PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فعاليت كم بخش گيتار چرا؟؟؟

maryam21
Thursday 31 December 2009, 10:11 PM
به نظر شما چرا فعايت توي هر 4 بخش گيتار (پاپ كلاسيك فلامنكو و الكتريك) اينقدر كمه؟؟
چه كار كنيم بيشتر بشه؟

&unknown&
Thursday 31 December 2009, 10:29 PM
در کل دوستان فعالیتشون کم شده! بخش ساز های کوبه ای تقریبا به طور کامل فراموش شده!!!
راه حلی پیدا کردی به من هم بگو!!!

doorsfan
Thursday 31 December 2009, 10:29 PM
کاری نمیشه کرد :دی
اما خوب من پیشنهاد میدم یه مسابقاتی بین اعضا قرار بگیره تا انگیزه بیشتر بشه

moein babayee
Friday 1 January 2010, 10:16 AM
بابا همه ی مشکلات از همون اسم گروه گیتاری ها شروع شد اگه نمی گفت بچه های باحال گیتارزن ما هم عین بقیه بودیم!

باید می گفت بی بخار تا بهمون بر می خورد و یکم به جنبش می افتادیم!

خوب الیته گیتاری های سایت نسبتا کمن!

maryam21
Friday 1 January 2010, 03:03 PM
با مسابقه موافقم
متاسفانه الان اين گذاشتن اثار به صورت دوره اي رفته توي گروه ها
مخالف گروه ها نيستم اما نبايد اين باعث خالي موندن جاي اين بخش تو بخش گيتار بشه

&unknown&
Friday 1 January 2010, 05:06 PM
البته یک راه حل دیگه هم داریم!
نت آهنگ رو به اون دسته از دوستانتون که اهل گیتار هستند معرفی کنید!:g
اگه دوستاتون اهل درام بودن به اون ها هم معرفی کنید!!!

maryam21
Friday 1 January 2010, 05:23 PM
مسئله اينه دوستاي گيتاريست من اهل رفتن تو فروم نيستن ئ فقط سرچميكنن هرچي خواسن از اينترنت ميگيرن و بعدم از اينتر نت خارج ميشن
عضويتشون دردي رو دوا نميكنه

rumour
Friday 1 January 2010, 07:54 PM
به دو علت:
1)بخش ها مسئول ندارن
2)بچه های گیتار کمن(شایدم مثل من تنبلا :دی)
فعالیت کم بخش های مثل درامز بخاطر اینه که کاربر و نوازندش نداشتیم.

saghar_d
Friday 1 January 2010, 08:39 PM
سلام من چند مدت نبودم. اون موقع حرف بود که چرا بچه های بخش گیتار فعالیتشون کمه. العان که اومدم میبینم که دیگه اون بخش بچههای باحال گیتار زن نیستند. بچه های گروه پخش شدن؟ یا اسم گروه عوض شد؟ من خودم به خیلیا این سایت و مخصوصا این گروه رو معرفی کردم. به نظرم بچهها واقعا باحال بودن ولی فعالیت کم بود. بیایید دوباره بچه ها رو جمع کنیم. مگه بقیه بخش ها چی کار می کنن.

moein babayee
Friday 1 January 2010, 11:14 PM
به دو علت:
1)بخش ها مسئول ندارن
2)بچه های گیتار کمن(شایدم مثل من تنبلا :دی)
فعالیت کم بخش های مثل درامز بخاطر اینه که کاربر و نوازندش نداشتیم.

در تنبلیشون که شکی نیست!
ولی در مورد مسئول فکر نکنم خیلی ربطی داشته باشه، آخه نگاه کن قبلا می گن که بخش سه تارم مسئول داشته طرفم خیلی بارش بوده ولی بازم فعالیتی توش دیده نمی شده!
یا همین بخش نی، این مصطفایه داره خودشو ... می کنه و هی فعالیت ایجاد می کنه ولی اون طوری که مثلا تو پیانو یا ویالن استقبال می شه اونجا نمی شه!

اگه خیلی مسئول دوست دارین خوب بیاین یکی رو انتخاب کنیم!
همین سپهر چطوره؟ هم سابقش زیاده هم نسبت به بقیه تو سایت شناخته شده تره!

GameMaster
Friday 1 January 2010, 11:44 PM
سپهر كيه؟:d
اگه اينجوري كه شما ميگيد منم موافقم

rumour
Saturday 2 January 2010, 09:15 AM
نه بابا چیچی سپهر وقت ندارم بد دیگه خیلی افتضاح میشه.تازه مسئول هم از بالا تعیین می کنن. :دی
خب به این هم باید دقت کرد که بخش نی کاربر زیادی نداره که بخوان فعالیت کنن.ولی مثلا پیانو قبلا اینکه پدرام بشه مسئولش خوابیده بود بدش خیلی خوب شد.

maryam21
Saturday 2 January 2010, 10:09 AM
اينجا هم اين همه گيتاريستيم يه نفر و دونفر نيستيم كه كم باشيم
ميشه يه كارايي كرد مسئول هم لازمه
بهتر هم هست خودمون مسئولاي پيشنهادي رو انتخاب كنيم و به ادمين ها بگيم تا اونا از بين افرادي كه خود گيتاريست ها انتخاب كردن بيان دست رو يكي بذارن

منم با معين موافقم اگه سپهر بشه خوبه
سپهر بچه بدي نيستيم كه هي بخواي پستامونو پاك كني و وقت زيادي ببره روزي نيم ساعت بيشتر هم بياي خوبه

البته من اين تايپيك رو كلي ايجاد كردم واسه هر 4 بخش اما مسئولا بايد فرق داشته باشن

moein babayee
Saturday 2 January 2010, 10:16 AM
به هر حال اگه فکر می کنین با مسئول درست می شه به این استاد حسام آقا بگین یکی رو انتخاب کنه و بزاره
اگه فکر می کنین با مسابقه وضعیت بهتر می شه مسابقه بزارین
می گین اعلامیه تو تمام کشور پخش کنیم که گیتاریستا بیاین تو این سایت ما خوبیم! اعلامیه پخش کنین

یا ام اگه دلتون خواست به جای نشستن و حرف زدن یکم فعالیت کنید! D:

rumour
Saturday 2 January 2010, 10:52 AM
آقا جوون من بی خیال من یکی بشید! من همین بخش مقالات مونده رو دستم نمی رسم به خودا!چرا یکی از شماها نمیشه؟

maryam21
Saturday 2 January 2010, 11:00 AM
اخه اطلاعات بالا نداريم توانايي بالا نداريم
البته توهين نميكنم بعضيا دارن

حالا اگه سپهر نميخواد بشه معين چي؟؟

rumour
Saturday 2 January 2010, 11:04 AM
معین معین معین معین......
معین بشه.اون که تجربش هم بیشتر از منه!

moein babayee
Saturday 2 January 2010, 11:16 AM
سپهر بهتره! سپهر...سپهر...سپهر

ببینین من اونقدر که شماها تو سایتین من نیستم! واسه همین فعالیت تغییری نمی کنه!
الانم به جای اینکه هی سر اینکه کی مسئول بشه با هم بحث کنیم یکی از طرف همه ی گیتاری ها (فکر کنم مریم تو بزنی بهتره!) پاشه یک نامه به این آقا حسامه بزنه و بگه ما مسئول می خوایم، اونا خودشون شناختشون از بچه ها بیشتره و قطعا انتخاب بهتری می کنن تا ما!
این طوری بهتره
این که می بینین من نمی خوام پست بزنم همش به خاطر اینه که از هم روز اول گیر دادم به پیام خصوصی به این آقا حسام! هر چی می شه بهش پیام می زنم دیگه روم نمی شه!

حالا باز بیوفتین به جون همدیگه که کی پیام بزنه! پیام زدین یک رونوشتشم به من بزنین لطفا! البته اگه زحمتی نیست

khalseh
Saturday 2 January 2010, 11:21 AM
سلام فكر خيلي خوبي هست.
البته من با مريم موافقم كه گيتار از اونجايي كه ساز نسبتا كامل و جهاني از يه طرف و در دسترس از طرف ديگه هست پيدا كردن اطلاعات در موردش نسبتا سادست.ولي خوب اگه يه مسوول فعال داشته باشيم مي تونيم بهتر اطلاعاتمون رو با هم قسمت كنيم.من با معين جان و rumour يا همون سپهر عزيز اگر اشتباه نكم موافقم چون هر دو واقعا فعال هستند.اگر به كسي بايد پيغامي بديم تا اين رو عملي كنند لطفا بگيد تا انجام بديم.

maryam21
Saturday 2 January 2010, 11:25 AM
نه ديگه دعوا نميكنيم
ولي ميگم تا من پي ام ميزنم ببينيد مسئول هم پيدا كنيم بازم فعاليت ها ميتونه كم باشه پس دنبال راه هاي ديگه هم باشيم
مسئول خيلي تاثير داره اما همه چيز نيست اونم مثل ماست با تجربه بيشتر مهم اينه بگيم چه كاري بكنه برامون

moein babayee
Saturday 2 January 2010, 11:50 AM
یک پیشنهاد
معمولا تازه کارا و اینایی که تو حال و هوای گیتارن به آکورد و نت های ساده و معروف! (بیشتر پاپ ) بیشتر علاقه دارن!
بهتر نیست رو این دو تا یکم بیشتر تمرکز کنیم؟
یکم بشتر لینک بدیم تا آمار سایت تو گوگل بره بالاتر! بعدم یکم کارمون رو جذاب تر و نوین تر (جوون پسند) ارائه بدیم تا شاید یکم بیش تر جذب سایت شن

rumour
Saturday 2 January 2010, 11:53 AM
این جوری فقط کمیت میره بالا که اصلا فایده نداره!

moein babayee
Saturday 2 January 2010, 12:15 PM
خوب واسه این که کیفیت بره بالا اول باید یک کمیت قابل توجهی داشته باشیم

Hes_r
Saturday 2 January 2010, 01:04 PM
با سلام

امیدوارم حال همه ی عزیزان خوب باشه .

انتخاب مدیر برای بخش ها ، از وظایفی هست که همیشه ما درگیرش هستیم ، مدیر بخش هایی مثل بخش تنبک ، نی و ... هم به همین ترتیب انتخاب شدن . مطمئن باشید بنده همیشه به فکر این بخش بودم و دنبال یک مدیر برای اون گشتم ، ولی متاسفانه به گزینه ای که تمام شرایط رو داشته باشه نرسیدم ، افرادی بودن که بسیاری شرایط رو داشتن ولی یکی دو تا از معیار های خیلی مهم درشون دیده نمی شد ، برای همین من فعلا دست نگه داشت.

البته با توجه به اهمیت بخش گیتار نباید انتخاب مسئولش اینقدر به عقب میفتاد . ولی مطمئن باشید تمام تلاش من اینه بهترین فرد و در بهترین زمان انتخاب بشه .

گزینه هایی که دوستان گفتند مدنظر ما هم بوده و هست . ولی خوب من صبر میکردم تا بعضیاشون که تازه وارد هم بودن به پختگی و آشنایی لازم با انجمن و سایت برسند !!!!

فکر میکنم باید کمی صبور باشید که اگه همه چیز خوب پیش بره تو هفته ی دیگه مدیر بخش گیتار انتخاب شه . البته خدا روشکر بخش گیتار افرادی رو داره که اگه بخوان خودشون رو مطابق با قوانین در بیارن مدیرهای خوبی باشن ، اما بعضی بخش ها متاسفانه فردی رو نداره که حتی از لحاظ آشنایی با موسیقی به حد مدیریت رسیده باشه .

موفق باشید

یا علی

Aless
Saturday 2 January 2010, 09:08 PM
من ميگم يه نت بدين بگين همه اجرا كنند و بزارند توي انجمن و به بهترين يه جايزه بدين مثلا يه پيك...!!!!

maryam21
Saturday 2 January 2010, 09:26 PM
خوبه اما تازه كارا نميان داوطلب شركت بشن حرفه اي ها هم نميان كه راه واسه بقيه باز باشه
كي ميمونه؟

Aless
Saturday 2 January 2010, 09:45 PM
فعلا داغترين بحث ها توي كل انداختنه كه همه داغ ميشن و شركت ميكنند.ميتونيد روي قيافه و صدا و كيفيت و اينجور چيزاي بچه ها بحث كنين شايد تحريك شوند.يا مثلا اينكه بچه هاي يه ساز ديگه به گيتاري ها تهمت زدند بياييد دفاع كنين!!
خوبه؟