفتم.اما غربیه.نه ایرانی.این ریتمها مربوط به pa800/80/pa1x/pa2x pro هست.اما همشون رو اجرا میکنه.بدون هیچ مشکلی.
حالا میخوام بدونم این چیزهایی که شما هم میسازید رو کیبردم جواب میده یا نه.
ممنون...........

M8H
Sunday 10 January 2010, 09:18 AM
سلام
اقا یه سوال
این ریتمهایی که ساخته میشه روی دستگاههایی که سمپلر نیست مثل pa500 اجرا میشه یا نه؟
من یه سری ریتم از korgpa.com گرفتم.اما غربیه.نه ایرانی.این ریتمها مربوط به pa800/80/pa1x/pa2x pro هست.اما همشون رو اجرا میکنه.بدون هیچ مشکلی.
حالا میخوام بدونم این چیزهایی که شما هم میسازید رو کیبردم جواب میده یا نه.
ممنون...........
سلام احسان جان.
ریتم هایی که روی PA80 ساخته میشه چون دارای سمپلای مخصوصی هستش روی PA500 به طور کامل پخش نمیکنه فقط استایل ها رو پخش میکنه!
من فکر نمیکردم که pa500 ریتم های pa800 و... به طور کامل پخش کنه.چون ریتم های pa500 دارای فایل PCM نیستش که بخواد سمپلارو پخش کنه!:ilovemusic:

ehsanmir
Sunday 10 January 2010, 06:16 PM
من فکر نمیکردم که pa500 ریتم های pa800 و... به طور کامل پخش کنه.چون ریتم های pa500 دارای فایل PCM نیستش که بخواد سمپلارو پخش کنه!:ilovemusic:
سلام
نه پخش میکنه.بدون هیچ مشکلی.حالا شاید یه سری چیزها مثل همون سمپلی که گفتی تو ریتمها پخش نکنه.ولی ریتمهایی چون راک و دنس و غیره رو که من دانلود کردم بدون استثناء پخش میکنه.تا حالا هم ریتمی نبوده که error بده.به غیر از یه دونه ریتم که موقع پخش اذیت میکرد دیگه هیچ مشکلی نداره.

M8H
Sunday 10 January 2010, 07:14 PM
سلام
نه پخش میکنه.بدون هیچ مشکلی.حالا شاید یه سری چیزها مثل همون سمپلی که گفتی تو ریتمها پخش نکنه.ولی ریتمهایی چون راک و دنس و غیره رو که من دانلود کردم بدون استثناء پخش میکنه.تا حالا هم ریتمی نبوده که error بده.به غیر از یه دونه ریتم که موقع پخش اذیت میکرد دیگه هیچ مشکلی نداره.
آهان!
آره احسان جان ریتم هایی که کیت هاش واسه خود دستگاه هستشو پخش میکنه!چون ورژن هاش تا حدودی شبیه هم هستن.مخصوصا PA500 با PA2x pro!

ehsanmir
Sunday 10 January 2010, 07:37 PM
راستی این back up ها رو چطور میشه ریخت رو دستگاه.مثل ریتم باید اپلود بشه؟

M8H
Sunday 10 January 2010, 07:46 PM
راستی این back up ها رو چطور میشه ریخت رو دستگاه.مثل ریتم باید اپلود بشه؟
خوب هر کدوم از بکاب ها رو روی یک فلاپی میریزیم بعد به ترتیپ از فلاپی 1 تا آخر رو روی فلش کارت ریستور میکنیم.

ehsanmir
Sunday 10 January 2010, 07:57 PM
خوب هر کدوم از بکاب ها رو روی یک فلاپی میریزیم بعد به ترتیپ از فلاپی 1 تا آخر رو روی فلش کارت ریستور میکنیم.
من که هیچی متوجه نشدم:ilovemusic:
در ثانی , چرا فلاپی؟ کیبرد من sd میخوره.نه فلاپی. اگر یه کم بیشتر و ساده تر توضیح بدی ممنون میشم.:ztrompette6:

M8H
Sunday 10 January 2010, 08:18 PM
من که هیچی متوجه نشدم:ilovemusic:
در ثانی , چرا فلاپی؟ کیبرد من sd میخوره.نه فلاپی. اگر یه کم بیشتر و ساده تر توضیح بدی ممنون میشم.:ztrompette6:
آهان!منظور شما این بود که چطوری توی دستگاه خودتون بریزید؟!من طریقه ی ریختن ریتم توی pa80 رو توضیح دادم.
شما باید از روی pa80 از استایل هاش بکاپ بگیری بعد استایل هارو روی دستگاه خودت لود کنی.
آخه پسوند بکاپ ها CRD هستش ولی پسوند ریتم های دستگاه شماSET هستش.

ehsanmir
Sunday 10 January 2010, 08:30 PM
آهان!منظور شما این بود که چطوری توی دستگاه خودتون بریزید؟!من طریقه ی ریختن ریتم توی pa80 رو توضیح دادم.
شما باید از روی pa80 از استایل هاش بکاپ بگیری بعد استایل هارو روی دستگاه خودت لود کنی.
آخه پسوند بکاپ ها CRD هستش ولی پسوند ریتم های دستگاه شماSET هستش.

خداییش از موقعی که من تو این سایت عضو شدم به لطف دوستان خیلی اطلاعاتم بالا رفته.چون من تا حالا هیچ وقت رفیقی که تو این عالم ها باشه نداشتم.برای همین نسبت به سالی که کار کیبرد میکنم خیلی اطلاعاتم پایین هست.دیگه ببخشید اگه سوالهای خارج میکنم.:ztrompette6:
بازم ممنون
موفق باشید.............

M8H
Sunday 10 January 2010, 09:32 PM
خداییش از موقعی که من تو این سایت عضو شدم به لطف دوستان خیلی اطلاعاتم بالا رفته.چون من تا حالا هیچ وقت رفیقی که تو این عالم ها باشه نداشتم.برای همین نسبت به سالی که کار کیبرد میکنم خیلی اطلاعاتم پایین هست.دیگه ببخشید اگه سوالهای خارج میکنم.:ztrompette6:
بازم ممنون
موفق باشید.............
خواهش میکنم احسان جان.ما اینجا جمع شدیم تا اطلاعات همدیگرو بالا ببریم و بهم کمک کنیم.

shabafrooz
Monday 11 January 2010, 09:01 PM
سلام آقاي حسين احمديان من هم مثل دوستي که ريتم آذري خوب ميخواست دنبال ريتمهاي آذري هستم
در ضمن ريتمهاي آذري موجود در بازار شبيه ريتمهاي اصيل آذري مثل { آتقاچدي لزگي قايتاقي و ... } نيستند و جسارتا دوستان خوبمون توي تهران با اين نوع ريتمها آشنائي ندارند

من خودم به شخصه ميتوانم از ريتمهاي آهنگها بريده و داخل فلش کارت گلچين کنم.
اما اين کار وقت زيادي ميگيره از شما تقاضا دارم در صورت امکان من و ساير دوستان را با نرم افزاري که ريتمها را با آن روي کامپيوتر کار ميکنيد . و { نحوه ساخت ريتم } آشنا بفرمائيد .
تا بلکه دوستان از اين لطف شما هم بهره مند شوند.
و خدمتي به موسيقي اين مرز و بوم کرده باشيد

قبلا از همکاري و زحمت شما سپاسگذارم.

omid_npc
Tuesday 19 January 2010, 09:59 AM
خیلی جالبه اسن تاپیک دانلود ناسلامتی اما من هر چی گشتم حتی یه دونه ریتمم ندیدم برا دانلود گفتم الان میام داخل برا pa800 همینجور گذاشتن که گذاشتن

Sohrab Iwis
Tuesday 19 January 2010, 06:05 PM
سلام اينجا ريتم samba پيدا ميشه ؟!؟!؟

ehsanmir
Tuesday 19 January 2010, 08:19 PM
سلام اينجا ريتم samba پيدا ميشه ؟!؟!؟
اگر کیبردتون korg هست, تو سایت korgpa.com میتونید ریتمهای غربی رو دانلود کنید.samba جزء ریتمهای لاتین هست.

siamak666
Wednesday 20 January 2010, 10:07 AM
با سلام خدمت دوستان خبری به دستم رسید که بک اپ جدیدی وارد بازار شده به نام party five اگر دوستان این بک اپ را دارن بی زحمت برای دانلود بزارن با تشکر.

shabafrooz
Wednesday 20 January 2010, 04:25 PM
چی شد آقای حسین احمدیان

چرا نیستین؟

خواسته عجیبی از شما کردم که در توان شما نیست ؟

یا نمی خواید ................................... انشا الله طبق گفته خودتان نیت شما کمک به دوستانه:ilovemusic::76:

ali_salemon
Wednesday 20 January 2010, 05:44 PM
سلام دوستان

يه خواهش دارم همونطور كه از عنوان اين تاپيك هم پيداست قرار بوده اين جا جديد ترين فلش ها قرار داده بشه

ولي متاسفانه تبديل شده به محل گفتگو

لطفا بيشتر همكاري كنين

ممنون

ali_salemon
Wednesday 20 January 2010, 05:44 PM
كسي TM5 رو نداره؟

اگه دارين لطفا بذارين

saead24
Wednesday 27 January 2010, 06:14 PM
یک نظریه ، اینکه اگر اساتید محترمی که بکاپ های فلش می سازند سعی کنند یک استاندارد همگانی سمپل هایی رو که می خوان بذارن روی کلاویه ها از نطر خانواده ساز و کلاویه ای که اون صدار رو می ذارن همگی تقریباً از یک قانون مشخص تبعیت کنند . به نظر من اینجوری باعث میشه وقتی بکاپ ها رو بصورت set هم درآوریم هیچ مشکلی برای پخش در دستگاه های مختلف نخواهیم داشت و داندگان کیبورد می توانند با تکرار و تمرین و حفظ شدن صداها خودشون ریتمهارو طبق سلیقه خودشون تغییر بدهند. مثلاً یک یا چند یوزر رو فقط بزارن برای سمپلهای متفرقه و این سمپل هارو قاطی پرکاشن های اصلی نکنند . البته باید ببخشند که در کارشان اظهار نظر شاید غیر تخصصی کردم.

soheil_korg
Monday 1 February 2010, 01:05 AM
سلام حسین آقا (m&H)
بنده میخواستم خدمتتون بگم اگر قصد ساخت m&h7 رو دارین یه کم روی ساخت آکوردها (انتخاب صدا برای آکورد) و همچنین کوانتایز ریتمها و سمپلها بیشتر کار کنید.... کیفیت سمپلهاتون عالیه.... از زحماتتون متشکرم

M8H
Monday 1 February 2010, 09:38 AM
سلام حسین آقا (m&H)
بنده میخواستم خدمتتون بگم اگر قصد ساخت m&h7 رو دارین یه کم روی ساخت آکوردها (انتخاب صدا برای آکورد) و همچنین کوانتایز ریتمها و سمپلها بیشتر کار کنید.... کیفیت سمپلهاتون عالیه.... از زحماتتون متشکرم
سلام دوست عزیز.ممنون از پیشنهادتون!
بله الان داریم روی ریتم های جدید به نام M&H7 به سفارش شرکتKORG کار میکنیم.
این کارو دارم با یکی از دوستانم به نام N&A2 کار میکنم.
دوستم اگه سوالی یا پیشنهادی داشتین داشتین بهم پیام خصوصی بزن.