PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستان عزیز نوازنده و آهنگسازم یک پیشنهاد!

alone_composer
Tuesday 29 December 2009, 11:33 AM
سلام بر دوستان عزیزم هنرمندان خوب سایت عزیزمون (نت آهنگ)

راستش یک فکری توی ذهن خیلی وقته که جرقه خورده! نمی دونم اصلا شدنی هست یا نه؟ نمی دونم وقت گفتنش الان و جای این بحث اینجاست یا نه!

فقط می دونم همه بچه هایی که موسیقی رو علمی و درست کار کردین و اینجا هستین! دیگه بس هست هر چی وقت تلف کردیم! فقط می دونم که باید شروع کنیم باید دست به کار بشویم و کاری بزرگ انجام بدهیم! توانایی های ما بیشمار است ولی متاسفانه تنها و پراکنده هستیم!

می خواستم ببینم آیا می تونیم بعضی از ماها تو همین خونه مجازیمون (نت آهنگ مهربان) یک گروه همیشگی درست کنیم؟ گروهی که بشود روی آن حساب کرد؟ یک ارکستر از سازهای مختلف؟ درسته هر کدوم از ما توی یک شهر و یک نقطه هستیم اما من راه کارهایی رو پیشنهاد دارم که بتونیم کارهای مشترکی با هم انجام بدیم!

ما می توانیم پروژه های فوق العاده ای رو به ثمر برسونیم اگر بخواهیم! مثلا یک کار ارکستری ساده رو با هم ضبط کنیم.

کسی از بین دوستان پیشنهادی برای یک پروژه ارائه می کند و بعد... از خودم شروع می کنم تنظیم و آهنگسازی با من. من پارت هر یک از دوستان رو می نویسم همراه با سمپلی از کاری که باید ضبط کنن. دوستان نوازنده هر کدام با مترونومی مشخص پارت خودشون رو ضبط می کنند و ارسال می کنند بعد کار رو میکس می کنیم و تو همین جا آپلود می کنیم!

شاید روزی صدای دوستی و یک دستی ما با این ابتکار عمل به گوش همه برسه!

دوستان بی صبرانه منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستم.

مدیران محترم خونه عزیزمون نت آهنگ هم من رو راهنمایی کنن.

ممنون همه شما هستم...محمد

Peddy
Tuesday 29 December 2009, 11:42 AM
درود و خسته نباشید

پیشنهاد عالی هست اون اوایل این موضوع رو تو گروه آهنگسازان جوان مطرح کردم اما دوستان کم لطفی کردن اما شاید این دفعه کارگر بیفته

من همه جوره هستم البته اگه بنده ی حقیر رو در گروه اکستر بزرگ نت آهنگ بپذیرید
منتظر نظرات بقیه دوستان هستیم

با تشکر

moein babayee
Tuesday 29 December 2009, 11:45 AM
نظر و فکر خیلی جالبیه! و قطعا شدنیه به شرطی که بچه ها همکاری کنن
فقط یک چند تا مشکل هستش که باید حل بشن:
1- کیفیت های ضبط متفاوته مخصوصا که اکثرا تو استدیوی خانگیشون این کار رو انجام می دن واسه همین بعد مَچ کردن صدا ها نیاز به یک قول صدابرداری داره، ولی در کل حل شدنیه
2- سبکای بچه خیلی متفاوته واسه همین نمی شه رو یک سبک خاص تمرکز کرد به همین دلیل یکم کارمون پیچیده می شه!

خیلی عالی بود! ایووووووووووووول

siamaks
Tuesday 29 December 2009, 11:53 AM
در خدمتيم . (;

alone_composer
Tuesday 29 December 2009, 12:00 PM
خیلی عالی هست دوستان خوبم! خوشحالم که استقبال کردین. الان گروه ما 4 نفره شده. پدی عزیز که پیانو می نوازه، معیین عزیز هم اگه اشتباه نکنم گیتار (درسته معیین جان؟ بیشتر توضیح بده) و سیامک عزیز (نمی دونم چه سازی)

دوستان لطف کنن در مورد سازی که می نوازند + سبکی که کار کردن توضیح کوتاهی بدهند.

معیین عزیزم. تمام این مشکلات قابل حله! بگذار ببینیم استقبال دوستان دیگمون چطوری میشه بعد من یک منشور کاری رو ارائه می کنم که با نظر همه دوستان بند بند اون رو عملی کنیم و مشکلات حل بشن.

بازم از همه بی نهایت سپاسگزارم.

دوستدار همه شما...... محمد

&unknown&
Tuesday 29 December 2009, 12:03 PM
نمیدونم والا! کار سختیه! ولی خیلی جالبه!
اگر یه درامر احتیاج بود من در حد توانم در خدمتم!

moein babayee
Tuesday 29 December 2009, 12:03 PM
آره، ساز اصلی من گیتاره. (کلاسیک و هوی متال)
کناره گیتارم سنتور می زنم

(جوون من تعادل رو داری!؟!)

اگه نیاز به توضیح بیشتری هست بگو تا کامل در خدمت باشیم

&unknown&
Tuesday 29 December 2009, 12:12 PM
راستی سبک من هم راک هستش!

siamaks
Tuesday 29 December 2009, 12:34 PM
من سازه اصليم گيتار بيس هست ، تمام سبكاروم مي تونم كار كنم . كيبرد مي زنم . به قول بچه هاي آهنگسازم هستم.

scofild
Tuesday 29 December 2009, 12:56 PM
سلام.
محمد جان پیشنهاده خیلی خوبیه !
منم هستم ! سبکه کاره من new age هست و در این زمینه هر کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم !
فقط اگه جایی از کار دیدم قطعه سختی نوشتی دیگه من میدونم با تو !! ( شوخی )

فقط موضوعی که میخوام بگم اینه که ، آهنگسازی رو گفتی خودت انجام میدی؟ یعنی مثلاً بقیه نمیتونن هیچ نقشی توی ملودی ها یا انتخاب ساز ها و ... داشته باشن ؟

alone_composer
Tuesday 29 December 2009, 01:14 PM
سلام.
محمد جان پیشنهاده خیلی خوبیه !
منم هستم ! سبکه کاره من new age هست و در این زمینه هر کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم !
فقط اگه جایی از کار دیدم قطعه سختی نوشتی دیگه من میدونم با تو !! ( شوخی )

فقط موضوعی که میخوام بگم اینه که ، آهنگسازی رو گفتی خودت انجام میدی؟ یعنی مثلاً بقیه نمیتونن هیچ نقشی توی ملودی ها یا انتخاب ساز ها و ... داشته باشن ؟

سلام علی عزیز.

مرسی از تو و همه دوستان که لطف کردین و اعلام آمادگی کردین.

نه علی جان معلومه که نه! همه دوستان آهنگساز می تونن نقش داشته باشن. من فقط مثال زدم.

scofild
Tuesday 29 December 2009, 01:28 PM
خوب ظاهراً گروه داره شکل میگیره !

peddy جان پیانو
سیامک گیتار بیس
معین گیتار و سنتور
خوده شما محمد جان که میدونم استاد پیانو هستید
جناب ناشناس هم که درامر هستن !
بنده ی حقیر هم که تماشاچی ! ( چون همه ساز ها و دارو ندارم اونوره آبه ! اینجا هیچی ندارم !) ولی نگران نباشید. بسم الله رو میگیم ساز هاشم جور میشه ! اگه نشد بالاخره یه کاریش میکنیم.

sam720
Tuesday 29 December 2009, 01:33 PM
روی منم می تونید حساب کنید من سازهای کوبه ای کار میکنم و همین طور ویولن در هر صورت همه جوره در خدمتیم...
راستی یه پیشنهاد کوچولو به نظر من کسایی که توی یک شهر هستن بتونن با هم در تماس باشن و با هم توی یک استدیو تمرین و قسمت خودشونو ضبط کنن سریع تر پیشرفت می کنیم.

rumour
Tuesday 29 December 2009, 02:03 PM
من هم هستم.پیانو و یه جورایی گیتار.و البته آهنگسازی.

siamaks
Tuesday 29 December 2009, 02:04 PM
منم با آقاي sam720 موافقم در مورد هم شهري ها .

&unknown&
Tuesday 29 December 2009, 02:08 PM
روی منم می تونید حساب کنید من سازهای کوبه ای کار میکنم و همین طور ویولن در هر صورت همه جوره در خدمتیم...
راستی یه پیشنهاد کوچولو به نظر من کسایی که توی یک شهر هستن بتونن با هم در تماس باشن و با هم توی یک استدیو تمرین و قسمت خودشونو ضبط کنن سریع تر پیشرفت می کنیم.
ولی در مورد ساز من نمیشه این کارو کرد! امکان جا به جا کردنش نیست!
:drumsplay2:

rumour
Tuesday 29 December 2009, 02:32 PM
یه ویالن هم داشته باششیم خوب میشه.:21ox66r:

moein babayee
Tuesday 29 December 2009, 02:50 PM
سلام دوستان

از این به بعد می تونیم تو گروه مجازی نت آهنگ در مورد کارایی که قراره انجام بدیم بحث کنیم و اینجا رو فقط به عنوان مکانی برای جذب افراد بزاریم! تا اینکه کارامون به صورت ناگهانی وارد سایت بشه!

فقط بهتره هرچه زودتر شروع کنیم

یک پیشنهاد: بهتر نیست این اول کاری به زدن کارای معروف و یکم سطح پایین تر بپردازیم تا اینکه گروه یکنواخت بشه بعد وارد کارای حرفه ای و به قول خودمون دست ساز بشیم؟

GameMaster
Tuesday 29 December 2009, 08:28 PM
منم به نوبه خود شما را همياري مينمايم

Arash-hadian
Tuesday 29 December 2009, 08:40 PM
پیشنهاد خوبیه .
اگه سنتور خواستید میتونید رو منم حساب کنید.

Peddy
Tuesday 29 December 2009, 09:57 PM
درود و خسته نباشید

جناب gamemaster شما چه سازی میزنید؟

GameMaster
Tuesday 29 December 2009, 10:03 PM
درود
من گيتار الكتريك

HamedSedighi
Wednesday 30 December 2009, 01:28 AM
چه پیشنهاد قشنگی ، اگر که قرار است چیزی نو خلق شود(یعنی کار قبلا اجرا نشده) و

اگر دوست داشتید

من هم خواهم بود . برای من نیز پارت بنویسید البته در حد سوادم باشه . (:

alone_composer
Wednesday 30 December 2009, 01:15 PM
دوستان مهربانم سلاممم!!!

من دیروز اینترنتم قطع بود ! امروز که اومدم شکه شدم!!!!!!!!!!!!!!!!

از این که این همه دوست هنرمند و خوب پیدا کردم که حاضرند برای یک کار بزرگ که به قول معیین عزیز شاید تا حالا کسی این کار رو نکرده باشه!

نمی دونین از اینکه پیشنهاد این حقیر مورد پذیرش شما واقع شده چقدررررررررر خوشحالم! فقط می تونم بگم از همتون سپاسگزارم!

از بابت گروه هم از معیین عزیزم یک دنیا ممنونم.

خوب بچه ها امشب من یک منشور کاری و وجدانی پیشنهادی برای هماهنگی گروهمون می فرستم. شما هم پیشنهاد های خودتون رو بفرستین تا همه چیز از اول تا حد ممکن شفاف باشه.

ایشالا به امید خدای بزرگ کارمون رو جنجالی شروع می کنیم.

کوچیک همه شما آهنگساز تنها alone_composer@yahoo.com
(محمد)

doorsfan
Wednesday 30 December 2009, 03:34 PM
دوستان منم هستم البته اگه پارت های من ساده باشه میتونم کمک کنم چون تازه کارم
گیتار الکتریک
البته ساز من شکسته و ایشالا تا هفته ی دیگه یه گیتار الکتریک بسیار خر و حرفه ای میگیرم

alone_composer
Wednesday 30 December 2009, 09:59 PM
خوب دوستان خوبم.

ظاهرا دیگه همه چیز برای یک اتفاق بزرگ مهیا شده است.

من ایده های خودم رو در قالب یک منشور 9 ماده ای می نویسم اگر با هر بندی مخالفید به من بگید و خودتون هم اضافه کنین!

1) گروه ما هدف اول و آخرش فقط موسیقی هست. موسیقی علمی و درست. منافع مالی جایی در این گروه نداره.

2) ما می پذیریم که تو راهی که داریم می ریم سختی های زیادی ممکن هست وجود داشته باشه ولی حالا دیگه ما یک گروه هستیم و این خودش یعنی شروع (((همه چیز)))) پس نا امید نمی شویم.

3) سبک کاری ما مهم نیست دوستان! هدف ما ایجاد یک مجموعه صدای دلنشین و ریبا هست که در این مجموعه همه سازها به یک اندازه مهم هستند! درام هست گیتار الکتریک هست ویولن و سنتور و ... همه هستند. بیایید این مرز بندی ها رو بشکنیم. هدف ما مانور روی یک یا دو سبک با ساز بخوصوصی نیست. هدف ما موسیقی هست! نگران تنظیم هم نباشید با من.

4) وقتی یک پروژه تعریف شد (یک کار ارائه شد) دوستانی که مایل هستند در پروژه شرکت کنند اعلام آمادگی می کنند.

5) من (یا هر کسی که به عنوان تنظیم کننده و آهنگساز هست) پارتی تور کار را می نویسم و پارت هر یک از دوستان را ((((به همراه نمونه یا سمپل آن ساز)))) با فرمت عکس برای نت ها و فرمت mp3 برای سمپل ارسال می کنم.

6) هر کسی طبق زمانی که در نظر گرفته می شود (به صورت توافقی) پارت خود را با مترونم مشخص و کوک ساز به صورت استاندارد (دیاپازون) ضبط می کند (این قسمت احتیاج به بحث در مورد چزئیات ضبط صدا دارد)

7) ایمیل آدرس مشترکی خواهم ساخت که هر پارت ضبط شده را دوستان به آن ارسال می کنند (با توجه به سرعت پایین اینترنت فرمت mp3 ظاهرا بهترین گزینه است!)

8) تا وقتی که دوستی برای کار میکس و مستر اعلام آمادگی نکرد با کمال میل این بخش از کار را نیز بر عهده خواهم گرفت.

9) جلسه ای در گروه برگزار می شود و کار را دوستان می شنوند و سپس طی مراحل مشخص در سایت قرار می گیرد.

منتظر نظرتان هستم.

GameMaster
Wednesday 30 December 2009, 10:04 PM
دورد
از نظر من كه مشكلي نيست

&unknown&
Wednesday 30 December 2009, 10:09 PM
خیلی جالبه! من موافقم

doorsfan
Wednesday 30 December 2009, 10:20 PM
منم با این کار موافقم فقط یه مساله
این دیگه برمیگرده به گروه
کیفیت رکورد ها متفاوت میشه اینو میشه یجوری حلش کرد؟؟؟؟؟
در ضمن کارامون بدون کلامه دیگه؟؟؟؟

scofild
Wednesday 30 December 2009, 10:22 PM
خوبه. منم موافقم.
فقط دو نکته ی دیگه هم اضافه کنم که در موقعه صدا برداری از سازتون اگه تجربه ی اینکارو تا حالا نداشتید میتونید مطرح کنید تا بهترین حالت رو یا من یا سایر دوستان که تجربه ی صدا برداری دارن بهتون پیشنهاد کنن تا بهترین نتیجه رو بگیریم.

بعد اینکه bit rat فایل mp3 کمتر از 128 نباشه ، حدالامکان بیشتر هم باشه بهتره ، مثلاً 192 یا بیشتر.

در مورده میکس و مستر ، روی من هم می تونید حساب کنید.

khalseh
Wednesday 30 December 2009, 10:33 PM
سلام
فكر فوق العاده اي هست.فكر تهيه و ارائه مرامنامه هم كار رو زيباتر كرد.(كلا مشخص كرد هركي مرامش به اين مرام مي خوره يا علي)تاسف بزرگ براي من كه تا 2 ماه ديگه.(بعد از كنكور ارشد)نمي تونم شركت كنم. پس دوستان يا علي رو بگيد تا اگه تا موقعي كه منم بتونم بيام جايي براي كوچكهاي موسيقي بود منم شريك بشم.

siamaks
Wednesday 30 December 2009, 10:57 PM
هستم آقا . رو من مي تونيد 100 درصد حساب كنيد .

من واسه كيفيت كارا پيشناهاد مي كنم هر كسي تو شهر خودشون يه استويو خونگي پيدا كنن و برن اونجا براي ضبط .

رو منم واسه ميكس و مستر مي تونيد حساب كنيد.

alone_composer
Thursday 31 December 2009, 12:25 AM
منم با این کار موافقم فقط یه مساله
این دیگه برمیگرده به گروه
کیفیت رکورد ها متفاوت میشه اینو میشه یجوری حلش کرد؟؟؟؟؟
در ضمن کارامون بدون کلامه دیگه؟؟؟؟

خوب دوست خوب من سوال بسیار به جا و درستی کردین.

ما در قالب یک استاندارد مشخص عمل می کنیم. فرمت کار اگر mp3 باشد به قول علی عزیزم باید با Bit Rate حداقل 128 فرستاده شود.

اما برای تست کیفیت پیش بینی هایی دارم که به امید خدا فردا خواهم گفت.

ساعت 2 شب هست من با اجازتون برم بخوابم!

همیشه پاینده، امیدوار ، سبز و پایدار باشین.

بدرود

Arash-hadian
Thursday 31 December 2009, 12:44 AM
برای ظبط اگه بخوایم تو یک استودیو ظبط کنیم هزینش چقدر میشه ؟ من میگن فعلا برای اینکه دست بچه ها راه بیفته هر کی خودش به بهترین شکل ظبط کنه وقتی همه چی جور شد تو یه استودیو ظبط فاینال رو انجام بدیم.
راستی کسی اینجا استودیوی خانگی نداره؟

HamedSedighi
Thursday 31 December 2009, 01:05 AM
کیفیت بخش مهمی از کار است که افرادی مشکل دارند میتوانند با سوال کردن نسبت رفعش اقدام کنند.

سازهای پیکاپ دار که به نظر نمیاد مشکلی داشته باشند با وجود پلاگینی چون ASIO .

فکر نکنم نیاز باشه برای ضبط به ستادیو بروید بهتر است که حال چنین فرصتی پیش آمده خود را مجهز

کنید تا در امر ضبط تجربه کسب کنید،البته این هم یک نظر است.

&unknown&
Thursday 31 December 2009, 08:55 AM
برای ضبط خیلی از سازها اگه محیط آکوستیک باشه کیفیت خیلی خوب میشه! مثل همین درام!
بعدش با یک میکروفن متوسط میشه صدا رو خوب ضبط کرد!

rumour
Thursday 31 December 2009, 12:16 PM
من به شدت مشکله ضبط دارم.تنها چیزایی که دارم گوشیه موبایلمه و میکروفن لپ تاپ که یکی از اون یکی بدتره.چی کار کنم؟شاید بتونم یه هدست بگیرم.

&unknown&
Thursday 31 December 2009, 12:53 PM
توی این تاپیک توضیحتی در این مورد هست:
You can see links before reply

scofild
Thursday 31 December 2009, 12:55 PM
من به شدت مشکله ضبط دارم.تنها چیزایی که دارم گوشیه موبایلمه و میکروفن لپ تاپ که یکی از اون یکی بدتره.چی کار کنم؟شاید بتونم یه هدست بگیرم.

خوب پیانوتون آکوستیکه ؟ اگه آکوستیکه کمترین میکروفونی که میتونید باهاش صدای پیانوتون رو رکورد کنید یه میکروفونه SHURE هست که میتونید مدل های ارزون قیمتش که دیگه حد اقل 20 تومن هستن رو بگیرید. میکروفونه هد ست برای پیانو مناسب نیست ، ولی برای گیتار نسبتا خوبه . من چند بار باهاشون گیتار رکورد کردم ولی بعدش باید از اکولایزر استفاده کنید تا صداش رو درست کنید ، به نویز گیری هم احتیاج دارید البته ...

اگر هم که پیانوتون دیجیتاله که دیگه خیلی عالی میشه ، یه کابله میدی خرجتونه ! وصل میکنید بهش و میزنید به کارت صداتون ! اگر هم کارت صداتون ورودیه میدی نداره باید یه تبدیله میدی به USB هم بگیرید.

M8H
Thursday 31 December 2009, 01:30 PM
سلام دوستان من همین الان تمام تاپیکو به صورت کامل خوندم.
اگه کارهای شاد خواستید بسازین من میتونم در بخش ریتم سازی و طراحی ریتم به شما کمک کنم.
محمد جان فکر زیبایی کردی واقعا!!
تشکر!
:ilovemusic:

GameMaster
Thursday 31 December 2009, 01:52 PM
محل گردهمايي همينجاست يا جاي ديگست؟

khalseh
Thursday 31 December 2009, 02:02 PM
سلام دوباره خدمت دوستان
1 نكته به ذهنم رسيد و اونم در مورد كوك كردن بود.اينكه روي 440 hz سازها كوك بشن.
موفق باشيد.

rumour
Thursday 31 December 2009, 03:20 PM
خوب پیانوتون آکوستیکه ؟ اگه آکوستیکه کمترین میکروفونی که میتونید باهاش صدای پیانوتون رو رکورد کنید یه میکروفونه SHURE هست که میتونید مدل های ارزون قیمتش که دیگه حد اقل 20 تومن هستن رو بگیرید. میکروفونه هد ست برای پیانو مناسب نیست ، ولی برای گیتار نسبتا خوبه . من چند بار باهاشون گیتار رکورد کردم ولی بعدش باید از اکولایزر استفاده کنید تا صداش رو درست کنید ، به نویز گیری هم احتیاج دارید البته ...

اگر هم که پیانوتون دیجیتاله که دیگه خیلی عالی میشه ، یه کابله میدی خرجتونه ! وصل میکنید بهش و میزنید به کارت صداتون ! اگر هم کارت صداتون ورودیه میدی نداره باید یه تبدیله میدی به USB هم بگیرید.
آکوستیکه! حالا باید یه چیزی جور کنم.با همین میکروفون نمیشه گیتار رکورد کرد؟ که دیگه خرج بالا نره. :دی
کارت صدا هم ندارم.یعنی آنبورده!

moein babayee
Thursday 31 December 2009, 03:37 PM
سپهر جان من میکروفون خوب دارم، فعلا به فکر این مشکلا نباش می دم امید واست بیاره

doorsfan
Thursday 31 December 2009, 05:06 PM
دوستان من وضعیت آکوستیک اتاقم داقونه یعنی جوری هست که صدای ماشین های خیابون توش میاد
به نظرتون با یه آمپ mesa mark V و یه کب mesa دیگه مشکلم حل میشه ؟یعنی تو همون اتاق شلوغ میتونم صدای خوب بگیرم ازش؟؟؟؟؟؟ یا باید به فکر استودیو ها باشم؟؟؟

&unknown&
Thursday 31 December 2009, 05:13 PM
فکر نکنم خوب بشه! مخصوصا وقتی بخوای clean بزنی!
برای آکوستیک کردن میشه زیاد خرج نکرد!! فقط یه کم زحمت داره!
این لینک تاپیک آکوستیک:

moein babayee
Thursday 31 December 2009, 06:31 PM
دوستان من وضعیت آکوستیک اتاقم داقونه یعنی جوری هست که صدای ماشین های خیابون توش میاد
به نظرتون با یه آمپ mesa mark V و یه کب mesa دیگه مشکلم حل میشه ؟یعنی تو همون اتاق شلوغ میتونم صدای خوب بگیرم ازش؟؟؟؟؟؟ یا باید به فکر استودیو ها باشم؟؟؟

چرا این کارو می خوای بکنی؟ مگه الکتریک نیستی؟
بعد از اینکه از افکت به آمپ متصل شدی یک سیم از خروجی آمپ بگیر بیار به کامپیوتری یا ریکوردری چیزی بعد اونجا روش می تونی خیلی مانور بدی!
کیفیتشم از اتاق آکوستیک اگه کارت صدات خوب باشه بهتر می شه ولی بازم حتی با کارت آنبردم کیفیت از میکروفون گذاشتنه تو بهتر می شه!
اگه آمپت خروجی نداره از افکت راست ببر به کامپیوتر بعد اگه خواستی صداش رو بازم بشنوی دیگه با هدست! یا ام اگه خیلی به صدای آمپت اصرار داری برو یک تبدیل 1 به 2 خوب (می گم خوب یعنی ترجیحا اگه گیر اومد آلمانی یا آمریکایی با اون قیمت های نجومی) بگیر بعد یک سیم ببر کامپیوتر یا میکسر یا همون جیزی که می خوای باهش ریکورد کنی یکی ام خوب ببر به آمپت بعدا خیلی کمکت می کنه!

اصلا واسه ی گیتار الکتریک و کلا این دسته از ساز ها که اتاق آکوستیک (واسه ضبط) استفاده نمی کنن داداش!

یا علی

GameMaster
Thursday 31 December 2009, 06:55 PM
اگه افكت مولتي داري مثل zoom g2.1u
كار راحته
اين مدل usbداره و كارو اسون كرده ميزني به Pc
و راحت با نرم افزار خودش ضبط ميكني
:guitarplay1:

doorsfan
Thursday 31 December 2009, 07:44 PM
افکتم p.o.d x3 live هست !
اما تا آخر ماه میخوام بفروشمش و پول بذارم روش و mesa mark V بگیرم برم فضا!
اجتمالا بشه با مسا فایو راحت یه کار خوب در آورد چون مشخصاتشو که خوندم یکی از بهترین آمپهای حال حاضر بود
باید باهاش ور برم

alone_composer
Thursday 31 December 2009, 09:55 PM
دوستان عزیزم سلام بالاخره هنرجوها موفق شدن من رو هم بیمار کنن!!! آن هم آنفولانزا! (البته نه نوع خطرناکش×)

یک مقداری حالم بد هست الان و سنگینم! خوب می گین که مشکلی در ضبط کردن وجود داره و کیفیت پایین

ایشالا حالم بهتر شد در حد توانم توضیح خواهم داد. اما واقعا این گروه فوق العاده ما یک حسن بزرگ داره و اون همینه که ما رو به جلو می بره. سعی می کنیم که با موسیقی کمی جدی تر از پیش برخورد کنیم. کمک می کنه که امکاناتمون رو توسعه بدیم.

می بینین؟ اینها فقط بخشی از فایده یک کار گروهی قوی هست.

من تصمیم دارم بعد که حالم بهتر شد برای اینکه بتوانیم همیشه یک گروه قوی و در کنار هم با حداقل اختلافات احتمالی باشیم نظراتم رو ارائه کنم.

درضمننننننن

دیروز افتخار بزرگی نصیبم شد دوست عزیز ما آقای Choolack برای من قطعه ای بسیار زیبا از نواختن سنتورشون در دستگاه ماهور فرستادن که جای شما خالی خیلی لذت بخش بود.

از ایشون واقعا ممنونم

Arash-hadian
Thursday 31 December 2009, 10:30 PM
محمد جان برات آرزوی سلامتی اونم در اسرع وقت رو میکنم.پیشنهاد میکنم چند هفته کلاسا رو به بهانه این کشتار های اخیر تعطیل کن.
در ضمن از تعریفت هم خیلی ممنون لطف داری .

برای ظبط یه پیشنهاد دارم که با peddi قبلا در موردش صحبت کردم.
من میگم یه مارک خوب از پیک آپ معرفی کنیم تا همه اعضای ارکستر!! تهیه کنند و با pc شون کارا رو ضبط کنن.
البته peddi پیانوش دیجیتاله و خوشبختانه مشکلی از بابت peddi نداریم ولی ماها که سازهامون آنالوگه!!:icon_sad: باید یه فکری بکنیم.

doorsfan
Thursday 31 December 2009, 10:54 PM
راستی کی کار روشروع میکنیم ؟؟؟
ابتدا کاور میکنیم یا نه آنگ ها نوشته میشن؟

Arash-hadian
Thursday 31 December 2009, 11:09 PM
بچه ها من میگم خیلی هم عجله نکنیم .بزاریم همه چیز روی روند عادیه خودش پیش بره .

عجله ممکنه کیفیت کارو پایین بیاره .من میگم فعلا تو قدم اول گروهمونو کامل کنیم . بعد بریم دنبال حل مشکل ظبط . بعدش هرکی شروع یه ظبط پارت خودش کنه.
نظرتون چیه ؟

doorsfan
Thursday 31 December 2009, 11:13 PM
آره
اول کامل کردن
بعد وقت گذاشتن و نوشتن کارها(به نظرم کارمون از سادگی در بیاد خیلی بهتره )
بعد هم کارای ضبط و .........

alone_composer
Friday 1 January 2010, 09:58 AM
خوب حالا اگر ممکن هست بیایم قدم اول رو محکم برداریم:

قدم اول: هر کدوم از دوستان عزیزم که الان عضو هستن لطف کنن یک قطعه یا حتی بخشی از یک قطعه از کارشون با سازشون رو بفرستن (بهتر هست که با سیستم ضبط فعلی شما این اتفاق بیفته که بتونیم در مورد اون هم قضاوتی داشته باشیم)

می خواهم با کار های دوستان مخصوصا از نظر سیستم ضبط آشنا بشوم.

حال دو راه می ماند 1) کارها به ایمیل آدرس مشترکی فرستاده شود؟ اگر اینگونه بهتر هست الان آن را می سازم

2) کارها در یک سایت مثل 4share آپلود شوند و لینکش رو لطف کنید.

بچه ها لطفا دیگه حداکثر تا یکشنبه شب کارهاتون از سازتون رو بفرسیتید ممنونم

&unknown&
Friday 1 January 2010, 10:05 AM
من با 4shared موافقم!بعد هم میزاریم توی گروه تا بقیه بچه ها هم بتونن بشنون!

siamaks
Friday 1 January 2010, 11:13 AM
اين نمونه كاراي من .

لينكها درست شد .

&unknown&
Friday 1 January 2010, 11:17 AM
دانلود نمیشه!

doorsfan
Friday 1 January 2010, 11:23 AM
ببخشید دوستان همونطور که قبلا گفتم چند روز پیش تو یه دعوا سازم شکست فقط افکت دارم چجوره برم یه سازی چیزی قرض بگیرم کارمو آماده کنم یا اینکه تا دو هفته دیگه که ساز میخرم کارمو بزارم؟

doorsfan
Friday 1 January 2010, 11:47 AM
دوستانی که آکوستیک کار میکنن میتونن از پیکاپ های معروف و حرف ه ای dimarzio و emg استفاده کنن !!
هم یه صدای خوب میتونن از سازشون بگیرن هم نوازنده های معروف از اینا استفاده میکنن

heiran
Friday 1 January 2010, 03:50 PM
سلام دوستان

فکر میکنم کار با دوستان اتفاق مناسبی باشه!

میشه من رو هم که تنبلی اجازه خوندن صفحه های قبلی رو ازم گرفته یه توضیح کتاه بدید؟

نمونه کارهای من رو هم که اکثردوستان تو بخش سه تار شنیدند...

مرسی

Mojtaba
Friday 1 January 2010, 03:51 PM
سلام به همگی......

اول از همه تبریک میگم به همه دوستان که انقدر علاقه مند هستند..... ولی اینکار یه سری مشکلاتی داره.. اول اینکه همه نمیتونن یه استدیو خونگی پیدا کنند یا هزینه اش رو پرداخت کنند.. و مجبورن که با همین تشکیلاتی که آرش جان و بقیه گفتند کارهاشون رو ضبط کنند.... موضوع دیگه این هست کنترل کردن ریتم بسیار بسیار مشکل هست. حتی با وجود مترونم.. شما باید اینو قبول کنید که همه بچه ها در یه حد نیستند من از خودم شروع میکنم .. من با اینکه چند ساله ساز میزنم ولی گاهی اوقات در موقع زدن آهنگ ریتم رو کند و یا تند میکنم و ریتم از دستم در میره...

Arash-hadian
Friday 1 January 2010, 05:34 PM
مجتبی حرفت درسته ولی شاید راه حل هایی داشته باشه. واسه مترونوم میشه مثلا نت رو توی برنامه گیتار پرو یا هر برنامه ای نوشت و طبق اجرای اون هر کسی روی ریتم بزنه.

&unknown&
Friday 1 January 2010, 05:38 PM
دیگه یک کمی هم باید در مورد این گروه رحم کرد!
هرچی باشه گرو مجازیه. بچه ها نمیتونن با هم تمرین کنن! و کلی مشکل دیگه!
نمیشه توقع داشت موزیک درجه یک بسازیم!!!

doorsfan
Friday 1 January 2010, 05:43 PM
آره بابا جان هدف بچه ها از عضویت در این گروه پیشرفته نمیخوایم که یه کار عالی بسازیم اومدیم اینجا اشکالاتمون رفع بشه و پیشرفت کنیم
من یه مثال میزنم اولین آهنگ های گروه دث(بزرگترین گروه دث متال و پایه گذار این سبک) رو اصلا نمیشه گوش کرد همش نویزه با یه ضبط پاناسونیک گرفته شده اما به مرور خدا شدن

alone_composer
Friday 1 January 2010, 08:34 PM
ببخشید دوستان همونطور که قبلا گفتم چند روز پیش تو یه دعوا سازم شکست فقط افکت دارم چجوره برم یه سازی چیزی قرض بگیرم کارمو آماده کنم یا اینکه تا دو هفته دیگه که ساز میخرم کارمو بزارم؟

سلام doorsfan عزیز. دعوا چررررااا؟ مراقب خودت باش ما هنوز خیلی خیلی به شما احتیاج داریم :دی

اما جدا از شوخی خواهش می کنم. حتما میشه هر زمان که ساز داشتی کارتو برامون بفرست اگر از کارهای قبلی هم چیزی ضبط شده داری برامون بفرست.

ممنونم

alone_composer
Friday 1 January 2010, 08:36 PM
سلام دوستان

فکر میکنم کار با دوستان اتفاق مناسبی باشه!

میشه من رو هم که تنبلی اجازه خوندن صفحه های قبلی رو ازم گرفته یه توضیح کتاه بدید؟

نمونه کارهای من رو هم که اکثردوستان تو بخش سه تار شنیدند...

مرسی

سلام دوست عزیزم

شما فقط پست اول این تاپیک رو بخونین ازتون ممنون می شوم

alone_composer
Friday 1 January 2010, 08:46 PM
سلام به همگی......

اول از همه تبریک میگم به همه دوستان که انقدر علاقه مند هستند..... ولی اینکار یه سری مشکلاتی داره.. اول اینکه همه نمیتونن یه استدیو خونگی پیدا کنند یا هزینه اش رو پرداخت کنند.. و مجبورن که با همین تشکیلاتی که آرش جان و بقیه گفتند کارهاشون رو ضبط کنند.... موضوع دیگه این هست کنترل کردن ریتم بسیار بسیار مشکل هست. حتی با وجود مترونم.. شما باید اینو قبول کنید که همه بچه ها در یه حد نیستند من از خودم شروع میکنم .. من با اینکه چند ساله ساز میزنم ولی گاهی اوقات در موقع زدن آهنگ ریتم رو کند و یا تند میکنم و ریتم از دستم در میره...

سلام بر مجتبای عزیز. از اینکه لطف کردین و به این تاپیک تشریف آوردین خیلی ازتون ممنونم.
مجتبای عزیز کار سختی هست ولی (شدنیه) من چندین سال هست که با واحد شعر و موسیقی تهران کار می کنم و اونجا برای ضبط 99 درصد سازها زنده ضبط می شوند. تجربه سالها تنظیم و آهنگسازی ارکسترال (اگه بشه اسمش رو تجربه گذاشت) من رو به یقین رسونده که این کار شدنیه.

در مورد استودیو که فرمودین بعدا مفصل راهکار ارائه خواهم داد اما در مورد (مترونم) ببینین اولا پارت ها تا جای ممکن ساده و زیبا طراحی می شوند اما نکته بسیار بسیار بسیار مهم این هست که :من وقتی به عنوان تنظیم کننده برای هر شخصی پارت را ارسال می کنم یک نمونه (سمپل) ضبط شده را به همراه صدای مترونم برای نوازنده می فرستم که نوازنده (دقیقا) روی همان نت های اجرا شده و با همان مترونم ایستا که ضبط شده کارش را در یک تراک خالی ضبط می کند.

حتی با وجود تمام این موارد ((اگر)) باز هم در جاهایی مشکل افتادگی از ضرب وجود داشت در مرحله (میکس) کار یکی از مهمترین عملیات قابل انجام (اصلاح ریتم و ضرب) است. در این مرحله ما می توانیم با تکنیک های متعددی سرضرب ها را درست و دقیق quantize کنیم پس در این مورد ابدا مشکلی باقی نمی ماند.

حالا شما افتخار می دهید و در گروه ما شرکت کنید؟

alone_composer
Friday 1 January 2010, 10:06 PM

sam عزیزم سلام.

می تونم بپرسم چه سازهای کوبه ای رو کار می کنین؟

alone_composer
Friday 1 January 2010, 10:12 PM
راستی سیامک عزیز کارتون رو شینیدم. عالی بود. خاطرم رو جمع کردین. ممنونم ازتون

دوستان تا الان کار آرش عزیز (سنتور) و سیامک عزیز (گیتار بیس) رو شنیدیم ازتو می خوام کارهاتون رو بفرستین.

ممنونم.

Mojtaba
Friday 1 January 2010, 10:15 PM
خوب اگر اینجوری که شما میفرمائید مشکلی نیست... باشه منم هستم

alone_composer
Friday 1 January 2010, 10:18 PM
خوب اگر اینجوری که شما میفرمائید مشکلی نیست... باشه منم هستم

باور کنین از لطف بینهایت شما آنقدر خوشحال شدم که نمی دونم چطوری باید سپاسگزاری کنم! عالی شد حالا گروه ما یک ویولونیست خوب هم دارد.

ممنونم مجتبی جان.

moein babayee
Friday 1 January 2010, 11:13 PM
سلام به همگی......

خوب واسه هماهنگ کردن صدا می شه به ریکوردا ترتیب داد مثلا اول کاره درام رو ضبط کنیم و بزاریم تا همه ضرب تو دستشون باشه بعد بریم سراغ ملودی ها بعد ریتم!
گفتم این کار یک مدیربت قول می خواد

GameMaster
Friday 1 January 2010, 11:29 PM
اينم از ما فقط بگم كه اين قديميه براي همين Mp3 نيست
شرمنده

alone_composer
Saturday 2 January 2010, 11:53 AM
خوب واسه هماهنگ کردن صدا می شه به ریکوردا ترتیب داد مثلا اول کاره درام رو ضبط کنیم و بزاریم تا همه ضرب تو دستشون باشه بعد بریم سراغ ملودی ها بعد ریتم!
گفتم این کار یک مدیربت قول می خواد

اون با من ;)

معیین جان من مترونم و سمپل رو برای دوستانم می فرستم.

راستی بچه ها برای شروع کار یک پیشنهاد دارم که اولین کارمونو شروع کنیم.

اگر موافق هستین یک سری به گروه بزنین پیشنهاد کار اول رو اونجا نوشتم.

GameMaster
Saturday 2 January 2010, 11:59 AM
دوست من اگه ميشه اينجا چون گروه دعوت نامه ميخاد

alone_composer
Saturday 2 January 2010, 12:47 PM
دوست من اگه ميشه اينجا چون گروه دعوت نامه ميخاد
معیین جان لطفا یک دعوتنامه برای این دوست گلمون ارسال کنید

moein babayee
Saturday 2 January 2010, 03:10 PM
مگه بقیه نمی تونن بفرستن؟
اون پایین ارسال دعوت نامه داره دیگه!

انجام شد استاد!

heiran
Saturday 2 January 2010, 03:38 PM
خوب!

آقا بنده پست اول رو خوندم!! مایل که چه عرض کنم مشتاق هستم اگه جمعی هست که کار موسیقی میکنه و اون هم کامل و درست باشم و همکاری کنم.

من سه تار میزنم چند سالی هست که خودم از خودم زیاد ناراضی نیستم...

این هم کار اخیری هست که تو بخش سه تار گذاشتم

فقط :

1-- جناب محمد عزیز... اگه میشه سوابق و علایقتون رو در زمینه موسیقی یهکم روشنتر کنید
2- ما چیکار باید بکنیم؟ اگه نمونه کار دیگه ای میخواین و در جای خاصی باید up بشه بفرمایید...

در ضمن برای ورود به گروه نیاز به دعوت نامه هست که این به عهده شماست!

Peddy
Saturday 2 January 2010, 05:22 PM
درود و خسته نباشید

خب اینم از نمونه کار ما امیدوارم مورد پسند واقع بشه:

با تشکر

alireza_talieh
Saturday 2 January 2010, 06:34 PM
نظر فوق العاده ای دارین ویولونش با من هر چند که خوب نمی زنم ولی رنج باید کشید به گنج، این اولین آهنگی هست که من آپلود میکنم شما خودتون تغییراتی رو بدین
ساز اصلی من ویولونه ولی دیگه گستاخی کردیم و رو پیانو درش آوردیم.(سازش پیانو هست با کیبورد کامپیوتر زدمش.)تصویری

&unknown&
Saturday 2 January 2010, 06:44 PM
پدرام جان عالی بود! دستت درد نکنه

doorsfan
Saturday 2 January 2010, 08:32 PM
البته آقا رضا فکر کنم پدی خانم باشن نه پدرام:دی
کارتون فوق العادست پدی
خیلی مسلط هستید رو این ساز

&unknown&
Saturday 2 January 2010, 08:36 PM
کارتون فوق العادست پدی
نه بابا پدی داداش پدرامه!!!:am

heiran
Saturday 2 January 2010, 09:11 PM
بسیار زیبا آقا پدرام...

کار مال کی بود؟؟

Peddy
Sunday 3 January 2010, 12:03 AM
پدرام جان عالی بود! دستت درد نکنه

لطف داری شما

کارتون فوق العادست پدی

دست شما درد نکنه دیگه ! :r دختر نبودیم که اونم شدیم :ap:ad
ولی دور از شوخی فکر میکنم پدی (paddy) اسم مونث باشه نه peddy :ap
شما هم لطف داری :az

بسیار زیبا آقا پدرام...

کار مال کی بود؟؟

ممنون

کار برای مکسیم مرویتسا هستش اسم قطعه اش هم آبهای راکد هستش (Still Waters)
اطلاعات کاملی در مورد ایشون تو بخش نوازندگان پیانو هستش خواستید یه سر بزنید

Arash-hadian
Sunday 3 January 2010, 03:12 AM
سلام به همه . ببخشید من یه کم دیر به دیر میام.
پدی واقعا قطعه زیبایی بود .خیلی هم قشنگ اجرا کرده بودی .واقعا اجرا عالی بود .آفرین.

rumour
Sunday 3 January 2010, 07:18 AM
پدرام جان واقعا عالی زیبا

alone_composer
Sunday 3 January 2010, 08:23 AM
درود و خسته نباشید

خب اینم از نمونه کار ما امیدوارم مورد پسند واقع بشه:

با تشکر

پدرام جان بسیار زیبا و دقیق اجرا کردین جوری که آدم احساس میکنه Quantize شده. تبریک میگم.

نوانس ها بسیار خوب اجرا شده و کاملا حس رو می رسونه. واقعا خسته نباشید.

moein babayee
Sunday 3 January 2010, 10:32 AM
پدرام خیلی قشنگ بود، ایوووووول
واقعا حیفه چنین کاری با این کیفیت ریکورد بشه

نتش رو نداری؟
ایول

Mojtaba
Sunday 3 January 2010, 12:01 PM
سلام اینم نمونه کار من... پیش درامد آهنگ زردملیجه و آهنگ الهه ناز ...دستگاه دشتی....

alone_composer
Sunday 3 January 2010, 02:29 PM
سلام اینم نمونه کار من... پیش درامد آهنگ زردملیجه و آهنگ الهه ناز ...دستگاه دشتی....

ممنون مرتضی جان بسیار زیبا بود. کیفیت ضبط شما هم خوب و قابل قبول است چگونه و با چه امکاناتی ضبط کردین؟

saead24
Sunday 3 January 2010, 03:55 PM
دوستان هنرمند واقعا دمتون گرم از این همه شور و احساس . واقعاً که لذت می برم از این همه احساس و عشق به موسیقی و نوازندگی بنده هم که موسیقی رو با ارگ دارم ادامه می دم البته بعداز یک توقف 8 ساله خیلی دوست دارم در گروهتون نقش کوچکی داسته باشم ولی یکی از مشکلات اساسی ام گیر افتادن در یک شهرستان کوچک و بدون امکانات هستم.
ز قبار این بیابان همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم

rumour
Sunday 3 January 2010, 04:00 PM
ممنون مرتضی جان بسیار زیبا بود. کیفیت ضبط شما هم خوب و قابل قبول است چگونه و با چه امکاناتی ضبط کردین؟

مجتبی نه مرتضی!

Peddy
Sunday 3 January 2010, 07:37 PM
پدرام خیلی قشنگ بود، ایوووووول
واقعا حیفه چنین کاری با این کیفیت ریکورد بشه

نتش رو نداری؟
ایول

ممنون لطف داری
معین جان مگه کیفیتش چه مشکلی داره؟

راستی نتش هم تو بخش دانلود و درخواست آهنگ و تاپیک مربوط مکسیم مرویتسا موجود

siamaks
Sunday 3 January 2010, 07:50 PM
سلام دوستان ، يكي از نمونه كارهاي آهنگسازيمو گذاشتم .

moein babayee
Sunday 3 January 2010, 08:01 PM
ممنون لطف داری
معین جان مگه کیفیتش چه مشکلی داره؟

راستی نتش هم تو بخش دانلود و درخواست آهنگ و تاپیک مربوط مکسیم مرویتسا موجود

کیفیت کلیش خوب بود و احتمالا مشکل از کانورتورت یا میکروفونت بوده که وقتی نت های بم تر رو می زدی یکم صدا می لرزید
می گم این نوازندگی به یک استدیو ناب نیاز داره!؟

Mojtaba
Sunday 3 January 2010, 09:47 PM

سلام... من میکروفونم همراه با هدست است.. و با برنامه mix craft کار میکنم.

xeus
Sunday 10 January 2010, 04:43 PM
درود بر محمد اگه یه کاره سنتی خواستی منو گروهم در خدمتیم من خودم سنتور کار میکنم تارو سه تارو عودم تو گروهم هست

alireza_talieh
Sunday 10 January 2010, 05:53 PM
من می خواستم ویلن من باشم ولی چون دیگه آقا مجتبی هست و از من هم واردتره اون ویولون باشه
من فلوت یا نی لبی یا نی دندانی رو به عهده می گیرم.

moein babayee
Sunday 10 January 2010, 06:29 PM
درود بر محمد اگه یه کاره سنتی خواستی منو گروهم در خدمتیم من خودم سنتور کار میکنم تارو سه تارو عودم تو گروهم هست

شما تو کدوم شهر قعالیت دارین؟

kiarash_bach
Sunday 10 January 2010, 08:11 PM
منم 4-5 سالی هست ویلن میزنم خوشحال میشم کمکی کنم،در هر زمینه ای که از دستم بر میاد ولی مثه اینکه دوستان زود تر اوومدن و تو این سایت هم فعال ترن،پس با وجود ایشان من فقط میتونم براتون دعا کنم:دی
مگر اینکه .....

alone_composer
Sunday 10 January 2010, 09:05 PM
منم 4-5 سالی هست ویلن میزنم خوشحال میشم کمکی کنم،در هر زمینه ای که از دستم بر میاد ولی مثه اینکه دوستان زود تر اوومدن و تو این سایت هم فعال ترن،پس با وجود ایشان من فقط میتونم براتون دعا کنم:دی
مگر اینکه .....

دوستان عزیز ویولون نواز سلام. ممنونم از این همه لطفتون.

هدف اصلی ما دوستی و رسوندن پیام عشق با موسیقی هست همتون خوش اومدین به خونه خودتون. ما با ویولون البته هیچ مشکلی نداریم چون هر چی تعداد نوازنده ها بیشتر باشه ارکتر زهی ما که قلب هر کاری هست کامل تر میشه.

معمولا ویولون رو به صورت سولو کمتر به کار خواهیم برد تا دوستان همگی در یک کار (گروهی) یک ارکستر زهی رو بسازن.

دوستدار همه شما بزرگواران محمد.

ehsanmir
Sunday 10 January 2010, 09:57 PM
سلام
من تازه الان این تاپیک رو دیدم.
من هم خیلی علاقه دارم همکاری کنم.چون تجربه خوبیه. اما متاسفانه تا مدتی نمیتونم.چون به ساز دسترسی ندارم.انشا ا... هر وقت امکانش بود اعلام میکنم.
راستی اینهم نمونه اهنگهای من:
میتونم کارهای layer رو براتون انجام بدم.
من کلاسیک بیشتر کار میکنم. کارم هم که کیبرد هست.همین دیگه.این تمام بیوگرافی من هست.D:

rezab2
Monday 11 January 2010, 10:23 AM
سلام من نوازنده ارگ هستم میخواستم بدونم میشه نت آهنگ دارم آتیش می گیرم داریوش رو از اینجا پیدا کنم

khalseh
Monday 11 January 2010, 10:36 AM
سلام من نوازنده ارگ هستم میخواستم بدونم میشه نت آهنگ دارم آتیش می گیرم داریوش رو از اینجا پیدا کنم
دوست عزيز توي قسمت درخواست نت درخواستتون رو مطرح كنيد از اين تاپيك هم پاك كنيد درخواستتون رو لطفا
ممنون

ehsanmir
Tuesday 26 January 2010, 05:54 PM
سلام
سرانجام این تاپیک چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟/
منحل شد؟

rumour
Tuesday 26 January 2010, 06:02 PM
نه دوست عزیز کامل شد و به گروه با اسم گروه مچازی نت آهنگ منتقل شد.

alone_composer
Tuesday 26 January 2010, 09:30 PM
سلام
سرانجام این تاپیک چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟/
منحل شد؟

سلام دوست خوبم. ممنون که به فکر گروه بودین. نه منحل نشد همونطوری که سپهر عزیز اشاره کردن تصمیمات و کار به گروه مجازی نت آهنگ منتقل شده.

راستی شما مایل به همکاری هستین؟ چه سازی اجرا می کنید؟

shirinfard
Wednesday 27 January 2010, 06:53 AM
سلام

دوستان من از اعضای جدید هستم و کمی در ضمینه آهنگسازی مشغولم

خوشحال میشم نظراتون رو اعلام کنید
You can see links before reply Mix.mp3
You can see links before reply bahari.mp3
You can see links before reply Bemooni.mp3

مازيار كنعاني
Wednesday 27 January 2010, 10:00 AM
خیلی پیشنهاد خوبیه ولی نمی دونم ساز من به دردتون می خوره یا نه . اگه به نوازنده ی سه تار احتیاج داشتید من آماده ی همکاریم

ehsanmir
Wednesday 27 January 2010, 06:28 PM
سلام دوست خوبم. ممنون که به فکر گروه بودین. نه منحل نشد همونطوری که سپهر عزیز اشاره کردن تصمیمات و کار به گروه مجازی نت آهنگ منتقل شده.

راستی شما مایل به همکاری هستین؟ چه سازی اجرا می کنید؟
سلام
خواهش میکنم.
من قبلا هم اعلام امادگی کرده بودم. من کیبرد کار میکنم. اما به خاطر شغلم فعلا برام مقدور نیست.هر وقت تونستم بهتون اطلاع میدم.
موفق باشید.........

alone_composer
Tuesday 2 February 2010, 09:08 AM
دوستان عزیزم سلام. اولین پارت ارسالی برای من فرستاده شد از طرف سیامک نازینین. پارت گیتار باس بدون نقص و مشکلی از جانب ایشون اجراشده که جا داره ازشون تشکر وبژه ای داشته باشم.

این نوید رو به همه عزیزان بدهم که به زودی اولین کار گروه مجازی نت آهنگ میکس می شود و با توضیحات در مورد همه نوازنده های نازنین اون منتشر خواهد شد.

با سپاس.... محمد

alone_composer
Monday 15 February 2010, 10:55 PM
دوستان عزیز سلام چرا گروه ما در لیست گروه ها دیگر نیست؟ کسی می داند چه اتفاقی افتاده؟!؟

Porya
Monday 15 February 2010, 11:25 PM
هستش . رفته زیر گروه های دیگه گم شده از این لینک استفاده کنین

DesironnA
Tuesday 16 February 2010, 12:50 AM
سلام!!
نمی دونم چرا اینقدر دیر اینجا رو دیدم!
جا هست ما نیز دخیل شویم؟؟
من گیتار الکتریک می زنم.
نمونه کار نوازندگی و ریکوردم هم می ذارم.
لطفا گوش کنین نظر بدین ممنون.

سیاوش فریدونی
Tuesday 16 February 2010, 08:19 AM
من هم هستم دوستان گفتم همچی دارید غیر از مزاحم ;)

alone_composer
Thursday 4 March 2010, 01:29 AM
خبر بسیار خوبی برای همه دوستان عزیزم دارم. لطفا به لینک زیر مراجعه کنید:

با سپاس فراوان

محمد

Don_Ramtin
Thursday 4 March 2010, 08:39 PM
سلام رفقا ! من تازه اینجا عضو شدم . سازکی هم میزنم . حدود 22 ساله که موسیقی کار میکنم و بیشتر تمرکزم روی نی و تنبوره و طبیعتا بیشتر در زمینه ی موسیقی رسمی ایرانی و موسیقی مقامی تنبور کار می کنم . البته یه کمکی از بعضی ساز های دیگه ی ایرانی و یا غیر ایرانی سر در میارم ولی بدر دنیا و آخرت کسی نمی خوره . اگه کمکی از دست من بر میاد ، خوشحال میشم که باهاتون همکاری کنم . خوش و پیروز باشید !

Cellist
Friday 5 March 2010, 11:51 AM
سلام.
هر کاری از خودمون داشته باشیم میشه بفرستیم؟